Přenos dat WhatsApp z Androidu na iPhone. Přenos prostřednictvím disku Google

Jak přenést data WhatsApp z iPhone do telefonu Samsung

Pokud jdete s iPhone do zařízení Samsung Android, můžete odložit informace o svém účtu, profilové fotografie, individuální a skupinové chatové místnosti, historii chatu, mediální soubory a nastavení. Nebudete moci přenášet historii hovorů nebo zobrazené jméno.

 • Samsung SmartSwitch verze 3 musí být nainstalována na novém zařízení.7.22.1 nebo novější.
 • Vaše staré zařízení musí být nainstalováno WhatsApp pro IOS verze 2.21.160.17 nebo novější.
 • Vaše nové zařízení musí být nainstalováno WhatsApp pro Android verzi 2.21.šestnáct.20 nebo novější.
 • Vyžaduje se USB-C / bleskový kabel (nebo podobné adaptéry).
 • Na novém zařízení byste měli použít stejné telefonní číslo jako na staré.
 • Vaše nové zařízení Android musí používat tovární nastavení. Pokud tomu tak není, budete muset obnovit tovární nastavení.

Přenos WhatsApp s Androidem na IOS pomocí ICAREFONE pro WhatsApp Transfer

Jak je vidět z názvu, nástroj „naostřený“ pod převodem Whatsapp. A musím říct, s tímto úkolem dokonale s tímto úkolem, což vám umožní migrovat populární chat mezi platformami Android a IOS v libovolné kombinaci.

Požadavky na „hardware“ na programu Minimum: přítomnost procesoru s kapacitou 1 GHz (včetně 32bitové architektury), 256 MB RAM (doporučená hodnota. 1 GB) a asi 200 MB místa na disku.

ICAREFONE pro WhatsApp. multiplatformní program, je zde verze MAC (od 10.8 až 12) a pod Windows (od „Seven do Win11). Pokud jde o Smartphone, nástroj funguje správně se všemi verzemi Android, počínaje druhým a podporuje téměř všechny verze IOS, včetně Moneterey. Podpora hardwaru je také ve výšce. nepravděpodobné, že jste telefon, s nímž program má problémy.

A teď zvažte, jak provádět přenos dat WhatsApp z smartphonu na Android na gadget Apple:

Všimněte si, že možnosti Tenorshare ICAREFONE pro WhatsApp Utility nejsou omezeny na přenos dat z jednoho zařízení do druhého. Pokud máte verzi WhatsApp pro podnik, bude se vyrovnat s tímto úkolem s jedním kliknutím na tlačítko. Kromě toho můžete přenášet samostatné textové chaty, média (fotografie, video) a odkazy.

Je možné náhled zpráv, vytváření záložních kopií a obnovení chat z těchto záloh. A konečně, ICAREFONE pro WhatsApp Transfer může snadno, rychle a efektivně vytvořit záložní data pro mnoho dalších oblíbených služeb zasílání zpráv (linka, Kik, Wechat, Viber), následovaná jejich restaurováním na požadované platformě. To je také velmi cenná charakteristika, protože mnoho uživatelů není omezeno na komunikaci s využitím pouze WhatsApp.

Přinášíme k pozornosti malým přehledem videozáznamů nástrojů:

„Můžete použít WhatsApp pro přenos z Androidu na iPhone pomocí WhatsApp zálohování“.

Pokud z nějakého důvodu váš telefon zkažil a máte nový, můžete stále dostat všechny své chaty s fotografiemi nebo něco jiného, ​​co byste tam chtěli udržet. To se děje pro všechny telefony Android.

nicméně. Pro iPhone je vše jiné, což znamená, že myšlenka zálohování selhala. Vzhledem k tomu, Android a IOS nejsou kompatibilní. Tyto chaty se nemůžete obnovit z disku Google a dostat vše, co jste tam uložili.

přenos, whatsapp, androidu, iphone

Místo toho, iPhone podporuje věci na ICLAD, všichni víme, jak Apple přísně odkazuje na bezpečnost, takže nemohou poskytovat Android přístup k ICLAD. Většina lidí vyzkouší tuto metodu znovu a znovu, ale nikdy nepochopí, proč selže pokaždé. Teď víš!

Přenos archivů z Androidu na iPhone

E-mailem

V aplikaci Messenger Dostupný přenos dat s WhatsApp pomocí e-mailu. Uživatel bude vyžadovat přítomnost platné e-mailové schránky.

 • Otevřete WhatsApp na Android a přejděte na nastavení aplikace. Vyberte si sekci s chatami. V zobrazeném okně klikněte na bod. historie chatů a klikněte na tlačítko. export chat.
 • Vyberte si příběh. Ve zprávě se zobrazí při přidávání mediálních souborů, což zvýší velikost exportovaného chatu, vyberte odjezd. se soubory nebo bez.
 • Po zobrazení okna se seznamy přenosových metod je položka vybrána „Nová zpráva“ nebo „dopis“. Stiskněte bod odeslat. Jděte do iPhone v poštovním účtu, který poslal dopis s chatem.
přenos, whatsapp, androidu, iphone

MINUS Tato metoda. odesílání poštou, bude pracovat najednou.

Místní kopie

Obnovení korespondence v WhatsApp z Androidu na iPhone:

 • Vytvořit kopii v nastavení Messenger (Nastavení. Chaty. zálohování. kopie). Stáhnout na iPhone WhatsApp, ale neotevírejte ji. Android Připojte k počítači pomocí USB kabelu (režim. přenos souborů).
 • Ve větrném vodiči otevřete vnitřní paměť zařízení a přejděte do složky ‚Whatsapp‘. Přesuňte adresář databází z složky aplikace do počítače. Zakázat zařízení z počítače.
 • Připojte iPhone k počítači a přesuňte kopírovanou složku s chatem do adresáře WhatsApp, který je umístěn v interním úložišti iPhone. Zakažte zařízení z počítače, spusťte Messenger, v rozbalovacím okně klepněte na tlačítko „Obnovit“.

Disk Google nebo Icloud

Převod archivu WhatsApp z Androidu na iPhone bude muset použít jiné způsoby, protože se jedná o různé platformy, které nejsou vzájemně ovlivňovány.

Přenos Archiv WhatsApp Archiv s Androidem na Android přes Disk Google bude fungovat:

Nastavení aplikace Messenger vytvoří záložní kopii a je vyložena do cloudové služby. V novém gadgetu je účet spuštěn ve společnosti Google, WhatsApp se otevře a dříve vytvořená kopie je obnovena.Chcete-li obnovit zprávy pro iPhone s iPhone, musíte použít Aiklaud. Princip je stejný jako v Androidu.

Jak kříže WhatsApp s Androidem na iPhone pomocí e-mailu

Vytváření záloh zajišťuje ukládání všech celých dat Messengeru. Ale pokud nový iPhone musí být převeden ne všechny, ale pouze příslušná korespondence, měli byste použít jinou funkci. Jedná se o přenos textových a mediálních souborů pomocí e-mailu. Chcete-li tuto metodu implementovat, budete potřebovat registrovaný účet a platnou poštovní schránku (a lepší dva).

Pro odeslání dat ze zařízení Android do iPhone by mělo být provedeno několik akcí.

 • Začněte na starém smartphonu messenger whatsapp a klikněte na ikonu ve tvaru tří vertikálních bodů.
 • Vyberte a přejděte do sekce „Nastavení“ a poté do záložky „Chaty“.
 • Ve spodní části stránky se otevřela vybrat kategorii „Historie chatu“.
 • Ze seznamu dostupných operací spusťte možnost „Export Chat“, po které se dialogy, které musí být přeneseny do nového zařízení Apple.
 • Když se zpráva „Přidávání mediálních souborů zvýší velikost exportovaného chatu“, bude muset zmínit jednu ze dvou možností: schválit nebo odmítnout. Stojí za to zvážit, že v případě zasílání mediálního systému bude proces přepravy trvat déle.
 • Když se zobrazí okno s parametry odesílání, budete muset rozhodnout o volbě adresáta. Pokud je příjemce tvář někoho jiného nebo e-mailovou adresu, musíte vybrat možnost „Nová zpráva“. Takže dopis přišel do stejného rámečku, ze kterého bylo odesláno, budete muset určit „dopis sám“. Do pole Enter napište text a klepněte na tlačítko „Odeslat“.
 • Nyní musíte povolit nový iPhone a přejděte na e-mailový účet. Mezi obsah box by se měl objevit nový dopis s připojeným chatem whatsapp.
 • Chcete-li je obnovit, měli byste spustit Messenger, přejděte na „Nastavení“ a vyberte funkci stejného jména.

Tato možnost přenosu dat Messenger je charakterizována jednoduchostí, ale má řadu významných nevýhod. Za prvé, v rámci jednoho dopisu, je přípustné poslat pouze jeden chat, takže převod velkého počtu kontaktů je schopen trvat hodně času. Za druhé, navzdory možnosti přenosu textových a mediálních souborů z Androidu do iPhone, nebude možné je synchronizovat s aplikací Apple Gadget.

Přenos pomocí počítače

Tato metoda zahrnuje provádění zálohování obsahu obsahu WhatsApp Messenger do paměti PC, po němž následuje přenos v zařízení Android v manuálním režimu.

Pro správné provedení postupu:

 • Stáhnout z oficiálních stránek vývojáře Tenorshare Utility WhatsApp Recovery;
 • Připojení k počítači iPhone pomocí kabelu USB;
 • V okně, které se zobrazí, nainstalujte zaškrtnutí naproti WhatsApp a klikněte na tlačítko „Obnovit“;
 • Čekání na konec postupu pro vytvoření záložního kopie textových a mediálních souborů, odpojte od zařízení PC Apple a připojte zařízení Android;
 • V kořenovém adresáři naleznete složku, na kterou byla záloha stažena a přenesena do příslušné složky na Android.

Všechny následné akce budou provedeny bez použití počítače. Potřeba:

 • Odpojte smartphone z počítače;
 • Nainstalujte a spusťte na to WhatsApp Messenger;
 • Proveďte autorizaci s aktivním číslem účastníka.

V nabídce Nastavení naleznete volbu „Backup“ pro spuštění procesu. V důsledku toho budou všechna data uložená na iPhone obnovena na Android.

Jak přenést WhatsApp s Androidem na iPhone pomocí zálohy

Způsob přenosu důležitých dat bez informací o ztrátách je založen na principu vytváření náhradních kopií konverzací v zařízení Android a následné obnovení na zařízení iPhone. Metoda je dobrá pro přenos, není nutné mít obě zařízení v přístupu. Stačí, aby se kopie v Androidu a po k dispozici zařízení iOS, dokončete proces přenosu.

Spusťte WatsApp na zařízení, se kterým budou informace zkopírovány. Přejít na nastavení a vyberte bod chatu.Vyberte funkci. Otevření „zálohovacích chat“. Chcete-li vytvořit novou verzi dat, musíte spustit kopírování dat.WatsApp Messenger je nainstalován na novém zařízení IOS. Běh je spuštěn a následné přihlášení na požadovaný účet.Program WhatsApp, po spuštění, vydá zprávu pro detekci zálohování. Je třeba kliknout na ‚Obnovit‘.

Možné problémy v přenosu Vatsapa

Uživatelé aplikace uživatelé mohou zobrazit chybu „Nepodařilo se obnovit archiv chatu“, aby byl odstraněn:

 • Ujistěte se, že v paměti telefonu je dostatek volného místa pro vytvoření záložní kopie. V nabídce „Nastavení“ můžete zobrazit paměť smartphonu.
 • Zkontrolujte, zda je záloha obnovena ze stejného mobilního čísla jako kopie kopie.
 • Problémy s obnovou archivu mohou být s neaktivní icloudovou jednotkou. Chcete-li se ujistit, že je povoleno, musíte v nabídce „Nastavení“ a zobrazit její činnost.
 • Icloud Drive funguje nejlépe z sítě, ke kterému se nejčastěji připojujete.
přenos, whatsapp, androidu, iphone

Pokud se chyba nepodařilo odstranit, musíte zkusit jiný způsob. Nejdůležitějším z nich je převod dat pomocí ICLAD a WARDEA SKLADU.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS