Po resetování nastavení se telefon nezapne iPhone. Nejčastější dotazy týkající se iPhone visí v režimu obnovy

Po resetování nastavení se telefon nezapne proč. Telefon „Android“ se nezapne. co dělat? Řešení problému Po resetování nastavení není telefon načten

Uživatelé moderních zařízení se podařilo zvyknout na užitečné funkce továrny. Pomáhá vyřešit většinu závad se softwarem nebo opravit úpravy provedené v nastavení zařízení. Zřídka se stane, že po resetování nastavení se telefon nezapne. Proč se to mohlo stát a jak vyřešit problém, naučit se později.

Jsme již. Že tvrdý reset ne vždy pomáhá vrátit telefon do počátečního stavu, ale naopak, náhru a bez této úzkosti. Po neúspěšném návratu můžete pozorovat, že Android nespustí, tmavá obrazovka zůstane nebo dojde k cyklickému počítači. To znamená, že zařízení je schopno aplikovat známky života, ale není schopen stáhnout OS.

V takovém případě jsou uživatelé rozděleni do tří konvenčních skupin: první nerozumí tomu, co má dělat, pokud Android selže, druhý běh do servisního střediska a poslední, rozhodnout se reflash zařízení. Poslední možností je nejnebezpečnější, protože od nevědomosti příčina poruchy se telefon může proměnit v „cihla“ bez šance na zotavení.

Násilně restartovat iPhone opravit iPhone uvízl v režimu obnovy

Nejjednodušší řešení pro zobrazení iPhone z režimu obnovy. Násilně spusťte iPhone. Někdy se to stane, že nemusíte dělat spoustu úsilí a dát svůj iPhone obnovit. Stačí to zkusit trochu ztratit. Stiskněte napájení a hlavní tlačítko na několik sekund, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple. Až do teď je váš iPhone mimo režim obnovení.

Poznámka. Tato metoda nefunguje 100% a existuje možnost, že data ztratíte po ukončení režimu obnovy iPhone.

Nubánsky restartujte iPhone, abyste opravili zavěšení iPhone 6/5 v režimu obnovy

Pokud máte iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE (2020), iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro nebo iPhone 13 Pro Max

Klepněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti. Klepněte a rychle uvolněte tlačítko Snížení hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko Boční, dokud se neobjeví logo společnosti Apple.

Restartovat iPhone pomocí iTunes bez ztráty dat

Pokud výše popsané metody nepomohly před vyznáním všech dat a proveďte úplnou obnovu, můžete se pokusit spustit iPhone pomocí režimu obnovení, zatímco obnovení a reset dat sama neudělají. Tato metoda se může zdát podivná „restaurování bez zotavení“, ale věřte mi, že opravdu pracuje! Pro to potřebujeme iTunes a kabel.

Překlad iPhone do režimu obnovení s následným restartem

Nejprve připojte iPhone k počítači nebo notebooku pomocí kabelu USB a spusťte iTunes. V Macos Catalina a novější iTunes ne, takže není nutné nic běžet, okno Finder se automaticky otevře.

Všimněte si, že toto varování se vztahuje na všechny generace zařízení, během provádění následujících akcí se může na obrazovce zobrazit logo Apple Apple logo, s tlačítkem, které byste neměli pustit, dokud se neobjeví ikona Icony nebo iTunes!

Přečeseme iPhone do režimu obnovy, z různých generací telefonů, metoda je jiná:

  • iPhone 8, 8 Plus, X, XR, XS, XS Max, SE (2. generace), 11 Pro, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 PRO, 12 PRO MAX:. Střídavě stiskněte střídavě hlasitost tlačítka zoomu;. pak je tlačítko hlasitosti potom;. po stisknutí a podržení kolem 20 sekund, boční tlačítko na napájení vzhledu notebooku ikony nebo iTunes Icon v IOS 12 a starších verzích. Restartování pomocí iTunes bez ztráty dat. iPhone 8 a novější
  • iPhone 7 a iPhone 7 Plus:. Držte tlačítko hlasitosti ve stejnou dobu. a přepínání napájení po dobu 20 sekund, dokud se neobjeví ikona notebooku nebo itony itunes v IOS 12 a starších verzích. iPhone 7, 7 Plus. restart pomocí iTunes bez ztráty dat
  • iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus:. Zároveň sevřete tlačítko domů a boční tlačítko. Držte asi 20 sekund před zobrazením ikony notebooku nebo ikona iTunes v IOS 12 a starších verzích.

Po provedení operací, váš iPhone by se měl zapnout a pracovat tak dříve, zatímco všechna data budou zavedena a obnovení nebude vyžadováno. Tato metoda bohužel, i když to pomáhá ve většině případů, ale ne každý a pokud se vám to vztahuje, obrátíme se na další.

Nekonečné jablko

Když se pokusíte dát útěk nebo firmware nebo firmware nebo firmware, stejně jako když se aktualizace systému pokazila, může dojít k zobrazení loga Apple na displeji Smartonu.

resetování, nastavení, telefon, nezapne

Pro startéry se snaží vytvořit obvyklý obnovení systému přes iTunes na PC, jak je uvedeno výše. Pokud se telefon nezapnete a pokusíte se restartovat neúspěšné, pak je třeba vědět, jak resetovat iPhone 4S do továrního nastavení (nebo pozdějšího modelu).

Firmware telefonu v režimu DFU nebo obnovení umožňuje odstranit problém s „nekonečným jablkem“. Pokud je DFU aktualizován pomocí smartphonu na mírně hlubší úrovni a komponenty operačního systému jsou obnoveny, pak režim obnovení pomůže pokles nastavení zařízení do továrny (reset). Obě režimy jsou také vhodné, pokud náhle zapomněli heslo z vašeho gadgetu.

Jak resetovat iPhone pomocí počítače

Pokud z nějakého důvodu nemůžete přejdete do nastavení iPhone (vypálil firmware, Aktivační zámek ICloud, zapomněli jste heslo pro odemknutí numerického odemknutí a t.P.), pak nejlepší likvidace pro resetování iPhone bude režim DFU. Využijte této instrukce pro iPhone 4S. 7, nebo zde tato instrukce pro iPhone X. 8.

Pokud je vše v pořádku s iPhone, postupujte podle následujících kroků:

Krok 1. Pokud hodnotíte data na vašem iPhonu (iPad), pak definitivně proveďte zálohu, než budete pokračovat do dalšího kroku.

Krok 2. Připojte kabel iPhone k počítači a spusťte iTunes. Klikněte na ikonu zařízení (viz. Obrázek níže):

Krok 3. Klikněte na tlačítko Obnovit iPhone Na pravé straně obrazovky. Pokud jste zvýrazněli zprávu „Musíte zakázat funkci“ Najít iPhone „před“, odpojte jej v nastavení telefonu zde: Nastavení ICLOUD Najít iPhone.

Chcete-li tuto funkci vypnout, budete potřebovat heslo Apple ID. To se děje tak, že nikdo s výjimkou posledního majitele může toto zařízení vymazat, například v případě odcizení útočníků (nevíte heslo účtu Apple ID).

Krok 4. Odpojení funkce „Najít iPhone“, potvrďte úmysly kliknutím na tlačítko Obnovit a aktualizovat.

Krok 5. Ze internetu Nejnovější verze IOS bude stažena a pak nainstalována na vašem iPhone. Všechna osobní údaje budou vymazány.

Krok 6. Při příštím zapnutí zařízení iOS budete vyzváni ke konfiguraci jej jako nový nebo obnovení ze zálohy.

Krok 7. Postup popsaného zařízení IOS se nezapne z vašeho účtu. Aby obnovené zařízení již není uvedeno pro váš účet Apple ID, přejděte na webovou stránku ICLAD.COM pod vaším Apple ID a odstranit požadované zařízení při hledání iPhone.

Proč se nezapnout iPhone: Dejte diagnózu

Externě, podobné symptomy mohou být důsledkem zcela odlišných závad. Správná diagnóza je o 90% úspěchu, tak dále budeme podrobně analyzovat možnosti poruch.

Nezapnutí

Zařízení se nemůže zapnout a existuje několik důvodů:

  • Baterie v hlubokém vybití. Zařízení nemůže začít s nenabitou baterií a nemůže být nabíjen buď, protože z důvodu hlubokého výboje je blokován regulátorem.
  • Baterie se nezdařila. Baterie je určena pro cca 500 cyklů. Pokud zařízení aktivně použijete a nabíjete jej každý den. za méně než dva roky se baterie stane nefunkční. V praxi se to děje ještě rychleji.

iphone se nezapne, hoří „jablko“ a jde ven

Na obrazovce se rozsvítí bílá „Apple“ nebo nepřetržitě, než je baterie vypouštěna, nebo zařízení je cyklicky přetíženo každých několik minut. To se může stát z následujících důvodů:

    Otáčková baterie deformuje poplatek za zařízení. Tato porucha je více charakteristika třetí generace iPhone, kde je baterie nastavena mezi „žlabu“. spodní část pouzdra a základní deskou. Deformace desky vede k porušení kontaktů a v důsledku zařízení „zavěšení“ na spořič obrazovky. Po výměně baterie do nového normálního provozu zařízení se může obnovit a možná ne. Pokud dostaneme štěstí.

Když děláte všechna výše uvedená doporučení, použijte pouze originální softwarový software, komponenty a utility. Omezíte tedy z dalších problémů a minimalizujete potřebu re-akce nebo utrácet peníze na opravy v servisním středisku.

Dobrý indikátor, že se něco mýlíte se samotným softwarem, je zářící logo v procesu nabíjení iPhone. Připojte jej k záměrně pracujícímu původnímu zařízení, pokud se na obrazovce zobrazí ikona baterie nebo Apple, s největší pravděpodobností je problém skryt v programu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS