Nejlepší emulátor Android pro Mac a PC v roce 2023. MacBook Android Emulator

nejlepších emulátorů Androidu pro Mac v roce 2023

Obvykle se ti, kteří vlastní MacBook, rozhodli se rozhodnout koupit iPhone se svým iOS nabízejícím skvělé výhody při kompatibilních aplikacích sdílených napříč zařízeními. V tomto případě není tak snadné přistupovat k jakékoli dostupné aplikaci výhradně na zařízeních provozujících operační systém Google. Naštěstí není příliš obtížné obejít tento problém, protože v tomto seznamu můžete použít jeden z emulátorů Android pro Mac!

Tímto způsobem budete moci napodobovat systém přímo na vašem MacBooku, což vám umožňuje přístup do obchodu Play, a také prakticky všechny aplikace, které jsou k dispozici. Chcete.li zjistit, které programy vám mohou pomoci, podívejte se na náš seznam níže.

Bluestacks

Pro spuštění našeho seznamu máme Bluestacks, jeden z nejpopulárnějších emulátorů pro Windows a který je také k dispozici pro počítače Mac Mac. Je to vlastně docela rychlé, ale stojí za to zvážit, že to může být trochu těžké, stejně jako NOX, protože žádá o další grafické zpracování z vašeho GPU.

Často používané k provozování her, může být nutné použít externí grafickou kartu (EGPU), abyste získali to nejlepší z intenzivnějších aplikací. Přesto to můžete vyzkoušet zdarma a pokud jde o kvalitu, nelze popřít, že Bluestacks je jedním z nejlepších v jeho výklenku.

Nox

Přímý konkurent Bluestacks nemohl být Nox vynechán z našeho seznamu nejlepších emulátorů pro Android pro Mac. S tím budete také mít přístup k obchodu Play a stahovat v podstatě všechny dostupné aplikace tam.

Je to také zdarma a jak jsme zmínili, může požádat o trochu více zpracování z vašeho Mac. Přesto je to vůdce v segmentu a měli bychom také zmínit, že jeho instalace je nesmírně praktická a intuitivní. Získejte přístup na oficiální stránku NOX prostřednictvím odkazu.

Genymotion

Trochu odlišný od ostatních emulátorů Android pro Mac je Genomition emulátor založený na cloudu-který umožňuje přístup prostřednictvím více aplikací. Na rozdíl od Bluestacks nebo NOX, které upozorňují na schopnost zpracování grafiky, je ideální pro hry Android, GenyMotion se více zaměřuje na vývojáře aplikací.

Tímto způsobem, pokud vaše práce produkuje a vyvíjí aplikace pro Android, ale nemáte smartphone, který je ještě vyzkouší, můžete to snadno provést prostřednictvím genomotion. Stojí za zmínku, že není zcela svobodný, zejména proto, že se jedná o řešení zaměřené na profesionály, podívejte se na to návštěvou webu.

KO hráč

Jako další alternativa pro ty, kteří chtějí hrát hry dostupné na Android na počítačích MAC, je přehrávač KO vynikající volbou. Je také zcela zdarma a podle hodnocení více uživatelů je lehčí než Bluestacks a Nox, takže je vhodnější pro mírně slabší počítače, jako jsou starší MacBooks.

Hráč KO nemá extrémní vzestupy, ale velmi dobře plní svou roli. Stojí za to se podívat a testovat své oblíbené hry emulované prostřednictvím platformy. Stáhněte si jej zdarma přímo z oficiální stránky.

Archon

Počínaje Archonem jsou možnosti pro průměrného uživatele o něco složitější. Na rozdíl od jiných emulátorů Android pro Mac je Archon rozšířením Google Chrome, které vám umožňuje napodobovat aplikace přímo z vašeho prohlížeče.

Je však důležité zmínit, že to může být o něco těžší než použití emulátoru staženého a nainstalovaného ve vašem systému. Podobně jako GenyMotion, rozšíření, které nabízí Android v cloudu, často používají vývojáři. Navštivte stránku a zjistěte, jak ji nainstalovat do svého prohlížeče!

Android Studio

Nakonec máme Android Studio. oficiální vývojová platforma pro aplikace Android, která je k dispozici samotným společností Google. Je také zcela zaměřeno na uživatele, kteří pracují s programováním a chtějí zpřístupnit své vlastní aplikace na zařízeních pro Android.

Jeho instalace může být pro průměrného uživatele složitá, takže pokud nejste vývojářem, doporučujeme použít další možnosti uvedené v našem seznamu. Nyní, pokud s tím pracujete, určitě budete používat oficiální plochu operačního systému, který najdete na webových stránkách.

Přečtěte si také na Apptuts:

Věděli jste, že tyto emulátory Androidu pro Mac?

Nikdy nevíte, kdy aplikace má kompatibilitu se zařízením pro iOS, takže je vždy hezké, když přijdeš jedním. Doufejme, že tento seznam vám pomohl se všemi vašimi potřebami emulace! Nezapomeňte sdílet tento článek s přáteli, kteří hledají dobré řešení pro spuštění aplikací pro Android!

Nejlepší emulátor Android pro Mac a PC v roce 2023

než 85% chytrých telefonů je dnes poháněno Androidem, přičemž uživatelská základna běží v několika milionech. Vzhledem k přiměřeně bezpečné a uživatelsky přívětivé povaze platformy vytvořila obrovskou cestu pro aplikace související s hrami, online datováním, obchodním a úkolem, elektronický obchod atd. Platformy dotykové obrazovky však nemusí vždy nabídnout pohodlí používání klávesnice a myš. Existuje tedy několik hráčů, kteří by raději hráli hry založené na Androidu na notebooku. Vývojáři aplikací také potřebují platformu pro testování aplikací pro Android na ploše.

Vzhledem k tomu, že většina takových zařízení je napájena operačními systémy, jako jsou Windows a MacOS, přicházejí emulátory Androidu na záchranu, když je to nutné na takových platformách bez androidu. Pokud jste zmateni o tom, který je nejlepší emulátor Mac a PC Android pro Mac Intel i M1/M2, následující článek by sloužil jako průvodce:

Bluestacks

Uživatelé Bluestacks přísahají emulátorem jako nejlepší emulátor PC Android a existuje několik platných důvodů pro to samé:

Skvělým pozitivním Bluestackem je jeho snadno použitelné rozhraní. Nabízí podporu více gest a periferie, jako je klávesnice, myš, track-pad (v případě, že jej používáte na notebooku) a kamera hladce integruje s tím, že usnadňuje snadnou ovládání uživatelů. Nová funkce je kompatibilita s Android TV, což je něco, co by fanoušci inteligentní televizní platformy milovali. Over to umožňuje operátorovi přizpůsobit uživatelské rozhraní s ohledem na rozlišení zobrazení a DPI, grafický režim, zobrazení oznámení. Pro pohodlí lze také přidat ikony pro nainstalované aplikace pro nainstalované aplikace pro nainstalované aplikace.

Bluestack 4 v systému Windows 10 s obchodem Play

To, co způsobuje, že se Bluestacks počítá mezi jedním z nejlepších emulátorů Android PC, je snadnost instalace. Jeden prostě musí stáhnout software BlueStacks 4 na počítači. Po stažení musíte nástroj nainstalovat na počítač Windows a poté spustit aplikaci BlueStacks. Nastavení nástroje je stejně snadné a po několika následných sebevysvětlujících krocích bude emulátor Android spuštěn a spuštěn. Aplikace můžete nainstalovat z App Center stejně jako na normálním smartphonu Android. Můžete se rozhodnout jít na předplatné prémiové (přichází 4 měsíčně), abyste se vyhnuli reklamům.

Hrajte hru Android v systému Windows

Bluestacks je na vašem PC velmi lehký, což je jeden z důvodů, proč ji většina uživatelů řadí jako jeden z nejlepších emulátorů Android PC. Vyžaduje to minimálně 2 GB RAM, zatímco v roce 2018 by většina uživatelů měla v jejich systémech nainstalováno více než 6 GB RAM. PC, na kterém má být použit, bude muset mít pro skladování aplikací a her Android alespoň 4 GB místa na disku. Kvůli nízkým systémovým požadavkům, spolu s usnadněním používání myši a klávesnice, umožňují bluestacks rychlejší fungování než jakýkoli smartphone.

Zatímco Bluestacks doporučuje Intel HD 5200 nebo vyšší grafickou kartu, aby umožňovala hraní her hladce, není pochyb o tom, že hraní her Android na Bluestacks by zajistilo mnohem lepší herní zážitek. Hraní hry na PC poskytuje výhodu grafické karty, zprostředkující architektury, jako je DirectX, a výhoda lepších interakčních zařízení. Lze tedy hrát jakoukoli hru, jako je PUBG, Clash of Clans nebo přežití pravítko, aniž by to prožívalo mikroúhelníky nebo kapky FPS. Ve srovnání s Samsung Galaxy S9 Bluestacks prokázal zvýšení výkonu z 12.6% pro hru hráče neznámého bitevního hřiště na maximálně 66.67% pro nečinné hrdiny.

Genymotion

Genymotion je jedním z nejvýhodnějších emulátorů Mac Android, ale podporuje také jiné platformy, jako je Linux.

How to Run NOx App Player on MacBook. Ultimate Solution! (2023)

Na rozdíl od Bluestacks, které primárně obstarávají uživatele, je emulátor GeneMyotion Android více zaměřen na vývojáře aplikací. Kompatibilní s nástroji pro Android SDK, Android Studio a Eclipse, GeneMotion je kompletní vývojářský oblek, se kterým by byl každý vývojář aplikací nadšený. GenyMotion podporuje nasazení více aplikací a umožňuje vám otestovat požadovaný výkon webových stránek v různých prohlížečích a také otestovat vaše povolení k povolení potřebné s několika funkcemi, které jsou nutné pro usnadnění vývoje aplikací pro Android.

Mac Android emulátor s genymotion

Desktop GenyMotion jako nástroje podporuje více než 3000 konfigurací Androidu, což z něj činí perfektní nástroj, který vyhovuje účelu každého vývojáře aplikací pro Android. S takovým velkým množstvím konfigurační podpory lze simulovat a otestovat fungování aplikací pro Android pro téměř každé virtuální zařízení. Nástroj také podporuje také vývoj aplikací pro hladinu nabíjení baterie, aplikací, které vyžadují použití kamery (usnadněním použití fotoaparátu notebooku) a také umožňuje použití widgetu GPS pro vývoj a testování aplikací založených na poloze a testování aplikací založených na poloze. Jeden může také nastavit přerušení hovoru nebo SMS a zobrazení aplikací, aby odpovídalo velikosti obrazovky různých zařízení.

Vytvořte nové virutuální zařízení s GenyMotion

Možná definujícím a rozlišovacím rysem GenyMotion je Cloud GenyMotion, cloudový Android emulátor běžící na SaaS nebo jako virtuální obrázky na Amazon Web Services, Google Cloud Platform nebo Alibaba Cloud jako paas. To vám umožní rozšířit vaši infrastrukturu na podporu vývojářů aplikací, aby pracovali jako tým na více zařízeních. Cloud GenyMotion usnadňuje vnořenou virtualizaci, aby si užíval nejvyššího výkonu i bez vyhrazeného GPU a je kompatibilní s více testovacími rámcemi, jako je appium, robotium a espresso. Zatímco SaaS by stálo 200/měsíc a PaaS by stálo 0.5/hodina na virtuální zařízení je možnost paralelního testování určitě něco, co by vývojáři aplikací rádi využili, i když to znamená vystřelení uvedených nákladů.

Pokud jste vývojář, který hledá nejlepší emulátor Android 2018, je to perfektní volba!

Android Studio

Od svého vydání beta v roce 2013 jako nástupce Eclipse ID. Podobně jako GenyMotion, emulátor Android Studio umožňuje vývojáři provádět akce, jako je simulace příchozích hovorů a SMS, určování umístění zařízení, simulaci různých rychlostí sítě, přístup do obchodu s přehráváním atd.

Vytvořte virtuální zařízení pomocí Android Studio

To, co by mělo nejvíce vzrušit vývojáři aplikací, je to, že Android Studio podporuje simulaci i nového Android 9.0 (koláč), což jim umožňuje vyvíjet aplikace kompatibilní s nejnovější verzí Android. Jedním z důvodů, proč Android Studio je populární, je oficiální emulátor společnosti Google a také poskytuje pravidelné aktualizace.

Vyberte hardware ve studiu Android

Pomocí emulátoru ve studiu Android mohou uživatelé instalovat a spustit aplikace pro Android. To umožňuje vývojářům snadno testovat aplikace na zařízeních Android různých úrovní API. Chcete.li nainstalovat emulátor, přejděte na SDK Manager a klikněte na emulátor Android pod nástroji SDK. Chcete.li spustit aplikaci na emulátoru, otevřete Android Studio a klikněte na „Run“. V dialogovém okně, které bude otevřeno, vyberte definici emulátoru, která chcete použít, a poté klikněte na „OK“.

Hrajte Android 9.0 v MacOS Mojave

Možná jedinou výhodou Android Studio je jeho snadné použití a vše, co je třeba udělat, je začít používat je aktualizovat nástroje pomocí SDK Manager a postupovat podle kroků uvedených na odkazu. Jednou z nevýhod používání Android Studio jsou poměrně vysoké doporučené konfigurační požadavky 8 GB RAM a minimum procesoru Core i3.

Nox

Hráč Nox je emulátorem volby pro mnoho nadšenců her Android. Hráč NOX je považován za jedno z nejlepších rozhraní nabízených jakýmkoli emulátorem Android. Nejen, že je zcela přizpůsobitelný jako rozhraní jakéhokoli zařízení Android, ale také podporuje použití klávesnice a gamepad jako interakčních zařízení a nabízí schopnost zaznamenávat skripty a přehrávat více instancí.

Hráč aplikace NOX v MacOS Mojave

Možná je USP of Nox Player úhledné a čisté uživatelské rozhraní, které usnadňuje použití nástroje. Zatímco NOX doporučuje mírně vyšší požadavek na paměť 4 GB RAM a také navrhuje mít minimálně 1 GB grafickou kartu, z tohoto důvodu se tvrdí, že hráč NOX nabízí nejlepší zážitek z UX a herního zážitku mezi všemi emulátory na trhu.

Zatímco přehrávač aplikací NOX patří mezi nejlepší minimalistické nástroje, se kterými byste se setkali, považuje se za jeden z nejlepších emulátorů Windows a Mac Android. Vykreslovací modul pro vykreslování špičky hry efektivně využívá vaše systémové zdroje a poskytuje zážitek ze hry mnohem lepší tomu, co by jakýkoli smartphone nabídl. A co víc, nástroj s hladkým fungováním vám také umožní spustit další aplikace paralelně a zajistit úplný zážitek z smartphonu na notebooku nebo stolním počítači.

Hráč aplikace Nox App Player správně pracuje s verzemi Windows 7, 8, 10 a také s MacOS a mnoho uživatelů Mac to je nejlepší emulátor Mac Android. NoxPlayer6 lze stáhnout zdarma z domovské stránky Bignox

Android na virtualboxu

VirtualBox není emulátor, ale je to nejlepší bezplatný software pro virtuální stroj, který operátorovi usnadňuje instalaci jiných operačních systémů jako hostující operační systém v systému. Musíte si stáhnout jak, virtuální box, tak i Android OS, který by mohl být trochu časově náročný a těžkopádný, aby se spojily dohromady. Jakmile je však kombinace nastavena, můžete ji použít stejně jako jakýkoli smartphone Android.

Android na virtualboxu

Jakmile nainstalujete software VirtualBox, potřebujete pouze obrazový soubor Android ISO pomocí, který můžete vytvořit virtuální stroj Android. Výběrem typu a verze jako Linux a po vydaných výzvách budete moci používat Android na Mac. VM funguje jako jakákoli jiná aplikace na Mac.

Vzhledem k poměrně složité instalaci na rozdíl od normálního emulátoru Android a nedostatečné podpoře mobilní grafiky, používání Android na VirtualBoxu nepřináší výkon tak dobrý jako výkon emulátoru. Jednou z výhod, že použití virtuálního počítače je, je přidělit na něj další RAM v závislosti na požadavku.

Pointa z výše uvedeného si budete moci snadno vybrat nejlepší emulátor Android pro Mac a PC. Ať už jste vývojář, hráč nebo jen člověk, který chce vyzkoušet Android na Mac nebo Windows, můžete použít některý z emulátorů, které jsme popsali výše. To vám umožní spustit virtuální zařízení ovládané Androidem na vašem Mac, PC. Pomocí tohoto můžete hrát různé hry a používat jiné aplikace stejně jako na telefonu nebo tabletu Android.

Před použitím emulátoru se ujistěte, že váš Mac, PC má dostatek zdrojů RAM a CPU na podporu jeho fungování, aniž by to ovlivnilo výkon Mac. Emulátory vyžadují mnoho zdrojů. Může být moudré zvýšit své úložiště a grafiku (zejména pokud budete hrát hry) před instalací emulátoru na počítači Mac, pokud ty, které v současné době máte, nemohou podpořit požadavky nového virtuálního zařízení.

Nejlepší emulátor Android pro Mac OS ke stažení v roce 2022

Apple vyvinul Mac OS byl revoluční a diverzifikoval volby, kterou spotřebitelé měli, pokud jde o výběr operačního systému. Mac OS je velmi uživatelsky přívětivý a má úžasné funkce spojené s skutečně interaktivním rozhraním. Níže je uveden seznam 5 nejlepších emulátorů Android pro Mac, můžete si snadno vybrat jeden a získat nejlepší emulátor Android pro Mac OS.

Nejlepší emulátory Androidu pro Mac OS

Jediným způsobem, jak by se to mohlo zlepšit, by bylo, kdyby bylo možné spustit Android na Mac OS. Dobrou zprávou je, že to určitě lze udělat, vše pomocí emulátoru pro Android pro Mac. Představte si, že můžete používat WhatsApp na Mac! Abychom vám pomohli, uživatel, v tomto úsilí představujeme 5 nejlepších emulátorů Androidu pro Mac.

Bluestacks AppPlayer Android Emulator pro Mac OS

AppPlayer Bluestacks je jedním z nejlepších emulátorů Android pro Mac, který v tuto chvíli chodí. Důvod jeho úspěchu spočívá za skutečností, že využívá jedinečnou technologii „vrstvy“, která v podstatě usnadňuje spuštění aplikací pro Android bez pomoci externí virtuální desktopové aplikace.

Bluestacks se může pochlubit řadou dalších užitečných funkcí, jako například:

 • The.Soubory APK lze nainstalovat pomocí Bluestacks přímo z samotného hostujícího Mac OS. Jinými slovy, jednoduché dvojité kliknutí provede práci a je dokonce možné okamžitě spustit aplikace pomocí maminka Mac.
 • Nakonfiguruje se automaticky s jakýmkoli internetem je připojen k hostujícímu operaci, takže není třeba zdlouhavých konfigurací. Stačí to spustit a užít si okamžité připojení k internetu.
 • Tento emulátor Android pro Mac přichází s již integrovaným vyhledávacím správcem, což znamená, že můžete nainstalovat jakékoli.Soubor APK v sobě.
 • Oznámení o nainstalovaných aplikacích procházejí hostováním Mac OS, takže aplikace, jako je WhatsApp, lze použít hladce spolu s aplikacemi Mac OS a cítí. Zpráva vyskakovací okna atd. Objeví přesně, co byste očekávali.

Emulátor aplikace Andy OS Android pro Mac OS

Andy OS je další známý a populární emulátor Android pro Mac s velmi uživatelsky přívětivým rozhraním stejně jako jeho kolegové na tomto seznamu. Jednou z hlavních nevýhodou je však to, že má předběžný předpoklad, že VirtualBox je třeba nainstalovat na dotyčný Mac. Pokud je to vidět, je to skvělý emulátor Android. Přejděte na tento odkaz a stáhněte si emulátor Andy OS.

 • Podpora pro více dotykový systém pro ještě pohlcující hry.
 • Otevřete nainstalované aplikace přímo ze stolního počítače.
 • Otevřené zrychlení hardwaru GL, jakož i podporované funkce kamery a mikrofonu. Díky tomu jsou hraní na Mac neskutečně podobné hraní pomocí kapesního zařízení.
 • Umožňuje používání telefonu současně jako ovladač k hraní her, jako jsou závody nebo simulační hry.
 • Obchod Google Play je zde také vestavěný. Na rozdíl od většiny ostatních emulátorů je však tato funkce k dispozici i se sestaveními Windows.

Droid4x Android Gaming Emulator pro Mac

Další emulátor Android pro Mac na našem seznamu je Droid4x. Tento emulátor byl vytvořen s ohledem na syrovou sílu a z tohoto důvodu je to nejlepší volba pro hraní těžkých her, ať už je to na Windows nebo na Mac OS.

 • Je dodáván předem zakořeněný a s obchodem Google Play již nainstaloval pro snadnou instalaci aplikací.
 • Je vybaven všestranností na konfiguraci klávesnice nebo ovladače pro herní účely. To je obzvláště důležité pro hardcore hráče, kteří chtějí absolutní maximum. Tato funkce sama o sobě z něj dělá přechod na emulátor Android pro hráče.
 • Instalace je velmi jednoduchá. Vše, co musíte udělat, je vybrat, přetáhnout.Soubor APK, který automaticky zahájí instalaci.

GenyMotion. Spusťte aplikace pro Android na Mac

Tento emulátor Android pro Mac je jedinečný v tom smyslu, že umožňuje uživateli změnit druh zařízení Android a používanou verzi Android OS. To samozřejmě znamená bezkonkurenční flexibilitu a všestrannost v používání v závislosti na situaci a aplikaci/hře jedna má zájem o spuštění. Můžete si jej stáhnout z GenyMotion.com.

Mezi jeho atraktivní aspekty patří:

 • Podpora konfigurace zdrojů, jako je místo pevného disku, RAM atd. Přidělené dotyčnému zařízení Android. To je zvláště užitečné pro lidi, kteří používají méně výkonné systémy, kde každá unce zpracovatelského výkonu vyžaduje pečlivé řízení.
 • Podpora ADB a podpora otevřeného zrychlení hardwaru GL, která uživateli umožňuje používat celou obrazovku zařízení Android a přehrávat hry na Mac.
 • Přímo podporuje síťové sítě, ať už je to prostřednictvím Ethernet nebo Wi-Fi. Přímo emuluje vaše spojení tak, aby emulovaný Android sdílel také toto připojení k internetu.
 • Nejlepší ze všeho je, že to umožňuje kliknutí, převodové převody souboru na emulovanou SD kartu a také podporuje gyroskop, světlo a akcelerometrové senzory.
 • Chcete.li použít tento emulátor Android pro Mac, budete však potřebovat účet na webu GenyMotion Cloud.

Přehrávač aplikace Xamarin Android pro Mac

Toto je poslední z našich emulátorů Androidu a funguje to virtualizací zařízení namísto toho, aby ho jen napodoboval. Můžete si jej stáhnout ještě dnes na Mac pomocí tohoto odkazu.

Mezi jeho zvláštní aspekty patří:

 • Podpora Open GL
 • Zvýšená rychlost emulace díky své specializaci virtualizace zařízení.
nejlepší, emulátor, android, roce, 2023

Bonus: The Archon! Emulátor Android je emulátor, který může běžet přímo z prohlížeče Google Chrome a může také pracovat na Mac. Můžete sledovat průvodce instalací a stáhnout rozšíření z této stránky.

Tím se uzavírá seznam 5 nejlepších emulátoru Android pro Mac na trhu v současné době. I když se jedná o možnosti, které jsou na samém vrcholu seznamu, jsou k dispozici i další alternativy pro ty, kteří mají více výklenků nebo vkusu.

Patří sem Androvm, Android SDK (oficiální) emulátor a androlite. Důvodem, proč nebyly zahrnuty do původního seznamu, je však to, že mají problémy s flexibilitou nebo snadným použitím, které výše uvedené 5 nemá. Pokud máte pocit, že procházení únavným konfigurací a kalibracím stojí za to, jste velmi vítáni je zkontrolovat.

Spusťte nativní aplikace React na emulátoru Android pro MacOS

Pokud jste nativním vývojářem React, dříve nebo později budete potřebovat schopnost spustit emulátor Android na vašem Mac. Schopnost otestovat své aplikace na místním počítači bez instalace aplikace na fyzické zařízení drasticky urychluje váš vývojový cyklus.

Po horečnatém hledání Google však „MacOS Android Emulator“ jste pravděpodobně zjistili, že není mnoho k dispozici.

Jak pravděpodobně víte, Android Studio přichází s velkým nástrojem pro správu pro správu vašich emulovaných zařízení. Bohužel, jako react nativní vývojář, nepoužíváte Android Studio.

Znekohodyte věci, Android Studio přichází se všemi „správnými“ bity, které způsobují, že základní emulátory fungují, jako je správná verze Java. Pokoušíte se přimět emulátor do fungování, aniž by tyto věci správně nakonfigurovaly, nebude fungovat a získáte kryptické chybové zprávy, když to tak není.

Nakonfigurovat emulátor Android na MacOS bez Android Studio není snadné nebo jednoduché nakonfigurovat emulátor Android. Dokonce i oficiální dokumentace vám řekne, abyste nainstalovali Android Studio a byli s ní hotovi.

Ale Android Studio je plně naplněné IDE a na vašem počítači zabírá hodně místa. Navíc má spoustu funkcí, které nikdy nebudete používat jako react nativní vývojář a vyžaduje hodně úsilí k instalaci Android Studio, jen aby používal emulátor.

Nechápejte mě špatně, je to snazší a jednodušší než pokusit se ručně nakonfigurovat emulátor jako v tomto článku.

Ale měli byste nechat emulátor Android pracovat bez instalace Android Studio samostatně, což vám poskytne přesné funkce, které potřebujete bez Overkill Android Studio.

Pokud jste narazili na tento článek, pak jste se pravděpodobně pokusili na chvíli, abyste to fungovali.

Pojďme tedy diskutovat o některých problémech, s nimiž se setkáme při spuštění emulátoru bez Android Studio, jak se pohybujeme kolem nich a jak vytvořit aplikaci React na emulátoru Android.

Více než 200 000 vývojářů používá Logrocket k vytváření lepších digitálních zážitků

Další informace →

Očekávané problémy při spuštění emulátoru bez Android Studio

Správa verzí Java

Manažer Android SDK závisí na Java 8. To by se mohlo zdát opravdu staré, ale ve skutečnosti je to verze Java dlouhodobě (LTS) a je podporovanou verzí Java do roku 2030.

Samozřejmě můžete mít ve vašem počítači další verze Java.

Pokud nainstalujete do svého počítače, může se to rychle stát vaším zánikem.

Abychom to zmírnili, nainstalujeme správce verzí Java, který nám umožní přepínat mezi verzemi Java.

Žádný instalátor přístupný GU

Dalším problémem, kterému čelíme, je nedostatek nástroje pro přístup k GU, který nám pomáhá nainstalovat emulátor Android a související bity. To znamená, že nakonec dokončíme většinu našich instalačních kroků v terminálu na našem Mac.

Struktura složky

A konečně, emulátor závisí na nastavení konkrétních složek dříve.

5 ЛУЧШИХ ЭМУЛЯТОРОВ АНДРОИД ДЛЯ ПК В 2023

Naštěstí jsem provedl výzkum, takže to nemusíte, a podařilo se mi to nastavit a zkontrolujeme, jak to můžeme v tomto příspěvku rozdělit.

Nastavení Správce verzí Java

Nejprve nainstalujte vaření. Je technicky možné instalovat aplikace na Mac bez něj, ale proces usnadňuje, je těžké pochopit, proč byste jej nepoužívali.

Skvělé články z Logrocket:

 • Nenechte si ujít okamžik s přehráním, kurátorský zpravodaj z Logrocket
 • Zjistěte, jak Logrocket’s Galileo prořezává hluk, aby ve vaší aplikaci aktivně vyřešil problémy
 • K optimalizaci výkonu vaší aplikace použijte použití React Useeftect
 • Přepněte mezi více verzemi uzlu
 • Objevte, jak oživit svou aplikaci React s AnimXYZ
 • Prozkoumejte Tauri, nový rámec pro stavbu binárních souborů
 • Poradní rady nejsou pouze pro vedoucí pracovníky. Připojte se k poradní radě pro obsah společnosti Logrocket. Pomůžete informovat typ obsahu, který vytváříme, a získat přístup k exkluzivním setkání, sociální akreditaci a lup.
nejlepší, emulátor, android, roce, 2023

Správce balíčků můžete získat zde nebo můžete spustit následující příkaz na svém terminálu a nastavit jej na počítači:

/bin/bash.C „(Curl.FSSL HTTPS: // RAW.GitHubuserContent.com/homebrew/instalace/hlava/instalace.SH) “

Po dokončení instalace je čas nainstalovat Jenv. Jenv nám umožňuje udržovat verze Java, které jsme již nainstalovali na našem Mac. Chcete.li to provést, spusťte vaření nainstalujte Jenv.

Po dokončení příkazu musíme říct našemu systému, kde hledat, aby mohl použít Jenv. Musíme ji tedy přidat na naši cestu. Za tímto účelem musíme v našem terminálu spustit následující příkaz:

Echo ‚Export Path = „Home/.Jenv/bin: cesta „‚~/.ZSHRC Echo ‚ENTALION „(JENV INIT.) „‚~//.ZSHRC

To přidává spustitelné soubory JENV k naší cestě a spustí inicializační skript, když spustíme náš terminál. Můžeme buď znovu otevřít naše terminálové okno nebo spustit zdroj ~/.ZSHRC na terminálu pro aktualizaci proměnné cesty pro naši relaci.

Nyní je čas spustit Jenv. Zadejte doktora Jenv na terminálu a sledujte výstup.

Jak vidíme, zatím to nefunguje, ale to se očekává. Nezastavili jsme naše instalace Java, takže pojďme do toho a udělejte to hned.

Nastavení instalací Java

Chceme nainstalovat JDK8, protože to je verze, která pracuje s naším manažerem Android SDK. Do terminálu zadejte následující:

Brew Install AdoseTopenjdk/OpenJDK/Adoptopenjdk8

Po dokončení instalace chceme zjistit, k čemu má přístup JDK náš Mac. Chcete.li zobrazit příkazový řádek, zadejte následující zadejte:

Výstup by měl vypadat něco takového:

Tento seznam zobrazuje verze Java, které jsme měli na našem MAC dříve (pokud je to možné) a nový OpenJDK8, který jsme právě nainstalovali. Nyní musíme přidat každou Java JDK do Jenv, aby pro nás mohla spravovat příslušné verze Java.

Můžeme to udělat zadáním JENV ADD ~ PATH k JDK ~ a pomocí cest, které jsme získali z výše uvedeného příkazu. V případě tohoto příspěvku to vypadá jako následující, ale vaše bude jiné:

Jenv ADD/Knihovna/Java/JavaVirtualMachines/Zulu-11.JDK/Obsah/Home Jenv ADD/Knihovna/Java/JavavirtualMachines/Adoptopenjdk-8.JDK/Obsah/domov

Poté chceme nastavit naši Java 8 na naši verzi Java v celém systému, abychom mohli pokračovat v konfiguraci emulátoru Android na našem stroji. V době psaní to znamená spustit následující příkaz:

JENV Global OpenJDK64-1.8.0.292

Všimněte si, že číslo na konci by se mohlo změnit, protože jsou k dispozici novější verze Java 8 LTS.

Konfigurace Android SDK

S nastavením našeho prostředí Java je čas nakonfigurovat Android SDK. Zavřete a znovu otevřete okno terminálu, abyste zajistili nastavení našich proměnných v prostředí. Poté spusťte následující příkaz a ověřte rozum našeho prostředí:

To by mělo poskytnout následující výstup:

Musíme také zkontrolovat naši aktivní verzi Java zadáním Java.verze. což by nám mělo poskytnout následující výstup:

nejlepší, emulátor, android, roce, 2023

Instalace Android SDK

Nyní, když máme správnou verzi Java, je čas nainstalovat Android SDK.

To je místo, kde vám mnoho zastaralých průvodců říká, abyste nainstalovali balíček Android-Sdk Brew. Nedělejte to, protože je zastaralý proti proudu a může kdykoli přestat pracovat.

Místo toho chceme nainstalovat podporovaný a aktuální balíček Android-CommandLilineTools. Můžeme to udělat zadáním následujícího do našeho terminálu a zasažením Enter:

instalace vaření.-CASK Android-CommandlineTools

To přidá příkaz SDKManager k naší cestě. které můžeme použít k instalaci základního emulátoru zadáním emulátoru SDKManager a stisknutím Enter.

Obdržíte stránku plnou zákonů, takže jakmile vy a váš právník dokončíte přezkoumání (srandu), klepnutím na Y přijmete příslušné licence.

A teď potřebujeme samotné skutečné obrázky emulátoru.

Výběr obrázku emulátoru

Opět dostaneme celou stránku licenčních dohod; Klepnutím na Y pokračujte. Záleží na architektuře vašeho Mac, abyste určili, jaký obrázek je nejlepší emulátor, to znamená, že si vyberete mezi obrázkem X86_64 a obrazem ARM64-V8A.

Pro M1 Mac vyberte následující:

SDKManager „System-images; Android-30; Google_APIS_Playstore; ARM64-V8A“ „Platform-Tools“ „Platformy; Android-30“

Pro Macs Intel vyberte následující:

SDKManager „System-images; Android-30; Google_APIS_Playstore; x86_64“ „platformy“ „Platform“ „Platformy; Android-30“

Nakonec můžeme vytvořit emulátor Android na základě obrázku, který jsme právě stáhli zadáním tohoto příkazu do okna otevřeného terminálu. V tomto případě opět pomocí M1 Mac používáme obrázek ARM64-V8A, ale na Intel Mac budete mít lepší výsledek pomocí obrázku X86_64.

Vytvoření emulátoru Android

Musíme zjistit, kam byl emulátor nainstalován. Můžeme to udělat zadáním následujícího příkazu do konzoly:

emulátor SDKManager.-verbose

To přinese následující výstup v terminálu

Informace: Parsing Legacy Package:/usr/local/share/Android-CommandLeTeTools/CMDLINE-Tools/Homebrew Info: Parsing/usr/local/share/share/android-commandlineTools/emulator/balíček.Informace XML: Parsing/usr/local/share/Android-CommandLeTools/Patcher/V4/Package.Informace XML: Parsing/usr/local/share/android-commandlineTools/platforma-tools/balíček.Informace XML: Parsing/usr/local/share/android-commandlineTools/platformy/android-30/balíček.Informace XML: Parsing/usr/local/share/Android-CommandLeTools/System-Images/Android-30/Google_APIS_Playstore/x86_64/balíček.Informace XML: Parsing/usr/local/Share/Android-CommandLeTools/Tools/Package.XML [=] 100% aktualizace výpočtu.

Z druhé řádky můžeme vidět, že emulátor je nainstalován na/usr/local/share/android-commandlinetools/emulator/. Pamatujte na tuto cestu, protože ji v této příručce použijeme později.

Nyní můžeme konečně vytvořit náš emulátor zadáním následujícího do terminálu:

# Nastavte ‚Android_emulator‘, s typem zařízení ‚pixel‘ avdmanager create avd.n Android_emulator.d Pixel.K „System-images; Android-30; Google_APIS_Playstore; Arm64-V8a“ #intel Mac by měl získat místo toho X86_64! # Povolte hardwarovou klávesnici pro emulátory, takže psaní do emulátoru prostřednictvím klávesnice funguje podle očekávání pro f v ~/.Android/AVD/.AVD/config.ini; dělat echo ‚hw.klávesnice = ano ‚“f“; Done # Přidejte binární „emulátor“ na systémovou cestu, takže jej můžeme nazvat odkudkoli # Toto je cesta, kterou jsme pozorovali v kroku předchozí; Pro váš systém to může být jiné! Echo ‚Export Path = Path:/usr/local/Share/Android-CommandlineTools/Emulator/‘ ~///.ZSHRC # Znovu načíst zdroj proměnných prostředí ~/.ZSHRC

Je kriticky důležité, aby váš/opt/homebrew/share/android-commandlineTools/obsahoval emulátor. platformy. Platform-Tools. a složky systému. Bez nich se emulátor binární selhává a místo toho říká, že konfigurace Android SDK je poškozena.

Díky této sadě bychom měli být všichni nastaveni pro spuštění následujícího příkazu a emulátor Android by měl začít:

emulátor @Android_emulator

Nyní je vhodný čas přidat tento příkaz do skriptu shell a nechat jej na ploše nebo někde přístupný. Tímto způsobem pokaždé, když chcete emulátor, jen otevřete ten skript a budete dobré jít.

Instalace nativního CLI React a nastavení zlomových bodů

Podle dokumentace nemusíte ve skutečnosti nainstalovat nativní CLI React. Místo toho můžete použít NPX. které máte ve svém systému, pokud máte nainstalovaný uzel, a spusťte následující příkaz:

NPX React-Native init AwesomeProject

To nakonfiguruje správnou verzi React Native na vašem počítači a začnete s ukázkovým projektem. Odtud můžete spustit emulátor na terminálu (pokud jste dodržovali tuto příručku, znamená to zadat emulátor @Android_emulator v terminálu) a nasadit naši aplikaci vzorek tam.

S běžením našeho emulátoru můžeme spustit nativní aplikaci React na našem zařízení. Je také skvělý čas nastavit body zlomů v našem kódu, takže můžeme vidět, na co jsou hodnoty proměnné nastaveny a zapojit se do jiného chování při řešení problémů.

To se může změnit v závislosti na tom, co používáte IDE, ale obvykle byste měli být schopni kliknout nalevo od čísel řádků a nastavit vhodný bod přerušení pro vaši aplikaci, jako je tento:

S nastavením emulátoru a nativní aplikací React s odloženými body přerušení je dobré jít!

Závěr

V tomto článku jsme nakonfigurovali základní komponenty, které jsme potřebovali, aby náš emulátor Android fungoval jako JDK a Android SDK. Použili jsme také JVM k konfiguraci našeho Java prostředí, abychom mohli použít správnou verzi Java s Android SDK a vytvořili jsme zkratku pro spuštění našeho emulátoru.

Přitom jsme se vyhnuli museli nainstalovat Android Studio na náš Mac. To je dobrá věc, protože jako reagující rodný vývojář nikdy nebudete používat Android Studio, takže můžete tento prostor na disku využít pro něco, co byste skutečně používali.

Zbývá jen užít si váš čerstvě vytvořený emulátor Android! ‍

Logrocket: Okamžitě znovu vytvořte problémy ve vašich nativních aplikacích React.

LoGrocket je řešení nativní monitorování React, které vám pomůže okamžitě reprodukovat problémy, upřednostňovat chyby a porozumět výkonu ve vašich reagujících nativních aplikacích.

LoGrocket vám také pomůže zvýšit míru konverze a využití produktu tím, že vám přesně ukazuje, jak uživatelé interagují s vaší aplikací. Funkce produktu společnosti LoGrocket Product Analytics Surface Důvody, proč uživatelé nedokončí konkrétní tok nebo nepřijímají novou funkci.

Začněte aktivně sledovat své nativní aplikace React. Zkuste zdarma logrocket.

Sdílejte toto:

Lewis Cianci Sledujte, jsem vášnivý mobilní první vývojář a já jsem od prvního vydání vytvářel aplikace s Flutterem. Také používám ASP.Net 5 pro web. Vzhledem k šanci s vámi promluvím příliš dlouho o tom, proč miluji Flutter.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS