Opravte DisplayPort žádný signál snadno. Acer žádný signál

Opravte DisplayPort žádný signál snadno

DisplayPort je formát připojení k počítači, který poskytuje funkci s vysokým výkonem. Počítač můžete připojit k monitoru pomocí kabelu DisplayPort pro lepší zobrazení. Je však možné, že jste narazili na problém, kdy váš monitor nemá signál, když jsou vaše zařízení připojena prostřednictvím displayportu. V tomto případě potřebujete dobrou opravu k vyřešení vašeho problému.

Níže jsou uvedeny metody, které vám pomohou snadno vyřešit problém se zobrazením bez signálu:

) Zkontrolujte připojení k displeji

Možná si nebudete být vědomi, ale obvykle problém se signálem DisplayPort pochází z nesprávného připojení. Musíte zajistit, aby byl konektor správně zapojen do portu a nelze jej příliš snadno vytáhnout.

Můžete odpojit opětovné propojení připojení DisplayPort. Zkuste tlačit konektor dále, dokud necítíte špičaté kousky na zástrčce, zamkněte jej tak, aby bylo pro vás obtížné vytáhnout ho ven.

) Restartujte a znovu připojte svá zařízení

Restartování a opětovné připojení zařízení je něco, co byste určitě měli vyzkoušet. Je to jednoduchý, ale někdy efektivní způsob, jak problém vyřešit. Chcete.li provést tuto metodu, postupujte podle níže uvedených kroků.

a) Úplně vypněte počítač a monitorujte a odpojte jejich napájecí kabely.

b) Odpojte jejich připojení zobrazení.

c) Nechte je pár minut.

opravte, displayport, žádný, signál

d) Připojte kabel DisplayPort zpět k počítači a monitorujte.

e) Připojte napájecí kabely zpět a napájte zařízení.

Pokud je tato oprava užitečná, vaše připojení k displeji bude nyní fungovat.

DisplayPort “No Signal” Acer Monitor Fix. Windows 10

) Aktualizovat grafický ovladač

Někdy může problém s displejem bez signálu vyplývat z vadného a nekompatibilního grafického ovladače. Měli byste aktualizovat ovladač vašeho grafického adaptéru a vyřešit problémy tohoto druhu.

Jednou snadnou a důvěryhodnou metodou pro řešení řidičů je používat řidiče snadné.

Ovladač snadný automaticky rozpozná váš systém a najde pro něj správné ovladače. Nemusíte přesně vědět, jaký systém váš počítač běží, nemusíte riskovat stahování a instalaci nesprávného ovladače a nemusíte se při instalaci dělat starosti s chybou.

Ovladače si můžete stáhnout a nainstalovat pomocí bezplatné nebo profesionální verze ovladače snadné. Ale s verzí Pro to trvá pouze 2 kliknutí (a získáte plnou podporu a 30denní záruku zpět):

a) Stahování a instalace ovladače snadné.

b) Spusťte ovladač snadné a stiskněte tlačítko Skenování. Ovladač snadný poté naskenuje počítač a detekuje všechny problémové ovladače.

c) Klikněte na tlačítko Aktualizace vedle grafického adaptéru a stáhněte si nejnovější a opravte ovladač tohoto zařízení. Můžete také stisknout tlačítko Aktualizovat všechny v pravém dolním právu, abyste automaticky aktualizovali všechny zastaralé nebo chybějící ovladače v počítači (to vyžaduje pro verzi Pro. budete vyzváni k upgradu, když kliknete na aktualizaci vše).

Pro verze Driver Easy přichází s plnou technickou podporou. Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte prosím tým podpory Easy Driver na Support@DriverEasy.com.

) Testujte s jiným kabelem nebo zařízením

Váš displej žádný problém s signálem může být problém s hardwarem. Můžete otestovat připojení k displeji s jiným kabelem DisplayPort nebo dokonce s jiným počítačem nebo monitorem. Zkontrolujte a zjistěte, zda problém pochází z kabelu nebo z portů.

Pokud je to váš počítač nebo váš monitor, který způsobuje potíže, a pokud jsou v záruce, můžete kontaktovat výrobce vašich zařízení pro další pomoc. Mohou vám pomoci identifikovat příčinu vašeho problému a nechat vaše zařízení opravit nebo vyměnit.

Že to, doufám, že to pomůže. Máte.li návrhy nebo otázky, vítejte na odchodu коментарии и мнения.

Jak opravit Acer Monitor žádný problém s signálem?

V této příručce jsme vyhlásili kroky v tomto snadno srozumitelném průvodci o tom, jak opravit Acer Monitor žádný problém s signálem.

Co je Acer Monitor žádný problém signálu?

Tento Acer Monitor žádný signál není jedním z nejvíce problémů spojených s monitory Acer. „Žádný signál“, problém se často objevil, když uživatel zapnul monitor. Kvůli této chybě monitoru AceR ovlivňuje plochu oken, bez ohledu na jeho připojení k chybě.

Problém „bez signálu“ v monitoru AceR je z velké části způsoben hardwarovým problémem v monitoru. Tento problém většinou přichází s vnitřní poruchou buď v monitoru nebo v počítači. Pro vzestup této záležitosti je také citováno mnoho dalších důvodů; Hlavním důvodem tohoto problému však mohou být nesprávné vstupní zdroje, protože se nepodařilo spojit s jinými zařízeními, jako jsou herní konzole a monitory.

Existuje také možnost tohoto problému, když je váš systém v režimu spánku. Pokud ano, pak jednoduše vypněte režim spánku počítače. Druhým pravděpodobně důvodem citovaným v tomto čísle může být dislokace grafické karty, která by měla být zavedena ve správném slotu.

Монитор пишет No signal detected — что это означает и что делать

Podívejme se na řešení, aby tento problém zmizel navždy.

Jak opravit Acer Monitor žádný problém s signálem?

Existují různé metody řešení problému ‘Acer Monitor No Signal.“

Hledejte vstupní zdroj

O uvedené chyby se často říká, že je do značné míry připisována nesprávný zdroj vstupu. V monitorech je k dispozici několik vstupních zdrojů, jako jsou VGA, DVI, DP a HDMI. To pomáhá několika zařízením k připojení k monitoru současně.

 • Zapněte svůj systém společně s monitorem
 • Přejděte do nabídky přítomné na rohové straně displeje
 • Otevřený vstupní zdroj a vyberte správný zdroj

Vyhodnoťte kabel Acer Monitor

Tato chyba může být způsobena složeným kabelovým připojením, které může být mezi monitorem a systémem poškozeno nebo uvolněno. Zkontrolujte kabel monitoru a ujistěte se, že s kabelem není problém. V pořadí jakéhokoli poškození nahraďte kabel novým.

Vypněte režim spánku

Do jisté míry existuje možnost, že tento problém může být způsoben režimem spánku systému ‘.’Chcete.li tento problém vyřešit, vypněte režim spánku. Jednoduchý způsob ukončení režimu spánku ve vašem systému je stisknout libovolný klíč na klávesnici.

Resetujte továrnu

Chcete.li provést továrnu, resetovat následující kroky je třeba podniknout:

 • Musí být připojen externí monitor
 • Zapněte počítač Acer
 • Stiskněte The Interinstructions Windows P, které otevře snadné zobrazení a klikněte pouze na počítač
 • Vypněte počítač a odpojte monitor
 • Nyní restartujte počítač

Grafická karta na místě

Tento problém se často objevil, když grafická karta není správně umístěna na poloze:

 • Vypněte počítač a odpojte každý kabel
 • Otevřete CPU a znovu napojte grafickou kartu na své místo
 • Před správným opětovným připojením grafické karty na základní desku zasuňte počítač
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení asi půl minuty a streamujte šňůru zpět k napájecímu napájení a zapněte systém

Získejte nejnovější ovladač grafické karty

Problém „Acer Monitor No Signal“ může být také způsoben poškozeným nebo starým ovladačem grafické karty. Jednoduše odstraňte starý ovladač grafické karty z vašeho systému a nainstalujte jeho nejnovější verzi na jeho místo. Zde se používá externí monitor, protože nezpůsobuje žádný problém. Jakmile se ovladač aktualizuje, připojte ACER Monitor. Grafické karty ovladačů lze také aktualizovat jinými prostředky, například ‘Nástroj pro aktualizaci automatického ovladače.„Software je užitečný, protože instaluje a aktualizuje nejnovější ovladač Windows ve vašem systému.

Jak opravit chybovou zprávu „žádný vstupní signál“

Pokud váš monitor počítače zobrazuje chybovou zprávu „Žádný vstupní signál“, zkuste možnosti odstraňování problémů v oddílech níže.

Tato stránka je pro odstraňování problémů „žádný vstupní signál“ na stolním počítači. Pokud používáte notebook, viz: Jak připojit externí displej s mým notebookem.

Počítač nepřenášející signál

Ujistěte se, že počítač má napájení. Pokud je počítač vypnutý, nemůže přenášet signál a způsobí zprávu „bez vstupu“.

Monitor není správně připojen

Ověřte, že kabel monitoru je správně a bezpečně připojen na zadní straně monitoru a zadní části počítače. Kabel monitoru se připojuje k zadní části počítače pomocí konektoru VGA, DVI, HDMI nebo DisplayPort Connector. Níže uvedené obrázky jsou příklady konektorů VGA, DVI, HDMI a DisplayPort na grafické kartě.

Ověřte, že kabel monitoru není uvolněn odpojením kabelu od zadní části monitoru a znovu připojte kabel. Je také dobrý nápad houpat kabel sem a tam, aby se ujistil, že není volný.

Při odpojení kabelu se ujistěte, že žádný z kolíků kabelu není ohýben zkoumáním konec kabelu. Pokud je některá z kolíků kabelu ohnutá nebo zlomená, může být kabel vadný a měl by být vyměněn.

Některé starší monitory mohou mít kabely, které nelze odpojit od zadní části monitoru.

Dále odpojte kabel monitoru od zadní části počítače a znovu připojte kabel. Při připojení kabelu k počítači zajistěte, aby bylo kabelové připojení těsné. S konektorem ve stylu VGA nebo DVI, jako jsou ty, které jsou uvedeny výše, mohou být šrouby utaženy a drží konektor na svém místě.

Některé počítače mohou mít palubní video a grafickou kartu. Při práci s tímto typem počítače budete mít na zadní straně počítače dvě různá připojení pro svůj monitor. Pokud vidíte více než jeden konektor VGA, DVI, HDMI nebo DisplayPort a monitor nefunguje, zkuste druhý konektor.

Vybraný nesprávný vstup

Novější monitory jsou schopny se připojit k počítači pomocí konektoru VGA, DVI, HDMI nebo DisplayPort. Pro tyto typy monitorů je třeba použít správný výběr vstupu. Získejte přístup k nastavení na monitoru pomocí tlačítek na přední nebo spodním okraji monitoru. Hledejte možnosti, jak vybrat typ konektoru (E.G., VGA, DVI, HDMI nebo Displayport) a vyberte kabel, který váš monitor používá.

Špatný hardware

Pokud se zdá, že připojení je správná, je monitor nebo grafická karta pravděpodobně špatná. Je také možné, že základní deska v počítači je vadná, což zabrání tomu, aby se signál dostal na grafickou kartu a monitoroval. Chcete.li otestovat, která komponenta je špatná, buď připojte jiný monitor k počítači, nebo připojte monitor k jinému počítači. Doporučujeme testovat základní desku také pro jakékoli problémy. Viz: Jak otestovat počítačovou základní desku a CPU pro selhání.

 • Pokud na vašem počítači pracuje jiný monitor, monitor je špatný.
 • Pokud váš monitor pracuje na jiném počítači, může mít vaše grafická karta problémy. Viz: Moje grafická karta nefunguje.

Pokud se domníváte, že vaše grafická karta je špatná a váš počítač má palubní video, je třeba vyměnit základní desku. Místo výměny základní desky můžete také nainstalovat novou grafickou kartu. Viz: Jak nainstalovat počítačovou grafickou kartu.

Počítač není zveřejňován

Ověřte, že váš počítač se dostane přes postup po procesu a že se začíná. Zpráva „žádný vstupní signál“ se může někdy objevit, pokud se po procesu selhává a počítač nemůže správně zavést.

Pokud postupová proces selhává a počítač nezačne, může být základní deska na vině. Krátká v základní desce nebo špatném kondenzátoru jsou běžnými příčinami, aby základní deska počítače neprošla poštou.

Monitor funguje na chvíli a poté ztratí signál

Pokud monitor pracuje na chvíli, pak přestane fungovat a zobrazí zprávu „žádný vstupní signál“, může se přehřát monitor nebo počítač. V případě přehřátí monitoru přestane pracovat, aby se zabránilo dalšímu poškození. Pokud se počítač přehří, může počítač přestat odesílat signál na monitor a může se také vypnout, aby se zabránilo dalšímu poškození hardwaru počítače.

Oprava monitoru, který se přehřívá, obecně nestojí za to. Náklady na jeho opravu jsou pravděpodobně vyšší než náklady na nákup nového monitoru. Z tohoto důvodu doporučujeme vyměnit monitor přehřátí.

Pokud se počítač přehřívá, mohou fanoušci, kteří udržují procesor, grafická karta nebo napájecí zdroj. Zkontrolujte fanoušky a zjistěte, zda se točí. Pokud se vůbec netočí, když je počítač zapnutý, je třeba fanoušci vyměnit. Pokud se fanoušci točí, použijte diagnostický nástroj softwaru, jako je HwMonitor, k určení, zda se fanoušci točí při správném rámci RPM. Je možné, že fanoušci se netočí dostatečně rychle, což naznačuje, že jsou špatní nebo plné prachu a je třeba je vyčistit nebo vyměnit.

Pokud se přehřátí souvisí s počítačovým procesorem, možná budete muset vyměnit sestavu chladiče a ventilátoru. Je možné, že CPU může být poškozen a je třeba jej také vyměnit.

U grafické karty nebo napájení jsou fanoušci obvykle integrováni do hardwaru a nejsou snadno nahrazeni, pokud je lze vůbec vyměnit. Možná budete muset vyměnit napájecí zdroj nebo grafickou kartu, abyste vyřešili problém přehřátí.

Jak opravit „Acer Monitor No Signal Proti“ “

Pokud máte monitor ACER, existuje velká šance, že jste v minulosti zažili následující problém. Bez ohledu na to, jaký druh počítače používáte, nemůžete získat monitor k zobrazení žádných obrázků nebo videa. Bez ohledu na to, kolikrát stisknete tlačítka na obrazovce, abyste změnili nastavení, nic se neděje.

Vidíte, že monitor má napájení, ale nic jiného. váš počítač ani nezvedá obrázek z připojení HDMI nebo VGA! Pokud to popisuje vaši situaci, pokračujte ve čtení!

Řešení 1: Odpojte externí zařízení

Problém je pravděpodobně vadné prodloužení připojené k vašemu notebooku. Zkuste odpojit všechna externí zařízení (tiskárny, mobilní telefony atd.) a poté restartujte notebook. Pokud máte stále problémy, zkuste připojit jedno zařízení najednou, dokud nenajdete, které z nich způsobuje vaše problémy.

Možná také budete chtít zkontrolovat, zda některá z těchto zařízení vyžaduje aktualizované ovladače. Pokud ano, aktualizujte je před jejich opětovným opětovným připojením. Někdy může starší zařízení nebo zastaralý ovladač způsobit problémy s videem.

Řešení 2: Zkontrolujte své kabely

Ujistěte se, že váš kabel VGA, DVI nebo HDMI je bezpečně připojen. Každé připojení vyžaduje jiný typ kabelu. Pokud máte z počítače na monitor více kabelů, ujistěte se, že jsou všechny pevně připojeny.

Možná také budete chtít zkontrolovat a zjistit, zda máte nějaké uvolněné nebo roztřepené kabely. Špatné spojení může způsobit problémy, jako je volný drát.

Zkuste vyměnit svůj stávající kabel za další, abyste zjistili, zda se jedná o problém s vaším konkrétním kabelem nebo něčím vážnějším. Pokud ve vaší kanceláři používá několik lidí, kteří používají monitory, zkuste v počítači použít monitor jiné osoby a otestovat, zda to správně funguje s jejich systémem.

Mohlo by se to stát, že je něco špatného s jedním z těchto počítačů místo vašich. Pokud nic jiného nefunguje, možná je čas na novou grafickou kartu.

Řešení 3: Znovu připojte počítač

Mohlo by to být tak, že jste zapnuli monitor, ale zapomněli jste zapnout počítač. Monitor zobrazuje žádný signál, dokud neobdrží platný signál z počítače pro zobrazení videa.

V tomto případě jednoduše zapněte počítač a zkuste to znovu. Pokud je váš monitor připojen k notebooku pomocí kabelu HDMI, ujistěte se, že jsou obě zařízení zapnutá a správně připojena.

Pokud všechno ostatní selže, zkontrolujte, zda nejsou volné kabely nebo připojení mezi notebookem a jeho periferiemi (včetně externích monitorů).

Řešení 4: Nainstalujte nejnovější ovladač grafické karty

Aktualizace ovladače grafické karty je často přehlíženým způsobem vyřešení problému souvisejícího s softwarem, ale může vám pomoci vyřešit mnoho problémů s zobrazením. Je to proto, že vám umožní používat jakékoli další funkce poskytnuté nejnovější verzí vaší grafické karty.

 • Přejděte do správce zařízení.
 • Vyberte grafickou kartu a klikněte na Aktualizační ovladač.
 • Poté byste měli být vyzváni oknem, kde si můžete vybrat, jaký typ ovladače chcete: ‘Aktualizovat ovladač‘ nebo ‘Automaticky hledat aktualizovaný software ovladače‘.
 • Kliknutím na ‘Vyhledat automaticky pro aktualizovaný software ovladače‘ bude znamenat, že Windows vyhledává dostupnou novou verzi ovladače vaší grafické karty bez dalšího vstupu od vás.
 • Otevřený správce zařízení.
 • Rozbalte adaptéry displeje.
 • Poklepejte na položku odpovídající vaší grafické kartě. To by mělo zobrazit podrobné informace o jeho hardwaru.
 • Pokud je vedle něj X, byla vaše grafická karta deaktivována.
 • Pokud vedle něj existuje žlutý trojúhelník, znamená to, že ovladač grafické karty může být zastaralý nebo poškozen.

Proto doporučujeme aktualizovat hardware i ovladače jako první krok k vyřešení problému „Acer Monitor No Signal“.

Řešení 5: Resetujte bios

Pokud máte monitor Acer, který nic nezobrazuje, jedním ze způsobů, jak jej opravit, je resetováním bios. To vám umožní mít nový začátek v počítačovém systému a opravit všechny problémy, které mohly způsobit váš problém.

Chcete.li to udělat, vypněte počítač, odpojte všechny dráty ze zadní části a otevřete svůj pouzdro. Před stisknutím a přidržením každého z vašich tlačítek po dobu asi 10 sekund odstraňte z každého slotu ze všech slotů odstraňte všechny paměťové tyčinky nebo pevný disk z každého slotu. Poté, co to uděláte, vyměňte své komponenty a zkuste znovu zapnout počítač.

Pokud máte po vyzkoušení těchto kroků stále prázdnou obrazovku, možná budete muset naformátovat celý systém.

Řešení 6: Formátovat systém

Zastaralé systémy jsou často příčinou potíží monitoru a notebooku. Ujistěte se, že váš systém má všechny své nejnovější aktualizace a také je aktualizován jakýmkoli jiným nedávným softwarem, který jste mohli nainstalovat.

Odstraňte všechny zbytečné programy nebo aplikace z počítače. I když nyní nemusí způsobit chybu, mohli by později zasahovat do nezbytných operací.

Také se ujistěte, že mezi vašimi zařízeními nejsou žádné konflikty. Například, pokud máte více monitorů připojených k jednomu počítači, zkuste odpojit jeden, než budete pokračovat v používání jiného.

Řešení 7: Zavolejte zákaznickou podporu

Pokud po vyzkoušení těchto kroků stále vidíte prázdnou obrazovku, může se objevit problém s vaším Acer LCD. Kontaktujte pomoc zákazníkům ACER pro pomoc. Pravděpodobně vás budou moci projít několika jednoduchými kroky pro řešení problémů.

Mohlo by být hezké mít druhý displej napojený, takže můžete alespoň něco udělat při řešení problémů s nefunkčním monitorem.

Můj Acer Monitor bliká a neříká žádný signál. Co mám dělat?

Když váš počítač odešle video signál na vaše LCD Acer a na obrazovce nic nevidíte, vyzkoušejte tato řešení:

 • Zkontrolujte počítač a ujistěte se, že je zapnutý.
 • Upravte jas displeje.
 • Ujistěte se, že vaše kabely jsou bezpečně připojeny k oběma konci každého kabelu.
 • Ujistěte se, že váš monitor je správně připojen k elektrickému zásuvce tím, že připojíte jiné zařízení (jako je lampa nebo rádio) do stejného výstupu.
 • Vypněte počítač, odpojte jej ze zdroje energie na jednu minutu, poté jej znovu zapněte a znovu jej znovu připojte k monitoru LCD Acer.

Závěr

Když váš počítač ACER vůbec neodpoví nebo uvidíte zprávu „Acer Monitor No Signal“, je čas opravit počítač. S několika jednoduchými tipy na odstraňování problémů můžete snadno vyřešit mnoho z těchto problémů a vrátit se do provozu a běžet zpět.

Některé z těchto problémů jsou vážnější než jiné, proto se ujistěte, že jste vyzkoušeli jiné metody před přijetím drastických opatření, jako je přeformátování počítače.

Tim Miller

Tim byl vždy posedlý počítači po celý svůj život. Poté, co pracoval 25 let v oblasti počítače a elektroniky, nyní rád píše o počítačích, aby pomohl druhým. Většinu svého času tráví před svým počítačem nebo jinou technologií, aby se i nadále dozvěděl více. Rád zkouší nové věci a drží krok s nejnovějšími průmyslovými trendy, aby je mohl sdílet s ostatními.

Když můj projektor neříká žádný signál, co bych měl zkontrolovat?

Není nic tak frustrujícího, jako je nastavení nového projektoru, usazování se pro sledování videa a získání zprávy „bez signálu“. Zde rozešleme, co tato zpráva znamená a jak můžete postupovat při řešení problému.

Podíváme se na problémy, které se mohou vyskytnout s projektorem, se zařízením, ke kterému je projektor připojen, as samotným prostředkem připojení. Než si přečtete, budete moci bez problémů opravit zprávu „bez signálu“.

Co znamená „žádný signál“?

Může se to zdát jednoduché, ale ve skutečnosti existuje několik různých možností, co na vašem projektoru znamená zpráva „bez signálu“.

Obvykle váš projektor vezme signál napájený kabelem HDMI a převádí jej do obrázků, které zobrazuje na velké obrazovce nebo zeď. To znamená, že „žádný signál“ nemůže poukazovat na problémy ve třech samostatných oblastech.

Váš projektor by mohl mít problém, který mu brání v přijímání signálu z jiného zařízení. Vaše zařízení (ať už se jedná o notebook, počítač, DVD přehrávač nebo něco jiného) by mohlo mít problém, který mu brání v odeslání správného signálu do vašeho projektoru. Nebo byste mohli jednoduše mít problém s kabelem HDMI.

Problémy s kabelem

První věc, kterou byste měli udělat, když získáte zprávu „bez signálu“ z projektoru, je kontrola vašich skutečných připojení. Ujistěte se, že váš kabel HDMI/VGA je bezpečně připojen k vašemu projektoru i s jakýmkoli zařízením, které se snažíte připojit k projektoru.

Pokud neexistuje zjevné uvolněné spojení, stále by mohl být problém s kabelem HDMI/VGA. Pokud zpráva „žádný signál“ přetrvává po bezpečném připojení kabelu, měli byste zkusit vyměnit HDMI za další kabel.

Jakmile zjistíte, že váš kabel HDMI/VGA je v provozním stavu, můžete přejít k řešení problému v jiné oblasti.

Počítačové problémy

Většinu času budete mít projektor připojený k počítači nebo notebooku. Často je to proces tak jednoduchý jako připojení kabelu HDMI. Jindy budete muset udělat trochu více práce.

Pokud získáváte zprávu „žádný signál“, je dobré zkontrolovat nastavení počítače především. Některé počítače musí být správně nastaveny, aby se vydal jakýkoli videoobsah.

Přejděte do nastavení „monitoru“ vašeho počítače. Odtud se ujistěte, že je počítač nakonfigurován pro výstup videa na druhý monitor. To zaručí, že se váš počítač skutečně snaží poslat signál do kabelu HDMI.

Pokud problém přetrvává, je dobré restartovat počítač po aktualizaci nastavení.

Problémy s projektorem

Projektory jsou navrženy tak, aby se spojily s více různými zařízeními. Zařízení, ke kterému je projektor připojen, se nazývá jeho „zdroj“.

Váš projektor má na něm tlačítko „zdroj“. Stisknutím tohoto tlačítka můžete projektorem procházet různými příchozími zdrojovými liniemi.

Problém by mohl jednoduše být v tom, že váš projektor v současné době nehledá zdroj HDMI. Stisknutím tlačítka „Zdroj“ můžete projektorem na kole na správný vstup HDMI.

Pokud váš kabel funguje, váš počítač je nastaven správně a váš projektor je nastaven na pravý zdroj, dalším problémem je problém. Vaše nejlepší sázka je resetovat projektor uvnitř „Resetova nabídky“.

Tvrdý reset pro váš projektor by měl vyčistit všechny problémy s přetrvávajícím a posílat tuto zprávu „žádný signál“.

Oprava „Žádný signál“ na projektorech Epson

Projektory Epson přicházejí v komerčních a domácích odrůdách. Každý je navržen tak, aby přijímal vstup z různých zdrojů prostřednictvím kabelu HDMI/VGA.

Pokud vám projektor domu nebo práce dává zprávu „bez signálu“, měli byste postupovat podle stejných kroků uvedených výše uvedených.

Nejprve se ujistěte, že váš kabel HDMI/VGA je správně připojen a funkční. Poté se ujistěte, že je počítač nastaven na výstupním videu na monitor.

Ať už používáte model zaměřený na firmu, jako je Powerlite nebo model domácího divadla, jako je Pro Cinema, najděte tlačítko „Zdroj“ na vašem projektoru Epson. Použijte to k projížďce dostupnými zdroji, dokud nevyberete počítač.

Další informace klikněte na obrázek

Zabalit

Nejčastěji je zpráva „bez signálu“ způsobena nesouladem nastavení na projektu a počítačem. Obvykle budete moci tento problém vyřešit přepnutím zdrojů a nastavením počítače na výstup video na monitor.

opravte, displayport, žádný, signál

Pokud tyto jednoduché změny vyřeší problém, měl by dobrý restart a resetování, aby váš projektor a počítač pěkně přehrál dohromady.

Vance je táta, bývalý softwarový inženýr a milenec technologie. Vědět, jak se počítač funguje, když se staví clikářem ukazatele. Jeho hledáním je zpřístupnit technologii pro uživatele non-Techie. Když nepracuje s jeho týmem, najdete ho pečování o svého syna a hraní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS