Připojte notebook na LG TV přes Wi-Fi. Spojení s Widi Miracast

připojte, notebook, přes, wi-fi, spojení

Jak připojit televizor k počítači přes Wi-Fi

Nejjednodušší způsob připojení. Jedná se o bezdrátové připojení k internetu. Není třeba přesunout položky interiéru nebo být zaměňován v drátech. Připojení televizoru k počítači přes Wi-Fi vám poskytne možnost zobrazit fotografie a video obsah.Pro synchronizaci nemusíte být specialistou, aby mohl někdo uživatel. Žádná zvláštní potíže v tom, hlavní věc je dodržovat sadu pravidel instalace. Po úspěšném dokončení bude obrazový výstup z PC v televizoru příležitost zobrazit filmy, video nebo televizní pořady.

Internetové připojení k televizoru LG

Nyní, mnoho Jihoorejských LCD televizorů má funkci Smart TV. To naznačuje, že uživatel má možnost spustit různé aplikace pro zobrazení tohoto nebo jiného obsahu umístěného na internetu. Ale pro to musíte nejprve připojit televizor LG na globální web. Jak to udělat?

Nejprve se musíte rozhodnout o tom, jaký druh připojení bude použito. Pokud televizní charakteristiky odkazuje na přítomnost vestavěného modulu Wi-Fi, můžete použít bezdrátové připojení k domácí síti. Pokud chcete získat stabilnější spojení, je lepší použít kabelové připojení. Ale je třeba mít na paměti, že někdy i kabel neumožní sledovat filmy s rozlišením 4K. tato funkce závisí na šířce pásma použitého portů.

Kabelové připojení k internetu k internetu

Pokud se rozhodnete připojit kabel k televizoru LG, musíte se nejprve dostat. Síťový vodič požadované délky se prodává v téměř každém obchodě prodávajícího počítačové zboží. Jeden konec kabelu musí být vložen do jednoho z trysek routeru. Obvykle vhodné konektory pro tento účel jsou namalovány žlutě a mají sériové číslo LAN1, LAN2 a T. D. Desktopový počítač může být v tomto případě připojen k prvnímu konektoru, připojte síťový kabel k druhému konektoru.

Druhý konec drátu se připojuje k LAN-jacku televizoru. Zde nebudete mýlit. je nainstalován na zadní stěně v jedné kopii (viz výše). Pokud neexistuje žádný konektor RJ-45 na všech. kabelové spojení s routerem nebude schopno implementovat.

Router pracuje? Síťový kabel připojen? Je čas upravit připojení. Chcete-li to provést, postupujte podle chytrých televizorů a klikněte na ikonu připojení k Internetu s názvem „Síť“. Pokud se použije WebOS, budete muset jít do sekce „Nastavení“. Určitě zjistíte záložku „Síť“.

Další možná bude muset kliknout na tlačítko „Konfigurovat připojení“. V nových verzích webosu může být tento krok vynechán. tam uživatel okamžitě přejde do nastavení.

V zobrazeném okně vyberte možnost „Wired Network“, po které zůstane pouze kliknout na tlačítko „Dokončit“. TV se téměř okamžitě připojit k globálnímu webu bez nároku na další akce.

Pokud chcete připojit internetový kabel přímo k televizoru, obchází směrovač, ujistěte se, že váš operátor nepoužívá připojení typu L2TP, PPOE nebo PPTP. takové televizory nepodporuje. Pokud je operátor používán namísto dynamické nebo statické IP, proces nastavení je jen trochu komplikovaný. Namísto výběru položky „Wired Network“ budete muset kliknout na tlačítko „Setup Manual“. zde musíte provést parametry poskytnuté operátorem.

Bezdrátové připojení (Wi-Fi)

Pokud jde o připojení LG TV na Wi-Fi, pak je vše složitější. V každém případě musíte jít na kartu nebo sekci „Síť“. Namísto položky „Wired Network“ vyberte název domácí sítě Wi-Fi. Pokud jste se zapnul router, pak klikněte na tlačítko „Update“. Síť se určitě zobrazí v seznamu.

Dále budete vyzváni k zadání přihlášení a hesla, po kterém zůstane pouze kliknout na tlačítko „Uložit“. To je vše, nyní víte, jak připojit televizor LG na Wi-Fi! Od nynějška dostane obsah z internetu. Rychlost recepce dat závisí jak z připojeného tarifu, tak ze standardu Wi-Fi.

Připojte televizor na notebook prostřednictvím speciálního softwaru

Pomocí domovského mediálního serveru lze postup výrazně zjednodušit. Samsung PC Sdílení Správce platí pro připojení značky Samsung. S TVS jiných značek Program může pracovat nesprávně. Jak sdílet obsah notebooku na televizoru:

 • Připojte obě zařízení do jedné domácí sítě. Volitelně přes jeden router. můžete použít router a opakovač.
 • Spusťte Samsung PC Sdílet Manager a vyberte adresář, ve kterém budou uloženy společné soubory.
 • Klikněte v horní panel na složce se zeleným zaškrtnutím. V dialogovém okně „Společný přístup“ se otevře. „Instalace zásad“.
 • Nastavte stav „Přijaté“ a potvrďte změny.

Pokud jste všichni správně provedeni, když spustíte video soubory ze zadané složky, budou automaticky vysílány na obrazovce televizoru. Jako alternativu. můžete použít nástroje Sdílení správce nebo server pro domovské média.

Jak připojit počítač s televizorem přes Wi-Fi

Tato volba je určena pouze pro zařízení s technologií SMART TV. Pro toto spojení je několik možností, z nichž každý má své výhody a nevýhody na konkrétních místech. Stojí za to zvážit, jak nejjednodušší, tak poměrně komplikovaní.

DLNA technologie

První a nejjednodušší způsob, jak je používat DLNA. To je taková norma, která umožňuje spouštět všechny soubory ve vzdálenosti. Před odesláním souborů s DLNA. Uživatel stojí za kontrolu několika bodů:

 • Na přístroji musí být podpora pro tento formát. Pokud televizor nepodporuje tento formát, pak byste jej neměli používat a dokonce zkusit;
 • Připojte televizor a počítač do standardu routeru. Router by měl být stejný;
 • Služby DLNA jsou závazné a spravovány pomocí softwaru. Proto by měl počítač mít také program, který se může s tímto úkolem pokračovat. Na internetu je dost takových programů, je snadné vidět ten správný;
 • Také je třeba konfigurovat server.

Pokud vezmeme v úvahu obecně, jaký proces nastavení vypadá, stojí za to následující:

 • Nejprve musíte připojit televizor, počítač do stejného přístupového bodu;
 • Po tom, v počítači stojí za otevírání přístupu k mediálním souborům. To se provádí pomocí ovládacího panelu;
 • Stáhnout programy z Internetu, které budou navrženy tak, aby konfigurovaly server. Může to být program „Home Media Server“ a další;
 • Spustíme software a nakonfigurujeme jej, zadejte cestu, která také zobrazí a v televizním přijímači;
 • Nyní v programu programu najdeme model televize, taable na tlačítko, které bude zodpovědný za spuštění. Musí splňovat program konkrétně;
 • Zkontrolujte výsledek. Pokud se vše provádí správně, pak na televizoru zobrazuje vše, co by mělo být přehráno.

Widi nebo miracast

Dalším zajímavým způsobem, jak se připojit, je využití technologie zvané Widi. Zamyně si vybere její miracast, i když ve skutečnosti je to stejné. To vám umožní synchronizovat zařízení pomocí sdílení složek nebo nastavení obecného přístupu. To dává takovou příležitost kontrolovat pomocí bezdrátového kanálu.

Pokud chce uživatel zobrazit obrázek pomocí Internetu a zadanou metodou, bude nutné samostatný počítač, který má centrální procesor Intel, stejně jako nainstalovaný systém Windows 8.1 a výše. Uživatel také potřebuje diskrétní grafickou kartu, bezdrátový adaptér z Intel.

Před pokračováním s hlavním nastavením stojí za stahování ovladačů pro bezdrátový displej. Můžete to udělat s pomocí návštěvy webu. firemní portál. Důležitý moment je, že televizor může podporovat technologii. Stará zařízení nemají takovou podporu, takže potřebujete koupit další adaptér. Takže se to nestane, musíte zkontrolovat všechno předem. Pokud je vše připraveno, televize podporuje technologii, může být synchronizována, pak to stojí:

Poté je třeba provést některé akce v počítači:

 • Zadáme předem stanovený program. Nazývá se „Intel Wireless Display“. Je zodpovědný za zajištění vysoce kvalitně propojit televizor k počítači;
 • Nyní musí zobrazit všechna tato zařízení, která jsou k dispozici pro připojení;
 • Vyberte bod „TV“ a klepněte na tlačítko „Připojení“. Nachází se vedle samotného televizoru;
 • Systém může navíc požadovat kód PIN. V této situaci je nutné zavést standardní kombinace. To může být jak 0000, tak 1111. To vše záleží na tom, jaký počítač a verzi programu. Poté stojí za to, že se pohybuje na dokončení spojení;
 • Otevřete řetězec Charms a projděte sekcí;
 • Nyní nasazujeme záložku „Zařízení“, zvolte potřebnou položku nazvanou projektor;
 • Přidejte televizní obrazovku, se kterou bude počítač později synchronizován;
 • Uživatel ukončil spojení a může se na výsledek podívat.

Pokud z nějakého důvodu zařízení není uvedeno, pak byste se měli pokusit aktualizovat Internet nebo stáhnout nový ovladač z oficiálního portálu. To je poměrně složitý způsob, ale stojí za to, takže se tímto způsobem připojením bude poměrně stabilní a jasné. Problémy s ním nebudou vzniknout.

Chromecast

Pokud uživatel nemá žádný adaptér pro poskytnutí bezdrátového připojení, může použít další vybavení. Tento problém je relevantní, pokud má uživatel poměrně staré techniky. Pro připojení tohoto způsobu je uživatel správně potřebný kabel HDMI, ale bude také nutné synchronizovat. Speciální miniaplikace mu pomohou například Google Chromecast.

Co dává připojení notebooku na televizi přes Wi-Fi

Lidé spojují počítače na televizory za poměrně srozumitelné důvody: pěknější a pohodlnější sledování videa, filmy, fotky; Hrát hry, zapojit se do Systomu na internetu na širokoúhlém monitoru (TV) s vysokou kvalitou než na relativně malém přenosném počítači. Velký diagonál dělá obraz realističtější a divák dostane mnohem více emocí z prohlížení a her.

Mnohem pohodlnější sledovat film nebo hrát hru na velké obrazovce, takže uživatelé často připojují notebooky na televizi

Kabelové připojení přenosného počítače s plazmovým televizorem Je možné na úkor speciálního kabelu zvaného HDMI. Po připojení televizoru začne hrát roli druhého monitoru, který opakuje obraz zobrazený na obrazovce přenosného počítače.

Připojte notebook k plazmovému televizoru pomocí kabelu HDMI

Více moderní metoda. připojení přes Wi-Fi. Eliminuje uživatele z potřeby získání kabelu HDMI a přesunout notebook blíže k televizoru tak, aby kabel trvá do zařízení. Navíc nedostatek drátů esteticky pěkně pěkně. Mínus Wired je také to, že pokud háčaníte kabel, budete muset znovu připojit.

Můžete připojit notebook a televizor pomocí Wi-Fi Home Sítě: nemusíte současně zakoupit kabel HDMI

Jak připojit notebook k televizoru přes kabel HDMI

Nejjednodušší způsob připojení notebooku k televizoru pomocí kabelu HDMI. Odpovídající konektor je k dispozici v každém moderním přenosném počítači. Ano, a LCD televizory nejsou zbaveny. Pouze monitory mohou být výjimkou z pravidla. na jejich zadním panelu HDMI vstup může chybět, což je důvod, proč se další možnosti musí vypadat.

Tak jak připojit notebook k televizoru přes HDMI? To bude vyžadovat, jak snadné je hádat, kabel HDMI. V případě notebooku nejjednodušší příslušenství podporuje jeden z prvních verzí technologie HDMI. Je nepravděpodobné, že budete zobrazit 4K obrázek na televizoru a dokonce i ve 3D.

Prvním krokem je připojení kabelu. V televizoru musíte vložit zástrčku do HDMI ve volné zásuvce. Druhý konec kabelu je vložen do stejného konektoru notebooku. Nic těžké v tom není nemožné něco zmást. přenosný počítač je obdařen pouze jednou soketu, kde se ukáže, že je vložena HDMI-Zástrčka.

Je-li stolní počítač připojuje k televizoru, měl by být odpovídající konektor podepsán na zadní straně grafické karty. Je možné, že místo plnohodnotného HDMI je mini-HDMI Jack. V tom není nic strašného, ​​musíte dostat do vhodného kabelu nebo adaptéru. Pokud má počítač pouze VGA konektor, a neexistuje žádná televizor, pak budete potřebovat adaptér.

Připojte kabel Dvě zařízení je velmi jednoduchá. Ale toto spojení nekončí. Dále budete potřebovat, aby se televizor zobrazoval snímek pořízený kabelem. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko dálkového ovládání „INPUT“. Seznam zobrazuje seznam dostupných zdrojů signálu. Vyberte jeden port HDMI, ke kterému je kabel připojen. V případě chytré televize může systém nezávisle nabídnout, že přejdete do aktivního zdroje signálu.

Nastavení systému Windows

Obecně platí, že spojení již bylo realizováno. Měli byste vidět na televizoru, který je zobrazen a na obrazovce přenosného počítače. Je však možné pracovat na nastavení pro pohodlnější prohlížení.

Chcete-li to udělat, vezměte si notebook ve svých rukou a stiskněte kombinaci „Win“ „x“ na klávesnici. Nebo Otevřete „Ovládací panel“ a vyberte „Centrum mobility systému Windows„. V příslušné části věnujte pozornost segmentu „Externí zobrazení“. Zde klikněte na tlačítko „Zakázat obrazovku“.

V tomto okamžiku se další nabídka vyskočí. V něm čekáte na několik možností pro obrazovku televizoru a notebooku:

 • „Pouze počítač“. Pokud kliknete na tuto položku, přenos signálu HDMI se zastaví;
 • „Duplicate“. standardní volba, ve které se na displeji a televizoru zobrazí stejný obraz;
 • „Rozbalit“. Když je tento režim aktivován, televizor se změní na druhou plochu, pokračování první;
 • „Pouze projektor“. klikněte na tuto položku vypnete obrazovku notebooku.

Musíte si vybrat čtvrtou položku. Neboj se. Když odpojíte kabel HDMI z jednoho z zásuvek, obraz se vrátí na obrazovku přenosného počítače.

Také když HDMI připojen televizor nebrání nabídku nastavení nikoho jiného. Můžete to provést klepnutím pravým tlačítkem myši na volné oblasti ploše. pak byste měli v kontextovém menu vybrat obrazovku „Rozlišení obrazovky“. Zde je třeba vybrat, jaké rozlišení bude přenášeno do televizoru. Mimochodem, je možné jej rozšiřovat nebo duplikovat jej zde.

připojte, notebook, přes, wi-fi, spojení

To je vše! Nyní můžete odložit notebook na boku, spuštění prohlížení videa nebo něco jiného.

Připojení pomocí dalšího vybavení

Můžete připojit dva gadgety s vybavením třetích stran. Tato volba je vhodná pro TV, která jsou zbavena dalších funkcí a vestavěný bezdrátový modul. Mezi zařízení, které mohou pomoci bez vodičů připojit k televizoru, přidělit:

Poměrně oblíbené řešení pro rychlé bezdrátové připojení je adaptér Miracast. Připojuje se k konektoru televizoru HDMI a provede roli přijímače signálu. Poté se všechny kompatibilní zařízení může připojit a komunikovat s televizorem. Mezi kompatibilní produkty zvýrazněte PC, notebooky a smartphony.

Také rozšířit funkčnost produktu pomůže Google Chromecast. Toto zařízení se také připojí k výstupu HDMI a je vhodný pro streamování. Google CHROMECAST je přehrávač médií, který výrazně zvyšuje funkčnost obrazovek bez chytré televize. Hlavní výhodou gadgetu jsou jeho kompaktní rozměry. Na rozměrech se podobá obvyklému USB flash disku.

Proč připojit notebook k televizi přes Wi-Fi

Lidé se snaží synchronizovat počítače s televizory za poměrně srozumitelné důvody. Na širokoúhlé televizi, mnohem pohodlnější a příjemnější:

 • Sledujte filmy, videa, fotky;
 • poslouchat hudbu;
 • hrát hry;
 • zapojit se do styku na internetu;
 • komunikovat v sociálních sítích a skype.

Velká diagonála zvyšuje obraz a dělá to realističtější a divák dostane mnohem více emocí ze hry nebo prohlížení.

Připojte notebook k televizoru pomocí kabelu HDMI. Po vstupu do televizoru začne provádět funkci druhého monitoru, který duplikuje obraz zobrazený na obrazovce přenosného počítače. Je však mnohem výhodnější využít modernější způsob, jak synchronizovat dvě zařízení. Wi-Fi, protože má mnoho výhod:

 • nedostatek drátů, které dává místnosti estetický vzhled;
 • vysoké přenosové rychlosti signálu vám umožní vysílat video obsah z notebooku v televizi bez prodlení;

Schopnost instalovat notebook ve značné vzdálenosti od televizoru a jeho volného pohybu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS