Proč nezačne hrát na tabletu.

Google Play nefunguje [řešení]

Není pochyb o tom, že jeden z nejdůležitějších a nejdůležitějších a bezpečnějších zdrojů aplikací, her, aktualizací zařízení pro Android je Google Play (kde všechny umístěné aplikace předávají důkladnou kontrolu).

Ale bohužel, když přestane fungovat. smartphone (tablet) zůstane jako „bez rukou“.

Obecně platí, že v některých případech, kdy se zobrazí obrazovka „Bílá“, je hlášena chyba (kód chyby), aby se pokusil vyřešit problém.

V některých případech však neexistuje žádná chyba, žádné zprávy (ve skutečnosti je na řešení této možnosti, že budu převážně a zastavit v tomto článku).

Mimochodem!

Síť existuje analogy Google Play! Mohou být použity, pokud hraje na trhu nefunguje

Jak se zaregistrovat na Google Play

Chcete-li vytvořit účet v aplikaci Google Play App Store a stáhnout všechny druhy her a aplikací, stačí nainstalovat tuto aplikaci, připojit tablet k Internetu a postupujte podle pokynů. Pro přehlednost můžete sledovat video níže, kde je zobrazeno, ale neříká, jak se zaregistrovat na Google Play. Mimochodem, můžete se zaregistrovat pouze v App Store od společnosti Google nejen na tabletu. Můžete v počítači. Pojďme hrát.Google.com a vytvořit si účet. Přečtěte si více o tom, jak používat herní trh Přečtěte si odkaz.

Máte možnost vytvořit účet v oblasti přehrávání na počítači. Chcete-li to udělat, přejděte na stránku hry.Google.A klikněte na tlačítko Přihlásit v horní části vpravo. Na stránku, kde můžete zadat účet pomocí účtu Google. Musíte vytvořit takový účet. Pokud máte inteeis v angličtině, klikněte na pravé tlačítko pod přepínačem do ruštiny. Ve skupinovém rámečku Přihlašovací a hesla pole je odkaz na vytvoření účtu. Stiskněte a postupujte podle pokynů společnosti Google. Není nutné používat moje skutečná data, s výjimkou, že telefon může určit, aby bylo možné obnovit jakékoli heslo.

Snažíme se smazat staženou aktualizaci hry

Můžete to provést z hlavního menu v sekci „Aplikace“ nebo „Program Manager“. najdeme pozici „Smazat nainstalované aktualizace“, mělo by se vrátit do původního stavu a vydělat, jako dříve.

Jedním z nejčasnějších důvodů, proč hraje na trhu nepracuje a chybí chyba s připojením názvu, je to selhání aplikace samotná. Chcete-li jej vrátit do počátečního stavu, postupujte takto:

 • Otevřete nabídku Nastavení systému.
 • Najít a otevřete sekci „Aplikace“.
 • Dále musíte najít služby „Play Market“.

Obnovte nastavení aplikací Google Play Services

Také odpověď na otázku „hraje na trh nefunguje, co dělat?»Může se stát resetovacím servisem služby Google Play Services.

Chcete-li provést tuto operaci, je nutné provést následující akce:

 • Přejděte do nabídky „Nastavení“;
 • Otevřete sekci „Aplikace“ nebo „Application Manager“;
 • Vyberte položku Google Play Services;
 • Otevřete nabídku Program klepnutím na něj a klepněte na tlačítko „Vymazat cache“.

Proč hra hra nefunguje

Restartujte tablet nebo resetujte nastavení služby

Pokud se podobá podobný problém probíhá, neměli byste spěchat a resetovat nastavení do továrny, protože tato metoda může být vždy implementována. Nejčastější příčinou problému je selhání systému. Chcete-li to provést, restartujte zařízení podle položek dalšího algoritmu:

 • Přejděte na nastavení tabletu
 • Poté klikněte na aplikaci Manager / Aplikace
 • Teď to udělat správně, dokud se záložka neobjeví
 • Seznam dolů, dokud Google Services Services / Google Play Services
 • Klikněte na položku a potom klepněte na příkaz Vymazat data
 • Návrat do seznamu aplikací naleznete v sekci Google Play Market
 • Přejděte do této sekce, klepněte na příkaz Vymazat data a vymazat mezipaměť
 • Nyní bude nutné restartovat gadget, a pak zkontrolovat, zda funguje ve správném pořadí

Spusťte službu v zařízení, a pokud kroky přijaté nebyly vedeny k očekávanému výsledku, použijte druhým způsobem. resetujte nastavení společné služby. Nastavení přehrávání Google resetujeme následujícím způsobem:

 • Přejděte do nabídky Nastavení tabletu, kde vyberte aplikaci Manager / Manager
 • Vyberte možnost Google Play
 • Po otevření okna ovládacího okna klikněte na tlačítko Vymazat cache
 • Restartujte systém

Můžete také odstranit oblíbené aktualizace služby, resetovat nastavení služby Google Play Services, aktivovat Správce stahování, Odstranit účet Google. Pokud nemáte ponětí, jak nakonfigurovat, smazat a provádět další operace v nastavení tablety, uchýlit se k cizí pomoci soudruhu nebo kvalifikovaného průvodce.

Proč hraje na trhu nefunguje. Chert je tucet příčin

Uživatelé Gadgetu na Android OS vědět, že bez hry hry. nikam. Hodnota aplikace je nejen to, že je to nejúplnější zdroj knih, filmů, her a užitečných programů pro smartphone, ale také v pohodlí použití. Na základě toho můžete pochopit paniku, která pokrývá uživatele, když hraje na trhu nefunguje. Podívejme se na to, proč se to stane a co s tím dělat.

 • První možným důvodem. aplikace není nainstalována nebo odstraněna ze zařízení.Na tom, jak tento problém vyřešit, můžete přečíst v článku o instalaci a registraci ve službě Google.
 • Druhá deska nesvítí originalitu, ale přesto často může pomoci jednoduchý restart zařízení. Pokud hraje na trhu nefunguje kvůli neúrodickému selhání systému. vypněte a zapněte přístroj.
 • Můžete se také pokusit rekonfigurovat přehrávání Google: 1) Přejít na „Nastavení“, 2) Hledáme „Application Manager“ nebo „Aplikace“, 3) Vybrat v seznamu Google Play, 4) Najít tlačítko „ERASE Data „(v některých modelech se nazývá“ Clear Cache „).
 • Pokud čištění mezipaměti nepomohlo, zkuste se zbavit aktualizací programu. na stejném místě, kde v předchozím odstavci: 1) Vraťte se zpět do „Nastavení“, 2) Zvolte „Správce aplikací“, 3) My Hledáte v seznamu Google Play, 4) Klikněte na „Smazat aktualizace». Aplikace se tedy vrátí do počátečního stavu. Pokud po tomto hracím trhu letí při startu, přejděte na další krok.
 • Obnovit nastavení služby Google Play Services. Děláme vše stejně jako ve 3. radě, pouze namísto „Google Play“, vyberte možnost „Google Play“ a tam již vyčistěte mezipaměť.
 • Dalším důvodem, proč herní trh nefunguje, může být nečinnost „Download Manager“: 1) Přejít na „Nastavení“, 2) vedle „Aplikace“, 3) V seznamu zvolíme „ALL“, 4) Pokud dispečer není zapnut, aktivujte jej. ALE! Pokud je to součástí. nedotýkejte se nic a hledejte další důvod pro náš problém.
 • Někdy hrají trh mouchy kvůli skutečnosti, že aplikace Google účty je zakázána. Chcete-li to spustit, jdeme tam jako v předchozím odstavci: 1) „Nastavení“, 2) Hledáme „Aplikace“, 3) Otevřete kartu „ALL“, 4) Vyberte „Účty Google“ Pokud je aplikace neaktivní. zapnout. Pokud všechno funguje, nedotýkejte se a jděte dále. Mimochodem, více o správě účtu ve službě Google Play si můžete přečíst zde.
 • Často příčinou selhání v práci Google Play je nedostatek internetového připojení. Chcete-li zkontrolovat připojení, přejděte do libovolného prohlížeče a pokuste se navštívit libovolné stránky. Pokud stránky neotevře, s největší pravděpodobností máte problémy s internetem. Zkontrolujte zůstatku Pokud používáte mobilní internet, restartujte směrovač, pokud je smartphone nebo tablet připojen k síti Wi-Fi.
 • Pokud hraje na trhu se neotevře a píše „spojení chybí“, ale jste si jisti, že máte vše, co máte v pořádku, s největší pravděpodobností je v nesprávném nastavení času: 1) Nacházíme v nastavení „Datum a čas“, 2) Nastavte klíšťata v blízkosti „Datum a čas sítě“ a „Časové pásmo sítě“.
 • Vyřešení problému s neúplnou aplikací může pomoci čistým masterem. Nainstalujte CCleaner, Spustit, klepněte na tlačítko „Clear“, čekáte na konec procedury. Připravený.
 • Zoufalé, ale časově testovaná metoda. tvrdý reset, resetujte všechna nastavení. Po resetu se gadget vrátí na tovární nastavení. Minus je, že data a aplikace, které jste nainstalovali, jsou ztraceny. Plus. to opravdu rozhodne většinu systémových problémů, po kterém zařízení funguje podle potřeby. Pokud nechcete ztratit data. proveďte zálohu systému v části „Zálohování dat“. Provedeme reset nastavení: 1) Jdeme na „Nastavení“, 2) Vyberte „Obnovit a reset“, 3) Hledáme „Obnovit všechna nastavení telefonu / tablet PC)“, 4) „Smazat vše“. Poté se gadget restartuje a zapne jako nová. na tovární nastavení.O tom, jak zcela smazat, a po obnovení herní trh. číst zde.
 • Nezapomeňte, že existují aplikace, které blokují normální provoz Google Play. Například populární aplikace Freedom, která vám umožní provádět nákupy ve hře zdarma, často interferuje s normálním provozem trhu Google Application.
 • Obyvatelé Krymu mohou čelit problémům při používání herní trh kvůli sankcím, proti kterému Google se připojil a. Ale budete o tom číst zde.

Podívali jsme se na 13 hlavních důvodů, proč hraje na trhu. Pokud jste po provedení všech kroků provedl, problém není vyřešen, stojí za to kontaktovat specialistu. Můžete také pomoci naší referenční knize pro všechny chyby hry.

Správně nastavte datum a čas

Může se to zdát podivné, ale někdy problémy s datem mohou bránit zahájení trhu. Důvodem je skutečnost, že servery Google vyskytují selhání synchronizace. V nastavení otevřete parametry data a času, aktivujte jeho automatickou instalaci a zjistěte, zda systém správně vybere časové pásmo. Pokud vidíte explicitní chyby, pak dejte vše ručně, a pak spusťte Google hrát znovu, pravděpodobně se otevře.

Obnovit tovární nastavení

Reset na tovární nastavení telefonu by mělo být provedeno pouze v extrémních případech, tedy, pokud uživatel provedl všechny výše uvedené tipy, ale hraje na trh nikdy nezačal stahovat aplikace nebo aktualizace. Resetovací zařízení se provádí následujícím způsobem:

 • Otevřete „Nastavení“;
 • Přejděte na kartu „On Telefon“;
 • Otevřete položku rezervace a reset;
 • Vyberte „Obnovit nastavení do továrny“.

Pro potvrzení operace budete muset zadat uživatelský kód (nebo grafické heslo).

Celkem, ve většině případů, Google Play nefunguje normálně kvůli chybě mezipaměti a časovou nedostupnost serverů Google. V souladu s tím se doporučuje vyčistit mezipaměť, a pak jednoduše počkejte 10-15 minut a znovu opakujte stahování programu nebo hru znovu. A pokud se také setkáte s podobnými poruchami ve vašich zařízeních Android, nezapomeňte o tom sdělit v komentářích. Také specifikujte, jak se vám podařilo vyřešit problém.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS