OnePlus Buds n představovat 30 hodin zálohování baterie spuštěno oficiálně OnePlus…

OnePlus Buds n představoval 30 hodin zálohování baterie spuštěno oficiálně OnePlus Buds n s 30 hodinami zálohování baterie byl oficiálně vydán.

Při spuštění v Číně OnePlus také představil svou nejnovější sadu bezdrátových sluchátek, kromě smartphonu OnePlus Ace.

OnePlus Buds n je název nejnovějšího zvukového přílohy. Za levnou cenu poskytují nové skutečné bezdrátové stereofonní sluchátka zabití špičkových funkcí, včetně 94ms ultra-nízké latence, 12.4mm řidiči a až 30 hodin hraní hudby.

Co má OnePlus Buds n funkce?

Bezdrátové ušní sluchátka OnePlus jsou v uši a mají plochý stonek. Kromě větší trvanlivosti je nositelnou certifikací pro ochranu vody a prachu certifikováno IP55. Ušní uší mají ovládací prvky dotyku, které umožňují uživatelům hrát/pozastavit hudbu a přeskočit na další skladbu.

Stejnou metodu lze použít k aktivaci hlasového asistenta na propojeném smartphonu. Bohužel, automatizovaná detekce opotřebení není podporována. OnePlus Buds N 12.Říká se, že 4mm dynamické ovladače poskytují velmi čistý zvuk. Zvukové příslušenství je optimalizováno tak, aby produkovalo hluboké basy, rozsah frekvenční odezvy 20-20 000 Hz a citlivost řidiče 98 dBb.

Uší uší poskytují dvojče mikrofonů pro zrušení šumu během hovorů. Každé sluchátka váží pouze přibližně 4.8 gramů a přichází s velkými, středními a malými silikonovými ušními zátkovými.

Každý OnePlus Buds n Earbud je vybaven baterií 41 mAh, o které se říká, že dává až sedm hodin hudby hraní. Zejména nositelný nabízí až 30 hodin výdrže baterie s nabíjecím pouzdrem. Podle podnikání může 10 minut nabíjení vzdát až pět hodin přehrávání hudby kvůli technologii rychlého nabíjení Flash Flash.

oneplus, buds, hodin, zálohování

Uživatelé budou mít Bluetooth 5.2 spojení s oneplus pupeny n. Dolby Atmos je také podporován pro zařízení, jako je OnePlus 7 / Pro nebo novější. Kromě toho je schopnost OnePlus Fast Pair k dispozici pro všechny chytré telefony OnePlus vyrobené po OnePlus 6.

Ceny za jednoplus pupeny n

OnePlus stanovil konkurenční ceny pro své nejnovější dvojice bezdrátových sluchátek TWS na 199 juanů, což zhruba odpovídá Rs 2 300 v indické měně. Nositelné budou k dispozici v Číně počínaje 27. dubna.

Stojí za zmínku, že sluchátka Buds n budou vydána v Indii jako OnePlus Nord Buds během akce 28. dubna. Smartphony OnePlus 10R (rebranded OnePlus Ace) a Nord CE 2 Lite 5G budou vydány v národě spolu s novými bezdrátovými sluchátky.

OnePlus Nord Buds Review: vkusná design a výjimečná výdrž baterie za dostupnou cenu

Budby OnePlus Nord jsou solidní vstupní sluchátka s výjimečnou životností baterie a jedinečným designem. Další podrobnosti si přečtěte naši úplnou recenzi.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Smartphony Nord OnePlus jsou dobře vypadající, přibíjejí náležitosti a jsou vždy přátelské. Nyní chce OnePlus rozšířit tento vzorec na jiné produkty, protože se snaží rozšířit linku Nord za chytré telefony. Dlouhodobý cíl pravděpodobně zahrnuje vytvoření ekosystému produktu Nord sestávající z uší, chytrých hodinek atd. OnePlus Nord Buds je prvním produktem v ekosystému a nabízí jedinečný design a pevnou výdrž baterie za levnou cenovku. OnePlus Nord používám více než týden, a tady je to, co se mi na nich líbí a nelíbí se.

OnePlus Nord Buds

Budby OnePlus Nord nabízejí vkusný design, solidní výdrž baterie a zvuk poháněný basy za cenově dostupnou cenu.

Dostupnost cen

Můžete si koupit OnePlus Nord Buds z webu OnePlus a Amazon. Přicházejí ve dvou barvách: Černá břidlice a bílý mramor.

OnePlus Nord Buds: Specifikace

Budování a váha

 • Odolnost proti prachu a vodě IP55
 • SUASBUDS: 4.82G (každé ucho)
 • Případ nabíjení: 41.7G
 • Single 12.4mm dynamický ovladač
 • Citlivost řidiče: 106.5db @1 kHz
 • Frekvenční odezva:
 • 20Hz-20 kHz (44.1KHz)
 • Bluetooth 5.2
 • Kodeky: AAC, SBC
 • Rozsah: 10 m

Baterie se nabíjí

 • 41 mAh (na sluch)
 • Případ nabíjení 480 mAh
 • 6 hodin nepřetržitého přehrávání
 • 30 hodin s nabíjením (kombinované)
 • Port USB typu C
 • 10minutový rychlý poplatek za 20 hodin přehrávání
 • Zrušení hluku AI pro hovory
 • Podpora Dolby Atmos
 • OnePlus Fast Pair
 • Zvuk Master Eq
 • Pro Gamer Mode (režim s nízkou latencí)
 • Dvojice Nord Buds
 • Případ nabíjení
 • 3x Silicon Ear Tipy (S, M, L)
 • Kabel nabíjení USB
 • Uživatelská příručka
 • Bezpečnostní a záruční karta
 • Nord emoji nálepka x1

O této recenzi: OnePlus Nord Buds Review jednotka byla poskytnuta OnePlus India. OnePlus neměl žádný vstup do obsahu tohoto přezkumu. Není.li uvedeno jinak, pozorování v tomto přehledu se týká chytrých telefonů Android.

OnePlus Nord Buds: Design, Comfort, Controls

Budby OnePlus Nord mají nápadný design, který je odlišuje od Apple AirPods Lookalikes, které obvykle vidíte v tomto cenovém rozsahu. Design je jedním z nejsilnějších aspektů uší. Je osvěžující vidět pár vstupních uší, které se neusazují pro zjednodušující design a vynakládají skutečné úsilí vyniknout z davu. Uší uší mají široké stonky a ploché hrany se zrcadlově dokončenými dotykovými tlačítky na zádech, což poskytuje pěkný kontrast. Stonky, které také domácí mikrofony, mají kovový povrch NCVM, zatímco náušnice jsou lesklé.

Budby OnePlus Nord jsou ruce nejpohodlnějších skutečně uší, jaké jsem kdy testoval. Mají peří váhu a můžete je snadno nosit celé hodiny po ruce bez pozvání nepohodlí nebo podráždění. Pomáhá také, že ve vašem ušním kanálu příliš nesedí.

Budby OnePlus Nord jsou ruce nejpohodlnějších skutečně uší, jaké jsem kdy testoval.

Silikonové špičky tvoří poměrně těsné těsnění, takže pasivní izolace je opravdu působivá a blokuje docela dost frekvencí spodního konce. Těsná pečeť také pomáhá pupenám zůstat pevně v uchu. Je nepravděpodobné, že by se objevily při chůzi, běhu nebo provádění jakéhokoli cvičení. Kromě toho jsou IP55 hodnoceny pro odolnost proti potu a vodě, což z nich činí perfektní volbu pro intenzivní tréninky a další náročné fyzické aktivity.

Pouzdro na plast je poměrně vysoký a snadno se neklouzává dovnitř a ven z. Nabíjecí port je umístěn na zadní straně, sousedící s multifunkčním klíčem, zatímco LED světlo na přední straně označuje úroveň nabíjení pouzdra.

Buds nabízejí poměrně jednoduchá gesta: Jediné klepnutím na bud na přehrávání/pozastavení přehrávání, dvojitý klepnutí přeskočit na další skladbu a Triple-TAP přejít na předchozí stopu. Akce dlouhého dotyku a držení je také podporována, i když budete muset přiřadit akci pomocí aplikace Heymelody.

Kvalita zvuku

OnePlus Nord Buds jsou vstupní ušní sluchátka, takže přirozeně byste neočekávali, že budou znít tak rafinované a bohaté jako něco jako Galaxy Buds 2 nebo OnePlus Buds Pro. Jsou v pořádku pro příležitostné poslech, a pokud jste milovníkem basů, můžete si dokonce užít, co je zde v nabídce. Nord Buds mají 12.4 mm, titanium-ponořené řidiči s podporou Dolby Atmos. Zvukový podpis se nakloní směrem k tvaru V, se zvýšenou basy a výškou a zapuštěnou střední řadou. Většina sluchátka s hromadným trhem zaměřená na příležitostné posluchače se rozhodne pro tento zvuk, protože to přináší zábavný zážitek z poslechu a je to relativně bezpečnější sázka.

Budby OnePlus Nord nedělají správnou spravedlnost vůči vokálně zaměřeným stopám a klasickým nahrávkám a celkově znějí méně podrobně.

S tímto typem zvukového podpisu bude vaše zkušenost do značné míry záviset na tom, jaký druh hudby posloucháte. Elektronická, hip hop a rapová hudba těží z posílených vyšších a nižších frekvencí, a pokud to je to, co primárně posloucháte, najdete jen málo, na co si můžete stěžovat. Ale pokud jste jako já a poslouchejte širokou škálu hudby z různých žánrů a období, zjistíte, že Nord Buds se ne vždy dobře hodí. Nedělají správnou spravedlnost vokálním skladům a klasickým nahrávkám a celkově zní méně podrobně. To byl případ při poslechu Heartbreaker od Bee Gees, který na Nord Buds zněl docela blátivý, protože nadměrné basy přemohly vokály a nástroje střední řady. Stejná skladba zněla velmi otevřeně, svěží a živě na mém Oppo Enco W51.

Byly však chvíle, kdy jsem upřednostňoval Buds Nord před Oppo Enco W51. Například, houpací se Dan Shay a znovu (vaše lež v dubnu) od Kayou zněla více vzrušující a energičtější na Nord Buds díky hlubší basu.

Aplikace Heymelody nabízí další zvukové profily a ekvalizér, který vám umožní doladit zvuk podle vašich představ.

Pokud má kvalita hudby prvořadý význam, budete lépe obsluhovat jiné uší, i když by určitě nebyly tak levné jako Nord Buds. Jinak není tu moc stěžovat.

Dělat OnePlus Nord Buds nabízejí ANC?

OnePlus Nord Buds přeskočí na aktivní zrušení šumu jako opatření snižování nákladů. Pro některé to může být porucha. Ale pokud je to jakákoli útěcha, ušní sluchátka poskytují velmi dobrou pasivní izolaci, pokud můžete dosáhnout správné těsnění. To také znamená, že pokud plánujete používat Buds OnePlus Nord Buds většinou během dojíždění a na přeplněných místech, často se ocitnete, když se vyhýbáte posouvateli hlasitosti, abyste utopili vnější hluk. Neexistuje žádný režim transparentnosti, který je opět pochopitelný vzhledem k ceně.

Jaký je zážitek z volání na OnePlus Nord Buds?

OnePlus vybavil Nord Buds čtyřmi mikrofony, dvěma na každém sluchu a větrem odolným designem. Kromě toho existuje software pro redukci hluku AI. OnePlus říká, že všechny tyto práce v tandemu, aby se snížila hluk pozadí a větru během hovorů. Z velké části ucha odvedou dobrou práci při potlačování hluku na pozadí dovnitř, ale trochu se potýkají, když jste venku v přeplněném prostředí. Rovněž nejsou tak efektivní při snižování hluku větru.

Recenze OnePlus Nord Buds

The OnePlus Nord Buds je prvním zvukovým produktem společnosti v řadě Nord a také jeho nejlevnější skutečně bezdrátové uší dosud. Počínaje pouhých 39, Nord Buds mají být bez ozdůbky pro ty, kteří mají ucha.

S Nord Buds, OnePlus svlékl věci na základy, bez aktivního hluku, bezdrátové nabíjení, ozdobných kodeků nebo dokonce detekce do uší. Získáte však některé věci jako hodnocení IP55, rychlé nabíjení a čtyři mikrofony se redukcí hluku AI pro hovory. To vše, v jedinečném a zajímavém designu.

Uvidíme, jak dobře to funguje.

Design a pohodlí

Budby OnePlus Nord mají moderní design s jednoduchými geometrickými tvary a čistými, plochými stranami. Pouzdro nabíjení má obvyklý tvar pilulky, ale s plochými stranami a ostrými hranami, které vypadají výrazně.

OnePlus Nord Buds Review | Impressive Budget True Wireless Earbuds

Povrch pouzdra má matný povrch s minimálními mezerami panelu a těsnými tolerancemi pro víko. Dokonce i tlačítko párování na zádech je spláchnutí s povrchem a na první pohled sotva viditelné.

Uší uší pokračují v trendu designu s plochým stonkem ve tvaru pilulky. Na vnější straně je konkávní oblast podobná zrcadlu, což je kapacitní dotykový povrch pro gesta přehrávání. Stonky jsou krátké a jen asi palec na délku.

Vnitřní ušní část uší se pohybuje od ostrých geometrických okrajů do organičtějšího designu. Tipy pro ušní jsou nové ty, které OnePlus používá na všech svých nedávných produktech, od The OnePlus Buds Pro.

Malá velikost a lehká váha Nord Buds je umožňuje pohodlným nošením po delší dobu, aniž by na jakoukoli část ucha vyvíjeli nepřiměřený tlak. Při manipulaci s nimi však musíte být opatrní, protože je malá velikost je trochu chmurná, zejména s velkými prsty.

Konec a budování kvality uší a případu jsou překvapivě dobré za cenu. Uší jsou také hodnocena IP55 pro odolnost proti prachu a vodě a mají další nano-potahování, aby se zabránilo korozi.

Software

Budby Nord jsou nativně podporovány na telefonech OnePlus. Telefony se při otevření pouzdra automaticky objeví párovací dialog, podobně jako AirPods. Nastavení Bluetooth House další možnosti přizpůsobení pro sluchátka, ačkoli tato nabídka je pohřbena příliš hluboká a není intuitivní, aby se opět lokalizovala, stejně jako AirPods.

Na telefonech Android a iOS bez OnePlus musí uživatelé stáhnout aplikaci Oppo Heymelody, která poté představí stejné možnosti jako ty, které jsou vestavěny na OnePlus telefonech. V době publikování však aplikace pro iOS nebyla aktualizována na podporu Nord Buds.

Možnosti, které získáte s Nord Buds, jsou omezené. Můžete změnit chování s jedním/dvojitým/trojitým klepnutím na dotykové senzory na uších, které můžete přehrávat/pauza, předchozí nebo další skladba a asistent hlasového asistenta. Gesto můžete také zakázat, pokud nechcete náhodné dotyky. Můžete také povolit dlouhý dotek a držet gesto přepínat mezi aktuálním a dříve párovým zařízením. Bohužel neexistuje způsob, jak přiřadit ovládání hlasitosti žádnému z gest a jste nuceni jej pokaždé upravit z telefonu.

K dispozici je také funkce Find My Earbuds a možnost aktualizovat firmware. Moje recenzní jednotka byla na 107.107.100 v době publikování.

Novou možností s Nord Buds je Sound Master Eq. To zahrnuje čtyři předvolby-vyvážené (výchozí), odvážné, serenády a basy-spolu s možností vytvoření dalších vlastních předvoleb pomocí 6-pásmového ekv. Jakékoli změny, které zde provedete, včetně vytváření a pojmenování nových předvoleb pro vlastní předvolby, jsou uloženy na uších a přeneseny do jakéhokoli nového zařízení, na které spárujete.

Nord pupeny zahrnují pouze SBC a AAC kodeky. Podporují Bluetooth 5.2, ale neexistuje žádné párování s více zařízeními. Místo toho můžete spárovat dvě zařízení samostatně a použít výše uvedenou možnost, abyste rychle přepnuli sem a tam.

Jedním z významných opomenutí z Buds Nord je nedostatek detekce do ucha. To znamená, že neexistuje žádná automatická přehrávání/pauza, když vložíte nebo odstraníte uši z uší.

Výkon

Budby OnePlus Nord mají agresivně basový zvuk s tlumenou horní střední a výškou.

Na basy dominuje nadměrně zdůrazněná oblast středních a horních bass, která má tendenci cloudu po celém zvukovém spektru. Kvalita basů je zde nezanedbatelná; Prostě to hodně dostanete a je to většinou nedbalé a blátivé.

Nižší střední třída má jemnou a příjemnou tonalitu, ale je často ohromena bassovou reakcí. Horní středy jsou také zkráceny matným špičkovým reakcí uší. Výkon výšek je vytočen zpět a kašovitý, což vytváří zakalenou prezentaci pro vokály i nástroje.

Celková tonalita je velmi basy dopředu, což má za následek tmavý a jednorozměrný zvuk. Viděli jsme tuto přehnanou basovou reakci na další nedávné zvukové produkty OnePlus, ale Nord Buds jsou zasaženi dvojitou whammy podceňovaného výšek také.

Naštěstí předvolby zvukového mistra EQ pomáhají. Předvolba „Bold“ přednastavená napravuje v obrovském rozsahu. Má mírně kořeněnou špičkovou a mírně zapuštěnou střední třídu, ale celkově zní výrazně lépe, protože to dělá všestrannou práci, když spadne basy na nominální úroveň. Pro většinu uživatelů je výběr této předvolby snadným způsobem, jak napravit celkovou tonalitu těchto uší.

Předvolba Serenade snižuje výšku trochu z odvážné předvolby a místo toho posiluje horní středy, což způsobuje, že zvuk trochu nosní a honky. Řidiči na Nord Buds mají tendenci znít trochu nosálně a kovově v horních středech, což je v této předvolbě patrnější. Basová předvolba ještě více zvyšuje basy a mírně snižuje střed, takže je ještě méně příjemné poslouchat, než výchozí vyvážená předvolba.

Dobrá věc je, že nemusíte používat ani jeden z nich a můžete si vytvořit vlastní. S trochou ladění jsem byl schopen získat předvolbu, se kterou jsem byl většinou spokojený. S šestipásmovým ekv. Ale dokázal jsem získat ladění, které jsem mohl poslouchat déle než pět minut, což není něco, co mohu říci o výchozím profilu.

Budby OnePlus Nord mají překvapivě dobrý výkon mikrofonu. Při nahrávání v klidném prostředí znějí hlasy plné a přirozeně. Z algoritmu snižování okolního hluku je nějaké gardování, ale není to příliš rušivé.

V hlučnějším prostředí je kvalita hlasu do určité míry v pořádku. V extrémně hlučném prostředí se ucha snaží udržet hlas srozumitelný. Samotný hluk na pozadí je vždy nízký.

Budby Nord mají dobrý lateční výkon pro sledování videa. Když je video poprvé spuštěno, je počáteční zpoždění, ale rychle se synchronizuje a zůstává tímto způsobem. Latence je v pořádku pro příležitostné hraní, ale měli byste stále získat kabelové sluchátka pro konkurenční hry pro více hráčů.

Budby Nord měly spolehlivý výkon konektivity. V žádném okamžiku nedošlo k neočekávanému odpojení nebo přerušení zvuku.

Budby Nord nemají aktivní zrušení hluku. Tipy pro ucha však pasivně blokují trochu okolního hluku, což usnadňuje zaostření na hraní zvuku s výjimkou velmi hlasitých prostředí.

Životnost baterie

Budby OnePlus Nord mají nárokovou výdrž baterie 7 hodin pro uší za plné nabití. Při testování jsem byl schopen získat 6 hodin, 52 minut, což je velmi blízko k nárokované postavě.

OnePlus také požaduje 5 hodin hraní po 10 minutách nabíjení z 0%. Při testování jsem byl schopen získat jen 2 hodiny, 57 minut, což je přiměřené množství času, ale nikde blízko k nárokované postavě.

Závěr

Budby OnePlus Nord jsou nadprůměrné dvojice uší pro ty, kteří mají rozpočet. Mají poměrně jedinečný design, který je pohodlný spolu s dobrým výkonem mikrofonu a slušnou výdrží baterie. Výchozí zvukové ladění je tragické, ale naštěstí snadno opravitelné s poskytnutými předvolbami. Kvalita zvuku je pak docela přijatelná pro produkt v tomto cenovém rozpětí.

OnePlus Nord Buds Review | OnePlus Bullets Wireless Z2 Review

Celkově se na jiné než nedostatek detekce uši nestěžuje, takže pokud hledáte pár cenově dostupných uší, jsou platné možnosti Nord Buds platnou možností.

Příbuzný

OnePlus Nord N30 5G provozuje Geekbench se Snapdragon 695 Soc na palubě

Reader комментарии и мнения

Ale vaše šortky (videa) a videa Insta Cívka nejsou ovládána (přehrávání/pauza) pomocí těchto ušních pupenů. Chybí mi cokoli přidat / nastavit?

Ztratil jsem nabíječku. A teď mi zbývá pupeny. Jakýkoli vedení, kde mohu získat nabíječku. Stalo se to jako duše bez těla

OnePlus Nord Buds

OnePlus Nord Buds True Wireless Earbuds, s 12.4mm titanové ovladače a doba přehrávání až do 30 hodin pro případ, 4-mic design ai hluk zrušení volání. Hodnocení IP55 pro odolnost vůči vody a potu. Také mají rychlé nabíjení, 10 minut po 5 hodin přehrávání.

Funkce

Tlukot pokračuje

Zavrhli jsme Nord Buds s gigantickým párem zvukových ovladačů a hladkým ekvalizérem, abychom vás udržovali tančit na hudbu.

Větší, lepší zvuk

Nord Buds budou hudbou pro vaše uši s velkým 12.4mm titaniové zvukové ovladače a podpora Dolby Atmos pro hlubší basy a ostřejší, jasnější zvuk.

Mistr na palubách

Vyberete si, jak těžký nebo lehký chcete svůj zvuk se třemi jedinečnými zvukovými profily zvuku zvukového ekvalizéru.

Bold: Sharpter Pitch pro jasnější zvuk vyvolávající úsměv.

Serenade: Ať už posloucháte svého oblíbeného rockera nebo mezzosoprano, tento režim je vše o vokálech.

Bass: Hluboké, pulzující basy, když chcete cítit drážku.

Sboru skály baterie!

Vaše hudba zůstane zvoní v uších, jako je tato strašná hříčka, se 7 hodinami času na poslech pro pupeny a 30 hodin kombinovaného přehrávání s pouzdrem na nabíjení, aby vás houpala.

Připojte se a pokračujte v poslechu

Nebojte se. pokud se vaše pupeny začnou havarovat, zapojte je a nabijte až do dalších 5 hodin poslechu za pouhých 10 minut.

oneplus, buds, hodin, zálohování

Volání bez šumu

Buds Nord udržují vaše hovory čisté a svěží s větrem odolným, čtyřmikrofonem a softwarem pro redukci hluku AL, který blokuje hluk vítr a pozadí

oneplus, buds, hodin, zálohování

Hladký jako válcový kámen

Nord Buds mají hladký ergonomický design, který jsme testovali na skutečných uších, abychom zajistili, že pohodlně nosí bez ohledu na to, jak dlouho vaše poslechová relace. Jsou také potaženy stejným kovovým povrchem NCVM jako OnePlus Buds Pro, pro prémiový vzhled a pocit.

Nepotíte mokré věci

S hodnocením IP55 jsou pupeny Nord potní a voda odolné vůči, aby se zajistilo, že hudba proudí, když dostanete mokrý.

Zůstaň připojen

Unavený z rozbitého zvuku a spuštěných spojení, když hrajete? Nord Buds mají Bluetooth 5.2 a 94ms nízká latence, abyste se ujistili, že máte při hraní v režimu pro Gamer vítězný zvukový zážitek.

Specifikace OnePlus Nord Buds n TWS:

Modelka OnePlus Nord Buds
Rozměry a hmotnost Případ s rozměrem: 67.9mm35.5 mm28.68 mm

Frekvenční odezva

Playtime (když je plně nabitý)

Kombinované přehrávání: 30 hodin

Flash Charge

10 minut po dobu 5 hodin (kombinované pouzdro na nabíjení)

Kapacita baterie

Silicon Eartips x 3 (s, m, l.)

Kabel nabíjení USB typu-C x 1

Můžete se připojit k naší oficiální skupině, abyste se o nás dozvěděli více a zůstali ve spojení.

OnePlus Nord Buds

OnePlus Nord Buds True Wireless Earbuds, s 12.4mm titanové ovladače a doba přehrávání až do 30 hodin pro případ, 4-mic design ai hluk zrušení volání. Hodnocení IP55 pro odolnost vůči vody a potu. Také mají rychlé nabíjení, 10 minut po 5 hodin přehrávání.

Funkce

Tlukot pokračuje

Zavrhli jsme Nord Buds s gigantickým párem zvukových ovladačů a hladkým ekvalizérem, abychom vás udržovali tančit na hudbu.

Větší, lepší zvuk

Nord Buds budou hudbou pro vaše uši s velkým 12.4mm titaniové zvukové ovladače a podpora Dolby Atmos pro hlubší basy a ostřejší, jasnější zvuk.

Mistr na palubách

Vyberete si, jak těžký nebo lehký chcete svůj zvuk se třemi jedinečnými zvukovými profily zvuku zvukového ekvalizéru.

Bold: Sharpter Pitch pro jasnější zvuk vyvolávající úsměv.

Serenade: Ať už posloucháte svého oblíbeného rockera nebo mezzosoprano, tento režim je vše o vokálech.

Bass: Hluboké, pulzující basy, když chcete cítit drážku.

Sboru skály baterie!

Vaše hudba zůstane zvonění v uších, jako je tato strašná hříčka, se 7 hodinami času na poslech pro pupeny a 30 hodin kombinovaného přehrávání s pouzdrem na nabíjení, aby vás houpala.

Připojte se a pokračujte v poslechu

Nebojte se. pokud se vaše pupeny začnou havarovat, zapojte je a nabijte až do dalších 5 hodin poslechu za pouhých 10 minut.

Volání bez šumu

Buds Nord udržují vaše hovory čisté a svěží s větrem odolným, čtyřmikrofonem a softwarem pro redukci hluku AL, který blokuje hluk vítr a pozadí

Hladký jako válcový kámen

Nord Buds mají hladký ergonomický design, který jsme testovali na skutečných uších, abychom zajistili, že pohodlně nosí bez ohledu na to, jak dlouho vaše poslechová relace. Jsou také potaženy stejným kovovým povrchem NCVM jako OnePlus Buds Pro, pro prémiový vzhled a pocit.

Nepotíte mokré věci

S hodnocením IP55 jsou pupeny Nord potní a voda odolné vůči, aby se zajistilo, že hudba proudí, když dostanete mokrý.

oneplus, buds, hodin, zálohování

Zůstaň připojen

Unavený z rozbitého zvuku a spuštěných spojení, když hrajete? Nord Buds mají Bluetooth 5.2 a 94ms nízká latence, abyste se ujistili, že máte při hraní v režimu pro Gamer vítězný zvukový zážitek.

Specifikace OnePlus Nord Buds n TWS:

Modelka OnePlus Nord Buds
Rozměry a hmotnost Případ s rozměrem: 67.9mm35.5 mm28.68 mm

Frekvenční odezva

Playtime (když je plně nabitý)

Kombinované přehrávání: 30 hodin

Flash Charge

10 minut po dobu 5 hodin (kombinované pouzdro na nabíjení)

Kapacita baterie

Silicon Eartips x 3 (s, m, l.)

Kabel nabíjení USB typu-C x 1

Můžete se připojit k naší oficiální skupině, abyste se o nás dozvěděli více a zůstali ve spojení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS