Náramek Xiaomi Mi se nepřipojí k telefonu

Náramek Xiaomi Mi se nepřipojí k telefonu

Dobrý den,Ano,je vyroben tak, aby usnadnil používání smartphonu lidem se zdravotním postižením. A protože se jedná o program. Musíte si na to zvyknout, protože při používání smartphonu musíte automaticky stisknout správná tlačítka.

Tento program je plný nesmyslů! Nepohodlné. Pro vidící je těžké ho používat a je vyroben pro nevidomé. Zkrátka ho úplně odstraňte a nenechte se ztrapnit. Váš program je na nic.

Dobrý den, máte iPhone SE první generace? Pokud ano, je to kvůli starému železu, nemá dostatek výkonu, aby vytáhl aktualizovaný OS a hry.

Ahoj, mám iPhone se systémem iOS 15. Hraju hru Roblocks už 5 až 10 minut a můj telefon se velmi zahřívá. Co mám dělat??

Dobré odpoledne,Děkuji vám za sdílení vašeho názoru. Provedli jsme několik testů a na jejich základě jsme dospěli k závěrům, které se však mohou lišit. V některých ohledech byl lepší než 10S, v některých ohledech jsme si mysleli, že je lepší než 11

Odpoledne,Ano, nebude se tolik zahřívat, protože tak má větší plochu, kterou může přebytečné teplo unikat. A když smartphone v rukou, jeho vlastní teplo zůstává, a z našich rukou je stále teplý)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na další věc, že telefon je teplý pouze v rukou, pokud se zapne například YouTube a položí se na stůl, není tak teplý.

Fitness náramek usnadňuje mnoho věcí. Nemusíte všude nosit telefon, abyste si počítali kroky; můžete rychle přepnout na hudební skladbu. Náramek monitoruje spánek a srdeční tep, zaznamenává tréninky. A po celou dobu, kdy ho máte na ruce, se data odesílají do chytrého telefonu, ke kterému je náramek připojen. Existují však případy, kdy se náramek a telefon nechtějí spárovat. Co dělat? Náš článek o tom.

S fitness náramkem je mnoho věcí jednodušších. Pro počítání kroků nemusíte nosit telefon všude s sebou, můžete s ním rychle přepnout na hudební skladbu. Náramek monitoruje váš spánek a srdeční tep a zaznamenává váš trénink. A po celou dobu, co ho máte na ruce, se data odesílají do chytrého telefonu, ke kterému je náramek připojen. Existují však případy, kdy se náramek a telefon nechtějí spárovat. Co dělat? O tomto našem článku.

Novinka pro rok 2021: Fitness náramek Mi Band 6 , který se stal přesnějším a má funkce, jako je měření hladiny kyslíku v krvi, sledování dechu ve spánku a více než 30 sportovních režimů.

Mi Band se nemůže připojit k vašemu smartphonu přes Bluetooth

Nejprve se ujistěte, že váš smartphone a verze Bluetooth splňují minimální požadavky náramku Mi Band. Mi Band 3 a Mi Band 2 vyžadují alespoň Android 4.3 nebo iOS 8.0 a Bluetooth verze 4.0 nebo vyšší.

Pokud vaše zařízení splňuje tyto požadavky, zkuste provést následující kroky:

 • Zkontrolujte, zda je modul Bluetooth v mobilním zařízení povolen, a zkontrolujte počet záznamů připojených zařízení Bluetooth. Pokud je v seznamu příliš mnoho zařízení, odstraňte staré záznamy o připojení zařízení, která již nepoužíváte, a znovu spusťte proces párování.
 • Náramek Mi Band nemusíte připojovat pomocí standardního rozhraní chytrého telefonu. Správný způsob. Používání oficiální aplikace Mi Fit.
 • Ujistěte se, že má náramek dostatečnou kapacitu baterie. Nezapomeňte také, že vzdálenost náramku od smartphonu by neměla přesáhnout 10 metrů. I na tuto vzdálenost mohou předměty rušit kvalitu signálu Bluetooth, proto se doporučuje vzdálenost 5 metrů.
 • Vypněte Bluetooth a restartujte smartphone. Zkuste Mi Band znovu připojit.
 • Pokud se problém nevyřeší, zkuste použít jiné mobilní zařízení, pokud je to možné. Pokud je připojení úspěšné, problém je ve smartphonu. Může se jednat o chybu softwaru nebo hardwaru. Kontaktujte technickou podporu a popište situaci.

Co dělat, když se na různých generacích fitness náramků Xiaomi Mi Band objeví „Pair device first“?

Jedním z nejčastějších problémů při připojování a nastavování fitness náramků Xiaomi Mi Band 3, 4 a 5 generace je „Pair device first“, což v ruštině znamená „Připojit zařízení jako první“. Když se pokusím obě zařízení propojit, oznámení nezmizí, ale stále se objevuje na obrazovce. Zjištění, jak se zbavit problému u různých generací sledovacích zařízení Xiaomi.

Pokud se zobrazí zpráva „Pair device first“, nejedná se o chybu, ale o upozornění, že fitness náramek je třeba spárovat se smartphonem. Pro odstranění nápisu je nutné spárování dvou zařízení.

Chytrý telefon a tracker musí být propojeny prostřednictvím oficiální aplikace Mi Fit, nikoli prostřednictvím technologie Bluetooth v nastavení.

Synchronizace probíhá následujícím způsobem:

Poté aplikace v případě potřeby nainstaluje aktualizace, nápis zmizí a sledovací zařízení lze používat.

Správné nastavení náramku Mi Band 5 (nového)

Po synchronizaci miniaplikací má uživatel pro náramek Mi Smart Band 5 mnoho možností. Nastavení je možné jak na samotném trackeru, tak prostřednictvím aplikace. Zvažte, jaké změny můžete provést.

Na samotném sledovacím zařízení

S Mi Bend 5 v ruce má majitel k dispozici následující nastavení:

Změny v uvedených položkách provedete několika kliknutími. Podrobnější nastavení zařízení je však k dispozici v oficiálním programu od výrobce.

náramek, xiaomi, nepřipojí, telefonu

V aplikaci Mi Fit

Rozšířená funkčnost páté verze trackeru znamená také větší počet parametrů, které má uživatel k dispozici. Aplikace Mi Fit například umožňuje nastavit cíle aktivity, zobrazovat položky na displeji hodinek, přidávat přátele atd.Д.

náramek, xiaomi, nepřipojí, telefonu

Kromě toho jsou v aplikaci tři hlavní karty:

 • „Profil“. V sekci základního nastavení můžete nastavit věk uživatele, jeho hmotnost, změnit jméno, pohlaví atd.Д.
 • „Stav“. Zde můžete nastavit délku spánku, aktuální hmotnost, tepovou frekvenci atd.Д. Každý parametr je doplněn statistikami, pomocí kterých můžete pohodlně sledovat svůj vlastní pokrok.
 • „Oznámení“. V této části může uživatel nastavit události, na které budou hodinky upozorňovat vibracemi. Může jít o příchozí hovor, zprávy ze sociálních sítí, oznámení aplikací atd.Д. Ve stejném okně se doporučuje aktivovat alarm pro nečinnost. nedovolí majiteli strávit dlouhou dobu bez pohybu.

Připojení fitness náramku k telefonu

Sledovací zařízení se často používají s mobilními zařízeními. V dnešní době je obtížné najít telefon s Javou a BlackBerry je ještě vzácnější. Proto stojí za to podívat se na hlavní zařízení a způsob jejich připojení.

Příručka pro Android

Android je nejoblíbenější operační systém na světě, takže je pravděpodobné, že budete připojovat.

Tyto pokyny platí pro modely Mi Band od verze 2 do 5. Nejprve je třeba zapnout náramek a ujistit se, že funguje. Pokud se zapne, můžete pokračovat:

1 Nejprve si musíte stáhnout oficiální aplikaci Mi Fit z PlayMarketu. Jedná se o komplexní software, který spravuje všechny fitness satelity od společnosti Xiaomi.

2 Poté je třeba provést konfiguraci softwaru: zvolit jazyk, registr atd.Д.

3 Poté je třeba spustit bezdrátovou síť: Wi-Fi, Bluetooth a GPS.

4 Poté, co v aplikaci Mi Fit přejdete do svého osobního profilu a vyberete požadované zařízení.

Nyní již víte, jak připojit fitness náramek k telefonu se systémem Android. Po tomto nastavení by hodinky Smart-watch měly fungovat normálně. Může se spustit aktualizace firmwaru. to je normální a netrvá déle než 15 minut. Nelze ji přerušit!

Nastavení v aplikacích třetích stran vypadá takto.

Pokyny pro iPhone

Obecně jsou pokyny podobné. Aplikace se stáhne z oficiálního obchodu App Store a provede se podobné nastavení.

Někdy dochází ke konfliktu s aplikací Apple Watch. To je normální, stačí ji z telefonu odinstalovat a problém se vyřeší sám.

Pokyny pro Windows Phone

Windows Phone je nyní „těžké najít“, ale pokud ho máte. a lze ho připojit k fitness náramku Xiaomi Mi Band 3. Problém je, že v oficiálním obchodě není žádná aplikace Xiaomi.

Dobré je, že ruská komunita fanoušků WP stále žije, takže je možné najít dobře fungující aplikace třetích stran.

Software se jmenuje. Bind Mi Band. Je docela dobře vybaven, dokonce i chytrý budík a podobné funkce jsou zahrnuty. Je nastaven stejně jako Mi Fit.

Jediná věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že Bind Mi Band není schopen aktualizovat firmware. Proto je nejlepší náramek nejprve připojit k telefonu se systémem Android, aby aktualizace přišly a nainstalovaly se.

Způsob

Metoda vychází z předpokladu, že se náramek Mi Band 2 nepřipojí k danému telefonu kvůli nefunkčnímu Bluetooth. Nejlépe je nejprve zkontrolovat odhad připojením k jinému zařízení nebo přenosem souborů prostřednictvím této bezdrátové technologie.

 • Nejprve stačí postupně zapnout/vypnout Bluetooth.
 • Opakovaný pokus o synchronizaci, pokud se nezdaří, Bluetooth se vypne a smartphone se restartuje.
 • Po restartu se připojení opakuje, pokud je opět neúspěšné, jsou tyto dva neúspěšné pokusy záminkou k přechodu na další metodu.

Požadavky na výkon fitness náramku Mi Band 2

Nejprve je vhodné zvážit požadavky výrobce na smartphone, se kterým chcete gadget používat. Tím se hned vyhnete řadě problémů a potíží se zařízením.

 • Verze firmwaru. Pro zařízení se systémem Android je minimální podporovaná verze 4.4 KitKat. Gadgety od společnosti Apple by měly mít na palubě alespoň iOS 7.0.
 • Verze Bluetooth. Modul bezdrátového připojení ve smartphonu musí podporovat verzi 4.0 LE nebo vyšší.

Dodržením těchto dvou požadavků se vyhnete většině problémů s náramkem Mi Band 2.

Pro chytré telefony se systémem iOS

Je nutné, aby telefon splňoval požadavky stanovené výrobcem firmwaru. Takže se čtvrtou a pátou verzí Mi Band 4 tracker nebude fungovat.

náramek, xiaomi, nepřipojí, telefonu

Problém můžete zkusit vyřešit aktualizací aplikace Mi Fit, připojením pomocí nástroje Mi Band Master. Vyplatí se také odpojit zařízení od mobilního zařízení a znovu ho připojit. Pokud nic nepomůže, budete muset obnovit tovární nastavení nebo nainstalovat jiný firmware pomocí nástroje Amaztools.

Co můžete udělat

Když nástroj Mi Fit dává chybu synchronizace nebo píše „nepodaří se detekovat náramek„. měli byste nejprve zjistit, co to může být spojeno, abyste neztráceli čas, zkoušeli všechny způsoby. Nejjednodušší je samozřejmě poslat náramek do servisu, ale proč platit za jednoduchou opravu, když se můžete pokusit zjistit problém sami.

Odpojení náramku od jiného zařízení

Problém se často vyskytuje, když byl tracker vyřazen z ruky a předchozí majitel jej „neodpojil“ od svého chytrého telefonu. Informace o párování jsou uloženy v náramku. Chybu lze snadno odhalit: pokud náramek v aplikaci Mi Fit nevidíte, ale je viditelný v seznamu bezdrátových připojení. problém je v tetheringu. A váže se k účtu Mi a pro připojení k novému účtu je třeba zrušit vazbu na starý účet.

 • Otevřete aplikaci Mi Fit v telefonu, přihlaste se, přejděte na „Profil“. „Moje zařízení“ a najděte připojený tracker.
 • Kliknutím na křížek zrušíte propojení a odstraníte jej. Poté připojte nový náramek Mi Band.

Pokud se používá sledovací zařízení, musí tento postup provést předchozí vlastník, a to na smartphonu, ke kterému bylo provedeno připojení.

Kontrola sítě

Aby náramek správně fungoval a snadno se připojil k vašemu chytrému telefonu, musíte aktivovat Bluetooth, GPS a internet (Wi-Fi nebo mobilní). Zkuste připojit další zařízení a zkontrolovat Bluetooth, ale GPS je propojeno přímo s internetem. pokud je vypnuto, geolokace nebude zjištěna.

Metoda je vhodná v situacích, kdy sledovací zařízení fungovalo správně a najednou se přestane připojovat.

Bezdrátové sítě mají rozsah pokrytí. Aby sledovací zařízení správně fungovalo, musí být v blízkosti chytrého telefonu, ke kterému je připojeno. Pokud jsou zařízení daleko od sebe, neměly by vás překvapit chyby a selhání spojení.

Někdy pomůže nainstalovat VPN Master a pak se připojit do libovolné země nebo znovu autorizovat účet Xiaomi. Někdy dochází k údržbě serverů společnosti a tréninková data nejsou aktualizována.

Použití originálního náramku

Když se chytré hodinky nepřipojí k vašemu smartphonu, první, co vás napadne, je falešný telefon. Nyní se vyrábí mnoho kopií, které se vzhledově neliší od originálního zařízení.

V tomto případě nic nepomůže, proto se doporučuje zkontrolovat pravost náramku již ve fázi nákupu. Materiály o tom, jak si koupit originální zařízení Xiaomi, najdete na internetu.

Použití dvou sledovacích zařízení

Společnost Xiaomi vyslyšela žádosti fanoušků a přidala možnost spravovat více fitness náramků prostřednictvím jedné aplikace. Aby zařízení správně fungovalo, musí uživatel přepnout aktivní zařízení na jiné.

Jde o to, že pokud je Mi Band 3 zvolen jako primární Mi Fit, nebude se synchronizovat se čtvrtou verzí chytrých hodinek.

Změna serveru

U čtvrté verze chytrých hodinek není neobvyklý následující problém. na obrazovce smartphonu se objeví zpráva „Chyba připojení“. Resetujte náramek a zkuste to znovu.“. To znamená problém s připojením k čínskému místnímu serveru.

Jak problém vyřešit. změna serveru. Chcete-li to provést, otevřete oficiální aplikaci Mi Fit a znovu se zaregistrujte, ale zadejte „levý“ e-mail a jinou zemi. Tímto způsobem se můžete zaregistrovat na jiném serveru. Aby vše probíhalo bez problémů, je třeba po přihlášení obnovit nastavení sledovacího zařízení.

Pokud nechcete čekat, až server začne správně fungovat, nebo se znovu registrovat, nainstalujte si VPN.

Mi Band je oblíbené zařízení používané po celém světě. Existuje mnoho příčin jeho nesprávného fungování a způsobů, jak je vyřešit. „Nedostatečná konektivita“ není tak závažný problém jako například selhání hardwaru související s nefunkčností modulu Wi-Fi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS