Ověření pravosti iPhonu podle sériového čísla

Sndeepinfo

Díky inovativním technologiím a profesionálnímu marketingu společnosti Apple se iPhone stal nejoblíbenějším telefonem na světě, po kterém je mezi zákazníky velká poptávka. To nevyhnutelně vyvolalo výrobu padělaných iPhonů a vytvořilo nejrůznější překážky pro ověřování pravosti iPhonů. Pokud máte pochybnosti o pravosti telefonu, použijte tohoto průvodce pro kontrolu pravosti iPhonu.

 • Měření obrazovky iPhonu. Úhlopříčka displeje pravého iPhonu je 3,5 palce (8,9 cm). Zkontrolujte velikost obrazovky pomocí pravítka. Pokud se ukáže, že je větší nebo menší než 3,5 palce, může jít o kopii telefonu.
 • Zkontrolujte, zda je k dispozici slot pro kartu SIM. Apple vyrábí iPhony s jedinou SIM kartou. Vyhledejte slot pro kartu SIM. První generace iPhonu, iPhone 3G a 3GS mají sériové číslo na horní straně, zatímco iPhone 4 a 4S mají na boku telefonu slot pro kartu Micro SIM, která je jen asi o polovinu menší než standardní karta SIM. Pokud musíte zadní stranu telefonu vyjmout, abyste našli kartu SIM, rozhodně se nejedná o originální iPhone.
 • Zjištění sériového čísla iPhonu. Společnost Apple vyrábí každý iPhone se sériovým číslem, které identifikuje název modelu a klíčové funkce. Sériové číslo iPhonu je 11-12místné číslo. Tuto informaci naleznete na spodní straně originálního obalu, na samotném telefonu na přihrádce na kartu SIM nebo v menu telefonu. Na domovské obrazovce iPhonu stiskněte tlačítko Nastavení a vyberte možnost Základní. „O tomto zařízení. Přejděte dolů na obrazovku, najděte a zapište sériové číslo. Ujistěte se, že se všechna tři čísla shodují.
 • Ověření pravosti iPhonu pomocí SNDeepInfo. Výsledky kontroly ukazují základní charakteristiky telefonu, pokud se neshodují s vaším zařízením nebo sériové číslo není rozpoznáno, je velmi pravděpodobné, že iPhone je falešný.

Volitelně: Apple vyrábí iPhony s dotykovými displeji, které reagují pouze na dotyk prstů. V případě některých napodobenin se k ovládání položek na displeji telefonu používá stylus. Apple nevyrábí iPhone se stylusem a skutečná obrazovka iPhonu nereaguje na dotyk plastového nebo kovového stylusu.

Jak zjistit sériové číslo iPhone

? Abychom mohli získat další informace o vašem iPhonu, potřebujeme sériové číslo. Můžete ji získat několika způsoby, například na zadní straně zařízení (nebo na přihrádce SIM u starších modelů), ale nejjednodušší je přejít do nastavení.

Přejděte do nabídky „Nastavení“ → „Základní“.

Vyberte možnost „O vašem zařízení“.

Najděte řádek „Sériové číslo“. Zde se zobrazí sériové číslo iPhonu.

Sériové číslo jste získali, nyní ho stačí zkontrolovat na webu společnosti Apple.

Jak zkontrolovat iPhone podle sériového čísla

Dnes se chystáme zkontrolovat sériové číslo iPhonu. Toto jedenáctimístné číslo používáme ke kontrole telefonu pomocí databáze specifikací produktů Apple. V této databázi můžete zkontrolovat nejen iPhone, ale i další zařízení vyrobená Curtiniany, ať už jde o MacBook, iPod nebo tablet iPad.

Proč může běžný uživatel potřebovat zkontrolovat sériové číslo iPhonu? Abyste přesně věděli, který model máte před sebou, což je velmi užitečné pro ty, kteří se v telefonech Apple nevyznají a nedokážou rozlišit iPhone 3G a iPhone 4S nebo například první model iPhone a iPhone 3GS. Po provedení kontroly iPhonu pomocí jeho sériového čísla získáte název modelu, datum výroby a podrobné technické specifikace.

Kontrola sériového čísla iPhonu bude užitečná také pro kupující telefonů značky Apple, a to zejména u použitých (ojetých) modelů. Někteří řemeslníci se naučili vkládat vnitřnosti starších modelů do těla novějších modelů nebo hloupě vydávat iPhone 4 za iPhone 4S. Pokud si tedy nejste jisti nebo nerozumíte, můžete si před koupí iPhonu sériové číslo zapsat a zkontrolovat ho v databázi Apple.

V části „Hledat specifikace“ zadejte velkými anglickými písmeny sériové číslo našeho zařízení a stiskněte klávesu Enter (Return). Pokud nevíte, kde hledat sériové číslo, přečtěte si „Tajemství sériového čísla iPhonu“ a „Koupě iPhonu„. Originální krabice.

Na webové stránce se zobrazí název zařízení, pod ním model s odkazem na specifikace a datum výroby iPhonu. Vnašem příkladu vidíme, že zařízení je iPhone, model je 3GS, datum výroby je 19. Března.06.2009 г.

Kliknutím na odkaz specifikace můžete zkontrolovat podrobné specifikace testovaného iPhonu. hmotnost a rozměry zařízení, balení, podporované komunikační protokoly, kapacitu baterie, systémové požadavky, kapacitu paměti, dokonce i počet megapixelů v iPhonu.

Jakmile se naučíte zkontrolovat sériové číslo iPhonu, dozvíte se o svém telefonu různé informace. Existují i jiné způsoby, jak zkontrolovat jakýkoli Apple iPhone, např. Pomocí kódu IMEI, ale o tom až později.

Tento záznam byl zaslán v TAJEMSTVÍ a označili iPhone nákup, iPhone ověření. Přidání trvalého odkazu do záložek.

Jak může zákazník zjistit sériové číslo gadgetu

K získání dalších informací o zakoupeném zařízení potřebuje uživatel jeho sériové číslo. Takový kód je k dispozici pro každý smartphone. Zákazník může použít různé možnosti pro získání dat. Parametry jsou například uvedeny na zadní straně spotřebiče. Také u starších modelů můžete zobrazit data na přihrádce karty SIM. Abyste však nemuseli otevírat kryt telefonu, měli byste přejít do nastavení a postupovat podle následujících kroků:

 • V sekci nastavení přejděte do části „Základní“;
 • Poté se na obrazovce zobrazí seznam, ze kterého je třeba vybrat položku „O spotřebiči“;
 • V seznamu je třeba vybrat část, kde je uvedeno sériové číslo zařízení;

Stránka otevře nastavení mobilních sítí.

Po získání požadovaných parametrů je nutné je dešifrovat. Zákazník může zkontrolovat tento kód.

Jak zjistit pravost iPhonu při koupi použitého zařízení

Před nákupem použitého iPhonu z inzerátu je vhodné si předem promyslet, jak budete zařízení testovat. Prodejce vám zpravidla umožní pečlivě prozkoumat gadget, pokud vás spěchá a uvádí nedostatek času, je lepší odmítnout nákup.

 • Zkontrolujte pouzdro a šrouby. neměly by být poškrábané ani naštípnuté.
 • Mírně přístrojem pootočte, abyste se ujistili, že není vůle.
 • Zkontrolujte, zda vás Siri slyší. Pokud nereaguje, čelíte padělku nebo je poškozen přední mikrofon na přístroji (k tomu často dochází při neopatrných opravách).
 • Zkontrolujte konektivitu, reproduktory, fotoaparát a akcelerometr.
 • Otevřete novou stránku v Safari a zkontrolujte, zda na obrazovce nejsou skvrny a zda není podsvícená.

App Store lze použít také ke kontrole originality iPhonu. padělaná nebo nelegálně přeflashovaná zařízení z něj nemohou stahovat aplikace.

ověření, pravosti, iphonu, podle

Před koupí použitého zařízení byste měli zkontrolovat, zda není iPhone poškozen vodou, což je snadné. Uvnitř slotu pro kartu SIM a poblíž tlačítka pro vypnutí se nachází bílá tečka, která při kontaktu s kapalinou změní barvu na oranžovou.

Pravost iPhonu si můžete ověřit také kontrolou jeho funkcí. u padělků chybí nabídka rychlých příkazů a aplikace Peněženka.

ověření, pravosti, iphonu, podle

Ačkoli existují způsoby, jak ověřit originalitu iPhonu, nejspolehlivějším způsobem je zakoupit jej u oficiálního prodejce nebo na webových stránkách společnosti Apple. Pouze v takovém případě získáte 100% záruku, že zařízení je vyrobeno pro naši zemi a nebylo opravováno.

Ověřování IMEI

Mezinárodní identita mobilního zařízení neboli IMEI (International Mobile Equipment Identity) vám poskytne komplexní informace o pravosti vašeho zařízení. To se skládá z jedinečného 15místného čísla, kterému se žádný jiný iPhone nevyrovná.

ověření, pravosti, iphonu, podle

Pravost iPhonu můžete ověřit pomocí IMEI na webových stránkách společnosti Apple, čárového kódu na obalu, zásobníku SIM karet a prostřednictvím nastavení. Postupujte podle již výše uvedené cesty: Nastavení. Obecné. O tomto zařízení.

Číslo IMEI mohou zákazníci také zobrazit na displeji telefonu vytočením čísla #06#.

Sndeepinfo

Co je to sériové číslo?

Výrobce přidělí každému vyrobenému zařízení jedinečné sériové číslo, ve kterém jsou zakódovány všechny informace o modelu zařízení, zemi a datu výroby. Sériové číslo je pro každé zařízení od jednoho výrobce jedinečné.

Co je IMEI?

Mobilní telefony mají kromě sériového čísla tzv. Kód IMEI. IMEI je mezinárodní identifikátor, který je pro každý mobilní telefon jedinečný. IMEI je společný standard pro všechna mobilní zařízení, který je do telefonu „implantován“ při výrobě v továrně. Je to něco jako sériové číslo, které je odesláno operátorovi při autorizaci telefonu v síti. Formát kódu IMEI je stejný pro všechny telefony bez ohledu na výrobce. Kód IMEI se také používá ke sledování a blokování odcizených telefonů na úrovni mobilního operátora, což pak znemožňuje používání takového zařízení v síti operátora. Zablokování kódu IMEI u jednoho operátora však nebrání jeho používání v jiných sítích.

Jak zjistit sériové číslo telefonu?

Sériové číslo je obvykle vytištěno na obalu telefonu, ale ve většině případů je dostupné prostřednictvím firmwaru.

Jak zjistit IMEI telefonu?

Chcete-li zkontrolovat IMEI telefonu, vytočte číslo #06# a stiskněte tlačítko volání na telefonu. IMEI telefonu je reprezentován 15místným kódem. Kód IMEI je uveden pod baterií, na obalu a v záručním listu.

ověření, pravosti, iphonu, podle

Proč bych měl?

Sndeepinfo je cenově nejdostupnější způsob, jak zjistit všechny informace o vašem zařízení, než dáte peníze. Do vstupního pole zadejte sériové číslo telefonu nebo číslo IMEI a získáte přesné informace o modelu telefonu. Uživatelé Apple získají rozšířené informace s fyzickými a technickými specifikacemi (barva, kapacita paměti, datum výroby, verze firmwaru při prodeji zařízení, způsoby odblokování a útěku z vězení).

K čemu to všechno je?

Sndeepinfo vás ochrání před nákupem falešného zařízení. Pokud sériové číslo v systému není, je možné, že kupujete falešné zařízení.

Sndeepinfo vás zachrání před nákupem kradeného zboží. Každý uživatel, který ztratil nebo mu bylo odcizeno zařízení, může v databázi zanechat číslo IMEI svého odcizeného telefonu nebo sériové číslo. Proto SNDeepInfo. Je nejen služba kontroly IMEI a sériového čísla, ale také databáze odcizených telefonů a zařízení.

Sndeepinfo vám pomůže najít ukradené a ztracené věci. Zadejte kód IMEI nebo sériové číslo odcizeného telefonu do databáze a zvyšte své šance na nalezení ztraceného zařízení. Pokud je zařízení zkontrolováno a nahlášeno jako odcizené, můžete jej vrátit právoplatnému majiteli a získat odměnu, pokud zloděj.

Sndeepinfo. není to jen databáze telefonů IMEI a kontrola sériových čísel, je to služba hloubkové kontroly kvality zařízení, test integrity prodejců a služba pro vyhledávání odcizených telefonů a ztracených zařízení.

Služba v současné době podporuje ověření IMEI pro všechny telefony včetně Apple iPhone 13 IMEI, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, stejně jako Samsung Galaxy S21 a další! Plánuje se rozšíření služby kontroly sériového čísla zařízení pro všechna elektronická zařízení.

Tento web používá soubory cookie ke zlepšení zážitku. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Více informací. Souhlasím!

Jak zjistit IMEI telefonu

Nejjednodušší způsob je vyhledat ji na krabici. Jeden nebo dva kódy, pokud je váš smartphone vybaven dvěma SIM kartami, jsou napsány na speciální nálepce. V dokumentaci, která je součástí balení, je uveden také IMEI. Můžete také sejmout kryt baterie, pokud je odnímatelný, vyjmout baterii a hledat v ní. IMEI můžete zkontrolovat také v nastavení v části Podrobnosti o telefonu. Všechny tyto údaje však lze zfalšovat.

IMEI najdete pod baterií, pokud ji vyjmete.

Nejúčinnějším způsobem je zadat do aplikace telefonu číslo #06#. Není třeba stisknout tlačítko „Dial“. Po zadání kódu se zobrazí všechny požadované informace.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS