Moto G72 Renders Leaked Design Barevné varianty Tipped A Launch Report

Nejnovější uniklé rendery Moto G72 naznačují, že smartphone bude uveden na trh v modré, šedočerné a stříbrné barevné variantě.

Uniklé snímky naznačují modrou, šedočernou a stříbrnou barevnou variantu

  • Tiskové rendery Moto G72 unikly od tipaře Steva H.McFly
  • Moto G72 bude údajně uveden na trh ve třech barevných variantách
  • Tipy na čtečku otisků prstů na displeji a trojitý zadní fotoaparát

Podle renderů, které unikly na internet, je uvedení modelu Moto G72 na trh tipováno na tři barevné varianty. Snímky naznačují, že nejnovější přírůstek do střední řady G společnosti Motorola bude k dispozici v modré, šedočerné a stříbrné variantě. Na internetu se objevily rendery designu s pohledy na přední a zadní panel, které naznačují design se snímačem otisků prstů na obrazovce. Uniklé snímky také naznačují, že G72 bude pravděpodobně vybaven trojitým zadním fotoaparátem se 108megapixelovým primárním spolu s 8megapixelovým ultrawide a 2megapixelovým hloubkovým senzorem.

Renderové snímky Moto G72 unikly od tipaře Steva H.McFly (: @Onleaks) ve spolupráci s Pricebaba. Tipster tvrdí, že zveřejněné snímky pocházejí z renderů určených pro tisk. V certifikační databázi FCC je model Moto G72 4G uveden s číslem modelu XT2255, jak uvádí zpráva.

Mezitím je indická verze Moto G72 interně označována jako „Victoria22“, přičemž číslo modelu se v certifikační databázi FCC objevuje jako XT2255-2, podle zprávy. Předpokládá se, že smartphone bude uveden na trh někdy v září nebo říjnu.

Modelové číslo Moto G72 naznačuje, že by výrobce mohl smartphone považovat za nástupce nebo upgrade jeho nejbližšího příbuzného, pokud jde o modelové číslo, modelu G71, který byl uveden na trh na začátku tohoto roku. Očekává se, že Moto G72 bude uveden na trh s 6.5palcový displej AMOLED, podobný tomu na modelu Moto G71.

  • Motorola Edge 30 Ultra s 12 GB RAM bude brzy uvedena na indický trh: Podrobnosti
  • Moto E22, Moto E22i S 6.Představen 5palcový displej: Všechny podrobnosti najdete zde

Chystaný telefon společnosti by měl mít baterii o kapacitě 5 000 mAh s podporou 33W rychlého nabíjení. Zařízení údajně poběží na systému Android 12 out-of-the-box. Zatím však není jasné, zda Moto G72 obdrží aktualizaci na Android 13. Při uvedení na trh bude telefon údajně k dispozici ve variantách se 4 GB, 6 GB a 8 GB paměti RAM, přičemž výrobce smartphonu by mohl nabízet také varianty se 128GB a 256GB úložištěm. Vylepšení paměťové varianty by bylo krokem vpřed oproti modelu Moto G71, který je k dispozici v jediné konfiguraci se 128GB úložištěm.

Dokážou nové prémiové telefony Moto porazit iPhone, OnePlus a Samsung?? Diskutujeme o tom v Orbitalu, podcastu Gadgets 360. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

moto, renders, leaked, design, barevné

Nejnovější technologické novinky a recenze sledujte na webu Gadgets 360 a Google News. Chcete-li sledovat nejnovější videa o gadgetech a technologiích, přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube.

SOURCE

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS