Recenze Honor Band 6: Cool Design, ale má jednu hlavní chybu. Honor Band 6

Honor Band 6 vs Huawei Band 6 vs Huawei Watch Fit. v podstatě stejné

Nedávno jsem zkontroloval a diskutoval o Honor Band 6 a o tom, jak je to dobré a její dvě nejnepříjemnější neúspěchy. Nyní existují nějaké alternativy, které vypadají stejně, mají stejné základní funkce s podobně odůvodněným cenami. Narazil jsem na další dvě zařízení od Huawei. Jedním z nich je Huawei Band 6, což je přesný klon Honor Band 6 se dvěma dalšími funkcemi a dalšími barvami a Huawei Watch Fit, což je o něco lepší než Honor a Huawei Band 6 ve velikosti a funkcích. Ale stojí za to utratit navíc za hodinky Huawei? Pojďme to zjistit v tomto srovnání.

AKTUALIZACE: Honor prosadil aktualizaci firmwaru pro Honor Band 6, která umožnila nepřetržité monitorování SPO2 a 85 tréninkových režimů. Je dodáván v dávkách a zde a tam jsou také malé opravy chyb a opravy designu. Po aktualizaci neexistuje v podstatě žádný rozdíl mezi Honor Band 6 a Huawei Band 6 s výjimkou fyzického rozdílu.

Rekapitulace: Honor Band 6

Pokud máte zájem o úplnou recenzi, postupujte podle tohoto odkazu. Jinak si zkrátka rekapituji pro lepší kontext. Honor Band 6 je docela dobrá za cenu a je to jedna z nejlepších možností pro rozpočtové inteligentní kapely hlavně kvůli designu. Houpá 1.4 palcový displej, který nezní jako hodně, ale displej je širší a ostřejší než většina ostatních inteligentních kapel v tomto cenovém rozpětí. Vypadá to spíše jako chytré hodinky, a proto se lidem líbí. Vypadá to lépe než nějaké rozpočtové hodinky AmazFit a MI kapely. Má mnoho funkcí, jako je monitor srdeční frekvence, test SPO2, monitor napětí, monitor aktivity, sedací upozornění, oznámení, alarm, sledovače spánku a další.

Nyní jsem také diskutoval o ošklivé straně této kapely v recenzi. Jedním z velkých problémů s touto kapelou je, že je závislá na platformě. Mnoho dobrých funkcí nepracuje s jinými smartphony než Huawei nebo čest. Funkce vzdálené závěrky, začne běžet, cyklistika a chůze z samotné kapely nefunguje bez cti nebo telefonu Huawei. Existují i ​​další problémy, tato skupina nepodporuje emodži, cizí postavy a mnoho jazyků. Celé uživatelské rozhraní začne zaostávat, pokud obdržíte oznámení obsahující cizí znaky. Pro 4 babky mohu odpustit Honor Band 6 za to, že takové známky chybí, ale nemohu pochopit skutečnost, že nemůžu zahájit procházku z kapely s GPS. Musím otevřít zdraví Huawei a začít trénovat odtud.

Jak je tedy Huawei Band 6?

Upřímně řečeno, nic jiného nebo jedinečného. Nech mě to vysvětlit. Huawei Band 6 je přesný hardware a front-end jako Honor Band 6. Stejný 1.4 palcový displej, stejný software, stejný materiál pro sestavení. S výjimkou rozlišení těchto dvou pásů přidal Huawei více barevných možností, počet tréninků a přidal 24hodinové monitorování monitoru Spo2. Myslel jsem, že by narazili na baterii tak, aby odpovídaly spotřebě baterie 24hodinového monitoru SPO2, ale ne. Ale cena je trochu narážená, cena je více než 40 babek, zatímco Honor Band 6 sedí méně než 40 babek kvůli nabídkám od mnoha prodejců. Řekl bych, že cena je stále oprávněná, pokud chcete pro inteligentní kapelu více barev, není to tak vysoké.

Na rozdíl od Honor Band 6 jsou barevné možnosti o něco lepší v Huawei Band 6. Protože kromě popruhů si můžete vybrat barvy těla pro skupinu Huawei 6. Honor Band 6 má pro tělo pouze jednu barvu, a to je černá. I když si myslím, že je lepší si vybrat černé tělo a jiný barevný popruh, protože i když oranžové a růžové bílé popruhy se neshodují, černé a jiné barevné popruhy se shodují. Režim cvičení 96 je prakticky bezcenný, protože většina tréninků nemá další parametry sledování kromě času a kalorií. 24hodinový monitor SPO2 se může hodit, ale to pro mě také není příliš důležité.

Huawei Band 6 nic nevyřeší

Dobře, více funkcí a barvy tréninku je dobré. Ale řeší to cokoli? ani náhodou. Nárok na baterii je vyhozen do vzduchu a stále není pevně stanoven v Huawei Band 6, stále žádná podpora emoji, stále žádná oprava chyb pro zaostávání při přijímání oznámení s cizími znaky, žádné GPS, žádné umlčení volání nebo ID volajícího pro telefony non-Huawei pro telefony A žádná oprava pro celý uzamčený fiasko. Pokud nepoužíváte zařízení pro iOS nebo Huawei / Honor, stále musíte začít s tréninkem na kole a chůzi z aplikace pro zdraví. Stále nenávidím tuto část obou zařízení. Zatímco Honor Band 6 se prodává za nízkou cenu, Cena Huawei Band 6 se moc neklesla.

Obě zařízení mají stejné přesné nepříjemné problémy s tím, že Huawei nemá v úmyslu opravit žádnou z nich v novější budoucnosti. Jak jsem řekl, Huawei by raději uvolnil nové zařízení se všemi opravami a prodal toto zařízení se zvýšenou cenou. Nemůžu uvěřit Huawei s jejich aktualizací softwaru ani na chytrých telefonech, natož nositelné a chytré kapely.

HUAWEI Watch Fit

HUAWEI Watch Fit aplikoval podobný vzorec Huawei Band 6, to znamená vytvořit fitness tracker s faktorem podobným hodinám. A funguje to dobře pro hodinky Huawei. Design a hledá hodinky fit je jen šéfkuchařský polibek. Displej je 1.64 palců a je větší než Honor and Huawei Band 6. To se promítá do většího displeje podobného hodinky, který se pěkně vejde do vaší paže a ukazuje vám více dat. Tento větší displej je dobře využíván a existuje více textů, dat a grafů.

HUAWEI Watch Fit, zatímco má více funkcí tréninku, má další osobní fitness trenér s více než 20 kombinovanými kurzy. Jedná se o malé tréninky domácího tréninku s animacemi a časovač, které můžete udělat doma, abyste zhubnili a navázali do formy. Existují také kurzy pro běh. To je docela dobré využití zahrnutého 4 GB flash úložiště s animacemi a pokyny na obrazovce. Myslím, že toto je funkce, která vede kupující k hodinky Huawei ve srovnání s jinými fitness sledovači.

Rychlá tréninky v Huawei Watch Fit

HUAWEI Watch Fit obsahuje osobního trenéra zabudovaného do hodinek, takže si můžete vybrat z 12 různých kurzů pro obecné kurzy, jako je ABS, krk a rameno atd., A také si můžete vybrat 13 běžících kurzů. Všechna rychlá cvičení obsahují animované pokyny, které vám ukazují přesný pohyb a tipy s časem a srdeční frekvencí. Upozorní vás, když krok skončí vibracemi. Nyní v této pandemii bylo venkovní cvičení těžké dělat. A tělocvična se uzavřela v mnoha oblastech a pro lidi jako my, kteří tráví hodně času prací každý den, je těžká chodit do tělocvičny.

Proto pomáhají indoor rychlé tréninky. Většinu těchto tréninků můžete provádět bez vybavení tělocvičny, v pohodlí vašeho domova. Existují aplikace, které vám pomohou cvičit ve vašem domě bez vybavení tělocvičny a snadno se řídit animacemi, ale mít tyto funkce zabudované do chytré hodinky je ještě chladnější. Nejen to, ale také kontroluje a sleduje vaši srdeční frekvenci během tréninku. Fit hodinek Huawei obsahuje cvičení jako cvičení v práci, úsek celého těla, ab ripper a zahrnuje 44 standardních demonstrací pohybu, z nichž všechny jsou animované. Myslím, že to je důvod, proč HUAWEI Watch Fit má 4 gigabajty flash úložiště. Samozřejmě to synchronizuje všechna data s Huawei Health.

Další funkce tréninku v HUAWEI Watch Fit

Huawei Watch Fit má vestavěný GPS, takže může sledovat vaše cyklistiky a chůzi, aniž by se spoléhal na telefon, což je skvělé. Můžete začít cvičit z hodinek a začít běhat, běh, chůze a jízda na kole. Existuje 96 tréninkových režimů, což je spousta pro pokrytí a sledování většiny aktivit. Pomocí tohoto většího displeje a více sledovačů najdete další podrobnosti přímo na hodinách, jako jsou detaily kroků, stimulace, data srdeční frekvence a krokové intervaly. Zbytek dat a dalších záznamů naleznete ve vaší zdravotní aplikaci, která krásně ukazuje vaše data pomocí grafů a grafů.

Podobnosti nebo odlišnosti s cti / huawei Band 6

HUAWEI Watch Fit je podobný Honor nebo Huawei Band 6, pokud jde o základní funkce, jako jsou hodinky, oznámení, upozornění atd. Hodinky fit i kapela 6 mají stovky obličeje hodinek připravené k instalaci. Některé jsou zdarma, jiné vyžadují platbu. Oba mají pěkné tváře hodinek, které chodí dobře s displeji AMOLED, ale Huawei Watch Fit má jednu velkou výhodu a to je vždy na displeji. I když to vyčerpá více baterie, pomůže vám rychle se podívat na čas. Ale všechny tyto hodinky a kapely podporují zvýšení pro probuzení, ale pokud budete dál, nerušit režim, pak vždy k vidění Huawei Watch Fit přijde po ruce ve srovnání s tiskem, aby se probudil na počest a Huawei Band 6. Watch Fit také ukazuje více dat než Honor a Huawei Band 6. Zde je srovnávací tabulka:

Aktualizace: Protože Honor posunul novou aktualizaci, která přidala nepřetržité monitorování SPO2 a dalších 85 režimů tréninku, budu aktualizovat tabulku.

Recenze Honor Band 6: Cool Design, ale má jednu hlavní chybu

Honor Band 6 je polibek sbohem, který si Huawei a Honor dali krátce předtím, než se obě společnosti rozdělily. Tento fitness tracker je k dispozici globálně od začátku dubna, kde viděl redesign stejně jako Huawei Band 6. Existuje však důležitá vlastnost, která byla vynechána, aby byla cenu udržována. Dělá tento výchylka v této recenzi obrovským rozdílem?

Krátký závěr: Perfektní společník pro běžce

GPS! Chybějící funkcí je podpora GPS. Omlouvám se za tento úvod Clickbait, ale dosud bych rád věnoval vaši pozornost. Nejdříve nejprve se chci přímo zabývat hlavním nedostatkem Honor Band 6, což je nedostatek podpory GPS.

Osobně mě to vůbec neobtěžuje, protože jsem vždy běžel se svým smartphonem v závěsu. Kromě toho mě Honor Band 6 úplně nechal zamilovaný po celou dobu přezkumu. Verze, kterou jsem obdržel, sportovala světle šedou kapelu, která vypadá skvěle, s snadno čitelným displejem s extrémně intuitivním uživatelským rozhraním. Také jsem si nevšiml žádných nepřesností v měření srdeční frekvence.

Přesto jsem vám nemohl doporučit, abyste si to vyzvedli s čistým svědomím, protože můžete získat zařízení vybavené integrovaným GPS čipem za další babky.

Návrh a zobrazení: Formulář následuje funkce

Ve srovnání s Honor Band 5 se displej v kapele 6 rozrostl o neuvěřitelných 148%. Nyní 1.47palcový displej AMOLED nese rozlišení 194 x 368 pixelů, kde rychle reaguje na váš dotykový vstup. Kromě toho je na pravé straně také tlačítko, zatímco čestná značka je vyleptána vlevo o velikosti písma, které je obtížné chybět.

Co se mi líbilo:

 • Větší displej, který je velmi snadno čitelný.
 • Tlačítko citlivé.
 • Náramek s klasickou sponou hodinek.

Co se mi nelíbilo:

 • Tlačítko se někdy aktivuje při ohýbání zápěstí.
 • Rozlišení není dostatečně vysoké, aby bylo vidět pixely.

Přesto upgradovaný displej podle mého názoru udělal tracker hodně dobrého. Každopádně jsem více na širší fitness sledovače, na rozdíl od štíhlejších, jako je vynikající Xiaomi Mi Band 5, která se podobá náramku více než hodinky. Kombinace barev černé se šedým náramkem také přináší opravdu pěkný kontrast.

Za jasného slunečního světla je svítivost 1.49palcový displej AMOLED stačí ke čtení všeho na první pohled. Zároveň je pro mě displej téměř příliš jasný, když soumrak padá. Protože úroveň jasu se automaticky neupravuje, je pravděpodobné, že se můžete dočasně oslepit, zejména ve večerních hodinách nebo v noci.

Honor se podařilo integrovat displej do poměrně kompaktního pouzdra, který se docela dobře hodí na mé ne tak velké zápěstí. Bez náramku se Honor Band 6 měří 43 x 25.4 x 11.45 mm milimetrů přesně.

The design and display are totally spot-on in the Honor Band 6. The fitness tracker is modern-looking enough with its almost bezel-less display, powered by a high-quality AMOLED panel. If only it had a higher resolution count. Since you cannot watch Netflix on the fitness tracker in the first place, who cares?

Aplikace provozu a doprovodů: Jedna z nejlepších

Honor se spoléhá na proprietární operační systém pro Honor Band 6, který podle mého názoru funguje skvěle. Procházejete tímto fitness trackerem pomocí přejetím gest a také velkého tlačítka, které se nachází na pravé straně. Huawei Health slouží jako doprovodná aplikace, která se znovu osvědčuje k dosažení vynikajícího spojení mezi smartphonem a sledováním.

Co se mi líbilo:

Co se mi nelíbilo:

Nechci se příliš dlouho ponořit do operačního systému, protože neexistuje nic jiného než pozitivní věci. Během recenze jsem mohl objevit všechny funkce prostřednictvím samotného hádání, což je docela působivé při provozování malého displeje pouze s jedním tlačítkem. Tlačítko funguje jako tlačítko Home, zatímco zbytek ovládacích prvků se spoléhá na kohoutky a přejetí.

Propojení na smartphone bude vyžadovat, abyste tak učinili prostřednictvím aplikace Huawei Health App, a to je překvapivě bezproblémová aféra. Oznámení se objeví také přímo na fitness trackeru a když aktivujete fitness aktivitu na svém smartphonu, Honor Band 6 bude vibrovat. Viděl jsem výrazně vyšší latence na jiných modelech, jako jsou Pricier Oppo Watch.

Aplikace Heaweiho zdraví je také intuitivní a bohatá na funkce. Můžete získat přístup ke všem sledovacím funkcím přes řídicí panel, do které bych se chtěl ponořit. Co je v pohodě, je to, že můžete také pohodlně změnit nejdůležitější nastavení sledovače přes palubní desku. Například sledování tváří lze změnit pohodlnějším způsobem, který zahrnuje náhledy, s možností nastavení také vašich poplachů.

Pouze hlasový výstup na sledovači, který podporuje pouze angličtinu (prozatím), by mohl způsobit problémy v mém fiktivním oblíbeném scénáři. jmenovitě to darování mé mámě. Mezinárodní jazyky budou vytlačeny prostřednictvím aktualizace 6. května.

Honor has done a fantastic job with the user-friendliness on the Honor Band 6. Everything is easy and intuitive enough to use, where the connection between tracker and smartphone remains an excellent experience courtesy of the Huawei Health app. Only the English voice output might put off some German users.

HONOR BAND 6 ОБЗОР И ОТЛИЧИЯ от HUAWEI BAND 6

Sledování funkcí: Pulse, SPO2. Ale kde je GPS?

Honor Integroval snímač srdeční frekvence do pásma 6, který může také měřit hladinu kyslíku v krvi. To vám mimo jiné umožňuje sledovat úroveň stresu a samozřejmě sledovat váš puls během sportovních aktivit. Honor Band 6 však nepřichází s integrovaným modulem GPS a nemůžete reagovat na oznámení.

Co se mi líbilo:

 • Monitor srdeční frekvence zahrnuje senzor SPO2.
 • 24hodinové sledování je možné.
 • Sledování stresu.
 • Sledování spánku.

Co se mi nelíbilo:

 • Měření pulsů není příliš přesné.
 • Žádný GPS (ale přečtěte si následující oddíly).
 • Žádná přímá reakce na oznámení.

V této recenzi jsem použil Honor Band 6 s povoleným 24hodinovým měřením srdeční frekvence, což mi umožnilo vidět, kdy jsem během dne zlomil pot a kdy jsem byl sedavý. Když jsem však křížový kontrolu s monitorem krevního tlaku, všiml jsem si, že Honor Band 6 zaznamenal můj pulzní frekvenci být o několik rytmů vyšší za minutu. Další kontrola pomocí ruční kontroly přinesla přesnější výsledek. Věděli jste, že můžete také měřit svůj puls pomocí smartphonu?

Kromě měření pulsu nabízí Honor také funkce, jako je sledování spánku, měření úrovně napětí a monitorování hladiny kyslíku v krvi. Za tímto účelem také senzor pulsu podporuje měření SPO2, které je známé jako pulzní oxymetrie. Jak jsem však napsal ve svém přezkumu Fitbit Charge 4, tyto hodnoty nejsou příliš důležité, pokud netrpíte srdečními chorobami nebo provádíte sporty ve vysokých nadmořských výškách.

Nejprve jsem vždy běžel se svým smartphonem ve svém stejně, protože také chci sledovat trasu pomocí běhu Adidas při poslechu podcastů. Pokud dáváte přednost cvičení s větší nezávislostí, možná budete chtít podívat na další SmartBands za stejnou cenu místo toho s vestavěným GPS.

Stručně řečeno, Honor Band 6 má téměř vše, co patří do fitness tracker pro necelé 60 monitorování na úrovni stresu a sledování spánku, které mají příjemné, ale většina uživatelů by je pravděpodobně vyměnila za integrovaný GPS. Proto je to moje největší kritika Honor Band 6.

Životnost baterie: Je možné 14 dní, 10 minut nabíjení doručí tři dny používání

Honor inzeruje svou kapelu 6, aby nesla výdrž baterie ve výši 14 dnů. Zároveň výrobce nabízí funkci rychlého nabíjení, která by vás měla dostat na výdrž baterie v hodnotě tří dnů s pouhými 10 minutami nabíjení pomocí přiloženého proprietárního napájecího kabelu.

Co se mi líbilo:

 • Výdrž baterie na úrovni MI.
 • Rychlé nabíjení by se mohlo hodit.
 • Magnetický nabíjecí port.

Co se mi nelíbilo:

Vzhledem k dlouhé výdrži baterie a já jsem přísavka pro vyzkoušení funkce rychlého nabití, nedostal jsem Honor Band 6, aby se během recenze úplně vypustil. Budete muset počkat 10 až 14 dní, než to zjistíte! S rizikem znějícího jako zlomený záznam chci znovu zopakovat, že můj nenegnativní pro fitness sledovač by byl tento: Chci zaznamenat své vitální příznaky bez jakýchkoli potíží a co je nejdůležitější, bez mezer mezi nimi. Je proto hezké vědět, že výdrž baterie až dva týdny se stává běžnou mezi většinou výrobců.

S povoleným 24hodinovým sledováním, sledováním spánku a sledováním stresu v kombinaci s dlouhým 1hodinovým během jsem snížil hladinu baterie o 15 procent po méně než 2 dnech. Jednoduchá aritmetika by směřovala na baterii trvající méně než 13 dní se stejným vzorem použití. Zdá se, že je na dobré cestě s nárokovanými čísly, že?

Nabíjení funguje přes port magnetického nabíjení, který by vyžadoval, abyste pruh odstranili. Jak diktuje fyzika (pamatujte, magie je fyzika podle designu), magnety vždy najdou správnou polaritu. Problém s tímto proprietárním řešením je opět, že s sebou musíte vždy vzít ten správný kabel. USB-C nebo Micro-USB na fitness sledovačích však mají svůj podíl na nevýhodách.

14denní výdrž baterie, kterou čest inzerovala pro kapelu 6, není speciální funkce. Nemusí to však být, protože běh je vynikající! S 10minutovým rychlým nábojem můžete také snadno získat další tři dny použití, pokud jste ve spěchu. I když bych později aktualizoval výsledky výdrže baterie, zvažte mě, jak se dosud prodaly nároky na baterii!

Co víc byste měli vědět před nákupem

Zde je opět několik poznámek a podrobností o recenzní jednotce stručně. Ty nemusí nutně ovlivnit konečné hodnocení, ale jsou pro některé potenciální kupce stále „příjemné vědět“.

 • Monitorování pulsů je založeno na Huawei’s Truseen 4.0 Technologie.
 • K dispozici je ovládání hudby.
 • Obrázky lze nakonfigurovat jako tváře hodinek pomocí Androidu, což není možné s iOS.
 • Sledování menstruace vyžaduje instalaci HMS Core 4.0.0.
 • Sazby IP67 za ochranu vody a prachu.
 • Náramky jsou k dispozici v meteoritu černé, rackové šedé a korálové růžové barvy.

Závěr: Doporučeno. Pokud nepotřebujete GPS

Celkově na mě Honor zapůsobil svým novým fitness trackerem, zejména jeho designem s mírně širším displejem a snadným použitím, které se na mě osobně přitahovalo. Současně 10 podporovaných sportovních režimů, stejně jako další funkce pro monitorování stresu, tak pro sledování spánku, jsou zcela dostačující pro mé každodenní použití. Všechno je relativní, jak se říká.

Stále však musím sténat o nedostatku integrované čipové sady GPS. Při porovnání s jinými inteligentními pásma ve stejné kategorii je cenový rozdíl minimální, tak proč nevyužít ty peníze navíc jen v případě, že tuto funkci potřebujete v budoucnu?

Skutečnost, že sledování cyklu pracuje pouze s jádrem HMS, které jej omezuje pouze na chytré telefony Huawei nebo běží trapně na Androidu, zůstává v mé straně trnem. Pokud nemáte kolo nebo si dopřejete cyklistiku, stejně vám nebude záležet na.

Končit pozitivní poznámkou: Kontrastoval s hodinky Oppo, výdrž baterie je vynikající. Inzerované 14 dní výdrže baterie je realistické, protože pokračuji v testování tohoto fitness sledovače. Budeme však mít přesné výsledky ve dvou týdnech, z nichž tento článek aktualizuji podle toho. Zůstaňte naladěni!

Honor Band 6 Review. nový člen skupiny rodiny

Většina inteligentních kapel je víceméně stejná. Jak ve funkcích, tak v designu. Ale Honor Band 6 je jiný. Podle mého názoru je to něco mezi smartwatch a inteligentní kapelou. Dokonce bych šel tak daleko, abych řekl, že se jedná spíše o základní smartwatch.

Nedávno jsme přivítali naše nové členy rodiny Honor Band 5 a Honor Band 6 v naší velké rodině kapel. Mohli být už trochu na trhu, ale stále mají co nabídnout. Strávil jsem několik dní se šestou generací a musím přiznat, že Honor Band 6 se nadechl.

Co se mi na kapele 6 líbí

Jedním z hlavních rozhodujících faktorů pro mě byl design. Mezi ostatními pozitivními body je Honor’s Interface, což je jasné a velmi hladké. Není divu, že si sami vytvořili software na cti. To vše je pod dobře vyrobeným podmanivým displejem AMOLED.

Co se mi na tom nelíbí

Honor si bohužel vybral ne příliš typický způsob připojení popruhu k pouzdro. Je také škoda, že kapela nemá GPS, ale pravděpodobně by to bylo pro tuto cenovou rozpětí příliš mnoho.

Honor Band 6 Review: Best Fitness Tracker of 2021?

Změna designu

Design byl pro mě „wow“ okamžik od té doby, co jsem poprvé držel kapelu v ruce. Vypadá to jako úzké hodinky a na zápěstí to vypadá velmi dobře. Díky většímu displeji je výška hodinek 43 mm (1.7 in) a šířka 25.4 mm (1 in). Dobře se hodí na ruku průměrného člověka a štíhlejší dámy, dokonce i na ruce dítěte (testováno na naší ženské kolegu s obvodem 14 zápěstí 14.5 cm [5.7 in]).

Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu, čistý design je narušen tlačítkem na jedné straně a na druhé straně „Honor“ na druhou stranu. Ne nenápadní design vlastně popisuje kapelu dobře.

K pouzdru je připevněn silikonový pás s plastovou sponou a jednou smyčkou. Na popruhu jsou ochranné čepice, které musíme vzlétnout, abychom vyměnili popruh. Není to nic příliš obtížného, ​​ale kvůli tomu pravděpodobně nezměníte popruh.

Hmotnost pásma je 18 g, což je ideální pro nošení kapely celý den a při spánku.

Displej pokrývá celou tvář kapely

Ve srovnání s Honor Band 5 vzrostla velikost displeje o 148 %. To je dobré, je to velmi zajímavý a vzácný případ v rodině kapely. Pokrývá celou tvář hodinek a jeho velikost je 1.47 „. Rozlišení je 198 x 368 pixelů a hustota pixelů je 282 ppi.

Odhlédnutí od těchto technických agentur bych měl říci, že na displeji je mírná křivka, takže je ještě atraktivnější. Bohužel, vždy zapnutý režim, který ukazuje datum a čas, kdy zobrazení, pokud je vypnut, v této kapele chybí,

Je ví, že čínští kamarádi jednoduše vědí, jak dělat displeje. Čtenatelnost přímého slunečního světla je úžasná i grafika. To vše je chráněno silikátovým sklem, známým také jako Gorilla Glass Corning. Sklo není ničím chráněno, takže bych doporučil zakoupit ochranný sklo nebo silikonový kryt pro pouzdro.

Než jen základní senzory

Ve většině pásů najdeme základy senzorů, jako je akcelerometr a monitor srdeční frekvence. Tam také končí seznam. A pokud náhodou kapela má jakýkoli jiný senzor, přesnost obvykle není správným slovem k jeho popisu.

Ale Honor Band 6 se liší od ostatních kapel. Mezi jeho senzory patří oximetr a gyroskop. Srdeční frekvence i oximetry se dokonale měří. Musím říct, díky lehkosti kapely to měří lépe než můj Garmin Enduro.

Musím také přiznat, že jsem za chvíli nekontroloval kapelu a to mě nutí věřit, že kapely mají velkou budoucnost, pokud si vyberou cestu větší velikosti a více funkcí. Když už mluvíme o tom, že pokud by tato kapela měla GPS, tyto hodinky by byly jedním z nejlepších bestsellerů. Alespoň podle mého názoru.

Pokud se chcete podívat na podobný model s GPS, podívejte se na tento:

Baterie lepší, než se očekávalo

Jednou z úžasných věcí na tomto díle je bezpochyby baterie. Při použití jako inteligentní hodinky (Pardon Me, inteligentní kapela) by měla baterie trvat až 14 dní. To je skvělé, ale obvykle se liší při používání nabízených sportovních aktivit.

Přestože jsem používal pouze akcelerometr, 8hodinová fyzická aktivita nebrala moc procenta baterie. Kapela byla účtována na asi 75 % a aktivita byla zaznamenána ve čtvrtek. Kapelu jsem nenosil od pátku, ale baterie byla v pondělí na 48 %! To je velký úspěch! Alespoň moje očekávání byla překročena.

Můžete spustit Ultramarathon s kapelou?

Nemůžu uvěřit, že to píšu. Nikdy neříkej nikdy, správně. 56 kilometrů (34.8 mil) byl pro kapelu kousk dortu a, upřímně, byl jsem příjemně překvapen přesností frekvence srdeční frekvence. Vzhledem k tomu, že aktivita byla měřena pouze pomocí akcelerometru, měřilo pásmo asi 51.09 km (31.7 mil). To rozhodně není ten nejhorší výsledek. Pokud chcete monitorovat jakoukoli aktivitu s GPS, musíte aplikaci otevřít v telefonu, nechat GPS načíst a stisknout začněte na telefonu. Teprve poté začne aktivita na vašich hodinách.

Jaké pěkné překvapení vidí, že se kapela ještě nezastavila.

Kromě běhu si můžeme také vybrat formulář veslařů, cyklistiky, plavání bazénu a eliptický. Pro konkrétnější aktivity můžeme použít poslední tlačítko Aktivitu „Jiné“. Díky velikosti displeje můžete svá data dobře vidět při provádění aktivit, které kapela nabízí. Automaticky také rozpoznává cvičení, takže kapela může říct, kdy běžíte, chodíte, na eliptickém nebo na veslaře.

Uživatelsky přívětivé rozhraní s vlastním operačním systémem

Honor si vybral svůj vlastní operační systém pro Honor Band 6 a bylo to moudré rozhodnutí. Používání je intuitivní, jakýkoli průměrně inteligentní ST. Bernard nebude mít problém s jeho používáním. A systém vůbec nezmrzne. Přejetím doleva a doprava můžete procházet widgety ukazující spánek, kroky, stres atd. Přejetím nahoru můžete vidět oznámení; Přejetím zkratky. Tlačítko na boku vás zavede zpět na domovskou obrazovku. Stisknutím, když jste na domovské obrazovce, vás zavede do nabídky a sportovních aktivit, historie aktivit, nastavení atd.

Často pod tlakem? Změřte úrovně stresu.

Protože žijeme ve věku stresu, tlak přicházející na nás ze všech směrů, mnoho výrobců přidává stres měření jejich inteligentních nositelných. Honor to udělal o krok dále, přidali test osobnosti, aby vás kapela lépe poznala a přesněji měřila stres. V testu odpovídáte na několik otázek, například pokud si myslíte, že váš život nemá smysl nebo pokud se vaše ruce třese.

Kromě měření úrovní stresu nabízí pásmo (samozřejmě) monitorování srdeční frekvence (můžete si také vybrat nepřetržité monitorování), sledování spánku, krokoměru, kalorií pult a aktivní hodiny. S vaší kapelou můžete také spravovat hudbu, která hraje z vašeho telefonu, je zde také widget počasí, také s vaším telefonem. Základními funkcemi v této pásmo jsou budíky, časovač, stopky a funkce Find-Myphone.

Honor Watch, aplikace Huawei

Honor je dceřinou společností Huawei, proto Honor Watches používají aplikaci Huawei Health App. Tato aplikace je jednou z nejlepších aplikací pro inteligentní hodinky. Je snadné použít a najdete cokoli, co potřebujete rychle.

Kouzlo „hůlky“?

Začněme shrnutí tím, že přemýšlíme o této jednoduché otázce. Kde stojí hodinky a konec kapely? S tímto modelem opravdu nemůžete říct a linky se stávají velmi rozmazanými.

Tato pásmo hodinky, hůlka, pokud chcete, mě příjemně překvapila hladkostí jejich softwaru a jejich přesným měřením srdeční frekvence. Upřímně bych doporučil Honor Band 6 všem, kteří se stále rozhodují, zda si koupí chytré hodinky nebo inteligentní kapelu, protože můžete získat vše v jednom za dobrou cenu, skvělou sbírku senzorů a baterii trvající až 14 dní.

Alternativou k Honor Band 6 by mohla být známý Xiaomi Mi Band 6 nebo možná trochu dražší Huawei Band 6. Funkce kapel jsou téměř stejné, ale v České republice můžete platit pouze s nejnovějšími inteligentními skupinou Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC.

Dělat fitness zábavu s Honor Band 6

Poslední fitness smartwatch, kterou jsem použil, byly Samsung Galaxy Watch. Bylo to větší (pro někoho, kdo má malé zápěstí, je Chunky poslední věcí, která je na mysli, pokud jde o módní). Pokud to není to, co chcete. Takže jsem se vrátil na trh pro menší fitness tracker a ten, který mi nezlomí banku.

Ale nejprve jsem potřeboval udělat vlastní domácí úkoly a jaký lepší způsob, než na to zjistit, než zkontrolovat Honor Band 6! Dostal jsem příležitost zkontrolovat fitness pás.

Fitness tracker jako žádný jiný

Honor Band 6 je navržen tak, aby držel krok s mladými profesionály, je nejnovějším přírůstkem na prémiovou nositelnou sestavu Honor, který poskytuje zcela nový a vylepšený uživatelský zážitek.

Honor Band 6 se může pochlubit velkým 1.47palcová obrazovka AMOLED, která má o 148% více oblasti displeje než její předchůdce, nabízí větší a pohodlnější zážitek z prohlížení.

Fitness pás má více než dostatek výdrže baterie (až 14 dní), aby vás udržovala v chodu. Přichází také s širokou škálou robustních nástrojů pro fitness a zdraví, které vám pomohou dosáhnout cílů tréninku a přijmout zdravý životní styl a zároveň si užívat plynulé připojení s mobilním telefonem.

Půvab estetického designu

Značka Honor začala život sama po oddělení od Huawei zpět v roce 2020. Přesto by se zdálo, že skupina 6 stále přijala návrhový přístup, který odrážel Huawei. Při nastavování věcí také používá stejný software a aplikaci Huawei Health Companion.

Konstrukce pásma 6 se liší od pásma 5, počínaje černým pouzdrem o velikosti 43 mm, který měří 11 mm a váží pouze 18 g. Ani s připojeným popruhem se fitness páska necítila těžce. Barvy popruhu jsou dodávány v korále růžové, meteoritové černé a pískovcové šedé.

Na lehčí straně života

Meteorite černá přistála na mém prahu a vypadala skvěle ve všech jeho eleganci, zatímco trochu prosté, ale bylo pohodlné nosit, bezpečně zabalit na zápěstí a nedal mi žádný důvod, abych ho odstranil. Někdy jsem dokonce zapomněl, že to tam bylo, protože to bylo tak lehké!

Honor Band 6 nemusí být nutně nejvyššího fitness sledovače, ale jeho větší obrazovka a pohodlná fit jsou dva důvody, proč si myslím, že byste to měli získat.

Větší displej také znamená, že funkce pásma 6 jsou zábavnější používat. Z hlavní obrazovky hodinek můžete přejít na to, abyste viděli svůj tok oznámení, který jsem použil pro WhatsApp a Telegram. Každá ikona aplikace se objevila na boku, která jasně identifikovala, odkud pocházejí. Jedinou nevýhodou je, že na oznámení nemůžete reagovat. Nicméně tento nedostatek pro mě nebyl dealbreaker.

Mezi další funkce patřily ovládací prvky hudby a předpovědi počasí, které byly pro tuto větší obrazovku dobře optimalizovány a zjištění softwaru bylo docela snadné. To, co mě opravdu upoutalo, byla schopnost nahrát fotografie, když vytvoří více personalizovaných tváře hodinek (jak je znázorněno na první fotografii na začátku recenze). To se mnou opravdu mluvilo!

Honor Band 6 je kompatibilní s mobilními telefony Android a Apple. Nejúplnější podpora, kterou byste získali, by však byla s největší pravděpodobností pro uživatele Androidu. To vám dává možnost zobrazit oznámení pocházející z nativních a třetích stran.

CO MYSLÍŠ?

Myslím, že je to docela dobrá volba. Pro cenovku méně než RM 200 získáte skvělou výdrž baterie, personalizaci a přizpůsobení, jasný a veselý displej a fitness tracker, který žije podle svého názvu jako fitness tracker!

Honor Band 6 je nyní k dispozici v Coral Pink, Meteorite Black a Sandstone Grey v RM 189 na Lazadě a Shopee prostřednictvím The Honor Flagship Store.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS