Odhalen plán výprodejů služby Steam na rok 2022 Výroční jarní výprodej se chystá na rok 2023

Nový jarní výprodej nahradí lunárně novoroční výprodej služby Steam, a to z důvodu kolize s časovým rozvrhem.

Napsal Rahul Chettiyar, Redakce: Akhil Arora, David Delima | Aktualizováno: 28. září 2022 13:55 IST

V případě potřeby se mohou vývojáři rozhodnout nabídnout slevy z vlastního rozhodnutí, a to během lunárního nového roku

odhalen, plán, výprodejů, služby, steam
  • Letošní podzimní výprodej je naplánován na období od 22. do 29. listopadu
  • Zimní výprodej se uskuteční od 22. prosince do 5. ledna 2023
  • Jarní výprodej probíhá podobně jako ostatní sezónní akce, celkem tedy čtyři

Byly zveřejněny termíny výprodejů služby Steam na podzim a zimu 2022 a na jaro 2023. Společnost Valve ve svém blogovém příspěvku oznámila velké změny pro prodejní akci v roce 2023 a přidala do ní každoroční jarní výprodej. Od příštího roku společnost nahradí výprodej na Nový lunární rok. zavedený v roce 2016 a lišící se s ohledem na východoasijský kalendář. tímto novým jarním výprodejem. První iterace je naplánována na období od 16. března do 23. března 2023 a bude probíhat podobně jako ostatní velké sezónní výprodeje.

Společnost Valve měla obvykle v rukávu tři sezónní výprodeje. letní, zimní a podzimní, z nichž ten poslední se shoduje s Halloweenem, kdy je ve slevě řada hororových her. „Přidání jarního výprodeje bylo oblíbeným požadavkem naší komunity vývojářů a vydavatelů,“ uvádí se v příspěvku. „Umožní nám to vytvořit větší prostor mezi našimi čtyřmi velkými sezónními výprodeji a poskytnout vývojářům v průběhu roku více příležitostí k rozšíření a realizaci jejich slevového kalendáře.“ Další várka sezónních výprodejů služby Steam je naplánována na následující data:

Nadcházející termíny výprodejů ve službě Steam v letech 2022-23

  • Zimní výprodej služby Steam 2022: od 22. prosince do 5. ledna 2023
  • Jarní výprodej služby Steam v roce 2023: 16. března až 23. března 2023

Podle společnosti Valve byl výprodej na Nový lunární rok zaveden do služby Steam již v roce 2016, aby oslavil příliv herních vývojářů a zákazníků z asijských teritorií, jako jsou „Hongkong, Tchaj-wan, Čína a Jižní Korea“.“ V průběhu let však společnost obdržela zpětnou vazbu, že výprodej byl často příliš blízko prosincovému období vánočních výprodejů. Společnost Valve se domnívá, že zákazníkům bude lépe sloužit prodloužení čekací doby mezi „velkými sezónními výprodeji ve službě Steam„.“

odhalen, plán, výprodejů, služby, steam

Společnost Valve přesto očekává, že někteří vydavatelé budou během lunárního nového roku pokračovat ve slevách her pomocí „vlastních slevových nástrojů“ bez ohledu na nový harmonogram. Během nového jarního výprodeje se obchod služby Steam změní na jiný vzhled, který bude obsahovat zvýrazněné akční nabídky, sbírky karet a exkluzivní odznaky, kterými se můžete pochlubit na svém profilu. To je kromě příležitostných výprodejů vydavatelů a týdenních speciálních nabídek přítomných na titulní stránce.

  • Vše, co potřebujete vědět o hře FIFA 23
  • Ark: Survival Evolved, Gloomhaven zdarma na Epic Games po omezenou dobu
  • Podívejte se na oficiální soundtrack ke hře FIFA 23, který právě vychází na Spotify
  • Herní sluchátka Sony Inzone zařazena do prodeje v Indii: Všechny podrobnosti
  • CD Projekt Red hlásí 1 milion denních hráčů Cyberpunku 2077

Je služba PS Plus nyní lepší než Xbox Game Pass? Diskutujeme o tom v Orbitalu, podcastu Gadgets 360. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

Nejnovější technologické novinky a recenze sledujte na webu Gadgets 360 a Google News. Pro nejnovější videa o gadgetech a technologiích se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.

odhalen, plán, výprodejů, služby, steam

Rahul Chettiyar je subredaktorem ve společnosti Gadgets 360 a píše o zábavě a videohrách. Ve volném čase se rád dívá na filmy, speed runy Sekiro a Elden Ring a video eseje Davida Finchera. Před nástupem se staral výhradně o herní sekci v Indian Express Online. Můžete mu psát na rahulr@ndtv.com nebo ho najdete na a Letterboxd @Ch1ckenDumpl1ng

SOURCE

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS