Přehled Apple IPad (8.-gen, 2020) Recenze: nejlepší hodnota iPadu zdaleka. iPad 8. gen

Přehled Apple IPad (8.-gen, 2020) Recenze: nejlepší hodnota iPadu zdaleka

Lepší procesor udržuje nejnovější základní iPad jako náš výběr pro rodiny a kohokoli, kdo hledá vynikající cenově dostupný tablet.

V roce 2009 jsem začal s přezkoumáváním notebooků CNET. Nyní prozkoumávám nositelné techniky, VR/AR, tablety, hraní her a budoucí/vznikající trendy v našem měnícím se světě. Mezi další posedlosti patří magie, pohlcující divadlo, hádanky, deskové hry, vaření, zlepšení a newyorské Jets. Moje pozadí zahrnuje MFA v divadle, kterou se vztahuji na přemýšlení o pohlcujících zkušenostech budoucnosti.

Odborné znalosti VR a AR, Gaming, Metaverse Technologies, nositelné technologie, tablety přihlašovací údaje téměř 20 let psaní o technice a více než deset let revize nositelných technologií, VR a AR produktů a aplikací

IPad základní úrovně se zlepšuje s rychlejším procesorem. Je to solidní balíček (tužka není zahrnuta).

IPad osmého generace se cítí povědomě. Mělo by to být známé: iPady se moc nemění. Ale svět určitě ano. Celá moje rodina je uvězněna doma, pracuje a chodí do školy; vzdálené spojení jsou celé naše životy. A iPady a Chromebooky jsou všude v našem domě.

Moje děti se připojují k jejich třídám prostřednictvím zařízení: jeden na chromebooku, mladší na iPadu. iPady nejsou pro školu ideální. Jsou vhodné při špetce, ale ne všechny aplikace fungují dobře a ne všechny vstupní nástroje to také.

iPad (osmý-gen, 2020)

Jako

 • Rychlejší procesor zpracovává iPados lépe
 • Podporuje případy tužky a klávesnice
 • Rychlejší nabíječka zahrnutá v krabici

Nelíbí se

 • 10.2 palcová obrazovka se cítí stísněná s multitaskingem s dvěma aplikací
 • Nepodporuje tužky 2 nebo novější magické pouzdra na klávesnici
 • Starší fotoaparát směřující na přední stranu, stále není skvělá pro přiblížení krajiny
 • Úložiště 32 GB na základní úrovni příliš nízké na to

Základní iPad byl pro navždy iPad „dost dobrý“, zatímco pro a vzduch nabídl funkce fantazie a lepší výkon. Letos iPad Air získává hlavní revizi s novým procesorem, velkým displejem a USB-C, takže to vypadá podobně jako iPad Pro za méně. Ale ten nový iPad Air začíná na 599 (579 GBP, AU899). Nový osmý gen iPad, který jsem mezitím používal, začíná na 329 (329 GBP, AU499). Většina obchodů to pravděpodobně klesne na 300 a prodej prázdnin by to mohl dokonce ještě snížit, pokud jsou minulé roky náznak.

A co tento nový vstupní iPad 2020? Je to iPad, stejně jako ten předtím. Ale teď je to trochu rychlejší. Zda dostanete jednu, je v podstatě stejná otázka jako dříve.

O tomto novém 10 není co říci.2palcový iPad. Je to stejné zařízení jako v loňském roce s jedním klíčovým vylepšením: nyní má procesor A12 místo loňského roku A10. To je velký rozdíl a dělá z toho skvělý čas zvážit upgrade, pokud máte iPad, který je několik let. Loňský základní iPad zvětšil velikost obrazovky a na boku přidal inteligentní konektor, ale nezměnil to procesor. Upgrade je hlavní generální oprava.

Měli byste však také vědět, že tento základní iPad je hodně jako loňský iPad Air a iPad Mini v loňském roce 2019. Natolik, že jsou to opravdu varianty na stejném zařízení. (Že vzduch 2019 je z webových stránek Apple, ale Mini zůstává.) Přemýšlejte o tom jako o loňském vzduchu za méně a je to dobrý obchod. Ale je to také starší design iPadu. Stále má tlačítko Domů Touch ID a konektor pro sluchátka. A stále používá Lightning k nabíjení a propojení příslušenství, i když nadcházející iPad Air a Aktuální profesionály používají USB-C USB-C.

Zde jsou klíčové podobnosti a rozdíly mezi tímto novým iPadem a loňským Air a Mini:

 • Nový osmý gen iPad má stejný procesor a RAM jako ty iPady.
 • Dodává se také s menším základním úložištěm (32 GB).
 • Fotoaparát směřující vpředu je horší na iPadu osmého generace: 1.2 megapixely a 720p, versus 7 megapixelů a 1080p na loňském Air and Mini.
 • IPad osmého generace pracuje s tužkou prvního generace, stejně jako ty starší iPady. To znamená, že to budete muset nalepit v blesku iPadu.- a ztratit přehled o malém pop-off cap na konci procesu.
 • Funguje se stejnou inteligentní klávesnicí Apple jako iPad Air 2019, ale to neplatí pro každý letecký případ. Například Combo Touch Logitech má stejnou základnu klávesnice, ale má dva modely, které se hodí k různým tloušťkám vzduchu a iPadu.
 • Zahrnutá nabíječka je lepší a rychlejší: je to 20 wattů a kabel je nyní Lightning-to-USB-C, což jí umožňuje lépe pracovat s nedávnými MacBooks.
 • 10.2-palcový displej je o něco menší a vlasy méně živé než vzduch 2019. Ale je to stále dost dobré.
 • Nyní, když iPad podporuje trackpady a myši, je také všestrannější pro webové aplikace a nástroje.

To vše tedy přispívá: iPad je naprosto v pořádku. než v pořádku, řekl bych. Píšu tuto recenzi o tom pomocí inteligentní klávesnice (úpravy a přípravy na systém správy obsahu CNET je stále nejlepší na notebooku).

IPad stále není tak užitečný jako Chromebook pro mnoho školních nástrojů, alespoň v mém domě. Podpora aplikace je úžasná a ekosystém pro streamování přátelský k Apple jí také pomáhá zdvojnásobit jako fantastická malá televize. Multitasking a úspora souborů je však stále divné a frustrující, dokonce i při vylepšení IPADOS 14.

přehled, apple, ipad, 2020, recenze, nejlepší

iPady v mém domě bývají bezplatnými obrazovkami, které chytíme, abychom dělali věci, a tento základní iPad se této roli fantasticky hodí.

Čekáte na iPad Air 2020?

Fancier Air vyjde brzy a vypadá to hezky. Je to také téměř dvojnásobek ceny. V důsledku toho to vůbec není stejný produkt. Vzduch vypadá, že by to udělal krásný dárek pro někoho, kdo potřebuje silnější iPad pro uměleckou nebo grafickou práci, a chce zachránit přes profesionály. Ale pro většinu lidí vsadím, že tento iPad bude v pořádku.

Proč je kamera na boku?

Nejvíce otravné funkce iPadu v roce 2020: Fotoaparát směřující vpředu je stále na boku v režimu krajiny, což je režim, který většina z nás chatuje a přiblíží. Moje tvář skončí mimo úhel a podivně vystředěné a zírala do vesmíru. Fotoaparát iPadu je dost dobrý, dokonce i v režimu zesílení a lepší než většina notebooků. Ale je to hrozné pro centrování tváře. A teď je všechno zoom.

Žádné velké případy klávesnice?

Combo Touch Logitech má trackpad, ale jeho objemnější design pouzdra a stojanu není skvělý pro psaní kola. Je to naprosto použitelné, ale na 150 je to drahé příslušenství.

Pro tento iPad neexistuje žádná klávesnice Apple Magic, ale můžete použít inteligentní kryt inteligentní klávesnice Apple, který je kompaktní, ale postrádá trackpad.

Podpora trackpadu a myši je nejlepší funkcí iPadu 2020

Stejně jako každý jiný nedávný iPad, s iPadosem 14 můžete připojit myši nebo trackpad (nebo získat klávesnici podporující trackpad). Považuji to za obrovskou pomoc s úpravou a navigací, zejména když je iPad opřen na stůl s pouzdrem Kick Stand.

Dosud životnost baterie: docela dobrá, jako vždy

Podařilo se mi udělat zoom na hodinu, aniž bych se na úplné nabití vyráběl hodně. Multitasked, četl, sledoval pořady, hrál hry, pracoval na příbězích a baterie držela. Žádné překvapení, protože tvrzení iPadu na přibližně 10 hodin výdrže baterie je po celá léta stejná, i když se liší o několik hodin více či méně v závislosti na modelu. Neudělal jsem měřítko baterie, ale dělá to celý den. Zahrnutá rychlejší nabíječka je vítána.

Co mi nejvíce chybí z lepších iPadů

Ve srovnání s iPady vyššího konce postrádá tento nemovitost na další obrazovce po stranách. Tento iPad s větším zavěšením je v pořádku, ale v multitaskingových režimech se dvěma otevřenými aplikacemi se začne cítit stísněný. Další iPad Air (nebo iPad Pros) se cítí výrazně expanzivnější, i když je to jen asi o palec. Většina notebooků, televizorů a dalších promítaných zařízení dělá velký problém o tom, jak úzké jsou jejich rámy obrazovky. Přesto na tom opravdu záleží, pouze pokud potřebujete multitask.- Například udržování Slacka a Gmailu na obrazovce nebo na psaní při sledování zpravodajských kanálů. Lze to provést na tomto iPadu, ale funguje to lépe s druhou obrazovkou, která je užší (jako e.mail nebo stream Slack).

Také mi chybí Truetone na iPad Air a IPad Pro (a iPhone). Automaticky upravuje teplotu barev a já jsem si na to opravdu zvykl. Displej tohoto iPadu se zdá být tvrdší nebo modře, než jsem zvyklý. Také postrádá fantastický občerstvení 120 Hz iPad Pro, ale možná si nevšimnete rozdílu. Displej 2 160×1 620 pixelů je jinak skvělý.

Pokud hledáte iPad a nemáte ponětí, co získat, je to bezpečná sázka na iPad a ta, kterou byste si měli pravděpodobně koupit. Oficiálně začíná na 329, ale mnoho obchodů jej prodává za 299, což může během prodeje klesnout na 250. A jo, doporučil bych jít na 429 128 GB modelu pro tuto přikrývku zabezpečení navíc, pokud uvažujete o stahování více než hrst aplikací. Pokud jste profesionál a potřebujete prvky na úrovni, pak již zvažujete iPad Pro nebo nadcházející vylepšený iPad Air. Pro všechny ostatní.- rodiny, studenti, každý, kdo chce vyzvednout dobrou všestrannou obrazovku navíc.- To je místo, kde pravděpodobně začnete hledat a také tam, kde pravděpodobně skončíte.

IPad (8. generace) Recenze: Má rychlejší procesor, a to je vše

ITU2019S zklamáním, když vidíte takovou nevýraznou aktualizaci na AppleU2019 nejdostupnější iPad, ale ITU2019 je stále skvělá hodnota.

Klady

 • Skvělá hodnota za cenu
 • Podpora inteligentního konektoru a Apple Pencil
 • A12 nabízí velkou podporu výkonu

Náš verdikt

Toto je nejlepší cenově dostupný tablet, který si můžete koupit, ale je zklamáním vidět, jak Apple vynaložil tak malé úsilí na jeho zlepšení oproti loňskému modelu.

Pokud jde o vyhrazená tabletová zařízení, je tu iPad a je tu všechno ostatní. Výkon, funkce a ekosystém App of Apple iPad Line způsobuje, že je tablet vlastnit. Nový iPad 8. generace je stále nejlepším tabletem, který si můžete koupit za cenu (329), ale je těžké být zklamán tak malým upgradem.

Nový 8. gen tablet je úplně stejný jako iPad 7. generace představen před rokem, kromě toho, že procesor A10 byl vyměněn za A12. A je to. To je aktualizace.

A12 versus A10

V loňském roce Apple aktualizoval iPad o něco větší 10.2-palcový displej (od 9.7), vyrobit rámy štíhlejší. Také přidal inteligentní konektor pro práci s inteligentní klávesnicí. Byly to vítané upgrady, i když se uvnitř System-on-Chip (Soc) vůbec nezměnil-zůstal to A10-a Apple opravdu neprovedl žádná jiná vylepšení.

Letošní aktualizace konečně vyprodukuje procesor až k A12 (nikoli A12x, jak se nachází v iPad Pro). Co to znamená pro výkon? Vlastně hodně.

Výkon CPU je téměř o 60 procent lepší na úkolech s jedním vláknem a téměř dvojnásobný na úkolech s více vlákny, v našich geekbench 5 benchmark. Výkonný výkon GPU má střízlivější zlepšení přibližně 15 procent.

Grafický výkon v 3DMark’s Sling Shot Extreme test je řádově o 60 až 85 procent lepší. Všimněte si, že 3DMark nebyl v letech aktualizován a měli jsme spoustu potíží s tím, aby to běželo stabilním způsobem.

To by mohlo vysvětlit, proč jsou naše 3D grafické benchmarky nižší než loňský iPad Air, který má stejný A12 SOC. Je to stále dost blízko ve výkonu. v CPU i GPU. na iPad Air, že si nikdy nevšimnete rozdílu v pravidelném používání.

Posun na A12 má také velký pozitivní dopad na výdrž baterie. Přestože má stejnou kapacitu baterie jako iPad 7. generace (32.4Wh), náš test shluku baterie probíhal o 20 procent déle, téměř stejně dlouho jako iPad Air 2019 za více než 8 hodin.

Přesun do A12 má velké výhody pro 8. gen iPad, ale dramatický vzestup je částečně pouze proto, že SOC nebyl minulý rok vůbec aktualizován. Vidíme dvouleté zlepšení v jedné roční aktualizaci.

Žádné jiné upgrady

Zatímco A12 dělá výrazný rozdíl ve výkonu a výdrži baterie oproti A10, neexistují žádná jiná vylepšení oproti iPadu 7. generace. Nový model 8. generace má stejný tvar, velikost, hmotnost, barvu, inteligentní podporu klávesnice, Apple Pencil (první generace), reproduktory, mikrofon, 8MP zadní kamera a 720p facetime kameru, dotykový ID atd.

Rádi bychom viděli i ten nejmenší krok v kterémkoli z mnoha dalších aspektů, které tablet dělají. Možná opravdová podpora tónu nebo široká barva DCI-P3 na displeji. Možná více úložiště nebo přechod z Lightning na USB-C, sjednocení linky iPad kolem tohoto portu.

Zůstane nám názor, že běžný iPad je opět nejlepší nízkonákladový tablet, který si můžete koupit. Je to jen 329 pro 32 GB Wi-Fi model a dalších 100 pro 128 GB. Tablety Android a Windows v tomto cenovém rozpětí trpí problémy s výkonem a vážným nedostatkem skutečně aplikačních aplikací optimalizovaných na tablety.

A přesto si nemůžeme pomoci, ale být zklamán. Možná je to proto, že Apple nemá vážnou konkurenci v cenově dostupných tabletách, které se za posledních několik let aktualizací iPadu cítily neinspirované. Toto je stále nejlepší nízkonákladový tablet na trhu a jsme zklamáni, že to není lepší.

Apple iPad 10.2 (9. gen) vs iPad 10.2 (8. gen): Jaký je rozdíl?

Zde je, jak 9. generace standardního iPadu 10.2-palcový ve srovnání se svým předchůdcem, iPad (8. gen).

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Apple odhalil 9. generaci svého standardního iPadu na základní úrovni v září 2021, spolu s novým iPad Mini. Zatímco však iPad Mini získal aktualizaci designu, standardní upgrady iPadu byly zaměřeny na interní vylepšení a další funkce.

V říjnu 2022 však standardní iPad získal návrh aktualizace a můžete vidět, jak se ve srovnání s modelem 9. generace v naší samostatné funkci.

Pokud vás zajímá, jak iPad 10.2 (9. gen) ve srovnání s iPadem 10.2 (8. gen) Přesto jste na správném místě. Zde je způsob, jak se jejich specifikace liší, aby vám pomohly rozhodnout se, co koupit a zda upgradovat.

Apple iPad 9. gen (2021)

Co je stejné?

Apple iPad 10.2 (9. gen) obsahuje stejný design s jeho předchůdcem a stejnými měřeními, přičemž oba mají snímač otisků prstů Touch ID pod displejem. Oba mají hliníkový rám a zadní, jednu 8-megapixelovou zadní kameru a oba mají 10.2-palcový displej sítnice s rozlišením 2160 x 1620 pro hustotu pixelů 264ppi.

iPad 8 обзор и распаковка / Все что нужно знать про самый дешевый Apple iPad 2020

Obě tablety také mají lightning konektor pro nabíjení, 10hodinovou výdrž baterie a oba jsou kompatibilní s první generací Apple Pencil. Dalšími prvky, které zůstávají v těchto dvou generacích stejné, jsou nastavení dvou reproduktorů a kompatibilita s nejnovějším softwarem IPADOS 16.

Co je jiné?

Přes dvě zařízení nabízející více podobností by to nebyla další generace, kdyby nebylo několik rozdílů. Zde je to, co se liší mezi iPadem 10.2 (2021) a iPad 10.2 (2020).

Procesor

IPad 10.2 (9. gen) běží na bionickém čipu A13 s nervovým motorem, zatímco iPad 10.2 (8. gen) běží na bionickém čipu A12 s nervovým motorem, takže nejnovější model je o něco rychlejší a schopnější.

Přední kamera

 • iPad (9. gen): 12MP ultra široký, f/2.4, 2x oddálení, středová scéna
 • iPad (8. gen): 1.2MP Facetime HD, f/2.4

Přední kamera byla upgradována na standardním modelu iPadu 2021 na 12megapixelový ultra širokoúhlý senzor, který umožňuje funkci zvanou Center Stage, která byla poprvé představena na linii iPad Pro. V naší samostatné funkci si můžete přečíst více o centrální scéně, ale během videohovorů vás fotoaparát bude následovat po místnosti, pokud se přesunete, což je skvělé.

IPad (8. gen) má 1.2-megapixel facetime HD kamera, takže je to docela podstatný rozdíl mezi modely, přičemž nový model je mnohem lepší pro videohovory.

Technologie zobrazení

Zatímco velikost a rozlišení displeje je stejné mezi iPadem 10.2 (9. gen) a iPad 10.2 (8. gen), v technologii existuje několik rozdílů. Nejnovější model nabízí SRGB a také technologii Apple True Tone, zatímco starší model ne.

Obě displeje však mají povlak odolný vůči otiskům a oba mají maximální jas 500nitů.

Možnosti skladování

Oba iPad 10.2 (9. gen) a iPad 10.2 (8. gen) jsou k dispozici v modelech Wi-Fi a Cellular a Wi-Fi, ale jejich úložné kapacity se liší.

Model 9. generace přichází v možnostech 64 GB a 256 GB, zatímco 8. generace přichází v modelech 32 GB a 128 GB.

Barvy

IPad 10.2 (9. gen) přicházejí pouze stříbrné a vesmírné šedé barvy, zatímco iPad 10.2 (8. gen) přidává zlatý možnost.

Hmotnost

 • iPad (9. gen): 487G (pouze Wi-Fi), 498G (Wi-Fi Cellular)
 • iPad (8. gen): 490G (pouze Wi-Fi), 495G (Wi-Fi Cellular)

Přestože nabízí identická měření na 250.6 x 174.1 x 7.5 mm, iPad (9. gen) je lehčí než iPad (8. gen). nebo model pouze Wi-Fi je. Nový model váží 487 g, zatímco starší model je 490 g.

Závěr

Zatímco design a několik prvků Apple iPad 10.2 (9. gen) a Apple iPad 10.2 (8. gen) zůstávají stejné, existuje několik klíčových rozdílů, které je odlišují od sebe.

Kromě upgradu procesoru, který byste očekávali v novém modelu, iPad 10.2 (9. gen) také nabízí výrazně vylepšenou přední kameru, spolu s skvělou funkcí, která s tím přichází, zdvojnásobte úložiště a vylepšení displeje.

Pokud videohovor není něco, co plánujete s iPadem a nepotřebujete příliš mnoho úložiště, můžete najít 8. gen více než dost a za dobrou cenu. V opačném případě je model 9. generace ten, který chcete od těchto dvou standardních modelů iPadu, pokud to váš rozpočet dovolí.

Je iPad 8. generace v hodnotě v roce 2023?

Pokud jste fanouškem Apple tvrdým a nechcete si koupit nejnovější a nejdražší linii iPad tabletů, je to článek pro vás. Zde je vše, co je třeba vědět o iPad 8. gen a je to stále dobrý nákup v roce 2022.

Apple iPad je jedním z nejlepších tabletů na trhu právě teď a doslova není mnoho konkurence od jiných značek. IPad na základní úrovni z Apple je stále 10.2 ″ iPad, který je v současné době k dispozici ve variantě 9. generace. Ale loňský 8. gen iPad stále drží dobře a v nové generaci se moc nezměnilo.

Takže dnes budu mluvit o tom, jak dobrý je nákup iPad 8. gen a měli byste si ho koupit nebo ne v roce 2022.

přehled, apple, ipad, 2020, recenze, nejlepší

IPad 8. generace specifikace Rekapitulace

Rozměry a hmotnost 250.6 x 174.1 x 7.5 mm, 490 g
Zobrazit 10.2 palce, 1620 x 2160p (Quad HD), sítnice IPS LCD
Procesor Apple A12 Bionic, Hexa-Core 2.5 GHz
Paměť 3 GB RAM, 32 GB. 3 GB RAM, 128 GB
Software iPados 15
Připojení Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC, Bluetooth 4.2, GPS
Fotoaparát Single 8 MP f/2.41.2 MP f/2.2 přední kamera
baterie 32.4 wh
Další funkce Volitelná LTE, podpora Apple Pencil

IPad 8. generace výkon

Bionický procesor A12 na 8. iPad Generaci Apple 2018 je dostatečně výkonný pro většinu příležitostných úkolů. Je to vynikající výběr pro každého, kdo hledá tabletu pro obecný účel pro sledování filmů, procházení webu a čtení zpráv, a dokonce zvládne světelné hry a úpravy fotografií/videa.

gen iPad nabízí úplný zůstatek mezi výkonem a cenou a karta může dělat téměř vše, co dokážou dražší modely iPad Pro. S čipovou sadou stejně jako iPhone XS, představení není problémem s iPad 8. gen.

Pokud jde o hraní her, vyzkoušel jsem Mortal Kombat a několik dalších graficky náročných her a hratelnost byla působivá. Nebyly tam žádné rámové kapky a hra běžela naprosto v pořádku. A co se týče benchmarků, Geekbench 5 změřil skóre 2 721, což je obrovské zlepšení oproti 7. genovému iPadu; A skóre je daleko před Samsung Galaxy Tab S7.

iPad 8. gen je skvělý pro studenty

gen iPad je dobrým nástrojem pro studenty a může jim pomoci v jejich každodenních studiích a projektech. Je to skvělý nástroj doprovázený pouzdrem na klávesnici s klávesnicí a jablečným tužkou, která rychle zaznamenává poznámky.

Kromě toho je to také skvělý nástroj pro tvůrce obsahu. Když jsem editoval fotografie v aplikaci Pixelmator, iPad 2020 provedl obdivuhodně a rychle reagoval na mé změny v jasu, kontrastu a nasycení. Také jsem měl spoustu legrace pomocí nového iPadu, abych aplikoval efekty, jako je Warp na fotografie; Opět mi iPad umožnil provádět úpravy za běhu.

Hardware na iPadu 8. gen je dostatečný, aby vám umožnil upravovat obrázky pomocí Lightroom nebo úpravy videí s premiérou Pro Pro. V aplikacích jako Canva, Photogrid, Photoshop Express Photo Editor a další je Bionická čipová sada A12 dostatečně rychlá, aby vám poskytla grafický výkon.

přehled, apple, ipad, 2020, recenze, nejlepší

iPad 8. gen vs iPad Air 4. gen

Je zřejmé, že můžeme očekávat, že 8. gen iPad bude pomalejší než iPad Air, který je poháněn nejnovějším Apple A14 Bionic Chip. IPad Air byl schopen zpracovat změny na obrázku na fotografii Pixelmator, který využívá strojové učení k posílení rozlišení fotografie, dvakrát tak rychle než 8. gen iPad.

Na iPad Air běžely hry jako Asphalt 9 a Shadowgun First-Oson Shadowgun. Například při hraní Shadowgun Legends na vzduchu iPad se aktivity, jako je pohyb fotoaparátu a sprinting do další části jeviště, cítili lehčí a rychlejší.

To neznamená, že iPad 8. gen nedokáže zvládnout tyto aplikace. Absolutně to může, ale iPad vzduch překonává iPad v několika oblastech. Ale s ohledem na cenu obou produktů je iPad Air o 75% dražší než 8. gen iPad. S cenou, za kterou přichází 8. gen iPad, je to úplná hodnota za tablet za peníze.

Porovnání s Samsung Tab S7 Fe

Galaxy Tab S7 Fe je tableta středního rozsahu ze společnosti Samsung a nabízí moderní design s prémiovou kvalitou sestavení. Samsung opravdu tlačil okraje, pokud jde o design s robustní kovovou skořápkou, plochými rohy a velkým displejem, podobně jako u jiných prémiových tabletů Android.

Zatímco iPad má silné hranice a dotykové ID pod 10.2-palcový displej. Tab S7 Fe má minimální rámy a téměř okraj k okraji. Zatímco iPad 8. gen má 10.Displej sítnice 2 palce, karta S7 Fe má 12.4palcový LCD displej.

Z hlediska výkonu to je místo, kde Samsung snížil rohy. Tab S7 Fe má středního pracovního procesoru Qualcomm Snapdragon 750g s 4 GB nebo 6 GB RAM. Tyto specifikace jsou dostatečně silné pro každodenní domácí práce a základní multitasking, i když během hraní ve srovnání s 8. genem iPad ukázaly určitá omezení.

A12 Bionic Chip poskytuje iPad 8. gen má výhodu zde. Přestože je čip z roku 2018, čip je ideální pro všechny vaše každodenní úkoly bez jakýchkoli škytavek. IPad nabízí správnou směs výkonu i dostupnosti.

Самый дешевый iPad 2020 (8G) и iPadOS 14. распаковка, звонок бабушке и что там нового

Porovnání s Xiaomi Mi Pad 5

Xiaomi Mi Pad 5 má 10.95palcová LCD obrazovka s rozlišením WQHD (1 600 x 2 560 pixelů), 500 nits jasu a podpora Vision Dolby. Získáme zobrazení obnovovací frekvence 120 Hz, který Apple ukládá pro svou řadu iPad pro „Pro“ pro hladký zážitek z rolování. Systém s čtyřmi řečníky se spoustou basů a hlasitosti dále zlepší váš zážitek z zábavy. Všechny vaše video Netflix a Amazon Prime budou vypadat velmi svěží a živé.

Xiaomi Pad 5 má Qualcomm’s Snapdragon 860 Soc s 6 GB RAM a buď 128 nebo 256 GB UFS 3.1 úložiště, díky čemuž je nejvýkonnější karta ve své třídě.

Porovnání MI Pad 5 s iPad 8. gen, určitě uvidíte nějaké zpoždění ve výkonu. Ale s MI Pad 5 lze i ty nejnáročnější hry, jako je BGMI, přehrávat v nejvyšším nastavení. Snapdragon 860 nabízí super hladký zážitek na Xiaomi Pad 5 pro běžné úkoly, jako je čtení, procházení webu, multitasking spuštěním mnoha programů současně a streamování.

iPad 8. gen cena a dostupnost

Kromě několika nedostatků je 8. gen iPad velmi schopným zařízením a nejlepší volbou ze všech iPadů, které Apple nabízí. Pro všechny fanoušky Apple to dělá skvělou volbu, protože je cenově dostupná a dodává výkon, který můžete hledat ze zařízení Apple.

Pokud si chcete zařízení koupit, je k dispozici na stránkách elektronického obchodování, jako jsou Amazon a Flipkart s počáteční cenou RS. 30 990. Protože zařízení je několik let staré, možná budete muset počkat, až se vrátí na skladě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS