Přál bych si, abych nikdy nekoupil svůj iPhone 14 Pro. Apple 14 Pro

Přál bych si, abych nikdy nekoupil svůj iPhone 14 Pro

Původní iPhone vyšel v roce 2007, ale já jsem obdržel v roce 2008 jako dárek k narozeninám. Nejenže to byl můj první iPhone, ale byl to také můj první Apple produkt. Ale moje nemotorné malé já mělo jednoho dne případ motýlů a já jsem ho nakonec upustil na betonu. vedl k rozbité obrazovce. Bylo to jen pár týdnů před tím, než vyšel iPhone 3G, takže místo toho, abych si nahradil obrazovku, rozhodl jsem se, že místo toho upgraduji telefon.

Tak začala nová tradice, kterou jsem si stanovil pro sebe. každý rok upgraduji svůj iPhone. Měl jsem alespoň jeden iPhone z každé generace, který dosud vyšel, přičemž moje poslední je iPhone 14 Pro.

V průběhu let jsem pokračoval v nákupu iPhone, protože to byly vždy snadné volby, se spolehlivým softwarem (z velké části) a skvělými kamerami. Pro většinu lidí bych doporučil iPhony, protože Android byl úplně jinou plechovkou červů, které byste se opravdu museli dostat do výstupů a out.

Ale v poslední době jsem cítil, že hardware společnosti Apple nebyl na stejné úrovni a software se prostě cítí, jako by byl na stálém poklesu. Když jsem byl vyhlášen, byl jsem nadšený z iPhone 14 Pro, ale nyní, asi o osm měsíců později, jsem se s iPhone zmizel. zejména po odhlášení dalších telefonů Android v dnešní době. Stačí to říct, začínám si přeji, abych nikdy nekoupil svůj iPhone 14 Pro.

Hledáte další příběh o smartphonu lítosti? Podívejte se, proč můj kolega Mark Jansen si přeje, aby si nikdy nekoupil svůj Pixel 7 Pro.

Apple ztrácí hru kamery

Jedním z důvodů, proč každý rok rád upgraduji svůj iPhone, je kvůli kameře. Moje jediné kamery jsou dnes moje chytré telefony, protože dokážu zachytit jakýkoli okamžik, aniž bych musel ohýbat samostatnou kameru. A každý rok jsem byl vždycky ohromen upgrady hardwaru fotoaparátu iPhone. Ale to všechno je teď pro nic kvůli výpočetní fotografii a postprocesingu, které ničí většinu mých obrázků. a doslova neexistuje způsob, jak to vypnout.

Všiml jsem si, že to začalo sestavou iPhone 13, když Apple začal zdůrazňovat své výpočetní fotografické procesy a schopnosti pomocí Bionických čipů řady A. Představil Smart HDR v roce 2018, nyní ve své čtvrté iteraci s iPhone 14. Smart HDR v podstatě zaskočí více fotografií scény s různými nastaveními a poté kombinuje „nejlepší“ prvky všech těchto obrázků do jedné fotografie. Výsledek je často přehnaný, nadměrně zpracováván a prostě nevypadá skvěle.

Vyfoťte se zařízením iPhone 13 nebo iPhone 14, poté okamžitě klepněte na tuto miniaturu a sledujte, jak procesor dělá „magii.„Nejprve uvidíte obrázek, který vypadá jako to, co jste viděli v hledáčku, ale pak projde několik okamžiků a obrázek se změní na to, co Apple považuje za„ dobré.“

Tuto výpočetní fotografii není přepínač, a častěji než ne, nelíbí se mi konečný obrázek a mnoho preferuje to, co jsem viděl před dokončením obrázku. Barvy nakonec vypadají příliš tvrdě nebo umyté-ve srovnání s tím, co vidíte ve skutečnosti, a tóny kůže nemusí být v důsledku toho přesné. Obrázky v nočním režimu někdy ani nevypadají, jako by byly pořízeny v noci, protože věci jsou příliš jasné, takže to vypadá jako soumrak.

Nechal jsem iPhone 12 Pro a nepamatuje si, že jsem si všiml, že moje obrázky vypadají tak špatně zpracované poté, co jsem je zastřelil. Věřím také, že moje nízkoprávní selfies vypadaly lépe na starších modelech iPhone a konkrétně se vrátily k iPhone XS a iPhone 11 Pro, protože jsou jasné a ostré. Nesnáším, že jsem si na svém iPhone 14 Pro, protože se zdá, že nikdy nevycházejí dobře. vždy to vypadá jako špatná malba do akvarelu.

Opravdu bych se měl jen vzdát pokusu o získání slušného selfiema s nízkým světlem, protože se zdá, že je to nemožné s iPhone 14 Pro. Získám lepší výsledky s Samsung Galaxy S23 a střední galaxií A54. Verze iPhone 14 pro pro IPhone vypadají tak špatně, že je okamžitě smažuji.

Apple není jediný, kdo provádí výpočetní fotografii. Google usiluje o pixel 7 jako s jeho fantastickým výpočetním fotografickým schopnostem s jeho tenzorovým čipem G2. Rozdíl však je v tom, že Google to dělá dobře, na rozdíl od Apple. Telefony Samsung a Google také dělají věc postprocesingu, ale konečné výsledky na těchto zařízeních jsou obvykle mnohem chutnější než to, co dostanu na svém iPhone 14 Pro. Obrázek nevypadá příliš ostrá, barvy mohou být realističtější a nízkonálezní selfies nevypadají jako hrozné akvarely.

přál, bych, abych, nikdy, nekoupil

Pokud chce Apple pokračovat ve výpočetních fotografických věcech, dobře, ale alespoň to udělat lépe. nebo nechat lidi úplně vypnout. Hlavní kamera 48MP se právě zdá být zbytečná, protože pokud nestřelíte v Proraw, který pro každý obrázek zabírá tunu místa, vaše fotografie nebudou vždy skvěle vypadat skvěle kvůli nekontrolovatelnému softwaru „Funkce“.“

Je to osamělé na dynamickém ostrově

Jedním z velkých důvodů, proč jsem se zajímal o iPhone 14 Pro je dynamický ostrov. Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem zářezu, který začal iPhone X, protože to bylo nevzhledné a zabralo prostor, aniž by nám dal něco užitečného. Dynamický ostrov nahradil zářez na iPhone 14 Pro, a ačkoli to zabírá místo nahoře, bezproblémová integrace se softwarem vypadala nádherně a zároveň nám poskytla praktické použití.

Ale o osm měsíců později jsem se sotva dostal z dynamického ostrova. Dynamický ostrov je pro mě pro mě „dynamický“ většinou, když používám nativní aplikace Apple, jako je hudba, peněženka pro Apple Pay, ID Face, časovače a další. Ale pokud jde o aplikace třetích stran, je to jako město duchů. Jedinou aplikací, kterou pravidelně používám, která využívá dynamický ostrov, je Apollo, a to je jen pro roztomilé mazlíčky pro malé pixely, což je novinka a ne nic ve skutečnosti užitečné.

Opravdu jsem doufal, že se z dynamického ostrova více využiji, protože to byl tak obrovský obchod, když byl propuštěn iPhone 14 Pro. Ale pro mě a všechny aplikace třetích stran, které používám pravidelně, dynamický ostrov tam právě seděl s digitálními tmbleweeds, které se valily. Dynamický ostrov může konečně pracovat pro některé lidi, ale ne pro mě.

Stále dávám přednost dynamickému ostrově před zářezem, ale právě teď o tom není nic jiného. S dynamickým ostrovem, který letos přichází na veškerou sestavu iPhone 15, doufám, že ji více vývojářů využijí. Jinak koho to zajímá?

Kde jsou moje živé aktivity?

Další funkcí v iOS 16, na kterou jsem se těšil, byly živé aktivity-oznámení, která vypadají a chovají se jako widgety, poskytují aktualizace v reálném čase. Apple předváděl živé aktivity během své prezentace klíčové série s nyní hraní hudební aplikace a také interaktivní časovač.

Ale od iOS 16.1, bylo na vývojáři, aby implementovali živé aktivity do svých vlastních aplikací. Živé aktivity jsou skvělé pro to, aby zůstaly aktuální o sportovním skóre, získání upozornění na srážení, vidění, kde je váš Uber, sleduje lety a další. Podobně jako na dynamický ostrov se však zdá, že aplikace, které denně používám, tuto funkci nepodporují ani tuto funkci.

Občas si objednávám jídlo prostřednictvím doordash. Uber a Uber Eats právě nedávno přidali podpora živých aktivit, ale problém je, že nepotřebuji Uber, když nejsem cestovat (těžko to udělat, když máte batole), a já nepoužívám uber jíst, protože já dávám přednost Doordash. Některé aplikace využívají živé aktivity, ale budete mít štěstí, pokud se jedná o aplikaci, kterou používáte s jakoukoli pravidelností.

iOS stále podniká kroky dozadu

Zvyklý jsem nadšený z hlavních aktualizací iOS. Ale od iOS 16 jsem byl více frustrovaný tím, co Apple nabízí na frontě softwaru.

Velkou funkcí nadpisu v iOS 16 bylo přizpůsobení zámku. Super, správně? Až na to, že Apple provedl celkový proces přizpůsobení vaší zámkové obrazovky únavné a těžkopádné. Často aktivuji přepínač obrazovky zámku náhodou, protože to funguje podobně jako Apple Watch, kde stisknete a držíte na obrazovce, abyste jej vyvolali, a to se hodně stane, když to nemám v úmyslu (vyjmout to ven například tašky nebo taška).

Jo, a nezapomeňte, že nyní již nemůžete aplikovat tapetu na svou domovskou obrazovku z aplikace Fotografie. Pokud vyberete fotografii, kterou chcete použít jako tapetu z aplikace Fotografie, bude automaticky nastavena pro obrazovku zámku, bez možnosti to změnit. Pokud chcete změnit tapetu na domovskou obrazovku, uděláte to z aplikace Nastavení nebo výběrem jednoho, který připravte s obrazovkou zámku při jejím přizpůsobení. Je to velmi neintuitivní způsob změny tapet. Změňoval jsem tapetu mnohem častěji, ale teď se to stalo příliš bolestí.

Navzdory tomu, že nám Apple přinesl přizpůsobení domovské obrazovky v iOS 14, od té doby neudělal nic pro zefektivnění procesu. Stále musíme změnit vlastní ikony aplikací jeden po druhém pomocí aplikace zkratky, která trvá věčně, a widgety nejsou ve skutečnosti nic jiného než oslabené ikony aplikace (i když to může snad změnit v iOS 17).

Režimy zaměření na inteligentní aktivaci někdy nedávají smysl, když se aktivují, řídicí centrum stále chybí a oznámení iOS jsou nejhorší. A stále nemáme individuální ovládací prvky hlasitosti jako na Androidu.

Také občas zažívám některé chyby na iOS, jako by se na mé domovské obrazovce nezobrazoval můj widget aktivit. Vím, že iOS 16 pracuje na více než jen iPhone 14 Pro, ale mysleli byste si, že na nejnovějším a největším hardwaru by bylo méně problémů. To však neplatí a tyto problémy s softwarem prostě vedou k větší frustraci s mým iPhone 14 Pro.

Může Apple prosím dělat lépe?

Když jsem loni v září koupil, byl jsem opravdu nadšený, když jsem si koupil svůj iPhone 14 Pro, ale zatím to bylo nevýrazné osm měsíců. Upgrade hlavní kamery 48MP je pěkný, ale je zničen nadměrným ořezáváním a nadměrným zpracováním, pokud v Proraw nestřílím. Nemůže to trvat slušné selfies v prostředích s nízkým světlem. Dynamický ostrov a živé aktivity téměř neexistují s aplikacemi třetích stran. Změna mých tapet je naprostá bolest v zadku. A Apple stále padá na krátkou část ve srovnání s Androidem z hlediska jednoduchých základních funkcí, jako jsou oznámení, ovládání hlasitosti, přizpůsobení a další.

Jsem také překvapen, že tmavě fialová barva se ukázala tak, jak to bylo. Jistě, vypadá to fialově v určitém osvětlení nebo když se na to podíváte z konkrétních úhlů, ale většinou je to jako šedá fialová.

Doufám, že Apple dokáže vyřešit některé z těchto problémů s iPhone 15 Pro a iOS 17, ale v tuto chvíli nebudu zadržet dech.

měsíce v, stojí za to iPhone 14 Pro Max? Nejsem si jistý.

Verdikt notebooku Mag

IPhone 14 Pro Max je jedním z nejlepších vlajkových telefonů, které si můžete koupit právě teď. silné ve všech oblastech, vynikající v zippy a míle před ostatními telefony při zachycení videa. Ale s kamerovým systémem, který se zdá, že ztratil duši ve srovnání s 13 Pro, a neprozkoumaným potenciálem dynamického ostrova, počkal bych několik měsíců, než to Apple zjistí s 15 Pro Max.

Klady

 • Elegantní, rafinovaný design
 • Nádherný displej
 • Silná výdrž baterie
 • Zippy výkon
 • Neuvěřitelné kamery (pro video)

Nevýhody

 • – Fotografie jsou přepracovány
 • – Dynamický ostrov je trochu zbytečný (prozatím)
 • – Stále pomalu naplatněte
 • – Silnější a těžší než 13 Pro Max
 • – Drahé z 1 099

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Jsme těsně za poloviční bodem životního cyklu iPhone 14 Pro Max před iPhone 15 Pro v září klesá linie. Stále stojí za to koupit? Upřímně, nemyslím si to.

Neříkat, že je to špatný telefon. Ve skutečnosti bych šel tak daleko, že to řeknu Nejlepší iPhone Můžete si koupit hned teď. výkon puchýřů je ohromující, výdrž baterie je působivá a nic se nemůže dotknout 14 Pro Max, pokud jde o zachycení videa.

Ale s utilitární estetikou, že se tento velký telefon cítí v ruce ještě větší a objemnější, relativně neprozkoumaný potenciál dynamického ostrova a výpočtem fotografií, který se zdá, že duši vytáhne z obrázků, je to složitý telefon, který doporučuje s vysokou úrovní kvality, kterou od Apple očekáváme.

Posaďte se tedy, vážený čtenáři, a dovolte mi, abych vám řekl, proč věřím, že 14 Pro Max je spíše přechodným zařízením na větší a lepší věci v iPhone 15 Pro Max.

iPhone 14 Pro Max Price and Configurations

The iPhone 14 Pro Max je dodáván ve čtyřech možnostech úložiště:

Neexistují žádné dva způsoby, jak to říct. Jsou to spíše astronomické, zejména když se podíváte na u.K. náklady. Již mám chvápal o tom Ad Nauseum, Je však samozřejmé, že nárůst 150 liber je obtížné polykat, zejména když se domníváte, že Apple je 2.6 bilionů společnosti.

Pro srovnání pro srovnání, že 256 GB model odpovídá ceně Samsung Galaxy S23 se stejným úložištěm. a základní 128 GB model je o 400 více než OnePlus 11.

Design iPhone 14 Pro Max

Pokud jste od 12 Pro Max drželi iPhone pro-tier, drželi jste je všechny. Pro veškerou lásku, kterou mám z tohoto utilitárního designu s zpětnými voláními na můj oblíbený telefon Apple, iPhone 4, začíná být trochu unavený.

Nebere to prosím jako zjevná kritika vzhledu telefonu a prémiové povahy, protože pokud jde o to, aby chtěla, aby se ultra vlajková loď luxusu přiblížila. Sendvič ze skla a nerezové oceli září z každého úhlu, s matným záda poskytujícího pěkný grippy povrch pro vaše ruce, stejně jako nádherný matný povrch.

Ale po třech letech této estetiky můžete opravdu začít nitpick v menších grikech. Ostrannější okraje tohoto pásma z nerezové oceli je pro vás složité, abyste získali opravdu pohodlnou přilnavost telefonu, což se stane o to problematičtější s tímto velkým Chungusem.

iPhone 14 Pro MaxSamsung Galaxy S23 UltraOnePlus 11
6.33 x 3.06 x 0.31 palců 8.47 uncí
6.43 x 3.07 x 0.35 palců 8.25 uncí
6.42 x 2.92 x 0.33 palců 7.23 uncí

I když nemá výšku a tloušťku Galaxy S23 Ultra a OnePlus 11 (i když to může být negováno případem, který můžete okamžitě koupit pro tento velmi drahý telefon), je to o nějakou marži na sebe dávno mírným rozložením hmotnosti z důvodu této masivní rány kamery.

14 Pro Max není do jakéhokoli stupně špatně vypadající telefon. Budete rádi, že telefon bez námahy představuje pocit upmarketu pokaždé, když ho držíte, zejména za to, co jste zaplatili za zachycení. Ale když se říkaly změny přicházející na 15 Pro, včetně mírného zakřivení po stranách, nastal čas, aby tento tříletý designový jazyk získal revamp.

iPhone 14 Pro Max Display

Pravděpodobně největší vizuální rozdíl přichází při zapnutí telefonu. Jistě, specifikace jsou zde identické, jako 6.7palcový super sítnice XDR OLED displej s technologií LTPO, občerstvení 120 Hz, HDR10 a Dolby Vision ožívá.

přál, bych, abych, nikdy, nekoupil

Ale velký rozdíl je zde něco, co jste o mnohokrát už slyšeli o mnohokrát. Dynamický ostrov nahrazuje zářez interaktivní výřez ve tvaru pilulky. Dostaneme se do toho, jak užitečná je interaktivita tohoto prvku.

Vrátíme.li se k kvalitě displeje, nemělo by být žádným překvapením slyšet, že je to omračovač s působivou přesností jasu a barev. Vypálení dávky Ted Lasso na Apple TV pořady mimo působivou řadu barev s zelenou hřištěm AFC Richmond, vedle hloubky temnějších scén bohatých kontrastů.

Spusťte displej prostřednictvím našich testů také zpět-ukazuje jas, který je narušen pouze vystudovaným OLED panelem na Galaxy S23 Ultra, přičemž ho porazí za barvu a přesnost delta-e.

iPhone 14 Pro MaxSamsung Galaxy S23 UltraOnePlus 11
980 nits 83.2% 0.26
1 020 nits 78.3% (přírodní režim) 0.3 (přírodní režim)
470 nits 83% (přírodní režim) 0.24

Navíc stojí za zmínku, že rychlost občerstvení 120 Hz je noční a denní rozdíl pro pomalejší 60 Hz of the iPhone 14 a iPhone 14 Plus. Zmocnost dotyku se cítí lépe, díky máslové hladké povaze rozhraní a plynulosti animací.

iPhone 14 Pro Max Audio

IPhone 14 Pro Max zabalí stereofonní reproduktory, které jsou plechovky (jak byste očekávali od malých tweeterů smartphonu), ale mají působivou definici a jasnost na všech úrovních. Jedinou alternativní možností je samozřejmě vyzvednout pár Nejlepší bezdrátová sluchátka, Protože neexistují 3.5mm konektor pro sluchátka.

V praxi zářily jemnější podrobnosti o Paramore „To je důvod“ se spoustou prostoru pro každý nástroj a Hayleyovy vokály opravdu zářily, což šlo nějakým způsobem, aby nahradilo nevyhnutelný nedostatek basy. To vše se odehrálo, spolu s gutturálními obrazovkami hůlky „nikdo“ bez absolutně bez zkreslení.

IPhone 14 Pro Max Performance

Je to příběh tak starý jako čas. Apple vyrábí nový čip iPhone, který absolutně kouří konkurenci. A opět díky A16 Bionic postavené na 4nm procesu, to je případ. Ale existuje malá vráska, která přichází ve formě jeho grafické zdatnosti.

iPhone 14 Pro MaxSamsung Galaxy S23 UltraOnePlus 11
1882 5333 3331
1578 5081 3858
1166 4962 3627

Nyní mě dovolte. Tento nedostatek není pociťován žádným způsobem tvar ani forma. Když více úkolů spousty aplikací, včetně úpravy krátkého klipu v Adobe Premiere Rush, přehrávání Thumper (hra, kterou vřele doporučuji od Nejlepší seznam her Apple Arcade) a exportující záběry od IMovie současně, Pro Max nezpomalil jednu iotu.

Některé z nich přicházejí na super těsnou integraci mezi hardwarem a softwarem, na kterém Apple vyniká. Ale naprostá koňská síla a efektivita vrcholu tohoto čipu je šílená, i když tato mezera mezi Qualcomm a Apple se blíží, vzhledem k menší mezeře (a vynikající grafice) CPU Snapdragon 8 Gen 2 CPU.

Jednoduše řečeno, bez ohledu na to, co na to hodíte, iPhone 14 Pro Max to zvládne s největší lehkostí.

Nabíjení baterie iPhone 14 Pro Max

4 323 mAh baterie v této bestii telefonu je schopna nějaké působivé výdrže, díky nemilosrdné účinnosti tohoto displeje A16 Bionic a Ltpo. Oba z nich pomalu popíjejí baterii a při našem vlastním testování vidíme, že se pro Max stává novým králem výdrže baterie.

iPhone 14 Pro MaxSamsung Galaxy S23 UltraOnePlus 11
14:42 42%
12:22 57%
13:10 97%

Bohužel, nabíjení je stále omezeno na maximálně 20 W, což vede k tomu, že to chvíli trvá, než se v těchto momentách spojky vrátí až 100% (trvalo mi hodinu a 22 minut, než jsem dosáhl plného náboje). Ale pokud vám to šťávu přes noc, nemáte se čeho bát, pokud jde o celodenní použití.

V mém normálním dni, které začíná na 8 a.m. a zahrnuje několik hodin prohlížení webu, poslech podcastů a Spotify Celý den spousta využití sociálních médií, fotografie, hraní her a sledování Youtube Videa večer), pro Max ještě zbývá zhruba 30%, než jsem šel spát v 11 P.m.

Existuje však jeden malý problém: vždy na displeji. Jistě, díky LTPO, snižuje to obnovovací frekvenci na 1 Hz. Ale ve výchozím nastavení se rozsvítí příliš mnoho obrazovky a když ji přizpůsobíte pro odstranění tapety, má dopad na baterii. Ve stejný typický den použití byla baterie blíže 15%.

Osobně se domnívám, že v rozhodování mezi touto a zachování baterie je vždy důležitý displej. Mým doporučením by tedy bylo vypnout. Ale pokud je to zásadní, naše Nejlepší energetické banky Pomůže vyřešit jakékoli starosti o výdrž.

Kamery iPhone 14 Pro Max

Teď nechci, aby nic z toho znělo jako zjevně negativní kritika. Pro všechny záměry a účely má iPhone 14 Pro Max dobrý kamerový systém. Nový hlavní kanic 48MP s f/1.8 Clona a 24mm objektiv zachycuje působivé detaily s krásným kouskem bokeh pro toto další drama.

Spárujte to s 12MP teleobjektivem s f/2.8 a 12MP ultrawide s f/2.2 clona a máte všestranný systém, který je přizpůsobitelný jakýmkoli fotografickým nápadům, které máte. Navíc, že ​​12MP Selfie Snapper poskytuje působivou definici a rovnováhu barev každému, co jsem pořídil. dokonce i při slabém světle.

Ale něco se tady špatně a přichází ve formě výpočetní fotografie společnosti Apple, která je zdánlivě v rozporu s expresionismem, které miluji z dobré fotografie. Ať už je to některé z přetvoření hran, které vytvářejí jemný obrys, nebo algoritmy, které se snaží vyvážit všechny zdroje světla do bodu, kdy vám opravdu chybí tato hloubka kontrasty.

Nic z toho neznamená špatné obrázky a můžete použít vlastní filtry k obcházení některých malých problémů, které můžete mít s barvou nebo kontrastní vědou. Znamená to však, že ve výchozím nastavení chybí výstřely 14 Pro Max nějakou duši, což je něco, co jsem nikdy předtím nezažil.

Nezažil jsem problémy s příliš světlým temným oblastem při super naostření s mým iPhone 13 Pro. Například moje místní hlavní ulice je obvykle ponořena do tmy, když slunce zapadá, což způsobuje obzvláště dramatický kontrastní rozsah napříč mým rodným městem těžby. 14 Pro Max se snaží vyvážit všechny prvky, což je určitě dobré pro jasnost. Ale hodně preferuji hlubší, náladovější kontrast 13 profesionálů.

iPhone 13 Pro

Ale pokud způsob, jakým nejnovější iPhone zvládne tuto situaci. Jakýkoli bar nebo noční klub není zápasem pro schopnost tohoto telefonu zachytit noční výstřely s největší lehkostí a zároveň zajistit, aby barvy a expozice byly správné na scénu.

A nezapomeňme zde největší vítězství: kvalita videa. iPhone byly vždy hlavou a ramena nad konkurencí, a to se neliší u 14 Pro Max. S možnostmi střílet až 4k 60fps nebo 1080p 120fps a Gyro-spravované EIS jsou světy ostré, přesné barvy a mají skvělý bokeh.

Samozřejmě existují i ​​další režimy, se kterými si můžete hrát, jako je akční režim, který eliminuje mnoho jostlingu, který přichází s více vysokorychlostními výstřely, jako je běh, nebo filmový režim (nyní k dispozici ve 4K), který vám dává sadu působivých funkcí pro zaostření pro více Dramatické pomalé odhalení. Ale bez jakéhokoli z toho je to i nadále nejlepší smartphone pro video, který si můžete koupit.

Existuje důvod, proč je nakonec přísahám na svůj vlastní kanál YouTube. O tom se můžete dozvědět v editoru Laptop Mag Kimberly Gedeon Co může iPhone udělat, že Android nemůže.

iPhone 14 Pro max ios 16

iOS 16 přináší stejnou DNA relativně uzamčeného softwarového designu Apple, ale také vám dává spoustu funkcí přizpůsobení, také. Od vylepšení zámkových obrazovek po použití zkratky k přidání vlastních balíčků ikon aplikace jsou řešení pro skutečné, že váš iPhone je váš vlastní, ve srovnání s jednoduchostí Androidu, ale alespoň tam je alespoň možnost, že je tam alespoň možnost.

přál, bych, abych, nikdy, nekoupil

Přidejte do toho malé, ale významné aktualizace provedené v hlavních aplikacích, jako je možnost upravit a Unsend texty ve zprávách, Živé čtení textu na fotografii a videích a diktátu, zásadně jednoduché uživatelské rozhraní iOS 16 je jeho neustále se rozšiřující seznam funkcí, které lze použít. Navíc, s nepsanou zárukou přibližně pěti let aktualizací iOS (vzhledem k tomu, že iPhone 8 je stále aktualizován, Apple stojí hlava a ramena nad Androidem, pokud jde o zavádění verzí.)

Ale mimo zřejmé silné stránky iOS pojďme mluvit o dynamickém ostrově. Určitě to vypadá skvěle, ale jak je to opravdu užitečné? Z toho má některé skutečně užitečné výhody, jako je například vidět, že jakékoli časovače, které nastavíte.

Ale kromě toho je to v podstatě ukázka toho, co se děje v pozadí, od malého pohledu na vaše kresba alba a pohyblivá vlny, až po vidění trvání vašeho hovoru. Jistě, to minimalizuje všechno, ale v budoucnu doufám, že v budoucnu je užitečnější rysy tohoto ostrova.

Živé aktivity API API již nějakou dobu žije a zatím se zdá, že vývojáři nemají touhu ukotvit své lodě na dynamickém ostrově. Doufáme, že Apple může tento zájem omladit s iOS 17 a modely iPhone 15. všechny vypadají, aby eliminovaly zářez.

Sečteno a podtrženo

Takže, když vezmeme v úvahu vše, nemůžu říci, že iPhone 14 Pro Max je jedním z nejlepších telefonů, které si můžete koupit právě teď. Ale je to už dost? Nejsem si tak jistý. S blížícím se spektrem iPhone 15 Pro Max za pár krátkých měsíců je těžké to doporučit právě teď.

Možná s několika vylepšeními na výpočetní stránku fotografie Apple a některými aktualizacemi softwaru, které skutečně přinesou to nejlepší z dynamického ostrova, spolu s nevyhnutelným snížením cen, jakmile bude uvolněn nový Pro Max, by se to mohlo stát užitečným nákupem.

Ale dokud nedosáhneme toho, jaké vylepšení přinese 15 Pro Max ke stolu, doufejme, že vyřeší některé z mých fotografických griků (a možná zaokrouhlujte tyto okraje, takže tato velká deska je snadněji držena), počkám bych.

Jason přináší desetiletí zkušeností s technickou a herní žurnalistikou do své role spisovatele v notebooku Mag. Zvláštní zájem o psaní článků a vytváření videí o notebookech, sluchátcích a hrách. Dříve napsal pro Kotaku, Stuff a BBC Science Focus. Ve svém volném čase najdete Jasona, který hledá dobré psy, aby se mazlící nebo přemýšlel o jídle pizzy, pokud ještě není.

IPhone má problém s fotografiemi. zde je návod, jak to opravit

Nejlepší případy pro iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max

IPhone 14 Pro Recenze: Rok Pro

IPhone 14 Pro je nejlepší iPhone, který si můžete koupit právě teď. Zabalí se do nejnovějšího Bionického čipu Apple A16 s jeho rychlým zpracováním, nahrazuje zářez zcela novým dynamickým ostrovem, který využívá veškerou vaši dostupnou nemovitost na obrazovce, má vždy zapnutý displej a naráží hlavní fotoaparát z 12 MP na neuvěřitelně podrobné fotografie. A zcela nová hluboká fialová barva je absolutní krása.

Klady

 • Blazing Rychlý výkon s A16
 • 48-megapixelový hlavní fotoaparát se systémem kamery s trojitým objektivem
 • Dynamický ostrov je užitečná náhrada zářezu
 • Až 1 TB úložného prostoru
 • Konečně má vždy zobrazení

Nevýhody

Vždy můžete věřit.

Náš tým odborníků Apple má roky zkušeností s testováním všech druhů technologií a pomůcek, takže si můžete být jisti, že naše doporučení a kritika jsou přesná a užitečná. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

 • Cena a dostupnost
 • Hardware a design
 • Dynamický ostrov
 • Zobrazit
 • Esim pouze v USA
 • Nové bezpečnostní prvky
 • Software a výkon
 • Kamery
 • Životnost baterie
 • iPhone 14 Pro Max
 • Soutěž
 • Měli byste si to koupit?
 • Výrok

Toto je I’s Apple iPhone 14 Pro Review. Posoudili jsme všechny aspekty tohoto telefonu, abychom vyzkoušeli jeho schopnosti a spoilery: je to možná nejlepší iPhone, který můžete získat právě teď.

Na povrchu vypadá řada iPhone 14 docela totožně s řadou iPhone 13, ale zatímco iPhone 14 a iPhone 14 Pro vypadají stejně jako jejich předchůdci na povrchu, tato zařízení je mnohem víc, než se setká s okem. No, možná ne tolik pro standardní iPhone 14, ale rozhodně pro iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Apple dal základnímu iPhone 14 stejný bionický čip A15 z minulého roku, mírně vylepšil několik funkcí. Místo toho Apple šel all-in při výrobě iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max, nejlepší iPhone, který si můžete koupit.

K dispozici je úžasný nový displej vždy, 48-megapixel hlavní senzor kamery, dynamický ostrov a ještě mnohem více. Stejně tak stojí za to iPhone 14 Pro? To se vsaď. Pojďme se ponořit a zjistit proč.

iPhone 14 Pro: Cena a dostupnost

IPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max bylo spuštěno vedle standardního iPhone 14 v září. 16, 2022.

Modely Pro přicházejí ve čtyřech barvách: Space Black, Deep Purple, Silver a Gold. Můžete získat modely iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max ve 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1TB Storage Capacities. Pro iPhone 14 Pro začíná na 999 pro základní model, poté 1099, 1299 a 1499. IPhone 14 Pro Max začíná na 1099 pro základní model, poté 1199, 1399 a 1599, v závislosti na velikosti úložiště.

Můžete si zakoupit iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max přímo z obchodu Apple nebo online, vašeho dopravce výběru a maloobchodníků Big Box, jako jsou Best Buy, Target a Walmart.

Ačkoli tam bylo mnoho spekulací, že cena iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro modely budou dražší, to není případ, alespoň v U.S. IPhone 14 Pro začíná na 999, stejně jako iPhone 13 Pro před ním, a iPhone 14 Pro Max začíná také na 1099.

Nicméně mimo u.S., iPhone 14 a iPhone 14 Pro byly jen dražší, protože hodnota U.S. dolar je v současné době silný. Jiné země mohou také zahrnovat daň v ceně, zatímco pouze několik států v U.S. Vyloučte daň z obratu a provádějte tyto velké cenové rozdíly, které můžete vidět.

iPhone 14 Pro: Hardware a design

Fyzicky vypadá iPhone 14 Pro jako iPhone 13 Pro. Má ploché okraje z nerezové oceli, které byly přítomny od iPhone 12, matný matný sklo zpět a na keramický štít, které by měly učinit přední sklo odolnější a odolnější vůči škrábancům (i když podle mých minulých zkušeností, to nemělo ‚ Vždycky tomu tak bylo). Pokud jste měli iPhone 12 Pro nebo iPhone 13 Pro, pak se opravdu nic nezměnilo, pokud jde o samotný hardware.

Zatímco stříbrné a zlaté barvy jsou docela podobné předchozím generacím, Space Black je o něco tmavší než grafitová barva iPhone 13 Pro (i když je stále šedivější než skutečná černá). Sierra Blue a Alpine Green byla také odstraněna ve prospěch nové hluboké fialové barvy. Toto je barva, kterou jsem si osobně vybral pro svůj iPhone 14 Pro Order, a myslím si, že je to jedna z více vzrušujících barev pro profesionála, alespoň od Pacific Blue.

Přestože se nazývá „hluboká fialová“, je to vlastně jemnější stín, který se může divoce lišit v závislosti na světelné situaci, ve které je, alespoň na matné skleněné části. Někdy to může vypadat jako šeřík se spoustou šedého smíchání, ale v chladnějších světelch může fialová opravdu vyniknout a zářit. Na ránu kamery je fialová určitě více hluboká barva, jak je inzerována. Věřím, že pokud půjdete s tmavě fialovými iPhone 14 Pro nebo iPhone 14 Pro Max a potřebujete jeden z nejlepších případů iPhone 14, pak by pro tento jedinečný odstín fungoval nejlépe nejlépe.

Ačkoli iPhone 13 Pro měl velkou ránu kamery, Apple tam nezastavil. IPhone 14 Pro má o něco silnější ránu kamery, a to je kvůli větším senzorům a čočkám, které Apple zabalil do zařízení. Pokud tedy dáváte přednost použití nahého zařízení a nastavení telefonu, může být nerovnost znatelnější. Ale pokud používáte případ, v závislosti na tom, co si vyberete, může být méně patrné, protože někteří poskytují silnější výřezy, aby to bylo co nejvíce.

Samozřejmě existuje velká standout funkce designu iPhone 14 Pro, která spojuje hardware i software do bezproblémového zážitku. Je to úplně nový, ale podivně pojmenovaný dynamický ostrov.

iPhone 14 Pro: Vítejte na dynamickém ostrově

Toto je jedna z mých absolutně oblíbených funkcí modelů iPhone 14 Pro. Pokud jste sledovali moji práci na i, budete si vědomi, že jsem opravdu nenáviděl zářez, když byl poprvé představen na iPhone X. Ve skutečnosti to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl přeskočit X a místo toho jsem dostal iPhone 8 v té době (plus jsem si nebyl jistý, že jsem opustil tlačítko domů). Postupem času jsem si na to zvyklý, ale stále považuji zářez za velký plýtvání prostorem na stavovém řádku. S tím bylo řečeno, jsem šťastný z výměny zářezu: dynamický ostrov.

Dynamický ostrov je kombinací výřezů pilulky a děr v horní části displeje, ve které je umístěna pole Truedepth Camera a Face ID senzorů. Apple proměnil zbytečný zářez na něco užitečného prostřednictvím fúze návrhu hardwaru a softwaru a inženýrství. Je to interaktivní. proto „dynamická“ část jména. a jen absolutní potěšení.

Když je dynamický ostrov ve stavu „nečinnosti“, uvidíte v horní části obrazovky jednu protáhlé tobolku, kde byste normálně viděli zářez na předchozích zařízeních. Přestože se jedná o dva skutečné výřezy, díky integraci se softwarem iOS 16 se zdá jako singulární výřez.„Ale jak používáte svůj iPhone 14 Pro, dynamický ostrov se plynule změní, v závislosti na tom, co děláte.

Zatímco jsme všichni viděli, jak přichází náhrada zářezu, nikdo z nás neočekával dynamický ostrov v roce 2022. Apple překvapil všechny a je to definující rys iPhone 14 pro a dále. Použití je stále nádherné, dokonce rozmarné, a přidává další vrstvu k multitaskingu na iPhone, což je krásná směs hardwaru a softwaru.

iPhone 14 Pro: displej

Novinka na iPhone 14 Pro je vždy displej (AOD). Nejedná se však o zbrusu nový koncept Apple, protože Apple Watch začal používat AOD s Apple Watch Series 5. Je to však poprvé, kdy AOD přišel na iPhone, ačkoli zařízení Android měla AOD už nějakou dobu. Ale víte, jak to jde. Apple není první, protože to chce dělat to nejlepší.

To platí také pro AOD. Ve skutečnosti způsob, jakým to Apple zvládne na iPhone 14 Pro, je trochu odlišný od toho, jak to udělala většina zařízení Android. Před několika lety jsem měl krátký stint s Samsung Galaxy S8, který měl AOD. Z mé krátké zkušenosti byl AOD docela minimální, pouze ukazuje hodiny, úroveň baterie a všechna zmeškaná oznámení, která jste měli pro hovory nebo zprávy.

Věřím, že implementace AOD společnosti Apple je mnohem hezčí, i když se zdá, že s tímto názorem mohu být v menšině. Ztlumí celou vaši tapetu na zámku, ale stále můžete vidět datum, hodiny a dokonce i jakékoli widgety, které jste nastavili. Příchozí oznámení přicházejí zdola a jsou viditelná s rychlým pohledem. Když klepnete nebo zvýšíte svůj iPhone 14 Pro nebo Pro Max, AOD pramení k životu. I na přímém slunečním světle jsem zjistil, že AOD je velmi snadné vidět, když se nepoužívá. Může to záviset na tapetě, kterou používáte, ale moje byla stále viditelná na přímém slunečním světle a informace na obrazovce jsou čitelné, i když to může také záviset na barvě a průhlednosti, kterou jste nastavili.

Přiznávám však, že to bylo nejprve divné mít na iPhone AOD. Často jsem si prostě myslel, že jsem obrazovku nevypnul. Ale po pouhých několika hodinách jsem si na to zvykl a teď si nejsem jistý, jak jsem bez toho celou dobu udělal. Je úžasné, že se můžete podívat na vaše zařízení a jen vidět čas, nebo pokud na vás čekají nějaké oznámení. Je to velmi podobné, když AOD přišel na Apple Watch. bylo možné žít bez něj, ale proč byste chtěli?

Samozřejmě mohou existovat obavy o to, jak AOD ovlivňuje výdrž baterie. Ve výchozím nastavení jsem udržoval AOD a upřímně jsem si nevšiml žádného rozdílu v baterii od běžného každodenního používání. Jakýkoli účinek, který má, je velmi zanedbatelný. A pokud nechcete používat AOD vůbec, nebojte se. v aplikaci Nastavení je přepínač, abyste ji úplně vypnuli, pokud se tak rozhodnete.

Ale co když spíš? Pokud máte nastavený rozvrh spánku, měli byste již mít zaostření spánku, které se automaticky začne zasahovat do doby před spaním. Když váš iPhone 14 Pro přejde do spánku, AOD se vypne, dokud se neprobudíte, takže displej nebude viditelný po celou noc. Pokud jste tedy již nepoužívali rozvrh spánku, nyní by bylo vhodné začít.

iPhone 14 Pro: Aktivace pouze pro ESIM pro Spojené státy

Jeden z hlavních rozdílů mezi u.S. Verze iPhone 14 Pro ve srovnání s jinými zeměmi je nedostatek fyzické zásobníku SIM karty. Místo toho se Apple rozhodl odstranit fyzikální sim pro U.S. A jděte na ESIM. Ačkoli to může představovat problém pro ty, kteří cestují na mezinárodní úrovni nebo rádi neustále přepínají mezi telefony, pro průměrného uživatele na tom nemusí záležet.

přál, bych, abych, nikdy, nekoupil

Objednal jsem si svůj iPhone 14 Pro přímo z Apple v U.S. a vybral si T-Mobile jako svého nosiče. Jakmile jsem dostal svůj iPhone 14 Pro a nastavoval jsem ho, aktivace ESIM byla velmi jednoduchá a přímá. Jen jsem musel dodržovat pokyny na obrazovce-protože jsem si při nákupu vybral svého nosiče, zařízení bylo již zajištěno pro T-Mobile. Nejprve jsem se obával, že se mohou objevit problémy spojené se sítí T-Mobile, ale to všechno šlo bez závěsu. Během několika minut byla aktivována moje buněčná služba a já jsem mohl volat a přijímat hovory a posílat zprávy a získat data.

Pro průměrného člověka, který často necestuje do zahraničí nebo přepíná mezi více telefony a zařízeními pro Android, nemusí být problém ESIM velkým problémem. Nemohu však mluvit za ty, kteří dělají některou z těchto věcí, protože existují všechny druhy faktorů. Například, dopravce, kterou chcete použít v zahraničí, podporuje ESIM? Je k dispozici, aniž by musel nakupovat 12 měsíců najednou? Je to vlastně dražší než fyzická SIM karta?

Pro ty, kteří rádi přepínají mezi Androidem a iPhone, dobře, i když vaše zařízení pro Android podporuje ESIM, stále si myslím, že použití fyzické sim karty je pro to snazší než ESIM. Ale hej, mohl bych se mýlit. pokud jsem, dejte mi vědět. Myslím, že bych stále raději mohl jen vyskočit malou SIM kartu a pak ji vložit do jiného telefonu a jen nechat své věci hned pracovat.

iPhone 14 Pro: nouzové SOS přes detekci satelitu a havárie

Nové bezpečnostní funkce ve všech modelech iPhone 14, včetně iPhone 14 Pro, zahrnují nouzové SOS přes detekci satelitu a havárie. Oba jsou neuvěřitelně užitečné, i když je to upřímně funkce, kterou doufejme, že nemusíte používat. Za dosud s iPhone 14 Pro, jsem vděčný, že jsem tyto funkce ještě nemusel zažít sám, ale je dobré vědět, že jsou možnosti, pokud je absolutně potřebuji.

Nouzové SOS přes satelitu vám umožní připojit se k pohotovostním službám zasláním textů pro pomoc, i když jste nikde poblíž buněčné věže nebo máte signál Wi-Fi. Pro tuto funkci se Apple spojil s Globalstar, operátorem satelitního připojení, aby to bylo možné vše. Chcete.li aktivovat nouzové SOS prostřednictvím satelitu, podržte boční tlačítko s tlačítkem hlasitosti, dokud nepřijdou nouzová SOS. Ale se satelitním připojením nebude telefonovat jako normální nouzová SOS. místo toho posílá řadu krátkých textových zpráv poté, co zodpovíte velmi rychlé otázky o vaší situaci.

Důvodem, proč nouzová SOS přes satelit posílá zprávy místo volání, je to, že satelitní připojení je velmi omezené a neumožňuje pravidelné údaje, hlas nebo text. Ale aby to všechno fungovalo, budete muset namířit svůj iPhone 14 na nedaleký satelit, takže to funguje nejlépe, když máte jasný pohled na oblohu s několika nebo žádnými překážkami. Přemýšlejte o tom tímto způsobem. situace, kdy tuto funkci možná budete potřebovat (turistika ve vzdálených oblastech atd.), získání dobrého výhledu na oblohu by nemělo být příliš obtížné ve srovnání s tím, když jste ve městě s buněčnými věžemi.

IPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max mají nejnovější Bionic Chip Apple zabaleny uvnitř, zatímco iPhone 14 a iPhone 14 Plus jsou na A15 z minulého roku. Stejně jako A15 před ním má A16 6jádrový procesor se dvěma výkonem a čtyřmi jádry účinnosti, 5jádrový GPU pro rychlejší grafický výkon a 16jádrový neurální motor.

Upřímně řečeno, pocházející z iPhone 13 Pro s A15, který byl již docela rychlý, je vylepšení výkonu A16 v mém každodenním používání těžko všimne. Ale pokud někdo pochází, řekněte iPhone XS, pak A16 bude určitě obrovským skokem ve výkonu.

Apple nabízí A16 jako „konečný čip smartphonu“, který pohání schopnosti iPhone 14 Pro. Rychlejší šestijádrový CPU zvládne veškeré pracovní zatížení, které na něj hodíte hladce a efektivně, zatímco šestnáctijatý nervový motor může provádět 17 bilionů operací za sekundu, což umožňuje analýzu pixelů po pixelech s novým fotonickým motorem. Hráči by měli očekávat ještě lepší výkon s 50% více šířky pásma paměti.

Takto samozřejmě Apple inzeruje A16, takže je to marketingový žargon. Zjistil jsem však, že iPhone 14 Pro je doposud rychlý a elegantní s iOS 16, zejména pokud jde o úpravy fotografií a videí na zařízení. Jedním z důvodů, proč si zakoupit iPhone Pro je schopnost natáčení videa 4K Prores, které se může vyrovnat neuvěřitelně velkým velikostem souborů. jedna minuta záběrů jí sama 6 GB! S čipem A16 lze použít úpravy a filtry na toto záběry 4K Prores a bude to téměř okamžitě vykreslit.

Znovu, pokud přicházíte z iPhone 13 nebo dokonce iPhone 12, nemusíte si všimnout snappiness a zlepšení citlivosti A16. Ale pokud pocházíte ze staršího iPhone, bude to velmi zřejmé, když poprvé vyzvednete telefon a začnete jej používat. Při upgradu, jeden z nejlepších směrovačů Wi-Fi pro zařízení Apple může pomoci s rychlostí místní sítě doma.

iPhone 14 Pro: Kamery

Pro ty vážně o fotografii je iPhone 14 Pro ten, který získá. S iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max získáte kamerový systém s trojitým objektivem: hlavní kamera 48-megapixelu, 12-megapixel ultra široký a 12-megapixelový teleobjektiv. Přestože Apple inzeruje hlavní kameru 48 megapixelů, nefunguje to tak, jak si myslíte, že by to bylo.

Pokud očekáváte, že všechny vaše pravidelné fotografie řeknou „48 MP“ v metadatech obrázků, ne. Způsob, jakým funguje hlavní kamera 48 megapixelů na iPhone 14 Pro, je způsoben systémem čtyřkolíků. To znamená, že existují čtyři dílčí pixely, které make-up jeden větší pixel, a proto pochází počet 48 megapixelů. Když tedy natočíte pravidelnou fotografii, bude to stále říci „12 MP“ v metadatech obrázků, když si to prohlédnete.

Pokud se však rozhodnete střílet ve formátu Proraw, existuje možnost pro úplné rozlišení 48 MP, i když tyto soubory mohou skončit kolem 75 MB nebo více a rozlišení je 8064×6048 pixelů. Ačkoli iPhone 14 Pro může střílet v 48 MP, pravděpodobně to není něco, co budete chtít dělat pořád. Ale pokud chcete nejvíce detailu na obrázku a plánujete tisknout fotografii na větší plátno, pak zapnutí rozlišení 48MP prorow vám poskytne nejlepší možnou kvalitu obrazu.

Jaký je dynamický ostrov? Vysvětlená funkce designu společnosti Apple iPhone 14 Pro

Ukázalo se, že někdo již měl ochrannou známku expand-o-lozenge. TSK.

Znáte zářez iPhone? Je to historie! Alespoň je to na iPhone 14 Pro. Jak se pověsti správně předpovídaly před zahájením iPhone 14 v loňském roce, výřez ve tvaru pilulky nyní sedí na vrcholu zobrazení vlajkové lodi Apple. Říká se tomu dynamický ostrov-a je to na rozdíl od jakéhokoli výřezu ve tvaru pilulky, které jste viděli dříve.

Říká se také, že přichází do celé řady iPhone 15.

Dobře tedy…

Podívej, je to Apple. Rozhodl se pojmenovat novou funkci rozhraní způsobem, který připomíná jóga nebo zvláště go-getter národ obklopený mořem. Ale aby byl spravedlivý vůči Apple, dynamický ostrov je dynamický.

Spíše než předstírat výřez obrazovky neexistuje, společnost se zdvojnásobila a učinila z ní ústřední část uživatele iPhone pro iPhone. Oznámení z toho vypukla a upozornila vás na velmi důležité věci. Aplikace jsou do toho nasávány, když se mírně začnou dělat věci na pozadí.

A co když váš iPhone dělá dvě věci na pozadí, eh?

Pak se dynamický ostrov rozdělí na dva. Dostanete pilulku a tečku, soudě podle Apple’s Demo. Je to všechno velmi flexibilní.

Ve skutečnosti mohou nejrůznější věci žít uvnitř dynamického ostrova, včetně obálky a ikon. A protože je to dynamické, používá tolik prostoru, kolik potřebuje, ať už je to větší šířka, aby vás pomohla s náměrně přiměřit o důležité oznámení (časovač, řekněme nebo pokyny k cestování) nebo více výšky, aby vám poskytl ovládací prvky na Prod.

Systém jako celek byl navržen tak, aby „jasně zprostředkoval informace a prezentoval obsah a ovládací prvky, aniž by se rozptyloval od aplikace, ve které se nacházíte“. Kromě všech těch rušivých animací samozřejmě.

Co se tedy stalo se všemi věcmi za zářezem?

Něco z toho je nyní za dynamickým ostrovem a zbytek je za displejem. Přepracovaná kamera Truedepth nyní zabírá méně místa a senzor blízkost je kousek za obrazovkou.

Pravděpodobně po některých průvodcích designových sezeních zahrnujících příliš mnoho cukru, dynamický ostrov částečně dorazil jako řešení pro další cíle Apple při rozmazání hranice mezi hardwarem a softwarem. a poté použijte slovo „magické“ přibližně čtyři milionkrát k popisu této funkce Během klíčové poznámky.

Všichni na Keynote iPhone 14 se zdálo, že jsou s výsledky spokojeni. A to je dost fér. Apple vzal nudný, rušivý prvek moderních smartphonů-výřez obrazovky-a učinil jej hravou, zábavnou a skutečně užitečnou.

Ano, ale já jsem chvrlá a teď se chci hlasovat z tohoto ostrova. Nebo něco.

Moc špatné. Toto je budoucnost pro iPhony. Pravděpodobně bude dynamický ostrov pomalu pracovat po dosahu, dokud nakonec nemá ani iPhone SE. Ačkoli do té doby se kamera Truedepth zmenšuje na malou sotva znatelnou tečku, z níž mohou oznámení explodovat s ještě dynamikou, jako je propuknutí xenomorfu od Johna Hurt.

Už se bojím technologie. Nepotřeboval jsem ten obrázek.

To je v pořádku. Většinou přicházejí v noci. Většinou. Takže, ehm, použijte dynamický ostrov, abyste sledovali časy západu slunce.

Vidět? Řekli jsme, že to bylo užitečné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS