Proč se SMART TV sám vypne a zapne. Časovač je povolen

Proč se SMART TV sám vypne a zapne

Pokud se televizor zapne a okamžitě vypne, což může být důvod? Zvažte takovou situaci v našem článku. Budeme také diskutovat o metodách pro boj proti uvedeným otázkám.

Kromě toho naleznete v článku hodnotných doporučení, jak se s tímto problémem vypořádat v budoucnu a co dělat, aby se tomu zabránilo.

Moderní technika je postupně komplikovaná. Někdy se to stane, že z důvodu krátké poruchy nebo nesprávného nastavení, televizor může spontánně vydělat. Proč se tohle děje?

Je zajímavé: Co je lepší vybrat televizi v kuchyni?

Proč se televizor sám vypne?

Nejoblíbenější důvod, proč televizor je spontánně zakázán, je rozbití tlačítka napájení. Kvůli tomu se může okamžitě vypnout po zapnutí. Ve starých modelech je tlačítko stisknuto dolů. Opatrně zkontrolujte tlačítko napájení.

Nejčastější důvody, pro které se televizor obrací sám: přítomnost cizích objektů vedle tlačítka napájení, externí zařízení připojená k televizoru a nastavení. Pokud je tlačítko napájení uvízlo, vyčistěte dálkové ovládání.

Prevence

Jakýkoliv problém je snazší předcházet než odstranění. Chcete-li rozšířit životnost televizoru, postupujte podle následujících pravidel:

  • Vymazat prach z obrazovky a případ pravidelně.
  • Sledujte, že uvnitř s TV byla normální vlhkost.
  • Neinstalujte pochybné programy.
  • Pravidelně aktualizovat. \ T.
  • Neumožňují kapky nebo jiné mechanické dopady na televizi.

Je to převážně vyloučeno příčinou spontánního vypnutí televizní strany může být nezávisle. Nejčastěji problém způsobí poruchu ovládacího panelu nebo aktualizací softwaru. Proto, při práci s strojním zařízením, buďte opatrní a nezanedbávejte pravidla provozu.

Problémy s softwarem

Softwarové problémy mohou být také příčiny samočinného odpojení a zařazení. To se týká převážně s inteligentní televizními zařízeními, a konvenční zařízení mohou podléhat takové situaci.

Časovač spánek

Časovače jsou asistenti softwaru pro automatizaci televizního použití a úspory energie. Jejich nastavení může způsobit určité potíže uživateli. Stačí však procházet pokyny pro správu televizoru a najít nastavení „Hodiny a časovače“ pro vypnutí časovačů, nebo je konfigurovat pohodlným způsobem.

Neúspěšný firmware

Starý firmware nebo neúspěšný pokus o aktualizaci softwaru může provést složitější programový problém. V takových případech začíná shromažďovat nejen funkci zapnutí a vypnutí, další problémy se vyskytují: Inteeis chyby, zakřivení obrazu a tak dále.

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte stáhnout a nainstalovat nový firmware z webu výrobce. Veškerý provoz trvá několik minut. Budete potřebovat pouze flash disk 4 GB a více.

    Jít na oficiální místo společnosti Samsung. Ve vstupním poli předepisujeme televizní model a vyberte jej v zobrazeném výzvě.

Na stránce podpory vyberte svůj televizní model

V části „Stahování a příručky“ stáhněte si firmware pro svůj model

Rozbalte všechna data na disku

Vložte jednotku do odpovídajícího konektoru

V bodě „Podpora“ Point spusťte „Aktualizovat podle“

proč, smart, vypne, zapne, časovač

Očekáváme konec procesu a vyplněním restartování televizoru

Oprava problému se spontánním zapnutí a vypnutí televizoru Samsung je k dispozici doma bez zvláštní pomoci. Existují však situace, kdy je lepší kontaktovat servisní středisko nebo opravit workshop, určitě řešit technickou otázku a odstranit problém.

Eliminace selhání

Takže se to nestane, jen aby zjistil nastavení zařízení. V nabídce TV jsou obvykle uvedeny všechny hlavní technologie, které jsou v modelu. Můžete také změnit a konfigurovat dostupné funkce.

Ihned to stojí za to říkat, že příčina tohoto chování zařízení může být dalším problémem. Problémy s elektrickými sítěmi mohou například vést k chybám. Pokud je zásuvka špatná kvalita nebo nespolehlivá, může sloužit nestabilní elektrické napětí, které ovlivní výkon televizoru.

V tomto případě musíte zkontrolovat napětí. Chcete-li to provést, musíte buď pozvat specialisty nebo získat speciální zařízení, které zobrazí současnou stabilitu.

Wi-Fi zmizí

Bezdrátové problémy s připojením na připojení k internetu se mohou vyskytnout nejen z důvodu rozbití adaptéru Wi-Fi, ale také kvůli selhání softwaru, nesprávně zadaných nastavení. Není možné vyloučit skutečnost, že příčinou problému byl marchutizer. Zkuste se připojit k domácí síti pomocí jiných zařízení, například smartphone. Pokud vše funguje, LCD TV Smart TV vyžaduje nahrazení modulu Wi-Fi, k tomu kontaktujte servisní středisko.

Smart TV. poměrně složité zařízení, které je vybaveno operačním systémem. Jedná se o operační systém, který může být hlavním důvodem, který ovlivňuje spontánní odpojení televizního zařízení.

Problémy se softwarem se často vyskytují v důsledku nesprávných továrních nastavení nebo nainstalovaných programů třetích stran. Chcete-li defekt vyřešit, uživatel bude muset přeinstalovat software. Chcete-li to provést, přejděte na oficiálních stránkách výrobce, stáhněte si firmware pro konkrétní model, načtěte jej na USB Flash Drive a vložte přenosný disk do USB portu televizoru. Dále pomocí ovládacího panelu požadované přejdete na nastavení televizoru, vyhledejte sekci se systémovými parametry a vyberte položku Boot s externím zdrojem.

Jak rozpoznat příčinu problému

Rozpoznat příčinu problému obtížné. Za prvé, uživatel nemůže jednoduše pochopit techniku, čímž nemůže nic nezávisle dělat. Za druhé, pokud uživatel cháruje techniku, zná základy, pak nemusí pochopit důvod.

Po zobrazení problému musíte okamžitě prozkoumat za poškození. Poté, co stojí za to prohlížení dalších spojovacích systémů, od konzole, končící napájecím zdrojem a výstupem.

Pokud uživatel pochopil, že problém není v nich, stojí za to kontrolovat nastavení televizoru, více informací o tomto videu

Pokud uživatel nemohl najít příčinu nezávisle, může kontaktovat Master, který vypráví a rozhodne vše pro uživatele.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS