Není zahrnuto iPhone White Screen s Apple. Proč iPhone se nezapne a spaluje jablko – možné příčiny

Co dělat, pokud iPhone se nezapne

Jablko smartphony jsou považovány za jeden z nejlepších na trhu. Někdy však uživatelé mohou mít v telefonu přerušení. Například gadget přestane zapnout a pouze ikona Apple.

To může z následujících důvodů:

 • Baterie v zařízení byla vybitá a telefon se zapne pouze před vzhledem jablka, která zmizí za minutu;
 • V zařízení došlo k selhání operačního systému IOS;
 • To bylo nesprávně stahování aktualizací IOS;
 • V důsledku jailbreaku došlo k selhání operačního systému;
 • Telefon byl mechanicky poškozen, což vedlo k poruchám;
 • Mobilní zařízení dostalo vlhkost, která způsobila příčinu uzávěru;
 • Telefon se rozpadl a zapne telefon;
 • Teplota místnosti nebo samotné zařízení je nižší nebo vyšší;
 • V baterii jsou poškozené;
 • Dostupnost problémů s telefonem.

„Tvrdý reset“ (tvrdý reset)

První krok v každém procesu řešení problémů na iPhone je restart, ale v tomto případě potřebujete trochu silnější restart. „Hard Reset nebo Hard Reset“ je prakticky stejný jako obvyklý restart, který nevyžaduje interakci s obrazovkou.

Chcete-li provést „tvrdý reset“:

 • Současně stiskněte a podržte tlačítka ON / OFF a tlačítko Domů (HOME).
 • Pokračujte v držení tlačítek, a to i po zobrazení posuvníku na obrazovce. Nakonec se displej ztmavne.
 • Když se zobrazí logo Apple, uvolněte tlačítka a dejte přístroji začít jako obvykle.

Domů Zvětšit Objem Spánek

Pokud reset hardwaru nepomůže, můžete vyzkoušet jinou účinnou metodu:

 • Zároveň držet tlačítka „Domácí“, zvýšení objemu a „spánek / probuzení“.
 • Sledujte příkaz, dokud se obrazovka nevypne (může trvat dlouho).
 • Pokračujte v držení tlačítek, dokud se neobjeví logo Apple.
 • Poté, co se zdá, uvolní tlačítka a počkejte, až se zařízení zapne.

Je zřejmé, že tato metoda funguje pouze s modely, na kterých je tlačítko „Domovská stránka“. S iPhone 7 a 8 toto zaměření také pravděpodobně nefunguje. I když zůstane neznámá, existuje nějaká podobná metoda, která bude fungovat na těchto modelech.

Blikající / obnovení iPhone, iPad

Druhý způsob, jak bojovat proti „věčnému heřmánku“ nebo „nekonečné bílé / černé jablko“, bude vyžadovat mnohem více nákladů práce, ale v tomto případě nemusíte kopírovat obsah s iTunes na iPhone, iPad, jako v první. Není zde také žádná záruka úspěchu, ale můžete zkusit.

 • Vypněte přístroj a znovu zapněte;
 • Po chvíli zkuste zavolat iPhone nebo poslat imessage, pokud jde o iPad;
 • Pokud prošel zprávu / telefonní hovor. můžete přistupovat k systému souborů, pokud ne. reflash / obnovení iPhone, iPad podle výše uvedených pokynů.

Jak aktualizovat nebo obnovit iPhone přes Finder

V současné době mohou být vlastníci MAC s verzí Macos Catalina aktualizovány a obnovena iPhone přes Finder.

Chcete-li provést obnovu nebo aktualizovat iPhone na Mac s Macos Catalina:

 • Připojte iPhone a Mac na blesku / USB kabelu.
 • Na iPhone se zobrazí oznámení „Důvěra tohoto zařízení“, klepněte na tlačítko „OK“.
 • Otevřete „Finder“ v sekci „Místa“ Sekce Appeap ikona s iPhone.
 • Klikněte na tlačítko „Finder“ do bodu iPhone, všechny informace budou otevřeny, kde je možné vytvořit zálohu, aktualizovat nebo obnovit iPhone.
 • Proveďte všechny kroky, které jsme popsali jako pro iTunes.

Pokud naše tipy nepomohly, pak váš iPhone iPhone na jablku je visel s pravděpodobností 95% v důsledku vnitřního mechanického poškození. V takové situaci musíte jít do servisního centra. Lepší je samozřejmě, že to byla formální nebo certifikovaná služba Apple.

Obnovení přes režim DFU

Tento režim se používá k obnovení firmwaru smartphonu. je nutné selhání softwaru vrátit úplné a správně spuštění iOS. Všimněte si, že iPhone je resetován na tovární nastavení v procesu, takže ztratíte všechna data, pokud jste neudělali zálohu předem. Nicméně, v některých případech je to jediná šance vrátit efektivitu gadgetu. pokud předchozí metody nefungují nebo nehodí, může to být poslední naděje. Zde je, jak to udělat:

 • Připojte iPhone k počítačovému kabelu a otevřete iTunes (nebo Finder, pokud používáte Macos Catalina a novější).
 • Okamžitě uvolněte tlačítko hlasitosti; Dále klepněte na tlačítko Snížení hlasitosti a pusťte. Po tom, upevnění a podržení tlačítka Boční (tlačítko pro začlenění na starších modelech), dokud neuvidíte černou obrazovku na iPhone.
 • Držte a podržte tlačítko Boční a tlačítko Snížení hlasitosti po dobu 5 sekund.
 • Uvolněte boční tlačítko při pokračování stisknutí tlačítka Hlasitost po dobu dalších 5 sekund. Podpora nápisu.Jablko.COM / iPhone / Obnovení.

Připraven: Zadali jste smartphonu v režimu DFU. Nyní iTunes nebo Finder musí v tomto režimu rozpoznat iPhone a navrhnout obnovení zařízení. Klepněte na tlačítko OK a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Počítač stáhne požadovanou verzi firmwaru a nainstaluje jej. Připravte se, že může trvat hodně času: Odpojte kabel, a pokud používáte notebook, ujistěte se, že má dostatek nabíjení (nebo připojení k síti).

Po dokončení procesu zůstane pouze pro zobrazení iPhone z režimu DFU. Zde je, jak to udělat:

 • Stiskněte tlačítko hlasitosti a okamžitě uvolněte.
 • Stiskněte tlačítko hlasitosti a okamžitě uvolněte.
 • Klepněte na tlačítko Boční a podržte, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple. Poté, že systémové zatížení by mělo správně projít a smartphone se v této fázi zastaví lepení.

Pokud zakážete smartphone z tohoto režimu, není možné, že jste pravděpodobně povolili chybu v jednom z kroků. V tomto případě se na obrazovce zobrazí obrazovka.Jablko.COM / iPhone / Obnovení.

Výstup iPhone můžete zopakovat z režimu DFU podle výše uvedených pokynů nebo jej proveďte pomocí Reibootu v několika kliknutí (pro tuto obrazovku na hlavní obrazovce vyberte „Režim EXIT RESTORE“).

Co dělat, pokud iPhone není načten (problém „Bílé jablko“ nebo „Eternal Heřmánek“)

Všechny milovníky útěk z vězení se narazili na problém, když po restartování zařízení nebo jen systém selhání systému odmítl načíst. Selhání může nastat v různých fázích stahování. Někdy je to „připojené jablko“ a neustále se točí „Heřmánek“. Dnes vám řeknu, jak můžete vrátit vše v pracovním stavu bez velkých ztrát.

Takže máme idevis s vězněmi, který odmítá načíst. Taková situace může dojít v důsledku několika akcí:

Ihned chci poznamenat, že nejjednodušší cesta z situace je reflash zařízení a učinit útěk z vězení. Tato volba vás nemůže vždy uspořádat kvůli skutečnosti, že můžete ztratit určitá data, programy, fotografie, hudbu. I když používáte naše pokyny a pravidelně zálohování, blikající a obnovení dat může trvat dlouho.

Budeme se zabývat všemi body v pořádku. Pokud jste vlastníkem drážkovaného iPhone a ještě nepoužívali naše služby k propuštění přístroje od provozovatele, pak použití oficiálního firmwaru je kategoricky kontraindikováno s využitím oficiálního firmwaru. Musíte nainstalovat pouze vlastní, což nezvyšuje verzi modemu. Takový firmware si můžete stáhnout pro každý iPhone ve speciální části našich stránek. Vaše instrukce vám pomůže dále.

Náš firmware nejsou takzvané sestavy. T.E. Kromě modemu požadované verze nebylo nic měnit a přidáno. Pokud jste stáhli sestavu jinde, může zahrnovat nějaké vylepšení nebo inovace a podle uvážení autora, může být z něj něco odstraněno. Vždy pečlivě zacházejte s takovým firmwarem a přečtěte si recenze jiných uživatelů, kteří se již podařilo použít. Úspěšná instalace takové shromáždění ještě není zárukou jeho stabilní práce v budoucnu. Pro časté po instalaci takového firmwaru můžete telefon používat po dlouhou dobu a pak na jednom bodu zkuste restartovat a dostat závěsné zařízení. Pokud přesně budete mít tento případ, s největší pravděpodobností vám pomůžete blikat na vlastní firmware naší výroby, a nikoli shromáždění s dalším softwarem. V případě, že situace vznikla v důsledku neslučitelnosti vylepšení. je žádoucí identifikovat vyhoštění, po kterém se problém neobjevil, aby ji v budoucnu instalovat. Po instalaci každého vylepšení doporučuji restartovat zařízení. Ano, někdo řekne, že to není nutně a projely tyto časy, když dokonce i okna požadovala restart po instalaci libovolného programu, ale odpovím, že je to nejspolehlivější způsob, jak identifikovat problém vylepšení.

Pokud jste milovníkem „kopání“ v systému souborů (nezáleží na tom, který program používat ITOOLS, IFUNBOX nebo IFILE). Je důležité mít na paměti, že máte plný přístup ke všem souborům, jejichž změna může ovlivnit výkon. Pokud se pokoušíte nahradit graf „Hands“, změnit nápis na jezdce odemknutí nebo změnit systémové soubory. Nezapomeňte uložit originály a restartovat po provedení manipulace.

S důvody, které mohou způsobit „bílé jablko“, které jsme si přišli, nyní pojďme mluvit o tom, jak to může být opraveno (bez záblesku, samozřejmě). Chcete-li začít, musíte telefonicky zcela vypnout, vypnout jej z počítače nebo nabíjení. Poté, po dobu 40 sekund, bydlení tlačítek „Domů“ a „Power“. To bude telefon zcela vypnout. Nyní stiskněte tlačítko „Power“ a počkejte na načítání zařízení. Ve většině případů se selhání vyskytuje v konečné fázi nákladního zatížení IOS, když je grafický skořápka vložena. Zbytek telefonních modulů již začal fungovat, jen vidět, že je to obtížné. Chcete-li pochopit, že telefon je v této fázi, musíte udělat příchozí hovor z jiného telefonu. Pokud provozovatel informuje, že telefon mimo zónu akcí nebo je vypnut. je zřejmé, že visí se stalo v dřívější fázi. Pokud šlo pípnutí, telefon je zavěšen v závěrečné fázi stahování, což znamená, že můžete přistupovat k systému souborů.

Nyní můžete použít programy ITOOL a IFUNBox a kopírovat všechna data ze zařízení: Aplikace, fotografie, hudba, kontakty, zprávy. Také v tomto režimu můžete vrátit systémové soubory na místo (samozřejmě, pokud původci zůstali).

Pokud tomu tak není v tomto případě v problémovém firmwaru a nikoli při výměně systémových souborů, ale v nesprávném vylepšení operace. musíte telefon nahrát v nouzovém režimu bezpečného režimu. Zařízení do něj spadne, pokud je nainstalován typ televizoru nebo „Crooked“. V tomto režimu jsou všechny vylepšení a programy z Cydia zcela zakázány a samotný úložiště aplikací je k dispozici ke spuštění. Z osobní zkušenosti řeknu, že verze na verzi IOS je jeho stabilita a dostat se do režimu stélky na mém iPhone 4 s IOS 5.jeden.1 Docela vzácný fenomén na rozdíl od starých 3GS s iOS 4.3.3, nemluvíme o iPhone 2G a IOS 3. Také vždy věnujte varování o varování autorů v Cydia pro vylepšení kompatibility s verzemi iOS.

Stáhnout telefon najednou v „Nouzový režim“, který je třeba zcela vypnout (podržte tlačítka „Home“ a „Power“ po dobu 20 sekund). Nyní klikněte na tlačítko Přidat hlasitost „“ a spusťte přístroj. Nenechte „“, dokud není telefon plný. Pokud je případ skutečně v neslučitelnosti Tweaks. iPhone se spustí v režimu „bez vylepšení“ a můžete jít do Cydia a odstranit vyladění, která způsobila potíže. Pokud je obtížné pochopit, který jeden z zvratů vedl k selhání. odstranit ty, které byly nedávno přidány. Poté se můžete pokusit znovu restartovat telefon v normálním režimu. Pokud to nefungovalo. zkuste opakovat operaci a odstranit další vylepšení.

Tak, můžete se pokusit vrátit zařízení k životu bez nutnosti firmwaru a další obnovení všeho nutného. Pokud vám tyto tipy nepomohlo. problém je mnohem vážnější a nelze se vyhnout firmwaru. Nicméně, to není nutné se obávat, protože pravděpodobnost kořisti zařízení je blízko nule, vzhledem k tomu, že oblast zatížení je spolehlivě chráněna před intervencí třetích stran. To znamená, že „Save“ podle IDVIS blikáním bude moci ve většině případů.

není, iphone, apple, nezapne

Co dělat, když se obrazovka s logem nezmizí a iPhone stále nefunguje

Pokud je zařízení restartováno, aktualizujte firmware a dokonce resetování nastavení nepomohlo, problém může souviset s hardwarem. V tomto případě je nejlepší kontaktovat službu specializující se na opravu produktů Apple.

není, iphone, apple, nezapne

Pokud náhle zhasne iPhone, objevuje se na něm logo a pak se nic nestane, znamená to, že se software něco pokazilo. Příčiny vzhledu obrazovky s logem:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS