Nezapínání iPhone při nabíjení bliká Apple.

Co když iPhone zavěsil na „Apple

Každá technologie uživatele Apple se může setkat se situací, kdy gadget visí na bílé obrazovce s logem Apple. To se stává zřídka, ale stále se to stane. Naštěstí je často možné vyřešit problém sami, aniž byste odkazovali na servisní středisko. Řekněte určitým způsobem.

Osvícení Apple Smartphony se dějí z různých důvodů. Systémová chyba je obvykle na vině, v důsledku kterého zařízení nemůže odkazovat na procesor, zkontrolujte paměť a další komponenty. Nejčastěji se vyskytne při instalaci nového firmwaru, vrácení staré verze dat iOS nebo obnovení ze zálohy. Někdy gadget zamrzne při připojení k PC nebo neúspěšným útěkám.

Také selhání může vzniknout v důsledku problémů s hardwarem. vodou, poruchy baterie nebo poškození způsobené kapkou. V takových případech musíte kontaktovat servisní středisko.

Pojďme zvážit populární řešení pro opravu bílé obrazovky iPhone.

Zařízení vůbec nereaguje

Pokud váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X nereaguje vůbec na vaše akce, to prostě zavěsilo a zobrazuje statický obraz nebo jen tmavou obrazovku, potřebujete restart.

V tomto případě byste neměli ztratit žádná data, na které fungovalo, pokud dojde k automatické úložné funkci v příslušném softwaru. A reset iPhone nebude přesně.

Na iPhone 8, 8 Plus, X stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a poté stiskněte a uvolněte tlačítko redukce. A na konci stiskněte a podržte tlačítko napájení na logo Apple.

Pokud používáte iPhone 7 nebo 7 Plus, stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Pokud používáte iPhone 6S, 6S plus nebo starší modely současně stiskněte a podržte tlačítko „Domovská stránka“ a tlačítko napájení po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Jak obnovit provoz zařízení

Pokud používáte originální a provozovatelnou nabíječku, ale iPhone se nezapne a blikne logo, musíte provést řadu akcí, které povedou k obnovení zařízení.

Pro vyčištění RAM a restartujte všechny aplikace, stačí restartovat telefon. Tato volba je vhodná pro všechny technologie Apple. Pokud po vyčištění paměti telefon zapnul, důvod, proč smartphone nefungoval dobře a vyhodil jablko, šel v osvícení aplikací.

Jak povolit iPhone bez vězení?

Co když jste neudělali útěk, ale iPhone se stále zapíná a vypne? Když zařízení Apple nebyl nebezpečný, zkuste strávit takový test. Restartujte mobilní zařízení a pokuste se jej zavolat za 5 minut. Pokud hovor jde, stahování se zastaví v poslední fázi. To je dobré znamení. přístup k FS! Takže bez problémů odstraňte všechny aplikace Buggy.

Všimněte si, že v tomto stavu telefonu iTunes neumožňuje změnit systém souborů. Doporučujeme, abyste používali alternativní možnosti. Programy Itools nebo IFUNBox. Vše, co máte. Proveďte připojení k PC a jeden pro odstranění aplikací analogií s věznicí vylepšení.

Pokud je „volací test“ negativní (žádná výzva), vznikl hardwarový problém. ALA, je nepravděpodobné, že by bylo řešeno bez technických znalostí, pájecího železa a multimetrů. Je lepší nevylézt na náplň pro iPhone, ale dejte gadget do péče o ruce profesionálů.

Pokud nefungujete tlačítka

Nalezená následující volba: IPhone nereaguje na stisknutí tlačítek a na obrazovce je zavěšena obrazovka poslední aplikace. První věc, kterou potřebujete v této situaci. Znovu načtěte zařízení do nuceného režimu. Chcete-li to provést, podržte současně „režim spánku“ / „Probuzení“ a „Domů“ tlačítko a v deseti a patnácti vteřin uvidíte, že Apple je na obrazovce znovu na obrazovce.

Stává se, že zařízení se nezapne. Pak byste se měli připojit k nabíjení a nechat nabíjet iPhone na padesát šesti minut. Brzy uvidíte nabíjecí obrazovku. Pokud k tomu dojde, zkontrolujte konektorovou zásuvku opatrně, nabíječku a kabel. Možná v nich. Pokuste se provést stejný postup uchýlením na pomoc dalšího zdroje nabíjení baterie.

Kontrola smyček

Vzácné, nicméně, ne méně důležité, důvod může být skutečnost, že vlak odlet z konektoru. Pak musíte provést následující: Musíte se otevřít případ, zkontrolujte, zda všechny položky jsou umístěny na scéně (pro to je dostačující najít obraz správného schématu a odkazovat se na něj).

Pokud ano, doporučuje se provést následující: Take Střídat se začít PRECHELL všechny konektory se smyčkami. Poté, co je nutné pečlivě zavřít případ a zkontrolovat pracovní kapacitu mobilu.

Nezapnutí

Zařízení se nemůže zapnout a existuje několik důvodů:

  • Baterie v hlubokém vybití. Zařízení nemůže začít s nenabitou baterií a nemůže být nabíjen buď, protože z důvodu hlubokého výboje je blokován regulátorem.
  • Baterie se nezdařila. Baterie je určena pro cca 500 cyklů. Pokud zařízení aktivně použijete a nabíjete jej každý den. za méně než dva roky se baterie stane nefunkční. V praxi se to děje ještě rychleji.

iphone se nezapne, hoří „jablko“ a jde ven

Na obrazovce se rozsvítí bílá „Apple“ nebo nepřetržitě, než je baterie vypouštěna, nebo zařízení je cyklicky přetíženo každých několik minut. To se může stát z následujících důvodů:

    Otáčková baterie deformuje poplatek za zařízení. Tato porucha je více charakteristika třetí generace iPhone, kde je baterie nastavena mezi „žlabu“. spodní část pouzdra a základní deskou. Deformace desky vede k porušení kontaktů a v důsledku zařízení „zavěšení“ na spořič obrazovky. Po výměně baterie do nového normálního provozu zařízení se může obnovit a možná ne. Pokud dostaneme štěstí.

Pokud je iPhone zavěšen na „Apple„, nezapne se a nereaguje na připojení k počítači nebo restartování, máte dobrou šanci vrátit smartphone k životu sami. Je nejjednodušší udělat to prostřednictvím programu Reiboot, který udělá vše pro vás, ale pokud si přejete, můžete riskovat a pokusit se udělat všechno ručně.

DIY Oprava vás nebude stát nic (s výjimkou pravděpodobných nervů), zatímco pro použití všech možností Reiboot bude muset zaplatit: Licence stojí pouze 1,509, 2,517 nebo 3 021 za měsíc, rok, rok, rok, rok a neomezené použití, díky tomu Dočasná propagace TENORRU30. Dává 30% slevu. Dokonce i maximální verze je stále menší než služba v oficiální službě Apple. kromě toho, pokud vám nepomůžeme, vývojáři jsou připraveni vrátit peníze do 7 dnů ode dne platby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS