počítač nevidí připojený telefon co dělat. Selhání Cenner – telefon. Co dělat?

Co dělat, pokud počítač nevidí telefon přes USB port

Ahoj. V tomto článku ukážu, co potřebujete udělat, pokud váš počítač nebo notebook nevidí fotografii na telefonu Android.

Moderní smartphony jsou vybaveny docela dobrými kamerami, takže hlavní část fotografií se provádí z telefonu, kromě toho je vždy po ruce.

Čas od času všechny fotky a videa musíte převést do počítače.

Aby nedošlo k zablokování paměti telefonu a uložte údaje určené a bezpečnost. Jak to udělat, řekl jsem podrobně zde.

Při kopírování souborů však mnoho uživatelů čelí určitému problému, počítač jednoduše nevidí fotografii v telefonu, nebo není součástí fotografií.

Najednou jsem se také setkal s tímto problémem na starém muži. Xiaomi redmi 3s, bojoval na internetu a přesunul se spoustu způsobů, našel jsem nejlepší možnost, doufám a pomůže vám.

Počítač nevidí fotografii na telefonu s řešením telefonu Android

Tato situace vzniká vzhledem k tomu, že Windows 7, 8, 10 a Android má problémy s přístupovými právy, protože je to naprosto odlišné systémy.

Řešení je ve skutečnosti velmi jednoduché, aby počítač nebo notebook zobrazoval všechny fotografie a videa, musíme přejmenovat kořenovou složku s soubory fotoaparátu v telefonu.

Spustit na telefonu Správce souborů, pak najděte složku DCIM a otevřete jej. Tato složka může být umístěna ve vnitřní paměti telefonu (výchozí) nebo na kartě SD.

Ve složce DCIM je v něm složka fotoaparátu a všechny naše fotografie a videa jsou uloženy, za účelem přejmenování, vyberte složku fotoaparátu s dlouhým stiskem, v nabídce, která se objeví ze spodní části, klepněte na tlačítko „Další“.

V okně, které se otevře, vyberte položku „Přejmenovat“.

Přidělíme libovolný nový název složky, pojďme říkat fotoaparát11 klikněte na „OK“.

Vyplněním těchto akcí zkopírujte fotografie do počítače. Po kterém dáváme složku pro stejný název kamery

Pokud k tomu není provedeno, systém Android automaticky vytvoří novou složku fotoaparátu, když první výstřel.

Majitelé smartphonů jiných výrobců, jako je iPhone, Samsung, LG, Huawei, Lenovo, Meizu, Sony, Fly, ASUS lze také použít takto.

Pokud vám tento článek pomohl, nezapomeňte si napsat značku telefonu v komentářech, mám všechno, přeji vám úspěch.

počítač, nevidí, připojený, telefon, dělat

Přidat komentář

Všechno nejlepší otázky Murmur15 7.listopadu 2013

Kvůli tomuto problému nemohu vypnout počítač do počítače z telefonu a hudební hřích v telefonu

Chcete-li odpovědět na otázku, musíte se přihlásit nebo se zaregistrovat

Nejlepší odpověď Rudi Ruslanenko 7.listopadu 2013

V Exploreru v nastavení nalezených „Parametry zobrazení a složek“ a je zde karta „Zobrazit“. Na této kartě aktivujte položky „Skrýt zabezpečené systémové soubory“ položky, „Skrýt prázdné disky“ a „Zobrazit skryté soubory a složky“. Pokud soubory na smartphonu lze zobrazit, zkuste tyto položky vypnout jeden k jednomu, abyste zjistili, který z nich umožňuje zobrazit soubory a, resp.

Pokud máte Nokia / Lumia, zkuste to: 1. Připojte telefon přes USB kabelu do PC 2. Na obrazovce telefonu odemknutí telefonu. Všechno. Soubory z telefonu by měly číst počítač.

Pokud máte Nokia / Lumia, zkuste to: 1. Připojte telefon přes USB kabelu do PC 2. Na obrazovce telefonu odemknutí telefonu. Všechno. Soubory z telefonu by měly číst počítač.

počítač, nevidí, připojený, telefon, dělat

Pokud máte Nokia / Lumia, zkuste to: 1. Připojte telefon přes USB kabelu do PC 2. Na obrazovce telefonu odemknutí telefonu. Všechno. Soubory z telefonu by měly číst počítač.

Váš počítač nevidí telefon nebo tablet na Android přes USB? To je poměrně běžný problém, ale může být vyřešen sami. V tomto článku naleznete užitečná doporučení, jak to udělat. Kromě způsobů řešení tohoto řešení je několik více, o kterých jsme již vyprávěli na našich webových stránkách! Pokud se telefon nepřipojí k počítači USB, zkuste použít Wi-Fi: Metoda 1.

Také Poznamenejte si aplikace pro přenos souborů na internetu: pushbullet a airdodidlo. Obecně existují slušné alternativy pro připojení přes USB (pokud se samozřejmě nezajímají o další možnosti, jako je ladění).

Co se týče problému s připojením mobilních zařízení USB do počítače, to se stane pouze dva typy:

Obě možnosti budeme podrobně zvážit a snažit se vám pomoci všechno!

PC nevidí telefon Android přes USB. Co dělat?

Nejprve použijte jiný kabel USB. Pokud neexistuje žádný účinek, problém není v něm.

Zkontrolujte výkon portu USB: Chcete-li to provést, připojte mobilní zařízení na jiný konektor. Pokud počítač stále nevidí Android, příčinou problému spočívá v něčem jiném.

Zkuste připojit telefon do jiného počítače. Pokud se nezdaříte, může dojít k problému v mikrohu nebo jiných komponent smartphonu. V tomto případě vám pomůže pouze oprava.

Pokud připojujete smartphone na Android na notebook nebo počítač se systémem Windows XP a počítač nevidí telefon, musíte nainstalovat MTP (Protocol přenosu médií) pro Windows XP. Můžete si ji stáhnout z oficiální stránky Microsoft: https: // www.Microsoft.com

Nyní jako u zařízení chráněných grafickým klíčem nebo heslem. Chcete-li počítač zobrazit soubory a složky, musíte nejprve odemknout telefon nebo tabletu. Ověřeno na Nexus 7 2013 s Androidem 5.jeden.jeden.

Nastavit ovladač USB v počítači: Přejděte na „Správce zařízení“ a pokud máte žlutý trojúhelník s vykřičníkem uvnitř, je nutné umístit pravým tlačítkem myši na požadovanou položku a vyberte možnost „Update“. Vyberte buď „Automatické vyhledávání aktualizovaných ovladačů“ nebo „Spustit vyhledávání ovladače na tomto počítači“. Ve druhém případě je nutné zpočátku stáhnout řidiče z oficiálního místa. Více informací naleznete v pokynech pro instalaci ADB a FASTBOOT.

Obviňovat počítač

Problémy mohou být navinuty nejen v smartphonu, ale také v počítači. Nejčastěji vyplývají z uživatelů Windows XP. V tomto obsedující operačním systému není k přenosu souborů žádný protokol MTP. Stáhněte si jej odtud, nainstalovat a pokuste se pokusit se připojit. A nejlepší ze všech, nainstalujte novější operační systém.

Druhým důvodem je infekce operačního systému viry. Nainstalujte antivirový program, spusťte hluboké skenování, restartujte operační systém, zkuste se znovu připojit. Doporučené bezplatné antivirony. „Kaspersky Free“, „Avast Free Antivirus“, „Avira Free Security“ a „360 Celková bezpečnost“.

Další doporučená metoda čištění. stahování a spuštění „dr. Web Cureit ». Začíná v izolovaném prostředí a produkuje hluboké skenování. Alternativní řešení. „DR. Web Live CD ». Funguje bez spouštění operačního systému, z disku.

Je také nutné zkontrolovat zdraví USB portů. Pokuste se držet kabel k jinému portu a sledujte výsledky. Pokud je připojení nainstalováno, rozdejte notebook nebo počítač k opravě.

Neexistují žádné řidiče

Poruchy připojení může znamenat nedostatek ovladačů portů USB. Stáhněte si je na oficiálních stránkách výrobce základní desky a přeinstalujte. Máte-li potíže a instalaci ovladačů, nainstalujte „Řídicí řešení ovladače“ a spusťte automatické vyhledávání. Podobné výsledky poskytují aplikaci „HUB řidiče“. Může být nazýván výhodný, protože neinstaluje spoustu zbytečného softwaru.

Ovladače jsou potřebné nejen na USB porty, ale také na samotném telefonu. Obvykle jsou instalovány automaticky. Pokud tomu tak není, podívejte se na webové stránky výrobce a stáhnout z ní značkový software s ovladači. S oficiálně importovanými zařízeními těchto problémů nevzniknou. Mohou vzniknout pouze se smartphony suterénu čínského shromáždění.

Pro správné připojení smartphonů Apple, nainstalujte nejnovější verzi iTunes z webových stránek výrobce. Pokud je iTunes již nainstalován, znovu jej nainstalujte.

Připojte telefon do počítače nebo přenosného počítače pomocí kabelu a počítač nevidí telefon

Mnoho uživatelů, při pokusu o připojení telefonu k počítači pomocí kabelu USB, čelí skutečnosti, že počítač nerozpoznává připojený gadget. Nabíjení připojeného zařízení. Zároveň není přístup ke smartphonu a jeho vnitřní plnění. Také jsem se s tímto problémem setkávám s tímto problémem a v tomto materiálu vám řeknu: Proč počítač nevidí telefon přes USB, stejně jako sdílet různé metody řešení tohoto problému.

Připojení telefonu k počítači přes kabel.

Proč stále nevidí telefon?

Hlavní důvody pro takový fenomén jsme se podívali na předchozí sekce. Existují však jiné (vzácnější) příčiny, protože telefon není viditelný pro počítač. Dále si představte jejich stručný popis:

 • Viry. Některé viry blokují část funkcí počítače, protože obtížnost definující telefon může přímo souviset s škodlivými účinky virových programů. Doporučujeme instalovat antivirus a skenovat systém.
 • USB Port Software Lock. Některé počítače mají software, který vám neumožňuje číst informace ze zařízení připojených přes USB. Pokud je tento software nainstalován na PC, bude nutné jej zakázat. V opačném případě zobrazíte soubory počítače na telefonu.
 • Aktivovaný režim modemu na telefonu. Je třeba zkontrolovat stav tohoto režimu. Pokud je zapnutý, musí být vypnut a opakujte pokus o připojení smartphonu k počítači. Chcete-li vypnout režim, musíte jít do sekce „Bezdrátová síť“ (na některých telefonech, tyto oddíly se nazývají jinak. „Připojení“ a „Síť“ a Internet „), najít možnost zahrnutí režimu modemu a deaktivovat to. Pak bude telefon pokračovat v opětovném připojení počítače.

Pokud výše uvedené důvody nepomohlo dosáhnout výsledku, bude to pouze pozvat specialisty, který určitě zjistí, proč počítač nevidí telefon, a eliminuje zdroj problému.

Instalace / přeinstalace ovladačů

K počítači může pracovat s smartphone, musíte mít nainstalované ovladače. Chcete-li to provést, budete potřebovat dva typy ovladačů. povinné, bez kterého počítače nebude schopen rozpoznat všechny připojené USB zařízení a další, t.na. Software pro práci s konkrétním modelem telefonu.

Pod položkou „Povinné“ viz řidiče řadiče USB. Je poměrně snadné určit jeho výkon. stačí se připojit k počítači jakékoli jiné zařízení USB, například flash disk, myš, tiskárnu a t.D. Pokud je připojené zařízení určeno počítač, pak je vše v pořádku, můžete se přesunout.

Pokud jde o softwarový specifický telefon. Například moderní smartphony Android obvykle nevyžadují instalovat žádné další ovladače v počítači. Přinejmenším nejsou potřebné k přenosu dat z počítače na vnitřní disk a v opačném směru. Ale stále to platí pro všechny zařízení.

Při připojování některých telefonů do počítače se automaticky spustí instalační program softwaru. Další práce s smartphone je možná až po dokončení instalace. Další telefony poskytují přístup pouze k externě plug-in flash card (t.N. Micro-usb) a pro přístup k interní paměti mohou vyžadovat speciální ovladač. Bez ohledu na to, co může být, pokud počítač nevidí plug-in, nebude dále nainstalován nebo přeinstalovat svůj software.

Především se doporučuje smazat na PC již nainstalovaným ovladačům telefonu:

 • Vypněte telefon, je počítač.
 • Otevřete „Správce úloh“ podle pokynů uvedených v předchozí kapitole.
 • V horní části okna otevřete menu „Zobrazit“ a pak nainstalujte zaškrtávací políčko na položku „Zobrazit skrytá zařízení“.
 • Rozbalte část „řadiče USB“ od seznamu vlevo. Zobrazí všechna zařízení USB, jejichž ovladače byly nainstalovány v počítači.
 • Najděte název smartphonu v seznamu. Může být několik. Ikony a názvy zařízení budou průsvitné, t.na. Zařízení je odpojeno od počítače. Například:

Chcete-li odstranit ovladač telefonu, klikněte dvakrát podle názvu (v tomto případě „Samsung Mobile USB kompozitní zařízení“), pak v novém okně, přejděte na kartu ovladače a klikněte na tlačítko „Smazat zařízení“. Další dialogové okno se otevře, nainstalujte zaškrtnutí před prvkem „Smazat ovladače pro toto zařízení“, klepněte na tlačítko „Smazat“. Proveďte tuto akci pro všechny ovladače telefonu.

Ovladač telefonu lze také umístit v seznamu „přenosných zařízení“ Správce zařízení, například:

 • V tomto případě se řidič nazývá model telefonu Samsung Galaxy S5. „SM-G900F“. Model dostupného přístroje lze zobrazit na svém krytu nebo v prostoru pro baterie.
 • Vyjměte tento ovladač stejným způsobem, pokud je přítomen v seznamu přenosných zařízení.
 • Po odstranění ovladačů se doporučuje restartovat počítač.

Nyní připojte zařízení k PC. Pokud je úspěšný, zobrazí se informace o připojení nového zařízení na obrazovce. Pokud řidič potřebuje pracovat s telefonem, systém jej hlásí. Nyní zůstane jít na webové stránky výrobce telefonu, stáhnout a nainstalovat software na smartphonu. Ovladač naleznete na jednom z mnoha míst na internetu zadáním požadavku Google nebo Yandex s názvem a modelem telefonu. Pokud disk připojený k smartphonu, lze ovladač instalovat z něj.

Možné důvody, proč notebook nevidí telefon přes USB

Pokud zvažujeme hlavní důvody, proč notebook nemusí vidět USB. kabel, pak existují pouze dva typy:

Oba druhy skrýt plně počítač. Chcete-li zjistit příčinu, zaměřením poruchy je pro lokalizaci problému. Problém je řádně:

 • Správně definovat místa, ve kterých signál prochází normálně, protože spojení může být přerušeno na některých místech;
 • Více informací o tom, co se stalo v systému. Možná programování dat chyba. Chcete-li se rozhodnout, budete muset najít příčinu v samotném notebooku.

Stojí za to zvážit každý druh, aby pochopil, s čím pracovat.

Problémy s hardwarem

První a nejčastější typ problémů s hardwarem. Tyto problémy nejčastěji zahrnují:

 • Porucha samotného kabelu nebo konektorů, které jsou v PC;
 • USB napájení.Konektor notebooku nestačí k tomu, aby udržoval spojení kvalitativně;
 • Porucha konektoru MicroUSB v telefonu;
 • Kabelové přestávky, které vedou k jeho poruše;
 • Kabel je nevhodný, aby bylo možné přenášet informace. Možná je to pro všechny nabíjecí kabel, který není určen pro aktivní datovou dopravu;
 • Uzly zapojené do přenosu dat, ne pracovní podmínky. To může být jako USB. Habs nebo prodlužovací šňůry;
 • Telefonní čipy jsou v chybném stavu;
 • Laptop mikroobvody jsou v chybném stavu.

Pokud je obtížné tento problém lokalizovat a pochopit, jaký druh hardwaru nevyžádaného, ​​stojí za to si zapamatovat všechny interakce s počítačem, telefonem a kabelem: zda voda nespadla, neexistoval mechanický dopad. Problémy s řešením je zpravidla jednoduchá náhrada nebo opravy vadného. Nicméně, to stojí za pochopení, že se jedná o chybu se zařízením.

Softwarové poruchy

Nejen problémy s hardwarem mohou způsobit poruchu notebooku. Může to být také skutečnost, že v přenosném systému, telefon nastal určité chyby v programech. Zdá se, že tento typ problému je jednodušší. To však není případ:

 • Ovladač pro přenos dat není k dispozici ani na telefonu / počítači, nebo je to zastaralá verze;
 • Nesprávná nastavení Připojení kabelu USB vloženého do smartphonu;
 • Systémové chyby zcela jiného znaku;
 • Splnění systému v operačním systému počítače.

Toto je stručný seznam možných chyb, které vedly k tomu, že notebook nevidí telefon s připojeným USB.

Ovladač USB MTP

Poruchy připojení lze vztahovat k ovladači USB MTP v systému Windows 10/8.1/7, takže se doporučuje aktualizovat:

Ale lze však předpokládat, že pokud řidič není nainstalován sám, první cesta nepomůže, ale stahovat správné ovladače mohou být obtížné. Doporučuji jen spustit bezplatný program pro automatickou instalaci a ovladač ovladače DriverHub.

Také problémy vznikají v důsledku nesprávné instalace ovladačů v systému. Doporučuje se je odstranit a přeinstalovat je. Také, stejně jako v předchozím případě otevřete „Správce zařízení“, najdeme svůj smartphone v seznamu a kliknutím na něj PKM klepněte na tlačítko „Smazat“. Čekání na úspěšné odstranění a odpojení od počítače. Nyní musíte telefon znovu připojit, po kterém systém automaticky nainstaluje ovladače.

Co dělat, pokud počítač nevidí telefon přes USB, ale nabíjení

Existuje mnoho způsobů, jak tento problém vyřešit:

 • Připojte jiný drát. Pokud se situace nezměnila, znamená to pracovní kabel.
 • Možná rozbitý port. Chcete-li to zkontrolovat, musíte připojit drát k jinému slotu. Pokud po této synchronizaci stále není provedeno, znamená to, že slot je správný.
 • Připojte zařízení k jinému počítači nebo notebooku. Pokud jiná zařízení nerozpoznávají zařízení, může být problém v prvcích zařízení, například rozbité mikrovnané. V tomto případě by mělo být uvedeno do servisního střediska.
 • Jedním z důvodů, proč počítač nevidí telefon. staré Windows XP. Pro práci mobilního zařízení na Android s touto verzí OS, je třeba stáhnout protokol MTP. Media Transfer Protocol. Program musí být stažen z oficiálních stránek společnosti Microsoft.
 • Tato položka se vztahuje na heslová zařízení. Pro normální provoz PC a gadget musíte nejprve odemknout poslední.
 • Možná budete muset nainstalovat nebo aktualizovat ovladače. Musíte jít na „Správce zařízení“. Pokud vidíte vykřičník ve žlutém trojúhelníku, klepněte pravým tlačítkem myši a klepněte na tlačítko „Obnovit“. Jsou možné různé variace názvu řádku. Pokud řidič chybí před připojením telefonu na notebook přes USB, stáhněte si software z oficiálních stránek výrobce mobilního gadgetu. Po stažení musíte zapnout instalační program.Exek.
 • Vyzkoušejte ladění USB.
 • Dalším způsobem, jak řešit problém synchronizace je odebrat starý ovladač, restartujte počítač a nainstalujte nový.
 • Zkontrolujte režim připojení. Procesor nerozpozná jednotku, pokud je v režimu nabíjení.
 • Deaktivujte režim modemie. Chcete-li to provést, přejděte na nastavení gadgetu, vyberte možnost „Bezdrátové sítě“ a klepněte na tlačítko „Více“ a vypněte práci zařízení jako modem.
 • Osobní počítač nevidí telefon, pokud není režim jednotky nainstalován. Musíte se podívat na řetězec oznámení zařízení.
 • Restartujte obě zařízení. Někdy to funguje.
 • Zkontrolujte viry počítače.
 • Obnovit tovární nastavení. Zachovat kontakty a potřebná data na kartě SD. Vestavěná paměť zařízení v tomto případě není vhodná, jak bude vymazána.
 • Učinit osvěžující android. Lze jej provádět pomocí PC a bez ní pomocí správce ROM. Stejně jako v případě resetování nastavení, musíte nejprve ukládat soubory na kartu SD.

PC nebo notebook nevidí telefon s malým operačním systémem. Chcete-li tento problém vyřešit, musí být přístroj připojen k vypnutému procesoru. Zapněte přístroj poté, co je kabel vložen do slotu. V tomto případě okna zobrazí neznámé zařízení a automaticky načtěte ovladač.

Všechny tyto akce pomohou i v tomto případě, pokud neexistuje žádný proces nabíjení zařízení.

Příčiny poruch synchronizace a jiných metod přenosu dat

Existuje několik důvodů chyb při rozpoznání přenosných zařízení. Nejprve to může zabránit mechanickému nebo stochastickému poškození drátu. Může být poškozen přístav v procesoru nebo notebooku. Nebude moci telefon připojit k notebooku, pokud je baterie vadná nebo selhala v softwaru.

Pokud se chyba synchronizace vztahuje k členění konstrukčních prvků procesoru nebo gadgetu, budou muset nahradit. V případě selhání zařízení je třeba rychle blikat. To lze provést samostatně nebo používat služby servisního střediska. Pokud dojde k poruše z důvodu oken, bude nutné jej přeinstalovat.

Před synchronizací musíte zkontrolovat aktivaci funkce aktualizace systému Windows a detekci nových zařízení. Nyní se můžete pokusit připojit telefon k počítači přes USB.

Existují i ​​jiné metody, se kterými můžete přenášet soubory na pevný disk počítače:

 • Pomocí Cloud Skladování zařízení, jako je Drive Google, Disk Yandex, Dropbox atd.
 • Instalace speciálních programů, jako je AirDroid. Tato služba je vhodná pro nováčky.
 • Připojení mobilní jednotky jako síťového disku v systému Windows. Chcete-li to udělat, v gadgetu musíte vytvořit FTP server.

Nyní víte, co mám dělat, když se vyskytnou problémy v synchronizaci zařízení. Jak vidíte, můžete zařízení připojit, i když počítač nevidí telefon. Chcete-li to udělat, v převážné většině případů, několik nevratných manipulací musí udělat.

Připojení mobilního zařízení k procesoru nebo notebooku významně rozšiřuje své schopnosti. Velké množství dat můžete přenášet a umožnit uvolnění paměti miniaplikace. Kromě toho může být použit jako webkamera a modem. Instalace nebude způsobit potíže. Android a Windows nabízejí intuitivní části a tipy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS