Odhalena délka filmu Black Panther Wakanda Forever je nejdéle běžícím filmem mimo Avengers Zábava

Podle seznamu kin v USA trvá pokračování Black Panthera 2 hodiny a 41 minut.

Autor: Rahul Chettiyar, Redakce: Akhil Arora, David Delima | Aktualizováno: 28. září 2022 12:19 IST

Pokračování Black Panthera se bude zabývat světem Wakandy, jejími postavami a kulturou ve FOCUSU

  • Pokračování Black Panthera bude druhým nejdelším filmem MCU v historii
  • Společnost Disney potvrdila, že délka filmu je vysoká, píše The Hollywood Reporter
  • Black Panther: v kinech 11. listopadu

Black Panther: Wakanda navždy byla odhalena jako nejdelší neavengerovský film v rámci Marvel Cinematic Universe. Podle nových nabídek v amerických kinech bude mít nadcházející pokračování Black Panthera 2 hodiny a 41 minut, což z něj dělá nejdelší film Fáze 4. Ryan Coogler se vrací, aby napsal scénář a režíroval Black Panthera 2 a zároveň uctil odkaz hvězdy Chadwicka Bosemana, který zemřel v roce 2020 v důsledku rakoviny tlustého střeva. Black Panther Panther: Wakanda Forever vstoupí do kin po celém světě 11. listopadu.

odhalena, délka, filmu, black, panther, wakanda

Mstitelé roku 2019: Endgame drží rekord v nejdelší stopáži v MCU, která činí 3 hodiny a 2 minuty. Dosud ji na druhém místě následovalo dílo Chloé Zhao Eternals, které trvalo 2 hodiny a 37 minut. Cooglerův Black Panther: Wakanda Forever, nicméně se zdá, že epický snímek s dalšími čtyřmi minutami překoná. Pro srovnání, první film Black Panther. uvedený v roce 2018. trval 2 hodiny a 14 minut, takže pokračování je o 27 minut delší. Podle Hollywood Reporteru společnost Disney potvrdila zmíněnou délku stopáže.

Přesto Black Panther 2 nebude nejdelším superhrdinským filmem, který se v roce 2022 dostane do kin. Rekord v současnosti drží konkurenční film The Batman od DC Comics. uvedený v březnu., který dosáhl délky 2 hodin a 56 minut. Nemluvě o tom, že celkovým držitelem rekordu by byl film Zacka Snydera Liga spravedlnosti z roku 2021. vydaný na HBO Max a video-on-demand v Indii. s délkou 4 hodiny a 2 minuty.

odhalena, délka, filmu, black, panther, wakanda

Podrobnosti týkající se pokračování Black Panthera jsou zatím skoupé, ale ponoří se hlouběji do světa Wakandy a jeho kulturních a charakterových aspektů, které byly představeny ve filmu z roku 2018. Studio Marvel představilo na letošním Comic-Conu v San Diegu trailer, který upoutal na novou inkarnaci Black Panthera, Dominique Thorne jako Ironheart a nového protivníka Namora. V rozhovoru pro Empire herec Tenoch Huerta na začátku tohoto týdne potvrdil, že si jeho postava Sub-Marinera zachová svůj mutantský původ.

odhalena, délka, filmu, black, panther, wakanda

Jedná se o významný krok vpřed pro MCU, které plánuje případný restart X-Menů. přes, Ryan Reynolds potvrdil v tweetu, že Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine v nadcházejícím Deadpool 3. Film bude uveden do kin v září 2024.

Black Panther: Wakanda navždy vstupuje do kin 11. listopadu. V Indii bude pokračování Black Panthera k dispozici v angličtině, hindštině, tamilštině, telugštině, kannadštině a malajálamštině.

  • Jeff Loveness údajně dostal nabídku napsat Avengers: Kang Dynasty
  • Podívejte se na upoutávku na seriál The Last of Us od HBO
  • Podívejte se na trailer k 7. dílu Dračího domu
  • Na Disney D23 Expo 2022 oznámeno obsazení a složení Thunderbolts
  • Podívejte se na upoutávku na film Vlkodlak v noci od Marvelu, který přijde 7. října

Proč se stále natáčí další Harry Potter? Diskutujeme o tom na Orbital, Gadgets 360 podcast. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

Nejnovější technologické novinky a recenze sledujte na webu Gadgets 360 a Google News. Chcete-li sledovat nejnovější videa o gadgetech a technologiích, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube.

Rahul Chettiyar je subredaktorem Gadgets 360 a píše o zábavě a videohrách. Ve volném čase se rád dívá na filmy, rychlé běhy Sekiro a Elden Ring a video eseje Davida Finchera. Než nastoupil sem, staral se výhradně o herní sekci v Indian Express Online. Můžete mu psát na rahulr@ndtv.com nebo ho najdete na a Letterboxd @Ch1ckenDumpl1ng

SOURCE

odhalena, délka, filmu, black, panther, wakanda

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS