Nainstalujte kontakt na obrazovce iPhone. Jak zobrazit telefonní číslo?

Jak vytvořit osobní kontaktní informace „Moje informace“ na iPhone

Konfigurace vašich osobních údajů, adres a kontaktních informací na iPhone je důležitý, pokud chcete být schopni udělat něco jako dostat domů nebo jiné místo z domu, odpovídající auto-kompletní data, možnost snadno sdílet vaši adresu a kontaktní údaje s jinými lidmi a mnoho dalších.

Je možné, není překvapující, že obecná otázka je „“, a to zde demonstrujeme. Ano, většina uživatelů iPhone správně nainstaloval „Moje informace“ na svých zařízeních, ale mnoho dalších neučiní, nebo někteří prostě budou chtít změnit své informace nebo nainstalovat další kontaktní kartu jako jejich položky.

Jak povolit tlačítko „Domovská stránka“ na obrazovce iPhone

Chcete-li zobrazit tlačítko „Domů“ na obrazovce iPhone, budete muset jít na nastavení a povolit tam funkci asistenčního dotyku. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci „Nastavení“ a přejděte do sekce „Hlavní“.

Hlavní sekce v nastavení iPhone

Dále je třeba otevřít pododdíl „Univerzální přístup“.

A přejděte na nastavení funkce „Asistent Dotkázat“.

Zde, na vrcholu obrazovky, musíte aktivovat přepínač, který je zodpovědný za vypnutí a zapnutí funkce „asistenčního dotyku“.

Po zapnutí funkce „asistenčního dotyku“ by se na obrazovce mělo zobrazit plovoucí kulaté tlačítko, což bude vypadat něco takového v níže uvedeném screenshot.

Vzhled tohoto tlačítka znamená, že funkce asistenčního dotyku je povolena a nyní lze použít k ovládání iPhone bez použití hardwarových tlačítek, například, například tlačítka „Home“.

Jak přidat kontakt na hlavní obrazovku Meizu?

Aby bylo možné přidat kontakt na hlavní obrazovku, musíte jít do kontaktů, poté vyberte požadovaný kontakt, přejděte na položku Nastavení kontaktu a vyberte položku. „Přidat na hlavní obrazovku“, Ready =)

Obnovení ikon na ploše Android

  • Dotkněte se na smartphone. (Obvykle má tvar šesti čtverců nebo kruhů.).
  • Najděte ten, který musí být převzat na hlavní obrazovku
  • Klikněte na obrazovku a podržte
  • Program bude možné resetovat na správném místě.

Jak přidat geolokaci na rychlý přístup iPhone?

Vyberte „Nastavení“ „Univerzální přístup“ „Dotkněte se“ a zaškrtněte políčko Assastivetouch. Použijte funkci „Hi, Siri“ a řekněte „Povolit Assastivetouch“. Zvolte „Nastavení“ „Univerzální přístup“ „Rychlé příkazy“ a povolte parametr Assastivetouch.

Jak vytvořit neviditelné ikony pro iPhone

Chcete-li začít, musíte nainstalovat tapetu jedné fotografie, z nichž barva bude odpovídat barvě ikon.

Chcete-li to provést, přejděte na Nastavení tapety Vyberte nové obrázky tapety. Zde si vyberte obyčejnou černou tapetu.

1) Klikněte na nový tým.

2) Nelze vázat žádné akce příkazu a nechat je prázdný. Ale pokud chcete, aby neviditelná ikona udělala něco, můžete příkaz přizpůsobit. Můžete například otevřít nějaké stránky prostřednictvím ikony a t.P.

3) Klikněte na ikonu nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

4) Vložte neviditelné znaky, které lze kopírovat níže. Nezapomeňte odstranit závorky.

5) Klikněte na ikonu. Zde si můžete vybrat barvu a glyf týmu, ale potřebujeme možnost „Domovská stránka“. Zde můžete fotografii odebrat nebo vybrat připravené. Jako tapetu potřebujete prázdný obraz stejné barvy.

Můžete jen udělat screenshot tapety a vybrat si ho. Poté klepněte na tlačítko Dokončit.

6) Nyní klikněte na tlačítko Přidat do domova a postupujte podle pokynů.

Na domovské obrazovce se zobrazí neviditelná ikona, kterou lze přesunout na diskreční pravomoc.

Můžete přidat další neviditelné ikony tím, že děláte stejné kroky znovu. Nejlepší není vázat týmům akce a nechat je prázdné.

Pokud se aplikace oddělíte od sebe s prázdným prostorem, bude pro ně snazší navigovat. Kromě toho můžete vytvořit zajímavé vzory z ikon.

NEPOUŽÍVEJTE JPLO NEWS. Přihlaste se k odběru našeho telegramu kanálu, stejně jako na Youtube Channel.

Jak přiřadit Kontakt vyzvánění v iPhone

Otevřete aplikaci Kontakty na iPhone a vyberte kontakt, pro který chcete nainstalovat vyzvánění a / nebo oznamovací zvuk. Klepněte na tlačítko Upravit / změnit v pravém horním rohu obrazovky.

Podobně můžete najít správný kontakt v seznamu nedávných.

Vyhledejte možnost vyzvánění, vedle níže bude „ve výchozím nastavení“. Klikněte na něj a vyberte jeden ze stažených nebo zakoupených vyzvánění.

Můžete také jít do obchodu s vyzváněním a koupit nový, a pak jej nainstalovat na kontakt.

Na stejné stránce můžete povolit možnost nutit, když PE, s jejíž volání a zprávy z tohoto kontaktu budou schopny obejít „Nerušit“ režim.

Po dokončení klepněte na tlačítko Dokončit v pravém horním rohu obrazovky.

Kontakty můžete nastavit různé zvuky oznámení. Chcete-li to provést místo vyzvánění, musíte vybrat volbu zvuku zprávy.

Po instalaci různých melodií na kontaktech iPhone, můžete vědět předem, který vás volá, ještě předtím, než si vezmete smartphone v ruce. Funkce není tak významná, ale je ve skutečnosti velmi užitečná v každodenním životě.

Widgets

V nejnovější verzi IOS se objevila nádherná funkce. widgety! Widgety jsou dlaždice, které můžete umístit na hlavní obrazovce, která nabízí trochu rozšířené funkce ve srovnání s něčím jako ikonou.

Například přidání hudebního widgetu vám umožní vidět, co jste naposledy poslouchali, a dovolte vám snadno vrátit se do svých oblíbených seznamů playlistů.

Jak přidat widgety na domovské obrazovce v iOS 14

Stiskněte a podržte na hlavní obrazovce, dokud ikony nezačnou syčí. Klikněte v levém horním rohu. Vyhledejte, chcete-li najít widget, který chcete použít. Klikněte na widget, který chcete přidat. Chcete-li změnit velikost widgetu vlevo nebo vpravo. Ty chceš. Klepněte na tlačítko Přidat widget. Přetáhněte widget na místě.

Represe Apple s ohledem na transparentnost sledování žádosti bude stát dalších 13 miliard dolarů v roce 2022.

Samozřejmě existuje možnost, že nechcete používat Apple oficiální widgety. Aplikovaní vývojáři začnou vytvářet vlastní aplikace, které vám umožní vytvořit vlastní widgety a v blízké budoucnosti je očekáváme hodně.

V současné době je váš oblíbený produkt widgetsmithmith, který můžete snadno stáhnout z App Store zde. Zde je stručný návod k použití widgetsmith k vytvoření základního widgetu uživatele.

Jak vytvořit vlastní widgety s widgetsmith

Stáhnout a otevřený widgetsmith. Klikněte na „Přidat malý widget“. Posouvejte a klikněte na widget, který chcete vytvořit. (Například: fázový měsíc) Stiskněte a podržte na hlavní obrazovce, dokud ikony nezačnou. Klikněte v levém horním rohu. Posouvejte a klikněte na malý widget. Klepněte na tlačítko Přidat widget. Přetáhněte svůj widget na místě. Stiskněte a podržte widgetsmith widget. Klikněte na „Edit Widget“ Vyberte Widget, který jste vytvořili

Přidání fotografie volajícího na celé obrazovce iPhone přes fotografickou aplikaci

Druhý způsob, jak zobrazit fotografii volajícího na obrazovce iPhone, je použít aplikaci. Je to vhodné, když máte celé album s obrázkem, od toho, co si vybrat. V tomto případě můžete jednoduše překlopit album a když najdete vhodnou fotografii ihned přiřadit kontakt.

Proto spustíme aplikaci a vybrat si album, ve kterém se nachází naše fotografie.

Krok 2.Položte v dolní řadě ikon podepsaného „Přiřazení kontaktu“.

Krok 3. Tabay na tlačítko „Přiřadit kontakt“ a získat přístup do seznamu kontaktů, kde hledáme naši „anonymní“ osobu.

Krok 5. Znovu jsem nahrával jeho jménem. Otevře se obraz, který, pokud je to žádoucí, můžete trochu pohybovat nebo změnit měřítko. A nezapomeňte kliknout na tlačítko „Použít“, po kterém se vaše úsilí nabude účinnosti.

Pokud jste uživatel sociální sítě. Pak nejjednodušší způsob řešení problému přiřazení kontaktů fotografií bude synchronizaci kontaktních informací s daty od provedení postupu v nastavení zařízení.

Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku nebo se něco nestalo, a v komentáři níže neexistuje žádné vhodné řešení, zeptejte se otázka prostřednictvím našeho formuláře pomoci. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. Odpovědi na vlastní a další otázky naleznete v této sekci.

Mimochodem, následujte zprávy o aplikaci.Ru přes naší skupinou nebo telegram. Máme zatraceně zajímavé novinky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS