Odpojení Xiaomi Mi note od účtu Mi

odpojení, xiaomi, note, účtu

Jak zrušit propojení Xiaomi (Redmi) s účtem Mi

Bezpečnost informací by měla být na prvním místě, a proto by se samotná myšlenka, jak odpojit Xiaomi od cloudového účtu Mi, měla zvažovat pouze v případě, že měníte svůj smartphone nebo prodáváte svůj vlastní telefon jiné osobě.

Bezpečnost na prvním místě a díky bohu Mi Account pomáhá maximálně zabezpečit telefon Xiaomi: v případě ztráty je možné na dálku vymazat všechna data z paměti nebo zjistit, kde se smartphone právě nachází.

A cloudová technologie Mi vám také umožňuje zálohovat vše v paměti Xiaomi, od nastavení systému až po fotografie, videa nebo jiné dokumenty. I když se s telefonem něco stane, můžete si být jisti, že je možné data obnovit a pokračovat v používání, jako by se nic nestalo.

Ale dostal jsem se trochu stranou, dnes bude náš úkol, jak odpojit můj účet Xiaomi, čistě pozitivní případy, jako je nákup nového zařízení.

Existuje několik způsobů, jak zrušit propojení se společností Xiaomi, a to buď ze samotného telefonu, nebo vzdáleně prostřednictvím prohlížeče a webu Mi cloud. Samozřejmě vám ukážu, jak to udělat některým ze způsobů, abyste neměli žádné potíže. Text

Vytvoření účtu Mi

Chcete-li si vytvořit účet Mi, musíte buď použít svůj smartphone Xiaomi, nebo přejít na oficiální webové stránky Xiaomi. Podíváme se na způsob registrace ze smartphonu.

Přejděte na „Nastavení. Mi účet“ a vyberte „Registrace účtu„. Po kliknutí na tlačítko „Register“ se zobrazí okno, ve kterém je třeba zvolit možnost „Email“. Na další obrazovce zadejte svůj e-mail a heslo.

Potvrďte svou e-mailovou adresu. Tím je registrace účtu Mi dokončena.

Chcete-li se přihlásit, musíte vybrat možnost „Jiný způsob přihlášení“ a zadat svůj e-mail a heslo.

Po registraci nebo přihlášení k účtu vás smartphone požádá o přístup k souborům. klikněte na tlačítko Povolit.

Odstranění účtu na Xiaomi Redmi note 4, pokud k němu máte přístup

V takovém případě můžete zvážit dvě hlavní možnosti: zrušení propojení a úplné odstranění účtu.

Metody jsou implementovány různě, proto je vhodné podrobně popsat, jak jsou jednotlivé metody resetování implementovány:

To je nejjednodušší možnost, kterou můžete provést, pokud znáte autorizační heslo. Vyplatí se přihlásit k účtu Xiaomi a poté zrušit propojení e-mailu a čísla smartphonu.

A ve skutečnosti vám nyní účet Xiaomi nebude patřit, ale bude stále existovat na serverech společnosti.

Takový postup není časově náročný a uživatelé si ho mohou zrušit sami. Ale i taková jednoduchá operace může vážně poškodit nervy uživatelů, kteří se v mobilních zařízeních příliš neorientují. Proto kancelář technické podpory dostává každý měsíc mnoho žádostí o pomoc s odpojením účtu Mi.

Pokud se rozhodnete účet zcela odstranit, měli byste si to dvakrát rozmyslet. Jde o to, že profil je vymazán poměrně rychle (až 24 hodin), ale zrušení propojení telefonního čísla neprobíhá vždy správně. Uživatelé tak budou muset vyhledat pomoc technické podpory. A budou muset zrušit propojení čísla s neexistujícím profilem. Proto by tato možnost měla být zvolena pouze v případě nouze.

Obcházení aktivace účtu Mi Xiaomi

Chyba při odemykání

Někteří uživatelé mají po flashování vlastního operačního systému chybu zámku, která vypadá jako „Toto zařízení je uzamčeno“.

K odemknutí je třeba použít počítač s připojením k internetu a mnohem více času než u běžných metod odemykání.

 • Současně se zapnutím telefonu snižte hlasitost. Podržte tlačítka asi 8 sekund, dokud telefon nezavibruje a nepřejde do režimu zavaděče „Fastboot“.
 • Otevřete oficiální webové stránky výrobce, zvolte záložku Odemknout.
 • S pomocí tlumočníka nebo se znalostí jazyka vyplňte formulář žádosti o odblokování.
 • Čekání, které v praxi může trvat až týden.
 • Stáhněte si software Mi Unlock, nainstalujte jej.
 • Připojte zařízení Xiaomi pomocí kabelu USB k počítači nebo notebooku, přihlaste se a stiskněte tlačítko „Odemknout“.

Jak odemknout účet Xiaomi

Za zmínku stojí dva základní případy, ať už máte přístup k účtu, nebo ne. První možnost jsme zvažovali již dříve a není složitá. Druhý. Složitější.

Existuje několik způsobů, jak zrušit propojení se společností Xiaomi, pokud zapomenete svůj účet:

 • Zkuste obnovit účet. Tato možnost již byla popsána výše a nebudeme se jí podrobně zabývat. Pokud se vám to podaří, budete mít přístup ke svému účtu a jednoduše se odhlásíte.
 • Provedení úplného resetu. Tento postup odstraní všechna data a není zaručena jeho úspěšnost. A pro většinu moderních zařízení není vůbec relevantní.
 • Kontaktujte technickou podporu nebo servisní středisko. V prvním případě může být vyžadován doklad o koupi pomůcky a zásoba trpělivosti pro korespondenci s odborníky. Druhý případ bude vyžadovat finanční náklady a nalezení vhodného zařízení, které pomůže odpojit Xiaomi od mého účtu.

Jak zrušit propojení telefonu Xiaomi s účtem Mi?

Algoritmus pro zrušení propojení telefonu s účtem Mi je jednoduchý. Celý proces se provádí z vašeho miniaplikačního zařízení ve třech krocích.

1) V nabídce nastavení přejděte do části „Účty“ a vyberte možnost „Mi Account“.

2) V otevřeném okně klikněte na tlačítko „odhlásit se z účtu„.

3) Pro potvrzení zadejte své aktuální heslo k profilu.

Pokud kupujete zařízení z ruky, ujistěte se, že prodávající provede tento úkon! Nejlépe je, když to uděláte osobně: tak si můžete být jisti, že smartphone není kradený. Stává se, že nezodpovědní „prodejci“ po obdržení peněz na vše zapomenou.

odpojení, xiaomi, note, účtu

Jak zrušit propojení telefonu Xiaomi s účtem Mi?

Algoritmus pro zrušení propojení telefonu s účtem Mi je jednoduchý. Celý proces se provádí z miniaplikace ve třech krocích.

1) V nabídce nastavení najděte sekci „Účty“ a vyberte „Mi Account“.

2) V otevřeném okně klikněte na tlačítko „Odhlásit se z účtu“.

3) Zadejte své aktuální heslo k profilu pro ověření.

Pokud kupujete kapesní zařízení, ujistěte se, že prodejce provedl tyto kroky! Nejlépe je, když to uděláte osobně: tak si můžete být jisti, že smartphone není kradený. Někdy nezodpovědní „prodejci“ na vše zapomenou, jakmile dostanou peníze.

Odhlášení odběru prostřednictvím nastavení smartphonu

Nejjednodušší možností je zrušit propojení s účtem Mi pomocí smartphonu. Funguje to však pouze v případě, že je přístupný samotný telefon. Není potřeba žádný speciální software.

 • Spusťte nastavení pomocí příslušného zástupce a přejděte na “ Mi Account „.
 • Stiskněte tlačítko “ Odhlásit se z účtu „.
 • Dále vás systém požádá o odstranění všech synchronizovaných dat. Zvolte možnost “ Odstranit „.
 • Zadejte heslo aktuálního účtu Mi a stiskněte tlačítko OK.

Telefon se odpojí od účtu a všechna data se vymažou.

Někdy systém požaduje zadání ověřovacího kódu zaslaného SMS zprávou na propojené číslo. To se však stává jen zřídka.

Odstranění účtu Google

V některých případech je kromě zrušení propojení a odstranění účtu Mi potřeba odstranit účet Google v zařízení Xiaomi. Nejjednodušší je postupovat stejně jako při odstraňování Mi ID. pomocí nabídky nastavení, pouze místo účtu Mi vyberte Google.

Soubor, který je zodpovědný za vázaný účet Google

Pokud to nepomůže, můžete zkusit obnovit tovární nastavení zařízení, což často pomáhá.

Pokud tyto postupy nepřinesly požadovaný výsledek. můžete použít jeden nestandardní, ale účinný způsob, jak jej použít na smartphonu Xiaomi musí být odemknuta práva superuživatele. Další:

 • Stáhněte si a nainstalujte libovolného správce souborů, který podporuje práva roota;
 • Po spuštění přejděte do složky /data/system/ a najděte tam soubor accounts.Db;
 • Pak je třeba jej odstranit;
 • Posledním krokem je restartování mobilního zařízení.

Zařízení nebude po restartování přiřazeno k žádnému účtu Google.

Důležité! V různých verzích operačního systému Android může být potřebný soubor umístěn v trochu jiné složce, ale postup a jeho účinek zůstanou stejné.

Odstranění propojení účtů Mi a Google v mobilním zařízení je v některých případech složitý postup, který však lze provést svépomocí a pomocí jednoduchého uživatelského postupu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS