Nalezeno iPhone, jak se odemknout a nechat se. Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo

Našel jsem iPhone. jak můžete odemknout a nechat se. Instrukce Co dělat, pokud ztratíte iPhone, iPad nebo iPod Touch

Pro uživatele iPhone. ne jen gadget, ale významnou část života. Ztráta smartphonu je schopná, aby ho mírně, představit do hlouposti: člověk je zbaven nejen telefonu, ale také deník, fotky, kontakty, průvodce, milovaná hudba. Vyhněte se kolapsu Easy! Vývojáři Apple se nudili pro slávu a díky geolokačním službám najít přestávku. Ale jak najít iPhone, pokud je vypnuta? Řekneme o hůlcích, což vám umožní sledovat a přicházet k záchraně při hledání zařízení v případě krádeže nebo ztráty.

Pokud telefon zmizel, zavolejte mu z jiného čísla, které chcete začít. Pokud je to již provedeno, a pravděpodobně bez úspěchu, především kontaktní právo donucovací agentury. platí pro gadget. Ovidit se k policii, budete potřebovat následující dokumenty:

 • Generální pas;
 • jakékoli dokumenty na iPhone (data mezinárodního identifikátoru mobilních zařízení);
 • Kontrola hotovosti, která potvrdí nákup zařízení.

Pokud máte štěstí, vyšetřovatel bude hořet s touhou najít vaši jednotku a okamžitě provést požadavek na buněčné operátory. Pokud únosce nebo telefonicky neví nic o programu sledování iPhone (je to také), pak jste dvojnásobně šťastní. Existují šance na to, jaký druh SIM karty vložené do telefonu po jeho zmizení nebo na tom, co konkrétní místo bylo zavoláno s vaším „Apple přítelem“. Tyto informace pomáhají najít zařízení.

Nedoufám, že valiant policie bude okamžitě spěchat při hledání vašeho oblíbeného? Správně. Po výletu k donucovacím důstojníkům (a ještě lépe. paralelně), pokračujte na hledání smartphonu sami. Řekneme, jak najít váš iPhone, pokud je vypnuta. Zatímco profesionální detektivové dosáhnou svých rukou před aplikací, můžete problém vyřešit a naučit se, kde je drahá jednotka umístěna.

Prostřednictvím služby ICLAD

Vyhledejte vypnout telefon pomůže iCloud (iCloud). Tato volba je oficiálním zataženým repozitářem Apple, který umožňuje uživateli online přístup k souborům z libovolného zařízení, zachovává záložní kopie dat „Apple produkt“ dat a pomáhá majiteli najít ztracené přístroje. Současně nezapomeňte sledovat, kde je gadget v této době, musíte konkrétně připojit odpovídající funkci.

Telefon byl ztracen nedaleko počítače, s nímž hledáte svůj gadget? Slyšet hlasitý zvuk. „Siréna“ je slyšet i v případě, kdy je iPhone nakonfigurován na tichou funkci. Existují podezření, že gadget zmizel doma? Chraňte celé informace zaznamenané na něm bude stále vzdáleně: Nainstalujte heslo. a nikdo odemkne telefon. Lépe odstranit všechna data. Po nalezení zařízení se snadno obnoví z zálohy.

Nezapomeňte na nádhernou funkci „režim ztráty“, který je také aktivován v ICloud. Když je zapnuta na obrazovce uzamčeného gadgetu, zobrazí se vaše zpráva se zadaným telefonním číslem. zakladatel vám bude moci zavolat zpět přímo z něj, navzdory skutečnosti, že je blokován. Kromě toho, na iPhone, v režimu zmizení je dovoleno volat a přijímat hovory.

IMEI číslo

Identifikátor mezinárodního mobilního vybavení, IMEI, je jedinečné číslo zařízení přiřazené výrobcem. Informace jsou určeny k identifikaci jednotky v síti a je uložena ve svém firmwaru. Kód jako sériové číslo je vždy uvedeno na několika místech:

 • Na samotném smartphonu (Chcete-li zjistit, musíte vytočit # na klávesnici. data se zobrazí na obrazovce);
 • pod baterií;
 • na zadní straně krabice, ve kterém byl gadget prodán;
 • V záruční listině.

Ve společnosti buněčné komunikace na prohlášení policie nebo vlastník smartphonu může sledovat přenos signálu, i když je telefon vypnutý. Předpokládá se, že kód falešného kódu nemůže, a pokud nový vlastník vašeho iPhone aktivuje, existuje šance identifikovat telefonní číslo. Nicméně, jak praxe ukazuje, zločinci se podaří dostat kolem a tento způsob ochrany.

Pomocí aplikace Najít moje iPhone

Další aplikace pomůže vyhledat iPhone. program se nazývá najít můj iPhone. Služba vstupuje do bezplatného icloudového předplatného a vše ostatní je schopno určit umístění gadgetu, odesílat zprávy na obrazovku, ochranu hesla stroje nebo vymazat celý obsah. Zvláštní stahování aplikace do telefonu není nutná, protože je již součástí operačního systému zařízení. Chcete-li tuto funkci pracovat, musíte povolit předem v nastavení „Najít iPhone“. Definice geografie je povolena pouze tehdy, když je modul gadget povolen (s aktivní funkcí GPS).

Jak obnovit heslo na iPhone bez počítače

Zapomněli jste heslo z iPhone? Může být stále odemčeno. Je pravda, že to bude muset nejprve obnovit. Jedná se o klíčovou bezpečnostní požadavek, že místa Apple pro uživatele, kteří z nějakého důvodu, nemohou zpočátku používat biometrii ani ochrannou kombinaci.

Nejjednodušší způsob, jak resetovat heslo pomocí vestavěného mechanismu. Objevil se v iOS 15.2, takže pokud váš iPhone funguje na dřívější verzi operačního systému, nebudete tento postup opakovat v tomto případě, jednoduše přejděte na druhý, třetí nebo čtvrtý způsob, v závislosti na tom, co se vám líbí více.

Nyní je nástroj pro nastavení iPhone RESET přímo v jeho firmwaru

Hlavní nevýhodou této metody je, že reset iPhone musí nastat, když je internet vázán na internet. V zásadě to není velký problém. Ale pokud iPhone nepatří k vám nebo z něj je extrahován SIM kartou a nedaleko není v blízkosti Wi-Fi, výtok nebude fungovat konkrétně tímto způsobem.

Co když jste zapomněli heslo z iPhone

Druhá verze akce v situaci Pokud jste zapomněli heslo z iPhone. resetujte heslo pomocí aplikace iTunes nebo Finder, v závislosti na tom, která verze OS je nainstalována v počítači. Ve skutečnosti se tento postup nerozlišuje od resetu hesla pomocí 4ukey, ale nemá nevýhody. Pokud jste například nepřipojili iPhone do iTunes na dlouhou dobu, může vás požádat, abyste zadali heslo, abyste mohli pokračovat v postupu. A protože heslo neznáte, pak se nic nestane.

Jak přeložit iPhone do režimu obnovy

Každý iPhone je svým způsobem přeložen do režimu obnovy

Chcete-li začít, budete muset zadat režim pro obnovení iPhone:

 • iPad s ID obličeje: Klepněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti a poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko redukce hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se nespustí restart. Pokračujte v držení tlačítka napájení, když se tablet přepne do režimu obnovení.
 • iPhone 8 a novější: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti a poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko redukce hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovení.
 • iPhone 7, 7 Plus a iPod Touch 7: Současně stiskněte a podržte tlačítka napájení a snížení hlasitosti. Pokračujte v udržováním, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovení.
 • iPad s domácím tlačítkem, iPhone 6S, iPhone SE nebo iPod Touch 6: Současně stiskněte a podržte tlačítko Domů a tlačítko napájení. Držte je, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovy.

Buďte opatrní. pro každý model pro iPhone, způsob vstupu do režimu obnovy je jiný, takže je velmi důležité zvolit vhodné.

nalezeno, iphone, odemknout, nechat, pokud, jste

Jak resetovat iPhone přes iTunes

Nyní můžete přejít přímo k resetování:

Obnova přes iTunes ve skutečnosti je vypouštění, takže data, kterou ztratíte

Obecně i osobně nemám rád pracovat s iTunes. Jako taková, interakce s Inteeisem tohoto programu není příliš příjemná vzpomínka na časy, kdy byla povinná. Takže pro mě. lepší než 4ukey.

Bypass Icloud Aktivační zámek: mýtus nebo realita? [Přezkoumání placeného programu]

Placený program Tenorshare 4MEKEY, který bude podle vývojářů zaplaceno za testování, který umožní obejít ICloud Aktivační zámek po aktualizaci firmwaru nebo obnoveni iPhone. Je to tak, zkusme to přijít v tomto malém přehledu.

Nainstalujte program, spusťte a klikněte na možnost „Bypass Icloud Aktivační zámek“.

Připojujeme iPhone přes kabel k počítači a počkejte, dokud není načten odpovídající software.

Dále potřebujeme vyměnitelný informační nosič (USB-Flash 1 GB). Odpovídající software bude na něm zaznamenán. Stačí vložit jednotku USB flash do počítače, vyberte příslušný disk a klepněte na tlačítko „Start Record“.

Musíte restartovat počítač a spouštět z blesku. Jak to udělat, závisí na modelu vašeho počítače:

 • Stiskněte F12 před spuštěním systému Windows na Lenovo, ASUS, Acer, HP, Samsung, Toshiba. Poté vyberte USB Flash Drive pro zavádění z něj.
 • Stiskněte Del na Dell, Asus, Sony.
 • Stiskněte F1, F8, F9, pokud jiná tlačítka nefungovala.

Softwarový balíček z jednotky Flash pracuje v prostředí systému BIOS a nefunguje ve Windows. Po automatickém zahájení programu postupujte podle pokynů v ruštině.

Pozornost! Tato metoda funguje před restartováním zařízení. Po restartování budou muset všechny akce opakovat. Po vyjmutí zámku nebudete moci používat služby Apple: dělat hovory, AppStore, Facetimes a Imessage. Všechny akce, které děláte na svém vlastním riziku.

Jak se dostat kolem IPhone Aktivační zámek

Navzdory skutečnosti, že v nepřítomnosti se tento postup zdá být velmi obtížný a dokonce i částečně hacker, skutečně obejít blokování aktivace iPhone je velmi jednoduchý. Podívej se sám:

Aktivační zámek můžete obejít pomocí nástroje 4MEKEY

Pro obcházení aktivačního zámku musíte nainstalovat útěk

Jailbreak zde nejčastější. od Checkrain

 • Stáhněte si speciální Utility Jailbreak (Checkra1n) a klikněte na tlačítko Další „;
 • Podle pokynů na obrazovce proveďte postup vězení;
 • Potvrďte dislokaci Apple ID účtu z iPhone a počkejte, až bude postup dokončen;
 • Restartujte počítač a odpojte aktivační zámek přes 4MEKEY.

Důležité: Jailbreak v tomto případě je předpokladem pro odstranění aktivačního zámku. Přesto to není zcela právní postup, a tak, že všechno fungovalo, je nutné, aby iPhone je hacknut. Pokud však taková metoda není vhodná pro vás, máme pro vás dvě alternativní metody.

Obchodování aktivačního zámku iPhone pomocí DNS

 • Restartujte iPhone a počkejte na obrazovku konfigurace;
 • Vyberte si ruský jazyk a region vašeho pobytu;
 • Pak přejděte na „Nastavení Wi-Fi“ a klikněte na ikonu „i“;
 • Zde vyberte „Nastavit DNS“. „ručně“;

Tato metoda je nejvíce nespolehlivá, takže na to neukládají velké naděje

 • Klikněte na „Přidat server“ a zadejte adresu: 104.155.28.90. \ t
 • Uložte nastavení, vraťte se zpět do wi-fiah klepněte na tlačítko „CONNECT“;
 • Když se zařízení pokusí aktivovat, klepněte na tlačítko „Zpět“;
 • Počkejte na vzhled nápis ICLOUDDNSBYPASS.COM a pokračovat.

A nejjednodušší, ale nízkoenergetický způsob, jak kontaktovat Apple a požádat o podporu podpory, aby se odstranil aktivační zámek s iPhone. Chcete-li to provést, zavolejte 8-800-555-67-34 a popisujte problém. Ale nezapomeňte: Pokud iPhone, kterou chcete rozepnout Apple ID, nepatří vám, že nebudete téměř určitě odmítnout.

Obvykle v takových situacích od uživatele, které potřebují poskytnout buď šek nebo extrakt na bankovní kartu, která potvrzuje platbu, jakož i balení z tohoto zařízení, což jasně odlišuje svůj identifikátor. Pokud tedy iPhone není vaše, můžete použít způsoby, jakým jsme popsali výše.

Pedant políbí vaše kapsy)) jsem strávil 2,5 tyr

Pomazání dnešní historie (ne konečné).

Šel dnes na @meslo, děkuji tolik za srdeční odezvu, ten chlap samostatně, ne z firmy pomohl vyřešit 90% problémů.

Historie sama: Přijel jsem do dolní konvoj do služby, aplikoval jsem fotografii, Meslo se mne setkal a okamžitě vzal iPhone do práce. Vykázala pitva:

Původní obrazovka, ale bez identifikace znaků, nesrovnalost auditu displeje a telefon byl odhalen, a proto byla při instalaci všech ochranných brzdách přerušeno, vyřešené vhodnými matrice.

nalezeno, iphone, odemknout, nechat, pokud, jste

Nebyla žádná ochrana smyčky (Průvodce Reutovem zapomněl zřídit se zpět, stane se to).

Byla poškozená ochrana proti vlhkosti a nebyla obnovena (jak se necenění) a hrozí nebezpečí vlhkosti a úplné rozpadu základní desky, zvláště důležité v tomto počasí (dobrá práce, Mistr Reitov).

Truetone nebyl z programátora centrální, i když je tento postup vyžadován při instalaci původního zobrazení (skutečně, proč je to nutné, je lepší zjistit, že Apple vypnout z IOS 14)

Shrnutí dne: Vyjádřím svou vděčnost Meslo, ten chlap obnovil ochranu vlhkosti, nalezené a instaloval původní obranu smyčky, válcovaný trueton, zároveň nahradil baterii (stejný 2,5 Tyrn, zbytek je volný, jen Pomoc dobrého muže meslo). S prací dotykové obrazovky nakonec vyřešil problém, problém nevyšel ven, protože výsledek dělal ochranu na obrazovce s gelem, zdá se, že je to normální odpověď.

Pedant.Ru reutov přeji změnu zaměstnanců, nebo uzavřít tento bod tak, že lidé nepožádali o peníze, čas a jejich zařízení od zakřivených rukou tak, aby nezkazili jméno těch málo kluků, že pracují v síti investující duše, jako pro sebe. Pedant zanechal hlasovou stížnost až do nezodpovědného. Budu psát písemně, podle výsledků budu také dosáhnout. Díky za užitečné tipy (ne o směsi iOS na Android). Pigu pikabu opět pomáhá jednoduchému smrti!

Důležitý přírůstek! Pokud jde o zpoždění dotykové obrazovky, mnozí měli otázku toho, co důvod: # komentář_188665284

Jak odemknout nalezeno iPhone

Existují některé možnosti. Pokud je iPhone neomezený, pak musíte dvakrát stisknout tlačítko domů. Poté otevřete aplikaci „Telefon“ a hledejte někoho, koho můžete volat.

Pokud je heslo zámku obrazovky nainstalován na iPhone, je snazší opustit pokusy o něco udělat. S odpovídajícím telefonním nastavením může více zavádění nesprávného hesla provokovat odstranění všech dat ze zařízení.

Také docela pravděpodobně, vlastník smartphonu byl aktivován funkcí „Najít iPhone“. To znamená, že i když resetujete heslo zámku obrazovky v aplikaci Itunes z režimu režimu DFU nebo obnovení, aktivujte jej v systému obnovení systému bez přihlášení / hesla Apple ID, nebudete úspěšní.

Obecně platí, že v případě ochrany hesla pro iPhone, můžete na vás počkat pouze, zatímco vlastník zařízení bude samostatně kontaktovat nebo aktivuje režim zmizení. Při přenosu zařízení do režimu zmizení se vlastník objeví možnost opustit malou zprávu s kontaktními údaji pro nalezené mobilní zařízení.

Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku nebo se něco nestalo, a v komentáři níže neexistuje žádné vhodné řešení, zeptejte se otázka prostřednictvím našeho formuláře pomoci. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. Odpovědi na vlastní a další otázky naleznete v této sekci.

Mimochodem, následujte zprávy o aplikaci.Ru přes naší skupinou nebo telegram. Máme zatraceně zajímavé novinky.

Jak resetovat iPhone bez Apple ID

Resetujte heslo na iPhone síly každému uživateli i doma. To nám pomůže obslužnost PASSFAB iPhone Unlocker, který pomůže v situaci, pokud nevíte, co dělat, pokud jste zapomněli heslo na iPhone. Odstraní zámek bez ohledu na model smartphonu a složitost kombinace používaných k ochraně kombinace, která nabízí téměř vše, co dělat bez vaší účasti.

Pomocí tlačítka PassFab iPhone Unlocker můžete heslo obnovit z iPhone

Chcete-li to provést, připojte iPhone k počítači a spusťte nástroj

Přihlaste se do DFU ručně nebo automaticky

Obnovení hesla z iPhone tak odstraní všechna data z paměti. Po dokončení procedury tak budete muset znovu konfigurovat smartphone a pokud potřebujete, obnovit zálohu z ICLAD. Pravda, nezapomeňte, že blokovací heslo reset nezničí iPhone z Apple ID. Takže když jej znovu nakonfigurujete, budete muset buď nakonfigurovat jako nový, nebo zadat heslo z účtu, ke kterému byl zpočátku připojen. To je klíčová bezpečnostní požadavek společnosti Apple, který však může být obcházen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS