Proč Samsung se nepřipojí k Wi-Fi. Závěr

Telefon se nepřipojuje k Wi-Fi: Příčiny a řešení [Android]

Dnes jsou Wi-Fi sítí ztělesněny téměř všechno a všude: obytné budovy, parky, letiště, hotely a t.D. A zatímco mobilní internet je stále dostatečný a dostupný, tak či onak, pokud používáte telefon, musíte se připojit k těmto sítím Wi-Fi.

Lupu je, že přibližně každé 10. připojení z telefonu končí selhání.

Ve skutečnosti jsem se rozhodl „ostříhat“ téma dnešního článku o tomto problému (čím více otázek je spousta otázek). Poznamenávám, že se jedná o obavy v článku bude tato zařízení, která probíhají Android (Android).

Poznámka!

Mimochodem, mnoho lidí si stěžuje na telefon z baterie příliš malé.

Pokud chcete vědět, protože to, co může baterie rychle posadit, eliminovat tyto důvody a zvýšit životnost baterie smartphonu, doporučuji tuto poznámku

Jak zjistit: problém v tabletu nebo v routeru

Důvody, proč Smartphone nebo tablet s Android se nepřipojí k Wi-Fi routeru, poměrně málo. Řešení tohoto problému také často leží na povrchu.

 • Bezpečnostní problém Problém. Systém Android uloží všechny zadané heslo ze sítě, i když je nesprávný. Když je název sítě (SSID router) skrytý majitelem a není vydán v seznamu dostupných sítí, a připojení Android se přidává příkazem „Ostatní síť“, neplatné heslo může být překážkou: v nejlepším případě, Systém Android zobrazí chybová zpráva a výzva Zadejte heslo WPA.2 znovu, nejhorší. nespočet pokusů o připojení nebude mít žádný výsledek. Vymažte nastavení pro tuto síti, zadejte heslo směrovače a znovu připojte zadáním správných dat.
 • Špatné nastavení směrovače. Režim síťového šifrování, například WPA2-AES, nemusí být podporován verzí Android. Změňte podtyp šifrování na TKIP nebo aktualizaci / Změnit verzi Android. Problémem může být také v nesprávných nastavení DHCP (je specifikováno příliš malé adresy fond), ostrý limit počtu současně připojených zařízení, mac filtru. Opravit vše, co interferuje s gadgetem.

Nejmodernější šifrovací protokol je WPA2-PSK (AES), ale není podporován všemi verzemi Android

proč, samsung, nepřipojí, wi-fi

Zyxel Armor Z2 Router s dvoujádrovým procesorem je speciálně navržen tak, aby udržoval sítě s velkým počtem vysílaného streamovaného videa nebo pravidelně vodivých počítačových her

Že pokud je smartphone podporován Wi-Fi, ale přestal vidět síť routeru?

Pokud telefon může přesně pracovat s Wi-Fi v obou kapelách, musíte identifikovat důvody, proč nevidí žádnou síť z routeru ve vašem bytě. Nebo předtím, než jsem viděl, ale zastavil se. Problém může být jak na straně smartphonu a směrovače.

 • Chcete-li začít, doporučil bych jen restartovat telefon.
 • Vedle stejného s routerem.
 • Pokud chyba zůstane, zkuste najít síť z jiného zařízení, například notebook. Pokud je viditelný, problém je stále v telefonu. Jako možnost. Nastavení resetu můžete provést továrně. Zároveň se domnívají, že poté budou vymazána všechna data z ní.
 • Pokud jiné miniaplikace nemohou vidět vaše domácí sítě Wi-Fi v bytě, je zřejmé, že zdrojem chyby je router.

Řešení důvodů

Je logické předpokládat, že je nutné tyto problémy vyřešit, takže vám řekneme, jak to udělat.

 • Problém nezaplaceného internetu je vyřešen poměrně a rychle, takže by se neměl zastavit;
 • Pokud jde o případ, kdy je napsán: bez přístupu k internetu. Existují dvě možnosti pro rozvoj událostí. První věc, kterou můžete udělat, je povolit a vypnout modem. Protože to může být často, že nastavení modemu se může mírně změnit, a to docela jednoduchý postup, podivně, pomáhá. Pokud to nepomohlo, stojí za to volat operátora;
 • Infinite Získání IP adresy:
 • Stejně jako ve všech případech se zpočátku doporučuje restartovat modem nebo router. Ne vždy může vyřešit problém, ale zkusit v každém případě, nebude trvat dlouho;
 • Druhý, který se doporučuje, je stáhnout speciální aplikaci, která je bohužel pouze pro Android, nazvaný Wi-Fi Fixer. Ale znovu neexistuje pravděpodobnost, že vám určitě pomůže v tomto problému;

Také se můžete pokusit zaregistrovat statickou adresu IP. Ale zároveň může být problém s využitím Wi-Fi na jiných místech. Protože před použitím ostatních Wi-Fi budete muset odstranit adresu;

  Stejně jako ve všech případech může být problém, že je nutné restartovat modem nebo router. Vždy se doporučuje, i když apelovat na pomoc provozovatele;

Také tento problém může vzniknout vzhledem k tomu, že bylo zadáno nesprávné heslo, je nutné jej zkontrolovat, nebo ji znovu zavést;

Proto kromě obvyklých tipů z hlediska restartování routeru existuje řada skutečně užitečných a více

 • Chcete-li začít, měli byste zvolit správnou oblast, jít do nastavení směrovače. Existuje možnost, že je to celá věc;
 • Samozřejmě nebude nadbytečný zkontrolovat, jak správně vaše heslo Wi-Fi;

Restartování směrovače

Mnoho lidí se diví: Proč se nemohu připojit k internetu a co je třeba udělat, aby to vyřešilo. Existuje jeden postup, který může každý člověk udělat, je to, kdo restartuje router. Může pomoci v mnoha problémech, když se telefon nepřipojuje k domácímu wi-fi, protože může pomoci přizpůsobit routeru.

Restart může být proveden několika způsoby:

 • Na každém směrovači je resetovací tlačítko, se kterým můžete restartovat. Za tímto účelem je nutné udržet to více než pět sekund a pak zapnout router. Proč ne více než pět sekund? Vzhledem k tomu, jinak můžete provést reset nastavení, což pravděpodobně bych nechtěl nikoho;

To jsou hlavní způsoby, jakým můžete restartovat. Je to opravdu docela jednoduché, ale rád bych poznamenal, že první metoda je nejvyšší kvalita a zároveň také jemný pro samotné zařízení.

Odstraňte staré připojení

Také jedna z řešení problémů s připojením k Wi-Fi lze odebrat přísně spojené. Současně získáte schopnost renovat na Wi-Fi a zadejte heslo, dá vám možnost přeinstalovat všechny parametry a je možné vyřešit problém s připojením telefonu do sítě.

Problém je vyřešen hlavně kvůli skutečnosti, že při odebrání starého připojení jsou všechna nastavení Wi-Fi odstraněny, což vám umožní přeinstalovat nastavením nových nastavení.

To vše naznačuje, že můžete pracovat s sítí. To však neznamená, že tímto způsobem můžete vyřešit jakýkoliv problém. To je pouze jeden ze všech možností.

Změňte kanál v routeru

Změnit kanál v routeru je, když jste začali mít trvalé problémy s připojením k Internetu. Protože to může být, že dva směrovače pracují na jednom kanálu a pak je to proto, že existují takové interference. Pokud často máte podobné problémy s připojením, pak je to přesně to, co je třeba udělat.

Také existuje možnost, že ze stejného důvodu může být takový problém: Wi-Fi pracuje pouze v jedné místnosti, a pak se chytí, ale internet není stahovat stránky. Může být způsoben rušením, které vznikají z jiných zařízení. Změna kanálu se tedy stojí za to, zejména proto, že nic nebude určitě.

Připojení hesla

Pravděpodobně vše je jasné, co je heslo pro připojení a proč je potřeba. Používá se, který se může připojit k Wi-Fi jakékoli síti. Použití internetu závisí také na správnosti tohoto hesla.

Mnozí se doporučuje, pokud je to nutné, řešit problémy s připojením hesla, protože problém může být v tomto.

Zkontrolujte adresy Mac a IP

IP adresa je to, co je přiřazeno k zařízení po připojení k Internetu. Kontrola MAC a IP adresy musí být provedeny, protože je přesně hlavním problémem nepřítomnosti internetu v zařízení.

Televize vidí síť Wi-Fi, ale nepřipojuje se: Chyba

Zkontrolujte název sítě a heslo pro přístup k ní (mám jednoho přítele tvrdohlavého chtěl se připojit k síti Wi-Fi souseda (síť byla zavolána téměř stejně). Je velmi výhodné používat mobilní telefon s podporou Wi-Fi.

Obecně platí pozornost kódu chyb (pokud se zobrazí) a jeho popis. V některých případech vám pouze tento kód umožňuje dostat se do „pravdy“ (zejména v případě, že jsou povoleny chyby ve vývojáři).

Dále zkontrolujte nastavení směrovače (karta Nastavení bezdrátového nastavení / „Bezdrátová nastavení“). Má název sítě Wi-Fi a heslo, které zadáte při pokusu o připojení televize?

Mimochodem, jako diagnóza by doporučila změnu názvu sítě a jejího hesla. Po, okamžitě zkuste připojit televizor (jako první zařízení) na těchto upravených datech.

Kromě toho věnujte pozornost sekci „Control Control“ (Control šířka pásma „). Pokud je v modelu směrovače podobná volba. v některých případech může začít blokovat přístup k Internetu do určitých zařízení (v t.C. a televize).

proč, samsung, nepřipojí, wi-fi

Pokud nevíte, jak jej vypnout (nebo vůbec, nenajdete ji). zkuste resetovat nastavení směrovače ve výchozím nastavení.

Ovládání šířky pásma (Router Tenda jako příklad)

V některých případech „NEPOUŽÍVEJTE“ Chcete-li nainstalovat staré nastavení síťového připojení (pokud bylo připojeno dřívější televizor s jinou síť). Chcete-li přesně eliminovat důvody, které jsou s tím spojeny, doporučuje se pro diagnostické účely resetovat parametry televizoru:

 • TVS LG menu následujícím způsobem: „Nastavení. dodatečně. Všeobecné. Resetovat nastavení do továrny „;
 • TV Samsung: „Podpora. Samo-diagnóza. Resetovat „(viz. Screenshot níže).

Mimochodem, když bude reset nastavení televizoru vyčistit nejen parametry sítě, ale také seznamy televizních kanálů. Budete muset znovu konfigurovat.

Zkuste namísto obvyklého připojení k síti Wi-Fi (se vstupem v režimu ručního hesla) použijte technologii WPS. Pokud mluvíme krátce: pak stisknutím speciálu. Tlačítko na routeru Wi-Fi a televizoru se automaticky připojují k sobě.

Výhodně?! Nepochybně! Kromě toho, v takových případech, jak naše. šetří spoustu času!

  Nejdříve musíte jít do televizních nastavení a povolení WPS;

Tlačítko WPS na různých modelech routeru (možnosti rozvržení)

Pomoci!

WPS tlačítko na wi-fi routeru: proč je potřeba a jak jej používat. https: // ocomp.INFO / WPS-KNOPKA-NA-WI-FI-ROUTERE.html

Pokud všechny výše uvedené výsledky nedávaly výsledku, je možné, že dočasné opatření provedete připojení televizního připojení k telefonu nebo počítači (který je Internet).

To vám umožní zobrazit filmy a fotografie (které jsou na nich uloženy), hrát počítačové hry na velké obrazovce, přišou na internetu, při pohledu na internetové stránky v plné velikosti.

Dvojice článků pro připojení a konfiguraci LED níže.

Ve vzácných případech chyby nesprávného provozu televizoru s internetem může být firmware (t.E. Software, který je instalován v zařízení). Chcete-li tuto defekt vyřešit. musíte si stáhnout správný firmware z webu výrobce a aktualizovat jej.

Upozorňuji, že tento postup je často důvodem pro selhání záručního servisu (navíc může způsobit členění televizoru).

Další informace o televizním firmwaru: https: // www.Samsung.com / ru /

TV se nepřipojí k wi-fi routeru, i když to vidí

V situacích, kdy Samsung Smart TV se nepřipojuje k internetu přes Wi-Fi, používají se další způsoby, jak vyřešit problémy:

 • Restartování celého systému;
 • Televizní přijímač se vrátí do továrny, počáteční nastavení;
 • Aktualizovaný televizní software;
 • Stav modulu a přístroj je zkontrolován;
 • Chyby DNS hledají;
 • Veškeré informace pro vytvoření páru jsou zadány v ručním režimu.

Důležité! Někdy jsou otázky s výkonem spojeny s poruchami v routeru. V tomto případě musíte zkontrolovat zařízení pro přítomnost mechanického typu poškození.

Zkontrolujte fyzický stav adaptéru

Soukromé případy Při připojování televize na Wi-Fi

Ve většině případů jsou problémy s připojením vyřešeny instalací vhodných nastavení, ale někdy existují soukromé situace, které také vyžadují řešení:

 • Samsung TV je automaticky připojen k síti někoho jiného (souseda) a neumožňuje připojení k domovu. V tomto případě budete muset obnovit sítě v místní síťové nastavení a aktualizovat vyhledávání všech dostupných připojení Wi-Fi. Po zobrazení potřebné sítě se připojte.
 • Vyrazí chybu pouze v samostatných aplikacích. Pokud televizor online běží hladce, ale systém resetuje připojení při pokusu o otevření, například YouTube, budete muset obnovit nastavení televizoru, a pokud je třeba aktualizovat firmware, který chcete odstranit selhání softwaru.
 • TV se připojuje k síti a okamžitě znovu doporučí připojení. Zdá se, že problém spočívá v nastavení bezpečnosti signálu. Musíte otevřít nastavení routeru a nastavit typ zabezpečení WPA2-PSK.
 • Nestabilní připojení, internetová rychlost „skoky“. V tomto případě může být problém buď ve správnosti routeru, nebo poskytovatelem. Pokud jsou „Drawdors“ pozorovány na všech zařízeních, měli byste se obrátit na poskytovatele internetu.

Navzdory pohodlí bezdrátového připojení zůstává klasický spojení s kabelem stále nejlepší způsob připojení Smart TV k Internetu. Kabel bude poskytovat stabilnější připojení a nebude vyžadovat žádné speciální nastavení. Jedinou nevýhodou je záležitost estetiky, jedná se o prominentní kabel, ale je vyřešen bez problémů. Existuje mnoho způsobů, jak skrýt drát tak, aby nic neodvádělo sledovat televizi.

Přístup k síti je zakázán

Pokud se taková chyba zobrazila, zkontrolujte připojení Mac v nastavení zabezpečení směrovače (řízení přístupu). Existují bílé a černé seznamy adres MAC (individuální sériová čísla) router. Jejich dostupnost závisí na modelu zařízení.

Přejděte do „Nastavení“ telefonu a vyhledejte sekci „na telefonu“. Jděte tam a klikněte na položku „Obecné informace“. Zobrazí se řetězec „MAC adresa Wi-Fi“.

Přidána nová značka, prázdná značka na počest a Huawei: Co je to, jak odstranit

Chcete-li vyloučit problém s připojením, v routeru se deet deaktivujete režim omezení mac-filtr výběrem položky „Zakázáno“ položky ze seznamu.

Nyní restartujte router, a pak smartphone, takže změny vstoupí v platnost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS