Pokud jste zapomněli heslo na telefonu Samsung Galaxy. Odemkněte pomocí účtu Samsung

Jak odstranit heslo z telefonu Samsung

Dnes ve virtuální síti naleznete jakékoli informace, včetně desítek způsobů, jak odpojit zámek na telefonu Samsung. V obvyklém režimu se tento proces provádí v sekundách počítání. Situace je komplikovaná, pokud vlastník z jakéhokoli důvodu nemůže přistupovat k funkci zařízení. Nepropadejte panice. níže popsané metody umožňují eliminovat různé chyby. Každý z nich je účinný svým vlastním způsobem a má vlastní akční algoritmus.

Téměř všichni uživatelé blokují jejich zařízení, snaží se chránit osobní údaje před podivnými očima, výhodou, že Samsung vyvinul několik spolehlivých možností. Pokud grafický nebo digitální klíč již není potřeba, můžete jej odstranit na několik kliknutí prostřednictvím standardního menu. Potřeba odstranit obranu v telefonu vzniká z mnoha důvodů, například:

 • Standardní akce se změnily na únavný proces a udělali čas;
 • Majitel náhle zapomněl heslo a nemohl přistupovat k telefonu;
 • Některé funkce jsou nedostupné z důvodu problémů v systému nebo nesprávném provozu určitých aplikací.

Někdy naléhavě potřebuje odemknout smartphone někoho jiného, ​​aby vrátil nalezení majiteli.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí mém mobilu

Najít můj mobilní telefon. Jedná se o speciální službu pro uživatele Samsung, která vám umožní používat různé funkce. To vám pomůže odemknout Samsung za minutu minut. Kromě odemknutí můžete tuto službu použít jako záložní a obnovou platformu, nebo můžete vymazat data a mnohem více.Chcete-li pochopit, jak odemknout telefon Samsung Pokud jste zapomněli heslo, postupujte takto:. Vezměte prosím na vědomí, že k použití musíte povolit funkci dálkového ovladače výběrem „Nastavení“ „Nastavení“ Zámek obrazovky a bezpečnost „“ Najít můj mobilní „Povolit“ dálkové ovládání „. Nezapomeňte také zadat svůj účet Samsung.

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální webové stránky najít mobilní telefon.

Přihlaste se pomocí svého ID a hesla Samsung.

Vyberte možnost „Odemknutí“ z odeslaných záložek.

Nyní klikněte na „Unlock“. Zjistí všechny informace o zámku obrazovky.

Vyjměte heslo pomocí ADB

Jiný způsob, jak odemknout tabletu bez ztráty dat. Použijte adb. V ADB nebo Android Debug Bridge se jedná o univerzální příkazový nástroj, který umožňuje komunikovat pomocí různých příkazů například odemknutí obrazovky zámku a mnohem více. Nezapomeňte, že tato metoda je relativně pečlivá a bude fungovat pouze v případě, že jste již nakonfigurovali a povolili ladění USB předem v zařízení.

 • Vyhledávače Samsung tablet do počítače.
 • Otevřete okno Příkazový řádek v instalačním adresáři ADB.
 • Typ „ADB RM / Data / System / Gesto plášť.Tlačítko „a stiskněte klávesu Enter.
 • Restartujte tabletu a zabezpečený zámek obrazovku zmizí.

Jak zakázat heslo na Samsung

Zrušení algoritmu funkce, která poskytuje bezpečnost a důvěrnost je poměrně jednoduchá:

 • Jdeme do nastavení smartphonu na Android a hledáme položku „Moje zařízení“.
 • Zadáváme sekci a hledáme „zámek obrazovky“.
 • Tapad na záložce a vyhodnoťte, které metody ochrany používají smartphone. Chcete-li telefon požádán, aby zadal grafický / digitální klíč, zvolte „Ne“.

Standardní metoda ne vždy pracuje: V některých případech není blok obrazovky zrušen, a pak musíte hledat důvod: Povolená zabezpečená síť, Začínáme šifrování paměti, používání práv správce a další technické nuance Servisní odpojení.

Odstraňte heslo na Samsung pomocí ADB

Počas se předchozí opravy přestaly fungovat. Buď kvůli aktualizacím nebo z důvodu jiných okolností. Tak jsem se rozhodl obrátit se k složitějším, ale efektivnějším metodám. Ten, který jsem našel, byl spojen s použitím Android ladicí mostu nebo ADB pro stručnost obejít heslo Samsung z jeho příkazového okna. Tak jsem mohl celý systém deaktivovat zevnitř.

 • Načíst ADB do počítače z jejich webových stránek. Spustit to, jakmile skončíte.
 • Stáhněte soubory, které potřebujete pro model Samsung.
 • Připojte zařízení k počítači a počkejte, dokud jej ADB nerozpozná. Pokud USB ladění není aktivována, nic se nestane.
 • Pak přejděte na vyhledávací řetězec v počítači a zadejte „cmd.
 • Poté zadejte „ADB RM / Data / System / Gesto.Klávesa „a hit“ Enter.

Odemkněte s účtem Google

V případě, že jste zapomněli grafický klíč, můžete jej obnovit a nainstalovat nový, což potvrdíte svou identitu s heslem. Pokud si nepamatujete heslo, pak potřebujete přístup k vašemu účtu Google Osobní účet použitý v tomto zařízení. Obecně platí, postupujte podle níže uvedených pokynů.

  Po pátém pokusu o zadání grafického klíče se na obrazovce zámku zobrazí tlačítko „Další pin“. Klepněte na něj a zadejte kód, který jste zadali v procesu vytvoření klíče. Pokud si nepamatujete tento kód, vyberte jinou možnost. obnovení pomocí účtu Google.

Jak odemknout telefon Samsung

Smartphony Samsung jsou založeny na operačním systému Android, jako je drtivá většina jiných mobilních zařízení. Proces odblokování se proto prakticky neliší od této operace, která se provádí na Xiaomi, Huawei, Ctihodnost a další miniaplikace.

Nabízíme seznámit se s různými metodami Odemknout Samsung. Existuje několik z nich, díky kterým si uživatel může vybrat nejvhodnější. V některých případech bude muset plně ztratit osobní údaje, ale zároveň existuje mnoho způsobů, jak obnovit přístup bez vážných ztrát.

Prostřednictvím nouzového režimu

Nouzový režim je speciální menu, které je používáno technickými řemeslníky, aby se eliminovala chyby, ke kterým dochází během provozu zařízení. K jeho pomoci přidává oba majitele smartphonů a osobních počítačů. A existují prakticky žádné potíže při manipulaci s bezpečným režimem. S úkolem odemknutí Samsungu bude i začátečník schopen vyrovnat se, pokud všechny podmínky instrukce.

Chcete-li jít do bezpečného režimu a odemknout smartphone, které potřebujete:

 • Držte tlačítko vypnutí na několik sekund.
 • Po zobrazení vyskakovacího okna musíte mít v závislosti na modelu zařízení podřídit tlačítko „Zakázat“ nebo „OK“.
 • Když se v bezpečném režimu zobrazí varování přechodu, musíte akci potvrdit.
 • Přes Br Přejděte na nastavení, konkrétně do sekce s hesly.
 • Zakázat zadávání hesla, grafický klíč nebo otisk prstu.
 • Reboot Smartphone.

Pokud jsou všechny akce z prezentovaného algoritmu splněny správně, Samsung se vrátí do standardního stavu. Bude automatický výstup ze zabezpečeného režimu a heslo přístupu bude resetováno. Kromě toho, osobní údaje nebudou zmizet kdekoli, včetně multimediálních souborů.

Tvrdý reset pomocí tlačítek

Tato operace poskytuje resetování na tovární nastavení. Tím, že vyplněním tvrdého resetu, uživatel ztratí všechna data uložená na Samsung: Foto, Video, Audio, Aplikace, Kontakty. Metoda je kontroverzní, a proto je důležité seznámit se s jeho výhodami a minusy.

Výhody nevýhody
Není třeba připojit smartphone do počítače nebo stáhnout další software Všechny soubory jsou ztraceny
Provoz se provádí za 2-3 minuty

Aby nedošlo ke ztrátě užitečných informací při provádění resetu, musíte vytvořit zálohu prostřednictvím nastavení telefonu.

Pokud člověk ztratil přístup do smartphonu, a záloha nemohla být vytvořena předem, můžete se dostat z situace připojením zařízení k počítači. Po spárování dvou zařízení byste měli překonat všechny důležité soubory na počítači a po odemknutí Samsung. vrátit se zpět.

Chcete-li obnovit nastavení pomocí tlačítek, budete potřebovat:

 • Vypněte telefon.
 • Dotkněte se horní skluzu nastavení hlasitosti, tlačítka „Domovská stránka“ a napájecího tlačítka.
 • Po se zobrazí logo společnosti na obrazovce loga, pusťte tlačítka.
 • Získání do inženýrské menu, musíte vybrat položku „Factory Reset“.
 • Potvrďte akci stisknutím tlačítka napájení.
 • Reboot Smartphone.

Nakonec se Samsung stane „novým“ ve všech smyslech tohoto slova. Když se uživatel zapne telefon, zjistí všechny soubory z paměti. Ale co je nejdůležitější, nemusíte zadat heslo nebo grafický klíč. Otevřen přístup k přístroji.

Dálkové ovládání účtu Google

Vzhledem k tomu, že všechny Smartphony Samsung jsou založeny na operačním systému Android, všechny služby Google jsou integrovány do zařízení. To není nadměrný čip, který se stává zvláště relevantní, když uživatel zapomene své heslo.

Mezi funkce služby Google samostatných zmínek si zaslouží možnost vzdáleného (na dálku) kanceláře. To znamená, že osoba, autorizovaná v jeho účtu prostřednictvím počítače, bude moci provádět akce na telefonu. Budeme mít zájem o obnovení hesla a přístupu přístupu. Pro tuto potřebu:

 • Otevřete Webové stránky Google na PC nebo jakékoli jiné zařízení.
 • Oprávnění v systému.
 • Přejděte do sekce „Moje zařízení“.
 • Vyberte si smartphone.
 • Stiskněte tlačítko „Hesla“ a potvrďte resetu.

Nyní po restartování Samsung již nebude vyžadovat zadávání hesla. Přístup bude plně obnoven a majitel bude schopen nastavit jiný způsob ochrany.

Tato volba funguje pouze v případě, že dříve na Samsung byl potvrzen v účtu Google-Account.

pokud, jste, zapomněli, heslo, telefonu

Bliká z počítače

Extrémní opatření, které stojí za to zvážit, pokud osoba nemůže být resetována na tovární nastavení pomocí tlačítek Smartphone. Alternativní provoz Provoz. Samsung připojení k PC.

Chcete-li smartphone přes počítač, budete muset stáhnout další. Doporučuje se používat značková aplikace Smart Spell k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách společnosti.

Po načítání programu zůstane několik kroků:

 • Připojte telefon do počítače USB.
 • Otevřít By.
 • Připojení k mobilním zařízení.
 • Vyberte položku nabídky „Rebuild“ nebo „Obnovit nastavení“ v závislosti na tom, co chcete dělat s Samsungem.
 • Potvrďte provádění operace.

Konečný výsledek bude stejný jako v případě tvrdého resetu. Všechna nastavení se obnoví a všechny soubory budou vymazány. K tomu, že se nestane, musíte vytvořit zálohu. Pokud nefungujete zálohování dříve, můžete kopírovat informace z telefonu do počítače, a pak jej převést zpět.

Jak odemknout telefon Samsung s dalším kódem PIN

Ačkoli Samsung Smartphone jsou velmi podobné jiným zařízením, které pracují na operačním systému Android, mají několik charakteristických rysů. Jedním z nich je přítomnost dodatečného PIN kódu, který je relevantní pouze pro Samsung telefony.

Jak odstranit blokování Pokud Samsung nerozpoznává obličej nebo otisk

Práce tiskového skeneru a rozpoznávání do tváře v Samsung S8 a hmotnost ostatních modelů korejského výrobce vyvolává otázky. Blokování není odstraněn, pokud jsou prsty majitele mokré nebo přední fotoaparát ucpané. V takové situaci, Gelxi vítěz uvidí zprávu jako „Nepodařilo se rozpoznat majitele“ a nebude moci dostat na hlavní obrazovku. Výrobce však poskytl takový problém a vynalezl pro ni řešení.

pokud, jste, zapomněli, heslo, telefonu

Při registraci otisku prstu nebo obličej pro zamknutí obrazovky, pak Samsung A5 nebo A31 navíc navíc zaregistrovat ochranu dopisu písmene nebo prostřednictvím PIN kódu. Nebude možné provést bez hesla, a to i s tiskovým skenerem, takže jste násilně zaregistrovali možnost alternativní ochrany. Tak, odemkněte smartphone nebo tablet Samsung, můžete zadat heslo nebo speciální kódy, pokud odemknete Android Prst.

Měli byste také objasnit, jak odemknout Samsung Galaxy A12, J1, J2, J7, J7 a další modely bez tiskového skeneru. Zde blokování se provádí pomocí grafického klíče. Osoba, která zapomněla na grafický klíč, je také pozván, aby zadal alternativní heslo nebo PIN. To je, s vědomím hesla, můžete se vždy dostat na hlavní obrazovku.

Pomocí PC programů

Speciální programy mohou pomoci obnovit ztracený přístup k mobilnímu gadgetu, ale ne vždy. jejich účinnost závisí na verzi firmwaru a modelu smartphonu.

Bypass

Aplikace bypassu bude pomáhat pouze v případě, že byl instalován předem na telefonu Samsung. V tomto případě odemknutí nebude trvat mnoho času: stačí poslat zprávu SMS s textem „1234 Reset“. Když systém detekuje příkaz, odemknutí Samsung bude automaticky.

ADB běh

Program Run ADB je určen pro firmware a jemnou konfiguraci mobilních zařízení, jeden z užitečných funkcí nástroje Funkce resetování hesla a všechna uživatelská data a nastavení jsou uloženy, pouze přístupový kód nebo grafický klíč je resetován.

Jak odemknout Samsung pomocí aplikace:

 • Stáhněte a nainstalujte program ADB Spustit do počítače;
 • Spusťte nástroj a připojte smartphone k PC;
 • V nabídce aplikace vyberte klíč Unlock gesto klíč;
 • Potvrdit akci.

Před stažením spuštění ADB se ujistěte, že je užitná verze vhodná pro model vašeho smartphonu.

Dr.Fone

Další užitečný nástroj pro správu zařízení se systémem Android, což umožňuje odstranit ochranu z telefonu. Pokud pečlivě použijete program, můžete uložit osobní data na smartphonu, ale nezkušené uživatele někdy zvolit položky menu, což vede k odstranění všech informací.

Jak odstranit blokování z telefonu Samsung Pokud jste zapomněli heslo, když zapnete:

 • Stáhněte si aplikaci z oficiální stránky a nainstalujte jej do počítače;
 • Spustit program;
 • Připojte smartphone;
 • V aplikaci vyberte „Správa obrazovek Správa Android Lock“;
 • Jděte do nabídky obnovení dat;
 • Vyberte „Reset hesla“.

Chcete-li se vyhnout nebezpečí osobních údajů, doporučuje se stahovat aplikace pro odemknutí z oficiálních stránek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS