Nokia 1 plus recenze: dostanete to, za co platíte. Nokia 1 0

Bohužel, 180 vás nedostane tak daleko, jak by se mi líbilo

HMD Global, majitel značky Nokia, nedávno vydal 1 plus v Kanadě a existuje pouze jeden způsob, jak popisovat telefon. dostanete to, za co zaplatíte.

Přichází v 179.99 CAD, The Nokia 1 Plus je rozpočtový telefon, který se snaží tlačit to, co může 180 CAD dodat v zařízení.

Nokia uvádí na trh 1 plus jako možnost skvělá hodnota, s níž musím souhlasit. To znamená, že mám také silný pocit, že každý, kdo nakonec koupí toto zařízení, se s ním ocitne frustrovaný.

5.45 palců IPS LCD, 480 x 960 pixelů, poměr stran 18: 9

8 GB, 16 GB rozšiřitelný pomocí micro SD karty

Barvy: Černá | FM rádio, slot pro micro SD karty, Bluetooth 4.2,

5.45 palců IPS LCD, 480 x 960 pixelů, poměr stran 18: 9

8 GB, 16 GB rozšiřitelný pomocí micro SD karty

Barvy: Černá | FM rádio, slot pro micro SD karty, Bluetooth 4.2,

Android Go je vlastně docela úhledný

Android Go je lehká verze Android 9.0 koláč. Zahrnuje mnoho stejných funkcí, ale mnoho vizuálních vzkvétání a vyšších aspektů operačního systému je pryč.

Získáte méně předinstalovaných aplikací a některé aplikace na telefonu jsou menší než jejich tradiční protějšky Android. Google je zmenšil tím, že z nich učinil progresivní webovou aplikaci, jako je u map nebo vystřihnutím částí aplikace jako u asistenta.

Chcete.li to dále, jsou také vytvořeny aplikace GO pro používání méně dat. Například, když načtete webové stránky v Google Chrome Go, spustí se v režimu „lite“. TOTO STRIPSOVÁ webové stránky na základní úroveň a odebrat reklamy.

Kromě toho se na YouTube Go dochází k dalšímu příkladu. Pokaždé, když kliknete na video, aplikace se vás zeptá, zda jej chcete načíst do režimu spořiče dat, standardní kvality nebo vysoké kvalitě. To se děje, i když jste připojeni k Wi-Fi. Pokud máte v zařízení kartu micro SD, můžete si video stáhnout a sledovat offline později.

Většina zkušeností Android Go je pozoruhodně podobná standardní verzi Android 9 Pie, s několika rozdíly v designu a méně pokročilými funkcemi.

Pro 180 je to docela dobře

1 plus se cítí slušně, ale v žádném případě ne prémie. Je vybaven plastovou zadní deskou a displejem, podobně jako u jiných chytrých telefonů, které spadají do nízkoedové kategorie.

Zadní část telefonu se skládá z texturovaného barevného plastu, který je obarven celou cestu, aby se zajistilo škrábance a přezdívky, které nejsou patrné.

Zadní část smartphonu je také překvapivě přilnavá.

nokia, recenze, dostanete, platíte

5.46palcová obrazovka nemá velmi vysoké rozlišení s rozlišením 480 x 960 pixelů, ale je to dokončena.

NOKIA 1.3. КАК НОКИЯ ДО ТАКОГО ДОКАТИЛАСЬ? ТЕЛЕФОН ЗА 5990!

Kromě toho není na displeji žádný povlak, což by mělo za následek, že obrazovka sluchátka je po celou dobu pokryta otisky prstů.

Zkušenost

Telefon zabalí pouze 1 GB RAM a v důsledku toho není ve většině případů zvlášť rychlý. Navigace Uživatelského rozhraní Nokia 1 Plus je dostatečně elegantní a vstřícná, ale jakmile začnete spustit aplikace, 1GB zařízení RAM a MediaTek MT6739WW ukazuje, jak pomalý je tento telefon skutečně.

Například jednoho rána během mého dojíždění do práce jsem se pokusil poslouchat hudbu na Tidal při procházení novin Google. Z velké části byla zkušenost snesitelná, dokud jsem se nepokusil sdílet odkaz na Slack. Za prvé, nabídka sdílení trvalo příliš dlouho na to, než se načítá, zhruba za 45 sekund nebo více. Dále otevírá Slack a sdílet spojení s mými spolupracovníky ztuhl a havaroval zařízení.

Toto je jeden z mnoha příkladů 1 plus, který nedokáže dosáhnout i jednoduchého úkolu, který může většina moderních telefonů udělat během několika sekund.

nokia, recenze, dostanete, platíte

Stalo se to jen několikrát, ale vyskytlo se častěji, než by mělo, dokonce i se zařízením s nízkým koncem, což mělo za následek frustrující zážitek.

Když telefon skutečně fungoval, bylo to použitelné, ale tyto krátké okamžiky nebyly konzistentní. Zjistil jsem, že jsem často narazil do záchvatu zpoždění a pak strčil telefon zpět do mého podráždění.

Zatímco fotoaparát Nokia 1 trval navždy, než jsem fotil, cítil jsem jak jeho 8-megapixelový zadní kameru, tak 5-megapixelový přední střelec produkoval průchodové obrázky. To znamená, že telefon chybí moderní funkce fotoaparátu, jako je digitální zoom.

Jednou z oblastí, kde jsem neměl žádné problémy, byla 1 plus byla výdrž baterie. Smartphone neustále prošel každý den, kdy jsem ho použil.

Před nákupem přemýšlejte o tom, co chcete z telefonu

Zatímco Nokia 1 Plus může nabídnout významnou hodnotu, protože za ní nízkou cenu zabalí do značné míry plnou zkušenost Android 9, je těžké ji doporučit, protože je to tak nekonzistentní zážitek.

Pokud zařízení používáte jako pouze textové a volající stroj, mohlo by to fungovat pro vás. Ale pokud přicházíte do 1 plus a očekáváte, že budete moci mít honosný a zábavný plnohodnotný telefon Android, budete pravděpodobně zklamáni, dokonce i s ohledem na cenově dostupnou cenovou značku Nokia 1 plus ‚.

Můžete si koupit Nokia 1 plus hned od dnešního dne z London Drugs a Best Buy Canada za 179.99 CAD.

„Je to skvělé pro hovory a texty, ale kromě toho vás zpomaluje na procházení.“

Nokia 1 plus

Nokia 1 plus cena v Indii začíná od 5 999 GBP. Podívejte se na podrobné specifikace a funkce Nokia 1 plus.

Nokia 1 plus rychlé specifikace

Specifikace
RAM 1 GB
Zobrazit 5.45 palců, 480 x 960 pixelů
Zadní kamera 8 MP
OS Android V9.0 (koláč), upgradovatelné na V11
Vnitřní paměť 8 GB

Podobné produkty

uživatelské recenze

Nokia 1 plus

prosím RAM 2GB VOLTE ANO. A po. Sabse Jyada prodává hogi. BT, v tomto rozsahu.

Diskutovat

Adil Khan Nokia 1 Plus prosím Ram 2 GB VoLTE Ano. A po. Sabse Jyada prodává hogi. BT, v tomto rozsahu.

Související zprávy

Nejlepší zrekonstruované telefony: Zde jsou nejlepší mobily z druhé ruky, které si můžete koupit na Amazonu

V dnešním rychle se rozvíjejícím světě může být nákup zcela nového mobilního telefonu významnou investicí. Se vzestupem online trhů, jako je Amazon, však roste trh pro mobilní telefony z druhé ruky…

Telefon Vivo Flying Camera: Proč by koncept Vivo v létajícím fotoaparátu mohl pořídit mobilní fotografii do nových výšin

Jak technologický pokrok, byli jsme svědky některých neuvěřitelných pokroků v průmyslu mobilních telefonů, od přidání více kamer po zavedení skládacích obrazovek. Existuje však jeden techno…

Nic telefonu (2) Získat procesor řady Snapdragon 8

Po úspěchu telefonu Nic (1) na globálním trhu je Carl Pei oddán vytváření humbuk pro nic pro nic (2). Nic zakladatele PEI to oznámilo na Mobile World Congress (MWC) 2023, že…

Sanchar Saathi: Komplexní průvodce sledováním a blokováním ztracených mobilních telefonů

ARM Developly Technology Development ARM Department of Telecom, C-DOT, nedávno představila webovou stránku zaměřenou na občany s názvem Sanchar Saathi. Cílem této platformy je zmocnit mobilní předplatitele a posílit sekundu…

Seznam démonů Slayer Hashira: Zjistěte, kdo je ten nejsilnější

Démon Slayer se nepochybně objevil jako jeden z nejoblíbenějších animech všech dob. Zatímco v první sezóně se většina lidí spojila se sourozenci Tanjiro a Nezuko, další sezóny anime pomohly pít…

Nokia 1 Recenze

Byla čas, kdy byla Nokia lídrem na trhu a měla telefony v každém segmentu cen. V poslední době to přišlo s mnoha telefony Android, které celkově získávají dobré recenze. Telefon, který dnes kontrolujeme, je smartphone vstupní úrovně od Nokia, který běží Android Go, The Nokia 1. Jednoduše řečeno, Android Go je sada aplikací, které mají mnohem menší velikost a jsou vyrobeny pro chytré telefony vstupní úrovně. na to později.

Sestavení designu

Máme s sebou barvu „teplé červené“ a je jako oranžový odstín, na který je střízlivý podívat. Nokia 1 má hladký pocit, ale to také znamená, že se cítil trochu trochu kluzký. Vzhledem k malé velikosti (ve srovnání s vlajkovými loděmi), je méně pravděpodobné, že ji upustíte.

Má plastický pocit všude, ale ne něco, co by se cítilo levně.

Co když je teplá červená pro určité příležitosti trochu na místě? Nebojte se, Nokia 1 přinesla zpět velmi milované kryty xpress-on, které jsou k dispozici v různých barvách, takže můžete dát telefonu odlišné oblečení, kdykoli si přejete.

V Nokia 1 je nastavení duálního SIM, takže můžete použít dvě SIM karty současně a vyhrazený slot pro paměťové karty, který se hodí do micro SD karty pomocí, kterou můžete paměť dále rozšířit o 128 GB.

Má nahoře konektor pro sluchátka, micro-USB nabíjecí slot ve spodní části, objem kolébky tlačítko napájení na pravé straně. Ve spodní části obrazovky nemá tlačítko fyzického domova / probuzení, takže musíte stručně stisknout klávesu napájení, aby se probudil telefon, který se necítí velmi přirozeně.

Reproduktor se nachází vzadu, takže pokud posloucháte hudbu, musíte ji udržet směrem dolů. Také hlasitost reproduktorů je prostě přijatelná, nic chvályhodného.

Pod kapotou

Nokia 1 má baterii 2150 mAh. Je to více než dostatečné pro tento telefon a může vás vydržet až dva dny se středním až vysokým využitím. Má nárokovaný čas 350 hodin, což je velmi uvěřitelné vzhledem k tomu, že baterie klesla o pouhých 1% po 4 hodinách pohotovostního, zatímco jsem ji používal.

Další dobrá věc, kterou je třeba poznamenat, je, že je baterie odnímatelná. Ačkoli to nemusí být něco, na čem záleží v každodenním používání, určitě hraje důležitou roli o pár let po řádku, když budete muset změnit baterii, pokud se život zhoršuje. Na rozdíl od vlajkových lodí, které máme v těchto dnech, nebudete muset poslat svou nokii 1 do servisního střediska na náhradu. Stačí si koupit baterii a změnit ji sami. To má smysl pro smartphone na vstupní úrovni.

Tento telefon má 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti. To lze prodloužit až do 128 GB, pomocí SD karty. Po používání telefonu na několik dní si myslím, že by bylo opravdu absurdní přidat toto hodně prodloužení paměti, protože by to drasticky zpomalovalo. I bez paměťové karty to zpožďuje občas.

To mě přivádí k dalšímu bodu, kterým je software.

Android Go

Jedná se o svlékací verzi Android Oreo, která je určena pro telefony vstupní úrovně telefony s RAM 512 MB na 1 GB a je zaměřeno na rozvíjející se trhy / rozvojové země.

Aplikace jsou lehčí verzí originálu. Aplikace jsou nejméně o 50% menší než plné verze. Mnoho aplikací má také 1/10 velikosti. Aplikace často nemají všechny funkce jako běžná verze. Pro např., Mapy Go nemají navigaci. Pokud kliknete na „Navigate“, zavedete se do obchodu Play a stáhnete si celou aplikaci kterou jsem stáhl ze zvědavosti. Jedna rada: ne. Telefon je opravdu pomalý a je to nepříjemné. Teď to může být jistič pro některé, kteří potřebují navigaci, ale pro mě to není problém, protože se jen jednou za čas podívám na pokyny.

Android Go také přichází s exkluzivní verzí obchodu Play, která je lehká. Další aplikace, které jsou předem načteny, jsou: Google Go, Google Assistant Go, Google Maps Go, Gmail Go, Files Go, Gboard Go, Chrome a YouTube Go. Všiml jsem si, že tato krásná ikona YouTube jde do zásuvky aplikací, ale ve chvíli, kdy jsem na ni klikl, aplikace se neotevřela, místo toho ikona úplně zmizela. Ukázalo se, že YouTube Go není k dispozici v SAE.

Něco, co jsem si všiml, je, že pro aplikace jako. které mají lite verzi, naznačuje vám, že si můžete stáhnout místo plné verze, která dává smysl, protože zpracování síly pro tento telefon je menší.

K otevření fotografií používá Nokia 1 ve výchozím nastavení aplikace Google Photos App a při otevření ji zobrazuje pouze obrázky fotoaparátu. Musíte procházet svou cestou, abyste našli možnost „Složky zařízení“, abyste viděli další fotografie. Jsem velkým fanouškem fotografií Google, ale nikdy jsem ji nepoužil jako primární aplikaci k prohlížení mých obrázků. Měl bych rád něco jako běžná „galerie“ pro prohlížení fotografií.

Měla v sobě předinstalovanou aplikaci FM Radio. S ohledem na omezenou paměť se to zdá jako dobrá volba pro uložení vaší hudby na místní úrovni. Také mě to docela potěšilo, když jsem viděl, že to, zejména proto, že většina vlajkových lodí v těchto dnech nemá živé rádio.

Zobrazit

Telefon používá IPS LCD obrazovku s rozlišením 480 x 854. Není to nejlepší displej, na který se na něj podíváme, není to ani nejjasnější, ale pro tuto cenu je to docela dobré. Velikost obrazovky je přiměřená pro většinu vašich každodenních úkolů a pro uvedení do perspektivy je větší než iPhone 5 a ve srovnání s iPhone 6 je jen okrajově menší; velikost je 4.5 palců.

Všiml jsem si několika fantastických vestavěných tapet, které byly z některých úchvatných míst a přeji si, aby je měl i můj vlajkový telefon. Je škoda, že displej nedělá spravedlnost tak dobrým obrázkům. Také, jakmile nastavíte tapetu na domácí obrazovku, dává to vyplavený účinek na dno kvůli „ukotveným aplikacím“, což dále zhoršuje fotografii. Ale to může být křídováno až po osobní preference, dávám přednost čistšímu vzhledu.

Nokia 1. Отзыв владельца смартфона.

Fotoaparát

U základního smartphonu, jako je tento, podívejme se, jaká je kamera. Nokia 1 je vybavena zadní kamerou 5 MP a přední 2MP.

Chcete.li rychle otevřít fotoaparát, můžete zdvojnásobit stiskněte klávesu napájení. Telefon dává silnou vibraci, když tak učiníte, a poté se kamera otevře; nebo to má, ale poloviční časy to ne, a telefon jen ztuhl.

nokia, recenze, dostanete, platíte

Klikněte na různé režimy kliknutím na obrázky: Fotografie, Panorama, Beastrufy a Manual.

Foto je běžný obrázek, zkrášlí většinou jen vyhlazení fotografie a v ručním režimu můžete upravit hodnotu bílé a expozice.

Je trochu složité jít na video, protože neexistuje žádné specifické tlačítko. Musíte přejít na přejetí doleva na obrazovce, abyste přecházeli ze setipého fotografie do režimu videa a přejeli pravým pro provádění opaku.

Ve video režimu je také možnost střílet časosběr, což je zajímavé, protože se jedná o telefon na úrovni vstupní úrovně. Také se můžete přiblížit při natáčení časosběru, který nepodporuje ani špičkové telefony.

Celkově jsem zjistil, že fotografie jsou během dne nebo když jsou jasné, a vy můžete dokonce trochu přiblížit detaily, ale když je světlo o něco méně, fotografie nejsou něco, o čem by se mělo nadměrně nadšené.

Když kliknete na tmavší oblast v hledáčku, fotoaparát trvá více světla a to je příliš rychle; Všimnete si výrazného rozdílu, ale často to trvalo více světla, než je požadováno.

Když je tma, fotoaparát se snaží udržet závěrku otevřenou o něco déle, a já jsem dostal neúmyslné světelné stezky, ale když nedošlo k přílišnému pohybu, záběry byly prostě docela přijatelné.

Další věc, kterou jsem si všiml, je, že když je předmět blízký (i.E. až 6 palců od fotoaparátu) se snaží soustředit na to. Zkoušel jsem to několikrát a také kliknutím na různé oblasti v hledáčku, ale častěji než ne, subjekt je rozmazaný.

Pro někoho, jako jsem já, který se vždy snaží dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi jasností (kvalitou) fotografie a velikostí úložiště, seznámení s velikostí fotografií a videí z Nokia 1 přišla jako nelibost a velký šok. Video zabírá o něco více než 1 MB za sekundu a střílí na rozlišení 1280 x 720, což je podobné množství úložného prostoru ve srovnání s vlajkovým telefonem, který střílí v FHD (1920 x 1080). To pro mě bylo trochu bummer.

Totéž platí u fotografií. Velikost fotografie je kolem 2 MB v plném rozlišení (5 MP), zatímco když jsem zmenšil velikost své vlajkové lodi na 6.2 MP, velikost byla o něco pod 2 MB. Fotografie, kterou výstřel Nokia 1 postrádal detaily, vzhledem k tomu, že velikost byla téměř stejná.

Pro někoho, jako jsem já, je to nesmírně nervózní.

Pro fotografie, které jsou tmavé, fotografie Google dávají možnost „opravit jas“ a zpívat fotografie.

Co způsobuje, že Nokia 1 vyniká jako Nokia

Pamatujte si staré dobré časy, kdy byla hlavní hráč Nokia, a viděli jste obchody s péčí Nokia po rozmezí po městě? No, integrovali péči Nokia do telefonu jako aplikace. Otevře se, když kliknete na podpůrnou aplikaci. Kromě uživatelských průvodců, dotazů a lokalizací nedalekých center péče si myslím, že jedna funkce, která vynikla, byla podpora Live Chat. Ano! Má to to a jen pro zábavu jsem si myslel, že to zkusím.

Zeptal jsem se jich, jaká je maximální kapacita paměťové karty, kterou může podporovat, a odpověděli během minuty. To bylo něco, co mi na tváři usmál. Rovněž není povinné udržovat aplikaci otevřenou při chatování s nimi. Můžete to ukončit a dostanete oznámení, jakmile vám pošlou zprávu docela elegantní, eh?

Monitor zařízení v podpůrné aplikaci z Nokia také ukazuje teplotu zařízení, takže můžete vědět, zda se váš telefon zahřívá. Myslím, že vzhledem k tomu, že se jedná o základní smartphone, má takovou funkci velký problém; ani většina vlajkových lodí to nemá.

Také má vlajkové lodi Nokia vyzvánění. Standardní melodie Nokia je zde choroba (i když trochu vylepšená) a také několik dalších, které jim dávají velmi uklidňující a klidný pocit; trochu jemné, pokud to mohu říci, ve srovnání s většinou telefonů v těchto dnech.

V případě, že jste to hledali, tady je skóre Geekbench protože proč ne?!

Nokia 1.3 Recenze: O nejlevnějším telefonu, který můžeme doporučit

Existuje jen velmi málo smartphonů pod 100, které bychom vlastně doporučili, ale Nokia 1 Nokia 1.3 je jedním z našich vybraných málo.

Zatímco často trávíme čas se zařízeními, která dosáhnou horních vrstev tří postav, opačný konec spektra je spíše minovým polem. Když hledáte „nový“ smartphone mladší 150 let, bojujete s funkcemi doslova sklouznou z listu specifikace, tím nižší je cenovka.

Jakmile se dostanete pod 300, začne být opravdu obtížné získat „konzistentní“ a „soudržný“ zážitek. Často se zabýváte nejlevnějšími čipovými sadami, materiály s nižší kvalitou a celkově zážitek z „nového“ smartphonu v této řadě bude pravděpodobně převeden použitým zařízením-konkrétně bývalými vlajkovými loděmi. Pokud si prostě nesmíte koupit zbrusu nový sluchátko, použitý nákup je vlastně skvělý způsob, jak získat bývalou vlajkovou loď ve výhodném vstupním bodě. Současně pomáhá planetě snížením odpadu.

Sakra, vždy bychom doporučili zvýšit váš rozpočet, pokud je to možné pouze pro účely dlouhověkosti. Pravděpodobně jste slyšeli frázi: „Kupte si levně, kupte dvakrát.„To se rozhodně zdá být případ smartphonů, a to i v této fázi roku 2020. Nokia odešla na jiné připojení se svým nejlevnějším zařízením 2020.

Díky aktualizaci záruk a uživatelsky nasaditelných částí by to mělo alespoň na chvíli trvat. Zda stojí za zvážení, je však těžší otázka odpovědět.

Hardware a design

Levnější hardware obvykle znamená nějaké volby návrhu a Nokia 1.3 se neliší. Za prvé, existují některé inkluze, které zmizely všechny, jako je odnímatelná baterie a zadní deska, port sluchátka a port micro-USB. Všechny z nich více či méně zmizely z většiny špičkových zařízení.

Dominuje plast, ale texturovaná povrch zadní desky v šedé barvě uhlí je fantastický. Pomocní přilnavost a ačkoli ne úplně to samé, připomíná mi to pískovcový povrch, který je vidět na starších zařízeních OnePlus. Zbožňuji barvu a rád bych viděl něco podobného na více chytrých telefonech za ještě vyšší cenové skupiny.

Zjistil jsem, že zadní deska o něco těžší je odstranit než jiné modely Nokia, protože neexistuje zjevný ret, který by vám pomohl uvolnit se z těla. To znamená, že i když můžete baterii odstranit, je to trochu více chmurnější než obvykle. Zjistil jsem, že nejlepší způsob je použít palce a vytěsnit se svým nehtem z mikro-USB.

nokia, recenze, dostanete, platíte

Interní jsou tedy pro takové levné zařízení trochu neobvyklé. Obvykle vidíme procesor MediaTek, ale tentokrát najdete čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 215, 1 GB RAM a 16 GB interního úložiště, které lze rozšířit pomocí karty microSD až na 400 GB.

Zobrazit

Nechoďte s masivně vysokými nadějemi. 5.7palcový IPS LCD displej je přijatelný, ale směrem k nízkému konci. Má překvapivě malé rámy, i když pro takový levný smartphone, ale je zde značná brada s tím logem Nokia pod sklenicí.

Není to zvlášť jasné, ale ve skutečnosti to není hrozné metriky. Při 1 520 x 720 pixelů je displej poměru stran 19: 9 překvapivě ostrý při přibližně 295ppi. Moje největší hrozba byla, že existuje reproduktor směřující dozadu, což znamenalo, že videa nebyla tak pohlcující jako srovnatelně velká zařízení.

Nicméně, Nokia 1.Displej 3 není nejživější nebo nejbohatší barvy. Obrázky a videa se mohou cítit trochu tlumené a nudné. Je to špatné? Ne, ale ve srovnání s jinými slušnými panely to není skvělé.

Software a výkon

Neočekávejte, že uděláte nic jiného než základy na Nokia 1.3, protože to opravdu není špičkovým umělcem žádná metrika. To znamená, že protože to přichází s velmi lehkou verzí Android 10 Android Go It to funguje mnohem lépe, než byste mohli očekávat. To vše díky verzi „Go“ pravidelného softwaru Google, na které se budete spolehnout.

Pro ty, kteří si nemusí být vědomi, Google Go je ultrastresovaná verze Android One. Vypadá to a cítí se docela podobně, ale byly provedeny změny, aby se zajistilo, že základní hardware je schopen spustit to, co často považujeme za „Stock Android.“

Být naprosto upřímný, jedná se o smartphone, který byste museli zvážit „pomalu.„Pocházející z vlajkových lodí je okamžitě zřejmý knockdown v rychlosti. Jednou nokia 1.3 se zahřeje, obvykle je to v pořádku, ale může to chvíli trvat, než se věci načítají nebo jde. Pokud jste zvyklí na super úhledné načítání a výkon, začnete být frustrovaní. Pokud jste již dříve použili dostupná zařízení, nemusí to být problém.

Android 10 také není úplně stejný jako verze „plnotučného“. Získáte nativní režim Dark, plus všechny nové vylepšení digitální pohody, ale není tam žádný prostor pro gesta Android 10. Hádám, že se jedná jednoduše o vynechání související s výkonem. Někteří by však mohli upřednostňovat navigaci na 3-kutton na obrazovce, a navíc je snadné ji pochopit a zvyknout si.

Když jsem se snažil udělat příliš mnoho. 1 GB RAM opravdu brání Nokia 1.3 více než cokoli jiného z toho, co mohu říct. Držte se jen jednoho úkolu najednou a je mnohem příjemnější používat. Rovněž stojí za zmínku, že Nokia 1.3 získá aktualizace alespoň do Android 12, což je vzhledem k ceně působivější než cokoli jiného. Přestože je Android lehký, mám obavy z toho, jak dobře bude tento telefon fungovat za dva roky.

Zajímavým začleněním do softwaru je odemknutí obličeje. Proces registrace byl docela bezbolestný, ale od registrace jsem si vlastně jistý. Možná je to problém s mou jednotkou, ale je to něco, co si všimněte, zejména proto, že neexistuje žádný fyzický skener otisků prstů.

Fotoaparát

Nokia 1.3 má skromnou 8megapixelovou kameru, která není zvlášť skvělá. Toto je však první zařízení, které se odesílá s Google Camera Go Preinstalované. Nejsem si zcela jistý, zda to dělá obrovský rozdíl vzhledem k slabému hardwaru kamery, ale dostanete nějaké úhledné inkluze.

Doporučuji vám, abyste okamžitě přepnuli režim HDR, jinak mohou být vaše obrázky špinavé, tmavé a chybějící v jakémkoli druhu vibrace. To opravdu pomáhá přidat nějaký život a postavu na fotografie, zejména s ohledem na to, že fotoaparát je pozoruhodným slabým bodem tohoto balíčku.

Režim portrétu je k dispozici na předních a zadních kamerách, díky Google Camera Go. Výsledky, jak jsme uvedli v našem počátečním praktickém, jsou špinavé, ale stále se podaří být působivé, vzhledem k oslabenému hardwaru v nabídce zde.

Být upřímný, kamera je přinejlepším smíšená. Někdy není nedostatek ostrosti, ale jindy to ve skutečnosti vůbec není špatné a může být působivé.

baterie

Baterie 3 000 mAh pro telefon této velikosti pravděpodobně nebude příliš problém. To je částečně kvůli CPU s nízkým výkonem v kombinaci s displejem s nízkým rozlišením. Přidejte Android Go a máte recept celodenní dlouhověkosti.

Být schopen jen vyměnit baterii, bude pro mnoho lidí velkým remízou. Stále jsem zklamaný, že se musíte nabíjet kabelem micro-USB, ale je to levný konektor a kabely lze snadno vyměnit a vyzvednout za levné. Neočekávejte dvoudenní smartphone, pokud s ním moc nepracujete po celý den.

Výrok

Pokud chcete záložní smartphone nebo jen telefon hořáku s dvojitou SIM a odnímatelnými možnostmi baterie, pak Nokia 1 Nokia 1.3 je skutečně solidní možnost. Abych byl naprosto upřímný, mám pocit, že byste měli lépe držet se, zachránit a zvednout Nokia 5.3 Pokud chcete mnohem lepší celkový zážitek. i když za dvojnásobek ceny.

Často mluvíme o rozdílech mezi těmito 1 000 vlajkovými telefony a zařízeními SIB-500 středních dolentů. V „správných“ segmentech sub-200 se opravdu začnete vidět, jak všechny rohy snížily, aby snížily náklady. Nokia 1.3 není „špatný“, ale když můžete zdvojnásobit tento záznam 99 a získat slušný výkon a mnohem lepší celkový zážitek, pak je těžší navrhnout. to je dokonce i při zaručených aktualizacích softwaru alespoň do Android 12.

Ať tak či onak, je to úhledný malý balíček, který by mohl být ideální jako záloha nebo pro malé dítě, starší příbuzný nebo ten, který v případě nouze udržuje v autě. Díky tomu je vaše hlavní zařízení něco, co bychom vám aktivně řekli, abyste se vyhnuli. Může to být dokonce slušný levný přehrávač mp3 pro běhy, který se zdvojnásobí jako kontaktní bod.

Kde mohu získat nokia 1.3?

I když bychom vám stále doporučujeme jít na Nokia 5.3 V roce 199 si můžete vyzvednout Nokia 1.3 pro 99 od Amazonu Us.

na Nokia:

Odemkněte Nokia 1 s nástrojem pro resetování FastBoot Reset Free (NENÍ POTŘEBA HMD nástroj)

V tomto příspěvku se s vámi podělím o to, jak můžete odemknout Nokia 1 (TA-1047, TA-1060, TA-1056, TA-1079, TA-1066) s nástrojem pro resetování Fastboot Android je pro uživatele Android velmi užitečným nástrojem pro Android. Nabízí řadu funkcí, které zahrnují obcházení nebo odemknutí Nokia 1 FRP prostřednictvím režimu Fastboot, odstranění pin HMD Nokia HMD, vzor, ​​heslo, resetování továrních dat, tvrdý resetování, obcházení zámku obrazovky odemknutím bootloaderu a mnoho dalších.

Nový nejnovější nástroj pro resetování Nokia Fastboot je aktualizován na verzi 2.0 S více funkcemi a zde na této stránce si můžete stáhnout Android FastBoot Reset Nokia SPD, MediaTek a Snapdragon Unlock Tool 2.0 od Tech Anil.

Co je nástroj pro resetování resetování Android?

Nejnovější bezpečnostní záplata Unlock Nokia 1 s nástrojem pro resetování Fastboot Reset Free (Not Needge HMD), Nokia Android FastBoot Reset Tool je v podstatě zakořeněný nástroj pro odemknutí HMD Nokia 1. Tento nástroj pracuje s prakticky každým mobilním telefonem Nokia Android. Over to podporuje mnoho smartphonů Android včetně smartphonů Nokia, smartphonů Samsung a smartphonů Xiaomi.

  • Nyní si stáhnete nejnovější verzi Nokia Android FastBoot Reset Tool PC software zdarma. Funguje to pouze pro PC Windows.
  • Nyní je vydána nejnovější verze nástroje Nokia Android FastBoot Reset a můžete si ji stáhnout z oblasti stahování.

Důvody ke stažení odemknout Nokia 1 pomocí nástroje pro resetování FastBoot:

Pomocí této techniky můžete snadno eliminovat Nokia Android 7, 8, 9, 10, 11, 12 a (Android 13) FRP a poté použít tento nástroj pro resetování Fastboot Android k odstranění pin, vzoru a zámku hesla z vaší Nokia z vaší Nokia 1 mobilní.

  • Z domovské obrazovky můžete snadno odstranit nebo odstranit jakýkoli druh zámku telefonu pomocí nástroje Android Fastboot Reset.
  • Nejen zámek obrazovky, ale také můžete odstranit svůj účet MI nebo účet Google z uzamčeného zařízení.
  • Další funkcí nástroje Android Fastboot je to, že můžete odemknout bootloader Nokia 1 využitím výhod Nokia Android FastBoot Reset Tool Tool.
  • Smartphone můžete také zavést do režimu EDL pomocí nástroje Nokia Android FastBoot Reset.

Co je nového

Věci jsou tím, čím jsou, důvod, proč se jednou nezbavil agónii? Na webu je spousta triků, které poskytují nástroj pro resetování resetování Android Fastboot pro odemčení zařízení Nokia 1 Android, ale důsledně Google obnovuje úroveň zabezpečení, takže to není legitimní pracovní nástroj FRP, který obchází naše odemčené telefony na základě toho mnoho z toho mnoho Nové naše staré modely gadgetů Aktualizovaná verze Androidu doporučuje používat komplexní nokia Android Fastboot Reset Tool V2.0 Evakuovat Nokia (PIN, PROPOLT, ASTERS), zámek obrazovky, účet Google a FRP Lock.

Jak to funguje

Je to tak jednoduché a snadné použití a pracuje na více operačních systémech. Jako bonus vám může také pomoci smazat váš účet Google z vašich gadgetů Nokia Android v případě, že jej ztratíte. Skvělé, neřekl bys? Takto je nástroj pro resetování Android Fastboot užitečný a příliš cenný. Další další součástí, kterou toto zařízení přináší, je to, že může pomoci odemknout bootloader jakéhokoli telefonu HMD Nokia Android.

To ukazuje intenzitu odemknutí Nokia 1 pomocí nástroje FASTBOOT RESET Free (není potřeba HMD nástroj). Dalším preferovaným režimem, který přináší na stůl, je režim EDL, se kterým můžete restartovat svůj mobilní telefon. Nástroj je prospěšný a slavný ve světle skutečnosti, že pomáhá při evakuaci jedinečného značkového zámku. Nepochybně, častěji než ne, jedinečné značky a skenery se stávají více bolestí.

Jak odemknout Nokia 1 (TA-1047, TA-1060, TA-1056, TA-1079, TA-1066) Odstraňte pin, vzor a heslo pomocí Fastboot?

Krok 1: Stáhněte si nástroj Android FastBoot Reset Tool V2.0 z níže uvedeného odkazu.

Krok 2: Stáhněte a nainstalujte nástroj pro resetování resetujícího Android.0

Krok 3: Nyní otevřete složku a klikněte na Android FastBoot Reset Tool V2.0.exe.

Krok 4: Nyní vypněte svůj Nokia 1 a otevřete jej v režimu FastBoot stisknutím tlačítka tlačítka napájení současně.

Krok 5: Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 6: Nyní typu 2 a zadejte číslo odemknutí možnosti jako (2) podle vaší společnosti pro telefonní značku.

Krok 7: Stisknutím klávesy Enter spusťte proces odblokování.

Krok 8: Jakmile je to provedeno, vyjměte zařízení USB kabelu Nokia 1 a stiskněte všechny klíče, jako je svazek a napájecí klíče 10 až 20 sekund, zapněte jej.

S jednoduchými 8 kroky výše můžete snadno odstranit zámek/špendlík FRP, vzor a zámek hesla z vašeho Nokia 1 pomocí nástroje pro resetování resetování Android FastBoot V2.0

Doufám, že vám tento článek pomohl při odemknutí FRP vašeho telefonu a dalších souvisejících problémech. Pro více takových užitečných článků nezapomeňte znovu navštívit.

Zde je průvodce video pro odemknutí Nokia 1 (TA-1047, TA-1060, TA-1056, TA-1079, TA-1066) s resetovacím nástrojem FastBoot:

Zřeknutí se odpovědnosti. Samsungoneui.com není zodpovědný za žádné poškození, ke které dochází během procesu blikání.

„Pokud se vám tento článek líbí, sledujte nás ve zprávách Google.“. Telegram, YouTube, a my vám takové články přinášíme.“

| Denial of responsibility | Contacts |RSS