Nemohu si vzpomenout na heslo k iCloudu pro iPhone

Co dělat, když jsem zapomněl/a heslo k iCloudu??

Jakmile je iPhone ověřen a zaregistrován na iCloudu, může jej majitel zařízení používat podle svého uvážení: stahovat hudbu, filmy a samozřejmě synchronizovat telefon se svým účtem. A i když uživatel zapomene heslo, iPhone bude fungovat bez problémů. dokud se nerozhodne odhlásit. Jak obnovit heslo ke službě iCloud. zjistíme to.

heslo, icloudu, iphone

Všimněte si, že majitelé iPhonů, iPadů a dalších produktů Apple nemají možnost obnovení hesla. Uživatel může pouze resetovat zapomenutý přístupový kód a vymyslet si nový, nejlépe takový, který si snáze zapamatuje.

Důležité: ačkoli počet resetů není omezen, nezneužívejte tento postup: dříve či později bude vývojář považovat jednání majitele účtu za podezřelé a účet zablokuje, dokud neobdrží vysvětlení.

Obnovení přístupu k iCloudu po zapomenutí hesla je jen o málo složitější než nastavení vyzvánění na iPhonu. Uživatel bude potřebovat:

 • Výsledkem je přesměrování uživatele na stránku na oficiálním webu společnosti Apple. Zjištění přístupového kódu zde, jak již bylo zmíněno, není možné; navíc se uživatel bude muset pravděpodobně vypořádat s anglickým rozhraním. Kliknutím na kulatou ikonu s vlaječkou v pravém dolním rohu okna prohlížeče přepnete na ruštinu.
 • Nyní byste měli zadat své přihlašovací údaje do pole Apple ID, abyste obnovili přístup ke službě iCloud. pokud jste je také zapomněli, budete muset použít příslušný odkaz.
 • Zadejte, jakým způsobem plánujete obnovit autorizaci iCloudu. Výběrem první z nich (e-mail na e-mailovou adresu zadanou při registraci) majitel iPhonu.
 • Po kliknutí na tlačítko „Resetovat heslo“ se uživateli zobrazí zpráva, že změny vstoupily v platnost, a vyzve ho, aby se přihlásil ke svému účtu iCloud; to bude nyní jednodušší než stahování hudby do iPhonu.
 • Pokud je vše zadáno správně, může majitel účtu iCloud přejít k vytvoření nového hesla. postup se neliší od výše popsaného.
heslo, icloudu, iphone
 • Hotovo! Nyní znovu vyvolejte okno aplikace iCloud a zadejte své nové přihlašovací údaje k účtu. s autorizací by neměly být žádné problémy.

Zapomněl/a jsem heslo k iCloudu (Apple ID). co a jak mám udělat?

Dobrý čas! V e-mailech i v komentářích k článkům se objevuje spousta dotazů na zapomenuté (ztracené, někým pozměněné atd.) iCloud ID.Д.) Účet iCloud a jeho heslo. Přesněji řečeno jde o vaše Apple ID, ale to na podstatě věci nic nemění. Aby bylo možné všechny tyto informace nějak systematizovat, bylo rozhodnuto napsat tento článek. Pokud si tedy nepamatujete (neznáte) heslo nebo e-mail, který je registrován k vašemu (nebo „cizímu“) iPhonu nebo iPadu, a chcete jej opravdu aktivovat, je tento návod určen právě vám!

Trocha historie. Vydáním systému iOS 7 zavedla společnost Apple pro všechny majitele zařízení další ochranu proti krádeži, ztrátě apod.Д. K telefonu a datům v něm teď nebude mít přístup nikdo, kdo nezná vaše Apple ID a heslo.

  (úplný reset)

 • Aktualizace (upgrade nebo downgrade) firmwaru.
 • Vstup do režimu DFU a následný pokus o flashování.
 • Rozložení na malé části a výměna určitých částí telefonu.

NIC nepomůže! Nevěřte lidem, kteří slibují „hack“ za peníze (většinou ne malé!). Nezapomeňte, že Apple ID nelze odebrat bez hesla k němu. Iphone nebo iPad je pevně spojen s registračními údaji a odemknout jej může pouze odemykač:

Pokud jde o vázání, existují dva druhy:

 • Systém při aktivaci požaduje pouze Apple ID a heslo. Vše, co je popsáno níže v tomto článku, se zaměřuje na. V tomto případě existuje naděje na odemknutí.
 • Vše je stejné, ale máte režim Ztraceno, v takovém případě se zobrazí následující text. Tento iPhone (iPad) byl ztracen a vymazán. V posledním odstavci článku jsou dva „skvělé“ tipy, jak se s tím vypořádat.

Máme tu první scénář a nemluvíme o režimu ztráty, ale jednoduše jste zapomněli heslo ke službě iCloud (Apple ID) a váš telefon/tablet je po aktualizaci firmwaru nebo obnovení továrního nastavení uzamčen.

Co dělat? Jak odstranit aktivační zprávu? To lze provést dvěma způsoby:

 • Přejděte na stránku obnovení a zkuste tam něco udělat: zadejte e-mail, na který je Apple ID registrováno, zadejte další e-mailovou adresu, odpovězte na kontrolní otázky. Pokud víte alespoň něco, šance na odemknutí iPhonu se zvyšují!
 • Pro ty, kteří si vůbec nic nepamatují. Napište (nebo ještě lépe zavolejte) na podporu společnosti Apple. zde je odkaz na kontaktní stránku. Popište svou situaci co nejpřesněji a nejpodrobněji. Nezapomeňte, že tam sedí lidé a většina z nich není hloupá! Po krátkém rozhovoru budete s největší pravděpodobností vyzváni, abyste prokázali, že zařízení patří a vždy patřilo vám. Jakým způsobem? Poskytněte fotografii krabice (samozřejmě nejen obalu, ale i místa, kde je uvedeno sériové číslo), sériové číslo samotného gadgetu a doklad o koupi (účtenky). Pokud vše proběhne v pořádku a pracovníci společnosti Apple vám uvěří, odemknou zámek iCloud.

Může se však také stát, že se tak nestane. Proč? Skutečnost je taková, že právě obrovské množství lidí začalo falšovat nákupní doklady, a tím klamat společnost.

Nehodnotím dobře ani špatně, ale faktem je, že počet odemčených zařízení touto metodou se snížil a každá nová žádost zpočátku vyvolává nedůvěru.

Může se tedy stát, že iPhone nebo iPad skutečně patří vám a vy jste poskytli všechny dokumenty, ale zaměstnanci společnosti Apple odmítají odstranit aktivační zámek. Jak být? Napište anglicky mluvící podpoře (poslední podnadpis v tomto článku vám pomůže zjistit, jak to udělat) a vylíčte jim celý příběh o tom, jak jste zapomněli heslo ke službě iCloud a chcete ji odemknout.

Pokud nepomohou, nezbývá bohužel nic jiného, než zařízení vrátit na náhradní díly nebo ho dát na poličku, dokud se situace nezlepší.

Je to trochu smutný konec tohoto článku, ale myslím, že ve vašem případě bude vše v pořádku a zámek bude uvolněn.

P.S. Mimochodem, proslýchá se, že ti, kterým se tento článek „líbí“, mají zvýšenou šanci na to, že ho! Stojí za vyzkoušení!

Jak resetovat heslo pomocí e-mailu

Pokud jste zapomněli heslo ke službě iCloud, nejjednodušší způsob obnovy je použít e-mailovou adresu spojenou s vaším účtem.Tato možnost je vhodná pro uživatele jakéhokoli zařízení; pokud jste zapomněli heslo ke službě iCloud na iPhonu 6, 7, 8 nebo X, potřebujete tuto možnost. Postup můžete provést i prostřednictvím počítače.

 • Přihlášení do prohlížeče.
 • Do jeho adresního řádku zadejte adresu „https://iforgot“.Apple.com“.
 • Na stránce, která se otevře, zadejte svůj Apple
 • Vyberte možnost „Resetovat“.
 • Když vám systém nabídne několik možností obnovení, vyberte možnost „Via E-mail“.
 • Poté klikněte na tlačítko „Pokračovat.
 • Otevřete e-mailovou adresu, kterou jste zadali dříve.
 • Měl by se objevit e-mail od služby, otevřete jej a klikněte na uvedený odkaz; pokud tam není, zkontrolujte složku se spamem; pokud není ani tam, vraťte se na předchozí stránku a vyberte možnost „Odeslat e-mail znovu“.
 • Zobrazí se stránka, na které je třeba zadat nové heslo.

Poté se stačí přihlásit do cloudu pomocí nových dat. Obdržíte další e-mail o obnovení, na který nemusíte odpovídat, můžete jej smazat.

Jak získat přístup ke službě iCloud zodpovězením kontrolních otázek

Pokud z nějakého důvodu nemáte přístup k e-mailu přidruženému k účtu iCloud, můžete reset provést pomocí kontrolních otázek.

Chcete-li použít tuto možnost, musíte zopakovat první čtyři kroky z předchozího pokynu a poté vybrat druhou možnost pro obnovení přístupu.

V tomto případě budete muset odpovědět na dvě bezpečnostní otázky. Toto jsou otázky a odpovědi, které jste si položili při registraci. Budete také požádáni o zadání data narození (toho, které je uvedeno ve vašem profilu).

Pokud vše zadáte správně, zobrazí se formulář pro obnovení starého a vytvoření nového hesla. Pak se jednoduše přihlaste ke svému účtu s novými údaji.

heslo, icloudu, iphone

Na iPhonu nebo iPadu

Přístup ke službě iCloud můžete obnovit i v mobilním zařízení, ať už jde o telefon nebo tablet Apple. Starý kód nebude možné rozpoznat. uživatel bude moci nastavit pouze nový kód jako dříve. K tomu je třeba:

 • Pro obnovení hesla nyní stačí, když si uživatel zkusí stáhnout jakoukoli aplikaci z App Store: systém se ho zeptá na údaje o jeho účtu a pomocí odkazu Zapomenuté Apple ID nebo heslo se znovu přihlásí?“, zahájí majitel iPhonu proces obnovení přístupového kódu.

Tip: Odhlásit se z účtu iCloud můžete také jiným způsobem, a to tak, že v Nastavení přejdete do části „Hesla a účty“ a zrušíte tam propojení iPhonu nebo iPadu.

heslo, icloudu, iphone

Řešení

Kontrola dostupnosti serverů Apple. Například otevření stránek iCloudu, Apple TV a AppStore pomocí prohlížeče. Pokud server není k dispozici, počkejte hodinu nebo dvě a zkuste to znovu. Servery společnosti Apple se obvykle nevypínají na dlouho.К. Postihuje miliony uživatelů po celém světě. Pokud je vše v pořádku, přejděte k dalšímu kroku.

Zkontrolujte síť Wi-Fi. Možná se budete muset odpojit od Wi-Fi, zapomenout síť, znovu ji najít a znovu se připojit.

Vypnutí zpráv a FaceTime v telefonu. Přejděte do Nastavení. Zprávy. Jejich nastavení může ovlivnit provoz zařízení.

Nastavení správného data a času. Přejděte do Nastavení. Základní. Datum a čas a nastavte toto nastavení automaticky. Povolte možnost „Automaticky“.

Vynucení resetu zařízení. Přečtěte si, jak na to, zde.

Odhlášení z Apple ID a opětovné přihlášení. Přejděte do Nastavení. Vaše jméno. Odhlásit se. Zadejte heslo Apple ID a klikněte na tlačítko „Vypnout“.

Obnovení nastavení. Vytvoření zálohy před resetováním. Chcete-li obnovit nastavení, přejděte do Nastavení. Základní. Obnovit. Obnovit všechna nastavení.

Obnovení hesla Apple ID. Pokud máte potíže se zadáním hesla, zkuste obnovit heslo k účtu a přihlásit se novým heslem.

Přejděte na webové stránky společnosti Apple a obnovte své heslo, zadejte své Apple ID a postupujte podle pokynů na webu.

Existuje další program, který řeší problémy s přihlášením k účtu na VAŠEM zařízení, pokud znáte své uživatelské jméno a heslo. Activation Unlocker vám umožní odebrat účet, čímž na zařízení uvalí řadu omezení: nemožnost používat služby Apple včetně iCloudu, FaceTime, iMessage, Locatoru, AppStore a dalších. Т.Е. V podstatě výstup získáme tablet s přístupem k internetu přes Wi-Fi. Nebudete moci volat ani psát zprávy. Aplikaci proto používejte až jako poslední možnost, pokud jste již vyzkoušeli všechny metody.

Varování! Veškeré další kroky podnikáte na vlastní nebezpečí. Autor tohoto článku neodpovídá za bezpečnost vašich dat ani za funkčnost vašeho iPhonu. Veškeré informace v tomto článku mají informativní charakter a nejsou výzvou k akci.

Po instalaci softwaru připojte iPhone kabelem k počítači a na obrazovce smartphonu stiskněte tlačítko „Trust the device“. V aplikaci vyberte možnost „Odstranit Apple ID“.

Ověření připojení iPhonu k softwaru počítače. Odstraněním Apple ID dojde ke ztrátě všech dat v zařízení a váš operační systém bude aktualizován na nejnovější verzi iOS (iOS 15 od září 2021).

Poté musíte na iPhonu provést řadu akcí. V prohlížeči Safari přejděte na webovou stránku passfav.com/appleid a stáhněte si certifikát.

Po nahrání profilu do telefonu přejděte do nabídky Nastavení. Základní. VPN a správa zařízení. Zde nainstalujeme dříve stažený certifikát.

Dále je třeba důvěřovat našemu certifikátu. Přejděte do Nastavení. Základní. O tomto zařízení. Důvěryhodné certifikáty a vyberte možnost Odemknout certifikát Apple ID (zapnuto).

Vypněte mobilní internet a připojte se k Wi-Fi. V nastavení bezdrátového připojení vyberte možnost ruční konfigurace proxy serveru a do pole Server a Port zadejte následující údaje:

V iPhonu přejděte do Nastavení Apple ID. iCloud. Počkejte 5 sekund nebo déle, než se profil stáhne, a ukončete nastavení (tlačítko Zpět). Znovu zkontrolujte nastavení účtu.

Po dokončení stiskněte v počítači tlačítko Další a počkejte na výsledek.

Poté potvrďte stav FMI. Do vstupního pole zadejte ON (pokud je Latitude odstraněna) nebo OFF (pokud je Latitude zapnuta).

Pokud máte problémy s Apple ID, pokládejte otázky v komentářích, pokusím se na ně odpovědět.

Jak obnovit iCloud pomocí telefonního čísla?

Přejděte na své ID účtu Apple a klikněte na „Zapomenuté ID a heslo Apple“. Pokud budete požádáni o ověření telefonního čísla, použijte místo toho kroky pro dvoufaktorové ověřování. Zadejte své Apple ID, vyberte možnost obnovení hesla a pokračujte.

 • Nastavení zařízení do režimu Letadlo
 • Přihlášení k iCloudu.com
 • Spuštění webové aplikace Najít iPhone
 • Klikněte na ikonu „Všechna zařízení“;
 • Vyberte zařízení, jehož autorizaci chcete zrušit;
 • Potvrzení odstranění vybraného zařízení (důležité: zařízení musí být v režimu offline).

Často kladené otázky k odhlašování z Apple ID z iPhonu

Co se stane, když se odhlásím ze svého Apple ID?

Odhlášením z Apple ID v iPhonu se nevymažou data původně uložená v zařízení. Slouží pouze k vymazání kopií načtených z iCloudu. Kromě toho se vás iCloud zeptá, zda potřebujete odstranit místní kopie. Odstranění Apple ID musí být bezpečné.

Jak zjistit, která zařízení jsou uvedena v mém Apple ID?

V části „Zařízení“ na stránce účtu Apple ID můžete zobrazit zařízení, ke kterým jste aktuálně přihlášeni pomocí svého Apple ID. Přihlaste se ke svému účtu Apple ID a přejděte dolů na seznam zařízení. Můžete také kliknout na Zobrazit podrobnosti a odpovědět na otázky z kontrolního seznamu.

Co znamená „Odhlášení není dostupné z důvodu omezení“??

Pokud se zobrazí zpráva „Odhlášení není dostupné z důvodu omezení“, nemůžete se odhlásit ze svého Apple ID kvůli omezením a časovým omezením obrazovky povoleným na iPhonu nebo omezením času obrazovky povoleným prostřednictvím zařízení organizátora rodinného přístupu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS