Najít iPhone přes počítač Icloud.

Jak najít ukradené iPhone sami

Tyto metody pomohly mnoha uživatelům najít svůj ztracený iPhone. Zvažte každý z nich více.

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak je mylně považován za nejspolehlivější. Nicméně, najít iPhone podle IMEI na vlastní pěst, aniž by podpora vymáhání práva, je to nemožné. Maximum, které můžete zjistit, je stav telefonu: Například je zapnutý nebo ne.

Nenechte se zmást nabídkami různých stránek a programů, které slibují, že pomohou najít smartphone na IMEI pro „Symbolické množství“. Přístup k umístění telefonu prostřednictvím mezinárodního identifikátoru může být poskytnut pouze mobilním operátorem na žádost policistů.

Snažím se samostatně najít iPhone tím, že máte špatný nápad. Společnost a Provozovatel vám neposkytne přístup k umístění smartphonu bez podpory z policie. Je však další, mnohem bezpečnější a efektivnější způsob.

Najít někoho jiného iPhone

Zde můžete podat signál z iPhone nebo jej zablokovat

Pokud je ztracené zařízení umístěno někde v blízkosti, bude efektivnější použití funkce alarmu. Zařízení začne zvuk, který vám umožní najít rychleji. Nicméně, pokud iPhone je někde daleko, je pravděpodobnější, že to neudělá, nikdo to nenajdete, než dorazíte na místo.

V tomto případě se doporučuje zahrnout režim zmizení a odeslat zprávu iPhone s kontakty. Takže člověk, který najde váš smartphone dříve, než vy, bude moci kontaktovat. Nakonec nechte zařízení, které je nepravděpodobné, že bude schopen, protože aktivace povede k tomu, že vám bude posílat informace o mé lokalitě, a určitě to najdete.

Navzdory skutečnosti, že při použití mechanismu „Nápověda nápovědy“ nemusíte zadat autorizační kód potvrzující vstup, zapamatovat si přihlašovací jméno a heslo, po všem potřebám. Proto, pokud se rozhodnete použít iPhone svého přítele na nalezení vlastní, ale nemůžete si vzpomenout na ochrannou kombinaci, protože byl generován pomocí správce hesel, pak nic nepřijde.

Jak najít iPhone přes Google karty

Tato volba bude také relevantní pro lidi, kteří na jejich iPhone schválili autorizaci ve službách Google. Takže můžete najít iPhone přes Mapy Google.

Musíte otevřít aplikaci ve vašem smartphonu Android, potvrdit přenos geodatas a otevřít účet, který byl použit k autorizaci na iPhone.

Pokud byla funkce sledování aktivována dříve na iPhone, měla by být zobrazena na společné mapě. Bohužel, pípnutí během vyhledávání nebude následovat. Ale když je úspěšný, bude možné zařízení detekovat bez obtíží.

Služby a aplikace pro sledovací telefony

Sledujte svůj smartphone nejen „najít iphone“ nebo „najít své přátele“. Existuje mnoho způsobů, jak určit umístění zařízení. od aplikací na služby mobilních operátorů, ale jejich použití je možné pouze s znalostmi vlastníků znalostí.

O ruské legislativě, jakýkoli dohled nad jinými lidmi bez jejich souhlasu je trestný čin, i když se provádí pomocí oficiální funkce „Najít iPhone“.

Další funkce Sledujte umístění zařízení:

 • Přístup k rodině. pomáhá nejen sdílet nakupování nebo obsah mezi účastníky skupiny, ale je bezpečným způsobem, jak najít iPhone. pro to je nutné jednoduše zahrnovat přenos geoposkupiny.
 • Mobilní operátoři mohou pomoci najít iPhone nebo jiný mobilní telefon, pokud povolíte sledování SIM karty předem. Tato placená služba, ceny a podmínky lze nalézt ve specifické společnosti.
 • Aplikace třetích stran. Další programy, které sledují sledování iPhone, lze stáhnout v App Store nebo v Cydia (mnoho nástrojů vyžaduje vězení). Ale nedoporučujeme to dělat: Apple vlastní funkce jsou dostačující a přenos dat do zařízení neznámých výrobců, riskujete své důvěrnosti.

Mohu najít mobilní telefon na imei

Technická schopnost najít iPhone podle IMEI existuje, ale je k dispozici pouze pro donucovací orgány práva. mobilní společnosti neposkytují přístup k těmto osobám. V tomto případě budete muset napsat příkaz k policii připojením šeku potvrzující nákup.

Existují také databáze aktualizovaných uživateli, kde můžete zadat IMEI zařízení, označte, že je ztracena a navrhnout odměnu. Všechny ostatní stránky a nástroje nabízející naleznou ukradenou iPhone podle IMEI jsou podvodné.

Agentury donucovacích orgánů obvykle nehledají telefony, s největší pravděpodobností budou moci pomoci najít iPhone IMEI, pouze pokud jim to umožňuje odhalit vážnější trestný čin.

Jak najít iPhone z počítače přes ICLAD

Chcete-li zjistit geopositost zařízení a spuštění sledování a vyhledávání, musíte provést následující:

 • Začínáme otevřít Icloudovou stránku.com v prohlížeči.
 • Zavázat autorizaci pomocí dat Apple ID (Přihlášení a heslo).
 • Po zadání ICLAD na obrazovce se celá pracovní plocha smartphonu otevře na obrazovce, která bude také aplikace „Najít iPhone“, přihlaste se k němu.

Jak najít telefon Android, iPhone na čísla databáze IMEI?

Četnými recenzemi, Sndeeepinfo pomohlo mnoha majitelům vrátit ztracené mobilní zařízení. Nepochybně se ve většině případů vrátil za odměnu, ale jinak? Ujistěte se, že služba je skvělá!

 • Poté, co jste podezřelý ztracený, okamžitě naleznete na stránkách SndeepInfo přidat seznam zařízení IMEI zařízení / odcizené.
 • Vyberte značku telefonu, zadejte sériové číslo (imei), předejte autorizaci „I nejsem robot“ a klepněte na tlačítko „Přidat seznam nebo odcizený seznam“.
 • Nyní vyplňte všechna registrační pole. Ujistěte se, že zadáte správnou e-mailovou adresu, abyste vytvořili aplikaci pro návrat mobilního telefonu pro odměnu, budete muset potvrdit e-mailovou adresu.

Jak najít ztracené nebo ukradené iPhone

Pokud je funkce „Najít iPhone“ aktivována na vašem iPhone, iPad, iPod Touch nebo Mac, pak ihned po detekci zmizení, měli byste povolit „režim ztráty“ co nejdříve prostřednictvím ICloud nebo mobilní aplikace „Najít iPhone“.

Aktivace tohoto režimu blokuje váš smartphone, tablet nebo počítač a bude vyžadovat obnovení práce se zařízením pro zadání hesla zámku.

Pokud bylo zařízení dříve chráněno zámkem hesel, pak při aktivaci režimu zmizení jako hesla bude zapojena akvizice čísel. Jinak bude nutné přijít s novým heslem.

Dále bude vlastníkem ztraceného zařízení vyzváni k zadání telefonního čísla pro komunikaci a zadejte text zprávy, který se zobrazí na obrazovce Blocked iPhone nebo iPad.

Stojí za zmínku, že pokud ztracené zařízení není připojeno k Internetu, pak budou všechny vaše příkazy odeslané prostřednictvím aplikace „Najít iPhone“ nebo Icloud, budou provedeny pouze po zobrazení zařízení v síti.

Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku nebo se něco nestalo, a v komentáři níže neexistuje žádné vhodné řešení, zeptejte se otázka prostřednictvím našeho formuláře pomoci. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. Odpovědi na vlastní a další otázky naleznete v této sekci.

Mimochodem, následujte zprávy o aplikaci.Ru přes naší skupinou nebo telegram. Máme zatraceně zajímavé novinky.

Pomocné schopnosti

Výše uvedená funkce má velký počet užitečných pomocných funkcí:

 • Pokud je zařízení umístěno v blízkosti počítače, na kterém se provádí sledování, program reprodukuje speciální zvuk. A dokonce i tichý režim nebude na cestě.
 • Pokud existuje možnost, že iPhone byl ztracen na veřejném místě, a musíte chránit všechny důležité zdroje, stačí nainstalovat čtyřmístné heslo. Poté to nikdo nemůže odemknout. Zejména je tento postup relevantní, když je nutné najít unesený gadget.
 • Pokud se ztracené zařízení neodpovídá, můžete odstranit všechny informace do posledního souboru, který na něm obsažený. Nicméně, pokud byl iPhone zjištěn, soubory lze snadno obnovit ze zálohy, které při každém aktualizaci je generován aplikací iTunes.
 • Všechny popsané operace mohou být provedeny v případě ztráty iPad-a.

Je třeba poznamenat, že tento problém je jako různé druhy, existují i ​​další řešení, všechny jsou v tomto

No, všechno, skončím. Doufám, že už víte jako iPhone ICLAD z počítače. Nezapomeňte napsat své dotazy do komentářů a tam budeme diskutovat o všem. Konečně si můžete přečíst, kde si můžete stáhnout navzájem kolem počítače, nebo proč Kaspersky není aktualizován, a stále jak konfigurovat Skype na notebooku. Přeji vám obrovské zdraví a mír v rodinách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS