Proč iPhone nedistribuuje internet na notebooku. Zakázat VPN

Windows 10 se nepřipojuje k přístupovému bodu pro iPhone. co dělat?

iPhone není tak dobře integrován s Windows jako u MacOS. Na PC se systémem Windows neexistuje žádná Airdrop, ruční funkce a okamžité připojení k přístupovému bodu iPhone. Musíte se ručně připojit k bodu přístupu, který není tak snadný. Často počítače s Windows 10 nejsou připojeny nebo vůbec vidět přístupový bod iPhone. Níže vám řeknete, jak tento problém vyřešit.

iPhone-13-plodina

Příčiny mohou být jiné. Možná případ v iPhone, nebo možná naopak, v počítači. Níže jsou uvedeny všechny možné řešení tohoto problému.

Aktualizujte firmware routeru

Aktualizujte firmware svého routeru, abyste přesně věděli, co byly vyřešeny všechny jeho problémy a chyby. Může tento problém vyřešit.

Pokud máte směrovač s dvojitým sítím Wi-Fi, přepněte na 5 GHz kanálu. Možná to vyřeší váš problém. Stojí však za zmínku, že 5 GHz signálu není tak snadno překonat stěny jako 2.4 GHz, takže síť bude jednat pro menší vzdálenost. Pokud máte problémy s 5 GHz sítí, můžete naopak pokusit se přepnout na 2.4 GHz Canal.

Jak distribuovat Wi-Fi na iPhone

S dobrou kvalitou připojení k Internetu můžete vytvořit přístupový bod. Chcete-li to provést, přejděte do „Nastavení“ (tato ikona je zvýrazněna v červeném rámu v rýži. jeden).

Jít do „Nastavení“, klikněte na možnost „Modem Mode“, Toto je režim, který „otočí“ náš iPhone do zařízení pro distribuci Internetu, v modemu nebo pokud chcete, v routeru.

Při prvním zapnutí režimu modemu je třeba nastavit heslo, s jakým ostatní uživatelé (počítač, notebook, jiný gadget) se připojí k iPhone jako wi-fi přístupový bod. Chcete-li to provést, klikněte na nápis „Heslo Wi-Fi“:

S následnými inkluzemi režimu modemu není heslo potřeba pro vstup do iPhone. Toto heslo zůstane tak dlouho, dokud ji uživatel chce změnit.

 • Neoprávněná připojení „miniaplikací“ jiných lidí, notebooků, počítačů do sítě Wi-Fi, Droven iPhone;
 • Přenos hesla do neoprávněných osob, například na jejich požadavku, aby se okamžitě připojil k Internetu pomocí vašeho iPhone.

To znamená, že heslo musí být změněno v případě, že se stal známým neoprávněným osobám.

Heslo je zadáno do pole vstupu hesla (číslice 1 na obr. \ T. 4). Mělo by se skládat z latinských písmen (velkých a malých), stejně jako z čísel.

Doporučuje se provést heslo dlouhé, asi 10-15-20 znaků, takže nebylo snadné vyzvednout ty, kteří chtějí „zapnout“ pro připojení k vašemu přístupovému bodu, do vašeho iPhone. Po zadání hesla musíte kliknout na „Ready“ (číslice 2 v rýži. 4) Dokončení akce.

Pokud je to zadáno heslo, můžete zapnout režim modemu a zapnout iPhone do přístupového bodu Wi-Fi. Chcete-li to provést, musíte přeložit přepínač „Modem režim“ do polohy „Enabled“ (barva zeleného přepínače na Obr. 5).

Chcete-li distribuovat Wi-Fi na iPhone, musíte zapnout přepínač Wi-Fi. iPhone automaticky navrhuje, když zapnete režim modemu

Pokud před zapnutím režimu modemu je předem ručně povolit Wi-Fi na iPhone, tento návrh nebude přijat, protože v době zapnutí režimu modemu na iPhone bude již povoleno Wi-Fi.

Operátor blokuje distribuci internetu z telefonu. hlavní důvod

MTS, beeline, tele2, megafon, yota a t. D. Nyní aktivně blokovat distribuci internetu z telefonu do jiných zařízení. Podmínky těchto omezení všech operátorů a na různých tarifních plánech se mohou lišit. Nebo obecně omezují možnost distribuce internetu, nebo vyžadují dodatečný poplatek. Například v populárním plánu tarifu „neomezený“ (který nemusí být brzy) vůbec). Pokud je k dispozici neomezený přístup k internetu, umožňuje použití pouze 100 MB v režimu modemu. Někteří operátoři blokují zatížení torrentů nebo omezují rychlost. Zakázat používat SIM karty v modemech, směrovačích nebo tabletách. Ale to je další příběh. To vše se provádí za účelem odstranění zátěže ze základnových stanic. A samozřejmě vydělávají více peněz.

Nejoblíbenější možnosti:

 • Distribuujeme Wi-Fi z telefonu na notebook, počítač nebo jiná zařízení a na něm není přístup k internetu. Internet nefunguje. S tímto internetem na telefonu pracuje. Stejný příběh s distribucí přes USB a Bluetooth.
 • Telefon nějaký čas (určité množství provozu) distribuuje internet, po kterém SMS přichází s upozorněním, že příplatek bude účtován za tuto službu. Může okamžitě přijít SMS. (v závislosti na obsluze a tarifu).
 • Načítání torrentů.
 • Silná rychlost kapky po použití specifického limitu internetového provozu.

Například: V popisu „neomezeného“ plánu tarifu „neomezený“ z tele2 je jasně napsáno, že: „Distribuce provozu na Wi-Fi, Bluetooth, USB na tarifu není k dispozici.“

Problém je v tom, že většina operátorů neznamená popis tarifů pro používání internetového provozu. Můžete jej zvládnout k jiným zařízením nebo ne. není jasné. Tyto informace jsou obvykle označeny malým písma v přiloženém souboru PDF, který téměř nikdo nečítá. Například, protože tyto informace jsou uvedeny v podrobném popisu tarifu „tarifu z MTS:

Na tomto tarifu můžete distribuovat pouze 10 GB provozu. Více pouze po připojení placené služby.

Provozovatelé omezují distribuci internetového provozu?

Dříve byly určeny především TTL. Když distribuujeme internet do jiného zařízení s Android Smartphone nebo iPhone, provozní balíček, který prochází smartphone, se liší na 1. Provozovatel tak provozuje zakázanou akci a provádí některá opatření: blokuje provoz nebo odstranit další poplatek. Ale protože tato metoda může být obcházena, existuje mnoho instrukcí na internetu, operátoři začali používat další technologie pro analýzu dopravy.

A posuzování skutečností, že mnoho (s přizpůsobeným obtokovým schématem) nedávno přestaly provozovat distribuci internetu, pak alespoň MTS (v tuto chvíli), všechny stejné vážně zlepšily své technologie, aby identifikovaly „porušovatele“.

Co dělat?

 • Podrobně studovat podmínky svého tarifu! Je velmi důležité zjistit, zda provozovatel opravdu omezuje distribuci provozu z telefonu, a z tohoto důvodu internet nefunguje v počítači (a na telefonu funguje!). nebo důvod je něco jiného.
 • Platit za schopnost distribuovat Internet do jiných zařízení (pokud existuje taková příležitost za podmínek tarifu).
 • Pokud je to možné, připojte kabelový internet, vyberte a zakupte moderní wi-fi router a netoruste si smartphone.
 • Hledat způsob, jakým můžete blokovat blokování. A to lze snažit udělat na telefonu s Androidem a iPhone. Ale nepodporuji to a nedoporučuji to dělat! Kromě toho se jedná o některé komplexní nastavení, neustále někdo letí, nefunguje a ne. D.

Wi-Fi přístupový bod nefunguje na IOS 13

IOS 13 Přístupový bod může pracovat s přerušením, ale Apple si to všiml jen teď

Mám iPhone 8 Plus a dlouho byly trápeny neustálými problémy v práci bezdrátového přístupového bodu, který není buď detekován zařízeními třetích stran obecně, nebo spontánně vypne, i když se k ní podaří připojit. Prostředí spojení se zpravidla vyskytuje přibližně 20 minut po jeho instalaci. Nicméně, moje žena je stále horší. má v zásadě přístupový bod se neobjeví v 9 z 10 případů. To znamená, že zařízení cokoliv jsou, prostě nevidí hotspout a nelze se k němu připojit. píše jeden z uživatelů.

Runaway analýza situace ukázala, že přerušení práce osobního přístupového bodu jsou poměrně běžné. Čelí uživatelům z celého světa a bez ohledu na model iPhone nebo iPad, který si užívají. Na druhou stranu je zcela zřejmé, že problém ovlivňuje uživatele nějak selektivně, protože tam je poměrně málo z těch, kteří nejen selhali s touto bezchybností, ale ani slyšel o své existenci. To vše sleduje určité myšlenky.

Sortiment Wi-Fi sítě jako hlavní příčinu problému

Hlavním důvodem, proč notebook nemusí zobrazit Wi-Fi při distribuci z telefonu. nepodporovaný bezdrátový sortiment. Podstatou toho, co se děje, je následující:

 • Mnoho moderních telefonů je distribuováno standardně Wi-Fi na 5 GHz.
 • Ne všechny notebooky a Wi-Fi počítačové adaptéry podporují tento rozsah, existuje pouze 2 podpora.4 GHz.
 • Výsledek. Síť není v seznamu dostupných sítí viditelná.

Řešení pro tento případ Jednoduchý. přepínač Wi-Fi Distribuce na telefonu na 2.4 GHz. To lze provést následujícím způsobem:

 • Na Androidu (uvádím příklad pro Galaxii Samsung, ale na jiných smartphonech s Androidem, logika akce by měla být stejná) Přejít na nastavení. Připojení. Point Access Point a Modem, klikněte na „Mobile Access Point“ a klepněte na tlačítko “ „Založit“. V sekci „Preferlated frekvence“ můžete vybrat požadovaný rozsah sítě.
 • Na iPhone přejděte na nastavení. režim modemu a zapněte maximální funkci kompatibility.

Po provedení akce zkontrolujte, zda se zobrazí síť Wi-Fi na notebooku.

iPhone připojen k Wi-Fi, ale nic zatížení

Ne tak dávno, prodal jsem svůj iPhone SE 1 generace. Zařízení bylo resetováno na tovární nastavení. Žena, která to bude kupovat, distribuoval Wi-Fi skrz její iPhone, ale nemohla jsem aktivovat mé. Poslala to v mém SE, komunikační modul byl jednoduše selhal. pravděpodobně to chtěl snížit cenu. Odpojili jsme iPhone SE ze své sítě a připojeni k mé. všechno fungovalo. Ukázalo se, že v této části ji prostě měla jednu divizní LTE. to nestačilo k aktivaci iPhone.

Někdy přepínání na 3G pomáhá iPhone v režimu modemu pracovat bez vypnutí

Věnujte pozornost komunikačnímu signálu. pokud je špatný LTE signál, pak snadnější přepnout na 3G. Praxe ukazuje, že 3G signál je stále lepší než LTE.

Opravte modem iPhone

Pokud nic z výše uvedeného v článku nepomohlo, s největší pravděpodobností modul Wi-Fi se rozpadl do iPhone, který je zodpovědný za „distribuci“ internetu. Mohlo by se stát díky pádu telefonu nebo vody.

Moduly Wi-Fi různé modely iPhone

Oprava modulu Wi-Fi ne vždy znamená nahrazení vadné části k novému. Někdy čip „padá“ z místa, do kterého bylo pájeno. Během oprav, hlavní nainstalovat položku zpět.

Kdy opravit čip nefunguje, modem se změní zcela. Na modelech iPhone do 6 let se vadný modem změní na nový bez další práce. Pro opravu modelů iPhone začínajících 6s Kromě výměny modemu budete muset odstranit, reflash a dodat zařízení NAND-Flash.

Aby nedošlo k problémům s modemem, doporučujeme používat nárazové kryty a měnit ochranu vlhkosti iPhone každý rok.

Ve servisním středisku Celkem Apple je IPhone modem oprava od 3290 a trvá od 1 hodiny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS