Nabíjení na iPhone nefunguje, co má dělat. Podrobnosti o členění

Co dělat, pokud se iPhone nezapne a nereaguje na nabíjení

Předpokládá se, že produkty Apple se liší od jiných značek kvality. Ale cokoliv to je, a smartphony a tablety jsou také brzy nebo později selhat. V tomto článku budeme hovořit o tom, co dělat, pokud ne při připojení nabíjení, váš iPhone se nezapne. Naučíte se několik způsobů, jak provést mobilní zařízení pravidelně fungovat.

Apple Smartphone poruchové případy jsou jiné. Pokud zařízení nepřijímá nabíjení. může to znamenat, že vadná nabíječka.

Zejména „nativní“ zařízení iPhone, která byla zakoupena po nákupu smartphonu, byla obzvláště často rozbitá. Pokud není možnost zkontrolovat smartphone s dalším stejným nabíjením, musíte jít na nejbližší službu. Tam musíte pomoci s definicí příčiny. Diagnóza obvykle není drahá. Ale budete přesně vědět, co se stalo s vaším mobilním telefonem.

iPhone nemusí okamžitě zobrazit indikátor připojení nabíječky. Pokuste se jej připojit k telefonu a nechat pár hodin. Mobilní zařízení společnosti Apple mají malý známý režim ochrany. Pokud jste zřídka restartujete během práce dříve, může být automaticky aktivován. Chcete-li tento režim ukončit, zkuste kliknout na tlačítko Domů a napájení (zapnutí).

Držet je až 15 sekund. Poté, na obrazovce uvidíte logo výrobce. To znamená, že se vám podařilo dostat z režimu ochrany.

Pokud toto doporučení nepomohlo odstranit problém reakce na zpoplatnění, věnujte pozornost nabíječce.

Snad s ním hrála váš mazlíček. A nyní drát z nabíjení vyžaduje výměnu. Je možné, že nabíjecí jednotka se zablokuje v důsledku elektrických skoků v síti. Tato volba nelze vyloučit. Charger Wire je vlastně docela křehký. Jeho vnitřní struktura může být rozbitá, dokonce přichází na to boty s tuhou podrážkou.

Původní nabíječka je označena nápisem: Vyrobeno pro iPhone.

Použijte oficiální nabíječky kompatibilní s Apple

Jedním z nejčasnějších důvodů, proč není iPhone účtován, pochází z nízko kvalitních třetích stran iPhone nabíjení kabelů. Proto se ujistěte, že používáte napájecí adaptér USB a kabel USB, který je dodáván.

Pokud váš iPhone 5S / 6/7 / X / 8/8 Plus není po aktualizaci IOS 15 účtována přes bezdrátovou síti, zkuste jej nabíjet pomocí nástěnného adaptéru. Pokud váš iPhone není obviněn ze stěnového adaptéru, zkuste připojit kabel k portu USB počítače a zjistit, zda bude účtován. Pokud váš iPhone není nabitý při připojování, zkuste jej nabíjet pomocí nástěnného adaptéru. V aplikaci Word přepněte mezi těmito metodami a zjistěte, zda má tato hodnota.

Jak zakázat optimalizované nabíjení

Nejpopulárnější způsob, jak v tomto případě zakáže „optimalizované nabíjení“:

Vypněte optimalizované nabíjení v nastavení

Pokud však nezrychlil nabíjení, a baterie je stále na 80%, je možné, že důvod pro něco jiného. Vzhledem k tomu, že nyní v létě a dokonce i uprostřed Ruska je docela vysoká teplota, riziko přehřátí iPhone vzniká. V tomto případě systémové mechanismy, aby se zabránilo poškození vnitřních součástí, jednoduše odpojte nabíjení, které samo o sobě je exotermní reakce, tj. Vyvolání tepla. V tomto případě uvidíte příslušné oznámení na obrazovce a vše, co potřebujete, je vypnout smartphone z výstupu a uspořádat jej ve stínu.

Jak opravit problém nabíjení iPhone

Takže, pokud máte situaci, že váš iPhone není nabíjení, ale ukazuje, že je nabíjení, pak proveďte následující:

  • Snažte se zcela vypouštět zařízení, a pak jej vyřídit;
  • Spusťte tvrdě resetovat přístroj. Podržte tlačítka ON / OFF A HOME, když je stroj zapnutý, a uchovávejte, dokud se obrazovka nevypne, a Apple Logo se na něm nezobrazí (může trvat 30 sekund). Po restartu zkuste znovu nabíjet smartphone;
  • Zkuste použít kabel s jiným iPhone. Pokud se nabíjení stále neděje. vyměňte kabel;
  • Pokud se při pohybu připojeného k portu kabelu zapnuto, zapne nabíjení, pak se vypne. je poměrně možné, že port není kontaktován nebo jen zlomený. Vyměňte port v servisním středisku;
  • Vypněte telefon, vezměte si dřevěný párátko a pečlivě sbírejte odpadky, akumulované v hnízdě. Proveďte postup jako měkký a jemně, aby nedošlo k poškození kontaktů. V žádném případě nepoužívejte žádný materiál, který je dobře provedený (například kovový pin), můžete kontakty zavřít a poškodit zařízení;
  • Vyzkoušejte nabíječku jiným iPhone. Pokud se nabíjení stále neděje. nahradit (nahradit) nabíječku;

? Regulátor výkonu závady

V procesu nabíjení hraje poslední roli regulátor napájení. Ale tento mikroobrcuit pracuje pod vedením softwaru, který trite může viset. Je třeba vzdát hold inženýrům, to se stane velmi zřídka. Stále se pokuste restartovat náklady na smartphone.

Řešení: Restartujte zařízení

nabíjení, iphone, dělat, členění

Problémy s softwarem

Selhání softwaru iPhone může nastat za zcela odlišné důvody. použití nelicencovaného softwaru, systémového hackingu a nucené blikání, zásah uživatele v důležitých systémových operacích a t. D. Pokud se však v mnoha procesech iOS vyskytne malá chyba, můžete zkusit restartovat smartphone nejprve obvyklým způsobem. standardní provoz. Nebo použijte nucený restart pomocí tlačítek Domů a Power.

Stává se, že selhání nastalo v důsledku zastaralého OS. V takové situaci je nutné aktualizovat IOS a čekat na nezávislý restart zařízení, které vyřeší všechny poruchy programu a eliminovat nesprávný provoz systému.

Ve většině případů vám Reboot umožňuje zbavit se selhání softwaru smartphonu, zejména pokud používáte iTunes a postup obnovení ze zálohy.

Co potřebujete vyčistit záliv nabíjení iPhone

Položky, které potřebujete vyčistit port nabíjení, který váš iPhone, může pravděpodobně najít doma.

Toto je nejjednodušší pro čištění nábytku iPhone

Svítilna. potřebujete opravdu dobré osvětlení, abyste zjistili, zda jste zrušili konektor. I s baterkou je stále těžké se podívat do této malé díry, ale pomáhá. Použil jsem baterku na jiném iPhone, ale můžete použít samostatný zdroj světla, pokud ji máte.

Párátka. bude to váš hlavní nástroj pro čištění. Budete potřebovat pár v případě, že budete porušit. Někteří lidé vám poradí, abyste používali papírové klipy nebo pin. Nedoporučuji nechat nic příliš pevného nebo akutního k nabíjení. Nezapomeňte, že existují malé kontakty, a pokud nechcete poškodit nebo jinak poškodit, je lepší použít párátko, je flexibilnější a měkký.

Wat (volitelné). upevněte malý kus bavlny na špičce párátka, aby se usnadnil proces čištění. Mějte však na paměti, že pokud je nečistota příliš mnoho, přebytečná vlna v tomto případě nepomůže.

Trpělivost. Pokud máte štěstí, můžete odstranit všechny nečistoty, hromadu a odpadky z přístavu nabíjení iPhone jen pro pár rychlých pohybů. Pokud však váš iPhone už nebude správně nabíjen, vypadá to jako nečistoty příliš mnoho, a to bude trvat více času.

Proč iPhone se nabíjí pouze

Je nutné zjistit, který z těchto problémů vedlo k tomu, že telefon neúčtuje. Pouze tak můžete obnovit normální provoz iPhone.

Udělej to, pokud váš iPhone není nabíjení

Prověřili jsme hlavní důvody, proč baterie smartphonu může přestat přijmout poplatek. Ale co dělat, pokud iPhone není nabíjení? Dále, abychom řekli o tom, jak tento problém vyřešit.

Restartujte zařízení

Téměř všechny poruchy softwaru jsou vyřešeny restartováním. Chcete-li zahájit restartovat smartphone obvyklým způsobem. Pokud to nepomůže, spusťte tvrdý reset. Po dobu 30 sekund, ve stejnou dobu, svorku a držte dvě zařízení tlačítka. výkon a domov. Telefon by měl jít do restartu, po kterém začíná pracovat správně.

Zkontrolujte nabíječku

V případě neopatrného použití selže původní nabíječka (kabel). Mnoho poté získá non-originální sadu a po krátké době si všimneme, že baterie neúčtuje. Zkuste změnit oba blok a kabel. Chcete-li začít, stačí paže nový originální kabel. Rozdělení jednoho vodivého „obyvatel“ způsobí problém problému. Asi 70% poruch telefonu je řešeno nahrazením kabelu nabíječky.

Testovací nabíječ

Dalším způsobem je otestovat nabíječku na jiném zařízení. Podle statistik o členění existuje asi 10% případů. Užívejte další výrobní zařízení Apple (tablet, smartphone) a zkontrolujte nabíječku. Pokud baterie druhého zařízení nevyplní úroveň nabíjení, pak je příčina zřejmá.

Zkontrolujte zdroj napájení

Zpravidla problémy s „zapalovačem cigaret“ v autě nebo výstupu domu nedochází. Často uživatelé čelí potížím v pokusech účtovat smartphone z počítače. Když iPhone není účtován z notebooku, počítač, ujistěte se, že proud je napájen nezbytnou energií. Nové modely iPhone jsou citlivé z hlediska výměny dat a výživy. Účtují přes USB 2 porty.0, 3.0.

Vyčistěte konektor

Co jiného můžete udělat? Alespoň zkontrolovat a přečíst konektor blesku. Paže se párátkem a opatrně čistěte konektor, odstraňte z něj jiný odpad. Může to být drobky, prach a tak dále. Také konektor je vhodné vyhodit. Ale pro tento úkol používejte pouze speciální hrušku se vzduchem. Nedoporučujeme používat tkané nasekané v alkoholu.

Používáme Tenorshare Reiboot

Pokud vám všechny tyto cesty nepomohou, a stále chcete rychle rozhodnout, co není iPhone účtovat, pak doporučujeme používat Tenorshare Reiboot. Tenorshare Reiboot.- Jeden z nástrojů pro obnovu iOS. To vám umožní opravit problémy systému iOS.Poskytuje zpracování více než 150 systémových problémů, jako je protokol Apple, režim obnovení, režim DFU, restartování cyklu a mnoho dalšího. Tenorshare Reiboot může také snížit a aktualizovat verzi IOS bez ztráty dat. Samozřejmě, že se může rozhodnout, co není účtováno iPhone rychle a bezpečně.

    Stáhnout Tenorshare Reiboot do počítače.

Spustit program. Uživatel otevře hlavní obrazovku. Učení iPhone, musíte klepnout na tlačítko Start. Poté klikněte na tlačítko Start.

Stačí kliknout na „Standardní opravy“. Před stisknutím tlačítka „Standardní opravy“ vezměte si čas, abyste si přečtěte pokyny na obrazovce.

Klikněte na „Stáhnout“ pro stažení nejnovější verzi IOS nebo iPad pro instalaci do zařízení.

Po stažení souboru firmwaru klepněte na tlačítko „Start Standard Recovery“ pro pokračování. Bude to trvat několik minut.

Poté se telefon restartuje a můžete vyzkoušet, zda je váš iPhone nabíjení. Pokud váš iPhone ještě není účtován, můžete si vybrat „Deep opravy“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS