Odstranění instagramového účtu z telefonu natrvalo

Jak trvale odstranit stránku Instagramu

Možnost smazat účet Instagram není v mobilní aplikaci dostupná. Chcete-li stránku trvale odstranit, musíte v počítači nebo telefonu použít prohlížeč. Zde je návod krok za krokem, jak stránku trvale odstranit.

Stránky se po stisknutí tlačítka okamžitě odstraní. Profil nelze obnovit. Chcete-li založit nový blog, musíte se znovu zaregistrovat na Instagramu.

Upozornění na smazání

Účet na Instagramu můžete odstranit během několika minut, ale nemůžete ho obnovit, a to ani s pomocí zákaznické podpory. Váš smazaný profil bude trvale odstraněn z našich serverů i se všemi vašimi uživatelskými daty (fotografie a videa) a vaše uživatelské jméno bude uvolněno pro nový účet.

Než se tedy pustíte do mazání, ujistěte se, že to myslíte vážně.

 • Už nechcete používat Instagram?
 • Váš druhý nebo hlavní účet?
 • Jste si jisti, že fotografie a videa, která jste nahráli na Instagram, už nepotřebujete?
 • Vaše uživatelské jméno převezme někdo jiný a nebude možné ho obnovit!
 • Vaše smazaná stránka bude vypadat, jako by nikdy neexistovala.

Pokud jste na všechny otázky odpověděli kladně, můžete přistoupit k odstranění účtu.

Takto vypadá smazaná stránka Instagramu

Jak trvale odstranit Instagram z telefonu

Odinstalovat samotnou aplikaci Instagram z telefonu není tak složité. Postup se mírně liší pro telefony se systémem Android a iPhony se systémem iOS. Chcete-li odinstalovat Instagram ze smartphonu, najděte jeho ikonu na ploše nebo v nabídce, klepněte na ni a podržte ji. Poté se majitelům iPhonu zobrazí vedle ikony „X“, po jehož klepnutí se aplikace z telefonu vymaže. A majitelé smartphonů se systémem Android uvidí ikonu koše s nápisem odstranit, pak je třeba přesunout ikonu aplikace tam a potvrdit akci odstranění. Pokud stisknutí ikony nic neudělá, můžete Instagram najít v nastavení smartphonu v části „Správa aplikací“ a odstranit jej tam.

odstranění, účtu, telefonu

Většina uživatelů internetu si však s tímto úkolem snadno poradí a mnohem více je zajímá, jak trvale odstranit instagramový účet z telefonu. Teď se pokusím vše vysvětlit jasně, ale před smazáním si uložte všechen potřebný obsah a informace o účtu.

Aby byl proces odstranění jednoduchý a ušetřil váš čas, můžete přeskočit body 1-5 a přejít přímo do prohlížeče v telefonu pomocí připraveného odkazu na odstranění účtu Instagram. https://www.Instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Pokud se však chcete ujistit, že je proces bezpečný, doporučuji projít jednotlivé kroky:

Nejprve je třeba otevřít samotnou aplikaci Instagram. Připomínka, že ikona aplikace vypadá jako vícebarevný objektiv fotoaparátu.

Přejděte na svůj účet na Instagramu, který se chystáte odstranit. Pokud se tak nestane automaticky po přihlášení na Instagram, musíte zadat uživatelské jméno a heslo k účtu.

Poté musíte klepnout na tři pruhy v pravém horním rohu domovské stránky svého profilu. Poté se zobrazí snímek, v jehož dolní části najdete ikonu ozubeného kola s nastavením Instagramu.

V nastavení najděte řádek „Nápověda“, klikněte na něj, vyberte „Centrum nápovědy“ a v zobrazeném okně klikněte na odkaz „Spravovat účet“.

Ve správě účtů klikněte na „odstranit účet“ a pak najděte „jak odstranit účet“. V horní části stránky se zobrazí odkaz označený jako „Stránka pro odstranění účtu“. Klikněte na něj.

Poté se otevře okno pro přihlášení k účtu Instagram, do kterého zadejte uživatelské jméno a heslo účtu, který chcete odstranit.

Po zadání údajů se zobrazí stránka s žádostí o dočasné odstranění účtu. Pokud jste si to rozmysleli, máte poslední možnost účet dočasně odstranit pomocí možnosti obnovení. Pokud jste si to nerozmysleli, můžete výzvu ignorovat a místo toho zvolit důvod odstranění a znovu potvrdit heslo k účtu.

Po výběru a uvedení důvodu se zobrazí další varování a doporučení odstranit samotnou aplikaci, nikoliv odstranit účet. Pokud jste se rozhodli svůj účet na Instagramu trvale odstranit, ignorujte všechny nabídky, zadejte své heslo a klikněte na kouzelné červené tlačítko „Smazat můj účet navždy“.

Gratulujeme, po dokončení tohoto bodu jste smazali svůj účet na Instagramu a nyní budete mít volný čas, který můžete věnovat něčemu užitečnému.

Jak trvale odstranit účet Instagram z telefonu?

Spousta lidí navštěvuje fotografické sítě z telefonů. Je to pohodlné, protože insta můžete používat odkudkoli. Hlavní je být připojen k síti.

Chcete-li trvale odstranit profil ze sociální sítě, musíte provést následující kroky, které odpovídají otázce, který smartphone je k dispozici. Stojí za to zvážit odstranění profilů na Androidu a iPhonu.

Ze systému Android

Ve smartphonu s tímto operačním systémem byste museli používat prohlížeč. Aplikace tuto funkci nemá. Při rozhodování o tom, jak trvale odstranit účet Instagram, budete muset provést následující manipulace:

 • Spustí vyhledávač.
 • Tím se dostanete na stránku sítě fotografií.
 • Automaticky rozpozná, že je osoba přihlášena na svém smartphonu.
 • Poté se otevře zjednodušená verze fotografické sítě pro tablety a standardní chytré telefony.
 • Zadáte autorizační informace, jako je přihlašovací kód a přihlašovací jméno, a stisknete tlačítko enter.
 • Chcete-li profil odstranit, postupujte podle tohoto odkazu.
 • Zvolte vhodný důvod pro vymazání.
 • Zadání aktuálního hesla pro osobní stránku.
 • Aktivuje tlačítko pro metodu trvalého odstranění.

Po provedení této akce účet odstraníte, aniž byste jej museli obnovovat zpět.

Z iPhonu

Pokud chtějí uživatelé iPhonu odstranit své fotografie ze služby sociální sítě, musí také použít svůj prohlížeč. Je třeba provést následující postupnou manipulaci:

 • Spustí vyhledávač ve smartphonu;
 • Otevřete hlavní stránku Instagramu a přihlaste se z telefonu;
 • Stiskněte ozubené kolečko, které vede k profilu;
 • Poté najděte část s centrem nápovědy a vyberte možnost správy profilu;
 • Rozbalí se část s odstraněním profilu;
 • Zobrazí se pokyny. Je třeba si ji přečíst a kliknout na odkaz, který je uveden v prvním odstavci;
 • Z nabídnutého seznamu je třeba vybrat důvod operace;
 • Zadejte heslo ke stránce a klikněte na možnost nenávratně odstranit profil.

Ještě jednou je třeba upozornit, že všechny informace jsou smazány spolu s profilem a nelze je v mobilním telefonu plně obnovit.

odstranění, účtu, telefonu

Odstranění účtu Instagram z telefonu prostřednictvím aplikace nebo prohlížeče

Jak bylo uvedeno, můžete přejít ke správným možnostem odstranění účtu Instagram buď prostřednictvím aplikace, nebo prohlížeče, zde se podíváme na obě možnosti najednou. V případě aplikace začněte krokem 1, pokud se chystáte mazat přes prohlížeč, začněte krokem 3:

 • V aplikaci klikněte na ikonu profilu (vpravo dole) a poté klikněte na tlačítko nabídky vpravo nahoře. V otevřené nabídce se dotkněte možnosti Nastavení.
 • V nastavení vyberte „Nápověda“. „Centrum nápovědy“. V prohlížeči telefonu se otevře webová stránka centra nápovědy Instagramu, přejděte na krok 5.
 • V jakémkoli prohlížeči v telefonu zadejte do adresního řádku instagram.com a přihlaste se ke svému účtu, který plánujete odstranit (pokud jste se přihlásili již dříve, nemusíte to dělat).
 • V prohlížeči budete přesměrováni na stránku svého profilu. Klepněte na tlačítko nastavení vlevo nahoře a potom klepněte na „centrum nápovědy“.
 • V centru nápovědy (v případě potřeby přepněte dole na ruštinu) přejděte na „Správa účtu„. „Odstranit účet“.
 • Pokud chcete svůj účet na Instagramu smazat úplně, nikoli dočasně, klikněte na „Jak smazat účet“ a poté v první položce klikněte na „Přejít na stránku pro smazání účtu“ (můžete být dotázáni, zda chcete stránku otevřít v prohlížeči nebo v aplikaci Instagram, volba není důležitá). Zadejte důvod smazání, zadejte heslo k účtu a nakonec klikněte na tlačítko „Nenávratně smazat můj účet“.

To povede k tomu, že váš účet na Instagramu bude zcela smazán a nebudete k němu mít přístup. Pokud aplikaci v telefonu nepotřebujete, odstraňte ji pomocí nástrojů pro Android nebo iOS.

Instagram navíc neumožňuje účet zcela odstranit, ale pouze dočasně deaktivovat s možností obnovení (k dispozici na stránce nápovědy „Odstranění účtu„).

odstranění, účtu, telefonu

Při této možnosti bude váš účet pro všechny vaše přátele a sledující podobný smazanému účtu, ale vaše fotografie, seznamy sledujících a odběry budou uloženy na serverech Instagramu s možností obnovení.

Jak odstranit druhý účet Instagram pomocí počítače

Pokud chcete odstranit druhý účet Instagram pomocí počítače, postupujte podle následujících kroků.

Výše uvedené kroky jednoduše ukazují, jak odstranit účet Instagram z centra účtů. To je užitečné zejména v případě, že si právě dáváte pauzu od návštěvy webu nebo chcete lépe spravovat své zkušenosti s Instagramem.

Chcete-li trvale odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí aplikace Instagram v telefonu, postupujte podle následujících kroků. Kroky:

Všimněte si, že vymazání účtu se projeví po 30 dnech. Během tohoto období však nebude možné účet obnovit.

Pokud chcete účet skutečně obnovit, bude možná nutné vytvořit nový účet se stejným uživatelským jménem a e-mailovou adresou. Pokud již někdo toto uživatelské jméno převzal, musíte bohužel zvolit jiné.

Jak odstranit druhý účet Instagram pomocí počítače

Pokud chcete odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí počítače, postupujte podle následujících kroků.

Výše uvedené kroky jednoduše ukazují, jak odstranit účet Instagram z centra účtů. To je užitečné zejména v případě, že si právě dáváte pauzu od návštěvy webu nebo chcete lépe spravovat svou aktivitu na Instagramu.

Chcete-li trvale odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí aplikace Instagram v telefonu, postupujte podle následujících kroků. Kroky:

Vezměte prosím na vědomí, že vymazání účtu se projeví po 30 dnech. Během tohoto období však nebudete moci svůj účet obnovit.

Pokud chcete svůj účet skutečně obnovit, bude možná nutné vytvořit nový účet se stejným uživatelským jménem a e-mailovou adresou. Bohužel, pokud již někdo toto uživatelské jméno převzal, budete muset zvolit jiné.

Jak se po pauze vrátit na Instagram

Letošní září náhle změnilo můj život. Začal jsem žít sám, pořídil jsem si chytrá zařízení, přehodnotil jsem svůj pohled na budoucnost. Celkově vzato, změna života o 180 stupňů. Trvalo tři a půl měsíce, než jsem si konečně uvědomil, jak moc se věci změnily, což mě vedlo k tomu, že jsem si uvědomil, že bych se asi měl vrátit na Instagram. Proč tak? Zaprvé jsem cvičil a sledoval svůj jídelníček a vlastní pohodu pomocí chytrého telefonu a dalších chytrých zařízení.

Návrat na Instagram je užitečný, stejně jako konzumace sacharidů uprostřed diety

Za druhé, s těmito návyky jsem opravdu vypadala lépe, což mělo za následek spoustu skvělých fotografií (i když nejsem fanoušek fotoaparátů, selfie a fotografií). Zatřetí, zdá se, že po téměř dvou letech přichází zjištění, že každou chvíli je co ukázat. A také si uvědomit, že Instagram je spíše o zveřejňování vlastních fotografií než o prohlížení storizz nebo Reels jiných lidí. Už jsem vám řekl, jak jsem se vzdal VK, což je důkaz, že opuštění sociálních sítí lidi mění.

A pokud vás Instagram nezajímá, určitě se dozvíte, proč potřebujete Yandex.Stanice jako dárek pro sebe na Nový rok!

Společnost WhatsApp v poslední době představila mnoho aktualizací, ale některé funkce v komunikátoru jsou stále omezené. Například v roce 2022 není možné odeslat celé video do aplikace WhatsApp. Jen minutu a půl. Souhlasím, nepříjemné? Kdy se společnost WhatsApp zbaví tohoto omezení. Není to příliš jasné, vzhledem k tomu, jak daleko je Telegram za Messengerem. Přesto existuje několik snadných způsobů, jak poslat velké video do aplikace WhatsApp. Zapamatovat si tipy a používat je bez čekání na aktualizaci messengeru.

V době, kdy jsem byl pravidelným čtenářem AndroidInsideru.Ru, záměrně jsem chodil na webové stránky každý den, abych si přečetl články autorů. Všiml jsem si, že moji přátelé ne vždy otevřeli články, přeskočili je nebo na ně zapomněli. Stává se to z různých důvodů, ale jedno je jasné. Mnoho lidí používá různé zdroje, aby se dozvěděli o nových smartphonech, užitečných službách a aktualizacích systému Android. Přebírání zpráv z jiných zdrojů. Nejnevhodnější způsob v roce 2022. Nejlepší způsob, jak číst novinky ze světa Androidu a chytrých telefonů.

Autonomie. Věc je štíhlá. Zejména pokud jde o chytré telefony, které mají a priori poměrně malou baterii. Jakákoli, i ta na první pohled nenápadná věc ji může narušit. Kolik bylo případů, kdy chyba v aktualizaci způsobila, že aplikace přestaly usínat na pozadí, ale místo toho se spustily, což vedlo k předčasnému vybití. Nemluvě o špatně otestovaných aktualizacích od samotných výrobců, které i v uvolněném sestavení obsahovaly chyby snižující autonomii. Ale to, že by vestavěné aplikace Googlu doslova ničily baterii smartphonů se systémem Android, je upřímně řečeno neobvyklé.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS