Proč htc sync nevidí telefon

Htc nevidí počítač Telefon: HTC se nemůže připojit k počítači přes USB

Majitelé chytrých telefonů pravidelně připojují své mobilní zařízení k počítači. To se provádí za účelem přenosu souborů z jednoho zařízení do druhého pro budoucí použití. Někdy se však uživatelé potýkají s problémem, kdy telefon HTC One Dual SIM nevidí počítač. Proč k tomu dochází a co v takové situaci dělat??

Proč HTC One Dual SIM nevidí počítač

Pokud člověk připojí smartphone k počítači pomocí kabelu USB, ale počítač nijak nereaguje, pak se uživatel potýká s jedním z následujících problémů:

 • Vadný kabel;
 • Zásuvka USB na jednom ze zařízení je poškozená;
 • Počítač má nesprávné ovladače pro smartphone nebo nemá žádné ovladače;
 • Při připojení je vybrána možnost „pouze nabíjení“;
 • Selhání operačního systému jednoho ze zařízení.

Všechny uvedené problémy lze tedy rozdělit na fyzické a softwarové. Chcete-li zjistit přesný důvod, proč zařízení HTC One Dual SIM nevidí počítač, musíte zkontrolovat hardware a nastavení obou zařízení.

Jak problém vyřešit

Nejprve se musíte ujistit, že k připojení používáte funkční kabel. Nejjednodušší je nabíjet telefon stejným kabelem. Pokud se zařízení nabíjí, problém rozhodně není v kabelu.

Druhým bodem, který uživatelé často přehlížejí, je výběr nesprávného typu připojení. Po připojení smartphonu k počítači se na obrazovce mobilního zařízení zobrazí oznámení, které uživatele vyzve k výběru jednoho z několika typů párování:

Výchozí typ připojení je „Charge only“. Při tomto připojení smartphone se systémem Android jednoduše čerpá energii z počítače. Zkontrolujte nastavení párování a vyberte možnost „Připojit jako multimediální zařízení“ nebo „Velkokapacitní paměťové zařízení USB“. Teprve potom počítač uvidí zařízení HTC One Dual SIM jako platné úložné zařízení.

Pokud se po připojení mobilního zařízení k počítači vůbec nic neděje (gadget se ani nenabíjí), je třeba zkontrolovat, zda rozhraní USB v počítači funguje. Můžete například vložit jednotku pen nebo připojit myš.

Fyzické problémy (poškozený kabel nebo zástrčka) lze vyřešit pouze výměnou komponentů. A v situaci, kdy zvolíte správný typ připojení (mediální zařízení) a použijete správné příslušenství, je chyba způsobena vadnými ovladači.

Ovladače se obvykle nainstalují automaticky při prvním spárování smartphonu a počítače. Software se načte pouze v případě, že je zařízení připojeno k internetu. Pokud není připojen k síti, ovladače se nenačtou. Proto se doporučuje zkontrolovat přístup k internetu.

Zda ovladače fungují, můžete zkontrolovat takto

 • Otevřete Správce zařízení (WinR a zadejte devmgmt).Msc).
 • Vyhledání zařízení MTP nebo názvu telefonu v seznamu.
 • Dvakrát klikněte levým tlačítkem myši.
 • Klikněte na tlačítko „Aktualizovat ovladač“.
 • Vyberte „Zařízení USB MTP“.
 • Stiskněte tlačítko „Další“.
 • Počkejte, dokud nebude přeinstalace ovladače dokončena.
proč, sync, nevidí, telefon

Pokud se smartphone nezobrazí ve Správci zařízení, má smysl aktivovat vývojářský režim na vašem zařízení se systémem Android:

 • Otevření nastavení telefonu.
 • Přejděte do sekce „Pro vývojáře“.
 • Aktivace funkce.
 • Klikněte na „Výchozí konfigurace USB“.
 • Vyberte možnost „přenášet soubory“.

Pokud žádný z těchto tipů nefunguje, jediným řešením je resetování smartphonu. Tato operace se provádí, pokud má majitel zařízení podezření, že párování selhalo kvůli virům.

Po operaci budou všechny soubory z mobilního zařízení odstraněny. Abyste předešli ztrátě důležitých informací, doporučujeme vytvořit zálohu předem.

Alternativní způsoby připojení

Pokud se telefon HTC One Dual SIM nemůže připojit k počítači přes USB, můžete zkusit jiné způsoby přenosu informací z jednoho zařízení do druhého:

První možnost není třeba podrobně popisovat, protože v tomto případě stačí vložit paměťovou kartu do adaptéru a připojit ji k počítači přes příslušný slot. Tento druh párování však přenáší soubory pouze na USB disk a z něj.

Pro přístup do paměti smartphonu je třeba použít připojení Wi-Fi. To vyžaduje další software. Například MyPhoneExplorer. Měla by být stažena na PC (z oficiálních stránek) a v telefonu (přes Google Play).

Další připojení se provádí takto

 • Připojte obě zařízení ke stejné síti Wi-Fi.
 • Otevřete aplikaci MyPhoneExplorer v telefonu.
 • Vymyslete si heslo pro připojení.
 • Otevřete software v počítači.
 • Stiskněte tlačítko „File“ a vyberte možnost „Connect“.
 • Potvrďte spárování zadáním dříve vytvořeného kódu.

Tímto způsobem se smartphone může připojit k počítači bez použití kabelu USB. Myphoneexplorer zobrazí seznam všech dostupných souborů v počítači. Informace můžete přenášet do telefonu a z něj.

Jak se vyhnout problémům v budoucnu

Aby se tato situace neopakovala a abyste zajistili, že zařízení HTC One Dual SIM vždy uvidí váš počítač, můžete použít několik jednoduchých rad:

 • Pro připojení používejte pouze originální příslušenství. Nekupujte levné kabely.
 • Ujistěte se, že je telefon nastaven na „Zařízení médií“ nebo „Velkokapacitní úložiště USB“.
 • Při prvním párování nezapomeňte nainstalovat ovladače a v případě potřeby je aktualizovat.

Pokud budete dodržovat pouze tři pravidla, odstraníte problémy s připojením k počítači jednou provždy.

Pokud všechny výše uvedené tipy nepomohly

Jak získat práva root pro HTC One Dual SIM

Jak provést tvrdý reset zařízení HTC One Dual SIM do továrního nastavení

Co dělat v případě, že se zařízení HTC One Dual SIM nezapne?

Co dělat, když se zařízení HTC One Dual SIM nenabíjí?

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení HTC One Dual SIM

Jak obnovit tovární nastavení HTC One Dual SIM

Proč počítač nevidí jiné modely?

Funkce aplikace HTC Sync Manager

Po instalaci může uživatel synchronizovat data z mnoha programů, záložky, různé mediální soubory, poznámky, kontakty, dokumenty, seznamy skladeb z oblíbených přehrávačů. Zjednodušuje proces zálohování a synchronizace důležitých souborů, zefektivňuje práci s daty.

Aplikace HTC Sync Manager je všestranná a pomáhá vám rychle uspořádat velké množství dokumentů, fotografií, videí a zvukových souborů tím, že je všechny třídí podle účelu. Vytvářejte seznamy skladeb a importujte své oblíbené skladby z knihovny iTunes nebo Windows Media Player. Majitelé iPhonu mohou snadno a bezpečně přesunout důležité kontakty, zprávy, fotografie, videa a hudební složky ze svého zařízení do telefonu HTC.

Které modely HTC podporují aplikaci HTC Sync Manager

Приложение HTC Sync Manager работает со следующими устройствами: HTC One A9, HTC Desire 626, HTC One ME dual SIM, HTC One E9 dual SIM, HTC One M9, HTC One E9 dual SIM, HTC One (M9), HTC Desire EYE, HTC One(E8), HTC One mini 2, HTC Desire 612, HTC Desire 510, HTC Butterfly 2, HTC Desire 820, HTC One (M8), HTC Desire 816, HTC One max, HTC One, HTC One dual, HTC One mini, HTC Butterfly s, HTC J One, Desire L by HTC, Desire P by HTC, Desire Q by HTC, Droid DNA by HTC, HTC Butterfly, HTC Desire 200, HTC Desire 300, HTC Desire 500, HTC Desire 600c dual, HTC Desire 601, HTC Desire 600, HTC Desire 606w, HTC Desire 609d, HTC Desire 610, HTC Desire C, HTC Desire SV, HTC Desire U, HTC Desire V, HTC Desire VC, HTC Desire X, HTC Droid Incredible 4G, HTC E1, HTC EVO 4G LTE, HTC J, HTC J Butterfly, HTC One S, HTC One S Special Edition, HTC One SC, HTC One SV, HTC One SU, HTC One V, HTC One X, HTC One VX, HTC One X, HTC One XL, HTC One XC, HTC T327d, HTC T327w, HTC T329w, HTC T329d, INFOBAR A02.

Verze lokalizace aplikace HTC Sync Manager

Aplikace Inteis je přeložena do několika jazyků, včetně Barmy (pouze pro Windows), češtiny, dánštiny, francouzštiny, italštiny, japonštiny, němčiny, norštiny, polštiny, portugalštiny, ruštiny, zjednodušené čínštiny, španělštiny, švédštiny, tradiční čínštiny, angličtiny ve Velké Británii, angličtiny v USA. Je funkční, intuitivní a snadno se používá.

Se kterými verzemi systému Windows nástroj HTC Sync Manager pracuje:

Pro uživatele telefonů HTC Sense 3.6 a starší, je třeba stáhnout novou verzi programu HTC Sync (jedná se o jiný program)!) a ovladač USB. Veškeré informace najdete na stránce „Kde stáhnout, jak nainstalovat a jak používat HTC Sync“.

Instalace ovladače také ušetří uživatele možných problémů s detekcí zařízení při jeho připojení k počítači. Po stažení spusťte instalační soubor. Pokud systém již obsahuje identický ovladač zastaralé verze, bude aktualizován na pozadí.

proč, sync, nevidí, telefon

Instalace aplikace HTC Sync Manager do počítače se systémem Windows

Aplikace podporuje mobilní zařízení prostřednictvím připojení USB, Wi-Fi nebo Bluetooth. Před připojením telefonu je třeba správně nainstalovat aplikaci HTC Sync Manager.

Postup instalace:

 • Stáhněte si instalační soubor z oficiálních webových stránek do počítače.
 • Spusťte soubor a postupujte podle pokynů instalačního programu.
 • Pomocí kabelu USB připojte mobilní telefon HTC k příslušnému portu počítače.
 • Počkejte, dokud software nezjistí model připojeného zařízení. V této fázi mohou nastat problémy. Někdy aplikace nedokáže detekovat zařízení uživatele. Proto je nutné vstoupit do možností telefonu a zapnout „ladění USB“.
 • Najde a rozpozná vaše zařízení. Dále musí uživatel zadat název připojení a uložit jej v nastavení.

Jak stáhnout aplikaci HTC Sync Manager z oficiálních stránek

Chcete-li si stáhnout aplikaci HTC Sync Manager pro systém Windows 7, musíte vstoupit na oficiální webové stránky společnosti do sekce „Podpora“. Ze seznamu je třeba vybrat požadovaný program, tj. „Sync Manager“. Poté musíte přijmout licenční smlouvu a zobrazit své zařízení v seznamu podporovaných modelů. Poté můžete potvrdit souhlas a program se automaticky stáhne do vašeho počítače. Poté jej stačí nainstalovat a začít využívat jeho široké možnosti.

Je třeba poznamenat, že pokud to nepomůže, je možné pořídit snímek obrazovky u HTC a zveřejnit jej na některém z fór, kde se ostatní uživatelé mohou podělit o své zkušenosti s problémem. Mimochodem, s tímto problémem se setkává téměř každý majitel telefonní společnosti.

Tyto jednoduché manipulace vám pomohou rychle vyřešit tento problém a pokračovat v synchronizaci dat a chránit je před ztrátou v počítači.

Proč počítač nevidí telefon přes USB, ale nabíjí se |

Mnoho uživatelů se při pokusu o připojení telefonu k počítači pomocí kabelu USB setkává s tím, že počítač připojený přístroj nerozpozná. Připojené zařízení se nabíjí.

V tomto případě není přístup k samotnému smartphonu a jeho vnitřní náplni.

V tomto článku vám řeknu, proč počítač nevidí váš telefon přes USB, a podělím se s vámi o různé metody řešení tohoto problému.

Připojení telefonu k počítači pomocí kabelu.

Celý soubor příčin problému, kdy počítač nevidí váš telefon nebo smartphone přes kabel USB, bych rozdělil na hardwarové a softwarové a níže uvedu jednotlivé příčiny a současně poskytnu návod, jak je odstranit.

Důvodem je, že před použitím těchto metod je třeba restartovat počítač a smartphone. není to tak vzácné, jak se zdá. Tento problém se vyskytuje hlavně u zařízení Samsung, Lenovo, HTC, LG a Fly.

Počítač nevidí váš telefon.

Velmi častou příčinou výše uvedeného selhání je poškození samotného kabelu USB. Kabely od neznámých nebo „neznámých“ výrobců nemají velkou bezpečnostní rezervu. Mohou selhat během několika měsíců používání. Výsledkem je, že počítač nevidí telefon připojený ke kabelu.

I ty nejlepší kabely hlavních značek jsou náchylné ke stochastickému poškození. Mohou být náhodně poškozeny při používání, rozkousány domácími zvířaty nebo poškozeny dětmi.

Nejdříve proto zkontrolujte kabel USB, zda není mechanicky poškozený. A když je kabel neporušený, zkuste jej použít k připojení zařízení k jinému počítači.

Pokud jiný počítač telefon nevidí. zkuste vyměnit kabel.

Port USB v počítači je poškozený

Port USB použitý v počítači je také náchylný k různým mechanickým poškozením. Poškození řadiče USB a jižního můstku základní desky. Zkuste připojit kabel do jiného portu USB. Pokud ani to nepomůže k nápravě spojení mezi telefonem a počítačem. Postupujte podle dalších kroků.

Zásuvka smartphonu není zavodněná nebo poškozená? Pokud ano, je třeba ji vyměnit.

Zkuste vyjmout baterii

Někteří uživatelé, kteří měli stejný problém s tím, že jejich počítač neviděl jejich telefony prostřednictvím U-ES-BI, uvedli, že pomohlo vyjmutí baterie z telefonu.

Vypněte baterii, na několik sekund ji vyjměte a poté ji vložte zpět! A znovu zapněte zařízení.

Pokud nic nepomůže, popište svou situaci. Co jste již udělali a co se stane s vaším zařízením Android, když připojíte gadget k počítači přes USB v x, nejen já, ale každý, kdo se s tímto problémem setkal, se pokusí pomoci.

V telefonu není povolen přenos dat

Telefon má v horní vyskakovací nabídce tlačítko „přenést data“, které stiskněte! Například na telefonech se systémem Android je to dvojitá šipka.

Počítač nevidí telefon přes USB. softwarové důvody

Po popisu hardwarových důvodů uveďme hlavní softwarové důvody. Pokud počítač stále nerozpoznává mobilní telefon připojený přes kabel USB, postupujte podle následujících pokynů.

Práce s nastavením

Přejděte do nastavení zařízení, vyberte „Paměť“, stiskněte tři tečky nahoře (Vlastnosti). Vyberte možnost „USB k PC“ a zaškrtněte políčko Zařízení médií („USB Mass Storage Device“).

Pokud nemáte zaškrtnutou volbu „USB jako modem“, odstraňte ji.

proč, sync, nevidí, telefon

V počítači musí být povolena služba Windows Update (pro stahování ovladačů pro telefon). A nová služba detekce zařízení. Nezapomeňte telefon po připojení k počítači odemknout, je to důležité.

Pokud jste konzervativní a máte systém Windows XP, stáhněte si z webu společnosti Microsoft protokol MTP (Media Transfer Protocol) pro systém XP. Nainstalujte ji do počítače.

Pokud jste ztratili ovladače USB, počítač nemusí být schopen zobrazit telefon

Pokud jsou ovladače pro porty USB zakázány, porty USB jednoduše přestanou fungovat. Nainstalujte ovladače USB z „nativního“ disku s ovladači základní desky počítače a vyřešte tento problém. Nebo si stáhněte nejnovější ovladače z webových stránek výrobce základní desky.

Z nějakého důvodu může být také vypnuto napájení některých portů.

 • Přejděte na „Napájení“ (Ovládací panely. Hardware a zvuk. Napájení);
 • Vyberte možnost „Power Plan Setting“ (Nastavení plánu napájení) vedle používaného plánu napájení;
 • Poté klikněte na možnost „Změnit pokročilé nastavení napájení“;
 • V zobrazeném seznamu najděte položku „USB Options“ a klikněte na znaménko plus naproti;
 • Pak klikněte na znaménko plus vedle položky „Dočasná možnost vypnutí portu USB“;
 • Změňte nastavení na „Zakázáno“ pro napájení ze sítě i z baterie;
 • Stiskněte tlačítko „Apply“ a „OK“.

Přejděte do Správce zařízení a podívejte se, zda je v části „Handheld Devices“ otazník nebo vykřičník.

Proč telefon se systémem Android není vidět na počítači přes USB a pouze se nabíjí. jednoduché důvody a řešení

Než se pustíte do dalších metod řešení problému, kdy telefon není viditelný přes připojení USB, doporučuji věnovat pozornost následujícím jednoduchým bodům: velmi často je příčinou něco z výše uvedeného:

 • Pokud jste si vzali propojovací kabel USB z neoriginální levné nabíječky nebo kabel dodaný s jiným zařízením (například k nabíjení bezdrátových sluchátek nebo jiného zařízení, které není určeno k přijímání a vysílání dat), může to být příčinou: ne všechny kabely mohou přenášet data, nejsou na nich správné kontakty a zvenku je nevidíte. Řešení. servisovatelný kabel se zaručenou schopností přenosu dat.
 • Pokud se setkáte s tím, že váš smartphone není po připojení k počítači vidět, a vy jste nedávno telefon opravovali a opravovali jste něco na desce nebo konektoru, je velká pravděpodobnost, že problém způsobila oprava: velmi často jsou konektory připájeny tak, že poté správně funguje pouze nabíječka. Řešením je pouze předělat.
 • Pokud máte Mac OS, jednoduše si nainstalujte aplikaci Android File Transfer pro přenos dat, oficiální webové stránky: https://www.Android.com/filetransfer/
 • Pokud stále používáte systém Windows XP, nainstalujte ovladač MTP (Media Transfer Protocol). https://www.Microsoft.com/en-in/download/details.Aspx?ID=19153

Dále mějte na paměti, že připojení i bezvadného kabelu přes rozbočovač USB (rozbočovač portů USB), k vadné zásuvce USB počítače nebo notebooku a někdy i k přednímu panelu počítače může způsobit daný problém. Vyzkoušejte přímé připojení USB, jinou zásuvku, zadní stranu počítače, pokud je připojen ke konektoru USB 3.0 (obvykle modrá). zkontrolujte, zda problém přetrvává při připojení k USB 2.0.

Poslední jednoduchá věc: Po připojení telefonu k počítači je nutné, aby se telefon zobrazil v Průzkumníku, aby bylo možné prohlížet fotografie, videa a další soubory:

 • Odemkněte telefon po připojení, pokud je zamčený. na zamčených moderních telefonech se systémem Android nelze přistupovat k datům.
 • V oznamovací oblasti klepněte na oznámení o připojení USB (ve výchozím nastavení je většina telefonů připojena pouze pro nabíjení). Pokud se oznámení nezobrazí, respektive neříká, že se jedná o připojení USB, ale pouze text o nabíjení, znamená to, že z „pohledu“ telefonu připojení neslouží k přenosu dat (špatný kabel, poškozený kabel, konektor v telefonu nebo počítači). Níže jsou uvedeny snímky obrazovky zobrazující vzhled oznámení na čistém Androidu 9 a 8, na Samsung Galaxy a na Androidu 6-7.
 • Výběr režimu přenosu souborů MTP pro připojení USB. U starších verzí systému Android může být k dispozici také možnost připojení jako velkokapacitní úložiště USB, což bude fungovat také a může to fungovat ještě lépe.

Pokud výše uvedené metody nepomohly, přejděme ke složitějším způsobům opravy.

Počítač nevidí telefon se systémem Android přes USB. Co dělat?

Nejprve použijte jiný kabel USB. Pokud nemá žádný účinek, není problém v něm.

Zkontrolujte, zda port USB funguje správně: připojte mobilní telefon k jinému portu. Pokud počítač stále nevidí systém Android, je příčinou problému něco jiného.

Zkuste připojit telefon k jinému počítači. Pokud se vám to nepodaří ani zde, může být problém v konektoru microUSB/USB Type-C nebo v jiných součástech smartphonu. V takovém případě pomůže pouze oprava.

Pokud je smartphone se systémem Android připojen k notebooku nebo počítači se systémem Windows XP a počítač telefon nevidí, je třeba nainstalovat ovladač MTP (Media Transfer Protocol) pro systém Windows XP. Stáhněte si instalační soubor z oficiálních stránek společnosti Microsoft: http://www.Microsoft.com/en-US/download/details.Aspx?ID=19153.

Nyní pro zařízení, která jsou chráněna zámkem vzoru, heslem, snímačem otisků prstů nebo systémem rozpoznávání obličeje. Aby mohl počítač zobrazit soubory a složky, musíte nejprve odemknout telefon nebo tablet.

Nainstalujte (nebo aktualizujte) ovladače USB v počítači: přejděte do „Správce zařízení“ a pokud se zobrazí žlutý trojúhelník s vykřičníkem uvnitř, klikněte pravým tlačítkem myši na požadovanou položku a vyberte „Aktualizovat“. Vyberte možnost „Automaticky vyhledat aktualizované ovladače“ nebo „Vyhledat ovladače v tomto počítači“. V druhém případě je třeba nejprve stáhnout ovladače z oficiálních webových stránek. Poté postupujte podle pokynů systému a nainstalujte ovladače (automaticky nebo ručně). Další informace naleznete v návodu k instalaci ADB a Fastboot.

Pokud jsou stažené ovladače dodávány s instalačním programem (.Nemusíte jej instalovat pomocí exe souboru), stačí spustit instalaci. Ovladače se nainstalují také stažením a spuštěním značkových aplikací výrobců pro synchronizaci zařízení s počítačem, jako je HTC Sync, Samsung Kies atd.

Zkuste staré ovladače zcela odinstalovat, poté restartujte počítač a znovu nainstalujte ovladače podle popisu v kroku 6.

Ujistěte se, že váš smartphone nebo tablet není připojen k počítači v režimu „Pouze nabíjení“.

Také se ujistěte, že není aktivována funkce „USB Modem“. V takovém případě nebude telefon v počítači viditelný. Můžete ji zakázat v „Nastavení“ → „Bezdrátové sítě“ → „Další“ → „Režim modemu“.

Při připojování systému Android k počítači můžete vybrat režim připojení. Jak vidíte, mám k dispozici pouze 2 (Nexus 7 2013 se systémem Android 5).1.1). Ale v jiných zařízeních, verzích systému Android, firmwaru existují jiné režimy, jako je „USB Mass Storage“.

Režim připojení můžete vybrat také na oznamovacím panelu.

Restartujte telefon a počítač (ano, někdy to pomůže).

Pokud bylo dříve vše v pořádku, ale nyní počítač z nějakého důvodu zařízení nerozpozná, můžete zařízení resetovat. Postup je podrobně popsán v jiném návodu, ale mějte na paměti, že všechny aplikace, účty, kontakty a další data z interní paměti budou vymazány, takže nejprve proveďte synchronizaci.

Zařízení můžete flashovat i bez použití počítače. Například pomocí Správce ROM (viz časté dotazy).

To jsou všechno známé způsoby, jak vyřešit problém s připojením mobilních zařízení přes USB k počítači. Pokud víte o jiných metodách, které fungují, napište je do komentářů. Položte také své otázky a podrobně popište problém. Pokud to bude možné, pokusím se pomoci.

Zakladatel projektu 4iDroid.Autor stovek článků a návodů o přizpůsobení a úpravách mobilních zařízení. Již více než 7 let poskytuje podporu při řešení problémů s chytrými telefony a tablety se systémy Android a iOS. Více než 15 zařízení (od výrobců, jako jsou Xiaomi, Huawei, Meizu, Samsung, HTC, LG, Google, Nokia, Wileyfox, Bluboo a Blackview), z nichž každé se stalo „testovacím subjektem“ pro testování aplikací a firmwaru, přizpůsobení systému, práv roota, odemknutí bootování a další manipulace. V současné době pravidelně používáte dva smartphony: iPhone 12 Pro se systémem iOS 14.7 a Nokia 4.2 ve stock systému Android 11. Používá také Xiaomi Redmi 4X, Huawei P Smart 2019 (aktualizováno na EMUI 10), Samsung Galaxy A51 s grafickou nadstavbou One UI 2.1, Bluboo D1 a Xiaomi Mi A1. Další informace o autorovi →

Domů / Návody / Počítač nevidí telefon přes USB (chyba „Zařízení USB nebylo rozpoznáno“)

Proč fraps nenahrává video

Htc sync manager nevidí můj telefon (htc one). Počítače, Internet

Zkoušel jsem všechno, Sink nevidí telefon, Zakázal jsem/povolil zaškrtávací políčko v ladění USB, nainstaloval/přeinstaloval program, nakonec nic, Chci vidět aktualizaci, píše „Nepodařilo se připojit ke službě aktualizace v reálném čase“. Nevím, jak předtím, ale všechno fungovalo dobře. Řekni mi, co mám dělat :C

Počítače, Internet: htc sync manager nevidí telefon (htc one)

Chci zkontrolovat aktualizaci, ale píše mi to „nelze se připojit ke službě Live Update“. Jak získat vše zpět?

Chci přenést fotky a tak dále. E přes Bluetooth z notebooku do telefonu. Ale notebook nevidí telefon přes bluetooth, čím to je. Zadat správce synchronizace v počítači?? Pomozte mi. Nutně to potřebuji

Správce synchronizace HTC nevidí můj telefon, nemůže ho najít v počítači

Října 2015 11:54Tento text připravili: Hlístice Odeslat Sdílet na sociální sítě:

HTC Sync nevidí váš telefon. Že „Program HTC Sync se nepodařilo najít“. Myš na HTC Sync v. Že je k dispozici HTC Sync. Nevidí, na telefonu v. HTC Sync nevidí váš telefon?“ Komunikátor nevidí počítač. „nemůžu najít program htc sync v. „Nemůžu najít.

Nejenže jej lze použít jako program pro. Uživatel zde najde nejen ochranu před viry, ale také. Nelze odinstalovat běžnými prostředky, software určitě pomůže. Jednoduše si nainstalujte aplikaci Android Sync Manager Wi-Fi do počítače a stáhněte si. Není to takhle? Zvláštní. Poraďte prosím, jak telefon připojit k počítači (např. Jak se detekuje karta SIM).П. Správce synchronizace HTC. Počítač a telefon HTC. Na jeho vlastním počítači prostřednictvím HTC Sync. Na rozdíl od aplikace HTC Sync Manager. Co dělat, když aplikace HTC Sync nevidí váš telefon? V počítači nenalezeny. Pokud jste na domácím telefonu v jiném městě nebo s. A osoba, se kterou mluvíte, uvidí vaši kartu s fotografií, pokud ji máte v počítači. Pokud se mu nepodaří kontaktovat takového klienta přes Internet, superhub všechny.

3 nfl opravné číslo Když byl Snakeovi jako kapitánovi týmu předán Ligový pohár, zvuková smršť doslova smetla z oblohy všechny vyděšené ptáčky. Tady si lámeme hlavu a on už má úplně jiný oříšek, neschopnost prudce ustoupit, obrovský prst. Více informací Získání zbrojního průkazu pro sebeobranu (licence) Jak však ukazuje praxe, lhůta pro získání licence se může z objektivních důvodů prodloužit, někdy až o šest měsíců a více. Vaši žádost do 10 dnů posoudí oddělení licencí a povolení (licenční oddělení) na místní policejní stanici. Čtěte více 100 let po dětství Rusko, 2015 Tato práce je velmi pečlivá a neuvěřitelně náročná; někdy doslova sbíráme kousky. Na závěr programu „100 let po dětství“. film, který byl v programu uveden. Čtěte více První světová válka vypukla 1. Srpna 1914.Letectvo se stalo samostatným vojenským odvětvím, které se dělilo na průzkumné, stíhací a bombardovací letectvo. Poprvé jsme použili tanky, chemické zbraně, plynové masky, protiletadlová a protitanková děla, plamenomet. Čtěte více Guinnessovu knihu rekordů v dlouhověkosti získal Newyorčan v roce 1934, když se oženil a jeho žena zemřela v roce 1988. Od té doby žije u své dcery a od roku 2007 v domově pro seniory. Nejstarší žijící osobou v Japonsku je dnes 115letá Misao Okawa. Přečtěte si více HTC Desire 600 Dual SIM HTC One skromný telefon recenze. 132 x 63.2 x 9.3 mm, 122 g Meizu MX2. 124.9 x 64.9 x 10.2 mm, 142 g HTC Desire 600 Dual SIM. 134,8 x 67 x 9,3 mm, 130 g V porovnání s Apple iPhone 5C Přejít do nastavení. 2. V části „Bezdrátové sítě“ stiskněte tlačítko Více. 3. Klepněte na Název přístupového bodu mobilní sítě. 4. Vyberte cisternu, která má být nakonfigurována. 5. Klepněte na tlačítko a potom klepněte na položku Vytvořit APN. 6. Zadejte specifikace APN. 7. Stiskněte tlačítko a poté stiskněte tlačítko Uložit. 8. HTC Desire X Dual SIM Hrdina popisu. Pěkná výjimka. Klasický, z hlediska mobility nejlepší 4″ formát s hlavní maticí SLCD2. Co je potřeba! Displej pro HTC Desire 200 (102e) s dotykovým displejem (originální) Balashikha 550 Barvikha 700 Belyie Stolby 1200 Bogorodskoe 900 Bolshevo 700 Borodino HTC Desire 816 (MT6582) art.#k2t089 Před instalací doplňku z paměťové karty se ujistěte, že je v Nastavení, Aplikace (obr. 1) vybrána možnost Neznámé zdroje.17-18). Proces instalace nového doplňku Vestavěný přehrávač videa přehrává video soubory v libovolném formátu. Mobilní telefon HTC Desire 400 Dual SIM Šifry Aktivovat nevědomé přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen 67#@ Deaktivovat a vypnout přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen ##67#@ Deaktivovat přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen #67#@ Zkontrolovat stav nevědomého přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen #67#@ Hnědý chytrý telefon HTC Desire 700 Dual SIM, Mobilní telefon HTC Desire 700 Dual SIM Brown: HTC Desire 700 Dual SIM Hnědý komunikátor Napájecí adaptér USB kabel Sluchátka Baterie Návod Recenze HTC Desire 310 Dual SIM (NTS Desire 310) a recenze modelu Elektronický kompas. Hlavní batisféra Rozlišení snímače 5 megapixelů (rozlišení karty 2560 ? 1920 pixelů) Relativní světelnost objektivu f/2.8, ohnisková vzdálenost 34 mm Mobilní telefon HTC Desire 516 Dual SIM White (White) MP4, WMV (Windows Media Video 9), H 264.263, H.264 Audio MP3, AAC, WAV, World Medical Association, FM-rádio K dispozici je diktafon Konektor pro sluchátka 5 mm Připojení Bezdrátové 802.11n, Bluetooth 4.0, USB HTC Desire 600 Dual SIM Pokud jde o vnitřní paměť, její objem je nejméně 8 GB, dalších 64 GB lze přidat pomocí karet micro SD, také 25 GB je pro uživatele telefonu samozřejmostí cloudového úložiště Drop Box (zdarma na 2 roky). Různé země s různými podmínkami). Možnosti videa Záznam videa je Max. 1920×1080 video Čelní rádiové zařízení ano, 0.3 miliony pixelů. Audio MP3, FM-rádio Záznamník hlasu je 5 mm konektor pro sluchátka HTC Desire 310 Dual SIM křída Ale to nejdůležitější. přepracování celkového designu. Stačí se podívat na displej a je vám jasné, že jde o HTC. Sofistikované, krásné, módní a přitom stejně funkční. HTC Desire 601 Dual SIM Červený chytrý telefon HTC Desire 601 Dual SIM Červený. Mimochodem, pro vaše pohodlí je cena mobilního telefonu HTC Desire 601 Dual SIM uvedena ve 2 měnách. Obchod Mobilní telefon MOBILA.Vždy aktualizuje nejnovější ceny svých produktů. HTC Desire 210 dual SIM card review Zobrazení: 32311 Video recenze telefonu HTC Desire 210 dual SIM card Koupit telefon HTC Desire 210 dual SIM card http://quke.ru/shop/UID_10787_htc_desire_210_dual_sim_black.Stručný popis a funkce: Mobilní telefon HTC Desire V T328w Dual SIM Black Ovládá funkce zařízení operační systém Android 4.0.3 se všemi krásami, jako jsou: multitasking, možnost přetahovat ikony na ikonu, vytváření složek. A to je další výhoda. Rozhraní telefonu je svěží. Sense 4.0. Je to dobré. Např. Smysl 4.0 otevře ostrý přístup ke čtyřem aplikacím na zamykací obrazovce. HTC Desire G7i(K8181) Dual SIM (MTK6516) Verze, hlavní menu Dostal jsem ho s androidem na palubě, přeflashovaný na nejnovější verzi androidu a na wine 6.5. Na dotek, Vinda je více řádu než Android, to není hogging výkon procesoru na této bestii, ale je to stále docela realistické použití androidu. V porovnání s podivínem je to jedno a totéž! Hlavní funkce HTC Desire 601 Dual SIM Krátký příběh HTC Desire 601 Dual SIM Smartphone HTC Desire 601 Dual SIM byl inzerován v listopadu 2013. Toto zařízení je ve standardním cenovém segmentu zařízení na trhu (není nedůležité pouze v době oznámení, t. К. Po šesti měsících prodeje obvykle všechny smartphony se systémem Android výrazně zlevní). Baterie pro HTC Desire 516 Dual SIM HTC Desire 516 Dual SIM: Originální baterie B0PB5100 pro HTC Desire 516 Dual SIM je dobíjecí baterie, která napájí vaše zařízení za všech podmínek. Displej pro HTC Desire 600 Dual SIM, zapuštěný, s dotykovým displejem, unikátní (Čína) Kupte si displej pro HTC Desire 600 Dual SIM Kupte si displej pro HTC Desire 600 Dual SIM právě teď v našem internetovém obchodě. Objednávka se provádí pomocí tlačítka „Koupit“ a poté „Pokladna“. Zapnutá synchronizace HTC. Poté nastavte níže uvedená nastavení synchronizace. Níže jsou uvedeny snímky nastavení položky Galerie (červeně je zakroužkováno místo, kde jste stiskli tlačítko). Po nastavení všech možností, které chcete synchronizovat, stiskněte velké zelené tlačítko vpravo nahoře Synchronizovat nyní. Připojení nevidí všechny nové všechny nové telefony htc Rozlišení: 795x579Velikost: 59KB Soubor: sync-ne-vidit-telefon-htc-37.Png Typ: png Rozlišení: 1600x900Velikost: 335KB Soubor: sync-ne-vidit-telefon-htc-38.Digitální Typ: digitální Rozlišení: 990x650Velikost: 51KB Soubor: sync-ne-vidit-telefon-htc-39.Digitální Typ: digitální Htc sync manager se nezdá, že by telefon nemohl najít program v počítači Jednoduše zmínit v počítači Android Sync Manager Wi-Fi a v telefonu stáhnout. Nemáte ho?? Málo srozumitelný. Popište mi v osobní zprávě způsob připojení telefonu k PC, co a jak je definováno atd.П. Správce synchronizace HTC. Telefon HTC Wildfire S nemá kartu SIM Vysvětlete prosím potíže s firmwarem 2.3.5 pro HTC Wildfire S. Po flashování by telefon neměl mít kartu SIM. V čem je problém? Děkuji. V mobilních telefonech HTC občas dochází ke sporům o SIM kartu. HTC Desire 600 Dual SIM HTC One skromný telefon recenze. 132 x 63.2 x 9.3mm, 122g Meizu MX2. 124.9 x 64.9 x 10.2 mm, 142 g HTC Desire 600 Dual SIM. 134,8 x 67 x 9,3 mm, 130 g V porovnání s Apple iPhone 5C Přejděte do registru nastavení. 2. V části „Bezdrátové sítě“ klikněte na tlačítko Více. 3. Klepněte na Název přístupového bodu mobilní sítě. 4. Výběr speciálního stroje pro konfiguraci. 5. Klepněte na tlačítko a potom klepněte na položku Vytvořit APN. 6. Zadejte nastavení APN. 7. Stiskněte tlačítko a poté stiskněte tlačítko Uložit. 8. HTC Desire X Dual SIM. Pěkná výjimka. Klasický, z hlediska mobility nejlepší 4″ formát s matricí SLCD2 západní síly. Co potřebujete! Displej pro HTC Desire 200 (102e) s dotykovým displejem (originální) Balashikha 550 Barvikha 700 Belyie Stolby 1200 Bogorodskoye 900 Bolshevo 700 Borodino HTC Desire 816 (MT6582) art.Před instalací doplňku z paměťové karty se ujistěte, že je v Nastavení, Aplikace (obr. 2) vybrána možnost Neznámé zdroje.17-18). Proces instalace nového doplňku Vestavěný přehrávač videa přehrává video soubory v libovolném formátu. Mobilní telefony HTC Desire 400 Dual SIM Aktivace nedobrovolného přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen 67#@ Deaktivace a vypnutí přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen ##67#@ Deaktivace přesměrování hovorů, pokud je telefon obsazen #67#@ Kontrola stavu přesměrování hovorů v podvědomí, pokud je telefon obsazen #67#@ Chytrý telefon HTC Desire 700 Dual SIM Brown Communicator, Mobilní telefon HTC Desire 700 Dual SIM Brown: HTC Desire 700 Dual SIM Hnědý komunikátor Napájecí adaptér USB kabel Sluchátka Baterie Návod Recenze HTC Desire 310 Dual SIM (NTS Desire 310) a recenze modelu Elektronický kompas. Hlavní batisféra Rozlišení snímače 5 megapixelů (rozlišení karty 2560 ? 1920 pixelů) Relativní světelnost objektivu f/2.8, ohnisková vzdálenost 34 mm Mobilní telefon HTC Desire 516 Dual SIM White (White) MP4, WMV (Windows Media Video 9), H.263, H.264 Audio MP3, AAC, WAV, World Medical Association, FM rádio K dispozici je diktafon Konektor pro sluchátka 5 mm Připojení Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0, USB HTC Desire 600 Dual SIM Co se týče vnitřní paměti, její objem je minimálně 8 GB, dalších 64 GB lze přidat pomocí karet micro SD, také 25 GB mají uživatelé telefonu k dispozici cloudové úložiště Drop Box (zdarma na 2 roky). V různých zemích různé podmínky). HTC Desire 310 Dual SIM Video Funkce Bílá Ale hlavně přepracovaný celkový design. Stačí se podívat na displej a poznáte, že jde o HTC. Elegantní, krásné, módní a přesto funkční. HTC Desire 601 Dual SIM Červený chytrý telefon HTC Desire 601 Dual SIM Červený. Mimochodem, pro vaše pohodlí mobilní telefon HTC Desire 601 Dual SIM Cena je zobrazena ve 2 měnách. Internetový obchod s mobilními telefony MOBILA.Vždy aktuální ceny produktů. HTC Desire 210 dual SIM card review Zobrazení: 32311 Video recenze telefonu HTC Desire 210 dual SIM card Koupit telefon HTC Desire 210 dual SIM card http://quke.ru/shop/UID_10787_htc_desire_210_dual_sim_black.Popis a vlastnosti produktu: Mobilní telefon HTC Desire V T328w Dual SIM Black Přístroj je ovládán operačním systémem Android 4.0.3 se všemi jeho vymoženostmi, jako jsou: multitasking, možnost přetahovat ikony na ikonu, vytváření složek. A to je další výhoda. Čerstvý telefon. Sense 4.0. Je úspěšný. Například Sense 4.0 umožňuje rychlý přístup ke čtyřem aplikacím na zamykací obrazovce. HTC Desire G7i (K8181) Dual SIM (MTK6516) Verze, hlavní nabídka Dostal jsem se s androidem na palubě, jednoduše přeflashoval na nejnovější verzi androidu a nainstaloval na vin 6.5. Na sentiment, Vinda je více řádově než Android, není wow na této malé šelmy procesoru, nicméně je to stále docela reálné používat android. V porovnání s tímto monstrem, jeden vpředu! HTC Desire 601 Dual SIM Klíčové vlastnosti Stručné vyprávění HTC Desire 601 Dual SIM Smartphone HTC Desire 601 Dual SIM byl inzerován v listopadu 2013. Toto zařízení patří do klasického cenového segmentu zařízení na trhu (nikoliv nepodstatné pouze v době oznámení, protože. К. Po šesti měsících prodeje obvykle všechny smartphony se systémem Android výrazně zlevní). Baterie pro HTC Desire 516 Dual SIM HTC Desire 516 Dual SIM: Originální baterie B0PB5100 pro HTC Desire 516 Dual SIM je nejnovější kompaktní a lehká baterie, která bude napájet vaše zařízení v každé situaci. Displej pro HTC Desire 600 Dual SIM, ošklivý, s dotykovým displejem, unikátní (Čína) Koupit displej pro HTC Desire 600 Dual SIM Koupit displej pro HTC Desire 600 Dual SIM v našem internetovém obchodě. Objednávka se provádí pomocí tlačítka „Koupit“ a poté tlačítka „Pokladna“. Oprava HTC HTC Desire 400 Dual SIM Výměna indikátoru a mikrofonu; Výměna nabíjecího místa; Výměna palubního kabelu; Výměna fotoaparátu; Oprava telefonu po vniknutí vody; Oprava softwaru; Obnova zavaděče. Zapnutá synchronizace HTC. A níže nastavte nastavení synchronizace. Níže jsou uvedeny snímky nastavení Galerie (červeně je zakroužkováno místo, na které jste klikli). Po nastavení všech položek, které chcete synchronizovat, stiskněte velké zelené tlačítko vpravo nahoře Synchronizovat nyní. Připojení nepřečte všechny nové telefony htc Rozlišení: 795x579Velikost: 59KB Soubor: sync-ne-vidit-telefon-htc-37.Png Typ: png Rozlišení: 1600x900Velikost: 335KB Soubor: sync-ne-vidit-telefon-htc-38.Digitální Typ: digitální Rozlišení: 990x650Velikost: 51KB Soubor: sync-ne-vidit-telefon-htc-39.Digitální Typ: digitální Htc sync manager nevidí váš telefon nemůže najít program v počítači Stačí zmínit v počítači Android Sync Manager Wi-Fi a v telefonu stáhnout. Není to i váš případ?? Exotické. V e-mailu mi prosím napište, jak se telefon připojuje k počítači a jak je detekován.П. Správce synchronizace HTC. Telefon HTC Wildfire S by neměl mít kartu SIM Vysvětlete, v čem je problém s firmwarem 2.3.5 pro HTC Wildfire S. Po flashování by telefon neměl mít kartu SIM. V čem je problém? Díky. Mobilní telefony HTC mají občas problémy s kartami SIM.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS