Proč herní trh nefunguje na Samsungu. Pomalý internet nebo jeho nepřítomnost

Co dělat, pokud „Google Play Service je zastavena

Kdykoliv při použití telefonu Android můžete setkat se s nějakou systémovou chybou. Jeden z nejčastějších zobrazení zprávy: „Bohužel, Google play je zastavena“. Chyba může nastat jak v nejstarších a více nová Android. lízátko, marshmallow, nugát, oreo. Nezáleží na značce smartphonu. Proto pod vykreslovaným korekcemi jsou relevantní pro všechny modely Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, Xiaomi, Oneplus, Motorola, Huawei a Cti nebo jakoukoli jinou značku.

Někdy restartování telefonu pomáhá vyřešit tento nebo tento problém. Tak proč se nepokoušet učinit takovou jednoduchou operaci a v tomto případě.

 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se neobjeví nabídka. V závislosti na modelu Smartphone a Envelope Android použitý v něm může být v nabídce přítomen tlačítko „Restart“, „vypnout“, „Screenshot“ a další.
 • Pokud máte tlačítko „Restart“, pak se můžete stisknout. Systém bude restartovat, ke kterému půjde asi 30-60 sekund.
 • Pokud existuje pouze tlačítko „vypnout“, použijte jej. Počkejte několik sekund. Poté na přístroji vypnutém stiskněte a podržte tlačítko „Power“ pro spuštění systému znovu.

Po tom, podívej, bude to tento problém opravit nebo ne.

Přes Obnovit nastavení přehrávání Google

Časté používání služby na telefonu nebo tabletu listy v systému Mnoho stop a již zbytečných protokolů. To vše může vést k osvícení žádosti, nebo dokonce je prostě nemožné vstoupit. chyba připojení se zobrazí na obrazovce.

Proveďte vybití, postupujte takto:

Menu zařízení

Po těchto manipulacích se restartujte restart, zkuste program otevřít. pokud se chyba znovu objeví, pak přejděte na další cestu.

Snažíme se smazat staženou aktualizaci hry

Můžete to provést z hlavního menu v sekci „Aplikace“ nebo „Program Manager“. najdeme pozici „Smazat nainstalované aktualizace“, mělo by se vrátit do původního stavu a vydělat, jako dříve.

Jedním z nejčasnějších důvodů, proč hraje na trhu nepracuje a chybí chyba s připojením názvu, je to selhání aplikace samotná. Chcete-li jej vrátit do počátečního stavu, postupujte takto:

 • Otevřete nabídku Nastavení systému.
 • Najít a otevřete sekci „Aplikace“.
 • Dále musíte najít služby „Play Market“.

Akumulace dočasných souborů konfliktu

Další a velmi běžnou příčinou těchto problémů s obchodem Google je akumulace ve složkách a dočasné mezipaměti. Přejděte do sekce Správa aplikací naleznete zde Google Play, zastavte a vyčistit tlačítka „Vymazat cache“ a „Vymazat data“. Totéž se provádí s ohledem na aplikace „Google Play“ a „Služba Google Service Framework“.

Jako další opatření se doporučuje jít do sekce Účty. synchronizace a odebrat zaškrtávací políčko od všech tam. Po tom smartphone musí být restartován, znovu nainstalujte zaškrtávací políčka v sekci Synchronizace a znovu se restartujte.

Díky těmto protiskluzovým manipulacím můžete odstranit většinu problémů, které vznikají v práci hry.

Všichni někdy přestávky. Aplikace. Žádná výjimka: Stejně jako žádná věc, mohou kdykoliv odmítnout. Obvykle, když se aplikace nedochází, zobrazí se na obrazovce chyba: „Aplikace je tak zastavena“.

Žádost je zpočátku špatná kvalita; Aplikace byla zkažena po aktualizaci; Žádost byla nesprávně zavedena nebo aktualizována; Chyby aplikací; Firmware je nesprávně nainstalován.

Služby Google Play Services Obnovit

Jak obnovit služby Google v Androidu, pokud jste omylem odstranil jeden z nich? Hlavní služby Google zahrnuje mnoho doplňků systému, které poskytují navigaci na vašem mobilním zařízení. Zde je stručné a podrobné pokyny pro obnovení vzdálených aplikací (použitelné absolutně na jakýkoli systémový program).

 • Restartujte zařízení.
 • Přejděte na parametry, pak „Datum a čas“.
 • Zvolte Automatický čas a datum nebo zaškrtněte políčko naproti „Datum a čas sítě“.
 • Návrat na nastavení, „Storage“, „Aplikace“, „ALL“, „MENU“.
 • Po zadání nabídky stiskněte klávesu „Reset nastavení aplikace“ a poté „Obnovit aplikace“.

Způsob, jakým nyní pokračuje v obnovení systémových aplikací, prozkoumána podrobně, jak nastavit služby Google Play Services v Androidu, pokud je odstraněn:

 • Přejít na „Účet“, „Google“, vyberte řetězec „Synchronizace ve všech aplikacích“.
 • Vraťte se do „úložiště“, „ukládání dat v mezipaměti“, „Vymazat data v mezipaměti“.
 • Nebo „úložiště“, „Aplikace“, „ALL“, „Google Play Store“, „Nubmotný zastavení“, klepněte na tlačítko „Vymazat data“.

Otevřete Google Play Store a klepněte na tlačítko Přijmout. Dočasně deaktivovat Správce zařízení Android Device: „Nastavení“, „Security“, „Administrátory zařízení“, „Správce zařízení Android“, kde klikneme na tlačítko „Vypnout“.

Nyní smažte další aktualizace: v „Všechny aplikace“ najdeme službu „Google Play“, „Správa prostor“, „Vymazat data“, „Smazat aktualizace a aktualizovat je“. Poruchy v práci systémových aplikací již nebude vzniknout.

Jak rychle obnovit Google hrát na Androidu poté, co je odstraněna pomocí oficiálních archivů? Obnovujeme aplikace z oficiálních webových stránek společnosti Google pro takové situace (trvalé úložiště APK Archives pro všechny příležitosti, které lze snadno dosáhnout libovolného internetového prohlížeče, včetně základního nebo standardního).

 • Otevřít odkaz: https: // www.apkmirror.COM / APK / Google-Inc / Google-Play-Services.
 • Zde přejděte do nejnovější verzi služby Google Play a klikněte na odpovídající řádek.

Po dokončení takové jednoduché posloupnosti jednoduchých akcí můžete snadno obnovit provoz libovolného zařízení na základě operačního systému Android.

Dobrý den, majitelé smartphonů, kteří vidí v jejich přístroji nejen telefon, ale také pohodlné zařízení pro práci, denní a zábavní plánování.

Víš, že někdy musíte, abyste si před nastavili programy a aplikace pro sebe. A to se stane, uživatel smazal herní trh, jak obnovit to neví. Tento úkol je pravdivý může způsobit potíže, zejména pokud heslo ze služby Google Play byl náhodně zapomenut.

Mezitím, fanoušci jednoduchých a funkčních android dnes bez obchodu Google, protože se nachází moře aplikací: knihy, hudba, filmy, hry, spořiče obrazovky, kalendáře, Poznámkové bloky a další. A dnes se podíváme na to, jak to může být obnoveno.

Aktivace dispečera ke stažení

Často hraje na trhu nefunguje na telefonu kvůli skutečnosti, že před vypnutím nástroje „Download Manager“. Znovu přejděte na nastavení a pak aplikace. Přepněte přepínač do sekce „All“, kde hledáme „boot manager“ a jdete k němu. Pokud je program zastaven, zapněte to. Restartujte telefon a zkontrolujte výkon na trhu.

Opravit soubor hostů

Pracovní metoda, která přijde do zkušených uživatelů. Mimochodem, doporučuje se, pokud nechci smazat svobodu. Odmítnutí mincí zdarma ve hrách. Problém je v tom, že některé aplikace spouštějí své „kořeny“ v systémových souborových souborových systémových systémových systémech, což je mírně mění, aby se co nejpohodlnější podmínky pro sebe.

Všimněte si, že metoda funguje pouze se zařízeními, které jsou root (práva superuser). Získejte je ve skutečnosti velmi jednoduché a docela rychle, například, s pomocí programů: FRAMAROOT, VROOT, KING Kořen (ne na všech zařízeních). Ačkoli pokud došlo ke změnám v souboru hostitelů, pak s největší pravděpodobností již máte kořenová práva.

Pro startéry, pokud je instalována aplikace Freedom. Odpojte jej v menu „Aplikace“ (Nastavení).

 • Ujistěte se, že máte práva superuživatele (můžete nainstalovat program Kořenové kontroly).
 • Spusťte jeden z manažerů souborů tím, že mu poskytne pravidlo superuser (okno se zobrazí s návrhem). Doporučujeme použít ES Explorer nebo Root Explorer.
 • Otevřete složku System, pak ETS. kde a souboru hostí.

Nezapomeňte si vytvořit kopii souboru tím, že jste ji uložili jinde, abyste v případě problémů vrátil do počátečního stavu.

 • Klikněte na soubor podržením prstem, dokud se neobjeví nabídka, ve kterém klikněte na položku Upravit.
 • Vymažte vše, ale „127.0.0.1 localhost ».
 • Potvrďte ukládání změn v souboru.

Restartujte tabletu nebo smartphone, pak zkontrolujte, zda přehrávání práce. Pokud příčina problému v souboru hostS. Poté je aplikace zaručena začít.

Drop Android Settings

Pokud uvedené metody nepomohly a hrál trh nefunguje, pak se obrátíme na radikální opatření. návrat do továrního nastavení.

Během operace budou všechna data a programy z paměti telefonu vymazány (foto, hudba, kontakty a další), nastavení bude vrácena do původního stavu (téma návrhu se změní, signál hovoru). Obecně bude váš smartphone jako nový. Proto se postarejte o své údaje vytvořením zálohy. Mimochodem, informace uložené na paměťové kartě nelze vymazat.

Chcete-li obnovit nastavení do továrny, přejděte do nastavení zařízení a vyberte možnost „Obnovit a resetovat“ (v dřívějších verzích Android. „Ochrana osobních údajů“). Vyberte položku „Obnovit nastavení telefonu“, přečtěte si varování a potvrďte akci. Smartphone se restartuje, po kterém se můžete pokusit zadat na trh. V převážné většině případů funguje metoda, ale budete muset přeinstalovat potřebné programy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS