Na iPhone nefunguje senzor Co dělat. Softwarové poruchy

iPhone sám stiskne tlačítka. IPhone nefunguje senzor: Co dělat? Kalibrace snímače iPhone

Dotyková obrazovka. Sofistikovaná struktura. Výrobcové tablet a telefonů, včetně iPhone, musí učinit značné úsilí optimálně nastavit svou práci. Problémy v práci v dotykové obrazovce mohou vzniknout v naprosto odlišných důvodech. Pokud se obrazovka zastavila odezvu na stisknutí, nemělo by se být naštvaný. Je možné všechno opravit ve dvou účtech. V tomto článku se pokusíme zjistit, co dělat, když na vašem iPhone 5 nebo 5S modelů je buggy nebo senzor nefunguje vůbec.

Nesprávná operace dotykové obrazovky nebo plné jeho poruchy. Nejčastější příčinou odvolání k servisním středisku. Navzdory nesporné kvalitě zařízení Apple se dotykový displej v iPhonu přestane poměrně často. Nejdůležitějším důvodem pro členění se samozřejmě stává mechanickým dopadem. Pokud jste se přestěhovali do smartphonu, abyste ji dlouhodobě drželi na slunci nebo přidat něco, dříve nebo později dotykový displej přestane fungovat správně. To však neznamená, že pokud telefon spadl jednou s malou výškou, musíte okamžitě kontaktovat servisní centrum. Dotyková obrazovka nemusí fungovat v softwarových důvodech.

Ačkoliv příčiny členění mohou být odlišné, neschopnost obrazovky je obvykle stejný manifest.

Nejčastěji se uživatel může setkat se s takovými problémy:

  • TouchScreen iPhone nefunguje na některých místech.
  • Obrazovka reaguje na stisknutí, ale s nějakým zpožděním.
  • Telefon neodpovídá na dotek vůbec.
  • Otevře se programy, text a t. P.

I když některý z problémů popsaných se projevil pouze jednou, neexistuje žádná záruka, že se to nestane znovu. Proto potřebujete okamžitě.

Možné důsledky restartování bez použití senzoru

Pokud použijete tvrdý reset jeden nebo dvakrát, negativní důsledky určitě nebudou s neustálou manipulací s „tvrdým restartem“ existuje riziko, které odmítne paměťový modul, což má za následek všechna data uložená na iPhone, budou ztraceny. Pozorování jsou běžné mezi uživateli: Každý následný tvrdý reset zvyšuje pravděpodobnost, že paměť „posypeme“. Odborníci však nejsou potvrzeni.

Chcete-li se uchýlit k „tvrdému restartu“, následuje pouze tak, aby se zbývající způsoby, jak vyřešit problém, který se již ukázal, a nepřinesli žádný výsledek.

Ve snaze o údaje. Samsung S7 Edge

Druh. Každý zná linii telefonů S7 série ze Samsungu se svým známým procesorem Exynos, který miluje to velmi 5 let, aby visel, dejte týmem mrknout s modrou vedenou smrtí a opustit desku na dovolenou, nejprve jako všechny Data) Je to s takovými příznaky a obrátil se ke mně zákazníkovi.Ano. Bylo to velmi dávno a možná není pravda. Scary Spánek KumpeterChik) Tak. Dumping Procesor nebo paměť opotřebení může vést samy stejně, ale na vnitřních měřeních a spuštění pravomocí různými způsoby.Telefon přinesl mrtvolu.V nepřátelské službě, když byl telefon schopen viset na spořič obrazovky se rozhodl blikat, údajně bez ztráty dat a pak firmware se vypustil uprostřed a telefon se již nezapne.

Neexistuje žádná méně než zaostřovací kartu. Tato oprava je více než 2 roky, takže budu spokojený s tím, co je) myslet a připojit k počítači není žádný bod. Okamžitě na demontáže:

Z napájení 400mA spotřeby, která může mluvit o mrtvé paměti. Ano, existují dva způsoby, protože to může také dumping Procea pro jednoho ze spárovaných pneumatik přenosu dat. V tomto případě je část dat ztracena a procenta nemůže normálně dát obraz.Chcete-li zkontrolovat a eliminovat mrtvý čip paměti, musí být odstraněn

Oplocení procesoru před přehřátím a demontážem, vyjmím paměť paměti po dorazení do jeho kruhu, ke snížení teploty výdechu.Střelec první osoby)

Odstraňuji obranu a získám přístup k čipu.Sloučenina sloučenina čipu. S bezvýznamným vytápěním se začne rozpadat. Zničím to přes okraje čipu, abychom byli s pamětí stojících kondenzátorů a odporů

Zatímco poplatek je stále horký, okamžitě zjistí místo, které chcete vrátit tento čip

Válcování míče na čipu a programátor

Chip Alive, a proto řetěz telefonu vypnul procesor.Teď je na Fiss.Mimochodem jsem udělal opravu v roce 2019) I odstraňování ochrany procesoru

Co chladné chlazení chipu) je jasné, proč výpis. Ale znovu je tam dvojí názor.Někteří věří, že ponižující páje pod čipem, jiní. degraduje bod samotného krystalu. Ale můžete to posoudit pouze tehdy, když střílíte čip

V mém případě došlo k krystalu ze substrátu, protože pájka je zde perfektní. Je to jistě smutné, ale na druhé straně, když se spoléhá, ​​budu zahřát čip jako na starých grafických karet a po určitou dobu to bude fungovat, pokud se vůbec nespadne.Účel opravy. Extrakce dat. O dalším výkonu řeči vůbec. Tady jsem udělal malý trik.Chip sám sbírka: procesor a nad ním beran. Nesdílel jsem, protože čip je široký a textolitický substrát je příliš tenký a dělá to i při demontáži. Chceš nebo ne, ale můžete odstranit dokonale pouze opustit operativní na procesor, nebo snížit desku na zadní straně a přenos procenta a paměti dárci.Ale kurva taková pera. Žádná CNC zde není obtížná, dlouhá a nechce) vidět alespoň jeden šedý příjem? A není to) jsem jen trochu pro odstranění pájky. Kontakty Ne Ludil.Právě teď je chvála z toku a sloučeniny, kterou potřebujete odstranit.

Provádět kalibraci snímače

Apple Smartphony a tablety neposkytují vestavěnou funkci kalibrace snímače. Uživatelská příručka iPhone uvádí, že mohou být provedeni pouze specialisté z firemních servisních center.

iphone, nefunguje, senzor, dělat

Některé nastavení zobrazení v modelech iPhone jsou přítomny novější 6s a 6s Plus. V parametrech zařízení jsou k dispozici 3D Control citlivost.

  • Otevřete nastavení iPhone.
  • Přejděte na kartu „Hlavní“.
  • Klikněte na „Univerzální přístup“, po které. „3D dotek“.
  • Upravte citlivost 3D dotyk ve speciálním menu.
  • Restartujte telefon pro uložení parametrů.

Ačkoli 3D dotek je spíše vzácná příčina problémů, v některých případech kalibrace pomáhá zbavit se zamrznutí.

Zakázat aktualizaci obsahu

I když váš iPhone klidně spočívá v kapesních kalhotách nebo vaku, nainstalované aplikace pokračují v aktivním interakci s připojením k Internetu. Aktualizovaná data, další informace a smartphone jsou načteny v neustále načteném stavu.

Jak urychlit: Otevřít Nastavení. Hlavní. Aktualizace obsahu a vypněte jezdec naproti položky Aktualizace obsahu.

Pokračování post „Řekni mi, je možné nahradit I3 3110m na ​​I7 3610qm?

Celkem jsem se rozhodl, že nebudu riskovat a vzal procesor I7 3632qm. Mimochodem, Picpoint, hoří v pekle, převedl datum dodání DNS třikrát. Konečný upgrade byl takto: I3 3110m = I7 3632qm 4GB RAM 1333 = 16 GB 1600 DVD = SSD 120GB. V důsledku toho vše fungovalo s polovinou otočení. Jediné, co, všichni, kdo říkali, že jídlo nestačí, měl pravdu, Lenovo byl lhal, maximum poskytlo 32 W na procesor (sledoval AIDA). V důsledku toho v zatížení slíbeného 3.2GHz v turbobustu trvalo 2.osm. Také výsledek jsem byl plně uspořádán. V benchmarku (Cinebench R23), až 95 stupňů zahřátí, takže chlazení lze říci, že právo (ti, kdo řeknou, že je to hodně, ano, jsem vkurse, ale kámen je horký a na webu IT webu Maximální provozní teplota je 105 stupňů). Co je zajímavé, kámen neroste při takové teplotě. Podle výsledků cinebenvy se výkon procesoru zvýšil o 160% (od 1077 do 2812), jako pro mě pro notebook, který je 8 let starý slušný výsledek. Podle výkonu v každodenních úkolech s porovnáním je to hloupý t.na. SSD mnohem rychleji než pevný disk. Neexistují žádné snímky z samotného náhrady, jsou zde pouze obrázky z monitoru s spuštěnou pomoc (jsem líný zadek). Pokud to změníte procesor na stejném notebooku, nedávejte procesory více než 35w, nemáte na ně dostatek energie. Pokud existují nějaké dotazy. zeptejte se, zkuste odpovědět.

Obrazovka na iPhone nebo iPad nefunguje nebo nefunguje: Zkontrolujte, zda je zobrazení vše a nezapomeňte, zda zařízení spadne

Pokud je zobrazení vašeho iPhone nebo iPadu popraskané, je pravděpodobné, že to byl důvodem pro jeho zavěšení.

Pokud bylo zařízení poškozeno v důsledku pádu (vnější poškození může chybět a vůbec), může přestat pracovat vůbec nebo problém se dotkne pouze dotykové obrazovky. Pád iPhone nebo iPadu by mohl poškodit interní komponenty odpovědné za dotykovou obrazovku. V tomto případě je nejlepší atribut zařízení do servisního střediska.

Jak odstranit rozpadu sami

V situaci, kdy smyslový modul stále funguje, navzdory velkému počtu chyb a chyb, problém je vyřešen úplným restartem smartphonu. Instrukce v tomto případě je jednoduchá. Začneme od upínání dvou klíčů: „Inkluze“ a „Domů“ a držet je dvacet sekund. Poté začne restart zařízení. Pokud na konci vidíte jablko, znamená to, že akce byla úspěšná.

Někdy může špatně vybrané příslušenství způsobit nesprávný displej. Pokud je film vložen špatně, pak můžete dostat nečistoty. V tomto případě musí být odstraněn, otřete obrazovku a nahradit nové.

Dnes jsou smartphony nabízeny obrovský výběr módních nárazníků, ale ne všechny z nich jsou kvalitativně. Když ochranný sklo pokrývá dotykový displej, ne úplně, zabraňuje normálnímu provozu. Chcete-li se ujistit, že je třeba jej odstranit a znovu zkontrolujte provoz dotykové modulu. Pokud se nestaly žádné změny, pak byste měli hledat důvod.

V smartphonech není žádný chladicí systém, takže se může vyskytnout přehřátí procesoru. Ochrana bude fungovat a ovládací funkce bude odpojena. Stačí vypnout zařízení a nechat ho vychladnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS