Onyx Boox Poznámka Air 2 vs Samsung Galaxy Tab S7. Galaxy Tab S7 Lite

Onyx Boox Poznámka Air 2 vs Samsung Galaxy Tab S7

Onyx Boox Note Air 2 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají e-reader s malou formou faktoru. Je to lehké a robustní a upgradované magnety a baterie mu dávají dlouhověkost. Zařízení také přichází s předinstalovaným Google Play, což usnadňuje přístup k aplikacím a obsahu. Někteří uživatelé však mohou zjistit, že zahrnutý obal je příliš těžký podle svých představ. Navíc kvůli své velikosti nemusí být vhodný pro ty, kteří potřebují pravidelně pracovat s velkými PDFS.

Samsung Galaxy Tab S7 je skvělý tablet pro příležitostné i obchodní použití. Je vybaven skvělým 11palcovým displejem Super AMOLED, výkonný procesor, čtyři reproduktory pro skvělou kvalitu zvuku a dlouhotrvající baterii. To také přichází s perem S, což z něj dělá skvělé zařízení pro psaní poznámek a kreslení. Mnoho uživatelů toto zařízení ocenilo za jeho výkon a design a je to skvělá volba pro ty, kteří hledají tablet.

Recenze podle tématu

Naše analýza ukazuje, jak se recenzenti cítí o různých tématech. Vezměte prosím na vědomí, že se nejedná o úplné recenze.

Hmotnost

Na webových stránkách GoodleReader existuje jedna specifikace, což ukazuje na hmotnost barvy vyřezávání 0.9 kg. Samozřejmě to není správné. Tato věc je těžká, ale ne tak těžká

Měl předtím 10 palců tabletu, šel na 11 palců. shledala větší obrazovku pěknou, ale trochu těžkopádně. Jsem rád, že jsem si nekoupil 12 palců.

Velikost

Velikost 3 „/a5. Hlavním účelem toho, co chci udělat, je číst nepřekládaná manga (myslím, že to bude hlavně ve formátu CBZ nebo PDF), takže na obrazovkách nemovitostí záleží. Několik možností, které zvažuji, jsou Onyx Boox Note Air 2 a Fujitsu quaderno A5 (Gen 2). Zdá se však, že ani jeden z nich nemá žádné možnosti formátování výstupu s Caliber

Dám vám dobré a špatné, pokrývám vše od produktivity, každodenního používání a dokonce i některých her, takže vám mohu dát jako kompletní ovčí.

Životnost baterie

Baterie, co je důležitější, byla upgradována z 3000 mAh na 3700 mAh. Nejen to, note air 2 plus je těžší o téměř 25 gramů. Další upgrad.

Poměr ceny/hodnoty

Je pomalý, neohrabaný, trapný a nenahrazuje jednoduchou knihu kompozice a pero.

Obrazovka je pro čtení slušná. Takže pokud jste to chtěli pro čtení e.knih, bylo by to v pořádku, ale je to docela drahý nákup pro čtení knih. Oasis Kindle je pro tuto práci lepší asi poloviční cenu a je lépe navržena

Chtěl bych jít na iPad vzduch nebo galaxii Tab S7. Můžete si koupit iPad Pro nebo S7, ale návraty se v tomto bodě snižují. Pokud chcete ušetřit peníze, fungoval by také iPad 9. gen nebo Galaxy Tab S7 Fe. Na S7 by Clip Studio Paint pravděpodobně byla dobrá volba pro jejich práci

Připojení

Dobře, tak pojďme do našeho místního knihkupectví, doufám, že tyto věci zůstanou mnohem déle. Tolik mnoho z nich uzavírá psací centrum v Londýně. Le.

K dispozici je konektor USB-C pro přenos napájení a dat napravo na kartě S7 a na horním okraji máte tlačítko napájení (které se zdvojnásobí jako senzor otisků prstů) a svazek Rocker. K dispozici je také čtečka SD paměti pro rozšiřování místního úložiště a konektor Pogo na dně pro dokument Samsung volitelná klávesnice s knihami Klávesnice.

Snadnost použití

Dobře, miluji svůj tablet, bohužel, když jsem si koupil, když jsem to původně dostal z Amazonu, když jsem ho nasadil O týdny později jsem s tím byl venku na slunci a všiml jsem si, že tato prasklina vlasové linie procházející obrazovkou, nikdy jsem s tím nic neudělal Myslím tím, že jsem měl telefony Samsung, že jsem nikdy nepraskoval obrazovku v jakémkoli telefonu, který jsem kdy vlastnil v letech, ale to bylo vážné zklamání, což mě neovlivňuje užitečnost Na kterékoli z digitalizace nebo kterékoli z fungování zařízení bych toto zařízení hodnotil

Ale to, co mě opravdu podráždilo, nebyl ani Amazon Amazon s jednáním s výrobcem případ, který byl v případě pachatele v této situaci, nebo Samsung sám by udělal cokoli o tom, jak to pro mě opraví, Samsung mi řekl, že by mě to stálo nahoru z 325 na opravu obrazovky a trvalo by mi asi měsíc, než bych jim poslal, aby to opravil a získal zpět, a já to používám každý den, je to moje základní a jediná komunikace s vnějším světem s výjimkou mého telefonu a Být legálně slepý je to také všechny mé možnosti dostupnosti, které tady dělám své bankovnictví. obličej a vlastně vidím, že jsem také v současné době také používám k psaní románu a opravdu nechci, aby na něj všechno musel vyhodit na kartuPošlete to pryč, nebuďte schopni psát měsíc a pak se pokusit dostat to všechno zpět do tabletu, až se ke mně vrátí, ale nemůžu si dovolit 325, aby byl opraven, když jsem za věc jen zaplatil téměř 700 Šel jsem na eBay a našel jsem digitalizovanou obrazovku, kterou si můžete zakoupit za 35, mohl bych ji vzít místnímu opravné osobě a nechat ji opravit, a to by bylo moje jít na tuto situaci, když se dostane do bodu, kde se dostane do bodu, kde se dostane do bodu, kde Ovlivňuje to cokoli, co vůbec není, je to asi všechno.

Na základní fungování položky Ach můj bože, tato věc je skvělá, obrazovka je skvělá i s mým špatným vizí, že mohu říci, že video je dobrá kvalita, zvuk je docela slušný a velmi dobře se připojí k mé náhlavní soupravě Bluetooth, všechny možnosti dostupnosti, které i Používejte jako řeč zpět a řeč k textové práci fantasticky a odkaz a já jsem s tím docela šťastný.

Abych to rapoval, jediná věc je, že jsem jen zklamaný z obrazovky, doslova jsem dostal neoprenový rukáv v případě, že by to bylo nějak nebo jiné na věci, kterou si popraskal obrazovku, kterou byste si mysleli, že gorilské sklo by to nedovolilo Aby se to stalo, je to jen plast, je to jen plastový, ale má jeden malý vyříznutí pro kameru nahoře, který se nakloní přímo na sklenici a myslím, že když se tam dostane, tlak vyvíjí pouzdro Ale nemělo by to být schopno udělat to gorilské sklo, které by mělo vycházet z většího tlaku než to a já jsem na něj nevyvíjel žádný velký tlak, ani když jsem ho nenarazil proti ničemu a I když to vezmu kolem míst, je to uvnitř tohoto případu, což je vojenská skvrna stylia a uvnitř rukávu je neopren.

Těsně před varováním, pokud si rozbijete sklenici

Ale nikoho neodrazuji od nákupu této konkrétní položky, je to fantastické, je to fantastické a jsem s tím velmi potěšen a dal jsem mu vysoký hodnocení 5 hvězdiček by neřekl, že je to chyba zařízení, že je to způsob Je to, ale říkám, že je to zákaznický servis Amazon a Samsung za to, že se o opravu nestarají kvůli vadnému případu a jeho případu a možná vadnému skla

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Review: cenově dostupný 8palcový tablet

Měli byste získat 8.7palcový Samsung Galaxy Tab A7 Lite? Pro naši kontrolu jsme testovali obrazovku, její výkon, výdrž baterie a další.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite je nový tablet, který je super levný začínající na pouhých 159 amerických dolarů. Za to dostaneme 8.7palcová obrazovka, procesor MediaTek a aktuální Android 11. Je to jeden z mála 8palcových tabletů Android-takže je to dobrý? To je to, co se naučíte v této recenzi Samsung Galaxy Tab A7 Lite.

Kvalita postavená design

Vzhledem k její ceně si myslím, že Samsung Galaxy Tab A7 Lite je dobře postavená. Dostáváme většinou kovové tělo s některými plastovými díly nahoře a dole. Líbí se mi design a vypadá to lépe než konkurence z Amazonu.

Je tenký 8 mm, váží 360 g a je dostatečně úzký, takže je můžete držet v jedné ruce. To je to, co obvykle chcete dělat s 8palcovým tabletem.

Má standardní konektor pro sluchátka, USB C 2.0 port a slot pro kartu microSD. Neexistuje žádný skener otisků prstů, ale můžete jej odemknout pomocí rozpoznávání obličeje WebCams.

Webová kamera 2-megapixelu není vůbec skvělá. Ve skutečnosti zejména video HD z této kamery vypadá trochu rozmazané. Chybí mu jemné detaily. A totéž platí pro 8megapixelovou hlavní kameru. Fotografie vypadají dobře, ale video vypadá přehnaně.

Líbí se mi, že dostaneme dva reproduktory, které nabízejí skutečné stereoparaci. S ohledem na její cenu si myslím, že zvuk je v pořádku. Samozřejmě však získáte mnohem lepší basy a příjemnější zvuk s nejpřesnějšími tabletami.

Zobrazit

Samsung Galaxy Tab A7 Lite má 8.7palcový LCD s rozlišením 1340 x 800 pixelů. To znamená, že hustota pixelů je stejná jako na typických 8palcových tabletách se standardním rozlišením HD. To není skvělé a přál bych si, aby Samsung použil obrazovku FullHD. Protože zde texty rozhodně nevypadají tak ostrá, jak jen dokázaly.

Obvykle budete držet menší tablet blíže k vaší tváři než 10 palcový. A to znamená, že hustota pixelů musí být vyšší, aby obrazovka vypadala ostře. Pokud tedy nejprve použijete telefon a poté přepněte na A7 Lite, myslím, že mnozí si jasně všimnou nedostatku ostrosti. Ale dobře, to je to, co získáte v tomto cenovém rozpětí.

onyx, boox, poznámka, samsung, galaxy

Všechny ostatní aspekty nejsou skvělé, ale v pořádku. Prohlížení úhlů a reprodukce barev je dobré a jas v pořádku. Dokázal jsem si s tím číst, když jsem seděl v kavárně venku. To je možné, pokud nesedíte na přímém slunečním světle, ale trochu jasnější by bylo lepší. Nyní to vůbec není skvělé na přímém slunečním světle, takže to není tablet na pláži nebo tak.

Vypadá to, že Samsung displej nepokrýval v povlaku, aby se zabránilo otiskům prstů, protože jsem musel neustále vyčistit obrazovku.

Dalším druhem nevýhody je, že tablet má širokou úroveň L3. To znamená, že nemůžete sledovat Netflix s rozlišením HD. Není to příliš moc bummer, protože obrazovka stejně nemá nejvyšší rozlišení.

Mimochodem, Galaxy Tab A7 Lite nepodporuje pero S. Takže to není skvělý tablet pro ručně psané poznámky. Můžete použít obecná pera vyrobená pro kapacitní dotykové obrazovky, ale jsou hrozné a mohou být v pořádku pro malé děti. Ale ne pro rukopis.

Hardwarový výkon

Samsung Galaxy Tab A7 Lite má procesor MediaTek Helio P22T s 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště. Z krabice, 12.5 GB používá systém. Můžete to získat také s LTE.

Benchmarkové výsledky jsou pěkný týden. Je to mnohem pomalejší než větší samsung galaxy Tab A7 v benchlíku Geekbench 5. S tím bylo řečeno, jeho výkon CPU je lepší než Amazon Fire HD 8 Plus, což je přímý 8palcový konkurent. Amazon, který je levnější, má však znatelně lepší grafický výkon. Takže ten je lepší herní tablet.

Můj herní test ukazuje, že i když můžete hrát mnoho her na Galaxy Tab A7 Lite, budete muset vybrat nejnižší grafiku na téměř všech náročných titulech, jako je PUBG Mobile. Nevypadá to úžasně, ale s nízkým nastavením to běží dobře. Ale budete muset žít s příležitostnými stuttery, ale myslím, že je to hratelné.

Hrál jsem trochu F1 Mobile Racer a je to také hratelné. Ale opět to nevypadá úžasně a budete muset žít s některými malými vrháči. Další hry jako Super Mario Kart Run Fantastic.

Samotný operační systém a běžné aplikace jako Chrome, Gmail, YouTube a Microsoft Office dobře běží. Při rychlém používání tun karet nebo přepínání mezi aplikacemi budete někdy muset trochu počkat, dokud se něco nenačítá. To se dá očekávat v této třídě cen, protože se jedná o tablet na základní úrovni. Neočekávejte tedy super úzkostlivý zážitek. Ale všechno je použitelné a také trochu multitaskingu funguje.

Software: Android 11 OneUI

Společnost Samsung odesílala Galaxy Tab A7 Lite Running Android 11 a jeho OneUI ve verzi 3.1. To znamená, že z krabice dostáváme aktuální software a to je fantastické. Samsung je obvykle mnohem lepší s aktualizacemi než většina ostatních značek Android. V minulosti se série karet obvykle získala alespoň dvě velké aktualizace. Doufám tedy, že to bude stejné.

S OneUI se standardní Android trochu přizpůsobí. Rozhraní není tak těžké, jak bývalo. Některé funkce mohou být velmi užitečné.

Například se mi líbí, že můžete otevřít aplikace v takzvaném vyskakovacím pohledu. To znamená, že je otevřen v okně s volně plovoucí, což může být velmi užitečné, pokud používáte tablet pomocí klávesnice a myš.

onyx, boox, poznámka, samsung, galaxy

Aplikace Samsung Notes je fantastická aplikace pro psaní poznámek pro Android. Ano, dokonce i bez pera a zejména pokud používáte i jiné zařízení Samsung.

Životnost baterie

Životnost baterie je pouze průměrná. Při streamování videí HD na YouTube s maximálním jasem vydržela baterie 6.5 hodin.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Review: Závěrečná slova

Pojďme se dostat na konec mého Samsung Galaxy Tab A7 Lite Review. Zmínil jsem se o hodně nevýhodách, jako je její obrazovka s nízkým rozlišením, slabý grafický výkon, špatné kamery a nepružné pero. Ale vlastně si myslím, že to všechno je v pořádku, jakmile zvážíte cenu. Je to velmi levný tablet a samozřejmě lze očekávat, že nedostaneme ty nejlepší funkce.

Pokud hledáte levný 8palcový tablet, myslím, že Galaxy Tab A7 Lite je dobrá volba. Určitě to dokáže udržet konkurenci, zejména kvůli jejímu designu a aktuálnímu softwaru. Takže, pokud chcete něco malého pro surfování po webu, čtení některých e.knih, možná dokonce hraní některých her, myslím, že je to dobrá volba.

Ale ano, rozhodně to není prémiové zařízení. Přál bych si, aby společnost Samsung vyrobila 8palcový tablet řady Galaxy Tab S, ale od Tab S2 tak neučinili. Takže nezískávám své naděje.

Pojďme se dostat do soutěže.

Pokud chcete něco levnějšího, měli byste se podívat na Amazon Fire HD 8 a HD 8 Plus. Nyní jeho plastové tělo nevypadá a necítí se tak dobře jako samsung, ale obrazovka je podobná, grafický výkon je lepší a výdrž baterie je mnohem delší. Budete však muset žít s Amazon’s Android a ne Android Google.

Jediný špičkový 8palcový tablet Android je Samsung Galaxy Tab Active 3. Jeho design vypadá super starý, ale je to proto, že se jedná o drsný tablet určený pro tvrdá prostředí. Ale obrazovka je skvělá, podporuje pero S, má fantastický výkon a má spoustu softwarových funkcí včetně Samsung Dex. Je to fantastický tablet, ale jedinečný, tak se podívejte na mou recenzi, než si ji koupíte.

onyx, boox, poznámka, samsung, galaxy

Nyní, pokud se vám moc nestará o velikost obrazovky, měli byste se také podívat na standardní Samsung Galaxy Tab A7. Obvykle to stojí přibližně stejné jako A7 Lite, ale má větší 10.4palcová obrazovka a lepší výkon. Není to však 8 palců.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Review: Samsung Galaxy Tab A7 Lite je tablet na základní úrovni, který může být dobrou volbou, pokud hledáte cenově dostupné 8palcové zařízení. Jeho design, výkon a software jsou dobré pro svou cenu a líbí se mi, že je dostatečně malý, aby se vešel do jedné ruky. S tím bylo řečeno, přeji 8.7palcová obrazovka by měla vyšší rozlišení a výdrž baterie by mohla být o něco lepší.

Tento článek může obsahovat sponzorované odkazy. Mohli bychom získat malou provizi k vašemu nákupu bez příplatek.

Asus Chromebook CM3 Review: Chrome OS s klávesovým perem

Amazon Fire HD 10 HD 10 Plus Recenze: Tentokrát s klávesnicí

9 комментарии и мнения в už

Na tomto novém tabletu něco zvláštního je nestandardní rozlišení obrazovky 1340 x 800. Obvykle dostáváme rozlišení 16:10 (1280 x 800). Tento tablet je tedy prodlouženější než 16:10, ale ne úplně 5: 3, což by bylo 1280 x 768, známá čísla ve světě počítače. Co bylo Samsungovo myšlení při výběru tohoto nestandardního usnesení? Existují výhody pro prodlužovanější tablet?

Tento tablet nevlastním, ale myslím si, že problém s úrovní širokého tabletu je opraven aktualizací. Z toho, co jsem viděl v některých příspěvcích v Reddit a комментарии и мнения.

Vlastním to a po aktualizaci na Android 12 Netflix stále ukazuje, že má podporu pouze pro širokou úroveň L3. Jiné služby streamování jsou však k dispozici v rozlišení 1080p, jako je hlavní video (s podporou hardwaru, ale pouze s „lepší“ kvalitou, výběrem „nejlepší“ kvalitní návraty s chybou) a Disney. YouTube také umožňuje výběr rozlišení 1080p pro streamování.

Plánuji získat další menší tablet a myslím, že Samsung Galaxy Tax A7 Lite bude pro mě perfektní. Vaše recenze je tedy velmi užitečná, děkuji/dziękuję!

Vlastním tento tablet: váží 366 gramů. příliš těžký na to, aby v jedné ruce držel po každou dobu. Pro srovnání, moje lenovo tab M8 byla 305 gramů a žádný problém.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Review

Galaxy Tab A7 Lite je dobře vypadající, lehká tableta nabízející vynikající podporu aplikací. Nebyla by to moje první volba pro streamování filmů nebo fotografování, ale přináší všechny základy za dostupnou cenu.

Klíčové funkce

Úvod

Pokud jste na trhu s cenově dostupným tabletem Android, možná narazíte na Galaxy Tab A7 Lite.

Lehká, rozložená verze Samsung‚s Tab A7, tento tablet je ideální pro ty, kterým nevadí obětovat displej s vyšším rozlišením a přední kameru A7 výměnou za kompaktnější displej a cenovou značku přátelskou k rozpočtu.

Čtěte dále a dozvíte se více o designu, zobrazení a specifikacích z naší doby s tabletem.

Design

Galaxy Tab A7 Lite je jednoduchý, ne-li mírně nevýrazný tablet. Zařízení je kompaktní a dostatečně lehké, aby vklouzlo do sáčku na 212.5 x 124.7 x 8 mm a 366g, ale jeho váha zůstává dostatečně uklidňující, aby se zabránilo tomu, aby se zařízení v ruce příliš levné. Tablet je jen o něco větší než Apple iPad Mini 6, který přichází v 8.3 palce.

Displej je ohraničen hustým černým rámečkem, s horními a spodními hranami obzvláště robustními. V horní části tabletu sedí fotoaparát pro děrku, ale na rozdíl od některých tabletů Apple není podél dolního rámečku žádné domácí tlačítko.

Zadní část zařízení je šedá zbraň, jejíž matný povrch dělá skvělou práci, když nezjistí žádné zjevné šmouhy nebo otisky prstů. Tab A7 Lite je také k dispozici ve stříbrné možnosti, pokud dáváte přednost, s oběma modely s logem Samsung ve středu.

Na straně zařízení najdete tlačítka napájení a hlasitosti, stejně jako port USB typu-C a 3.5 mm konektor sluchátka podél spodního okraje.

Můj oblíbený designový aspekt je čtvercová kamera v levém levém rohu, která podle mého názoru vypadá zajímavější než kruhová kamera. To znamená, že bych nenazval fotoaparát jedinečný (podívejte se například na iPad Pro); Navíc není toho o designu A7 Lite mnoho, díky kterému se vyniká z jakéhokoli jiného tabletu středního rozsahu na trhu.

A7 Lite bohužel nezahrnuje podporu pro pero S, což znamená, že to není skvělá volba, pokud doufáte, že použijete tablet pro skicování nebo pořizování mnoha ručně psaných poznámek.

To znamená, že pokud hledáte tablet s elegantním a minimálním designem, tab A7 Lite je skvělá volba.

Obrazovka

Tab A7 Lite má 8.7palcový displej TFT s rozlišením 1340 x 800 (WXGA). To je obrazovka menší a nižšího rozlišení než 10.4-palcový panel 2000 x 1200 na pravidelné kartě A7.

Našel jsem obrazovku dobrou velikost pro procházení webu a úpravy dokumentů na cestách. Často jsem ho používal k streamování videa, i když kvalita byla na 8 znatelně horší.7palcový displej než na mé menší obrazovce smartphonu.

Displej je světlý a živý, ale obrázek není nijak zvlášť ostrý, když čelí obsahu z Netflixu nebo YouTube například. Je to něco, co bych mohl hledat minulost pro ty příležitosti, které jsem chtěl streamovat na prostornější obrazovce než můj telefon, ale tento tablet bych nedoporučoval těm, kteří hledají zařízení, na kterém se hlavně dívat na videa.

Je to skvělé zařízení pro přístup k aplikacím a úpravám dokumentů. Ale i když můžete uspořádat více oken pro zobrazení vedle sebe, tvrdil bych, že displej Tab A7 Lite je prostě příliš malý na pohodlí multitask-s výjimkou těch příležitostí, že nemáte žádnou alternativu.

Místo toho jsem zjistil, že tablet fungoval nejlépe pro přístup ke stejným aplikacím a obsahu, který bych udělal na svém smartphonu, ale na větší obrazovce.

Pokud jde o jiné funkce displeje, A7 Lite těží z adaptivního jasu, který zajišťuje, že jas zůstává na vhodné úrovni a také temný režim v celém systému pro pohodlnější posouvání v noci.

Software a výkon

Stejně jako jiné tablety Samsung, i The Galaxy A7 Lite provozuje operační systém Android Google. Dodává se také se spoustou prvků Samsung, například obchod Galaxy Store, Samsung Notes, Samsung Flow a Samsung Internet.

Naštěstí na palubě není obrovské množství bloatwaru a obchod Play a Galaxy Store jsou plné téměř každé populární aplikace nebo služby, která může přijít na mysl. Díky tomu je ideální pro používání sociálních médií.

Tablet je poháněn procesorem Octa-Core a přichází s až 4 GB RAM a 64 GB úložného prostoru. Posledně jmenovaný je rozšiřitelný až na 1 TB pomocí microSD.

Testoval jsem model 3 GB/32 GB a zjistil jsem, že občas běžel trochu pomalu. Většina procesů byla v pořádku, ale při klepání na obrazovku jsem si všiml některých zpoždění. zejména při načítání aplikací a psaní ve vyhledávacích panerech.

Tablet Tab A7 Lite je vybaven dvěma kamerami: jeden 8megapixelový senzor na zadní straně, schopný zaznamenat video FHD za 30 snímků za sekundu; a 2-megapixelový senzor na přední straně, který podporuje selfies a videohovory.

Obrázky pořízené zadní kamerou byly v pořádku. Obrázky jsou ostré, ale postrádají detaily, přičemž se objevují barvy vyplavené.

Funkce Zoom vykonává slušnou práci při zachycení jemnějších detailů, ale rozhodně se domnívám, že tento fotoaparát je vhodnější pro rychlé snímky a skenování dokumentů než pokročilejší mobilní fotografie a zachycení esteticky potěšujících fotek pro váš zdroj Instagramu.

Stejně tak přední kamera produkuje obrázky s vyplaveným vzhledem. Například bych si nevybral selfies, které byly pořízeny s A7 Lite, například zachycené s mým smartphonem. Senzor 2-megapixelů je také menší než 5-megapixelová jednotka obsažená na kartě A7.

Navzdory tomu bude přední kamera určitě v pořádku pro hostování videohovorů a připojení konferencí prostřednictvím tabletu, pokud se příliš neobtěžujete tím, jak ostře vypadáte.

Životnost baterie

A7 Lite zahrnuje baterii 5100 mAh spolu s podporou 15 W adaptivního rychlého nabíjení. Bohužel zde není žádná podpora pro bezdrátové nabíjení, což znamená, že nemůžete prokopat kabel USB-C pro bezdrátovou nabíjecí podložku nebo obrátit tablet s vaším Galaxy S22.

Když jsem testoval tablet, zjistil jsem, že baterie poměrně rychle vyčerpala. Indikátor klesl ze 100% na 75% za pouhých dvou hodin, když jsem sledoval videa. Životnost baterie poklesla dalších 10% v pohotovostním režimu přes noc.

Soudě podle mých zkušeností by se tento tablet mohl dostat přes den, pokud bude použit například pro méně intenzivní úkoly, jako je procházení nebo posouvání sociálních médií, například. Dlouhá období streamování však jistě ovlivní výdrž baterie a uvidí ji rychleji odtékat.

Tab A7 Lite se také zpočával, ačkoli podpora pro rychlé nabíjení rozhodně pomohlo. Bohužel, rychlá nabíječka se prodává samostatně, s pouze standardní nabíjecí cihlovou cihlou v krabici.

Měli byste si to koupit?

Chcete levný každodenní tablet Tab A7 Lite je cenově dostupné zařízení pro Android, které zabalí jasnou obrazovku a nabízí přístup k široké škále aplikací. vše zabalené do elegantního, lehkého designu.

Chcete vysoce kvalitní displej pro streamování obrazovky je dostatečně jasný pro procházení a procházení sociálními médii, ale nízká kvalita se projevuje při sledování video obsahu z Netflixu a YouTube. Nedoporučuje bych A7 Lite, pokud to bude jeho hlavní účel.

Poslední myšlenky

Lite Galaxy Tab A7 Lite je slušná možnost, pokud hledáte levný tablet s elegantním designem a spoustou podpory aplikací.

Tento tablet bych si nevybral přes zařízení s obrazovkou vyšším rozlišení pro streamování videa a kamera ponechává něco, co je třeba požadovat. Neexistuje také žádná podpora pera, takže by to nebylo na seznamu pro ty, kteří do digitálního umění nebo ruční poznámky.

Pokud však hledáte kvalitní tablet s jasnou obrazovkou pro procházení a úpravu dokumentů nebo sdílení s rodinou, A7 Lite je solidní, lehká možnost, která vám neublíží vaší peněžence.

Samsung Galaxy Tab S7 Fe vs. S6 Lite: Pokud byste upgradovali?

Samsung Galaxy Tab S7 Fe je dražší upgrade na S6 Lite. Přesto to bude stát za to pro ty, kteří se snaží využít svých nových funkcí, včetně výraznějšího displeje s vyšším rozlišením a připojení 5G.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Pokud jste si právě nedávno koupili Galaxy Tab S6 Lite. Mohlo by to být příliš brzy na to, abyste tolik investovali do zbrusu nového tabletu. Tab S6 bude i nadále vyhovovat většině uživatelů v pořádku, ale pokud máte důvod upgradovat, Galaxy Tab S7 Fe je solidní volba.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Vypadá to, že koncept zrychleného zastarávání, kdy se produkt stává „starým“ mnohem rychleji než dříve, v technologickém podnikání stále roste. Právě když si koupíte nejlepší smartphone nebo nejlepší tablet Android, je lepší produkt uvolněn jen o několik měsíců později. Není tedy divu, proč někteří uživatelé Samsung Galaxy Tab S6 Lite, kteří si zakoupili svá zařízení loni na jaře.

Samsung Galaxy Tab S7 Fe vs. Galaxy Tab S6 Lite: Power and Specs

Při pohledu na Samsung Galaxy Tab S7 Fe vs. Galaxy Tab S6 Lite, některé označené upgrady by mohly učinit z prvního lákavého návrhu. Ale stojí za to pravděpodobně drahou cenovou značku jen rok (nebo méně) po zakoupení tabletu? To bude záviset na tom, zda 1) můžete prodat galaxii Tab S6 Lite nebo ji předat a 2) Nové funkce skutečně změní vaši produktivitu. Mějte na paměti, že Samsung obvykle nabízí speciální ceny upgradu, když obchodujete se starým zařízením, takže je pravděpodobné, že byste mohli být schopni získat sladký obchod tím Fe. Ale měli byste? Nejprve se podívejme na to, jak se obě tablety porovnávají,

Velikost obrazovkyRozlišení obrazovkyPřipojenímluvčíFotoaparátProcesorBarvyS kompatibilita peraOperační systémVnitřní paměťPam읎ivotnost baterieRozměryHmotnost
12.4 palce 10.4 palce
2 560×1 600 WQXGA 2 000 x 1 200 WUXGA TFT
Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Wi-Fi Direct, 5G, LTE Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 3.5 mm stereo
Duální stereofonní reproduktory (zvuk AKG), Dolby Atmos Duální reproduktory (zvuk od AKG), Dolby Atmos
Zadní 8MP AF, přední 5MP Zadní 8MP AF, 5MP přední
Octa-Core Processor (2×2.2GHZM 6×1,8GHz) Octa-Core Processor (4×2.3GHz, 4×1.7GHz)
Mystic Black, Mystic Silver, Mystic Green, Mystic Pink Oxford Grey, Angora Blue, Chifron Rose
Ano, včetně Ano, včetně
Android 11 Android 10
64 GB, 128 GB (rozšiřitelné až na 1 TB prostřednictvím karty microSD) 64 GB, 128 GB (rozšiřitelné až na 1 TB prostřednictvím karty microSD)
4 GB RAM 4 GB RAM
Až 13 hodin Až 13 hodin
185 x 284.8 x 6.3 mm 154.3 x 244.5 x 7 mm
608 g 465 g

Existují některé rozsáhlé upgrady s Samsung Galaxy Tab S7 Fe, což z něj dělá lepší volbu pro vážné využití produktivity, zejména pro studenty vysokých škol nebo vysokých škol, obchodní profesionály a kreativy. Je bohatší na funkci, má větší, lepší obrazovku a jak uvidíte níže, přichází s tunami dalších funkcí, které by mohly být užitečné.

Obě tablety jsou poháněny procesorem Octa-Core, ačkoli S7 Fe běží na Android 11, zatímco S6 Lite běží na Android 10. Tab S7 Fe má baterii 10 090 mAh a S6 Lite má baterii 7 040 mAh, ale oba mohou běžet až 13 hodin na nabíjení a podporovat rychlé nabíjení, takže se můžete vrátit a běžet v žádném okamžiku.

Galaxy Tab S7 Fe přichází ve více „profesionálních“ barevných možnostech, jako je mystická černá a stříbrná, oproti hravým barvám dostupným pro Galaxy Tab S6 Lite, která zahrnuje Angora Blue a Chifron Rose (i když tab S7 Fe je také růžová, také v růžové!) Tab S7 Fe má mnohem větší obrazovku ve 12.4 palce versus tab S6 Lite’s 10.4palcová obrazovka a může se pochlubit lepším rozlišením, takže získáte mnohem svěží a živější obrázek. Zatímco rozlišení obrazovky může být pro kreativní typy dealbreaker, jiní, kteří mají přistupování hlavně přistupovat k textovým dokumentům a poznámky.

Ale pokud jde o použitelnost a dělá věci, jako je dělat si poznámky, Galaxy Tab S7 Fe má nohu nahoru. Oba přicházejí s magnetickým perem v krabici, které hladce funguje pro zapisování poznámek a procházení webových stránek a další. S7 Fe však zahrnuje poznámky Samsung, které mohou převést rukopis na text. Může dokonce automaticky označit obsah a inteligentně hledat správné místo, které jej uloží a podat, ať už píšete ingredience pro recept nebo si popisujete poznámky na rozpočtové schůzce.

S7 Fe má také spoustu funkcí, které usnadňují multitaskingu, jako je více aktivní okno, které vám umožní udržovat tři aplikace otevřené najednou, aniž byste museli převrátit tam a zpět mezi obrazovkami. S párem aplikací můžete okamžitě spustit oblíbenou kombinaci aplikací současně, malou, ale oceněnou funkci pohodlí, která vám ušetří několik dalších kohoutků.

S7 Fe také pracuje se společností Samsung Dex, takže jej můžete zkombinovat s klávesnicí knihy a přeměnit ji na plnohodnotný notebook. Tab S6 Lite Galaxy může pracovat s volitelnou myší a klávesnicí, ale nenabízí podporu DEX. S S7 Fe můžete dělat věci jako používat tablet jako sekundární displej vedle kompatibilního počítače.

S pero S může být také použito se S7 Fe pro různé kreativní aplikace, jako je Clip Studio Paint a Canva Pro-dokonce dostanete šestiměsíční pokus. Můžete také používat NoteShellf Free, aplikaci pro brát barevné poznámky pomocí pero S.

Samsung Galaxy Tab S7 Fe vs. Galaxy Tab S6 Lite: Co jiného byste měli zvážit

V době tohoto psaní přicházejí obě tablety s různými freebies, které byste mohli být lákáni vyzkoušet. Oba budou zahrnovat bezplatnou zkušební verzi Premium YouTube. Galaxy Tab S7 Fe také poskytuje neomezený přístup k Samsung TV Plus, s více než 160 kanály.

S Tab S6 Lite Galaxy Tab S6 Lite můžete bezdrátově odeslat obsah z tabletu do kompatibilní televize Samsung pomocí aplikace SmartView. Zahrnuje také funkce, jako je synchronizace více zařízení, které jej používají jako telefon i monitor, okamžitý hotspot pro automatické synchronizace aplikací pro kompatibilní zařízení Samsung a rychlé sdílení pro jedno dotykové připojení k jiným zařízením pro sdílení souborů.

Jak je uvedeno, oba lze použít s volitelnou klávesnicí a myš, ale Galaxy Tab S7 Fe pracuje se Samsung Dex, což vám poskytuje bezproblémový přístup k aplikacím a souborům, které můžete otevřít pomocí zjednodušeného hlavního panelu.

Samsung Galaxy Tab S7 Fe vs. Galaxy Tab S6 Lite: Pokud byste upgradovali?

Z pohledu produktivity, zejména pro obchodní profesionály, studenty a kreativní typy, je Samsung Galaxy Tab S7 Fe lepší volbou. Podezřelý diferenciál cen by však mohl učinit tvrdou pilulkou, která by se polykala, pokud jste již předali peníze za S6 Lite, ne tak dávno. Při zvažování Galaxy Tab S7 Fe vs. Galaxy Tab S6 Lite, první z nich bude pravděpodobně stát dvakrát tolik než druhý, jakmile bude oficiálně dostupný v U.S., učinit z něj jen užitečný upgrade, pokud byste mohli skutečně použít funkce.

Jinak je Lite Galaxy Tab S6 Lite stále pevným tabletem se spoustou skvělých funkcí, které vám udržují produktivní. Pokud tablet používáte pro kombinaci zábavy a práce, bude Tab S6 Lite i nadále stačit. Ale pokud děláte spoustu poznámek, kreativní práce, nahrávání videí a musíte zůstat ve spojení na cestách i bez připojení Wi-Fi v okolí, S7 Fe bude stát za upgrade další těsto.

Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G dorazí v červnu; Zde je váš první pohled na zařízení

Společnost Samsung představila loni vedle série Galaxy Note 20 Galaxy Tab S7 a Tab S7, aby soutěžila s populárním iPad Pro Apple pro Apple. Nyní se korejský gigant v nadcházejících dnech snaží obnovit sestavu se spuštěním nové varianty Tab S7 Lite 5G. S laskavým svolením jednoho z nejspolehlivějších tipáčů, Evan Blass, zde je první pohled na nadcházející Galaxy Tab S7 Lite.

Galaxy Tab S7 Lite 5G Renders (uniklé)

Digitální vykreslení Galaxy Tab S7 Lite 5G (Via Voice/Evleaks) ukazují tablet z různých úhlů. Přichází s podobným designem jako jeho starší sourozenci.

Galaxy Tab S7 Lite 5G bude cenově dostupnou variantou pod sestavou Tab S7. Na přední straně je téměř bez rámečku spolu s přední kamerou. Podle dřívějších úniků se očekává, že zabalí 12.6palcový panel LCD. Na pravém okraji je tlačítko pro fyzické napájení a svazek rockerů a na dně můžeme vidět port USB-C a reproduktory grilů.

Obrací naši pozornost dozadu, existuje vyhrazená magnetická oblast pro ubytování a nabíjení stylusu pero S pera. V levém horním rohu je také nastavení duální kamery. Over, je logo Samsung a vzadu potištěno logo AKG.

Přichází na interní, o tom se už nic nepotvrzuje. Podle dřívějších úniků by však mohla Tab S7 Lite 5G přicházet s Qualcomm Snapdragon 750G Soc a je spekulována na zabalení 4 GB RAM.

Galaxy A7 Lite

Kromě toho se další únik objevuje z obrázků produktu Tab S7 Lite a Tab A7 Lite. Ten bude cenově dostupnou variantou Galaxy Tab A7, kterou společnost spustila začátkem minulého roku. Bude se pochlubit štíhlým kovovým tělem, 8.7palcový displej (ale s obrovskými horními a dolními rámečky), jedinou zadní kameru a další.

Cena a dostupnost (očekávané)

Pokud jde o ceny, víme jen to, že Galaxy Tab S7 Lite a Galaxy Tab A7 Lite budou cenově dostupné varianty. Očekáváme, že se v nadcházejících dnech dozvíme více informací o jejich.

Obě zařízení podle obrázků produktu jsou nastavena na spuštění někdy v červnu 2021. Podle zpráv však společnost Samsung může na své příští rozbalené akci, která je naplánována na 28. dubna, malý pohled na nadcházející tablety Galaxy, která je naplánována na 28. dubna.

Hlavní obrázek s laskavým svolením: Voice/Evleaks

| Denial of responsibility | Contacts |RSS