Náš exkluzivní kupón pro 43 ″ verzi: 4K Xiaomi Mi TV P1 pro fantastické…

Recenze: 55 palců Xiaomi Mi TV P1

Právě včas na spuštění svého nejnovějšího televizního modelu loni v září, Xiaomi Lent Cinema Bravo Review Unit of Mi TV P1 55 ″ po dobu téměř měsíce, prostřednictvím své PR agentury Comco Southeast Asia. To je v souladu s jejich programem pro kontrolu produktů pro sérii MI TV P1.

Je to poprvé, co jsme vyzkoušeli zařízení nabízené Xiaomi na filipínském trhu. Nedávno jsme byli ohromeni mnoha dobrými věcmi, které jsme o značce slyšeli, a také jejím přímým záměrem přinést dostupné produkty filipínským spotřebitelům. Jejich nová inteligentní televize má mnoho dobrých věcí, na které je třeba být hrdý a zároveň mít stejnou část příležitostí, které je třeba zvážit pro své budoucí aktualizace. Podívejte se na naši upřímnou recenzi níže uvedené jednotky.

Rozbalení 55palcového xiaomi mil TV P1

Tento model přichází ve velké krabici, odkud musí být během rozbalení pečlivě odstraněn. Vyřadit jednotku z krabice by trvalo minimálně dvě osoby. Nejlepší je dodržovat zvláštní opatrnost, aby nedošlo k poškození křehkého rámce jednotky, natož samotnou obrazovku.

V boxu jsou uvedeny následující:

 • MI TV P1
 • 360 ° Bluetooth dálkové ovládání
 • Dva stojany
 • Dva typy napájecích kabelů
 • Uživatelský manuál
 • Záruční karta

Nastavení televize

55palcový model MI TV P1 má rozměr 1243.9 x 782.2 x 285.3 mm (včetně základny). Protože jsme neměli žádný jiný dostupný tabulku, která by ji mohla namontovat, použili jsme náš jediný jídelní stůl. Zdá se, že na zádech nemá ustanovení o montáži na zeď.

Kromě toho, než máte vyhrazený stůl, musíte mít také několik náhradních baterií AAA pro dálkové ovládání. Balíček uvnitř krabice je nezahrnuje, takže je nejlepší být připraven.

Instalace stojanu za vytvoření základny televize je něco, co se nám silně nelíbí. Zatímco jiné televizní jednotky mají snadné způsoby vložení stojanů (bezproblémové a sotva s úsilím), MI TV P1 vyžaduje odolný šroubovák pro veškerou sílu potřebnou k připojení stojanu ke spodní části televize. Protože jsme neměli žádné předchozí znalosti, že to bylo pro nastavení nezbytné, stačili jsme při používání jediného nástroje, který máme: malý šroubovák. S trochou pomoci z sousedství jsme shromáždili veškeré úsilí o to, aby šrouby nasměrovali na místo, zatímco někteří lidé udržovali jednotku co nejvíce. Zvláštní výkřik jde k našemu sousedovi, který půjčil větší šroubovák, když jsme požádali o pomoc, zda byly šrouby skutečně určeny pro stojany.

Jako by se potíže nezastavilo, dalším dilematem, se kterým jsme se setkali. Těžko jsme měli přijít na to, jak to zapnout kvůli jeho neobvyklému postupu. Po připojení se světlo pod logem před základnou blikalo. Když však zapneme televizi pomocí dálkového ovládání, nic nedělá. Koupili jsme nezbytný pár baterií pro dálkový ovladač. jen jsme selhali při našem prvním pokusu o otevření zařízení pomocí tlačítka ON/OFF dálkového ovládání. Použili jsme také dva druhy napájecího kabelu (a koupili jsme adaptér pro jednu z nich). Po několika pokusech a selháních jsme se právě vzdali a nahlásili problém. Bylo nám řečeno, že jednotka bude právě nahrazena následující den.

Ve 2. den jsme připravili revizní jednotku, abychom dostali instrukci, jak skutečně napájet na Xiaomi Mi TV P1. Uprostřed základny televize se stalo nenápadné tlačítko. Poprvé to muselo být násilně tlačeno k zapnutí televizoru. Po zavedení to bylo jen tam, že byste ho mohli spárovat s dálkovým ovládáním. To vysvětluje, proč jsme nebyli schopni zapnout jednotku hned pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka ON/OFF. Je prostě divné, že existovaly tyto vícenásobné únavné kroky, než jste si mohli užívat sledování. Museli jsme se znovu sestavit televizi, abychom to zkusili znovu po dobu N.Th. Bylo to později úspěšné, ale potíže se docela uvolnilo. zejména proto, že jsme okamžitě přicházeli z předchozí revizní jednotky.

Porty a tlačítka

MI TV P1 55 ″ má na zádech řadu portů. pokud jste zejména v počtu konzolí a externích skladeb, které byste se mohli chtít připojit k této televizi. Zde jsou dostupné porty:

 • Jeden HDMI Earc 2.1
 • Dva HDMI 2.0
 • Dva USB 2.0
 • 3.5mm zvukový výstup
 • Optický výstup
 • AV vstup
 • Vstup antény/kabelu

Vrátíme.li se zpět k tomuto kruhovému tlačítku pod ikonou MI na základně, je to použitelné, pouze pokud chcete otevřít televizi před použitím dálkového ovládání pro navigaci prostřednictvím vašich aplikací a funkcí.

Vlevo od tohoto tlačítka napájení je spínač mikrofonního ztlumení. To je užitečné, pokud chcete vypnout vestavěnou funkci mikrofonu televize. Ale opět to přichází s náklady kvůli třem světelným ukazatelům, které se zapnou, když vypnete mikrofon. Toto je stejné indikátory světla, které se zobrazují, když používáte funkci hlasové pomoci. Blikající světla, i když jsou malá, se proměňují v nepříjemnosti. a nemluvě o rozptýlení. v zážitku ze sledování.

MI TV P1 55 ″ displej

„55 palců“ se bezpochyby připojené k názvu jednotky je tak zřejmé pro její fyzický vzhled. Naše revizní jednotka je hrdá na její rámečkový LED a bezrámový design. Černá hranice (tak řečeno) na obrazovce dává elegantní vzhled. přidání k sofistikovanosti Xiaomi uvádí.

Po standardním nastavení Android TV jsme vítáni zářivými barvami, které nabízí. Je to vizuálně přitažlivý produkt, který poskytuje svůj slib (pokud se díváte na filmy a pořady, které mohou skutečně uspokojit jeho displeje a schopnosti).

Podle specifikací produktů může zajistit následující:

 • 3840 x 2160, 4K UHD
 • 1.07 miliard barev 3
 • Color Gamut: 85% NTSC (min)
 • HDR10
 • Dolby Vision /li>
 • Memc

Jeho displej 4K Ultra s vysokým rozlišením rozdával poutavý pocit do samotných pohybů na obrazovce. Na Netflixu jsme procházeli obsahem s Dolby Vision a viděli jsme jinou řadu vylepšení barev. I když ne celý obsah má tuto funkci Dolby Vision, kde je podporována „realističtější reprezentace obsahu“, funkce 4K (Ultra HD) je dostatečně spravedlivá pro běžné brambory s gaučem, které prostě chtějí těžit z vysoce kvalitního displeje. Pokud sledujete filmy a pořady HD, je to něco, co si můžete spravedlivě užívat.

Snadno použitelné dálkové ovládání

Když se podíváte na mnoho knoflíků jeho dálkového ovládání, může se to hodně děje, ale snadno se použije a je tak lehké nosit. Stejně jako ostatní chytré televizory dnes je to dálkový ovladač 360 ° Bluetooth, že uživatelé nemusí nutně ukazovat na televizní obrazovku, aby mohli navigovat nebo sdělit příkaz. Pokud jste blízko televize a stisknete tlačítko, odešle signál o tom, co dělat při snaze! Jen buďte opatrní, když sedíte na pohovce s dálkovým ovladačem. Může být nepříjemné přerušit se, když náhodou stisknete tlačítko dálkového ovladače vedle sebe!

Pro snazší přístup je tento dálkový ovladač Bluetooth také dodáván s vyhrazenými tlačítky pro Google Assistant, Netflix a Prime Video. Pamatujte: Dávejte pozor, abyste tyto speciální tlačítka nezasáhli. vzhledem k tomu, že se nacházejí ihned vedle tlačítka UP. Opatrný, opatrný, opatrný!

Jejich webové stránky také uvádí, že vzdálené rozložení Bluetooth se může mezi trhy lišit.

Hands-Free Google Assistant

Když už mluvíme o dálkovém ovládání, má tento užitečný nástroj mikrofon na své horní straně, kde můžete mluvit a dát příkaz prostřednictvím Hands-Free Google Assistant vestavěné funkce této televize. Jen řekněte: „Hej, Google“, abyste aktivovali asistenta Google a pak můžete přímo poskytnout jakýkoli příkaz, který může rozpoznat. Zkusili jsme otevřít aplikace, které jej používají, a kontrolujeme počasí a dokonce jsme praskali vtip a zpívali píseň!

Kdykoli je předvolán asistent Google, čtyři kruhová žlutá světla na základnách televize bliká. Tato světla jsou zmíněna dříve, jak se nachází trochu nalevo od loga MI. Tuto funkci můžete jednoduše vypnout přepnutím fyzického přepínače pod těmito světly (tento je umístěn vedle tlačítka používaného k zapnutí/vypnutí samotného televizoru).

Snažili jsme se volat „Hej, Google“ v různých hlasových svazcích a zjistili jsme, že je to pro tento nový model zásah nebo chybí, pokud jde o rozpoznávání různých příkazů. Není to také 100% přesné z hlediska rozpoznávání řeči.

Byly také potíže s příkazem asistenta Google, kdykoli jsme byli uvnitř konkrétní aplikace. Například kdykoli jsme byli uvnitř YouTube, virtuální asistent poháněný umělou inteligencí má těžko zpracování příkazu, protože se zdálo, že očekávají příkazy, které jsou specifické pro YouTube a ne z celého ekosystému televizoru. Kontrola teploty v YouTube, pro jednoho, trvá těžko v tom, že je to výkon ve srovnání s tím, kdy jste mimo aplikaci.

Doufejme, že má svůj vlastní způsob, jak se dlouhodobě přizpůsobit hlasu uživatelů.

Zvuk neoptimalizuje hlasitost

Vizuální je jedna věc, zvuk je další. Když přicházejí ruku v ruce, přinášejí konečný zážitek z prohlížení, aniž by to bylo (nebo obojí), nezanechalo dobrou známku. To by mohlo platit zejména pro lidi, kteří celý život sledovali na několika platformách a životním prostředí. Pokud chceme milovat vestavěné reproduktory Xiaomi Mi TV P1, zjistili jsme, že mu chybí každý den použití.

Celkově tento nový model Xiaomi TV neoptimalizuje objem toho, co sledujete. To je tak zřejmé, kdykoli hraje YouTube. Po úpravě hlasitosti na vaše představy se televize drasticky posune na nižší nebo vyšší hladinu z modré. To se nám stalo mnohokrát v podstatě každý den. Museli jsme udržet naše prsty zavřít tlačítka hlasitosti dálkového ovladače. jen proto, abychom mohli rychle snížit hlasitost, jakmile náhle zvýší objem sám

To bylo něco, co zřídka zažíváme při sledování televize, takže nás přimělo přemýšlet, zda by mohl existovat nějaký způsob, jak by Xiaomi mohl aktualizovat svůj hardware, aby se naučil, jak optimalizovat hlasitost na základě zvukových komponent toho, co sledujete. Myslíme si, že je to největší příležitost, kterou musí Xiaomi schopna co nejdříve řešit.

Stahování aplikací

Dalším technickým aspektem, který je třeba zvážit, je Ram ROM televizní jednotky. Tento model má 2 GB RAM a 16 GB ROM. Nebyli jsme schopni plně maximalizovat úložiště, protože ho prostě používáme před a po práci do práce. Pokud jste stahovali více aplikací, 16 GB úložiště není špatná kapacita.

Kromě vestavěných aplikací, jako je Netflix, Prime Video a YouTube, si můžete snadno stáhnout aplikace do televize jen několika kliknutími. Dálkové ovládání má dokonce vyhrazené tlačítko MI, kde můžete při otevření televize přistupovat vše. Můžete rychle procházet své aplikace pro stahování nebo přesunout z jednoho zdroje připojení k druhému. řekněme z HBO GO nebo IQIYI na AV nebo USB.

Při přepínání aplikací jsme nenašli žádný problém a stahování nových aplikací. Existují také k dispozici hry ke stažení, které můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Pokud jste Wi-Fi, je dole a nemáte kabel ani anténu pro televizi zdarma, užívání si těchto her je více než vánek.

Cena

Na základě dokumentu o briefingu produktu, který nám byl zaslaný, je největší model Xiaomi Mi TV P1 P24,990. to je rozumná cena pro 55 ″ televizi, která má spoustu funkcí.

Xiaomi Mi TV P1 je skutečně model, který si můžete prohlédnout své klíčové funkce a dostupnost. Výše uvedené body jsou věci, které můžete nebo nemusíte při nákupu nové televize zvážit. To platí hodně, aby věděl, co máte rádi a pracují od nich. Je to stále na vás v závislosti na vašich potřebách domácí zábavy.

Opět bychom chtěli prodloužit naši nejhlubší vděčnost Xiaomi a Comco za to, že nám umožnili mít první dib na tomto novém modelu po dobu čtyř týdnů.

Další informace naleznete na webové stránce tohoto produktu zde.

Náš exkluzivní kupón pro 43 ″ verzi: 4k Xiaomi Mi TV P1 pro fantastický 278 EUR z českého skladu!

28 66.Displej 6k

Čínská společnost Xiaomi spustila novou modelovou řadu svých chytrých televizorů pod názvem Xiaomi Mi TV P1 bez zvláštního oznámení. Nabízí celkem 4 diagonální velikosti a pokročilé inteligentní funkce nemohou chybět.

Výhody nákupu zboží z Číny přes planetu Xiaomi

Náš exkluzivní kupón pro 43 ″ verzi!

Známý prodejce Banggood má populární Xiaomi TV P1 k dispozici v českém skladu ve všech velikostech, včetně 55 ″ verze. Neexistuje nedostatek kupónů a výhodou je expresní doručení do 7 dnů.

Ušetřete ještě více: Díky kombinovaným kupónám Banggood se můžete dostat k ceně 278 63 EUR za 43 ″ verzi a 143,74 EUR za 32 ″ verzi. 7 dolarový kupón jako VIP zákazník, který můžete získat na tomto webu.

Xiaomi Mi TV P1 Evropská verze

Tip: Vyjádřete dodávku z českého skladu bez povinností a DPH.

Tento produkt vám bude doručen výslovně z vašeho místního českého skladu. Dodávka z České republiky obvykle trvá 7-10 dní a dodává kurýra. Žádné další poplatky, žádné celní povinnosti nebo DPH.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Tip: Vyjádřete dodávku z českého skladu bez povinností a DPH.

Tento produkt vám bude doručen výslovně z vašeho místního českého skladu. Dodávka z České republiky obvykle trvá 7-10 dní a dodává kurýra. Žádné další poplatky, žádné celní povinnosti nebo DPH.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Tip: Vyjádřete doručení z polského skladu zdarma a DPH.

Tento produkt vám bude doručen výslovně z místního polského skladu. Dodávka z Polska obvykle trvá 7-10 dní a je dodávána kurýrem. Neplatíte žádné další poplatky, žádné povinnosti ani DPH.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Tip: Vyjádřete doručení z německého skladu zdarma a DPH.

Tento produkt vám bude doručen výslovně z vašeho místního německého skladu. Dodávka z Německa obvykle trvá 7-10 dní a je dodávána kurýrem. Neplatíte žádné další poplatky, žádné celní povinnosti ani DPH.

Nakupujete Gshopper poprvé?

Na webu Gshopper se zaregistrujete na účet nebo se přihlásíte. Můžete se také přihlásit prostřednictvím účtu Google nebo

Klikněte na naše oranžové tlačítko Využijte slevu v našem článku, budete přesměrováni na produkt. Poté klikněte na „Koupit nyní“.

V košíku nejprve vyplňte dodací adresu bez diakritiky.

V tomto poli zadejte kupón slevy:

Po vstupu do kupónu budete i nadále platit tlačítkem „Pokladna“, které vás přesměruje k výběru metody platby. Je možné platit kreditní kartou nebo prostřednictvím PayPal. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzovací e-mail a můžete také zkontrolovat objednávku na účtu na webu.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Tip: Vyjádřete doručení z německého skladu zdarma a DPH.

Tento produkt vám bude doručen výslovně z vašeho místního německého skladu. Dodávka z Německa obvykle trvá 7-10 dní a je dodávána kurýrem. Neplatíte žádné další poplatky, žádné celní povinnosti ani DPH.

Nakupujete Gshopper poprvé?

Na webu Gshopper se zaregistrujete na účet nebo se přihlásíte. Můžete se také přihlásit prostřednictvím účtu Google nebo

Klikněte na naše oranžové tlačítko Využijte slevu v našem článku, budete přesměrováni na produkt. Poté klikněte na „Koupit nyní“.

V košíku nejprve vyplňte dodací adresu bez diakritiky.

V tomto poli zadejte kupón slevy:

Po vstupu do kupónu budete i nadále platit tlačítkem „Pokladna“, které vás přesměruje k výběru metody platby. Je možné platit kreditní kartou nebo prostřednictvím PayPal. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzovací e-mail a můžete také zkontrolovat objednávku na účtu na webu.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Tip: Vyjádřete doručení z německého skladu zdarma a DPH.

Tento produkt vám bude doručen výslovně z vašeho místního německého skladu. Dodávka z Německa obvykle trvá 7-10 dní a je dodávána kurýrem. Neplatíte žádné další poplatky, žádné celní povinnosti ani DPH.

Nakupujete Gshopper poprvé?

Na webu Gshopper se zaregistrujete na účet nebo se přihlásíte. Můžete se také přihlásit prostřednictvím účtu Google nebo

Klikněte na naše oranžové tlačítko Využijte slevu v našem článku, budete přesměrováni na produkt. Poté klikněte na „Koupit nyní“.

V košíku nejprve vyplňte dodací adresu bez diakritiky.

V tomto poli zadejte kupón slevy:

Po vstupu do kupónu budete i nadále platit tlačítkem „Pokladna“, které vás přesměruje k výběru metody platby. Je možné platit kreditní kartou nebo prostřednictvím PayPal. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzovací e-mail a můžete také zkontrolovat objednávku na účtu na webu.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Objednali jsme si 55 ″ verzi z Gshopperu, dorazila za 6 dní

Také jsme se rozhodli objednat Xiaomi Mi TV P1 s 55 ″ diagonálem pro naši redakční kancelář. Objednávku jsme si uvědomili 14. února prostřednictvím portálu Gshopper, kde byla televize k dispozici z německého skladu. 16. února jsme obdrželi e-mail s sledovacím číslem a balíček nám byl dodán o 6 kalendářních dnů později, 22. února.

Balíček byl doručen SPS Courier, bez jakéhokoli poškození. Kurýr nás zavolal těsně před doručením. Televize je zabalena do relativně jednoduché krabice, bez jakéhokoli dalšího posílení, o které jsme se před rozbalením méně obávali. Televizace je však přesně zabalena a během přepravy nedošlo k žádnému poškození.

Televizní balíček obsahuje pouze nejpotřebnější příslušenství. Pokyny v několika jazycích (také v Čechu), nohy pro umístění televizoru na skříňku, ovladač a napájecí kabel. Po rozbalení je celá televizní obrazovka zabalena do ochranného filmu, který vám poskytne uspokojivý pocit, když se odlupuje.

Xiaomi Mi TV P1 běží na Android TV, což je totožné s tím v Mi Boxes nebo Mi TV Stick. Pokud jste již toto zařízení vyzkoušeli, systém určitě znáte velmi dobře. Pokud jde o funkce, nabízí bohaté možnosti. Neexistuje žádný nedostatek YouTube, Netflix v plné kvalitě, Google Play pro instalaci aplikací, podporované Kodi, HBO Go, Skylink Live TV nebo Magio TV.

Kromě nativního prostředí Android TV zahrnuje software také superstrukturu Patchwall přímo z Xiaomi, ale v našem regionu to nefunguje 100%. Tato funkce nebude pro nás plně použitelná, ale uživatel nic neztratí. Prostředí může být deaktivováno a používáno pouze nativním uživatelským rozhraním Android TV.

TV má slot pro kartu CI pro satelitní televizi a má také vestavěný tuner DVB-T2 / C a DVB-S2. Například pro připojení externích jednotek jsou například 3 konektory HDMI nebo dva konektory USB pro připojení externích jednotek. Testovali jsme jak externí HDD, tak SSD a oba pracovali bezchybně. V systému je také předinstalován šikovný prohlížeč souborů.

A co kvalita obrazu? Na 55palcové úhlopříčce se obsah zobrazí maximálně 4K rozlišení (3840 x 2160 px). Nedefinovaný typ panelu má pouze 60 Hz obnovovací frekvenci, ale v tomto cenovém rozpětí nelze očekávat více. Celkově je však obrázek velmi ostrý, vykreslování barev je vynikající a také maximální jas panelu.

V nastavení si pak můžete hrát s podrobnými parametry obrazovky, jako je jas, nasycení nebo teplota barev, a existuje také několik předvolebních režimů. Nejvíc se nám líbí živý režim, pak obrázek má nejkrásnější a nejjasnější barvy.

Velmi chválíme ovladač sbalení, který kromě standardních číselných tlačítek také obsahuje tlačítka pro rychlé spuštění aplikací Netflix, hlavní video, tlačítko Google Voice Assistant nebo pro rychlý přístup k nastavení nebo přepínání vstupů. Řadič je poháněn standardem 2 x AAA baterií, které nejsou zahrnuty.

Můžeme vřele doporučit Xiaomi Mi TV P1, protože nabízí opravdu bohatý software, krásný 4K obrázek a praktický řidič za velmi slušnou cenu. Jedinou menší nevýhodou je kvalita vestavěných reproduktorů, které jsou slabší, ale lze to velmi snadno vyřešit. Zakoupením televizního zvukového panelu. Jsme velmi spokojeni s nákupem prostřednictvím portálu Gshopper, dodržováni do dodací doby a doručili jsme balíček bez jakéhokoli poškození.

4 Diagonální velikosti

Series Xiaomi Mi TV P1 má ve svém portfoliu až 4 diagonální velikosti, od 32 palců do 55 palců. Produkční technologie zobrazovacích panelů je LCD LED. Tento panel má velmi široký úhel pozorování až do 178 stupňů.

Zatímco 32palcový model má pouze rozlišení HD (1366 x 768 pixelů), výrobce již nasadil úplné rozlišení UHD 43K (50 x 55 pixelů) ve 4, 3840 a 2160 palcových modelech. Podporují také technologie HDR 10 a dolby vision.

Tři nejlepší modely poskytují bohatý zvuk díky páru 10 wattových reproduktorů a nejmenší ze čtyř mají dva 5-W reproduktory. Všechny modely zahrnují vestavěný mikrofon pro komunikaci s asistentem Google Voice.

Pokud jde o RAM, nejmenší model má 1,5 gigabajtů RAM, zbývající modely mají 2 GB. Existují také rozdíly v kapacitě vnitřní paměti, kde 32palcový model má 8 GB a zbývající modely 16 GB.

Operační systém je, jak se očekávalo, Android TV ve své nejnovější verzi 10, která má předinstalované populární aplikace, jako jsou Netflix, Prime Video a YouTube. Uživatelé si mohou také snadno prohlížet obsah a hry ze svých chytrých telefonů pomocí Chromecast a Miracast.

Na zadní straně jsou tři porty HDMI, pár USB 2.0 a například bezdrátová klávesnice připojená k televizoru pomocí Bluetooth 5.0 Technologie.

Jak se vám líbí modelová linka Xiaomi Mi TV P1? Uvažujete o koupi jednoho z prezentovaných modelů? Nebo již vlastníte televizi z Xiaomi? Sdílejte s námi svůj názor na spodní části diskuse. Sledujte Xiaomiplanet, přihlaste se k odběru zpravodaje a nezapomeňte se připojit k naší skupině, kde vytvoříme aktivní komunitu Xiaomi.

Xiaomi Mi Qled TV 4K 55 palcové ultra-HD Android TV MI TV P1 L55M6-6ARG

Rozdělte platbu plateb RM508.50 Dnes Myiou

Doprava zdarma (Kedah, Penang, Perlis Selama, Pera

MI TV P1 55 ″

Neomezený displej 4K , MEMC Smart Home Control Hub Hands-Free Google Assistant Android TV /P>

Tento průkopnický design bez rámečku bez rámu nabízí vyšší poměr obrazovky k tělu a 178 ° sledování úhlů, což poskytuje pohlcující a příjemnější zážitek z prohlížení.

Vyšší dynamický rozsah přináší jasnější jasné a tmavší tmavé zdokonalením ostrosti, kontrastu a barvy obrázků, zatímco úroveň detailů ve skutečném životě vám umožní vidět více než kdy předtím.

Široký barevný gamut nabízející až 94% pokrytí DCI-P3 v kombinaci s 1.07 miliard barevných displejů přináší úžasnou kvalitu obrazu v pravdě s pulzujícími barvami a živými detaily.

Algoritmus může automaticky vložit kompenzační rámce do obsahu s nízkým rámcem, aby se odstranilo roztržení a soudce obrazovky a poskytovalo větší plynulost k rychlým pohybům během sportovních akcí, motorických závodů a dalších.

Zjednodušte svůj zážitek z zábavy s Android TV. Získejte 400 000 filmů a pořadů a stáhněte si 5 000 aplikací na jednom místě.

Komplexní operace lze provést pomocí jednoduchých hlasových příkazů až do dosahu tří metrů. Požádejte Google, aby ovládal televizi, odpověděl na otázky a podíval se na svůj kalendář. Nechte to ovládat inteligentní domácí zařízení po celém vašem domě.

Konektivita Bluetooth znamená, že můžete ovládat televizor z jakéhokoli směru, který si vyberete. Užijte si snadný přístup k videu Netflix a Prime s vyhrazenými klávesami zkratky dálkového ovládání.

Vestavěný chromecast a podpora Miracast usnadňuje obsah obsazení na televizi z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Úložiště 2 GB 16 GB GB 16 GB 16 GB 16 GB vám také umožňuje stahovat a nainstalovat více vašich oblíbených aplikací pro obsah a zábavu.

Dva stereofonní reproduktory 10W poskytují bohatý, jasný a vrstvený filmový zvukový zážitek z pohodlí vašeho obývacího pokoje.

Pomocí rozsahu vestavěných portů připojte více zařízení k televizi, jako jsou počítače, herní konzole a přehrávače médií.

 • Vyžaduje aplikace podporující Chromecast
 • Asistent Google není k dispozici v určitých jazycích a zemích. Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách asistenta Google Assistant.
 • Google, Android TV, Chromecast vestavěné a další značky jsou ochranné známky společnosti Google LLC.
 • Obrázky a videa na této stránce jsou pouze pro účely ilustrace a nemusí být přesnou reprezentací produktu.
 • Není.li na této stránce produktu uvedeno jinak, všechna data pocházejí z laboratoří Xiaomi, specifikace designu produktů a dodavatelů. Testovací data se mohou mírně lišit v důsledku různých verzí softwaru, testovaných telefonních verzí a testovacích prostředích a nemusí odrážet skutečný produkt.
 • 1.07 miliard barev dosažených 8bitovou technologií FRC (regulace snímků).

Specifikace produktu

Technologie obrazovky

Velikost obrazovky

Maximální rozlišení

3D technologie

Chytrý schopný

Zobrazení obnovovací frekvence

Dynamický kontrastní poměr

Řečníci)

Dostupné barvy

Materiál (s)

Poměr stran (W: H)

Enhancer barev

Enhancer kontrastu

Úhel pohledu

3D zvuk

Umístění reproduktorů

Prostorový zvuk

Dolby

Zvukový enhancer

Audio výstup

Narovnávač automatického hlasitosti

Zvukové režimy

Zvukové režimy (2)

Tunery

Podporované jazyky (OSD, nabídka)

Automatické vyhledávání kanálů

Model procesoru

Jádro procesoru (s)

Typy portů

Typy portů (2)

Typy portů (3)

Typy portů (4)

DLNA-certifikováno

Bezdrátová síťová připojení

Bluetooth

Ethernet (LAN)

App Store k dispozici

Zahrnuty aplikace

Zahrnuté aplikace (2)

Webová kamera

Zdroj napájení

Rozsah provozních teplot

Provozní teplotní rozsah (2)

Ekologická certifikace (certifikace)

Automatické vypnutí

Časovače

Hmotnost

Rozměry (w x h x d)

Rozměry balení (w x h x d)

Hmotnost balení

Zahrnuto příslušenství

Záruka

4K Ultra HD
55 palců
3840 x 2160
Není v ceně
Ano
60 Hz
5 000: 1
2 x 10W
Černá
Plast a hliník
16.9
8 bitů FRC, 1 07 miliard barev
300NITS MIN
178 stupňů (H) 178 stupňů (V)
Dolby Audio DTS-HD /TD>
Níže
Ano
Ano
2 x 10W
Optické digitální zvuk/3.5mm konektor pro sluchátka
100%
Dolby Audio /TD>
DTS-HD /TD>
DVB-T2/c
Angličtina
Ano
MediaTek MT9611IAAT/BAZA
Quad A55, až 1.5GHz
HDMI EARC 2.1 x 1
HDMI 2.0 x 2
USB 2.0 x 2
Ethernet 100Mbps
Ano
2.4GHz a 5 GHz
Bt 5.0
Ano
Ano, Google Store
Netflix, Prime Video, YouTube a Google Play
Android 10
Ne
125W
Teplota 0 ° C ~ 40 ° C Vlhkost 20% až 80%
Teplota skladování.15 ° C ~ 45 ° C Relativní vlhkost
4 klíšťata (Mels-Ein-TV210124)
Ano
Ano
11.1 kg
1230 x 247 x 767 mm
1345 x 152 x 850 mm
15.5kg
360 ° Bluetooth dálkové ovládání x 1
3 roky na místě záruka na televizi, 6 měsíců na příslušenství

Značka

TCL 32 palců AI Android Smart FHD LED TV 32S65A

Rozdělte platbu platby RM209.70 dnes Myiou

Hisense 32 palcová LED Matrix TV 32A5200F

Rozdělte platbu platby RM178.50 Dnes Myiou

Samsung 55 palců Q80B Qled 4K Smart TV (2022) QA55Q80BAKXXM

Rozdělte platbu plateb RM1,259.70 dnes Myiou

Hisense 32 ″ Full HD Smart TV 32A4000H

Rozdělte platbu platby RM209.70 dnes Myiou

exkluzivní, kupón, verzi, xiaomi

Xiaomi Mi TV P1, 43palcová levná 4K Smart TV s Androidem 10 a Asistentem Google

43 ″ displej-design bez hranic-88% NTSC-94% DCI-P3-60 Hz MEMC-Dolby Vision-HDR10-10W Stereo reproduktory-Dolby Audio-DTS-HD-Android TV 10 Operační systém-Bluetooth Remote Reading-Zabudované dovnitř Chromecast a Miracast. Asistent Google. Inteligentní ovládání domácího

Užijte si velkolepé obrázky s 43palcovou bezrámovou obrazovkou nové TV Xiaomi Mi TV P1. Žijte neuvěřitelný filmový zážitek z pohovky doma díky rozlišení 4K UHD, technologie HDR10 a MEMC do 60 Hz.

Toto je model, který přijde nahradit (nebo aktualizovat) uznávaný MI LED TV 4S, tentokrát s Bluetooth 5.0, Android TV 10, 16 GB paměti, Google Assistant s hands-free a inteligentní hlasovou ovládací prvek.

Budeš to chybět? Přečtěte si dále a my podrobně popisujeme každou sekci, abyste se rozhodně rozhodli koupit Xiaomi Mi TV P1 v Gadgets House

43 ″ bez hranic s širokou barevnou a barevnou hloubkou

Jak jsme řekli na začátku, Xiaomi Mi TV P1 má prakticky bez hranic bez hranic na 3 stranách. Zaměřte se na obrázek, aniž byste cokoli bránili vaší vizi, a ponořte se do příběhů o filmech, sériích nebo videohrách, jako byste tam byli sami.

To je také možné díky širokému barevnému gamutu (88% NTSC a 94% DCI-P3) s 1.07 bilionů (8bitových) barevných hloubky, díky níž je každý tón přesný a věrný životu.

Ostré detaily s rozlišením 4K UHD, Dolby Vision a HDR10

Takže nyní víte: Přepněte na Ultra Definice s rozlišením 43palcového mil TV P1 a 4K, abyste si užili opravdu ostré detaily.

Kromě toho inteligentní TV P1 podporuje Dolby Vision a HDR10, dva systémy, které zpracovávají a optimalizují rám kvality obrazu podle rámu, vylepšují barvy a jasné prvky a ukazují tmavší odstíny a černé.

Bezproblémové vizuální zkušenosti s 60 Hz Memc

Přes 60 Hz obnovovací frekvence s technologií MEMC zvyšuje kvalitu obsahu s nízkým množstvím snímků přidáním snímků, což má za následek hladší výsledky při sledování sportu, akčních filmů nebo jiného rychle se rozvíjejícího obsahu.

Android TV, užijte si zábavu pohodlnějším způsobem

Smart TV P1 Xiaomi také zjednodušuje způsob, jakým konzumujete obsah. Prostřednictvím operačního systému Android TV 10 budete mít přístup k více než 400 000 filmům a pořadům a více než 5 000 aplikacím jen pár kliknutí.

Poplatky za předplatné aplikace nejsou zahrnuty.

Inteligentní kontrola domu a asistent Google

Lehněte si na gauč, hodte zpět přikrývku a nechte xiaomi mi tv p1 postarat se o všechno ostatní.

Pomocí Google Assistant vám MI TV P1 umožňuje provádět složité operace s jednoduchými hlasovými příkazy v řadě až tři metry. Řekněte: „Hey Google“, a požádejte ji, aby vyhledal titul v aplikaci pro streamování, odpověděl na své otázky nebo otevřel svůj kalendář.

Svůj hlas můžete dokonce použít k vytvoření perfektního životního prostředí ovládáním inteligentních domácích zařízení po celém domě: upravte teplotu a osvětlení v místnosti nebo ovládat jiná připojená inteligentní domácí zařízení, jako jsou čističe vzduchu, vakua robota atd.

Bluetooth 360 ° dálkové ovládání

Kromě toho připojení dálkového ovládání Bluetooth zahrnuto s TV P1 Xiaomi Mi znamená, že jej můžete ovládat z jakéhokoli úhlu (odtud z 360 °) a nemusíte jej namířit přímo na televizi.

Rovněž vám dává několik tlačítek s přímým přístupem k videu Netflix a Prime. protože během dne již pracujete příliš tvrdě!

Spuštění obsahu z jedné obrazovky na druhou

Pokud to nestačilo, 43 ″ Xiaomi Mi TV P1 přichází s vestavěným Miracast a Chromecast, pro streamování obsahu z vašeho mobilního zařízení do televize. Prohlédněte si své fotografie a užijte si svou oblíbenou hudbu, hry a filmy na větší obrazovce.

Síla a výkon na vyšší úrovni

Dalším zlepšením MI TV P1 nad 4S je její výkon, poháněný procesorem MediaTek MT9611, který jsme již viděli ve své špičkové inteligentní televizi, MI TV Q1. Tento čtyřjádrový procesor až 1.5 GHz nám dává rychlou a tekutou operaci ve všech aspektech, také posíleno jeho 2 GB RAM. Kromě toho, díky 16 GB úložiště budete mít více než dostatek místa pro instalaci vašich oblíbených aplikací.

Dolby Audio a DTS-HD trojrozměrný zvuk

Chybí vám něco, možná informace o bouřlivém zvuku? Nebojte se, tady to přichází!

Nemohli jste si ujít skvělou kvalitu zvuku doprovázející tento závratný vizuální zážitek. samozřejmě ne! Ve skutečnosti MI TV P1 vybaví dva 10W reproduktory do dekódování Dolbyho a DTS-HD dekódování. Budete ohromeni jeho bohatým, jasným a pohlcujícím zvukem!

Bluetooth 5.0, duální pásmo Wi-Fi a konektivita

V neposlední řadě, Xiaomi Mi TV P1 znásobí svou všestrannost prostřednictvím všech svých rozhraní a spojení. Pro začátek ji připojte k síti přes Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz nebo Ethernet Port, aby využil všechny své funkčnost. Můžete také připojit gamepad nebo klávesnici prostřednictvím Bluetooth 5.0 nebo jiná zařízení prostřednictvím svých portů USB a HDMI.

Technické specifikace Xiaomi Mi TV P1 43 4K UltraHD Smart TV Android OS:

 • Obecné parametry
 • Značka: Xiaomi
 • Produkt: Smart TV
 • Jméno: P1
 • Model: ELA4622EU
 • Velikost: 43 palců
 • Rozlišení 3 840 x 2 160 (4K UHD)
 • Color Gamut: NTSC 88% (TYP), DCI-P3 94% (TYP), BT09 99.5% (typ)
 • Barva hloubka: 1.07 miliard (8bit FRC)
 • Obnovová frekvence: 60 Hz
 • Memc: Ano, 60 Hz
 • Úhel pohledu: 178 ° (H) / 178 ° (V)
 • Dolby Vision
 • HDR10
 • HLG
exkluzivní, kupón, verzi, xiaomi
 • Počet reproduktorů: 2
 • Power: 20 W (2x 10W)
 • Kompatibilní s dolby audio a DTS-HD
 • CPU: MediaTek MT9611, 4 jádra, až 1.5 GHz
 • GPU: Mali G52 MP2
 • RAM: 2 GB
 • Úložná kapacita: 16 GB
 • Android TV 10
 • Bluetooth 5.0
 • Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz
 • LAN / Ethernet
 • 2x USB 2.0
 • 1x HDMI 2.1
 • 2x HDMI 2.0
 • Av
 • 1x digitální tuner (kompatibilní s DVB-T2 / C a DVB-S / S2)
 • 1x optický digitální zvuk
 • 1x Jack 3.5 mm
 • 1x DVB-T2 / C
 • 1x DVB-S2
 • Podporované video formáty: Avi, h.265, h.264, h.263, VP8 / VP9, ​​MPEG1 / 2/4
 • Podporované zvukové formáty: Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, PCM, LPCM, ADPCM, MPEG-I, MPEG-II
 • Podporované formáty obrazu: PNG, GIF, JPG, BMP
 • Kompatibilní s montážním standardem VESA (200 x 200 mm)
 • Síla: 95 W
 • Napětí: 100-240 V ~ 50/60 Hz
 • Teplota 0 ℃ ~ 40 ℃
 • Vlhkost 20% ~ 80%
 • Teplota skladování.15 ℃ až 45 ℃
 • Relativní vlhkost:
 • Rozměry (včetně základny): 1117.2 x 276.8 x 710.6 mm
 • Rozměry (bez základny): 1117.2 x 83.6 x 652.5 mm
 • Rozměry (balení): 1240 x 785 x 150 mm
 • Hmotnost (včetně základny): 9.83 kg
 • Hmotnost (bez základny): 9.69 kg
 • Hmotnost (balení): 9.83 kg
 • 1 x Xiaomi Mi TV P1 43 4K Ultrahd Smart TV Android OS
 • 1 x 360 ° Bluetooth dálkové ovládání
 • 1 x sáček se šrouby
 • 3 x podpora kusů
 • 1 x napájecí kabel
 • 1 x Uživatelská příručka

Xiaomi Mi TV P1 55 palce UHD 4K Smart Android TV s rukama zdarma Google Assistant, Smart Home Control Hub, Black

Typ displeje: 4K UHD Rozlišení: 3 840 x 2 160 Color Gamut: NTSC 88% (TYP), DCI-P3 94% (TYP), BT709 99.5% (typ) Barva hloubka: 1.Refresh frekvence 07 miliard (8bitových FRC): 60Hz MEMC: UHD 60Hz Úhel sledování: 178 ° (H)/178 ° (V) Dolby Vision HDR10 HLG

AV1, h.265, h.264, h.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG podporované zvukové formáty: Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, MPEG-I, MPEG-II atd. Podporované formáty obrazu: PNG, GIF, JPG, BMP Obrázek režim: Standard, Vivid, Sport, Monitor, Monitor, HDR režim atd. Zvukový režim: standardní, film, zprávy, hra, vlastní

Bluetooth 5.0 Wi-Fi 2.4GHz/5GHz HDMI X 3 (1 Port s EARC) USB 2.0 x 2 Composite in (AV) CI slot Ethernet (LAN) Optický digitální zvuk 3.Systém vysílání konektoru 5 mm: DVB-T2/C, DVB-S2

Velikost: 55 ”neomezený displej s barvou bez bezelu: Černý stojan: Tlačítko dvojité napájení (ve spodní části televizoru) Oznámení LED Světlo: Bílá barevná proměnná světelná mikrofon MUTE Switch

Rozměry včetně základny (l x w x h): 1234.9 x 285.3 x 782.Rozměry 2 mm bez zahrnutí základny (l x w x h): 1234.9 x 89.2 x 724.Velikost balení 6 mm (L x W x H): 1350 x 152 x 837mm hmotnost včetně základny: 11.Hmotnost 9 kg bez základny: 11.Hmotnost balení 7 kg: 16 kg

Podporuje stěnu namontování průměru šroubu a délka se liší v závislosti na modelu produktu. Aby se zabránilo poškození produktu, doporučuje se používat speciální držák na stěně (prodává se samostatně).

300 mm 300 mm

Napájení: 150 W napětí: 100-240V ~ 50/60Hz Provozní teplota 0 ℃ ~ 40 ℃, vlhkost 20% ~ 80% skladovací teplota.15 ℃ ~ 45 ℃, relativní vlhkost

360 ° Bluetooth dálkové ovládání x 1 šrouby taška x 1 Stand Components x 2 Uživatelská příručka x 1 záruční karta x 1 napájecí kabel x 1

Politika přepravy

Můžeme odeslat do celého Libanonu, prostřednictvím našich řidičů doručení do okresu Bejrút a podle libanpost pro vnější okresní příkazy v Bejrútu.

Když zadáte objednávku, odhadujeme pro vás data přepravy a doručení na základě dostupnosti vašich položek a možností produktu, které jste si vybrali. V závislosti na poskytovateli přepravy by bylo poskytováno datum přepravy, když nás kontaktujete prostřednictvím našich telefonních čísel uvedených v sekci Kontaktujte nás.

Také si uvědomte, že sazby přepravy pro mnoho položek, které prodáváme, jsou založeny na poloze.

Zásady vrácení peněz

Máme třídenní politiku návratu, což znamená, že máte 3 dny po obdržení vaší položky, abyste požádali o návrat.

Chcete.li být způsobilý k návratu, musí být vaše položka ve stejném stavu, jako jste ji obdrželi, neohrabané nebo nevyužité, se značkami, a v původním balení neuzavřeno budete také potřebovat potvrzení nebo doklad o nákupu.

Chcete.li zahájit návrat, můžete nás kontaktovat na admin@961SOUQ.com. Pokud je váš návrat přijat, zašleme vám nástupní přepravní štítek a také pokyny, jak a kde poslat váš balíček. Položky zaslané nám zpět, aniž by nejprve požadovaly návrat, nebudou přijaty.

Vždy nás můžete kontaktovat pro jakoukoli návratovou otázku na admin@961souq.com.

Škody a problémy prosím zkontrolujte svou objednávku na příjem a okamžitě nás kontaktujte, pokud je položka vadná, poškozená nebo pokud obdržíte nesprávnou položku, abychom mohli problém vyhodnotit a napravit to správně.

Výjimky / nevratné položky

Určité typy položek nelze vrátit, jako je zboží podléhající zkáze (jako je Headest, sluchátka, Wi-Fi sítí Wi-Fi), vlastní produkty (jako jsou speciální objednávky nebo personalizované položky) a předem objednané zboží). Také nepřijímáme výnosy za nebezpečné materiály, hořlavé kapaliny nebo plyny. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně vaší konkrétní položky, kontaktujte prosím.

Bohužel nemůžeme přijímat výnosy na prodej nebo dárkové karty.

Nejrychlejším způsobem, jak zajistit, abyste získali to, co chcete, je vrátit položku, kterou máte, a jakmile je návrat přijat, proveďte samostatný nákup pro novou položku.

Jakmile jsme obdrželi a zkontrolovali váš návrat. Pokud je schválen, budete automaticky vráceni na původní metodu platby. Nezapomeňte, že může nějakou dobu trvat, než vaše banka nebo kreditní karta také zpracovává a zveřejní vrácení peněz.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS