Nastavte tabletu po resetování do továrního nastavení. Jak přidat widgety a učinit jejich nastavení?

Co dělat, když jsem upustil nastavení na Android

Pokud resetujete nastavení do továrny, která bude vymazána v Androidu. otázku, která vstane před uživateli během tuhého resetování nastavení. Mobilní zařízení běží na Android OS zahrnují funkci, která umožňuje nepředvídanými okolnostmi pro splnění úplného resetu informací. Tvrdý reset. krátký postup, jejichž výsledek je čištění zařízení.

Existují dva způsoby, jak provést reset systému. Významně se liší, ale provádějí identickou funkci. Výsledkem čištění je kompletní odstranění všech souborů, kromě systému. Nejen soubory, ale také datové účty, kontakty, zprávy, všechny někdy uložené na smartphonu. Pokud je to možné, je vhodné udržovat alespoň část vzdálených informací. Navzdory možným ztrátám, uživatelé provádějí reset. Existují programy, které mohou vrátit soubory, ale mohou ztratit část dat, takže je snadnější zabránit ztrátám.

Připojení k síti

Dalším krokem, zařízení Android nabízejí připojení k jednomu z sítí Wi-Fi k dispozici pro uživatele.

Před konfigurací Internetu na tabletu budete muset počkat na skenování přístupového bodu.

Poté stisknutím prstu můžete vybrat vlastní síť a zadat heslo, které chrání před neoprávněným přístupem k osobnímu nebo firemním připojení Wi-Fi.

Pokud síť není nalezena nebo jeho úroveň jeho signálu je příliš malá, bude nutné umístit tablet v blízkosti směrovače.

S úspěšným připojením bude přístroj zapamatovat síť a další čas jej automaticky zadá, když je poloměr akce.

Stisknutím tlačítka pokračování se Android dotáže na vydání povolení k použití Wi-Fi připojení pro přesnější nález umístění tabletu, stejně jako použití těchto dat pro geotargeting v aplikaci Google Vyhledávání.

Ten znamená, že uživatel bude nabídnut v prvním místě provozoven, jako jsou restaurace nebo obchody v blízkosti jeho umístění.

Pokud použití takové funkce nezajímá, začlenění možností nebude potřebovat.

Nastavení jazyka

Pokud jste si koupili tabletu v obchodě a ve výchozím nastavení jste již nainstalovali ruština jako jazyk systému, uživatel je v tomto případě vše intuitivní. Pokud jste si zakoupili tabletu v zahraničí a přišel s Inteeisem, například v němčině se mohou objevit problémy. Nyní se s vámi vypořádáme, jak upravit jazyk na tabletu Android.

Musíme otevřít nastavení, můžeme to udělat několika způsoby:

 • Velmi často výrobce umístí tlačítko ve formě převodovky k hlavnímu panelu objektu;
 • Můžete otevřít „Závěs“ tím, že trávíte prstem dolů z horního okraje obrazovky, budou ikona nastavení.

V nabídce Nastavení musíme mírně pohybovat, abyste našli řádek s ikonou, na které bude zobrazen písmeno „A“. Nezadáváme název řetězce, protože nezáleží na tom, jestli máme jazyk, který nerozumíme. Klikněte na tuto položku a na titulní kartu klikněte na první řádek. Nabízíme seznam jazyků. Vyberte si jazyk, který nás zajímá v tomto případě. ruština. Inteeis se srozumitelný a teď je připraven na práci.

Jak přidat nebo swap jazyk při psaní textových zpráv

Jdeme do osobních zpráv a vytváříme se nové, klávesnice se otevře klávesnice s ruským jazykem. Stává se však, že je nutné použít najednou 2 nebo 3 jazyky kromě hlavního. Jak to udělat? Ve většině případů, přímo na klávesnici je tlačítko, se kterou se můžeme rychle dostat do požadované části nastavení.

Najděte požadované tlačítko přímo na klávesnici Tablet

Pokud takové tlačítko nejsou takové tlačítko, přejdeme na obecná nastavení a přejdeme na stejnou sekci, ve které jsme změnili jazyk systému, nyní se nazývá „Jazyk a Enter“. Hledáme naši klávesnici, ve většině případů se bude nazývat „Android klávesnice (AOSP)“, klikněte na tlačítko Další nastavení a podívejte se na malé okno. Zde si můžete vybrat, který jazyk bude ve výchozím nastavení používán při psaní textu a přejděte do jiného okna, kde můžete vybrat a nakonfigurovat standardní nebo vlastní klávesnici (ke stažení z přehrávání). Používáme standardní klávesnici, takže kliknu na tlačítko další nastavení tohoto řádku a pokles nabídky, kde nám položka „vstupní jazyky“ umožní přidat, kolik jazyků, mezi nimiž můžeme přepnout při zadávání zprávy.

Jak obnovit kontakty

Při použití funkce synchronizace jsou kontakty obnoveny na několik kliknutí. Při otevírání seznamu je dostačující, aby se zaškrtli naproti těmto údajům, které musí být vráceny. Pro urychlení procesu je více volby.

Pokud je zařízení synchronizováno s účtem Google, pak snadno extrahujte informace z uloženého archivu:

 • V počítači otevřete prohlížeč, zadejte kontaktní stránku. Zadejte přihlašovací jméno a heslo.
 • V okně, které se otevře, datová poznámka. Zhmut „Obnovit“.
 • V nastavení Smartphone Zadejte účty, je účet připojen a synchronizovat informace.
tabletu, resetování, továrního, nastavení, přidat, učinit

Pokud data chybí v důsledku náhodného odstranění, pak ikona ve tvaru zařízení. Označte dobu dočasného vyhledávání (od 10 minut do 30 dnů) a klikněte na „Return“. Kontaktní soubor knihy lze kopírovat a převést e-mailem. Po obdržení dopisu importujte prvek na smartphonu.

Pokud je zotavení prováděno aplikací třetích stran, instrukce závisí na tom, jak vývojáři implementují tuto funkci. Zpravidla existují podrobné pokyny na oficiálním místě.

Jak bypago účet Google bez počítače

To však není jediný způsob, jak odstranit zámek FRP na Android. Můžete získat stejný výsledek s nástrojem Pangu FRP bypass Unlocker. To je vývoj stejných lidí, kteří udělali útěk z jailbreak pro iPhone. Pro stoupání účtu Google je však používán jiný program, jehož principem činnosti je zcela výrazně odlišný od hackingu iOS, i když výsledek je tady, a tam bude stejné.

  na smartphonu Utility Pangu FRP bypass Unlocker;

 • Pak si stáhněte si do svého smartphonu Apex Launcher Utility;
 • Spusťte Apex Launcher a přejděte na „Nastavení“;
 • Otevřete „Security“. „Ostatní nastavení zabezpečení“;
 • Zakázat Najít mé zařízení a návrat na kartu aplikace;
 • Zakažte službu Google Play a přidejte účet Google;
 • Povolte všechny zakázané služby v záložkách „Aplikace“ a „Security“;
 • Restartujte smartphone a dokončete aktivační postup.

Tato metoda je dobrá pro každého, navíc, která není vhodná pro všechny. Z neznámého důvodu, řada smartphonů nepodporuje tímto způsobem resetování účtu Google-Account. Například, huawei a cti zařízení se tímto způsobem odmítnou odemknout. Ale pokud potřebujete untie Smartphone Samsung, který bude pracovat na základě Android 10 a níže, s největší pravděpodobností budete úspěšní.

Google je pověst společnosti, která neváhá zabít své oblíbené produkty, které zpočátku investovaly tolik sil a prostředků. Mnoho lidí je stále nespokojeno s velkým množstvím služeb, které přestaly existovat v posledních letech a jsou číslovány desítky, ne-li stovky. Zde můžete připisovat e-mail do budoucna jako složka „Příchozí“, sociální sítě Google nebo vynikající RSS kanál Agregator Google Reader. Možná si myslíte, že společnost v posledních letech trochu uklidnila a v současné době zabíjí méně služeb, ale není to. Pouze v roce 2021 Společnost uzavřela celé 25 služeb. V průměru více než dva měsíčně. A zde je stručný popis této situace s uvedením příkladů.

Uživatelé Instagramu již pokorovali skutečností, že sociální síť se nachází na území v současné době, kdy někdo musí jít na stránku přes VPN, ale zdá se, že to není dlouho: úřady aktivně vzaly blokování služeb VPN a mít nainstalovanou aplikaci na telefonu, pravděpodobně bude brzy nezákonně. Kromě toho existuje spousta stránek podobných instagramům, ale celým problémovým pokrytím. Uživatelé zobrazují různé platformy, ale jak sbírat všechny na jednom místě? Zdá se, že řešení je již blízko. Domácí intumová výměna se bude objevit velmi brzy. Říkáme, jak je tato aplikace volána a co je o něm známo.

Postupný odmítnutí výrobců smartphonů z konektoru 3,5 mm vedlo k tomu, že nyní mezi uživateli různých zařízení převažují bezdrátová sluchátka připojená přes Bluetooth. Ano, nepodporují bezeztrátový zvuk, ale jinak zní docela dobře, a pro pohodlí jsou drátové analogy velmi lepší. Nakonec, díky bezdrátovému připojení není třeba rozptýlit dráty, postarat se o tom, jak náhodně poškodit kabel, a ještě více, takže jej natáhnout pod oblečení, jít na výstup. S sluchátka Bluetooth však mohou být problémy.

Co povede nastavení

Resetování operačního systému tablety umožňuje vrátit se do továrního nastavení a obnovit normální provoz gadgetu. Je třeba mít na paměti, že operace je doprovázena určitými důsledky ve formě smazání jiného druhu informací:

 • Software instalovaný na přístroji;
 • uloženy v paměti multimediálních MMS a textových SMS zpráv;
 • Informace uložené v elektronickém Poznámkovým bloku;
 • Data telefonních knih;
 • Uložená hesla pro zadání různých aplikací a účtů.

Důležité! Před resetováním nastavení OS se doporučuje uložit všechna akumulovaná data na počítači, flash disk nebo paměťové kartě. Zálohování obnoví všechny informace a pohodlné použití zařízení v budoucnu.

Potřeba takové operace může vzniknout jak v čínských miniaplikacích, tak v původních zařízeních předních světových značek.

Někdy přístroj potřebujete čistit nebo formátovat. Obnovit nastavení s takovým úkolem dokonale kopíte.

Uložení dat před resetem

Jediným významným a nejdůležitějším mínusem používáním funkce tvrdé resetování na přenosném zařízení je formátovat všechny osobní údaje, které byly uloženy na tomto zařízení. Existuje však několik způsobů, jak pomoci ukládat uživatelská data:

Vzhledem k tomu, že s problémem ukládání souborů při provádění procesu s pevným resetem se každý uživatel soliduje, což bude chtít resetovat nastavení zařízení, pak by mělo být podrobněji považováno za řešení tohoto problému.

Učinit zálohu

Zálohování Zálohování všech souborů v zařízení, které uživatel uživatel vytvoří, aby pak obnovil ztracené údaje.

Způsoby, jak vytvořit zálohu, se bude lišit od operačního systému instalovaného na tabletu.

tabletu, resetování, továrního, nastavení, přidat, učinit

Pro majitele zařízení s OS Android, automatická kopie dat na účtu Google. Takže všechny osobní údaje byly převedeny na zamračený úložiště, zadejte svůj účet. Chcete-li to provést, když se nejprve zapnete tablet, vytvořte účet Google a propojte e-mail domény Gmail.

Hlavní věc při vytváření účtu ve službě Google nezapomeňte přijmout systém synchronizovat data, jinak nebudou všechny osobní údaje uloženy.

Apple také existuje specializovaný cloud skladování pro tablety iPadu z Apple. Chcete-li tuto funkci připojit na tabletu, musíte provést následující akce:

Zálohování v ICloud Celkem pro všechna zařízení z Apple.

Vyjměte paměťovou kartu

Druhou cestou. přenášet data do samostatného externího úložiště informací. Může to být flash disk, pevný disk nebo internetový disk.

Uživatel může jednoduše převést všechna potřebná data na paměťovou kartu, která je prakticky v každé tabletě a vytáhněte ji během výkonu funkce s pevným resetem.

Jediný mínus tohoto způsobu konzervování dat před resetem. Přenos na externí dopravce můžete výhradně soubory. To znamená, že fotografie, videozáznamy, textové dokumenty a další data takového formátu budou nesubstituované a telefonní čísla a uložená hesla budou vymazána.

Jaké jsou výchozí nastavení nastavení

Určitě jste si všimli, že v sekci „Reset“ existuje tolik tří parametrů:

Obnovit všechna nastavení neodstraní data a jednoduše se vrátí zpět zařízení na tyto parametry, které byly nastaveny při aktivaci. Bude užitečné, kdybyste tam něco zaplatili, a teď nevíte, jak vrátit všechno zpět. Provedení tohoto postupu vám umožní uložit všechny nainstalované aplikace a data k dispozici k dispozici.

Obnovit nastavení sítě, respektive, vrátit všechny nastavení sítě do továrny. V tomto případě bude také odstraněn internetový profil vašeho operátora a DNS se vrátí zpět do originálu. Pokud jde o aplikace a další údaje, které byly před vypuštěním, zůstanou na přístroji jako dříve, bez ošetřovatelství.

Obnovení továrního nastavení je nejstadnější metodou pro vymazání dat a obnovení do počátečního stavu. Dostatečně dost, neobsahuje slovo „reset“ v jeho titulu. Po něm nebudou žádné známky skutečnosti, že ho někdo použil. Budete ji muset znovu konfigurovat výběrem stejných parametrů, které jste zvolili při počáteční aktivaci.

Co je způsob, jak si vybrat, rozhodnout o situaci. Pokud se nestalo nic kritického s přístrojem, a právě jste změnil nějaký druh nástavby a nyní nevíte, jak vrátit všechno zpět, vyberte reset nastavení. Máte-li jakékoli problémy s Internetem, resetujte tyto sítě. zpravidla to pomáhá. Pokud je zařízení prodáno, nebo je s tím něco úplně špatného, ​​pomůže pouze kompletní obnova.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS