Přidejte jazykové balíčky offline v systému Windows Image pomocí Disp. Language Pack Windows 10

Přidejte jazykové balíčky offline v systému Windows Image pomocí Disp

Naučteme se, jak přidat jazykové balíčky offline v systému Windows Image pomocí Disp. Existuje několik metod pro nasazení jazykových balíčků Windows 10 nebo Windows 11. Zde uvidíte kroky k přidání jazykových balíčků pro image Windows prostřednictvím dispu (offline servis).

Nasazení obrazu Servisní a správa (DESP) je nástroj příkazového řádku používaný k aktualizaci obrázků offline Windows. Existují dva způsoby, jak nainstalovat nebo odstranit balíčky offline s odpisem. Na obrázku offline můžete buď použít soubor bez odpovědi, nebo můžete přidat nebo odebrat balíček přímo z příkazového řádku.

Společnost Microsoft také představila balíčky místních zkušeností (LXPS), což jsou moderní jazykové balíčky dodávané prostřednictvím Microsoft Store nebo Microsoft Store for Business. Takže již nemusíte čekat na vydání aktualizace funkcí, aby vám poskytly vylepšené překlady.

Obrázky Windows pomocí RIP můžete vytvářet instalací příslušného LXP z jazykových balíčků ISOS pro plné jazyky (aka jazyky SKU), Microsoft dosud neodešel do důchodu Legacy Language Pack (LP.CAB), takže budete muset pokračovat v přidávání LP.Kabina pro plné jazyky k obrázku OS pomocí despu.

Proces čtyř kroků vám pomůže udržet váš soubor Windows Image (WIM) aktualizován.

Upravte obrázek offline: Začněte s obrazovým souborem (buď.wim nebo.formát FFU). Namontujte soubor pomocí Despu. Vypadá to jako skupina složek. Upravte jej pomocí RESP, přidávání ovladačů, jazyků a dalších. Použijte Disl k odposlouchávání a spáchání změn zpět do původního obrazového souboru. Použijte jej na nová zařízení.

Stáhněte si jazykové balíčky

Pokud máte předplatné podnikové, doporučujeme si stáhnout média Language Pack z MSDN nebo VLSC (Servisní středisko pro licenci svazku).

Chcete.li vybrat a stahovat více jazykových balíčků najednou, vyberte multilanguage. Pokud potřebujete pouze jeden jazykový balíček, vyberte jednotlivé jazykové balení.

Výsledky vrátí aktuálně dostupné obrázky ISO obsahující jazykové balíčky a místní balíčky zážitků.

Důležité. identifikujte index obrázku, než budete dále přidat aktualizaci Windows Aktualizace. Více podrobností o indexu obrázku můžete získat. Zde extrahujeme edici Windows 10 Enterprise Edition; Musíte zadat /index: 3.

Připojte obrázek. Přidejte jazykové balíčky offline

Připojte obrázek Windows (nainstalujte.WIM). Použijte Disl k namontování obrázku do dočasného umístění na vašem PC.

 • Otevřete příkazový řádek nebo odmítnutí (prostředí pro nasazení a zobrazení nástrojů) s privilegiami správce.
 • Zadejte následující příkaz pro vytvoření prázdné složky/adresáře pro připojení obrazu Windows offline (WIM).
přidejte, jazykové, balíčky, offline, systému, windows

V tomto příkladu. Adresář je vytvořen uvnitř jednotky D s názvem _mount a Wim File Location „D: \ Win10 21H2 \ Instalace.wim ”Ujistěte se, že upravíte cesty podle vašeho prostředí.

POZNÁMKA: Nepotvrzujte obrázky do chráněných složek, například složka vašeho uživatele \ Dokumenty.

Mkdir D: \ _ Mount Disp /Mount-Wim /Wimfile: „D: \ Win10 21H2 \ Instalace.Wim “ /Mountdir: D: \ _ Mount /Index: 3

Přidejte jazykový balíček k obrázku. pro dosažení plné lokalizace cílového jazyka během OSD obecně nainstalujeme LP.Soubory kabiny na obrázku offline pomocí Disc.

Poznámka. Doporučuje se zkopírovat jazykové balíčky do počítače před přidáním jazykových balíčků do obrázku.

Použití balení jazyka ke stažení (.CAB) na váš namontovaný obrázek. Zadejte následující příkaz k instalaci jazykových balíčků do obrázku.

Následující příkaz například ukazuje, jak přidat francouzský jazykový balíček: /PackagePath:

Как изменить язык системы в Windows 10?

přidejte, jazykové, balíčky, offline, systému, windows

Disp /Image: D: \ _ Mount /Add-Package /PackagePath: „D: \ LanguagePack \ Fr-FR.kabina“

Instalace ověření jazykových balíčků. Přidejte jazykové balíčky offline

/Get-Intl: Zobrazuje informace o mezinárodních nastaveních a jazycích.

 • Použijte možnost /Obrázek: Možnost zobrazit informace o mezinárodním nastavení a jazycích v obrazu offline.

Disp /Image: D: \ _ Mount /Get-Intl Output. Zpráva o stavu provedení Offline International Settings. Výchozí systém Systém UI Jazyk: En-US System Národní prostředí: EN-US Default Time Zone: Pacific Standard Time User Nadace pro výchozí Uživatel: En-US Umístění: Spojené státy (geoid = 244) Aktivní klávesnice: 0409: 00000409 Klávesnice vrstvy klávesnice Řidič: Není nainstalován. Nainstalované jazyky: Typ en-us: plně lokalizovaný jazyk. Nainstalované jazyky: Typ FR-FR: Částečně lokalizovaný jazyk, typ MUI. Páteční jazyky en-US Provoz dokončil úspěšně.

Nepokusy okna Windows. Přidejte jazykové balíčky offline

Po upravení namontovaného obrázku jej musíte odvrátit. Pokud namontujete svůj obrázek pomocí výchozích oprávnění pro čtení/zápis, můžete své změny spáchat. Díky tomu jsou vaše úpravy trvalou součástí obrázku.

Chcete.li uložit změny, které provedete na obrázku.

Disp /Uncount-Wim /Mountdir: D: \ _ Mount /Commit

Přidejte jazyk do existujícího seznamu jazyků

Tento příklad přidává jazyk francouzsky (Francie) do seznamu jazyků uživatele.

přidejte, jazykové, balíčky, offline, systému, windows

Spusťte následující příkazy PowerShell s kontextem uživatele k dokončení procesu.

 • Get-WinuserLanguagelist: Získejte seznam jazyků pro aktuální účet.
 • Set-WinuserLanguagelist: Nastaví seznam jazyků a související vlastnosti pro aktuální uživatelský účet.

Nahraďte na výše uvedeném příkazu se skutečnou jazykovou značkou (např. „FR-FR“) za jazyk (např.: „Francouz (Francie)“.

 • První příkaz získá seznam jazykových jazyků pomocí CMDLET GET-WINUSERLanguagelist. Příkaz ukládá výsledek do proměnné staré listiny.
 • Druhý příkaz přidává jazyk do objektu ve starém listině.
 • Konečný příkaz nastaví seznam jazyků současného uživatele na revidovanou hodnotu starého listinu.

OldList = get-winuserlanguagelist OldList.Add („fr-fr“) set-winuserlanguagelist starý list.Platnost

Odstraňování problémů. Pokud máte jakýkoli problém při injekci jazykových balíčků s některým z příkazových řádků z DESC, můžete najít soubor protokolu v C: \ Windows \ Logs \ DESP pro více informací.

Autor

O autorovi. Jitesh, Microsoft MVP, má více než pět let pracovních zkušeností v IT průmyslu. Píše a sdílí své zkušenosti týkající se technologií správy zařízení Microsoft a IT infrastruktura. Jeho primárním zaměřením je řešení pro nasazení Windows 10 s Configuration Manager, Microsoft Deployment Toolkit (MDT) a Microsoft Intune.

3 myšlenky na „Přidat jazykové balíčky offline v systému Windows Image pomocí Disp“

Olá, Tudo Bem? O SEU Tutorial é Excelente E Muito Me ajudou Em Um Projeto da Empresa, Porém Encontro Dificuldade de injetar Os Package.cab ”inglês e chinês que quero injetar na imagem não são compakíveis com versão escolhida, que é a 21H2. Como existují uma grande quantidade de tipos de idiomas oferecidos estrou confuso e não consegui finalizar este projeto. Você Teria com a sua experimentência encontrado algo similiar e me dar uma luz považujte tua grande experimentência na Área? Odpověď

Měl bych přidat všech 5 balíčků, jako je řeč, základní atd. …… pro jeden jazyk ? Pracuji na odpovědi jazyka ZH-HK

Jak nainstalovat a odinstalovat jazyky v systému Windows 11/10

Můžete si stáhnout a nainstalovat další jazyky pro Windows 11/10 a zobrazit nabídky, dialogové okna a další položky mezi uživatelským rozhraním ve svém preferovaném jazyce pomocí panelu jazyka, pokud jazykové balíčky nebudou nainstalovat, pak vám tento příspěvek ukáže, jak na to, jak na to, jak na to správně nainstalujte a odinstalujte jazyky v systému Windows 11/10.

Přidejte nebo nainstalujte jazyk do systému Windows 11/10

Windows 11

 • Otevřete nastavení Windows 11
 • Vyberte časový jazyk
 • Na pravé straně klikněte na oblast jazyka
 • Uvidíte tlačítko přidat jazyk
 • Kliknutím na něj klikněte a vyberte jazyk, který můžete přidat z nabídky pro odchylení.

Windows 10

Otevřete jazyk časové aplikace nastavení. Zde kliknutím na jazyk otevřete další panel.

Jakmile jste zde, z rozbalovací nabídky pro zobrazení okna, vyberte jazyk podle vašeho výběru. Pokud nevidíte ten, který chcete, můžete přidat jazyk stisknutím tlačítka „“ nebo přidáním jazyka.

Vyberte jazyk, který se má nainstalovat, a vyberte následující pro dokončení procesu. Začne stahovat a uvidíte následující oznámení.

Zde můžete kliknout na jazyk a nastavit jazyk jako výchozí jazyk pro váš systém nebo odstranit jazyk. Uvidíte také tlačítko Možnosti a tlačítko Odebrat.

Změnit jazyk zobrazení systému Windows

V systému Windows 11

První možností, která se zobrazuje, je v časovém jazyce a regionu je jazyk Windows Display Language. Můžete jej změnit kliknutím na rozbalovací nabídku a poté vybrat jeden z nainstalovaných jazyků.

V systému Windows 10

Můžete také kliknout na modrou přidat jazyk Windows Display Language With Local Experiences Pack a pomocí místních zážitkových balíčků změnit jazyk pro navigaci, nabídky, zprávy, nastavení a nápověda témata.

Odkaz vás zavede do společnosti Microsoft Store, kde si můžete stáhnout a nainstalovat balení.

Změnit možnosti jazyka

V systému Windows 11

How to Change Language in Windows 11 Operating System

Klikněte na možnost tří-dottené nabídky v kterémkoli z dostupných jazyků a vyberte možnosti jazyka. Poté si můžete všimnout, kde lze jazyk použít, i.E., Jazykový balíček, psaní, rukopis a řeč. Můžete také přidat jazykově specifickou klávesnici.

V systému Windows 10

Pokud vyberete jazyk, uvidíte možnosti a odstranění tlačítek se stanou viditelnými. Uvidíte následující panel.

Kliknutí na možnosti nabízí další možnosti. Můžete přidat další funkce, jako jsou klávesnice, písma, rukopisové pero, OCR, psaní, psaní pera atd. Kliknutím na odstranění odstraníte tento jazyk.

Budete také moci vidět historii posledních sedmi dnů přidaných jazykových funkcí.

Můžete tedy vidět, že je docela snadné instalovat a odstraňovat jazyky v systému Windows 11 a Windows 10 prostřednictvím aplikace Nastavení. Pokud otevřete ovládací panel, samozřejmě také uvidíte tradiční nastavení, s nimiž jste známí.

Po instalaci můžete jazyk v systému Windows změnit na jednu z vašich možností.

Odstraňte nebo odinstalujte jazykové balíčky v systému Windows 11/10

Pokud si přejete odinstalovat jazykové balíčky, můžete otevřít zvýšené okno příkazového řádku, zadat následující a stisknout Enter.

Otevře se panel pro instalaci nebo odinstalace jazyků.

Vyberte jazyk, klikněte na další a balíček jazykového rozhraní začne odinstalovat. Poté budete požádáni o restartování počítače.

Restartujte svůj počítač Windows 11/10 pro dokončení procesu.

Proč nemohu změnit jazyk na Windows?

Pokud jste si koupili licenci na jedno jazyk pro svou kopii Windows, nemůžete přidat jiný jazyk. Vztahuje se pouze na jazyk zobrazení. Takže vždy můžete přidat více jazyka, ale nemůžete změnit jazyk, který vidíte na obrazovce.

Jak píšete jiný jazyk?

Jakmile nainstalujete více jazyků, abyste se změnili, můžete stisknout mezerník WIN KLAKY, abyste vychovali jazykový volič a vybrat jej. Vaše klávesnice musí podporovat jazyk nebo vědět, jak psát jazyk pomocí dostupné klávesnice.

Jak napsat speciální znaky na počítači se systémem Windows?

Nejrychlejším způsobem, jak napsat speciální postavu, je použít klíč ALT se čtyřmístným číslem. Pokud tedy chcete napsat šipku levé, můžete použít alt 1051. Podívejte se na náš průvodce Unicode.

Intune Naučte se nasazovat systémy jazykového balení Windows 10 krok za krokem | Windows 11

Podívejme se, jak nasadit balíčky jazyků Windows 10 s manažerem koncových bodů Intune. Existuje několik metod pro nasazení jazykových balíčků Windows 10 s intune. Pojďme se podívat na jednu z nich podrobně. Tato metoda je použitelná také pro nasazení jazykových balíčků Windows 11.

Musíte se také postarat o mnoho dalších regionálních nastavení, jako je rozvržení klávesnice, mezinárodní nastavení atd., Abyste poskytli lepší zážitek z koncového uživatele s Cloud PC, Aure Virtual Desktop nebo Fyzikální zařízení Windows 11.

Níže jsou uvedena některá nastavení vysvětlená v níže uvedené části tohoto příspěvku.

 • Systémové prostředí systému Windows EN-GB
 • Kultura en-gb
 • ID umístění domova Windows. 242
 • Seznam jazyků uživatele Windows EN-GB

Úvod

Nedávno bylo mnoho diskusí o jazykových balíčcích (LPS) vs. Balíčky jazykového rozhraní (rty) vs. Balíčky místních zkušeností (LXP) ve světě správy zařízení Windows 10. Cítím, že Microsoft může zaměnit většinu správců IT s nedávnými změnami s LXPS, LPS a Rty.

 • LXPS Local Experience Packs jsou balíčky APPX dodávané prostřednictvím Microsoft Store (automaticky aktualizováno?)
 • Se zavedením LXPS začal Microsoft odejít do důchodu rtů.

POZNÁMKA!. Podrobná vysvětlení o LXP a LPS jsou k dispozici 1. Přidání balíčků místních zkušeností do vašeho obrázku Windows 2. Balíčky místních zkušeností: Co jsou a kdy je byste měli použít?

Nasazení jazykového balení Windows 10

Nevím, která je nejlepší volba pro nasazení jazykových balíčků a LXP s intune v moderním světě řízení. V závislosti na případu použití a zásadách vaší organizace si můžete vybrat z možnosti č. 1 nebo možnosti#2.

Možnost č. 2 (Intune Win32 App Model)- bude vysvětlena v jiném příspěvku již brzy.

POZNÁMKA!. Nebudu v tomto příspěvku pokrýt typické scénáře Windows Autopilot, protože to je jiný scénář, který lépe vysvětlil Michael Niehaus.

Nasazení LXP z Windows Store for Business

Cítím, že nasazení balíčků jazykových zkušeností přímo z Microsoft Store for Business je Path Microsoft doporučuje. Toto doporučení můžete vidět v odkazech, které jsem sdílel v části „Úvod“ výše.

Získejte aplikaci Language Pack Windows

Přihlaste se do společnosti Microsoft Store for Business s uživatelským účtem, který má vhodná přístupová práva. Můžete se také pokusit použít také způsob nasazení balíčku Windows balíček pro zařízení Windows 11 pro zařízení Windows 11.

Vyhledejte „Jazykový zážitek“ z Microsoft Store pro obchodní stránku Business. Vyberte jazyk, který chcete nainstalovat (EN-GB) English Velká Británie, je ten, který jsem vybral

Klikněte na balíček místních zkušeností v angličtině (Velká Británie).

Klikněte na ikonu Získat aplikaci

Když získáte následující zprávu, klikněte na tlačítko Zavřít. Angličtina (Velká Británie) byl zakoupen a přidán do vašeho inventáře.

Synchronizace WSFB a INTUNE

POZNÁMKA!. Předpoklady dalšího kroku jsou vysvětleny v následujícím dokumentu. Přiřaďte svůj Microsoft Store for Business Account s Intune.

Přihlaste se do portálu správy zařízení Intune. https: // koncový bod.Microsoft.com/. Přejděte na nájemce Admin a poté vyberte konektory a žetony. Microsoft Store for Business.

Kliknutím na tlačítko Sync najdete nově přidanou aplikaci „Angličtina (Velká Británie) Local Experience Pack“ v uzlu Intune Windows Apps

Nasazení jazykového balíčku Microsoft Store pro obchodní aplikaci

Počkejte, až bude dokončena synchronizace mezi společností Intune a Microsoft Store. Jakmile je synchronizace úspěšně dokončena.

Přejděte na Intune. Apps. Windows Apps. Hledejte „Angličtina (Velká Británie) místní zážitek.“

Klikněte na Vlastnosti angličtiny (Velká Británie) Aplikace pro místní zážitek (online). Klikněte na Upravit ze sekce přiřazení.

Pokračujte kliknutím na tlačítko Uložit uložit. Kliknutím na Uložit dokončit nasazení.

Tipy. Nasazení systému Windows 10 Language Pack krok za krokem | Windows 11 pomocí intune

POZNÁMKA!. Podle mého testování se zdá, že po instalaci balíčku jazyka musíte spustit následující příkaz PowerShell! Uživatel musí také restartovat zařízení, aby dokončil změny.

 • Spusťte následující příkazy PS s kontextem uživatele a dokončete proces
 • Set-winSystemLocale en-gb
 • Set-CULTURE EN-GB
 • Set-winhomelocation.Geoid 242
 • Set-winuserlanguagelist en-gb.Platnost

POZNÁMKA!. můžete použít možnosti skriptu Intune PowerShell k dosažení tohoto automatizovaného?

Potvrzení regionální nastavení Změna

Spusťte intl.CPL pro kontrolu mezinárodního nastavení nebo vyzkoušet příkaz Get-Culture PowerShell.

Výsledek

Jak je vidět níže, je aplikována nastavení jazyka ve Velké Británii. Musíte restartovat nebo odhlásit počítač, abyste se změnili, aby se projevili.

Autor

Anoop C nair je Microsoft MVP! Je správcem správy zařízení s více než 20 lety zkušeností (výpočet provedený v roce 2021) v něm. Je to blogger, reproduktor a místní uživatelská skupina HTMD komunity. Hlavním zaměřením je na technologie správy zařízení, jako je SCCM 2012, Aktuální pobočka a Intune. Píše o configmgr, Windows 11, Windows 10, Azure AD, Microsoft Intune, Windows 365, AVD atd.

14 Myšlenky na „Intune Naučte se nasazovat systém Windows 10 Language Pack krok za krokem | Windows 11 “

Ahoj Anoop, další skvělý článek, děkuji za to! Bojuji s tím posledních několik týdnů, tak dokonalé načasování. Malý problém, i když v obchodě Business/Education Store nemám pokutu „Angličtina (Kanada)… víte proč? Odpověď

Vidím jen en-US, en-uk dokonce i v ISO. Vidíte tento jazyk v ISO? Ani anglická Austrálie také není k dispozici. Odpověď

Nemohl jsem najít soubory anglické kanady kabiny a appx. Viděl jsem pouze inuktitut (latina, Kanada) a francouzštinu (Kanada) viz https: // Docs.Microsoft.com/en-us/windows-hardware/výroba/stolní/dostupný jazyk-packs-for-windows

Pořád dělám angličtinu Austrálie, je to spojeno v anglickém britském LXP Představuji si, že Kanada je stejná. Nainstalujte LXP a použijte příkazy PowerShell k nastavení na základě názvu vašeho jazyka E.G. Používám en-au. Otravné je, že LXPS postrádá krmiva potřebné pro Speach, takže Cortana, pokud je nainstalována, způsobí při použití výše uvedené metody nasazení výzvy UAC. Údajně opravováno ve Win 10 2004. Odpověď

přidejte, jazykové, balíčky, offline, systému, windows

Ahoj Anoop, skvělý článek, čelím zajímavé situaci. Organizace vyžaduje instalaci angličtiny na Novém Zélandu, ale s klávesnicí Maori místo anglické novozélandské klávesnice. Snažil jsem se nasadit maori jazykový balíček z obchodu samostatně, ale znamenalo by to pokaždé, když uživatel potřebuje psát v Maori, museli přepnout jazyk. Vezměte prosím na vědomí, že klávesnice Maori je také angličtina, ale přijde s makrony pro maori jazyk. Stále museli používat angličtinu Nový Zéland, protože kancelářské aplikace budou muset pokračovat v kontrole pravopisu anglickými slovy napsanými pomocí klávesnice Maori. Pomozte prosím s tímto požadavkem. Odpověď

Ahoj Ramki. vyzkoušeli jste metody PowerShell uvedené v příspěvku a nastavit požadovaný jazyk jako výchozí? Pomáhá to? Set-winsystemlocale en-gb set-kultivace en-gb set-winhomelocation.Geoid 242 set-winuserlanguagelist EN-GB.Odpověď síly

Ahoj Anoop, musím počkat, až se balíček jazyků zobrazí pod jazykem, než spustím skript PowerShell? Proces autopilotu se dokončil a balení se nezobrazuje. Odpověď

Ahoj Alexi. nemyslím si, že pro autopilot budete muset toto řešení použít. Toto řešení používám pouze pro scénáře AVD bez autopilota. Proč potřebujeme nasadit jazykový balíček ve scénáři Autopilot? Odpověď

Chceme vynutit francouzskou kanadskou zobrazovací jazyk na některých strojích, které stavíme s autopilotem. Je to zde zákon, takže ho musíme vynutit! Většina počítače, který dostáváme od dodavatele, přichází s anglickou verzí Win10 bez francouzského jazykového balíčku. Z mého výzkumu neexistuje způsob, jak vynutit zobrazovací jazyk během procesu autopilota, takže potřebujeme řešení, které jej vynucuje po autopilotu. V podstatě musíme nainstalovat jazykové balení a vynutit jej.

Balíček skutečně nainstaluje správně, ale zdá se, že skript PowerShell je v tomto procesu příliš brzy a protože neexistuje žádná možnost, jak jej znovu spustit.

Ahoj, skvělý článek. Mohu se zeptat, jak jste nastavili PowerShell, aby spustil po aplikaci Microsoft Store for Business App (EN-GB)? Vyzkoušel jsem prostřednictvím vytvoření aplikace PowerShell, ale protože jazykový zážitek je Microsoft Store for Business App. Nemohu nastavit jako závislost. Vaše pomoc je velmi oceněna. Díky odpovědi

Language Pack nefunguje v systému Windows 10/11 [vyřešeno]

Chcete.li vyřešit různé problémy s počítačem, doporučujeme ofix Driver: Tento software bude udržovat vaše řidiče v provozu, čímž vás bude bezpečně udržet před běžnými chybami počítače a selháním hardwaru. Zkontrolujte všechny své ovladače nyní ve 3 snadných krocích:

Jak mohu opravit problémy se systémem Windows 10 Language Pack?

Máte potíže s stahováním a instalací balíčků jazyků Windows 8 nebo Windows 10? V tomto případě se podívejte na níže uvedený tutoriál a zjistěte, jak můžete snadno opravit svůj balíček jazyků Windows 10, pokud to nefunguje. To vše bude trvat jen 5 minut vašeho času.

Když se uživatelé systému Windows 8 nebo Windows 10 pokusí stáhnout nový jazykový balíček pro konkrétní jazyk, v zásadě zamrzne v postupu ke stažení a poskytne vám chybovou zprávu. Tento problém není příliš běžný, ale brání vám v instalaci jazyka, který si přejete, do vašeho operačního systému.

Jak opravit jazykové balení instalace uvízla v systému Windows 10

Spusťte SFC

 • Přesuňte myš na pravou horní část obrazovky.
 • Levý kliknutí na funkci „Search“.
 • Napište do vyhledávacího pole následující „příkazový řádek“.
 • Po dokončení vyhledávání klikněte pravým tlačítkem na ikonu „příkazový řádek“ a vyberte funkci „Spustit jako správce“.
 • Kliknutím na levé straně nebo klepněte na „Ano“, pokud získáte okno z ovládacích prvků uživatelského účtu.
 • Napište do okna „příkazový řádek“ následující řádek: „SFC /Scannow“, ale bez citátů.
 • Stiskněte tlačítko „Zadejte“ na klávesnici.
 • Nechte skenování dokončit.
 • Restartujte zařízení Windows 8 nebo Windows 10.
 • Zkuste a zjistěte, zda si můžete stáhnout a nainstalovat svůj jazykový balíček hned.

Odstranit dočasné internetové soubory

 • Stiskněte a podržte tlačítko „Windows“ a tlačítko „C“.
 • Poté, co se lišta Charms otevře, musíte kliknout doleva nebo klepnout na funkci „Search“.
 • Dostanete se do okna „Aplikace“.
 • Levé kliknutí nebo klepněte na ikonu „Ovládací panel“.
 • V okně „Ovládací panel“ klikněte na „Možnosti internetu“.
 • Levé kliknutí nebo klepněte na kartu „Obecné“, kterou máte v horní straně okna „Internet Možnosti“.
 • Levé kliknutí nebo klepněte na tlačítko „Odstranit“, které tam máte.
 • Nyní v novém okně, které se zobrazuje, budete muset zaškrtnout políčko vedle: „Dočasné internetové soubory a soubory webových stránek“ a „Cookies a data webových stránek“.
 • Levé kliknutí nebo klepněte na tlačítko „Odstranit“ na spodní straně, pokud okno.
 • Restartujte zařízení Windows 8, Windows 10.
 • Zkuste a zjistěte, zda bude váš jazykový balíček fungovat po restartu operačního systému.

Nainstalujte novou kopii Windows 10, 8.1

Nyní se jedná o extrémnější metodu, ale pokud jste nevyřešili problém s balíčkem jazyka podle výše uvedených možností, pak pokud chcete nainstalovat konkrétní jazykový balíček, navrhuji, abyste to udělali s novou kopií Windows 8 nebo Windows 10.

To znamená, že byste měli znovu nainstalovat svůj operační systém Windows do svého systému a nainstalovat jazykové balení podle svého výběru poté.

Pro více informací o tom, jak nainstalovat novou kopii Windows 10, si můžete prohlédnout tyto průvodce:

Pokud je stahování nebo instalace jazykového balíčku přerušena z jakéhokoli důvodu, nebude to fungovat podruhé. Po opětovné instalaci operačního systému buďte tedy velmi opatrní, aby se váš proces stahování nebo instalace náhodně nezavřel.

Běh

Pokud nechcete používat složitá řešení, jako je řešení číslo 3, můžete se pokusit spustit Desm. Spuštění příkazového řádku (admin) zadejte následující příkazy a stiskněte Enter za každý z nich:

 • Disp /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
 • Disp /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
 • Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Restartujte počítač a zkontrolujte, zda problém přetrvává.

Aktualizujte svůj OS

Někteří uživatelé potvrdili, že instalace nejnovější verze Windows 10 na jejich počítačích jim pomohla tento problém vyřešit. alespoň částečně. Pokud jste tedy za chvíli nekontrolovali aktualizace, přejděte na Nastavení Aktualizovat zabezpečení a stiskněte tlačítko pro kontrolu aktualizací.

Pro jakékoli další otázky nebo myšlenky na toto téma můžete použít комментари и мнения.

Stále má problémy? Opravte je tímto nástrojem:

Některé problémy související s řidičem lze vyřešit rychleji pomocí vyhrazeného nástroje. Pokud máte stále problémy se svými ovladači, stačí si stáhnout řidičské fixa. Poté to nechte převzít a opravit všechny vaše chyby v žádném okamžiku!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS