Nejlepší tváře sledování Samsung Galaxy: Nejlepší možnosti pro Galaxy Watch 5 a více. Galaxy Watch SM R800

Co dělat, když se vaše hodinky Samsung Galaxy nezapnou

Otočíte zápěstí, abyste probudili hodinky Samsung Galaxy a. čas. nefunguje to. Nyní nemůžete zkontrolovat počasí, sledovat své tréninky, nebo dokonce vědět, zda budete pozdě na další schůzku. Frustrující, správně?

Nebojte se, tady v Asurionu, když se Tech Breaks, opravíme to. zda je váš telefon Android zaseknutý na logu Samsung nebo vaše klávesnice nefunguje. Projde vás, co dělat, když se vaše hodinky Galaxy nezapnou.

Proč se moje hodinky Samsung Galaxy zapnou?

Naštěstí existuje několik snadných způsobů, jak získat hodinky Samsung, které se znovu nefungují správně. Projdeme vás kroky.

Restartujte své galaxie

Pokud se vaše zařízení nezapne, může být zmrazeno. Restartování by to mohlo opravit, ale pokud se vaše zařízení cítí teplejší než obvykle, počkejte, než se vychladne, než postupuje:

 • Zkontrolujte tlačítko napájení a ujistěte se, že není uvíznut. Pokud ano, zkuste vyhodit jakýkoli prach, pak ho vyčistěte bavlněným tamponem namočeným v kapce tření alkoholu.
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 10 sekund.

Zařízení se nebude zapnout? Můžeme pomoci

Uděláme diagnostiku bezplatného zařízení, abychom zjistili, co se děje. navštivte váš místní obchod nebo naplánujte opravu.

Plně nabijte své galaxie hodinky

Pokud se vaše zařízení Samsung nezapne nebo nevypne, je možné, že baterie úplně vyčerpala. Zde je návod, jak dobít zařízení:

Nejprve položte hodinky na jeho nabíjecí doku.

nejlepší, tváře, sledování, samsung, galaxy
 • Použijte doku určený pro model hodinek a také schválený adaptér nástěnné nástěnné společnosti Samsung a pro nejlepší výsledky a zabrání jakémukoli poškození.
 • Pokud používáte bezdrátovou nabíjecí stojan nebo bezdrátovou nabíjecí podložku, položte hodinky naplocho s obrazovkou směrem nahoru.
 • Pokud nabíječka zamrká červeně, může dojít k problému mezi hodinky a nabíječkou. Zkuste odstranit a vyměnit hodinky a ujistěte se, že je na nabíječku správně umístíte.

Poté účtujte hodinky na 100%. Trvá to přibližně jednu hodinu, ale může to trvat více či méně času v závislosti na věku a stavu vašeho zařízení a nabíječky.

Pokud si všimnete, že vaše hodinky se nabíjí pomalu, zkuste odebrat hodinky a znovu nabijte zařízení.

Ujistěte se, že vaše nabíječka funguje

Pokud jste si účtovali hodinky na několik hodin a nezapne se, může být váš kabel nebo adaptér nabíječky na vině. Zkontrolujte jakékoli poškození, včetně prachu v nabíjecích portech. které můžete čistit bavlněným tamponem. Poté zkuste použít jiný kabel nebo adaptér nabíječky.

Zkuste další zásuvku

Pokud se vaše hodinky Galaxy stále nezapnou, možná jste připojili nabíječku do špatného výstupu. Přepněte na další, o kterém víte, že pracuje a nabídne vaše hodinky.

Nabijte své galaxie sledování z notebooku

Stále nemáte štěstí? Zkuste nabít hodinky připojením nabíječky (s připojenými hodinky) do portu USB na notebooku.

Tovární resetujte své galaxie

Pokud žádný z výše uvedených kroků nefungoval, mělo by být vaší poslední možností dokončení resetování továrny. Pokud tak učiníte, odstraní všechny vaše osobní údaje a obnovíte vaše zařízení zpět do výchozího nastavení, takže se ujistěte, že vaše hodinky zálohujte, než začnete. Poté použijte aplikaci Galaxy Nositelná k resetování zařízení.

Resetujte hodinky pomocí aplikace Galaxy Wearable

Tato metoda funguje pro většinu modelů, včetně původní galaxie. Na telefonu, který jste spárovali s hodinkami, proveďte následující:

 • Otevřete nositelnou aplikaci Galaxy.
 • Klepněte na nastavení hodinek. (Některé modely vám umožňují přeskočit tento krok.)
 • Klepnutím na obecný resetování, poté znovu klepněte na Reset.

Pokud jste tyto kroky vyzkoušeli a stále potřebujete malou pomoc, jsme hned za rohem. Naplánujte opravu na nejbližší Ublobifix od Asurion nebo Asurion Tech Repair Solutions Store a naši certifikovaní odborníci mohou dostat vaše zařízení zpět a běžet, jakmile se ve stejný den.

Vaše elektronika jde všude. Potřebují ochranu, která drží krok.

Za méně než 1 za den chráňte ve vašem domě techniku ​​tisíce dolarů. včetně vašeho smartwatch. s plánem ochrany domů Asurion. Od prasklých obrazovek po problémy s baterií a tekuté úniky chrání Asurion Home vaše nositelná technika před neočekávanými momenty oops s rychlými opravy důvěryhodných odborníků, kdykoli je potřebujete. Chcete.li se dozvědět více, navštivte Asurion.com/homeplus.

Ochranné známky a loga Asurion jsou majetkem Asurion, LLC. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Asurion není spojen s, sponzorován nebo schválen žádným z příslušných majitelů ostatních ochranných známek, které se zde objevují.

Zařízení, která milujeme, nejsou levná. Chraňte je domovem Asurion.

S Asurion Home můžete získat pokrytí pro tisíce způsobilých zařízení plus 24/7 živá podpora od důvěryhodných odborníků. to vše za méně než 1 za den.

Nejlepší tváře sledování Samsung Galaxy: Nejlepší možnosti pro Galaxy Watch 5 a více

Warteble je poháněn čtenářem. Pokud kliknete pomocí odkazů na webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Smartwatches sledování Samsung Galaxy mají schopnost napojit se na spoustu skvělých obličejů hodinek a pomáhat vám přizpůsobit vzhled na zápěstí.

Ať už vlastníte Galaxy Watch 5 nebo Galaxy Watch 4 a Access Watch Faces prostřednictvím operačního systému Google Wear Os nebo máte starší Galaxy Watch, které se spoléhá na vlastní software Tizen Samsung, sbírky jsou rozsáhlé.

S pomocí obchodu Google Play nebo obchodu Galaxy je také příležitost najít ještě více tváří v hodinách, také.

Strávili jsme roky testováním různých chytrých hodinek společnosti Samsung, což znamená. V této příručce poskytneme seznam našich oblíbených.

Nejlepší Galaxy Watch 5 Galaxy Watch 4 Faces

E-vzhled sledovacích tváří

Animovaná možnost pro sledování 5 / Sledujte majitele 4, tato digitální tvář se hodí do osmi datových polí, která vám umožní vidět informace, jako je teplota, denní počet kroků, a dokonce i výdrž telefonu a baterie spolu s datem a časem.

Zní to, jako by to hodně tlačilo, ale ve skutečnosti to dělá velmi dobrou práci, když vám dává spoustu dat na pohled a stále vypadá velmi úhledně. Nabízí také vždy režim zobrazení.

Pixel Minimal Watch Face

Pokud chcete přidat další pocity pixelových hodinek do vaší Smartwatch Samsung, je to v současné době jedna z nejlepších tváří, která to udělá.

Můžete zobrazit jednoduché podrobnosti, jako je čas, datum a teplota, s prémiovým režimem, který vám umožní přidat další widgety, abyste předvedli data, jako je srdeční frekvence v reálném čase a stav baterie.

Pokud se vám líbí více vzhled obličeje a něco, co křičí, nosí OS, je to pro vás ten ten.

ZDARMA (s nákupy v aplikaci): Google Play

G-over sledovací tvář

Nabízíte kombinaci analogového a digitálního vzhledu, je to další tvář hodinek, která vám umožní podívat se v té době na jedné straně a zároveň pečlivě sledovat počty kroků a věcí, jako je počasí.

Můžete upravit barvy, existuje osm datových polí a funguje to také s widgety opotřebení OS, aby se stal jedním z našich současných oblíbených.

Analogový obličej hodinek

Pokud se vám líbí vaše tváře přizpůsobitelné, to je to, co slibuje tento analogový obličej.

Můžete se držet jen předvádění času nebo přidat vlastní komplikace, přizpůsobit všechny části obličeje hodinek a IT podporuje skryté komplikace v režimu okolního režimu.

A/D Watchface

Toto je určitě jedna z nejmenších tváří, které jsme si všimli v obchodě Google Play. A je to opravdu dobré přizpůsobení na nejnovějších chytrých hodinách společnosti Samsung.

Zobrazuje čas v digitálním i analogovém a hostitele více komplikačních míst, která můžete nakonfigurovat, kde žijí na tváři.

Na digitálním displeji můžete upravit vzhled obličejové barvy hodinek a stylu písma.

Funguje také s komplikacemi na pozadí a ačkoli je nejlépe optimalizován pro čtvercová zařízení, fungovalo to dobře na našich kulatých galaxiích.

Čtyřicet pět barev

Pokud máte rádi sledování tváří, Facer (propojeno níže) je vaším nejlepším přítelem. A už má nějaké pěkné úhledné tváře pro Smartwatch Samsung’s Wear Os.

Tato možnost Facer Premium uvádí tento čas na sklon, ale stále nabízí prostor pro předvádění dalších statistik, jako jsou počty kroků a data srdeční frekvence.

Warteble

Další možnost Facer Premium, jsme velcí fanoušci jeho vysoce stylizovaného vzhledu.

Uvádí čas a datum vpředu a středu pomocí kombinace měřidel a komplikací, aby předváděl vaše další statistiky smartwatch.

Můžete přizpůsobit barvy, zvolit, zda zobrazovat čas v režimech 12/24 hodin a také vybrat mezi metrickými a imperiálními měřeními, také.

Ba | Jednoduše informace 4.0

Má „jednoduše“ ve jménu, ale je to daleko od jednoduché tváře hodinek.

Hodně se napětí a nemělo by to fungovat, ale stále se mu podaří provést kontrolu počasí, počítání kroků, výdrž baterie nebo kontrolu datum pěkného a snadno.

Budete muset mít předplatné Facer Premium, abyste to chytili, ale stojí za to mít v podnosech na tváři hodinek.

PD. Psychadelická dívka

Pokud se vám líbí vaše hodinky s velkým rozštěpem barvy, myslíme si, že na tuto tvář bude mít hodně času.

Je to bezplatná možnost digitální tváře od Facer, která může předvádět stav baterie, denní počty kroků a data srdeční frekvence.

Můžete změnit formát času, ale nemůžete změnit barvy a zvolené odstíny jsou jasné a drzé v nejlepším druhu způsobu.

Dřez

Kromě milování názvu této tváře zobrazuje tento Facer Freebie čas v analogovém a digitálním vzhledu a předvádí stav baterie, denní postup kroků, počasí a data srdeční frekvence v reálném čase.

Funguje to jak v režimech vždy zapnuto, tak i dim a je to možnost bohaté na data, která je zásadně také jako součást.

Nejlepší galaxie hodinky 3 hodinky aktivní 2 tváře

Awf jeden

Pokud toužíte po tomto telefonu Samsung, který se cítí na smartwatch, to je to, o čem je tato tvář hodin.

Vytahuje se do známých ikon aplikací, které nabízejí zkratky vašim nejpoužívanějším funkcím a uvolní dostatek prostoru, aby předvedli čas a datum, a také diskrétně předvádí aktuální stav baterie.

Nebude to zamíchat baterii a je tu dokonce i okolní režim, který se také vrátí k jednoduššímu vzhledu tváře hodinek.

KRT modulární

Sledování Freebie z obchodu Samsung Galaxy, tato tvář šíří vaše data kolem obrazovky s velkým místem uloženým na čas a celkem podporuje čtyři zkratky aplikací.

Může také zobrazit srdeční frekvenci, stav baterie a počty kroků. Můžete si také pohrávat s hlavní barvou, ale jsme definitivní fanoušci zeleně-na-černého pohledu na Galaxy Watch 3.

Můj den

Tvář My Day Watch debutoval na prvních hodinek Samsung Galaxy a jsme rádi, že vidíme, že je to také pro novější hodinky Tizen, také.

Jak jste již již usoudili, tento vám dává záblesk. buben, prosím. váš den.

Synchronizuje se s vaším kalendářem, aby vám poskytl kartu, když se blížíte k událostem a kliknete na něj, otevřete detaily na mini obrazovce.

Protože se jedná o vlastní tvář Samsung, je zde také prostor pro přizpůsobení.

Pokud držíte obličej, dostanete možnost změnit styl rukou, stejně jako přepínání ztlumeného/remoturu pro zaškrtnutí zvuku.

Meteorologické centrum

Toto je absolutně jedna z našich oblíbených tváří hodinek Samsung. Překvapení, překvapení, je to všechno o počasí, které ukazuje šanci na déšť a používá malé ikony počasí k zobrazení prognóz za hodinu.

Nejlepší ze všeho je, že povětrnostní podmínky v reálném čase tvoří pozadí obličeje.

Takže pokud je to zataženo, objeví se pohybující se mraky nebo uvidíte kapičky vody, když začne nalévat deštěm.

Je to trochu baterie, ale pokud s tím dokážete žít, je to skvělá hodinářská tvář doplněk ke sbírce Samsung.

Kocour

Toto je ten, který vyčnívá z naší doby s prvními hodinky Galaxy a ten, který si užíváme houpání na Active 2.

Nachází se v klasické kategorii, Tomcat je obličej analogového stylu, která odpovídá černé tváři s oranžovými rukama, která nabízí opravdu pěkný, čistý vzhled.

K dispozici je prostor pro tři widgety, které předvádějí data, jako je stav baterie, počet kroků a počasí. Je to jedna z nejhezčích analogových tváří, která vypadá jako součást menších smartwatch Samsung.

Jednoduchost

Další pro hodinky Active 2, tento býval placenou tvář sledování, takže je hezké vidět, že je nyní zdarma.

Černé písmo na Sky Blue udržuje věci opravdu jednoduché předvádění informací, jako je datum, čas, počet kroků a data srdeční frekvence.

Není to ten, který si můžete přizpůsobit, ale podaří se mu napěchovat v mnoha datech, když přijímáte, aby sdíleli data senzorů.

Pokud hledáte možnost digitální obličeje a ta, která je dobrým zápasem pro Blue Active Watch 2, je to jeden z našich oblíbených.

Acentric

Galaxy Watch 3 je navržena tak, aby byla dvůrnější hodinky Samsung s koženou kapelou a vysoce kvalitním pouzdrem. Samsung zahrnuje řadu analogových tváří a Acentric je ten, který pro nás vyniká.

Je to tvář, která obsahuje více dílčích dials, které mohou předvést informace, jako je stav baterie a krok se trochu počítá, jak byste našli na hybridní smartwatch.

Máte také schopnost přizpůsobit tyto číselníky tak, aby zobrazovaly další informace, jako je počasí, srdeční frekvence a zobrazení času z jiného časového pásma.

Barevný koláč

Někdy jsou nejjednodušší tváře hodinek nejlepší tváře. A tak určitě se cítíme o barevném koláči.

K dispozici zdarma v obchodě Galaxy, staví čas a střed s druhou rukou nahrazenou pohyblivou linií barvy, která mění odstín pokaždé, když zasáhne 12.

Neexistuje žádný prostor pro přizpůsobení, i když by to nakonec porazilo účel toho, co je atraktivní, minimalistická tvář hodinek.

FRISS 44 Jádro

Pouze pro majitele Galaxy Watch 3, to je ten, který musíte vidět naživo, abyste získali představu o jeho trippy vzhledu.

Je to jedna z nejlepších animovaných obličejů, které jsme našli, a pokud se obáváte, že ten animovaný vzhled tvrdě zasáhne baterii, je zde také ekologický režim, který upravuje vzhled.

Stále vám to poskytne velký zásah dalších údajů, včetně kroků a srdeční frekvence, samozřejmě a bude také podporovat připomenutí, abyste se ujistili, že se během dne pohybujete.

Matveyan Digital Watch

Cítím se jako digitální hodinky, které by neměly fungovat, protože se snaží napěchovat hodně kolem okraje obrazovky, ale překvapivě zůstalo na našem zápěstí docela dlouho poté, co se poprvé objevil.

Splash barvy ve středu mu dává pěkný, stylový vzhled a můžete rychle přistupovat k kontaktům, zprávám a hudebním funkcím, aniž byste skočili do hlavní obrazovky aplikace.

Použité barvy můžete upravit a je zde také režim zobrazení, pokud na to chcete zírat 24/7.

Jibber Jab Stripe Face

K dispozici je spousta docela zábavných, kreslených hodinek ve stylu hodinek, a to je ten, který jsme zjistili, což skvěle využívá tento pulzující displej AMOLED.

Na první pohled je stále snadné absorbovat vaše informace a zkratky můžete upravit jednoduše klepnutím na obrazovku.

Máte také možnost upravit barvy pozadí, pokud máte rádi tmavší a černá a bílá také vypadá skvěle, také.

Szasz zima

Jedná se o velkou digitální lásku, která je obrovská na statistikách, které si můžete prohlédnout, a přesto se ujistit, že je čas vpředu a střed.

Najde prostor pro předvádění baterie, počítání kroků, popálení kalorií a srdeční frekvence, které všechny sedí nad a pod časem.

Je tu také velmi malá plovoucí koule, která se vznáší kolem okraje obrazovky, pokud chcete hezčí způsob, jak odpočítat minuty.

Bohužel nemůžete pohrávat s barvou písma, ale my se nám líbí, jak se ta elektrická neonová modrá vypadá na tváři černé hodinky. Pokud provedete vyhledávání, měli byste to také najít ve více barvách.

Bosswatch Yin Yang

Míchání analogové tváře hodinek s LCD se tato tvář cítí jako trochu návratu do retro hodinek.

Pěkně zahrnuje, že design Yin-Yang předvádí baterii, srdeční frekvenci, počty kroků, data a čas, aniž by se věci cítily příliš přeplněné.

Je to dobrý příklad obličeje hodinek Samsung, který sloučí analogový a digitální vzhled opravdu atraktivním způsobem.

Čerstvý

Čerstvé je mash-up analogových a digitálních prvků, které se scházejí, které používají ikonu srdeční frekvence jako druhou ruku hodinek, když proudí kolem widgetů, které zobrazují datum, počty kroků, výšku a vypalování kalorií.

Kontrastní minuta a hodinová ruce také vypadají skvěle a je to jedna z stylovějších možností obličeje, které najdete v obchodě Galaxy.

Fit Future

Existuje spousta obličejů hodinek, které dávají vaše statistiky fitness přední a střed, a ten, který se objevuje na hodinek Active 2 a Watch 3 je jedním z nejlepších v tom.

Ikony jsou pěkné a velké, barva je skvělá a pohodlně vypadá část, když jsou zobrazeny na obou hodinek Samsung.

Výzva Step 2

Společnost Samsung nabízí některé z nejuznávanějších a motivujících fitness funkcí, které najdete na chytrých hodinách, a tato tvář hodinek je navržena tak, aby hrála pěkně s jednou z těchto klíčových funkcí.

Pokud plánujete přijmout majitele Smartwatch společnosti Samsung ve výzvě, abyste zjistili, kdo dokáže nashromáždit nejvíce kroků, je tato tvář schopna projevit pokrok proti vaší konkurenci.

Takže můžete rychle zjistit, zda jste pohodlně před nutností zintenzivnit svou krokovou hru.

Země náš domov

Další tvář, která využívá podporu živých tváří na Galaxy Watch 3, tato jednoduchá tvář zobrazuje čas a naše planeta se pomalu otáčí na jeho ose.

Je to jen opravdu krásná volba na pohled, a také je tu také něco docela uklidňujícího o tom, že se svět otáčí. Toto je další, který se loví v obchodě Galaxy.

Pod mořem

Ne, to vzdává hold Sebastianovi z malé mořské panny. Místo toho vám to dává pocit, že máte na smartwatch rybí nádrž.

Spolu s zobrazením času může také předvést stav baterie, denní počet kroků a srdeční frekvence, zatímco trio ryb jemně bobuje nahoru a dolů na displeji.

Toto je ten, na kterém najdete plavání v Samsung’s Galaxy Store.

Londýnská noc

Londýnská noc využívá plné výhody jedné z nejlepších obrazovek Smartwatch v oboru, londýnská noční panorama na tvář hodinek, zatímco vytváří prostor pro další widgety a samozřejmě čas na obloze.

Je to opravdu dobrý příklad toho, jak se hodit do těchto dat widgetů, aniž by se rozbilo velké snímky použité jako pozadí obličeje.

Je to nepatrná škoda, že nemůžete pohrávat s barvami, ale můžeme se vypořádat s Big Ben a London Eye oblečený v pastelové fialové.

Surfování na pláži

Pokud hledáte tváře hodinek mimo ty, které se číhají v obchodě Samsung, najdete spoustu dobrých z aplikace Facer, kde si také můžete vytvořit vlastní tváře, také.

Je to aplikace, která je k dispozici také pro telefony Samsung i non-Samsung.

Tento surfovaný s tématem nabízí skvělé barvy a dělá opravdu pěknou práci, která diskrétně přidává detaily, jako je datum, aktuální srdeční frekvence, teplota a krok se počítá.

Ne.7

Další z knihovny Facer Watch Face, tento nese toto téma s kulatými hodinkami, aby odložil vaše statistiky a zanechal dostatek prostoru, aby předvedl čas také.

Barvy vypadají skvěle na tmavší Galaxy Watch Active 2 Case Designs a je snadné absorbovat informace, když se podíváte dolů na zápěstí.

Věci, které můžete dělat na galaxii s vaším iPhone

Hodiny Galaxy Samsung nejsou zdaleka tak zbytečné, když jsou spárovány s iPhone, jak si pravděpodobně myslíte.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Pokud máte iPhone a chcete si koupit chytré hodinky, můžete mít sklon získat Apple Watch. Ačkoli se Apple Watch bezproblémově integruje s iPhone, nákup produktů Apple vždy přichází za cenu.

Co tedy děláte, pokud hledáte levné chytré hodinky, která nabízí dobrou integraci a funkce s ekosystémem Apple? Můžete se podívat na pár chytrých hodinek od Samsung, které nabízejí dobrou rovnováhu ceny a kompatibility.

Udělejte všechny hodinky Samsungu s iPhone?

Společnost Samsung vyhodila svůj proprietární operační systém Tizen pro společnost Wear Os Google v roce 2021 a všechny hodinky začínající Samsung Galaxy Watch 4 používají nový operační systém. Ačkoli nový operační systém nabízí obnovený vzhled, nenabízejí kompatibilitu se zařízeními Apple.

Pokud tedy chcete chytré hodinky Samsung, který může pracovat s vaším iPhone, budete se muset uchýlit ke staršímu modelu spuštěným Tizen. Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že pokud plánujete koupit hodinky spuštěné na Tizen, získá to aktualizace po dobu tří let od data spuštění.

Pokud tedy vyberete Galaxy Watch Active 2 přes Galaxy Watch 3, víte, že aktualizace softwaru získáte pouze do roku 2022, vzhledem k tomu, že vyšel v roce 2019.

Věci, které můžete dělat s hodinky Galaxy spárované s vaším iPhone

Přestože stále najdete několik Smartwatches Samsung, který běží Tizen OS, pokusili jsme se použít Galaxy Watch Active 2 s iPhone 12 Mini po dobu tří měsíců a níže jsme s tím uvedli vše, co jsme s tím mohli udělat. Můžete zjistit, zda tyto funkce stojí za čas a peníze, které ušetříte tím, že nedostanete Apple Watch.

Získejte oznámení rychlostí blesku

Většina uživatelů si koupí chytré hodinky, aby zůstala na vrcholu oznámení, která dostanou při švihnutí zápěstí. S hodinky Samsung Galaxy připojené k vašemu iPhonu můžete okamžitě přistupovat ke všem svým oznámení.

Kromě toho, pokud chcete, aby určité aplikace neposílaly oznámení na vaší galaxy, můžete je zablokovat před tím, než se zaostřují. Chcete.li to udělat, vše, co musíte udělat.

Přestože sledované sledování Samsung Galaxy umožňují uživatelům interagovat s oznámení. Pokud tedy chcete rychle odpovědět na oznámení, budete muset vytáhnout telefon ze svého

Nejen to, protože hodinky Galaxy nejsou součástí ekosystému Apple, oznámení mohou být trochu ohromující, protože nebudou odesílána do zařízení, které používáte; Místo toho budou vysílány jak na hodinky, tak i pro iPhone. způsobují více vibrací na vašem zápěstí i na vašem

Správně sledujte spánek

Pokud jdete do postele na sobě sledování Samsung Galaxy na zápěstí, můžete sledovat, jak spíte. Galaxy Watch Active 2 také poskytuje údaje o fázi spánku uživatelům, kteří jim umožňují vědět, kdy byli během spánku v hlubokých, REM a světelných cyklech.

Smartwatch také posílá tato data do vašeho iPhone, které najdete v aplikaci Samsung Health App, což vám umožní získat představu o tom, jak spíte. Pokud je tedy sledování spánku jednou z vašich nejvyšších priorit, nebudete litovat, že ušetříte peníze na Apple Watch.

Zůstaňte na vrcholu tréninku

Pokud chcete udržovat těsné karty na tréninku, Samsung Galaxy Watch Active 2 vám umožní sledovat více než 39 různých tréninků. Kromě toho mohou nositelné automaticky detekovat cvičení, jako je běh, cyklistika, plavání a chůze, stejně jako Apple Watch.

Pomocné s GPS, hodinky poskytují poznatky o vašich běžících trasách, i když nemáte telefon s sebou nejen to, ale nositelné také posílá všechna vaše data tréninku do aplikace Samsung Health, což vám umožní porozumět tomu intenzita tréninku.

Hodinky Galaxy Watch také přicházejí s běžícím trenérem, který poskytuje informace, jako jsou dokončení kol, průměrné tempo a doba tréninku, aby vás informovala o vašem tréninku. Asistent se také snaží udržet vás motivovaný během tréninku zasláním motivačních zvukových oznámení vám, a to buď prostřednictvím reproduktoru hodinek nebo vašich sluchátek.

Navíc hodinky nabízejí hodnocení odolnosti vůči vody a prachu IP68, což vám umožní nosit hodinky, když jdete na plavání, nebo když se sprchujete, aniž byste se obávali poškození vodou.

Sledujte svou srdeční frekvenci

Hodinky Galaxy běžící Tizen umožňují uživatelům Apple detekovat jejich srdeční frekvenci a synchronizovat ji s aplikací Samsung Health App. Hodinky také umožňují definovat frekvenci, při které se shromažďují data srdeční frekvence, a můžete si vybrat mezi nepřetržitým monitorováním, sběrem manuálních dat a 10minutovým monitorováním srdeční frekvence.

Posílá také oznámení uživatelům, když srdeční frekvence klesne níže nebo překročí konkrétní prahovou hodnotu, kterou lze nakonfigurovat v nastavení srdeční frekvence, což uživatelům umožňuje lépe udržovat karty na vzorcích srdeční frekvence

Sledování úrovně napětí je k dispozici také na Galaxy Watch Active 2 a podle Samsungu hodinky používají senzor srdeční frekvence spolu s některými dalšími datovými body pro výpočet úrovně napětí.

Promluvte si s lidmi na cestách

Jakmile jsou spárováni s iPhone, mohou uživatelé odpovědět na hovory pomocí jejich galaxie hodinek běžících Tizen. Na rozdíl od Apple Watch se však uživatelé musí připojit ke dvěma různým rádiím Bluetooth, aby povolili volací funkci.

Jeden z rádií používá k přenosu informací protokol Bluetooth Low Energy, zatímco další připojení Bluetooth se používá pro přenos hlasových dat.

Poslouchejte hudbu s lehkostí

Můžete použít úložiště na palubě na svém Galaxy Watch k uložení hudby a poslouchat je offline. Například Galaxy Watch Active 2 nabízí 4 GB palubního úložiště.

Takže, pokud jste někdo, kdo rád prokolí váš telefon. Během tréninku můžete také připojit svá sluchátka a užívat si hudby.

Přizpůsobte své hodinky na touhu svého srdce

Na rozdíl od tradičních hodinek umožňuje chytré hodinky uživatelům přizpůsobit jeho vzhled změnou tváře hodinek. Totéž platí pro hodinky Samsung Galaxy, což vám umožní přizpůsobit jeho tvář s minimálním úsilím.

Nejen to, ale uživatelé si mohou také stáhnout krásné tváře hodinek z obchodu Samsung Galaxy Wearable.

Hodinky Galaxy také umožňují uživatelům vytvářet personalizované tváře hodinek odesláním obrázků na jejich iPhone do aplikace galerie.

Přestože obchod Galaxy nabízí mnoho možností pro přizpůsobení obličeje hodinek na vaší nositelné samsungu, uživatelé si nemohou při přístupu do obchodu z iPhone stáhnout placené hodinky.

Sledujte denní zdravotní cíle

Hodinky Galaxy automaticky sledují vaše tréninky, spánek a srdeční frekvence. Všechny tyto informace vám mohou poskytnout skvělý pohled na vaše každodenní pohodu.

Po spárování s iPhone umožňují hodinky Galaxy uživatelům vstoupit do příjmu vody a potravin do hodinek. Tato data jsou poté odeslána do aplikace Samsung Health, která může uživatelům pomoci pochopit množství kalorií, které konzumují a spálí.

Stojí hodinky Samsung Galaxy?

Samsung Galaxy, nabízející displej Super AMOLED spolu s lukrativním sledováním spánku a zdravotními funkcemi, nabízejí skvělou funkčnost a nízkou cenu.

Navzdory běhu Tizen však hodinky ztratí nějakou funkčnost, když jsou spárovány s iPhone, protože většina výrobců chce uživatele zachytit ve svých vlastních ekosystémech.

Jak zapnout hodinky Samsung Galaxy

Briley Kenney má 10 let zkušeností s psaním o technologii. Jeho práce je uvedena v Ideaming, Smartwatches.org, technologický koktejl, cmscritic a další.

Ryan Perian je certifikovaný IT specialista, který drží řadu IT certifikátů a má 12 let zkušeností s prací v IT průmyslu podpory a managementu.

Co vědět

 • Stiskněte a podržte tlačítko Power /Home na boku hodinek Galaxy.
 • Pokud se hodinky Galaxy nezapnou, zkontrolujte nabíjecí doku, zkuste jej nabíjet nebo kontaktujte středisko podpory Samsung.
 • LED nabíječky bude blikat červeně, pokud dojde k chybě nabíjení, a hodinky mohou zobrazit zprávu na displeji.

Tento článek vysvětluje, jak zapnout sledování Samsung Galaxy. Ve většině případů zůstanou hodinky, pokud se baterie nevyčerpá nebo se musí restartovat. například při instalaci aktualizace softwaru.

Jak zapnu své galaxie?

Pokud je to poprvé, co používáte hodinky Galaxy, budete ji muset zapnout. Možná budete muset také zapnout zpět, pokud baterie zemřela a jste včas nezapojili hodinky do nabíječky.

Zde je návod, jak zapnout své galaxie:

 • Stiskněte a podržte klávesu napájení. Na Galaxy Watch 3 a dříve je to spodní klíč na straně hodinek. Na Galaxy Watch 4 a později je to nejlepší klíč.

Pokud je to poprvé pomocí hodinek Galaxy, měli byste také stáhnout a nainstalovat aplikaci Galaxy Wearable (na Android) nebo příslušnou aplikaci Samsung Galaxy Watch pro váš model (na iOS). Například Samsung Galaxy Fit má samostatnou aplikaci od sledování Galaxy.

Proč se moje hodinky Samsung Galaxy nezapnou?

Pokud se vaše hodinky Samsung Galaxy nezapne, ani po stisknutí a držení napájecího klíče, možná budete muset nabíjet zařízení. Je možné, že je baterie téměř úplně vyčerpána, v takovém případě ji můžete nastavit na dok nebo kompatibilní bezdrátovou nabíječku.

Zde je několik kroků odstraňování problémů, které vám pomohou zapnout vaše hodinky Galaxy:

 • Ověřte, že máte nabíjecí dok nebo adaptér kompatibilní s hodinky Samsung Galaxy. Pokud nepoužíváte zeď nebo nabíječku zařízení schválenou Samsungem, vaše hodinky Galaxy se nemusí správně účtovat.

Google Crome для часов Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 4, Huawei Watch 3 и часов на WearOS

Než se pokusíte resetovat tovární resetování, nezapomeňte zálohovat všechna důležitá data uložená na zařízení. Vymaže všechna uživatelská nastavení a obsah.

Jak tovární resetovat sledování Galaxy

Zde je návod, jak tovární resetovat sledování Galaxy:

 • Otevřete nastavení hodinek Galaxy.

Přejděte na generála.

Resetování klepnutí.

Přejděte dolů a znovu klepněte na resetování. Budete požádáni o potvrzení, takže klepnutím na přesunu vpřed, nebo X zrušit.

Pokud žádný z těchto kroků pro odstraňování problémů nepomůže a vaše hodinky Galaxy se nezapnují, měla by být vaší další akcí navštívit středisko podpory Samsung.

Огляд екосистеми Samsung: Galaxy Watch 5 | Watch 5 Pro та Galaxy Buds 2 Pro

Chcete.li zapnout Samsung Galaxy Watch 3, stiskněte a podržte napájecí klíč (také známý jako domácí klíč) na několik sekund. Pokud vaše hodinky Galaxy 3 nereagují, stiskněte a držte klávesu napájení a klávesu zálohy současně po dobu asi 10 sekund.

Stiskněte tlačítko Domů Vyberte aplikaci Samsung Health App Scored dolů a klepněte na nastavení Nastavení Detekce tréninku Přepínání výstrah. Chcete-li vypnout automatickou pauzu pouze pro vybranou aktivitu, přejděte na tréninkové detekční činnosti a detekujte vybrané aktivitu přepínání výstrah.

Specifikace Samsung Galaxy Watch

Žijte silnější a chytřejší život s Galaxy Watch na zápěstí. Dobře si odpočiňte a zůstaňte aktivní s vestavěným sledováním zdraví a připojením Bluetooth, které udržuje vše na vašem zápěstí. Navíc jděte na dny bez nabíjení.

Váš nejvíce vyvážený život

Vyvážit mysl a tělo se sledováním cyklu, připomenutí, která se pohybuje, sledování kalorií, meditační a dýchací cvičení pro správu stresu.

Toto zařízení a související software nejsou určeny pro použití v diagnostice onemocnění nebo jiných stavů nebo při léčbě, zmírňování, léčbě nebo prevenci onemocnění.

Jít na dny.

Jděte na nonstop po celé dny na jeden náboj. Bezdrátová nabíječka vám umožní zapnout se bez zpomalení.

Průměrný očekávaný výkon na základě typického použití. Životnost baterie se liší v závislosti na velikosti a typu modelu.

Vyrobeno

Hodinky Galaxy zabírají život s odolností vojenského stupně, odolnost vůči vodě a Corning Gorilla Glass DX, která brání displeji v poškrábání.

Toto zařízení prošlo testováním vojenské specifikace (MIL-STD-810G) oproti podskupině 10 specifických podmínek, včetně kapek ze 4.9 stop, extrémní teploty, prach, šok/vibrace a nízký tlak/vysoká nadmořská výška. Vodě odolné až do 50 metrů na standard ISO 22810: 2010. Není určen pro potápění. Vyhněte se nadměrným, náhlým změnám teploty a vysokorychlostním činnostem. Opláchněte sladkou vodou/suchou po použití v mořské vodě nebo chlorované vodě.

Dvě velikosti. Neomezený styl.

Galaxy Watch k dispozici ve dvou velikostech a třech barvách nabízí stylové tváře hodinek tak realisticky, že stěží vypadají digitální. Navíc si vyberte ze sbírky zaměnitelných kapel.

Vše, co potřebujete na zápěstí.

I když váš telefon není na dosah, uskutečňujte a volejte s integrovaným reproduktorem a hlasovým mikrofonem, reagujte na texty a skóre přístupu, titulky a seznamy skladeb.

Kompatibilní s vybranými chytrými telefony schopnými Bluetooth. Funkce podporované Galaxy Watch se mohou lišit podle nosiče a kompatibilního zařízení.

Sledování než kdy jindy

Galaxy Watch automaticky sleduje vybírání cvičení, monitoruje srdeční frekvenci a detekuje, když přepínáte činnosti. Získejte kredit za 40 tréninků plus schopnosti GPS, když se chystáte na běh.

Galaxy Watch Automaticky sleduje šest různých tréninků po deseti aktivních minutách. Až čtyřicet tréninků lze sledovat ručně. Toto zařízení a související software nejsou určeny pro použití v diagnostice onemocnění nebo jiných stavů nebo při léčbě, zmírňování, léčbě nebo prevenci onemocnění.

Váš denní zběhnutí

Jakmile se probudíte, podívejte se na své schůzky a poté sledujte své aktivity. Na konci dne zkontrolujte své kroky plus zítřejší rozvrh a počasí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS