než otřít monitor počítače doma. Používáme vodu a mýdlo

Než otřít monitor?

Kupuji všechny druhy tekutin hadrů, mokré ubrousky, t.D., Ale v posledních několika letech, zda se zhoršila kvalita výroby, ať už byla tato chemická chemická chemie pro domácnost učiněna někde v suterénu za rohem obchodu. že ani kupují všechno, co nechává rozvod, v temných úderech strašně plíží.

Poslední pokles byl megalizovatelný sprej na bázi spirálu pro 350R, údajně nenechal rozvody a propláchnutí všeho v řadě. Když se pitva, v lahvi se ukázalo být lepkavá bublina, která žije naživu, která je stlačena z monitoru.

Možná existují některé značky nebo prostředky osvědčené?

Popisuji svou cestu (prosím, nehodě se vrací mě shnilá rajčata):

Kousek toaletního papíru je odebráno, mírně namočený v mýdlové vodě (mírně mýdlo). To důkladně otřete monitor (pokud je papír příliš zvlhčeno, to bude proudit a je to špatné). Poté vezmeme kus suchého toaletního papíru a otřete zbývající rozvod vody. Zisk!

Moje 2 domovské monitory jsou vyčištěny tak déle než 4 roky.

Děkuji, vyčistěte. Pouze v mýdlové vodě, ale obvyklé. Mírně zabalený, třel a okamžitě otřel suchý kus papíru. Rozvody nemají čas zůstat. Čistí lepší než speciální prostředky.

Užil jen vodní a toaletní papír. Čistí. překvapivě dobré, spokojené. (první mokrý, pak suchý).

Ale po několika letech se monitor musel změnit. Starý 17 „LCD NEC MultiSync zůstal bez nějakého druhu povlaku (pravděpodobně byl anti-glare)? Nyní na něm namísto rozvodů nečistot. rozvody z nerovnoměrně kloubů.

Pravděpodobně byl papír tvrdý. Nejsem si to nevšimnu, alespoň a anti-blok. S touto metodou je hlavní věc klidná a bez tlaku.

Tam jsou hadry, nazvané „mikrovlákno“, dlouho jsem mu trápil na dlouhou dobu s brýlemi, pak jsem omylem narazil na 🙂 Nemusím ani umýt, jen otřít. a všechno.

Zdá se, že je to docela těžké otírat, pokud je suchý? Obávám se, že matrice na monitoru nevydrží tento tlak.

Rozvody ze stejných vlhkých ubrousků jsou odstraněny bez velkého úsilí, skvrny se nesnažili ji otírat. Matice, zatímco naživu 🙂

Toda trápený rozvody na displeji notebooku, pak si vzpomněl na hadr z brýlí, pokusil jsem se. úspěch!)

Že jste s monitorem, je těžké to otřít? Na něm a tlapa ruce? Otírám mikrovlákno, jednou za šest měsíců jsem čistý s kapalinou. Všechno.

Podobný problém. Našel řešení v ubrousků pro top gear, který pro (!) Automobilové brýle jsou umístěny (prodávané v Auchans. zdá se, že najdete na jiných místech). Nenechávejte rozvody do auta nebo na monitorech.

Jo, v tom to vypadá, že je to teď nějaký druh odpadků namísto alkoholů. Někde i kolo slyšel, že říkají, že alkoholy zničí speciální nátěry. Nevím nesmysly nebo ne, ale vypadá to velmi jako ano.

S alkoholem musíte být čistý s matnými monitory, tady je tam a můžete vymazat. A bude to velmi ošklivé. Na velmi dvou matném monitoru. Moje voda vypnula, ale teplý monitor a otřete vlákno ze stroje. Monitory jako nové

Používám to teď a přítele identity, normy. Mají ubrousky, ale nepoužívali. Existují v DNS obchodech.

Jo, mám totéž. moc se mi líbí. Pouze ubrousek pro mou dceru zvedl na brýle (kvůli malé velikosti) a já čistím obvyklého mikrovlákna „pro sklo a obrazovky“.

Používám tento sprej, a semišové hadry několik let:

Používám kapalný sprej z obránce, je to docela vhodné, neexistují žádné rozvody. Otírám speciální hadřík (nemůžu říct nic betonu, byl jsem prezentován mi), naostřila se speciálním pro monitory.

„Speciální tkanina“ je mikrovlákna. Ubrousky z ní jsou prodávány v jakémkoli počítačovém supermarketu. Můžete dokonce použít ubrousky z mikrovlákna „pro kuchyň a nábytek».

Při pohledu na prach s hadrem, který byl v krabici s novým telefonem. Pokud potřebujete něco upustit, sotva se sotva otřete vlhkým hadříkem a pak odstraňujeme rozvodu všechny stejné hadřík z telefonu. Žádná chemie.

Vezměte si wardded tampon, plýtvání s vodkou, otřete. Všechny monitory jsou vypráté s třeskem a lesklým a anti-reflexním povlakem. Stále říkají, že můžete použít pana Muskulu, ale upřímně se bojím.

Existují levné ubrousky Katun pro čištění PhotoBrabanov 40 ks., rublů 200 cost. Dost dlouho. Moje balení je již 2 roky starý. S ohledem na skutečnost, že manželka stále používá při mytí oken.

Můj případ, to je antistatický hadr pro brýle (z opačné strany mají gumový povlak), mám mírně nervózní, otřádím ho, pak jsem odstranil vlhkost s suchou stranou. Skvrny neměly čistit, ale rozvody z mokrých ubrousků snadno! P.S lépe je umyjte jednou týdně nebo měsíc

Zájem o doporučení autora Korvindest použít toaletní papír. Mýdlová voda pro čištění monitoru Matte TFT neriskuje, aplikovaná destilovaná voda pro injekce. Je levné, prodávané v lékárnách. Papír. měkký, bez porce. Po vyčištění skvrn, rozvodů, vesnice není ponechána.

Dříve jsem se snažil vyčistit monitor s krytem z měkké tenké tkáně z brýlí, které předtím stoupá na místě. Plastové brýle takové způsob, jak čisté dobře, ale s důstojným úsilím. Pro velkou oblast monitoru je dlouhá a neefektivní. Také jsem vyzkoušel „technická“ destilovaná voda (uložená ve velkých plastových sudech) a stejný případ. Divores zůstaly. Tato „technická“ destilovaná voda se ukázala být s velkým množstvím nečistot než voda pro injekce. E-karty ponořené v něm bez ochrany pájených sloučenin přestaly pracovat mnohem rychleji.

V jakých případech je monitor potřebný čištění

V čistém monitoru pěkně sledovat. Toto je jeden z hlavních faktorů, pokud potřebujete vyčistit obrazovku monitoru počítače. Také vyčistit monitor:

 • Jednou 2-3 dny s častým provozem počítače.
 • Jednou každých 4-7 dnů, pokud používáte počítačovou hodinu nebo dvě denně od síle.
 • Jednou za jeden nebo dva týdny, kdy je pokryta a prach.
 • Když si myslíte, že potřebujete.

Zvažte, že kromě prachu se na obrazovce jdou lymie mikrobů, které můžeme dýchat. Nadměrné množství z nich negativně ovlivňují blahobyt.

Kapky, rozvody, nečistoty. dokonale viditelné na světlém pozadí i v noci. Jedná se o rozptylovací faktor alespoň a jak maximálně. nečistoty zavře viditelný prostor.

Jak zpomalení z příliš častého čištění monitoru

Aby se zabránilo příliš častému čištění, měli byste dodržovat jednoduchá pravidla:

 • Během ticha nebo kašle zakryjte obličej rukou nebo kapesníkem, nebo odbočit na stranu;
 • Nenechávejte se do matice s prsty a nenechte si to doma ani hosty;
 • Zakázal kočku vylézt na stůl, kde monitor stojí za to;
 • Neotírejte znečištění prstem nebo hřebíkem, pokud jej nebudete v blízké budoucnosti vyčistit;
 • Nedávejte příliš blízko k monitoru desky s jídlem, stejně jako šálky, brýle a sklenice s nápoji;
 • Čerstvý znečištění se snaží okamžitě smazat, protože s časem bude obtížnější.

Domácí tipy

Na to všechno. Děkuji za pozornost! Brzy se uvidíme! S pozdravem, Rostislav Kuzmin.

Správná péče o monitorování. slib dlouhé služby

Náš život je uspořádán tak, aby každý člověk má doma nebo počítač. Není to tajemství, že technik potřebuje dobrou manipulaci. Počítač není výjimkou, takže bude také moci starat o dlouhou dobu a efektivně. Počítačový monitor je neustále před očima osoby a nejen vnímání informací závisí na kvalitě obrazu a vizi uživatele. Obrazovka je schopna prachu, protože je neustále otevřená. V případě nesprávné manipulace s počítačem na monitoru se mohou objevit stopy jíst ve formě mastných skvrn. Velmi často, při prohlížení karikatury, děti odcházejí na obrazovce tisku prstů. Kromě toho na monitoru můžete vidět stopy z hmyzu, nečistot a rozvodů, které zůstávají z nepravidelného čištění obrazovky. Z intenzivního používání počítače je monitor schopen stále více znečištěním a takový typ obrazovky obtěžuje jeho oči svému majiteli, takže je třeba vyčistit, že musí být prováděno pravidelně.

Další informace a poradenství

Velmi užitečné video pro péči o moderní televizory s vysokým rozlišením a na kvantové tečky. Cesta může být aplikována na celou techniku.

Fascinované počítači a programy od roku 2002. Zabývám se ladicím a opravou desktopového počítače a notebooků.

Jak otřít notebook obrazovky a počítačový monitor doma

Čím častěji se zařízení používá, tím větší je monitor se hromadí prach, nečistoty a stopy hmyzu. To může mít negativní dopad na práci počítače. Čištění displeje proto musí být prováděno pravidelně. To lze udělat doma, nicméně, nepoškozovat obrazovku notebooku, musíte dodržovat určitá pravidla.

Zakázané prostředky

Při čištění obrazovky nebo monitoru je přísně zakázáno používat:

Ručníky a papírové ubrousky odjíždí na obrazovce vepřových a papírových částic a hrubý hadřík poškrábání povrchu. Pěnové houby zajišťují výskyt rozvodů po vyčištění monitoru.

Je také nutné seznámit se se seznamem akcí, které pomohou vyhnout nepříjemným důsledkům:

 • Displej nelze otřít, když je zařízení spuštěno. Faktem je, že se obrazovka zahřívá, a na něj okamžitě suchá tekutina: voda, mýdlová pěna a t. D. V důsledku toho vlhkost sdílí na interních detailech notebooku, snižuje životnost zařízení.
 • V žádném případě nepoužívejte myčku nebo detergent oken. Tyto látky korodují pokrytí monitoru.
 • Se nemůže pokusit klesat znečištění nožem, čepelí nebo drsným hadříkem. V nejlepším případě se na obrazovce objeví škrábance. V nejhorším případě bude monitor selhat.
 • Lesklé obrazovky vyžadují jemnější přístup než matný. Proto se třením lesklého displeje, mokrý ubrousek je povinen opatrně stisknout a najednou pokusíte pokrýt maximální plochu.
 • Nepoužívejte řešení založená na alkoholu, protože zničí anti-reflexní film.

Nedovolte tyto chyby, můžete monitor vyčistit bez poškození počítače.

Obecná doporučení

Měli byste se seznámit s více užitečnými tipy, které pomohou efektivně a bezpečně umýt obrazovku notebooku:

 • Odstranit prach, hadry z mikrovlákna.
 • Při otírání monitoru by měly být pohyby vyrobeny v různých směrech bez použití sil.
 • Čím častěji se počítač používá, tím častěji je třeba otřít prach.
 • Chcete-li odstranit prach a nečistoty z hard-to-dosah míst, můžete použít bavlněné hůlky. Je důležité, aby je na obrazovce nestiskaly, jinak může být bavlna zůstat v rozích displeje, což značně sníží výkon notebooku.
 • Materiály používané k čištění monitoru musí být čisté, ne příliš vlhké a neměly by obsahovat alkohol.
 • Než začnete umýt obrazovku, musíte se ujistit, že je počítač vypnutý. Otřete displej pouze po kompletním chladicím zařízení.

Laptop můžete zapnout pouze tehdy, když je monitor zcela suchý.

Typy znečištění

Způsob čištění obrazovky bude záviset na typu znečištění.

Nejčastěji se prach hromadí na monitoru, tukové otisky prstů a stopy hmyzu zůstávají.

Usnadnit vyrovnat se s běžným prachem. Pro tento displej je nutné otřít suchý nebo lehce vlhký hadr z mikrovlákna. Kromě toho můžete použít flanel nebo ubrousky zakoupené ve specializovaném obchodě.

Jasný monitor lze použít s potravinovým filmem. Prach drží jí, rekvalifikace z obrazovky.

Odstraňte prach z procesoru může být kartáčování nebo dokonce vysavač s malým výkonem. Hlavní věcí je působit velmi opatrně a ujistit se, že zařízení je zcela chlazeno.

Tlusté skvrny a hmyzu stopy

Často jsou na obrazovce nepříjemné skvrny. stopy mouchy. Můžete se pokusit omýt je vlhkým hadrem z mikrovlákna. Ujistěte se, že pečlivě stlačte další vlhkost. Na displej nemůžete dát tlak, třením hadříkem.

Čisticí sada pro monitor počítače lze zakoupit ve specializovaném obchodě. Tato sada obsahuje: Speciální sprej, ubrousky a kartáče. Ale pokud není žádná touha strávit značné prostředky na nákup, můžete se uchýlit k populárním receptům, které vám umožní efektivně vymazat obrazovku notebooku doma.

Z tukových míst a otisků prstů na monitoru pomáhá mýdlo. Nejlépe používat dětské mýdlo. Pro tohle:

 • Flanel hadr nebo hadřík z mikrovlákna musí navlhčit ve vodě. Pak ho položte a opatrně stiskněte. Pokud je vlhkost příliš mnoho, pak mýdlová pěna může unikat v rozích monitoru na interních detailech notebooku. Ohrožuje zkrat.
 • Opatrně otřete obrazovku, nestiskněte jej.
 • Docela opláchněte hadr a znovu to stiskněte.
 • Monitor opláchněte několikrát před úplným odstraněním roztoku mýdla.
 • 10 ml 6% octa a 100 ml čisté vody;
 • Míchejte hadr z mikrovlákna v vařeném roztoku a opatrně ji stiskněte;
 • Otřete obrazovku bez použití pevnosti;
 • Jasné nečistoty v hard-to-dosah míst s bavlněnými hůlkami.
otřít, monitor, počítače, doma, vodu, mýdlo

Tato metoda umožňuje snadno umýt monitor z znečištění.

Se spotřebiči musí pečlivě zvládnout a jemně zvládnout. Pro čištění musíte používat vhodné materiály bez hýčkat a kapalin, které neobsahují agresivní látky. Pravidelná péče pomáhá zlepšovat výkon zařízení a prodloužit životnost.

Recenze

Měl jsem takový případ, otíral jsem speciální ubrousek pro monitor, můj monitor. A měl jsem nátěr na obrazovce, nedokázal jsem si představit, že obrazovka byla pokryta něčím, šedá stezka zůstala na ubrousku. Zrychlil jsem svůj monitor, musel jsem ho prodat za 50 dolarů. A po tomto případě nikdy neotírám obrazovku s mokrým ubrouskem a speciálními prostředky pro čištění obrazovky. Já jen vezmu suchý ručník a otřít. A obrazovka se cítí normálně, čistá a co je nejdůležitější.

Ann5

http: // lýk.Info / Forum / Chem-Vy-chistite-Svoi-monitor

Otírám obrazovku s hadrem pro odstraňování prachu, který má speciální strukturu vláken, se prodává pod názvem, jako je „zázrak tkanina“ nebo něco v tomto duchu. Mokré vody a otřete. Dokonale odstraňuje znečištění, které ihned odstranily alkoholem.

Kuranjabr

http: // fórum.IXBT.com / téma.CGI?ID = 28% 3A5692

Vyčistím monitor mokrého dětského ubrousku a okamžitě otřete suché měkké kuchyňské ubrousky. Není třeba chemii nebo speciální prostředky.

Niger

http: // fórum přátel.com / fórum / showthread.php?T = 128818

Přátelé, Laptop monitor Lenovo IdeAPad Y550. 2kcwi-b. Šel do obchodu, požádal něco, co by se monitorovalo. Povrchové CKeaning ubrousky ubrousky z ACME. No, přišel jsem domů, mám a otřel. Celá obrazovka v spěšných rozvodech (zároveň byl jen prach, žádný tuk a jiné sliny).

Klim.Podle

http: // fórum.IXBT.com / téma.CGI?ID = 28: 5633-2

Alkohol i kdysi rubbed) vymazat film tenký. A hadr stále s prachem Škrábance strašidelné. Ve společnosti General Guys. Pouze ubrousky a mýdlo.

Zelibobo

http: // www.Fórum.SoftWeb.Ru / showthread.php?S = 1C877CFF3221F911D988B27d3286f35t = 36876Page = 9

Pro zapojení LCD obrazovek existují speciální fondy, ale pokud nejsou nepřítomné, může to být měď s nečistotami. Hlavní, pamatujte na pravidla pro čištění obrazovek a používejte pouze vhodné kapaliny a materiály pro ně. A nezapomeňte na prevenci kontaminantů, prodlouží životnost obrazovky a ušetří čas čištění.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Dzen

| Denial of responsibility | Contacts |RSS