Použití hlasu na iPhone Video. Skype hlasový měnič

Top 24 programů a online služby, které vám umožní změnit hlas na záznamy a v reálném čase

5.0 Hodnocení: 3 (vaše 🙂

Pokud jste nespokojeni s tím, jak zvuk ve zvukových nahrávkách nebo na videu, chcete přehrávat přátele nebo uložit soukromí během telefonického konverzace, použijte nástroje pro převod vokálů. Takový software je snadno nastavitelný a aplikovat, takže je možné jej použít i s minimálními znalostmi audiomontizace nebo bez nich. V tomto článku zvážíme komerční a svobodné programy pro změnu hlasu v počítačích a telefonech, stejně jako online služby.

Voxální hlasový měnič

  • Cena: ZDARMA pro domácí použití, komerční licence od 14.99.
  • OS: Windows, MacOS.
  • Změna hlasu v reálném čase: Ano.
  • Úprava hlasu v souboru: Ano.

Výkonná aplikace s pochopitelným Inteeisem, která pomůže změnit hlas ve zprávách, hrách, zvukové nahrávky. Pro práci bude vyžadován pouze mikrofon.

Můžete přizpůsobit požadovaný hlas, změnu jeho tónu, výšky, hlasitosti a dalších parametrů. Nebo je to ještě jednodušší: vyberte jeden z předkongigovaných hlasů. muže, ženy, dokonce i mimozemšťany! Nastavení a sady Použité efekty lze uložit, aby byl příště aplikován na jedno kliknutí.

Program je vhodný nejen pro kreslení. Například můžete použít k hlasování prezentace, nezávisle připravit multi-vyjádřený kopírování filmu nebo komunikovat s jinými hráči v chatu těchto hlasů, který nejlépe vyhovuje vašemu charakteru.

nejlepší aplikace pro změnu hlasu pro iPhone a Android

Kromě změny hlasu ve videu pomocí počítačového softwaru, jako je například video editor Wondershare Filmory, nyní můžete vyzkoušet některé aplikace pro změnu hlasů pro Android a iPhone. Proces je docela jednoduchý. Zkuste aplikaci změnit hlas, který umožňuje změnit svůj hlas v celém videu.

Hlasový editor ve videu

Zvolíte video a vyříznete ji nebo odejdete, jak je to vaše volba. Pokud chcete oříznout vytvořené video, zvuková část je od tohoto videa oddělena. Seznam zahrnuje hlasy mužů a žen v různých věkových kategoriích a dokonce i hlasy chipmunků. Můžete si vybrat některý ze seznamu hlasových efektů a změnit zvukový soubor. Pak budete požádáni o kontrolu zvuku pro změny nebo jděte přímo na vytvoření videa. Výsledek je opravdu vtipný a veselý.

Video hlasový měnič fx

Tato aplikace pro změnu hlasu ve videu pomůže vychutnat si publikum, když změníte svůj hlas na zvuky různých vtipných tvorů. Je to velmi lehké. Stačí nahrát video nebo si vybrat z karty SD, zvolte hlasové efekty, například ďábla, aliens, robot, veverka a tak dále, a vaše video je připraveno.

Dubyou

Zkontrolujte své přátele pomocí aplikace ke změně Dubaš. Od sdílení fotografií s komentářem pozadí k konverzaci vašeho domácího mazlíčka a vytvoření zvuku echo a kompletní zvuk změnit video. Můžete to zkusit vše s tímto video editorem, stejně jako sdílet jej v sociálních sítích, jako je například. Vimeo a další.

Také jsme si vybrali několik nejlepších aplikací, abychom změnili výšku zvuku pro iOS a Android a doufám, že se vám líbí změna výšky zvuku ve videu pomocí těchto nejlepších aplikací.

Jakou možnost je lepší?

Jak v tomto typu kompilace vždycky děláme, od redakční rady, chceme vám říci, jaké alternativy nejvíce přitahovaly naši pozornost a které jsme si vybrali. Měli byste však mít na paměti, že se jedná o naše osobní preference, které se mohou shodovat nebo ne shodovat se s vámi, protože každý uživatel bude mít určité potřeby.

Pokud jde o aplikace, které Apple poskytuje, bezpochyby, nejlepší a nejvíce kompletní garážová skupina je rozhodně nejvhodnější aplikací pro úpravu zvuku v celém App Store. Na druhou stranu, pokud budeme muset zvolit alternativu kromě těch, které Apple sám nabízí Lumufusion nebo Ezaudiocut, to jsou ti, kteří přitahovali naši pozornost jak kvůli jejich potenciálu a kvůli intuitivnímu Inteeisu.

Jak udělat legrační hlas v Instagramu

Nejjednodušší způsob, jakým vás nestahuje aplikace a přemoci paměť telefonu je možnost s hlasovou maskou v Instagramu. Najít hlasové efekty mohou být v profilu @ 212km. Tento uživatel má 2 masky, mění hlasy najednou.

První maska ​​zvaná roztomilý hlas dělá hlas vyšší. Spusťte masku a klikněte na tlačítko Pokuste. Podržte tlačítko a začněte psát příběh. Po úsporách historie se váš hlas změní. Hlas se nezmění, pokud je video příliš krátké. Za prvé, hlas bude znít jako obvykle, a teprve pak transformován.

Druhá maska ​​je potřeba k tomu, aby se hlas nižší a získal nejživu nejlepší basy. To se nazývá nízký hlas.

Morphvhox Jr

Volný program pro změnu hlasu MorphVOX JR (tam je také Pro) usnadňuje změnu svého hlasu z ženu na samci a naopak, aby se hlas dítěte, a přidat různé efekty. Kromě toho, z oficiálních stránek můžete nahrát další hlasy (nicméně, chtějí pro ně peníze, můžete zkusit jen omezený čas).

Program Installer v době psaní recenze plně čisté (ale Microsoft je vyžadován pro práci.Net Framework 2) a bezprostředně po instalaci, Průvodce MorphVOX Voice Doctor vám pomůže přizpůsobit vše podle potřeby.

Popis aplikace VoiceChanger

Aplikace vyvinuly Elias Limneos. Je vhodný pro systémy iOS, verze nad 4. Nástroj lze instalovat na mobilní zařízení Apple. Program může nainstalovat jakoukoli osobu, která má k dispozici každá společnost miniaplikace společnosti.

Jak změnit svůj hlas při volání Mac

To pomůže užitečnosti MorphVox. To stojí 39,95 nebo 2929, ale je zde bezplatná zkušební verze, která funguje týden bez omezení.

MorphVox dostane zvuk z běžného mikrofonu a integruje do systému jako virtuální.

Tato funkce Morphvhoxu hraje pouze k nám, protože nyní můžeme během hovoru změnit hlas během hovoru v téměř každé aplikaci. Hlavní, nainstalujte morfvox jako výchozí mikrofon v nastavení požadovaného programu. Pracuje s facetime, telegramem a skype.

MorphVOX má několik efektů pro hlas. Například, můžete předstírat, že je robot, neznámá žena nebo muž. Uživatelé mohou navíc koupit a nahrát další hlasy. A v programu je ekvalizér a pluginy.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS