Najít iPhone přes Icloud, pokud je vypnuta. Způsoby, jak najít iPhone

Jak najít ukradené iPhone sami

Tyto metody pomohly mnoha uživatelům najít svůj ztracený iPhone. Zvažte každý z nich více.

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak je mylně považován za nejspolehlivější. Nicméně, najít iPhone podle IMEI na vlastní pěst, aniž by podpora vymáhání práva, je to nemožné. Maximum, které můžete zjistit, je stav telefonu: Například je zapnutý nebo ne.

Nenechte se zmást nabídkami různých stránek a programů, které slibují, že pomohou najít smartphone na IMEI pro „Symbolické množství“. Přístup k umístění telefonu prostřednictvím mezinárodního identifikátoru může být poskytnut pouze mobilním operátorem na žádost policistů.

Snažím se samostatně najít iPhone tím, že máte špatný nápad. Společnost a Provozovatel vám neposkytne přístup k umístění smartphonu bez podpory z policie. Je však další, mnohem bezpečnější a efektivnější způsob.

Mohu najít ztracené nebo ukradené iPhone

Je těžké sledovat iPhone s vybitou baterií. Provozní systém poslední generace má vestavěnou funkci pro sledování zařízení. Před odpojením iPhone odešle SMS označující umístění. Ale funkce může být použita pouze po jeho aktivaci. Takže můžete snadno sledovat ztracený iPhone

, který funguje NIOS 8 s tělesnou baterií.

Jak najít telefon Android přes účet Google?

Moderní smartphony vyráběné společností Samsung, LG, HTC, Huawei, Lenovo pracují na operačním systému Android. Každý telefon je tedy vázán na e-mail založený na @gmail.V důsledku toho mají majitelé možnost sledovat ztracené zařízení prostřednictvím účtu Google.

Níže vám řeknete podrobné pokyny, jak sledovat ztracený telefon prostřednictvím účtu Google z počítače, i když je vypnuta:

 • Po úspěšném povolení se vaše zařízení zobrazí na mapě, pokud jsou v mobilním telefonu zahrnuty mobilní data a navigace GPS. Když vyberete funkci „CLEAR“, volání půjde do ztraceného zařízení, které bude trvat 5 minut. Výběr funkce „Konfigurace zámku a odstranění dat“ bude plná čištění dat z paměti ztraceného zařízení.

Jak funguje funkce „Najít iPhone

Použijte aplikaci po ztrátě telefonu není možné. Program musí být instalován předem. Nezapomeňte to udělat, jinak jednou lítost! Vezměte prosím na vědomí, že během konfigurace funkce bude přístroj požádat o umožňující geolokaci. jeden z pracovních podmínek této aplikace. Je pravděpodobné, že poté bude baterie vypuštěna poněkud rychleji.

Jak povolit funkci prostřednictvím počítače

Apple může být pyšný na tato statistika: Se začátkem služby „Najít iPhone“ počet krádeže iPhone se občas snížil. Nic úžasného: najít odcizené zařízení, když je tato funkce zapnuta, mnohem jednodušší. Smartphone Po zablokování majitele v rukou zlodějů se stává pouze sadou náhradních dílů nebo bezvýznamnou hračkou. Program si můžete stáhnout, abyste našli iPhone, ale udělejte to vůbec!

Postup Chcete-li povolit funkci „Najít iPhone“ prostřednictvím počítače:

 • Budete muset jít na „World Wide Web“. Bez ní. žádný způsob.
 • Nezáleží na tom, jaký druh operačního systému v telefonu, Windows nebo Mac. Jděte na webovou stránku Icloud.com.
 • V okně Autorizace zadejte data Apple ID. Buďte opatrní, nesouhlasíte s položkou „Zůstaňte v systému“, když pracujete s počítačem někoho jiného. Můžete zaškrtnout pouze tehdy, když zadali s osobním počítačem.
 • Po spuštění aplikace v nabídce „Moje zařízení“ vyberte zařízení.
 • Aplikace spustí skenování, po které se zobrazí obraz mapy na obrazovce, na kterém bude umístění zmizet. V závislosti na tom, kde přesně „odpočívá“ od vás mobilní telefon, vezměte kroky k návratu.
 • Ztracený telefon v bytě nebo kanceláři? Využijte zvukového signálu, abyste našli zařízení.
 • Ukázalo se, že telefon zůstal v salonu krásy nebo automobilu? Odeslat zprávu na obrazovku svého gadgetu s požadavkem na volání zpět na jiné číslo. Tento text se okamžitě zobrazí na telefonu.
 • Nejsmutnější výsledek vyhledávací situace. Uvědomil jste si, že jsem ztratil smartphone na veřejném místě nebo horším, byl jsi záměrně ukraden. Určeno ochranu osobních údajů! Nastavte čtyřmístné heslo tak, aby nikdo nemohl stáhnout fotografie nebo číst zprávy, vzdáleně smažte.
 • Opět: Pokud funkce „Najít iPhone“ nebude konfigurována předem, pak se počítáte pouze na policii nebo vůli případu. Postarej se o svého přítele!

Jak vypnout funkci

Další situace je možná: musíte vypnout funkci „Najít iPhone“, například při prodeji telefonu nebo doručení opravy. Existují dva hlavní varianty deaktivace: přímo přes přístroj nebo vzdáleně. Mělo by to pravděpodobně říci, že v tom a jiném případě může být tato funkce zakázána pouze po zadání hesla z účtu Apple ID. Bez ní. žádný způsob.

První cesta je nejjednodušší a nejpohodlnější, ale pro to potřebujete přístup k zařízení:

 • Přejděte do menu „Nastavení“.
 • Najít Icloud.
 • Posouvejte se dolů do seznamu „Najít iPhone“, přepněte přepínač přepínače do režimu „OFF“.
 • Potvrďte své heslo řešení Apple ID účtu.
 • Po této jednoduché operaci odešlete oznámení o zakázání funkce.

Způsob sekundy. pokud není mobilní telefon na vašich rukou, pak se funkce „Najít iphone“ vypne vzdáleně:

 • Nejprve musíte zadat příslušnou aplikaci.
 • Nainstalujte program do App Store nebo na webových stránkách na adrese https: // iCloud.com / find.
 • Otevřete menu „Moje zařízení“ z navigačního panelu.
 • V zobrazeném seznamu vyberte mobilní telefon.
 • Odebrat smartphone ze seznamu je povoleno pouze tehdy, když je offline.
 • Při práci s mobilní aplikací klikněte na tlačítko „Delete“, ve verzi webu. „Cross“.
 • Aplikace vás požádá, abyste potvrdili své činy a zároveň vám připomněli, že poté, co bude iPad schopen aktivovat jinou osobu.

Ne všechno je pochopitelné? Využijte našich video instrukce https: // youtu.BE / RLPHQ76HHVW, kde program „Najít iPhone“ demontoval police a dává průvodce pro ten, kdo ztratil telefon, jak najít jeho umístění. nevíte. Podívejte se na tuto lekci a naučíte se najít iPhone geolokací, GPS, bez potíží, dostat všechna vaše zařízení se stejným ID Apple.

Jak se chránit před podvodníky

V touze najít ztracený iPhone by neměl zapomenout na bezpečnost. Vzhledem k tomu, že blokované gadgety Apple nemůže být hacknut (a podle toho, aby prodávali), nečistí lidé se mohou pokusit chytit majitele smartphonu jinými způsoby.

Pokud vás neznámá osoba volala, a řekl, co bylo schopno najít iPhone, který patří k vám, nebo na telefonní číslo zadané na spořiči spořičky zařízení s nápovědě popsanou na začátku funkce, přišla zpráva SMS zpráva, být ostražitý :

 • V případě, že jste nabídnuti jednoduše vrátit ztracené gadget, nesouhlasíte s setkáním v opuštěném místě, nebo v noci, nebo alespoň nechodit sám.
 • Lidé, kteří se na začátku ptají, aby je překládali odměnu. přesně podvodníci, ignorujte je, jinak jen ztratíte peníze.
 • Pokud máte nabídnuto, abyste si koupili gadget na osobním setkání, také si vybrat přeplněné místo a přijít s přáteli, a ještě lépe. s důstojníky v oblasti vymáhání práva: Podle zákona jsou podobné akce přímým vydíráním.
 • Někdy se to stává, že majitel ztraceného gadgetu přichází SMS, že jeho zařízení je zapnuto, zatímco objasnit informace, navrhuje se jít na web a zadat uživatelské jméno a heslo Apple ID. Je to také podvod. s falešnými stránkami připomínající oficiální portál Icloud.COM zločinci shromažďují osobní uživatelská data. Pokud zadáte informace. navždy zbavte nejen telefon, ale také přístup k vašemu účtu.

Pokud povolíte vyhledávání od společnosti Apple předem, a otestovat jej doma, pak otázkou je, jak najít ztracený iPhone, ve většině případů nebude žádný problém.

najít, iphone, přes, icloud

Jak najít telefon Android, iPhone na čísla databáze IMEI?

Četnými recenzemi, Sndeeepinfo pomohlo mnoha majitelům vrátit ztracené mobilní zařízení. Nepochybně se ve většině případů vrátil za odměnu, ale jinak? Ujistěte se, že služba je skvělá!

 • Poté, co jste podezřelý ztracený, okamžitě naleznete na stránkách SndeepInfo přidat seznam zařízení IMEI zařízení / odcizené.
 • Vyberte značku telefonu, zadejte sériové číslo (imei), předejte autorizaci „I nejsem robot“ a klepněte na tlačítko „Přidat seznam nebo odcizený seznam“.
 • Nyní vyplňte všechna registrační pole. Ujistěte se, že zadáte správnou e-mailovou adresu, abyste vytvořili aplikaci pro návrat mobilního telefonu pro odměnu, budete muset potvrdit e-mailovou adresu.

Jak najít iPhone, pokud byl ukraden, ale funkce hledání iPhone není zahrnuta

Přátelé, dostanete se na adresu, dnes se podíváme na to, jaké kroky potřebují vzít v návratu iPhone do právoplatného majitele.

Funkce „Najít iPhone“ se dnes zdá být nejrychlejší, spolehlivý způsob, jak najít chybějící iPhone. Pokud jste neaktivovali funkci „Najít iPhone“ před ztrátou gadgetu, což zjistilo, že je obtížné sledovat sledování iPhone.

Ale ne všechno je tak beznadějné, jak se zdá na první pohled. Existuje několik způsobů, jak se pokusit vrátit zařízení a teď je zvážíme.

Pokud jste pevně přesvědčeni, že telefon nebyl ztracen v hlubinách vašeho bytu, ale byl ztracen nebo ukraden, okamžitě konzultujte policii, čím dříve, tím vyšší je šance na nalezení zařízení.

Ale odvolání na policii neznamená, že byste měli sedět, složené ruce. Snažte se najít ztrátu a potřebujete.

Z hlediska bezpečnosti zařízení od společnosti Apple jsou zařízení Android významně před zařízeními Android a velikosti inženýrů společnosti v tomto směru pokračují. Říká se, že v současné době v rozvojové fázi je projekt, jejichž realizace umožní vypočítat umístění zařízení i v off stavu.

Ale když se jedná o střednědobé perspektivy a doporučujeme doporučujeme použít výše popsané doporučení a zajistit, aby funkce „Najít iPhone“ byla vždy zahrnuta.

Jako vždy je vítán popis vaší osobní zkušenosti hledání ztraceného nebo ukradeného iPhone. Čekáme na vaše komentáře!

najít, iphone, přes, icloud
| Denial of responsibility | Contacts |RSS