Nepřenos ze systému Android na iPhone

Jak „přejít“ z Androidu na iOS: 20 způsobů

Mnohým se zdá nemožné přejít ze systému Android na iOS. Existují však nejméně 3 způsoby, jak „přenést“ data ze systému Android do iPhonu a kompletně „přejít“ na nové zařízení během 30-50 minut.

Zde je univerzální průvodce. Vhodné pro všechny systémy Android: Alcatel, Asus, Lenovo, Meizu, Philips, Nokia, Oppo, Phillips, Prestigio, Sony Xperia, HTC, Samsung, Xiaomi (Redme), ZTE, BQ, Vertex, Micromax, Umidigi, Oukitel, Texet, Leagoo, Dexp, Doogie, Huawei (Honor), HomTom, čínské no-name, prodávané pod značkami Megafon, Beeline, MTS, včetně tlačítkových mobilů atd.Д.

Jak odeslat chat ve službě WhatsApp do e-mailu

Doporučuji vám začít s nejjednodušším, i když ne nejpohodlnějším způsobem přenosu korespondence WhatsApp. Spočívá v jednoduchém zaslání poštou. Není příliš praktická, ale je široce dostupná, protože ji může používat každý bez ohledu na to, jaký smartphone nebo operační systém používá.

Aplikace WhatsApp umožňuje zasílání chatů po jednom prostřednictvím e-mailu v textovém formátu

Nepohodlnost ručního přeposílání každého chatu

Tato metoda je nepohodlná, protože vyžaduje poměrně hodně manipulace, musíte přenášet korespondenci s každým partnerem zvlášť a standardně se neodesílají všechny mediální přílohy. Určitě byste měli dát jasně najevo, zda je chcete poslat. V některých případech to může být problematické, protože mnoho lidí jednoduše zapomene poslat přílohy nebo se při třetím či čtvrtém chatu přestane ovládat.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z Androidu do iPhonu

Druhá metoda přenosu dat WhatsApp z Androidu do iPhonu je univerzálnější a pohodlnější, protože nabízí přenos všech chatů najednou. Spočívá v použití počítače a speciálního softwaru. Wondershare MobileTrans. Odesílejte všechny zprávy WhatsApp z Androidu do iPhonu najednou, aniž byste museli označovat každý chat zvlášť. Je velmi pohodlný, intuitivní a hlavně rychlý.

Nejpohodlnější způsob, jak přenést chaty přímo do aplikace WhatsApp

Aplikace Wondershare MobileTrans nabízí několik způsobů přenosu chatů

Pokud je tlačítko „Start“ neaktivní, vyměňte zařízení

Výhodnost této metody je nepopiratelná. Wondershare MobileTrans přenáší data WhatsApp tak rychle a bez námahy, jak je to možné s malou nebo žádnou potřebu vašeho vstupu. V podstatě stačí připojit chytré telefony k počítači a povolit ladění USB v zařízení se systémem Android, aby se aktivovala funkce přenosu dat. To je konec úsilí, které bude nutné vynaložit. Použijte.

Synchronizace se službou iCloud

Tento způsob zálohování iCloudu se vyplatí použít, pokud plánujete používat stejný účet na jiném iPhonu.

  Spuštění aplikace WhatsApp. V dolní části okna otevřete kartu Nastavení. V otevřené nabídce vyberte sekci „Chaty“.

Použijte některou z metod v tomto článku pro rychlou a snadnou migraci aplikace WhatsApp z jednoho smartphonu Apple do jiného.

systému, android, iphone

Jsme rádi, že jsme vám pomohli problém vyřešit.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici dalších 12820 užitečných pokynů. Přidat webové stránky Lumpics.Přidejte si nás do záložek (CTRLD) a určitě vám budeme opět k užitku.

Popište, v čem jste neúspěšní. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Dobrý den. Pokud přenesete aplikaci WhatsApp z jednoho iPhonu do druhého pomocí (druhé) metody popsané v článku, bude třeba druhý iPhone resetovat, protože to je jediný způsob, jak zahájit obnovu ze zálohy iCloud. Naštěstí však existuje jednodušší řešení. pokud oba iPhony používají stejný účet iCloud a plánujete na druhém iPhonu používat stejný účet WhatsApp, který právě používáte na prvním iPhonu, stačí zálohovat data na tomto zařízení a poté nainstalovat aplikaci WhatsApp na druhém zařízení, přihlásit se k ní a obnovit ji z této zálohy. Proces jeho vytvoření, všechny dostupné metody, jsou podrobně popsány v článku uvedeném v odkazu níže, obnovení se provádí ve stejné sekci nastavení aplikace.

Dobré ráno! Zapomněl jsem heslo Apple ID svého starého iPhonu a koupil jsem si nový iPhone. Protože si nepamatuji své heslo k iCloudu, nemohu přenést všechna data do nového. Řekni mi, že musím použít 2. Způsob přenosu všech zpráv do nového iPhonu?

Dobrý den. Pokud je pro vás historie chatu, kterou jste si během používání aplikace WhatsApp vytvořili, důležitá, bude samozřejmě nutné ji přenést do nového zařízení. Až na to, že bez přístupu k iCloudu s AppleID používaným na starém iPhonu nemůžete provést postup přenosu, takže nejprve musíte obnovit ztracené heslo. Na našich webových stránkách máme materiál, který vám pomůže vyřešit výše uvedený problém, použijte doporučení z něj:

systému, android, iphone

Moc vám děkuji, díky vám jsem obnovil své heslo Apple ID. Teď už zbývá jen přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu. Doufám, že to bude fungovat. )

Dobrý večer! Prosím, řekněte mi, po přenosu aplikace WhatsApp z iPhone do iPhone, budete se muset přihlásit k novému, nebo se to stane automaticky??

Dobrý den. Odpověď na vaši otázku se nachází v posledním odstavci článku. odstavec ,,Jakmile je zotavení dokončeno, začněte používat aplikaci WhatsApp“. Vzhledem k tomu, že aplikace byla znovu nainstalována, je třeba ji znovu propojit podle telefonního čísla, čímž se zobrazí dialogové okno se všemi chaty, které byly vytvořeny na druhém iPhonu.“Proto bude nutné se do aplikace znovu přihlásit.

Co když nemáte přístup k SIM kartě se starým číslem?? Od té doby, co jsem si nainstaloval Whatsapp na svůj starý iPhone, vypršela platnost sim a číslo s největší pravděpodobností přešlo na někoho jiného.

Dobrý den, Sergei. Chcete-li se dostat z takových situací, se kterými jste se setkali, WhatsApp poskytuje jednoduchý způsob, jak změnit své číslo-ID, aniž byste ztratili informace, které jste v messengeru nashromáždili. Tuto funkci můžete použít podle pokynů na následujícím odkazu:

Dobrý den. při změně čísla je třeba zadat číslo a přijímat SMS a sim tohoto čísla nemám, to je moje staré číslo. To je ten problém.

Zpočátku je to pochopitelné, ale nezabrání vám to ve změně „přihlášení“ do aplikace WhatsApp, pokud jste již neopustili messenger Ale zkontrolujte pokyny, které jsem vám dal, nebo to udělejte pečlivěji. musíte potvrdit nové ID, ne staré, což znamená, že budete muset obdržet SMS s ověřovacím kódem na číslo SIM, které máte a budete používat v budoucnu. Pokud si nepamatujete přesnou hodnotu „starého“ čísla, můžete ji vyhledat v nastavení messengeru:

Potřebuji používat staré číslo v novém iPhonu. Aktivoval jsem se na novém tím, že jsem přijal telefonní hovor na svém domácím telefonu, protože žádný jiný mobilní telefon nemám, problém je, že nastavení má nyní tento domácí telefon. Potřebuji ten starý.

Pokud „potřebujete používat staré číslo na novém iPhonu“ všemi prostředky, pak existuje pouze jedna možnost: obraťte se na svého poskytovatele služeb, aby obnovil ztracenou SIM kartu a, pokud je taková operace možná, použil ji v budoucnu. A vaše pokusy používat ID, které už v podstatě není vaše a obecně vám není k dispozici, s nímž se může kdykoli cokoli stát (například nový majitel čísla se rozhodne použít ho k registraci do aplikace WhatsApp. ztratíte přístup k messengeru a všem datům v něm uloženým) pro neustále využívanou a pro vás pravděpodobně důležitou službu je přinejmenším nelogické a nebezpečné, pokud jde o vaše uživatelská data. Stručně řečeno, staré číslo (pokud k němu neobnovíte plný přístup pořízením nové SIM karty) bude muset být dříve či později zapomenuto, otázkou je pouze to, zda se ztratí data s ním spojená. Ať už jsou vaše přání a motivace jakékoli, nejvhodnější je ve vaší současné situaci postupovat takto:

Aby vše probíhalo hladce

✓ Během kopírování dat nepřijímejte hovory (mobilní telefon můžete vypnout).

✓ Nezavírejte aplikaci „Move to iOS“ v zařízení se systémem Android.

✓ Připojení Wi-Fi může být ovlivněno aplikacemi, jako je Sprint Connections Optimizer nebo „Smart Network Switching“. Pokud nemůžete migrovat data, zakažte je.

✓ Pokud se některé aplikace na novém iPhonu nezobrazují, otevřete App Store a stáhněte je ručně.

✓ Pokud se při spouštění iPhonu vyčerpá paměť, budete muset proces spustit znovu. To bude vyžadovat odstranění všeho v zařízení iOS. V systému Android vyberte data, která nepřesahují volné místo v novém telefonu.

Jak přenášet data ze systému Android do iPhonu

Přenos do iOS

Pro úspěšný přenos souborů ze systému Android do iOS 11 pomocí aplikace Přenos do iOS musí být splněny následující podmínky:

 • Iphone musí mít iOS 11 a Android musí mít alespoň 4.0;
 • Všechny aplikace ovlivňující modul Wi-Fi musí být zastaveny nebo odinstalovány;
 • Na iPhonu by měl být dostatek volného místa pro nová data;
 • Baterie v zařízeních musí být plně nabité;
 • Kopírování může přerušit i telefonní hovor, proto je u chytrých telefonů lepší dočasně zakázat příchozí hovory aktivací režimu vzduchu.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a spusťte ji. Stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a poté si přečtěte podmínky a vyjádřete s nimi souhlas.

Při nastavování systému iOS 11 na iPhonu nebo iPadu jako nového zařízení se zastavte v kroku „aplikace a data“ a vyberte možnost „Přesunout data ze systému Android“.

V okně „Najít kód“ klikněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilního zařízení. Můžete přesunout kontakty, zprávy, fotografie, videa, záložky, účty Google a záznamy v kalendáři. Tyto údaje se mohou lišit v závislosti na zařízení se systémem Android.

Po dokončení procesu přenosu můžete pokračovat v nastavení iPhonu nebo iPadu.

Tato aplikace vydaná společností Apple představuje nejjednodušší způsob přenosu většiny souborů. Doporučeno pro uživatele s telefonními daty.

Úložiště Google Cloud

Kontakty, poznámky, kalendáře a další důležité informace na iPhonu 8 můžete synchronizovat se službou Google. To se provádí v následujících krocích.

Otevřete Nastavení, vyberte Účty a Google. Pak klikněte na tlačítko Synchronizovat kontakty. Poté přeneseme všechna data z telefonu se systémem Android do cloudové služby Google.

Poté dojde k extrakci z úložiště Google Cloud v zařízení iPhone. Otevřete nastavení na iPhonu a přejděte do sekce Pošta, Adresy, Kalendáře. Zde klepněte na položku Přidat účet a na položku Účet CardDAV. Zadejte svůj server, uživatele a heslo. A nakonec stiskněte tlačítko Pokračovat, přenos seznamu dat je dokončen. Všechny informace z telefonu se systémem Android jsou nyní v iPhonu 8.

Tato metoda se provádí bez počítače, pouze v telefonu a není nutné ji později ukládat do jednoho nebo více zařízení, což šetří spoustu času.

Používání iTunes

Kromě výše uvedené metody můžete soubory z Androidu do iPhonu 7 přenášet také prostřednictvím iTunes.

Nejprve musíte připojit systém Android k počítači a zkopírovat veškerou hudbu, obrázky a videa, která chcete. Poté musíte iPhone přepnout do počítače a spustit iTunes. Chcete-li přesunout hudbu, přejděte na kartu Hudba, zaškrtněte příslušné položky a zadejte cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. A klikněte na tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

Itunes umí rychle přenést poznámky, kontakty, hudbu, videa a fotografie do nového iPhonu. Výhodou je, že iTunes je zdarma. V počítači však musíte mít nainstalované iTunes.

Jak importovat data ze zařízení iPhone do systému Android

Někdy potřebujete přenést data z iPhonu do Androidu, zde je 5 způsobů, které vám pomohou při přenosu z iOS do Androidu.

Přenos kontaktů z iPhonu do Androidu přes iTunes

Pomocí iTunes můžete zdarma přenášet soubory, jako jsou kontakty, fotografie, e-maily, čísla přípojek nebo poznámky z iPhonu do Androidu.

Musíte spustit iTunes, připojit smartphone Apple k počítači pomocí kabelu.

Poté stiskněte tlačítko „Info“, zaškrtněte políčko „Synchronizovat kontakty“ a z rozevíracího seznamu vyberte „Kontakty Google“.

Musíte přejít na Google a počkat, až se kontakty iPhonu synchronizují.

Přenos dat z iPhonu do Androidu pomocí iCareFone

K přenosu dat do počítače můžete použít nástroje Tenorshare iCareFone.

systému, android, iphone

Poté připojte telefon Andriod k počítači pomocí kabelu USB a přeneste data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho můžete pomocí tohoto úžasného nástroje snadno vyčistit nepotřebné soubory a zrychlit zařízení, spravovat kontakty, fotografie, videa, hudbu, aplikace, vytvářet zálohy a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat atd.Д.

Import dat aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu přes iCloud

Po výměně starého iPhonu je třeba jej zálohovat. Icloud vám umožní importovat konverzace WhatsApp do smartphonu nebo tabletu se systémem Android bez ztráty dat.

A nyní je třeba spustit nové zařízení, bude ukládat veškerou korespondenci a historii zpráv WhatsApp.

Export dat z iPhonu do Androidu přes Gmail

Chcete-li exportovat data z iPhonu 7 do systému Android prostřednictvím služby Google, musíte se přihlásit ke svému účtu Gmail a informace budou synchronizovány.

Přejděte do nastavení a v části „Pošta, adresy, kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte údaje o svém účtu Google a klikněte na další. Zadejte položky, které chcete synchronizovat. Informace budou přeneseny do vašeho zařízení.

Přenos poznámek z iPhonu do Androidu pomocí aplikace yandex

Kromě toho existuje jedna možnost. Yandex.Move“, je doplněk ke cloudovému úložišti „Disk“. Může kopírovat data z iPhonu, iPadu, iPodu do cloudové služby a výpis z cloudu do Androidu, dvě zařízení si touto metodou vyměňují soubory.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z Androidu do iPhonu

Při migraci se sice automaticky stáhnou téměř všechny aplikace, ale jejich obsah se nepřenáší. Zatímco cloudové služby a mnoho messengerů umožňuje obnovit obsah po přihlášení, WhatsApp to neumožňuje. Neumožňuje přenášet chaty bez omezení. pouze z iPhonu do Samsungu.

Ale našel jsem velmi dobrou aplikaci Wutsapper, která mi umožnila přetáhnout téměř veškerou korespondenci bez větších problémů. Téměř, protože abyste mohli vše přenést, musíte si koupit placenou licenci a já jsem ty peníze nechtěl. Naštěstí nemám mnoho chatů v aplikaci WhatsApp, takže jsem nepřišel o nic, co jsem potřeboval. Pokud máte rozsáhlý seznam kontaktů, pravděpodobně budete muset zaplatit.

Data aplikace WhatsApp můžete přenášet bez počítače

Bezplatná verze neumožňuje vybrat data, která chcete přenést, takže musíte zaplatit

Demoverze neumožňuje přenést všechna data, což omezuje množství dat

Vyplatí se přejít na iPhone?

Face ID je pravděpodobně nejlepší vynález společnosti Apple

I přes tyto nevýhody se mi iPhone líbí. Mobilní operační systém společnosti Apple je uspořádán velmi logicky a intuitivně. Zde jsou hlavní argumenty, které mě přiměly zůstat u iOS:

 • Dělám méně chyb při psaní, autokorekce funguje lépe.
 • Aplikace nepřestanou z ničeho nic fungovat a jejich funkce se nevypnou, když se mezipaměť zaplní.
 • Aktualizace většiny aplikací jsou nejprve vydávány pro iOS a teprve později pro Android. Dokonce i Google vydá aktualizaci spíše v App Store než v Google Play.
 • Aplikace se mě ptají, jestli chci být sledován a nechat si shromažďovat údaje. Takže Applu opravdu záleží na mém soukromí.
 • Face ID je super cool. Pohodlnější systém ověřování prostě neexistuje, jen si nevšimnete, jak funguje.
 • Spárování iPhonů s dalšími zařízeními Apple přináší nové funkce. Nyní mohu například zkopírovat text z počítače a vložit ho do smartphonu nebo přijmout hovor na iPadu.
 • Aktualizace pro iOS vycházejí pro všechna zařízení najednou a já nemusím čekat, až se výrobce probudí a vydá aktualizaci pro můj smartphone.

Objektivně je iPhone chytrý telefon, který je skutečně určen pro lidi. Zdá se, že byl navržen tak, aby uživatel nebyl nedej bože přetěžován. V systému Android nic takového není. Samozřejmě si nemyslím, že to vývojáři společnosti Google udělali schválně. Všechny nedostatky systému Android, které iOS nemá, jsou s největší pravděpodobností způsobeny architektonickými vlastnostmi této platformy. Ale vlastně, co je mi do toho, proč tomu tak je?

Protože chci jen používat svůj smartphone, nechci vymazat mezipaměť, aby něco fungovalo, nechci vůbec vědět, co je mezipaměť v systému Android. Iphone možná není příliš praktický na počáteční nastavení, ale později je velmi praktický na používání. A víte, jsem ochotná si to jednou zkusit, jen abych se v budoucnu nenudila.

Na bezkontaktní placení chytrými telefony jsme si již dávno zvykli. Pro nás je normální nenosit peněženku ani bankovní kartu, natož hotovost. A k čemu to je, když dnes můžete platit telefonem téměř všude? Stačí na zařízení spustit aplikaci platební služby, potvrdit svou totožnost pomocí biometrických údajů a zaplatit za nákup přiložením zařízení k terminálu. Je vhodné. Mnozí by však rádi omezili počet akcí na minimum a platili chytrým telefonem s vypnutou obrazovkou. Podívejme se, zda je to možné.

Všichni netrpělivě očekáváme zprávy od výrobců, abychom se konečně dozvěděli vlastnosti nového smartphonu. I když se smysl pro novinky oproti polovině minulého století poněkud otupil, stále se snažíme překvapit něčím novým. Bohužel je to těžké: většina nových produktů je uživateli hodnocena jako „nic nového, ale postačí“. Problémem je, že chytré telefony se pomalu opotřebovávají a kvůli určitým požadavkům a objemům výroby není prostor pro experimentování. To mi vnuklo myšlenku shromáždit nějaké pádné důkazy o tom, že se chytré telefony přestaly vyvíjet. Nevěřte tomu? Pak se přesvědčte sami.

Vydání nového smartphonu Samsung. Přinejmenším ve špičkovém segmentu. Je to vždycky velká věc. Je tak velký, jak velké je vydání nového iPhonu. Jakákoli informace, která se týká nové vlajkové lodi společnosti Samsung, tak nevyhnutelně přitahuje velkou pozornost. A pokud i pověst vzbudí zájem publika, tapeta plochy nového firmwaru smartphonu obecně by mohla vyvolat skutečný rozruch. Zvláště když samotné zařízení ještě nebylo vydáno a není jasné, kdy bude.

Všechno na produktech Apple je skvělé, kromě ceny.

Mám iMac 27, makbook m1. Všechno na produktech Apple je skvělé Kromě iPhonu. Přechod na Android kolem roku 2012. Zkoušel jsem iPhone 11, nemohl jsem na něm sedět déle než jeden den. Po androidu. jako návrat do roku 2012 Aktualizace a cena. například Samsung vydává záplaty každý měsíc, cena je srovnatelná.

Před 6 lety jsem přešel z mizerného iOS na krásný Robot. Ani jednou jsem nelitoval. Používají se oba systémy, ale hlavní je samozřejmě Android.

systému, android, iphone

Jak se mi líbilo v předchozím podobném článku. „nejde o to, co je nejlepší, jde o to, co se hodí, co se vám nejvíc líbí“. Ano, cena je to hlavní, co mě nejen odrazuje, ale (nevím, jestli je to slovo v ruštině) ztěžuje koupi iPhonu. Jsem obyčejný občan, invalidní, tj. S minimálním důchodem a podprůměrným platem. I LOL při pomyšlení na placení 200 dolarů za 5-6 let starý telefon BOO. samozřejmě je praktičtější koupit nový Android s roční zárukou za stejné peníze.

Cena vlajkových lodí je srovnatelná. Ale existují vynikající zařízení od oneplus, realme, Xiaomi za rozumný rozpočet. A pokud uvažujete o boo, můžete také získat loňskou vlajkovou loď Samsung levně.

Cituji: Uvázání se však neukázalo jako nejpohodlnější. Na rozdíl od systému Android, kde NFC funguje oběma směry, iPhone neumožňuje jednoduše se dotknout „plastu“ zadního krytu a zapsat platební údaje do paměti. To je velmi nepohodlné, protože musíte všechny informace zadávat ručně. Delirium. Kartu lze do peněženky pohodlně a rychle přidat z většiny bankovních aplikací pro iOS!!

Vážená redakce! Nevýslovně mě inspiruje chvalozpěv na Josa (skoro na Ježíše, ale to je něco jiného), mám chuť přidat se ke sboru a volat „Sláva mu!“!“, ale červík zbytkových pochybností se mi stále zarývá do míchy a kluci, kteří si stále s něčím lámou hlavu, se stále. Neustále na něco ukazuji prstem, jako třeba na tohle:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS