Proč počítač nevidí iPhone přes USB. Část 3: Odpověď na pozvání „Důvěřovat tomuto počítači“

Důvody, pro které počítač nevidí iPhone

Pravděpodobně existují malé uživatele iPhone, kteří se alespoň jednou pokusili převést data ze svého mobilního zařízení do osobního počítače. Pro přenos obrázků, fotografií, hudebních nebo textových souborů s iPhone na PC nebo zpět je obvyklé používat speciální kabely. USB.

V procesu přenosu však často vznikají problémy, spojené s absencí schopnosti přenášet potřebná data z mobilního zařízení do počítače v důsledku skutečnosti, že počítač nevidí iPhone přes kabel. A existuje několik hlavních důvodů. Ale před tím, než se s nimi vypořádají, měli byste se pokusit přijmout nezávislá opatření k řešení problémů.

Příčina 1. Zkontrolujte kabel USB

Pokud je kabel poškozen nebo v něm, existují silné ohyby, data nelze přenášet. Podívejte se na kabel. pokud je zkaženo, budete muset koupit nový. Vezměte konektor blesku nebo třicet kontaktního kabelu. co přichází do konektorů pro iPhone.

Vyjměte kabel a vložte jej do jiného portu USB. Pokud připojujete smartphone k obvyklému počítači, zkuste pomocí konektorů ne na přední straně, ale na zadním panelu systémové jednotky. Jsou připojeni přímo ke základní desce, takže pracují lépe.

Windows 7, 8 nebo 10 počítače nevidí iPhone

Zakažte všechna zařízení z počítače a zavřete program iTunes

Zároveň stiskněte tlačítka CTRL ESC

Klikněte na ikonu Lupa nebo vyhledávací pole a zadejte vratný% v poli% ProgramData%

Na složce Lockdown stiskněte pravým tlačítkem myši a vyberte položku Odstranit položku

Restartovat počítač a iPhone. Pokud to neuděláte, zobrazí se chyba 0xE80003.

Ověření služby Apple mobilní zařízení

Proč počítač nevidí iPhone přes USB? V některých případech souvisí s nesprávným provozem určitých služeb. Pokud iTunes nechce rozpoznat připojený iPhone, restartovat službu Apple mobilní zařízení (AMDS). Postup restartu je extrémně jednoduchý a nezpůsobuje potíže ani v začínacích uživatelům. Restartování služby, můžete počítat s správnou definicí připojeného smartphonu. Jak se vypořádat s nesprávnou prací této služby?

Pokud počítač nevidí iPhone přes USB, zavřete aplikaci iTunes a odpojte smartphone z počítače. Přejděte na „Ovládací panely. Správa. Služby“ a najděte v seznamu služeb Apple Mobile Device Service. Proveďte poklepáním na název služby, klikněte na tlačítko „Stop“. služba AMDS se zastaví. Dále klikněte na tlačítko „Spustit“ a nastavte typ start „Automaticky“, pokud tam byla nějaká jiná hodnota. Nyní posílat PC pro restartování a pokusu o připojení iPhone znovu.

V některých případech se nesprávná práce služby souvisí s konfliktem s ochranným softwarem (firewall, antivirusy). Snažte se zakázat nebo znovu nainstalovat, po které kontrole viditelnosti připojeného smartphonu.

Co dělat, pokud počítač nevidí iPhone jako vyměnitelný disk

Hlavní důvody, proč iPhone není definován jako jednotka flash (vyměnitelný disk), jsou následující problémy:

Je realistické opravit situaci, je důležité zjistit, co způsobilo chybu. Poškozený kabel bude vyžadovat náhradu. S přerušeným USB portem můžete použít další cenově dostupný. V případě softwarových problémů restartujte zařízení, počítače nebo přeinstalujte softwarové komponenty Apple prostřednictvím ovládacího panelu. Pokud výše popsané tipy nepomohlo a notebook nevidí iPhone přes USB, je nutné diagnostikovat telefon v servisním středisku Apple.

Práce s hardwarem

Kupodivu, nejčastější příčiny, proč se počítač nepřipojuje s iPhone nebo iPad, jsou spojeny s vybavením. Proto potřebuji vizuální kontrolu.

Kontrola porty pro iPhone

Za prvé, musíte vyčistit všechna hnízda a nanousb od odpadků, pokud vidíte, že jsou špinavé. Někdy nejmenší prachové částice jsou jediná věc, která brání dílo iTunes. Ujistěte se, že porty v počítači a smartphonu čisté, zkuste se znovu připojit.

Další by mělo být kontrolovat kabel. Pokud je něco špatného s vaším bleskem používaným pro připojení iPhone nebo iPadu, pak během provozu iTunes může mít přerušení. Problém bude odstraněn, pokud zařízení připojte k počítači pomocí náhradního vodiče.

Konečně byste měli zkontrolovat porty. Je možné, že jeden nebo více hnízd v počítači je poškozeno. Připojte kabel k jinému portu USB. ne na ten, který obvykle používáte. Ujistěte se, že chcete připojit svůj iPhone nebo iPad s počítačem přímo bez použití rozbočovače (HUB) USB.

Proč počítač nevidí iPhone

Správné připojení iPhone k počítači je následující:

  • V konektoru blesku na smartphonu a v portu USB v počítači je v počítači vložen speciální kabel Apple.
  • Program iTunes se otevírá v počítači.
  • Pak musíte potvrdit připojení na samotném iPhone, dotýkat se „Povolit“.

Připojení na obrazovce iPhone

Často je problém, že uživatel prostě nevšiml tento požadavek

Pokud telefon ani účtuje, pak vypočítat a vyřešit problém jednoduše:

  • Vypukl kabel. Zkus jiný;
  • Slotování blesku na smartphonu znečištěný. Snažte se opatrně vyčistit jehlovým uchem. Ne davit! Vložte jehlu hloupou stranou do slotu a pomalu propagujte hluboko, až se zlomíte do konce slotu. Pokud se vám zdá být měkký, snažte se přesně strávit jehlu přivítání a poté ji vyjměte. Pokud jste spolu s okem vytáhněte tlakový prach nebo nečistoty, pak bude řešen problém s velkou pravděpodobností;

Párátko je špatné pro tyto třídy, protože v tloušťce je obvykle více než konektor

Připojili jste smartphone a začal nabíjení, ale ne zobrazeno v iTunes. Co by mohlo být důvodem? Obvykle problém spočívá v nesprávně nainstalovaném softwaru, ale mohou existovat další faktory:

  • „Letět“ ovladače pro zařízení USB;
  • Uživatel se nedotkla tlačítka „Povolit“ na obrazovce smartphonu;
  • Používá se s nízkou kvalitou;
  • IOS verze na smartphonu a iTunes na počítači nejsou kompatibilní;
  • Venkovní řidiče pro čipovou sadu.

Znečištění a členění konektoru iPhone

Telefon se nepřipojuje k počítači, pokud je jeho nabíjecí konektor silně kontaminovaný nebo oxidován. kontakty nebudou fungovat správně. Nezávislé čištění by mělo být provedeno pečlivě pomocí párátka s bavlnou.

Pokud iPhone nevidí několik počítačů, nepomáhá výměnu kabelu USB a další metody popsané výše, s největší pravděpodobností selhal napájecí konektor v telefonu. V tomto případě musí být přístroj přičítán diagnostice v servisním středisku.

Tip: Naučte se, jak obnovit ID Apple, pokud jste zapomněli heslo z vašeho účtu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS