Recenze Apple iPad Air (2022): Nový standard pro tablety. Apple iPad Air 1

Apple iPad Air vs. iPad (2018): Který tablet Apple je pro vás pravý?

Nový iPad vzduch nahrazuje 10.5palcový iPad Pro, ale nebalí to úplně stejný úder. Je to o něco levnější, počínaje 500, ale je to mnohem dražší než 9 Apple.7palcový iPad, který začíná na 330. Pokud dnes nakupujete iPad, možná se můžete dívat na tyto dvě možnosti a pokusit se rozhodnout, které je pro vás nejlepší.

 • brejle
 • Výkon, výdrž baterie a nabíjení
 • Design a trvanlivost
 • Zobrazit
 • Fotoaparát
 • Software a aktualizace
 • Speciální funkce
 • Cena
 • Celkový vítěz: Apple iPad Air Show 4 další položky

Jsme tu, abychom pomohli s rozpadem specifikací a úplnému vysvětlení všeho, co odlišuje tyto dva tablety Apple.

brejle

iPad (2018) iPad vzduch
Velikost 240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 palců) 250.6 x 174.1 x 6.1 mm (9.87 x 6.85 x 0.24 palců)
Hmotnost 469 gramů (16.8 uncí) 456 gramů (16.1 oz)
Velikost obrazovky 9.7 palců 10.5 palců
Rozlišení obrazovky 2 048 x 1 536 pixelů 2 224 x 1 668 pixelů
Operační systém iOS 12 iOS 12
Úložný prostor 32 GB, 128 GB 64 GB, 256 GB, 512 GB
Slot karty microSD Ne Ne
Služby Tap-to-Pay Ne Ne
Procesor Apple A10 Fusion Apple A12 Bionic
RAM 2 GB TBC
Fotoaparát Zadní 8MP, přední 1.2MP Zadní 8MP, přední 7MP
Video 1 080p při 30 snímku, 720p při 120 snímků 1 080p při 30 snímku, 720p při 120 snímků
Bluetooth verze Bluetooth 4.2 Bluetooth 5.0
Porty Blesk Blesk
Senzor otisku prstu Ano Ano
Voděodolnost Ne Ne
baterie 8 827 mAh TBC
Aplikační trh Apple App Store Apple App Store
Podpora sítě Všichni hlavní dopravci (pouze buněčná verze) Všichni hlavní dopravci (pouze buněčná verze)
Barvy Stříbro, zlato, vesmírná šedá Stříbro, zlato, vesmírná šedá
Cena 330 plus 500 plus
Koupit od Amazonka Jablko
Zkontrolujte skóre 4.5 hvězdiček 4 hvězdy

Výkon, výdrž baterie a nabíjení

IPad 2018 má uvnitř procesor Fusion A10, což je stejný čip, jaký najdete v iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Nový iPad Air má bioninický procesor A12, což je to, co pohánělo iPhone XS, XS Max a XR. O několik generací později je A12 mnohem rychlejší a efektivnější. Zatím nevíme, kolik RAM je ve vzduchu iPad, ale pravděpodobně to bude více než 2 GB v iPadu 2018. Novější iPad bude mnohem rychlejší načíst aplikace a bude schopen zacházet s graficky náročnějšími hrami.

Apple naznačuje, že můžete očekávat až 10 hodin smíšeného použití z jedné z těchto tablet. Oba se dobíjí přes port Lightning a nepodporují bezdrátové nabíjení.

Vítěz: Apple iPad Air

Design a trvanlivost

Návrhy těchto dvou tablet jsou skutečně velmi podobné a jasně patří do stejné rodiny. IPad Air je o něco větší a nabízí 10.5palcová obrazovka na 9 iPad 2018.7palcová obrazovka. Najdete rámečky horní a dole, dotykové ID a hliník zpět ve stejném výběru stříbra, zlata nebo vesmíru šedé. IPad Air je přesně stejný design jako odchozí 10.5palcový iPad Pro.

Neexistuje žádné hodnocení odolnosti vůči vodě a oba budou mít prospěch z dobrého případu ochrany.

Zobrazit

Hlavní kamery jsou přesně stejné na papíře, oba hodnoceny na 8 megapixelech. Podporují HDR, živé fotografie, režim burst a řadu dalších praktických doplňků. V okolí frontu má iPad 2018 slabý, 1.2-megapixelový fotoaparát, zatímco iPad Air má 7-megapixelovou přední kameru pro lepší volání času na obličej a vynikající selfies.

Все что надо о iPad 10

Vítěz: Apple iPad Air

Software a aktualizace

IPad Air začíná z 500 pro verzi 64 GB Wi-Fi a jde na 780 pro model Wi-Fi a buněk s 256 GB úložného prostoru. IPad 2018 vás bude stát 330 za verzi 32 GB s Wi-Fi a pro 128 GB model bude až 560 s Wi-Fi a mobilním připojením. Oba jsou k dispozici přímo od Apple, mnoha maloobchodníků a široké škály dopravců.

Celkový vítěz: Apple iPad Air

Apple iPad Air je zde jasným vítězem, ale mezi těmito tabletami není obrovská mezera. Pokud zaplatíte dalších 170, dostanete o něco větší a o něco lepší obrazovku, vylepšenou kameru směřující přední stranu, více úložiště a co je nejdůležitější, mnohem rychlejší výkon. Zda to stojí za to, záleží na tom, jak máte v úmyslu použít iPad. Pokud se chystáte číst, sledujte filmy, možná hrajte nějaké příležitostné hry, pak si ušetřete nějaké peníze a zachytit iPad 2018. Pokud hodně používáte čas obličeje a chcete hrát náročné hry, pak iPad Air ospravedlní další investici.

Doporučení editorů

Simon Hill je zkušený technologický novinář a editor, který miluje všechny věci Tech. V současné době je přidružený mobil…

Je možná příliš snadné odmítnout iPad Pro jako legitimní herní tablet. Koneckonců, je těžké uvěřit i 12.9palcový tablet může držet svíčku na něco jako PlayStation 5 nebo Xbox Series X. Přestože však hry určitě hrají na větší obrazovce hezčí, iPad Pro nabízí interní interní jako nejlepší konzole videoher a zároveň vám dávají svobodu vzít si své hry téměř kdekoli.

Koneckonců, nejnovější modely iPad Pro (2022) se balí v šíleně výkonném procesoru Apple M2-stejný čip použitý v Apple MacBook Air a 13palcové MacBook Pro. Nabízí více než dostatek představení i pro nejnáročnější hry. V kombinaci s hardwarovou grafikou a podporou nejnovějších herních ovladačů Apple’s Metal 3 je docela těžké najít název hry, který tablet Apple nedokáže zvládnout-a je tam

Ačkoli podpora pro CarPlay a Android Auto přichází každý rok na více vozidel, spousta starších aut je stále na silnici. Naštěstí nepotřebujete nejnovější zvonky a píšťalky, abyste mohli používat smartphone na silnici; Stále existuje spousta možností, jak udržet váš telefon viditelný a přístupný na palubní desce, takže jej můžete použít k navigaci do cíle nebo jednoduše udržet své oblíbené seznamy skladeb na cestě na dosah ruky. To je místo, kde se hodí nejlepší úchyty pro iPhone aut.

S tolika držáky automobilů na výběr, může být obtížné najít ten pravý. Nejsou všichni stvořeni rovnocenní a navíc se musíte rozhodnout, zda je nejlepší namontovat telefon na vrchol palubní desky, zavěsit jej z jednoho z vašich průduchů nebo ho namontovat jiným způsobem. Vaše možnosti se budou lišit v závislosti na značce a modelu vašeho vozidla, jakož i na osobních preferencích, ale náš seznam vám pomůže vést správným směrem, abyste mohli začít. Je tu něco pro téměř všechny. od sofistikovaných magnetických nabíjecích doků až po jednoduché držáky husích, které můžete vložit do držáku poháru.

Apple iPad je nejlepší tablet a nalezení toho správného pro vás je snadné, protože Apple má rozsáhlý rozsah za různé ceny. Psaní na dotykové obrazovce je překvapivě tekuté a přirozené, ale není nic jako fyzická klávesnice pro provedení práce rychle a efektivně. Během naší recenze víme ze zkušeností, když jsme napsali více než 7 000 slov na iPad Pro 2020 a Magic Kyláždě Apple Magic.

Ale jaká je nejlepší klávesnice iPad? Naše doporučení zohledňují váš rozpočet a který model iPadu můžete vlastnit, aby pomohli vyhladit přechod mezi relaxací s Netflixem na zuřivou práci na slovním dokumentu, když sedíte u svého stolu. Držte se na konci článku, kde najdete informace o alternativních klávesnicích, které nejsou součástí případu, nebo přímo související s iPadem.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Nový iPad Air zabalí napájení M1 do tenkého a lehkého tabletu

Tom’s Guide Verdict

Nový iPad Air zastíní svého předchůdce díky svému výkonnému čipu M1, přední kameře 12MP s středovým stádiem a připojení 5G. Nastavuje nový standard pro ultratenké tablety a je jednou z nejlepších tablet z roku 2022.

Klady

 • Tenký a elegantní design
 • Ostrý, barevný displej
 • Rychlý výkon poháněný M1
 • Dlouhá životnost baterie
 • Pevné 12MP kamery

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

OS: iPados 15.4 CPU: M1 RAM: 8 GB Úložiště: 64 GB, 256 GB Displej: 10.9palcová (2360 x 1640 pixelů) Kapalina Front a zadní kamery: 12MP široký (f/1.8) Video: Až 4k až 60 FPS bezdrátového připojení: Wi-Fi 6, Volitelná 5G baterie: 10 hodin 9 minut (testovaná) Velikost: 9.7 x 7 x 0.Hmotnost 24 palců: 1 libra cena: 599

Jsem velkým fanouškem nového Apple iPad Air (599 na začátek). Myslel jsem, že jeho předchůdce, iPad Air 4 (2020), byl jedním z nejlepších tablet na trhu, ale tento nový model 2022 je krok nad.

Nejedná se však o revoluci: Apple si zachoval základní podobu a funkci předchozí iterace. A pokud jde o každodenní použití, změny se mohou zdát jemné. Ale upgradovaný čip M1 pohánějící tuto pátou iteraci iPad vzduchu označuje pozoruhodný krok vpřed.

Díky přidání M1 je iPad Air 2022 téměř na stejné úrovni. To neznamená, že vzduch je nyní pro náhradou, ale mezera u moci je výrazně menší. To spolu s relativně cenově dostupnou počáteční cenou 599 může učinit tento nový iPad Air přesvědčivější než iPad Pro pro nakupující zaměřené na rozpočet, kteří stále chtějí nejlepší iPad, jejich peníze si mohou koupit.

V této recenzi iPad Air 2022 projdu to, co dělá iPad Air 5 jeden z mých nových oblíbených tabletů a proč je to nyní jeden z nejlepších tabletů, které si můžete koupit. Porovnám to také s jeho předchůdcem a iPad Pro, abych zjistil, jak to měří. Je pro vás nový vzduch iPad? Číst dál.

Recenze Apple iPad Air (2022): Datum a cena vydání

IPad Air 5 (2022) vydává ve Spojených státech 18. března s počáteční cenou 599 pro 64 GB konfiguraci s Wi-Fi a přichází podle vašeho výběru 5 barev: modrá, růžová, fialová, hvězdná a vesmírná šedá. Za získání modelu Wi-Fi s 256 GB můžete zaplatit 749, nebo zaplatit stejnou cenu za 64 GB model s Wi-Fi a 5G Cellular Connectivity. Můžete získat jak rozšířené 256 GB úložiště, tak 5G připojení v nejvíce vyzdobeném modelu, který přichází na 899.

Letos od Apple není žádná cena, protože nový iPad Air stojí stejně jako model 2020, když se spustil. Standardní iPad 2021 (počáteční cena 399) stojí 609, pokud si jej koupíte s 256 GB a Wi-Fi buňkami. 11palcový iPad Pro začíná na 799 a za 899 (cena vysílaného iPad Air 5) si můžete koupit jeden s 256 GB úložného prostoru a Wi-Fi.

Zkontrolovali jsme modrý iPad vzduch s mobilním konektivitou Wi-Fi a 256 GB úložiště. Naše jednotka také přišla s řadou příslušenství, včetně magické klávesnice (299) a Apple Pencil 2 (129), které se prodávají samostatně.

Recenze Apple iPad Air (2022): Návrh

Nový iPad Air měří 9.7 x 7 x 0.24 palců a váží 1.02 liber, což je stejné jako předchozí model a 11palcový iPad Pro. Sportuje 10.9palcová obrazovka a port USB-C pro nabíjení a periferie.

Miloval jsem design iPad Air 4, takže jsem rád, že ho Apple nezměnil pro nejnovější model. Tablet je věrný svému „vzduchovému“ přezdívce tím, že je super světlý, nemluvě o extrémně přenosném. Kouzelná klávesnice váží trochu přes libru, ale pro většinu to nestačí významný rozdíl.

Mohl bych si stěžovat na nedostatek konektoru pro sluchátka, ale protože většina zařízení vykopává přístav ve prospěch bezdrátových řešení, není to velký problém. Také nemůžu dohadovat o tomto tabletu pouze jeden port USB-C. Nemá to být připojeno ke spoustě externích zařízení, i když byste vždy mohli použít dongle.

Recenze Apple iPad Air (2022): Displej

IPad Air 5 má 10.9palcový displej kapaliny s rozlišením 2360 x 1640 pixelů-což je totožné s iPad Air 4. Byli jsme ohromeni displejem starého modelu, protože na relativně malé obrazovce doručil ostrou kvalitu obrazu. Naše jediná menší kritika byla, že obrazovka mohla být trochu jasnější. Vzhledem k těmto faktorům jsem měl velmi zájem vidět, jak je displej současného iPad Air ve srovnání se starším modelem.

Podle našeho testu jasu, který zahrnuje použití lehké pistole, se iPad Air 5 vrcholí na 484 nits s adaptivním jasem. To odpovídá normálnímu iPadu (484), ale je menší než iPad Pro (571 nits). Nový iPad Air je však jasnější než jeho protějšek posledního generace, který vrcholil na 440 nits jasu.

V našem laboratorním testování se displej iPad Air 2022 zakryl velmi dobrým 111.8% barevného gamut SRGB a 79.2% barevného prostoru DCI-P3. Přesnost barev je vynikající se skóre delta-e 0.29, kde 0 je perfektní. Naproti tomu 11palcový iPad Pro Hit 113.1% spektra SRGB, zatímco vzduch posledního generace produkoval 102.9% barevného spektra SRGB.

Barvy se objevují na nové obrazovce iPad Air a vizuální detaily se snadno rozeznají. YouTube, Twitch a programy na streamovacích službách, jako je Netflix, vypadají skvěle na relativně malém iPad Letecké obrazovce. Pro mé účely je to perfektní tablet pro sledování mých oblíbených kanálů na YouTube.

Recenze Apple iPad Air (2022): Výkon

Nový iPad Air zabalí čip M1, díky čemuž je druhý tablet Apple, který po iPad Pro 2021 sportuje výkonný čip společnosti. Tato injekce M1 je hlavní věcí, která odlišuje nový iPad vzduch od předchozího modelu. Jak jsme viděli s profesionály iPadu 2021, čip M1 může poskytnout iPadu pozoruhodnou podporu ve výkonu a energetické účinnosti. Ale kolik rozdílu dělá čip M1 v iPad Air 5?

IPad Air 5 získal působivé 7 151 na Geekbench 5 General Multi-Core Test. Toto Trouses skóre 4 262 iPad Air 4. To však zcela nedosáhne ani nepřesahuje 7 293 vydělaných loňským 11-palcovým iPad Pro. Přesto je jasné, že čip M1 je monstrum čipu, zejména ve srovnání se starým A14 Bionic, který poháněl iPad Air 2020.

Otevřel jsem 15 různých karet v Google Chrome a běžel HBO Max, abych zjistil, zda bych mohl udělat iPad Air 5 Flinch. Tablet se zasmál a držel se bez hůl. Také jsem vystřelil dopad Genshin a byl jsem potěšen, když jsem viděl, jak udržuje konzistentní snímku během mého krátkého přehrávání.

Řádek 0. Buňka 0CenaZobrazitprocesorÚložný prostorFotoaparátBezpečnostníPodpora tužkyHmotnostPortyPřipojení
iPad Air (2022) iPad Pro (2021) Galaxy Tab S8
599 799 699
10.9palcová (2360 x 1640 pixelů) Kapalina 11 palců (2388 x 1668 pixelů) 11-palcový (2560 x 1600) 120Hz LCD displej
M1 M1 Snapdragon 8 Gen 1
64 GB, 256 GB 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1TB, 2TB 128 GB/256 GB
12MP široký (f/1.8) (přední a zadní kamery) 12MP široký (f/1.8), 10MP ultra široký (f/2.4) (zadní) / 12MP široký (f / 1.8), 10MP ultra široký (f/2.4) (přední) 12MP (přední), 13MP/6MP (zadní)
Dotkněte se id ID obličeje Senzor otisku prstu
Apple Pencil (2. generace) Apple Pencil (Gen 1 2) S-pen
1 libra 1.04 liber 1.1 libry
USB-C USB-C s Thunderboltem, USB-4 USB-C, microSD
Wi-Fi 6, volitelné 5G Wi-Fi 6, 5G Volitelné Wi-Fi 6e

Na 3DMark Wild Life neomezený benchmark, iPad Air 2022 skóroval neuvěřitelných 17 966 a 107.6 snímků za sekundu, ve srovnání s 8 975 a 53 fps pro iPad Air 4.

IPad Air 4 byl performant malý stroj, ale jeho nástupce posouvá věci na další úroveň v této kategorii.

Recenze Apple iPad Air (2022): Zvuk

IPad Air 5 může být malý tablet, ale přináší zvuk, který je dostatečně velký na to, aby vyplnil středně velkou místnost. Ačkoli kvalita zvuku postrádá basu a je poněkud tenká, bylo snadné slyšet každou explozi, křik a řev v Godzilla vs Kong. Zjistil jsem, že reproduktory jsou ideální pro obsah YouTube, jako je Star Talk a další kanály podobné podcastům. Hlasy vždy procházejí přirozeným a jasným.

Pak jsem se otočil na Spotify. Jistě, písně jako Trivium „Catastrophist“ a Sepultura’s „Chaos A.D.„Neznělo to tak punchy jako na správném zvukovém systému, ale pro tablet byli docela slušní. Kvalita hudby má tendenci degradovat, když je objem na 100 procent, a pro mě to zní nejlépe kolem rozsahu 60 až 75 procent.

Recenze Apple iPad Air (2022): Kamery

Už jsem to řekl dříve a já to řeknu zde: Použití břidlice k fotografování je podle mého názoru trapné. Pokud se to však pokusíte udělat s novým iPad Air, měli byste být spokojeni s kvalitou obrázků, které zachycuje.

Nový vzduchový sportovní 12MP přední kamera, což je plné 5MP více než model 2020. Nejenže budete vypadat skvěle, když se chystáte selfies. Fotoaparát směřující dozadu 12MP také pořizuje kvalitní obrázky.

Vzhledem k tomu, že tento nový vzduch iPad má ultrawide přední kameru a čip M1, podporuje funkce Apple Center Stage, která je k dispozici pouze na hardwaru Apple, jako jsou iPad Pros, iPad Mini a iPad 2021, stejně jako nové Apple Studio displej se svým Bionickým čipem A13.

To je dobrá zpráva, pokud se chcete pohybovat při provádění videohovorů, protože středová scéna se automaticky ořízne a zoom, aby vás udržovala v soustředění v rámečku, když se pohybujete před tabletem.

Kromě toho se kamera inteligentně ponoří a oddálí, pokud se k vám během hovoru připojí někdo jiný, aby je zahrnul, a inteligentně se zaměří na kohokoli, kdo mluví. Hladké posouvání kamery způsobuje, že se cítí, jako by v tabletu je malý režisér a je to úhledná funkce, která má konečně na vzduchu iPad.

Apple iPad Air (2022) Recenze: životnost baterie

Během mého osobního testování to trvalo asi 5 hodin, než se vypustila baterie iPad Air na 50 procent z plného náboje. Sledoval jsem řadu videí na YouTube, surfoval jsem na webu, zatímco jsem měl několik otevřených karet a hrál nějaký dopad Genshin. Kromě hraní videoher (něco, co nedělám na mobilních zařízeních mimo testy), se to velmi podobá tomu, jak používám tablet během normálního dne.

Na testu baterie Toma, který zahrnuje surfování na webu přes Wi-Fi při 150 nits jasu obrazovky, nový iPad vzduch trval 10 hodin a 9 minut. To je vynikající vytrvalost a o něco déle, než tvrdil Apple 10 hodin. Předchozí iPad Air 4 trval o něco delší 10:29.

Recenze Apple iPad Air (2022): Apple Pencil and Magic Keyboard

Apple Pencil 2 a Magic Keyboard jsou skvělým volitelným příslušenstvím pro iPad Air, které vám pomohou získat více ze zařízení.

S magickou klávesnicí můžete převést iPad Air na mini notebook. Základna klávesnice je dostatečně robustní, aby vám umožnila pohodlně nést tablet kolem vašeho domova při sledování obsahu. Pokud jde o klávesnici, má dostatek prostoru, který vám umožní pohodlně psát, zatímco trackpad se cítí citlivý a snadno použitelný.

Apple Pencil 2 je skvělým nástrojem pro psaní poznámek a kreslení. Je to hustá tužka, která se cítí dobře používat a pohodlně držet. Ačkoli digitální tužky stále neposkytují stejné hmatové uspokojení jako pera a tužky ze staré školy, Apple Pencil 2 dobře funguje.

I když si myslím, že obě periferie jsou skvělá, jsou docela drahé. Kouzelná klávesnice je nutností, která má být příloha, pokud chcete použít iPad Air jako mini notebook, ale 349 vás přiměje k tomu. 129 Apple Pencil měla být zahrnuta do iPad Air stejným způsobem, jakým S-Pen přichází s řadou Galaxy Tab S8.

Stále doporučuji magickou klávesnici a Apple Pencil 2 kvůli jejich užitečnosti, ale bylo by hezké, kdyby byly ceny o něco níže.

Recenze Apple iPad Air (2022): Zabezpečení ID dotyku

Pokud jste očekávali, že nový iPad vzduch bude mít ID obličeje, mám pro vás špatné zprávy. Nebylo to zahrnuto do iPad Air 2020 a to samé jde zde.

Nový vzduch iPad však stále podporuje ID Touch prostřednictvím čtečky otisků prstů zabudovanou do tlačítka napájení. Myslím, že Touch Id Security funguje fantasticky při používání Apple Pay and Hesla, a osobně řečeno, dávám přednost ID Touch Id.

Stisknutím prstu na tlačítko napájení není tak trapné jako zírání na obrazovku. Také se mi líbí, jak rychle je přihlásit se přes Touch ID. Tablety Samsung mají svou verzi dotykového ID, která funguje dobře, ale verze společnosti Apple se cítí chrlovanější.

Recenze Apple iPad Air (2022): Verdikt

Vlastním iPad (2019) a používal jsem ho rozsáhle. Ale stejně jako ten tablet je, iPad Air 5 jej nahradil jako moje každodenní břidlice. Zasáhne sladké místo mezi přenositelností a silou. Nový iPad Air 2022 je ideální pro konzumaci a vytváření obsahu a jeho počáteční cena 599 je pro mnoho lidí na dosah.

Ale pokud chcete výkonnější tablet s větší obrazovkou, nemůžete se s iPad Pro, což je stále tableta premiéry Apple. 11palcový profesionál je v podstatě stejná a téměř téměř stejnou cenu jako nový vzduch, takže zatímco náklady na obchodování jsou přiměřené, také to není moc upgrade. 12.9-palcový Pro je větší a má působivější displej 120 Hz, ale s počáteční cenou 1 099 je to velký skok ze vzduchu.

Samsung Galaxy Tab S8 je další skvělou alternativou, pokud se nechcete zabývat nákupem produktu Apple, i když to není tak silné jako iPad Air. Má však dobré kamery, skvělou výdrž baterie a stylus pero s perem bezplatně.

Celkově je nejnovější vzduch iPad téměř dokonalý tablet. I když stále existuje nějaký prostor pro zlepšení, je těžké dát tuto elegantní a mocnou břidlici dolů. Toto je pravděpodobně nejlepší tablet pro většinu lidí.

Jak zkontrolovat zdraví baterií iPadu

  Tim Brookes

@Timbrookes

 • 14. února 2023, 12:00 EDT
 • Chcete.li zobrazit zdraví baterie iPadu, otevřete nastavení údajů o analýze analytiky ochrany osobních údajů o ochraně osobních údajů a klepněte na nejnovější soubor „Analytics“. Poté vyhledejte hodnoty vedle „MaximumcapacityPercent“ a „CycleCount“, abyste získali představu o aktuálním stavu vaší baterie.

  Apple neusnadňuje prohlížení zdraví baterií na iPadu stejným způsobem jako na iPhone nebo MacBook. Naštěstí vám některá řešení vám mohou pomoci rozhodnout se, kdy je čas na výměnu baterie.

  recenze, apple, ipad, 2022, nový

  Možnost 1: Najděte maximální poplatek a počet cyklů v protokolech

  Váš iPad zaznamenává vaše maximální procento nabíjení baterie a počet cyklů baterie, který můžete použít k interpretaci stavu zdraví baterie iPadu. Chcete.li k tomu přístup, přejděte na Nastavení Nastavení ochrany osobních údajů pro analýzu Analytics Analytics Analytics Data a klepněte na nejnovější soubor „Analytics“ poblíž horní části obrazovky (E (E.G. „Analytics-2023-01-26-100006.IPS.CA.synchronizace “).

  Nyní můžete zkopírovat obsah protokolu a poté jej vložit do nové poznámky nebo jiné aplikace pro úpravu textu. Alternativně použijte možnost „Sdílet“ a odeslat ji do jiného zařízení (jako je váš Mac) a poté ji otevřete pomocí textového editoru. Nyní prohledejte informace o „MaximumcapacityPercent“ (pokud používáte Apple Notes, můžete to provést pomocí „Najít v poznámce“). Vedle tohoto štítku najdete číslo, což je vaše aktuální maximální kapacita baterie.

  Ve stejném protokolu můžete také vyhledat „CycleCount“ a najít položku s číslem vedle něj, který popisuje váš aktuální počet baterií, další faktor v celkovém zdraví baterie.

  Apple uvádí, že moderní iPady by si měly udržovat přibližně 80% celkové kapacity baterie po 1000 plných cyklech.

  Možnost 2: Použijte aplikaci třetí strany

  Pokud jste s předchozí metodou neměli mnoho štěstí, můžete místo toho použít aplikaci s názvem Imazing. Aplikace vyžaduje, abyste zapojili iPad do počítače Mac nebo Windows. Je to placená aplikace, která přichází s bezplatnou zkušební verzí, kterou můžete aktivovat.

  Stáhněte si Imazing do počítače a poté nainstalujte a spusťte aplikaci. Kliknutím na „Pokračovat v pokusu“ aktivujte bezplatnou zkušební verzi. Nyní připojte iPad k počítači a ujistěte se, že udělíte povolení pomocí výzvy „Trust“ na iPadu (a „povolení“ na vašem Mac, pokud jej používáte).

  Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

  Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

  Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

  Klikněte na svůj iPad v levém sloupci, po které následuje ikona baterie v pravém dolním rohu obrazovky. Ignorujte procento v horní části okna (to je váš aktuální poplatek) a místo toho se podívejte na další poskytnutá data, zejména „baterie efektivní Max. Nabíjení “za zobrazení vaší maximální kapacity baterie a„ cykly nabití baterií “, abyste zjistili, kolik cyklů je vaše iPad baterie dokončena.

  POZNÁMKA: Pokud jste jen chtěli provést jednorázový šek, můžete zrušit Imazingovu zkušební verzi po získání toho, co jste potřebovali. Pak je to 44.99 Roční předplatné pro neomezená zařízení nebo 49.99 Jednorázový nákup až pro tři zařízení.

  Kdy potřebuji vyměnit baterii iPadu?

  Spíše než na základě libovolného procenta byste měli zvážit výměnu baterie iPadu, když si začnete všimnout problémů se svým zařízením, což je jistější známka špatného zdraví baterie. Vyzkoušejte iPad na kratší než očekávanou životnost baterie, náhlou ztrátu síly nebo vážnější problémy, jako je pomalý výkon.

  Když je vaše baterie výrazně degradována, váš iPad úmyslně běží pomaleji ve snaze zachovat energii. Pouze výměna baterie iPadu může obnovit výkon na 100%. Apple nahradí baterii za poplatek mezi 99 (nejvíce standardní modely iPad, iPad a iPad Mini) a 179 (větší modely iPad Pro). Pomocí podpory Apple zjistěte náklady pro váš konkrétní model.

  Pokud je váš iPad starý, možná budete chtít zvážit upgrade bez ohledu na zdraví baterie. Podívejte se na naše nejlepší doporučení iPadu a najdete pro vás ten správný model. Možná budete chtít zvážit nějaké příslušenství iPadu a iPad stojany.

  Nejlepší iPady z roku 2023

  Apple iPad Air (5. generace): S čipem M1, 10.9palcový displej kapaliny, 64 GB, Wi-Fi 6, 12MP Front/12MP Back Camera, Touch ID, celodenní výdrž baterie-fialová

  499.99 599.00 ušetřit 17%

  Apple iPad (9. generace)

  269.99 329.00 ušetřit 18%

  Apple iPad Pro 12.9 palců

  1149.00

  Apple Pencil 2

  Apple iPad (9. generace)

  269.99 329.00 ušetřit 18%

  Apple iPad Mini (6. generace): S A15 Bionic Chip, 8.3palcový displej kapaliny, 64 GB, Wi-Fi 6, 12MP Front/12MP Back Camera, Touch ID, celodenní výdrž baterie-Space Grey

  399.99 499.00 Ušetřete 20%

  iPad Mini vs IPad Air: Což byste měli koupit?

  Pokud jde o iPad Mini vs iPad Air Apple, což je pro vás to pravé? Provedeme vás hlavními podobnostmi a rozdíly.

  IPad je nepostradatelným nástrojem pro tolik kreativ díky jeho přenositelnosti. Můžete kreslit, malovat, vykreslit, design a více na cestách, aniž byste byli svázáni k stolnímu počítači. Pokud se ultra-přírodní iPad Pro cítí jako nadměrné, existují dva tablety Apple, které byste měli zvážit: iPad Air 2020 a nový iPad Mini, který přinesl jeho design a funkce aktuální.

  V této příručce vás provedeme všemi klíčovými body obou tablet a ukážeme vám, kde každý z nich vyjde nahoře. Pokud si nejste jisti, který z nich si koupit, jsme tu, abychom pomohli. Pokud byste raději přečetli hloubkovou recenzi různých produktů samostatně, podívejte se na náš iPad Air (2020) Review nebo iPad Mini (2021) recenzi nebo je porovnat s tabletem Apple na špičkové řadě, Podívejte se na to, co jsme si mysleli o iPad Pro 12.9 palců (M1).

  Seznam všech aktuálních iPadů v prodeji a jejich výhod a nevýhod najdete v našem průvodci generací iPad. Nebo, pokud jste přesvědčeni některou z těchto doporučených iPadů, podívejte se na nejlepší iPad Air a nejlepší dostupný iPad Mini. Zájem o nový MacBook Air 2022 5. generace? Podívejte se na našeho průvodce, jak předobjednat MacBook Air 5.

  iPad Mini vs iPad Air: Design

  Když Apple aktualizoval iPad Mini v září 2021, přinesl tablet v souladu s designem iPad Air. To znamená, že obě zařízení nyní vykopala tlačítko domů a nahradila jej designem celé obrazovky, která používá ovládací prvky gesta. Senzor Touch ID je umístěn v tlačítku zámku v horní části obou zařízení.

  Pokud jde o dimenzování, iPad Mini měří 195.4 mm x 134.8 mm x 6.3 mm a váží 293 g (Wi-Fi) nebo 297G (Wi-Fi buněk). Jeho displej je 8.3 palce napříč. Na druhé straně vzduch iPad měří 247.6 mm x 178.5 mm x 6.1 mm a váží 458 g (Wi-Fi) nebo 460 g (Wi-Fi buněk). Je to 10.9 palců přes obrazovku.

  IPad Air je však stále vaší nejlepší sázkou jednoduše díky jeho velikosti. Pokud chcete na tabletu udělat hodně kresby nebo navrhování, bude menší rám iPad Mini mnohem restriktivnější.

  iPad Mini vs iPad Air: Displej

  Navzdory zjevným rozdílům velikosti mají iPad Mini i iPad Air velmi podobné displeje kapalné sítnice. Oba používají LED panely, nabízejí 500 nits jasu a používají široký barevný gamut P3. Oba také používají techniku ​​Apple True Tone, která upravuje vyvážení bílé podle vašich podmínek okolního osvětlení.

  Hlavní rozdíly spočívají v jejich usnesení a hustotách pixelů. Obě tablety nabízejí podobná rozlišení. 2266 x 1488 pixelů pro iPad Mini a 2360 x 1640 pixelů pro iPad Air. ale vzhledem k menší velikosti iPad Mini má mnohem lepší hustotu pixelů: 326 pixelů na palec na 264 pixelů vzduchu na palec. Oba vypadají skvěle, ale iPad Mini je trochu ostřejší.

  iPad Mini vs IPad AIR: životnost baterie

  Vzhledem k jeho větší velikosti by nemělo být žádným překvapením, že vzduch iPad má větší baterii než iPad mini (s 28.Kapacita 6.Watt.Hour versus Mini’s 19.Kapacita 3 W). Ale věci nejsou tak jednoduché.

  Protože vzduch má větší displej k napájení, jeho větší baterie nenabízí žádný další čas využití. Apple říká, že obě zařízení by měla trvat až 10 hodin webu nebo videa na Wi.Fi a až devět hodin používání webu v mobilní síti. Oba by vás měli vydržet v den průměrného použití, i když více těžkých úkolů je vypustí rychleji.

  iPad Mini vs iPad Air: Funkce

  IPad Mini a iPad Air Trade fouká, pokud jde o funkce, s vítězem v závislosti na tom, pro co potřebujete tablet. Dobrou zprávou je podporovat Apple Pencil druhé generace (viz naše recenze Apple Pencil 2) a přicházejí s Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0.

  Novější iPad Mini se však může pochlubit rychlostí 5G konektivity, zatímco iPad vzduch vrcholí na 4G. Na druhou stranu, iPad Air přichází s inteligentním konektorem společnosti Apple, který vám umožňuje bezdrátově se připojit k klávesnicím a dalším periferiím. To je jeden bod pro Mini, pokud potřebujete rychlejší buněčné rychlosti, ale jeden pro vzduch, pokud jej chcete použít jako malý notebook.

  iPad Mini vs iPad Air: Fotoaparát

  To je místo, kde se tyto dvě tablety skutečně začnou lišit a nejvýznamnější rozdíly leží ve frontě směřujícím vpředu. IPad Mini se zde táhne dopředu, protože nabízí 12MP ƒ/2.4 kamera na přední straně ve srovnání s 7MP vzduchu ƒ/2.2 čočka. Mini může střílet v širší škále snímků, má rozšířený dynamický rozsah a novější verzi inteligentního HDR a balíčky v nové technice Apple Center Stage Tech. Tím se automaticky pohybuje objektiv, aby se zajistilo, že jste během videohovoru vždy v rámečku.

  Na zadní straně jsou zadní kamery 12 MP ƒ/1.8 čoček s mnohem bližšími funkcemi, ale iPad Mini má tu výhodu. Nabízí více možností snímkové frekvence pro video 4k a 1080p a také zahrnuje rozšířený dynamický rozsah. Pokud tedy chcete natočit fotografie a videa na svém iPadu, iPad Mini je lepší volbou.

  iPad Mini vs iPad Air: Performance

  Když na iPadu spustíte náročné aplikace jako Adobe Photoshop, chcete zařízení, které může do svého kroku vzít vaše hovězí pracovní zatížení. Jak iPad Mini, tak iPad Air používají vlastní silikonové čipy Apple, o nichž je známo, že jsou vynikajícími umělci. To znamená, že novější čip iPad Mini má mírnou výhodu.

  IPad Mini je poháněn Bionickým čipem Apple A15 nalezený v rozsahu iPhone 13 (i když mírně downlocked), zatímco iPad Air obsahuje A14 Bionic z sestavy iPhone 12. Tento rozdíl se promítá do dalšího grafického jádra v A15 (pět versus čtyři v A14), ale oba čipy mají šestijádrový CPU a 16jádrový neurální motor. Benchmarky navázaly A15 přibližně o 10% až 20% rychleji, v závislosti na tom, co děláte. Není to obrovský rozdíl, ale stojí za zmínku.

  iPad Mini vs iPad Air: cena

  Ve většině konfigurací je vzduch iPad kolem 100 / £ více než iPad Mini. Obě mají dvě možnosti úložiště (64 GB a 256 GB) a dvě možnosti připojení (Wi-Fi a Wi-Fi Cellular).

  Pro iPad Mini s 64 GB úložiště stojí model Wi-Fi 499 / £ 479 a Wi-Fi Cellular Version je 649 /619 GBP. Když narážíte úložiště až do 256 GB, tyto modely se zvýší na 649 /619 £ a 799 /759 £.

  Pokud jde o iPad Air s úložištěm 64 GB, za vydání Wi-Fi zaplatíte 599 /579 GBP a 749 / £ 709 za buněčný model Wi-Fi. Při 256 GB úložného prostoru se ty přesouvají na 749 /729 £ a 879 /859 GBP.

  Verdikt: iPad Air je nejlepší pro kreativy

  Na papíře si můžete myslet, že iPad Mini je nejlepší volba, a v některých ohledech je to. Má mnohem lepší kameru směřující přední stranu, balí se do více pixelů na palec a má mírně vylepšený čip. Díky tomu je skvělé všestranné zařízení. Ale má jednu hlavní nevýhodu pro kreativy: jeho velikost.

  Mít ty navíc 2.6 palců přes displej (10.9 palců ve srovnání s 8.3 palce) může změnit všechny rozdíly, když kreslíte s tužkou Apple nebo rozložením nového designu uživatelského rozhraní (viz naše nejlepší návrhové nástroje uživatelského rozhraní). Zkuste to udělat na iPad Mini a ocitnete se stísněné do mnohem menšího pracovního prostoru.

  Na základě předchozích termínů spuštění existuje slušná šance, že Apple může na jaře 2022 aktualizovat vzduch iPad na jaře 2022. To by mělo přinést nějakou paritu funkcí s iPad Mini při zachování svých proporcí pro návrháře. Pokud můžete počkat, může to být vaše nejlepší sázka.

  Mezitím viz dnešní nejlepší na iPad Air a iPad Mini níže.

  Děkujeme vám za přečtení 5 článků tento měsíc Připojte se nyní pro neomezený přístup

  Užijte si první měsíc za pouhých 1/1 / € 1

  Přečtěte si 5 článků zdarma za měsíc bez předplatného

  Jaká generace je můj iPad? Najděte číslo modelu iPadu, abyste snadno zjistili, jakou verzi iPadu máte.

  Co vědět

  • Číslo modelu iPadu najdete v aplikaci Nastavení (Obecné nastavení), na zadní straně iPadu nebo vytištěno na původním obalu.
  • Jakmile máte číslo modelu, můžete rychle zkontrolovat generování iPadu odkazem na tabulku verzí iPad níže.
  • Pokud nemůžete najít číslo modelu, můžete přeskočit do našeho seznamu generací iPadu a identifikovat vaše zařízení podle jeho externích vlastností.

  Pojďme mluvit obchod: Informace, které potřebujete k identifikaci iPadu, budou záviset na tom, proč ho potřebujete. Pokud máte opravu zařízení, číslo modelu by mělo být vše, co potřebujete (např. A1234). Nákup skvělého nového příslušenství pro iPad? Pro kontrolu kompatibility budete pravděpodobně potřebovat název modelu a generace iPadu (např. IPad Air 4. generace). Pokud prodáváte zařízení, je pravděpodobně nejlepší uvést číslo modelu, jméno a generaci. Níže budeme pokrývat několik ultra jednoduchých způsobů, jak najít váš iPad model a generaci.

  Jak najít číslo modelu iPadu

  Pokud chcete vědět, který iPad máte, měli byste začít nalezením čísla modelu vašeho zařízení (toto je písmeno „A“, následované řadou čísel). Doporučuji začít kontrolou čísla modelu v aplikaci Nastavení. s pozdějšími verzemi iPadu si můžete prohlédnout název modelu, číslo modelu a generování na stejném místě. Pokud si můžete zobrazit generování iPadu v aplikaci Nastavení, bude uvedena s názvem modelu. Pokud to neukazuje generování iPadu, najděte číslo modelu a poté přeskočte do níže uvedené části a najděte generování iPadu. Zde je návod, jak zkontrolovat číslo vašeho iPadu:

  • Chcete.li najít svůj model iPad v Nastavení: Otevřete aplikaci Nastavení, klepněte na General a vyberte About. Uvidíte název modelu a můžete si jej prohlédnout.

  Nyní, když máte číslo svého modelu, je čas použít tyto informace, abyste se naučili, jak říct, jaký máte iPad. Pokud máte opravu zařízení, nemusíte potřebovat více než číslo vašeho iPadu. Pokud však chcete vědět, jakou máte iPad generace, zkontrolujte níže uvedené tabulky a najděte svou generaci vyhledáváním čísla modelu.

  Jaká generace je můj iPad: čísla modelů verzí iPad

  Pokud vás zajímá: „Jaká generace iPad mám,“ přišli jste na správné místo. V níže uvedených grafech hledejte číslo modelu svého iPadu a zjistěte, kterou verzi iPadu vlastníte. Pokud se chcete dozvědět více o svém modelu iPadu, můžete také klepnout na název modelu a dozvědět se více o něm.

  iPad Air 5 (M1, 2022): полный обзор и опыт использования. Сравнение с iPad Pro M1 2021

  Seznam generací iPad: Všechny druhy iPadů jejich funkcí

  Níže najdete všechny generace iPadu v chronologickém pořadí, s podrobnostmi a specifikacemi včetně jejich čísel modelu. Pokud vás zajímá, co je nejnovější iPad, bude to záviset na tom, zda máte na mysli iPad, iPad Air, iPad Mini nebo iPad Pro.

  iPad

  Model: A1219 (Wi-Fi), A1337 (Wi-Fi a 3G)

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB

  Také identifikováno: Black Front Bezel, 30 PIN Connector, SIM Tray (standardní velikost)

  iPad (2. generace)

  Model: A1395 (Wi-Fi), A1396 (GSM model), A1397 (model CDMA)

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, konektor 30 pinů, mikro-SIM zásobník na A1396, FaceTime a zadní kamery.​

  iPad (3. generace)

  Model: A1416 (Wi-Fi), A1430 (Wi-Fi a buněčný), A1403 (Wi-Fi a buněčný (VZ)

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB

  Také identifikoval: bílý nebo černý přední rámeček, konektor 30 pinů, mikro-sim podnos na pravé straně, facetime a iSight Cameras

  iPad (4. generace)

  Model: A1458 (Wi-Fi), A1459 (Wi-Fi a buněčný), A1460 (Wi-Fi a buněčný (MM)

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 9.7palcový displej sítnice, konektor Lightning, micro-SIM zásobník na pravé straně, Facetime HD a ISIGHT CAMAS.

  iPad (5. generace)

  Model: A1822 (Wi-Fi), A1823 (Wi-Fi a celulární)

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 9.7palcový displej sítnice, konektor Lightning, nano-SIM zásobník na pravé straně, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Touch ID, hliníkové pouzdro ve stříbra, zlaté nebo vesmírné šedé.

  iPad (6. generace)

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 9.7palcový displej sítnice, konektor Lightning, nano-SIM zásobník na pravé straně pro Wi-Fi a Cellular, FaceTime HD a 8MP kamery, dotykový ID, hliníkový kryt ve stříbra, zlaté nebo vesmírné šedé, jablečný tužka podpora.

  iPad (7. generace)

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 10.2-palcový displej sítnice, Lightning Connector, Smart Connector, Nano-SIM zásobník na pravé straně pro mobilní a Wi-Fi, Facetime HD a 8MP kamery, dotykové ID, hliníkové pouzdro ve stříbra, zlaté nebo vesmírné šedé, první generace Apple Apple Podpora tužky, podpora inteligentní klávesnice.

  iPad (8. generace)

  Model: A2270, A2428, A2429, A2430

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 10.2-palcový displej sítnice, Lightning Connector, Smart Connector, Nano-SIM zásobník na pravé straně pro mobilní a Wi-Fi, Facetime HD a 8MP kamery, dotykové ID, hliníkové pouzdro ve stříbra, zlaté nebo vesmírné šedé, první generace Apple Apple Podpora tužky, podpora inteligentní klávesnice.

  Poznámka: Tento model může být obtížné odlišit od svého předchůdce, iPad 7. generace, jednoduše tím, že se na to podíváme. IPad 8. generace je stejný ve všech fyzických funkcích a dokonce přichází ve stejných barvách. Největší rozdíl je v možnostech zpracování: iPad 8. generace používá Bionic Chip A12. Pro přesnou identifikaci použijte číslo modelu.

  iPad (9. generace)

  Model: A2602, A2604, A2603, A2605

  Také identifikováno: Black Front Bezel, 10.2-palcový displej sítnice, konektor Lightning, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně pro buněčné a Wi-Fi, Facetime HD a 8MP kamery, dotykové ID, hliníkový kryt ve stříbrném nebo vesmírné šedé, první generaci jablečné tužky, podpora, podpora jablečného tužko Inteligentní podpora klávesnice.

  Poznámka: Tento model vypadá velmi podobně jako předchozí modely, iPady sedmé a osmé generace. Tento model může být obtížné odlišit od svého předchůdce, iPadu (8. generace), jednoduše tím, že se na něj podíváme. IPad 9. generace je identická ve všech fyzických funkcích a dokonce přichází ve stejných barvách. Největší rozdíl je v schopnostech zpracování: iPad deváté generace používá bionický čip A13, díky čemuž je ještě rychlejší a výkonnější. Pro přesnou identifikaci použijte číslo modelu.

  iPad (10. generace)

  Také identifikováno: žádné tlačítko Home, 10.Displej s tekutým sítnicí 9 palců, přední kamera na hraně krajiny, konektor USB-C, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně pro mobilní a Wi-Fi, FaceTime HD a 12 MP kamer, dotykové ID, hliníkové pouzdro ve stříbra, žlutá, růžová nebo modrá. Podpora první generace Apple Pencil, podpora inteligentního klávesnice.

  Jak zjistím, co mám iPad: iPad mini

  IPAD mini

  Model: A1432 Wi-Fi, A1454 Wi-Fi a buněčný, A1455 Wi-Fi a buněčný (MM)

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, lightning Connector, nano-sim podnos na levé straně, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Hliníkové krytiny v břidlicové nebo stříbrné.

  iPad Mini 2

  Rok: Koncem roku 2013, začátkem roku 2014.

  Model: A1489 Wi-Fi, A1490 Wi-Fi a buněčný, A1491 Wi-Fi a buněčný (TD-LTE)

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 7.9palcový displej sítnice, Lightning Connector, nano-SIM podnos na levé straně, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Hliníkové pouzdro ve vesmíru šedé nebo stříbrné.

  iPad mini 3

  Model: A1599, A1600 Wi-Fi a celulární

  Kapacita: 16 GB, 64 GB, 128 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 7.9palcový displej sítnice, konektor Lightning, nano-sim podnos na levé straně, dotykový ID, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Hliníkové kryty v Space Grey, Silver nebo Gold.

  iPad Mini 4

  Model: A1538, A1550 Wi-Fi a celulární

  Kapacita: 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 7.9palcový displej sítnice, konektor Lightning, nano-SIM zásobník na pravé straně, dotykové ID, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Hliníkové kryty v Space Grey, Silver nebo Gold.

  iPad Mini 5

  Model: A2133, A2124, A2126, A2125

  Také identifikováno: 7.9palcový displej sítnice, široký barevný displej, technologie displeje skutečného tónu, hliníkové bydlení je dodáván ve stříbrném, vesmírném šedém nebo zlatém, bleskovém konektoru, zásobníku nano-sim na pravé straně, dotykový ID, první generace Apple Pencil Support.

  iPad Mini 6

  Také identifikováno: 8.3palcový displej sítnice, široký barevný displej, technologie displeje skutečného tónu, hliníkové pouzdro přichází ve vesmíru šedé, růžové, fialové nebo hvězdné světlo, konektor USB-C, zásobník nano-sim na pravé straně, dotykový ID, Apple Pencil druhá generace Apple Pencil Podpěra, podpora.

  Jaký iPad mám: iPad Air

  iPad vzduch

  Rok: Koncem roku 2013, začátkem roku 2014

  Model: A1474 Wi-Fi, A1475 Wi-Fi a celulární, A1476 Wi-Fi, buněčný (TD-LTE)

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 9.7palcový displej sítnice, konektor Lightning, nano-SIM zásobník na pravé straně, dotykové ID, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Hliníkové kryty v Space Grey nebo Silver.

  iPad Air 2

  Model: A1566, A1567 Wi-Fi a celulární

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 9.7palcový displej sítnice, konektor Lightning, nano-SIM zásobník na pravé straně, dotykové ID, Facetime HD a ISIGHT CAMAS, Hliníkové kryty v Space Grey, Silver nebo Gold.

  iPad Air 3

  Model: A2152, A2123, A2153, A2154

  Také identifikováno: 10.5palcový displej sítnice, široký barevný displej, technologie displeje skutečného tónu, hliníkové pouzdro ve stříbrném, vesmírném šedém nebo zlatém, bleskovém konektoru, nano-sim zásobník na pravé straně, dotykový ID, podpora pro Apple Pencil a Smart klávesnice první generace a inteligentní klávesnice.

  iPad Air 4

  Model: A2316, A2324, A2325, A2072

  Také identifikováno: 10.9palcový displej kapaliny sítnice k okraji (nejzřetelnější identifikátor pro tento model, protože displej na okraji je nový iPad Air od podzimu 2020). Nové barvy zelená a obloha modrá, bez tlačítka domova, dotykové ID nové generace na horním tlačítku.

  iPad Air 5

  Také identifikováno: 10.9palcový displej s kapalinou sítnice. Nové barvy růžové, fialové a modré, bez tlačítka domů, dotykové ID nové generace na horním tlačítku.

  Jaký iPad mám: iPad Pro

  iPad Pro 12.9 palců

  Model: A1584, A1652 Wi-Fi a celulární

  Kapacita: 32 GB, 128 GB, 256 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 12.9palcový displej sítnice, bleskový port, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně, dotykový ID, kamera FaceTime HD a fotoaparát ISIGHT, hliníkový pouzdro v Space Grey, Silver nebo Gold, Audio se čtyřmi reproduktory, podpora Apple Pencil, podpora Apple Pencil, Inteligentní podpora klávesnice.

  iPad Pro 9.7 palců

  Model: A1673, A1674 Wi-Fi a buněčný, A1675 Wi-Fi a buněčný.

  Kapacita: 32 GB, 128 GB, 256 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 9.7palcový displej sítnice, technologie displeje True Tone, Lightning Connector, Smart Connector, nano-SIM zásobník na pravé straně na Wi-Fi a buněčných verzích, Touch ID, FaceTime HD kamera s Flash, hliníkový kryt v Space Grey, Stříbrné, zlato nebo růžové zlato, zvuk se čtyřmi reproduktory, podpora tužky Apple, inteligentní podpora klávesnice.

  iPad Pro 10.5 palců

  Model: A1701, A1709 Wi-Fi a celulární.

  Kapacita: 64 GB, 256 GB, 512 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 10.5palcový displej sítnice, technologie True Tone Display, propagační technologie, široký barevný displej (P3), Lightning Connector, Smart Connector, Nano-SIM na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, dotykový ID, FaceTime HD Camera a ISIGHT Kamery s bleskem, hliníkovým pouzdrem ve vesmírném šedém, stříbrném, zlatém nebo růžovém zlatém, čtyřmanátovém zvuku, podporou tužky Apple, inteligentní podpora klávesnice.

  iPad Pro 12.9 palců (2. generace)

  Model: A1670, A1671 Wi-Fi a celulární.

  Kapacita: 64 GB, 256 GB, 512 GB

  Také identifikováno: bílý nebo černý přední rámeček, 12.9palcový displej sítnice, technologie True Tone Display, propagační technologie, široký barevný displej (P3), Lightning Connector, Smart Connector, Nano-SIM zásobník na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Touch ID, FaceTime HD Camera a ISIGHT Kamery s bleskem, hliníkovým pouzdrem ve vesmírném šedém, stříbrném nebo zlatém, zvuku se čtyřmi reproduktory, podporou tužky Apple, inteligentní podpora klávesnice.

  iPad Pro 12.9 palců (3. generace)

  Model: A1876, A2014, A1895, A1983

  Kapacita: 64 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB

  Také identifikováno: Displej na okraj k okraji, bez tlačítka pro domácí, černý přední rámeček, 12.9palcový displej kapaliny, propagační technologie, displej Trutone, široký barevný displej (P3), USB-C konektor, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, ID obličeje, kamera Truedepth a 12MP Zadní kamera, hliníkové pouzdro ve vesmírném šedém nebo stříbrném, zvuku se čtyřmi reproduktory, podpora Apple Pencil 2. generace, podpora inteligentní klávesnice.

  iPad pro 11 palců

  Model: A1980, A2013, A1934, A1979

  Kapacita: 64 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB

  Také identifikováno: Displej: okraj k okraji, bez tlačítka pro domov, ID obličeje, černý přední rámeček, 11palcový kapalinový displej, propagační technologie, široký barevný displej (P3), technologie True Tone Display, hliníkový bydlení v Space Grey nebo Silver, USB-C konektor, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně na pro Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, 12MP zadní kamera, zvuk se čtyřmi reproduktory, druhá generace podpory Apple Pencil, Smart Keyboard Folio Support.

  iPad pro 11 palce (2. generace)

  Kapacita: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB

  Také identifikováno: Displej: okrajové k okraji, bez tlačítka pro domov, ID obličeje, černý přední rámeček, 11palcový kapalný displej, LED-backlický vícedotykový displej s technologií IPS, propagační technologie, široký barevný displej (P3), Technologie True Tone Display Technology, Antireflective Coating, Hlasení hliníku ve vesmíru šedé nebo stříbrné s otiskem prstů, USB-C, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, nová 10MP Ultrawide Kamery kamery a 12MP zadní kamery, pět mikrofonů a zvuku se čtyřmi reproduktory, skener Lidar, druhá generace Apple Pencil Support, Smart klávesnice Folio, magická klávesnice s podporou trackpadu.

  iPad Pro 12.9 palců (4. generace)

  Kapacita: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB

  Také identifikováno: Displej: okrajové k okraji, bez tlačítka pro domov, ID obličeje, černý přední rámeček, 11palcový kapalný displej, LED-backlický vícedotykový displej s technologií IPS, propagační technologie, široký barevný displej (P3), Technologie True Tone Display Technology, Antireflective Coating, Hlasení hliníku ve vesmíru šedé nebo stříbrné s otiskem prstů, USB-C, inteligentní konektor, nano-SIM zásobník na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, nová 10MP Ultrawide Kamery kamery a 12MP zadní kamery, pět mikrofonů a zvuku se čtyřmi reproduktory, skener Lidar, druhá generace Apple Pencil Support, Smart klávesnice Folio, magická klávesnice s podporou trackpadu.

  iPad pro 11 palce (3. generace)

  Model: A2377, A2459, A2301, A2460

  Kapacita: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB, 2 TB

  Také identifikováno: Displej: okrajové k okraji, bez tlačítka pro domov, ID obličeje, černý přední rámeček, 11palcový kapalný displej, LED-backlický vícedotykový displej s technologií IPS, propagační technologie, široký barevný displej (P3), Technologie displeje skutečného tónu, antireflexní povlak, hliníkový pouzdro ve vesmírném šedém nebo stříbrném s otisky prstů, konektorem USB-C, inteligentním konektorem, nano-SIM zásobníkem na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, New 10 MP Ultrawide Camera a 12 MP zadní kamery, pět mikrofonů a čtyřazatelských zvuků, lidar skener, 2. generace podpory jablek tužky, podpora inteligentní klávesnice, magická klávesnice s podporou trackpadu.

  iPad Pro 12.9 palců (5. generace)

  Model: A2378, A2461, A2379, A2462

  Kapacita: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1TB, 2TB

  Také identifikováno: Displej na okraj k okraji, bez tlačítka Home, ID obličeje, černý přední rámeček, 12.9palcový displej tekutin XDR Liquid, Mini LED-podporovaný vícedotykový displej s technologií IPS, propagační technologií, 2D podsvícení s 2596 místními zónami stmívání, široký barevný displej (P3), Technologie True Tone Display, antireflexní povlak, Hliníka z hliníku v prostoru šedé nebo stříbrné s otiskům odolným proti otiskům, konektorem USB-C, inteligentním konektorem, nano-sim podnosem na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, Nová 10MP Ultrawide Camera a 12MP zadní kamery, pět mikrofonů, pět mikrofonů, pět mikrofonů, pět mikrofonů, pět mikrofonů, pět mikrofonů a zvuk se čtyřmi reproduktory, skener Lidar, podpora Apple Pencil 2. generace, podpora inteligentní klávesnice, magická klávesnice s podporou trackpadu.

  IPad Pro 11-palcová 4. generace

  Model: A2759, A2435, A2761, A2762

  Kapacita: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB, 2 TB

  Také identifikováno: Displej: okrajové k okraji, bez tlačítka pro domov, ID obličeje, černý přední rámeček, 11palcový kapalný displej, LED-backlický vícedotykový displej s technologií IPS, propagační technologie, široký barevný displej (P3), Technologie displeje skutečného tónu, antireflexní povlak, hliníkový pouzdro ve vesmírném šedém nebo stříbrném s otisky prstů, konektorem USB-C, inteligentním konektorem, nano-SIM zásobníkem na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, New 10 MP Ultrawide Camera a 12 MP zadní kamery, čtyři mikrofony a čtyř reproduktory zvuk, podpora Apple Pencil druhé generace, Smart Keyboard Folio Support, Magic Keyboard s podporou trackpadu.

  iPad Pro 12.9palcová 6. generace

  Model: A2436, A2764, A2437, A2766

  Kapacita: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB, 2 TB

  Také identifikováno: Displej na okraj k okraji, bez tlačítka Home, ID obličeje, černý přední rámeček, 12.9palcový displej tekutin XDR Liquid, Mini LED-podporovaný vícedotykový displej s technologií IPS, propagační technologií, 2D podsvícení s 2596 místními zónami stmívání, široký barevný displej (P3), Technologie True Tone Display, antireflexní povlak, Hliníka z hliníku v prostoru šedá nebo stříbrná s otiskům odolným proti otiskům, konektorem Thunderbolt, inteligentním konektorem, nano-SIM zásobníkem na pravé straně na Wi-Fi a buněčnou verzi, Truedepth Camera, Nová 10MP Ultrawide Camera a 12MP zadní kamery, čtyři mikrofony a čtyři.Spakční zvuk, podpora Apple Pencil 2. generace, podpora inteligentní klávesnice, magická klávesnice s podporou trackpadu.

  Pokud se to všechno zdá být ohromující, možná se zeptáte „Který iPad bych si měl koupit?„Máme odpověď.

  FAQ

  • Co je aktuální generace iPadu?Nejnovějšími modely iPadu v roce 2022 jsou iPad 10. generace, iPad Pro 12.9-palcová 6. generace, iPad Pro 11-palcová 4. generace a iPad Air 5. Poslední iPad Mini byl propuštěn v roce 2021 (iPad Mini 6).
  • Kolik generací iPadů je tam?27 generací celkem. Existuje deset generací iPadu, šest generací iPad Mini, pět generací iPad Air a šest generací iPad Pro.
  • Jaký rok je můj iPad?Na rozdíl od Mac si nemůžete zobrazit, jak starý je váš iPad v nastavení. Chcete.li tyto informace najít, zkontrolujte náš seznam všech modelů iPadu podle roku. Rok je uveden přímo pod názvem modelu.
  • Jak mohu říct, jaký iPad mám?Podívejte se na název a číslo modelu otevřením aplikace Nastavení, klepnutím na generál a klepnutím na. Můžete vidět název modelu a můžete si jej prohlédnout.
  • Která generace je můj iPad?Nejprve najděte číslo modelu iPadu (Obecné nastavení). V novějších verzích iPadu můžete vidět generování iPadu uvedenou vedle názvu modelu. Pokud však nevidíte generaci v nastavení, použijte výše uvedenou tabulku verzí iPad k identifikaci generování iPadu pomocí čísla modelu.

  Identifikovali jste svůj iPad?

  Ať už chcete koupit nějaké příslušenství pro iPad nebo prodat iPad online, abyste si mohli koupit nový pro podnikání nebo potěšení, doufám, že vám tento článek pomohl zjistit, který iPad vlastníte. Určitě k tomu přidám, protože Apple vydává nové verze iPadu! Pokud jste tento článek považovali za užitečný, můžete si také užít historii každého modelu iPhone v letech 2007–2022 a který série nebo model je moje Apple Watch?

  Zvládněte svůj iPhone za jednu minutu denně: Zaregistrujte se sem a získejte náš bezplatný tip dne doručený přímo do vaší doručené pošty.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS