Proč ne pád fotky z iPhone. Uvolněte místo pro uložení na vašem iPhone

Proč počítač nevidí fotky z iPhone

V počáteční fázi provozu Apple iPhone mají uživatelé mnoho otázek týkajících se implementace elementárních postupů. jak nainstalovat hru? Jak nahrát hudební soubory v iPhone? Co je scrabbing? Proč fotografie z iPhone není přenesena do počítače? Je na poslední otázce, že se budeme snažit odpovědět dnes.

Váš OS rozpoznává iPhone i digitální fotoaparát a můžete z něj kopírovat obrázky stejně jako z paměťové karty.

 • A to se provádí tak na MAS: Připojte iPhone k počítači, otevřete iphoto. Jakmile program vidí připojený iPhone, přejde do režimu importu. Vyberte možnost „Smazat fotografie po importu“, pokud chcete po kopírování vymazat paměť kamery iPhone.
 • V oknech trochu odlišný. Po připojení iPhone se zobrazí dialogové okno, ve kterém jsou nabízeny všechny druhy programů, které můžete přistupovat k telefonu. Tento seznam by měl být někteří manažeři fotografií (Picasa, Photoshop Elements, Photoshop album a další) dobře nebo v nejhorším případě vestavěný Windows Správce obrazu systému Windows (Průvodce skenerem a fotoaparátem v systému Windows XP, „používat Windows“ ve Vista). Vyberte svůj oblíbený program. Můžete také zaškrtnout políčko naproti vždy tento program pro tuto akci, takže pokaždé nemusíte zvolit požadovaný program, bude tato akce automaticky.

Pokud stále nedokážete importovat fotografie do počítače nebo počítač nerozpozná iPhone, iPad nebo iPod Dotykové zařízení jako fotoaparát, postupujte takto:.

Zkontrolujte možnost používat Icloud libidka nebo funkci „My Fototep“

Pokud jste povolili iCloud média na počítači Mac a iPhone, iPad nebo iPod dotek, můžete být fotografie v počítači. Postupujte podle následujících kroků a zkontrolujte přítomnost fotografií na fotografii „Foto“ pro MacOS. Můžete také jít na webovou stránku ICloud.KOM a otevřete program „Foto“ pro zobrazení celé knihovny a vyberte fotografie pro import. Pokud jste nezahrnovali iCloudové média, pokuste se získat přístup k fotografiím v počítači. Můj fotoraktový produkt.

Pokud nepoužíváte knihovnu Icloud nebo funkce „Moje fotky miniatury“, zkuste následující:

 • Zkontrolujte připojení a aktualizujte software.
 • Zkuste importovat fotografie pomocí jiného kabelu USB.
 • Pokud import stále není schopen, aktualizovat software.
 • Načíst nejnovější verzi iTunes.
 • Opakujte pokus o import fotografií.

Zkuste importovat novou fotografii

 • Vytvořte novou fotografii nebo uložte snímek obrazovky na zařízení IOS při stisknutí tlačítka „Home“ a „režim spánku / probuzení“.
 • Připojte zařízení iOS k počítači.
 • Zkuste import fotografií pomocí softwaru pro správu fotografií. Buď vyzkoušejte následující akce v počítači.
 • V počítači Mac otevřete program snímání snímků z složky „Programy“.
 • V počítači PC přejděte na webové stránky společnosti Microsoft, abyste zjistili, jak jsou fotografie fotografií importovány v systému Windows 10, Windows 8 nebo Windows 7. Pokud počítač nerozpozná zařízení, ujistěte se, že má důvěryhodný stav zařízení.

Zkuste použít jiný počítač

Pokud se fotoaparát nezobrazí ve Správci zařízení, zkontrolujte zdraví zařízení z operačního systému IOS připojením k jinému počítači. Pokud je zařízení iOS rozpoznáno na jiném počítači jako fotoaparát, obraťte se na Microsoft nebo do jiné služby podpory systému Windows v počítači.

Apple iOS 7 nedůvěřuje mému počítači. Problémy při přenosu fotografií z iPhone

Pokud jsou všechny pokusy o hesla vyčerpány a neexistuje žádný počítač, který váš iPhone „Důvěryhodný“.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB, který je vybaven standardní sadou.
 • Ze všech přístrojů Apple iPhone se zobrazí, osobní počítač ji rozpozná jako digitální fotoaparát.
 • Chcete-li přistupovat ke složce Lockdown, spusťte program Finder v systému Mac OS. V jiných operačních systémech zavolejte v okně důvěryhodnosti v iPhone, iPad a iPod Touch také provádí složka Lockdown Atlowing v počítači.
 • Po „důvěryhodnosti“ na počítači iTunes vidí iPhone.
 • Je nutné počkat, kdy počítač určuje digitální komoru. Poté musíte zadat zařízení, zvýrazněte fotografie, zkopírujte je do vyrovnávací paměti a přesuňte se do složky v počítači. S pomocí programu iTunes můžete převést nejen fotky, ale také hudbu, vyzvánění, video a další. Nejprve musíte připojit kabel USD k počítači. Když je počítač zvukový signál tolerovat o nalezení nového zařízení, měli byste otevřít iTunes.
 • Pokud je v iPhone nakonfigurován e-mail, můžete pořizovat fotografie prostřednictvím e-mailu a poté přenos do počítače. Fotky bez připojení k kabelu USB kabelu můžete přenášet, je snadné provádět prostřednictvím společné složky Yandex Cloud Service.Disk.

Váš OS rozpoznává iPhone i digitální fotoaparát a můžete z něj kopírovat obrázky stejně jako z paměťové karty.

 • Po instalaci připojení pomocí kabelu a z pravidle po 5 sekundách byste měli automaticky spustit standardní aplikaci pro zachycení obrazu. Pokud se to nestane, lze jej otevřít ručně (umístěné v sekci Program);
 • V okně, které se otevře, budou všechny obrázky prezentovány s tímto nástrojem. Zároveň je jednoduše zkopírují: je nutné zvýraznit potřebné a převést je do určité složky.
 • Připojte gadget na PC. Doslova po 5 sekundách uvidíte vyskakovací okno Autoload. Pokud se to nestane, musíte jít na „můj počítač“ a otevřít iPhone jako přenosné zařízení (pro sedmou okna) nebo jako fotoaparát, pokud máte WinXP;
 • Dále otevřete úložiště iPhone, po které jdete do složky DCIM. Jeho obsah je obvykle dva nebo tři složky, ve kterých jsou fotografie a video soubory;
 • Nacházíme naše fotky a zkopírujeme ty, které potřebují hodit do počítače;
 • Vložte do složky dříve vytvořené na počítači. Po dokončení importu souborů můžete vytáhnout kabel z počítače.

Získejte další přenos, abyste odstranili problém s neschopností sdílet fotografie

Pomocí výše popsaných metod budete s největší pravděpodobností opravit problém kvůli tomu, že není možné sdílet fotografie z iPhone. Zde důrazně doporučujeme vynikající přenos dat IOS, Fonetrans, který vám pomůže přenést všechny často používané data iOS, včetně obrázků, videí, písní, kontaktů, příspěvků atd. D. Mezi zařízením iOS a PC / MAC.

 • Převod všech dat IOS, jako jsou fotografie, hudba, kontakty, video, zprávy a další.
 • Přeneste různé soubory iOS z vašeho iPhone / iPad / iPod na počítači Mac a Windows PC.
 • Vytvořte vyzváněcí tóny pro iPhone z jakékoli hudby, kterou máte a přímo přenést do zařízení IOS.
 • Správa všech typů souborů iOS, jako je odstranění, přejmenování, duplicitní odstranění a mnohem více.
 • Kompatibilní s iPhone 12/11 / XS / XS / XR / X / 8/7 s nejnovější verzí IOS 12.

Nejlepší způsob, jak sdílet své fotografie s iPhone

Poklepejte na tlačítko Stáhnout pro instalaci a spuštění tohoto výkonného přenosu dat IOS v počítači. Připojte svůj iPhone k ní pomocí kabelu USB. Pokud chcete sdílet fotografie iPhone z jiného iPhone nebo iPadu, připojte zde zařízení iOS.

Na levém podokně jsou uvedeny některé hlavní datové typy, například „Fotografie“, „Hudba“, „Video“, „Kontakty“ a t. D. Klikněte na „Fotografie“ a poté vyberte konkrétní fotografie v pravém okně náhledu.

Výběr všech fotografií iPhone, které chcete sdílet, klepněte na ikonu IOS-Device nebo „Počítač“, abyste je sdíleli s místem, které potřebujete.

S několika kliknutím myši můžete snadno sdílet obrazové soubory všech typů mezi iPhone / iPad a PC / Mac. Kromě fotografií umožňuje přenášet kontakty, zprávy, videa, písně a t. D. snadno. Stáhnout zdarma a zkusit.

Jak opravit, že iPhone neposílá obrázky na iPhone.

Poslat na jiný kontakt

Pokud nevíte, proč váš iPhone neposílá obrázky, zkuste poslat několik fotografií několika různými lidmi. Zkontrolujte, zda ne všechny z vašich kontaktů nedostanete fotografii. Na druhou stranu by měl být váš iPhone v pořádku, pokud byly získány všechny odeslané snímky. Hlavním problémem by měl být v přijímači, a ne ve vás.

Zkontrolujte, zda jste aktivován imessage a MMS na vašem iPhone

Pokud jeden nebo více příjemců neobdržel obrázek, který vám poskytl, problém je s největší pravděpodobností na vaší straně. Chcete-li spustit, zkontrolujte, zda váš iPhone Imessage nebo MMS podporuje.

Krok 1 Za prvé, přejděte na aplikaci pro nastavení iPhone

Krok 2 pak přejděte na zprávu a vyberte jej.

Krok 3 Další patří imessage a MMS.

Zkontrolujte a resetujte připojení k internetu iPhone

Nejdůležitější zkontrolujte Wi-Fi nebo mobilní data, pokud jsou povoleny nebo úspěšně připojeny. To je způsobeno tím, že nemůžete posílat fotografie prostřednictvím Imessage nebo MMS, pokud váš iPhone není připojen k Wi-Fi nebo nemá stabilní data buněk.

Krok 1 Přejděte do aplikace Nastavení na vašem iPhone.

Krok 2 Otevřete Wi-Fi a zjistěte, zda jste připojeni. Pokud ne, připojte svůj iPhone.

Krok 1 Přejděte do aplikace Nastavení na vašem iPhone.

Krok 2 Otevřené buňky a zapněte jej.

Pokud jste již zapnuli Wi-Fi a mobilní komunikaci, můžete se pokusit obnovit nastavení sítě, abyste mohli opravit problémy se síťovým připojením, jak je uvedeno níže.

Krok 1 Otevřete nastavení aplikace a přejděte do běžného.

Krok 2 Klepněte na tlačítko Obnovit stránky.

Krok 3 Z nabídky vyberte Nastavení sítě.

Zkontrolujte nastavení operátora komunikace a zkontrolujte dostupnost aktualizací

Měli byste také zkontrolovat nastavení operátora a všechny dostupné aktualizace vedle výše uvedených metod.

Kroky k testování aktualizací a nastavení operátora:

Krok 1 Přejděte na aplikaci Nastavení telefonu a vyberte General.

Krok 2 Jděte k nám a otevřete jej. Pokud se zobrazí vyskakovací okno s nápisem, aktualizujte nastavení dopravce, aktualizaci stiskněte. Pokud ne, vypadá to, že žádná aktualizace.

Restartovat iPhone

Pokud akce nepomohlo, můžete zkusit spustit nebo restartovat iPhone. Pravděpodobně musí být zcela aktualizován. Samozřejmě je to snadné a rychlé.

Jak restartovat iPhone X, 11, 12 nebo 13:

Krok 1 Stiskněte a podržte tlačítka zoomu a snížit hlasitost, stejně jako boční tlačítko tlačítka iPhone po dobu několika sekund.

Krok 2 Na iPhone klepněte na tlačítko a potom uvolněte všechna tlačítka, dokud se neobjeví logo společnosti Apple.

Jak restartovat iPhone SE (2. generace), iPhone 8, iPhone 7 a iPhone 6:

Krok 1 Nejprve podržte tlačítko boku na několik sekund, dokud se nezobrazí posuvník napájení. Počkejte, až se váš iPhone vypne po přetažení posuvníku.

Krok 2 Nakonec stiskněte a podržte tlačítko Boční tlačítko po dobu několika sekund, dokud se neobjeví logo Apple.

Jak restartovat iPhone SE (1. generace), 5 nebo předchozího modelu:

Krok 1 Chcete-li spustit, stiskněte a podržte horní napájecí tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník napájení. Počkejte, až se váš iPhone vypne po přetažení posuvníku.

Krok 2 Nakonec stiskněte a podržte tlačítko horní napájení, dokud se neobjeví logo Apple.

Odstraňování problémů Chyby PC pro opravu nezobrazují fotografie iPhone

Jak opravit fotografie iPhone, které nejsou zobrazeny v systému Windows

Klepněte na položku Windows Power ⟶ Spusťte možnost Znovu načíst počítač.

Vyberte ikonu zvětšovací sklo na hlavním panelu a zadejte „Update“. Poté vyberte zkontrolovat dostupnost aktualizací, pokud je přítomen. A klepněte na tlačítko Stáhnout a nainstalovat stahování.

Otevře se tlačítko „Windows S“ a sekce vyhledávání. Zapněte Autorun pro všechna média a zařízení.

Otevřete iTunes, klepněte na autorizační účet ⟶ Autorizovat tento počítač. Zadejte své ID Apple a heslo pro potvrzení své identity.

proč, fotky, iphone, uvolněte, místo, vašem

Aktualizace softwaru ovladače iPhone.

Otevřete nastavení systému Windows klepnutím na Windows I. Zadejte Správce zařízení a vyberte možnost Správce zařízení při zobrazení v rozbalovací nabídce.

Jak opravit fotografie iPhone, které nejsou zobrazeny v Mac

Klikněte na ikonu Apple v levém horním rohu obrazovky, zvolte Znovuoad.

Klepněte na ikonu Apple v panelu nabídek a vyberte možnost „Systémová nastavení“ ⟶ „aktualizace softwaru“. Když vidíte cenově dostupnou aktualizaci, klepněte na tlačítko „Aktualizovat teď“.

Spusťte aplikaci Finder, vyberte možnost Účet ⟶ Autorizace ⟶ Autorizujte tento počítač v menu. Poté se přihlaste s ID Apple.

Otevřete vyhledávač a pak přejděte na panel nabídek a vyberte Nastavení Finder ⟶. Vyberte kartu Side Panel v okně Nastavení. Zkontrolujte, zda je zaškrtnuto políčko „CD, DVD a IOS zařízení“.

Jak přenést fotografie z iPhone na externí pevný disk pomocí Fonetrans pro IOS

Jeden z nejlepších alternativních nástrojů, které vám můžeme dát. Toto je Fonetrans pro iOS. Jedná se o program, který umožňuje uživatelům přenášet data z jejich iPhone, iPad, iTunes a iPod dotek. Pomocí Fonetrans pro IOS můžete také selektivně přesunout data mezi počítači, iTunes iOS zařízeními a knihovnami iTunes. Nástroj je také k dispozici pro Windows i Mac. Podporuje fotografie, video, zprávy, kontakty a mnohem více. Tento program navíc trvá jen několik disků na vašem počítači. Takže Fonetrans pro IOS je perfektní způsob přenosu fotografií z vašeho iPhone na externí pevný disk. Naučte se to provést tím, že čtete následující pokyny níže.

S Fonetrans pro iOS můžete volně převést data z iPhone do počítače. Můžete nejen přenášet textové zprávy iPhone do počítače, ale také snadno přenášet fotografie, video a kontakty na PC.

 • Přenos fotografií, video, kontakty, WhatsApp a další data s lehkostí.
 • Před přenosem.
 • K dispozici jsou iPhone, iPad a iPod Touch.

Kroky pro přenos fotografií z iPhone na externí pevný disk pomocí Fonetrans pro IOS:

Krok 1 Za prvé, přejděte na oficiální stránky nástroje Fonetrans pro IOS ke stažení a instalaci. Po dokončení procesu instalace se program automaticky otevře.

Krok 2 Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Pak v hlavním nástroji Inteese uvidíte informace o připojeném iPhone.

Krok 3 Po tom stiskněte tlačítko fotografií na levé straně hlavního inteeisu. Poté vyberte snímky, které chcete přenášet na externí pevný disk, který se připojujete k počítači.

Krok 4 Po dokončení výběru obrázků klepněte na tlačítko Exportovat na ikonu PC. Poté vyberte externí pevný disk v „Počítači“ složce a „Disky a zařízení připojené k počítači“. A klikněte na výběr složky.

Krok 5 Počkejte, až bude proces přenosu dokončen, po kterém se objeví vyskakovací oznámení o úspěšném dokončení procesu exportu. Konečně klikněte na otevřenou složku a potvrďte, a pokud již nechcete, můžete klepnout na tlačítko Zavřít.

A je to všechno! Zde je návod, jak můžete rychle a selektivně přenášet fotografie z iPhone na externí pevný disk pomocí jednoho z nejspolehlivějších alternativních nástrojů. V další části se také naučíte přenášet snímky z iPhone na externí pevný disk pomocí aplikace Mac Photo.

Přenos fotografií z počítače do iPhone odesláním e-mailu

Při odeslání e-mailu budou fotografie odeslány ve formě příloh a my budeme moci nahrát fotografie z tohoto e-mailu na naše zařízení. Může tedy poslat e-mail s některými fotografiemi v počítači a uložit je na vašem iPhone.

Můžete se divit „jak mohu poslat e-mail sám?“Ale je snadné řešit. Registrace na jinou e-mailovou adresu a přenos fotografií mezi tímto novým a starým. To je to, co potřebujete:

 • Připravit 2 e-mailové adresy. Zadejte jeden na počítač a druhý na vašem iPhone.
 • Poslat e-mail do počítače s fotografiemi jako přílohy. Nainstalujte e-mailovou adresu na váš iPhone jako cíl.

Takže můžete přistupovat k počítači fotografií na vašem iPhone e-mailem. Nezapomeňte nahrát fotografie z tohoto dopisu do vašeho iPhone.

Jak přenášet fotografie z iPhone do USB Flash Drive přes USB kabel

Jedním ze způsobů přenosu fotografií z vašeho iPhone na USB Flash Drive. přes USB kabel. USB kabel opravdu pomáhá, zejména při připojení k počítači externích zařízení, jako jsou video kamery, fotoaparáty, tiskárny, skenery, telefony a mnoho dalších. Připojení zařízení iPhone a USB Flash Drive k počítači je možný přenos fotografií. Když konečně připojujete USB flash disk k počítači, můžete zahájit přenos snímků, které chcete kopírovat nebo uložit na disk. Podívejte se na níže uvedené pokyny, abyste lépe pochopili, jak to udělat.

Kroky pro přenos fotografií z iPhone do jednotky USB přes kabel USB:

Krok 1 Především připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a Flash Drive.

Krok 2 Po tom, že na správci souborů klepněte na tento počítač. A uvidíte všechna zařízení a disky připojené k počítači. Poté vyberte fotografie, které chcete předat pod zařízením a disky.

Krok 3 Po dokončení výběru, konečně přetáhněte je do jednotky USB flash.

To je vše! Nyní jste převedli své fotografie do jednotky USB flash pomocí kabelu USB. Dále se naučíte přenášet fotografie z iPhone do jednotky USB flash v aplikaci Mac. V další části uvidíte, jak to lze provést pomocí iTunes nebo Finder.

S Fonetrans pro iOS můžete volně převést data z iPhone do počítače. Můžete nejen přenášet textové zprávy iPhone do počítače, ale také snadno přenášet fotografie, video a kontakty na PC.

 • Přenos fotografií, video, kontakty, WhatsApp a další data s lehkostí.
 • Před přenosem.
 • K dispozici jsou iPhone, iPad a iPod Touch.

Cesta 5. Alternativa k ICLAD pro stahování fotografií s iPhone iPad iPod

Ve skutečnosti iCloud není jediný způsob, jak zálohovat a obnovit fotografie.

Zde doporučujeme alternativní způsob, jak vám pomoci nahrávání fotografií z iPhone do počítače, stejně jako přímo zobrazit / zobrazit fotografie v počítači.

proč, fotky, iphone, uvolněte, místo, vašem

Alternativou k ICLAD je Mobiitrans, který stáhne fotografie z iPhone / iPad / iPod do počítače a snadno a rychle přesune fotografie z počítače do zařízení iOS.

Nahrajte fotografie na PC / Mac s iPhone / iPad / iPod.

Zobrazení, přístup, odstranění a úpravy fotografií z iPhone na počítači.

Importovat fotografie z počítače do zařízení iOS přímo.

Práce na iPhone XS / XR / X / 8/7 / 6/5/4, iPad, iPod a iOS 12.

Připojte iPhone k počítači

Stáhněte a nainstalujte Mobiitrans do počítače. Připojte zařízení iOS k počítači pomocí kabelu USB, automaticky analyzuje zařízení iOS.

Vyberte fotografie

Klikněte na tlačítko „Fotografie“ na levém bočním panelu hlavní Inteeis. Označte detailní snímky v pravém okně náhledu.

Označte obrázky, které chcete stáhnout do počítače.

Můžete však také kliknout na tlačítko „Přidat“, chcete-li fotografie z počítače na iPhone.

Na základě výše uvedené příručky můžete pochopit, co dělat, pokud fotografie nejsou načteny v ICLAD. Sdíleli jsme informace o řešení problémů souvisejících s síťovým připojením, chyby softwaru a mnoha dalšími. Samozřejmě můžete také získat alternativu k ICLAD pro stahování fotografií z iPhone na Mac / PC místo služby Wi-Fi Cloud.

Pokud máte stále dotazy týkající se synchronizace fotografií v ICLAD, ponechte zprávu níže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS