Recenze iPad Mini 6 prodlužované použití-Neexistuje žádná náhrada za přenositelnost…

Recenze iPad Mini 6 prodlužované použití-Neexistuje žádná náhrada za přenositelnost

Už asi dva měsíce používám dramaticky přepracovaný iPad Mini Apple a moje největší je to, že je to skvělé zařízení pro čtení a poznámku. Ale jak uvidíte v mém iPad Mini 6 Recenze pro rozšířené použití, není to bez kompromisu.

Ačkoli iPad Mini 2021 není bez jeho nedostatků, jeho silné stránky-jmenovitě přenositelnost a schopnost libry za libru-z něj učinily nedílnou součást mého pracovního postupu. Pokud byste zvážili, aby se to stalo součástí vašeho technologického zásobníku? Stojí to za 100 cenových zvýšení oproti odchozímu modelu? Podívejte se na mé praktické video, když po nějakém rozšířeném použití diskutuji o zásluhách.

Zjevné věci

IPad Mini 6. generace je extrémně malý, ale to je okamžitě zřejmé. Tablet je kratší než 5. generace iPad Mini, který se zapadá do kompaktnějšího tvarového faktoru, přesto má větší obrazovku (8.3 palce) s větším rozlišením než jeho předchůdce (7.9 palců).

Tato velikost obrazovky se zvětšuje uvnitř menšího tvarového faktoru, není pro moderní zařízení Apple novým jevem a je to ten, který jsme již viděli v redesigns iPhone a větších tablet iPadu. Takzvaný displej hrany k okraji umožňuje napěchovat větší oblast obrazovky uvnitř menší povrchové plochy, což přispívá ke zvýšené přenositelnosti zařízení. To znamená, že iPad Mini je o něco silnější než odchozí model a vyhýbá se zužujícím okrajům, které dříve pomohly tloušťce masky ve prospěch plochých okrajů.

Apple nabízí iPad Mini 6 ve čtyřech odstínech, včetně standout Starlight Color, která je jako jemná směs zlata a stříbra. Mezi další odstíny patří růžová, fialová a samozřejmě zaprášený a opotřebovaný prostor šedý.

Video: Recenze iPad Mini 6

Sponzor. Zvláštní poděkování do Tenorshare: Získejte 30% Reiboot s kódem A7E5

A po pravidelném použití iPhonu 13 Pro a nyní iPhone 13 Pro Max je jedna z věcí o iPad Mini, která vyniká jako bolavý palec, nedostatek propagace. Propagace je marketingový název společnosti Apple pro svou technologii s proměnlivou frekvencí, která může zvýšit nebo upravit zpět obnovovací frekvenci displeje podle toho, co se děje na obrazovce.

Jednou z klíčových výhod propagace, kromě menšího dopadu na výdrž baterie, když se obnovovací rychlost škrtí, je super hladký zážitek při procházení textovým webům a dokumentům. Na displeji iPad Mini se nedostatek propagace při posouvání objevuje rozmazaný, nemluvě o tzv. Jelly Scroll Effect, který je běžný na LCD displejích.

Ze všeho, co iPad Mini může postrádat ve srovnání s jeho většími bratry, je propagace funkce, kterou mi nejvíce chybí. Dokonce i po prodlouženém využití s ​​iPad Mini byl nedostatek propagace stále zjevný při procházení textem.

Solidní elektronická čtečka

Jen na 0.65 liber (model Wi-Fi), iPad s peřící váhou, v 7.69 palců vysoký, 5.3 palce široké a 0.Touska 25 palců, je přenosná powerhouse. Porovnejte to s iPhone 13 Pro Max’s 0.Hmotnost 52 liber a je snadné pochopit, proč je iPad Mini 6. generace majákem pro přenosnou produktivitu.

To, co na iPad Mini nejvíc oceňuji, je to, jak je to vyvážené. Způsob 0.65 liber se rozprostírá po celém zařízení, usnadňuje tablet s jednou rukou. dokonce i s několika prsty. díky čemuž dobře funguje pro delší relace čtení.

Během posledních dvou měsíců jsem používal iPad Mini jako své zařízení na čtení na plný úvazek a pomocí ho dohnal krmivo, e-knihy, články na webových stránkách, zprávy Apple atd. Jeden může debatovat o výhodách technologie e-ink nalezených v zařízeních Kindle nad technologií LCD, ale toto je moje preferované čtecí zařízení kvůli jeho bohatství schopnosti v kombinaci s relativně velkým displejem v tak kompaktním a lehkém podvozku.

Psaní, převzetí poznámky a umění

Kromě čtení je iPad Mini 6 také schopnějším zařízením pro psaní poznámek, díky příchodu podpory Apple Pencil druhé generace druhé generace. Abychom to vyjasnili, předchozí 5. generace iPad Mini Sportovala podporu Apple Pencil, ale pouze pro starší zaoblený styl prvního genu Apple Pencil.

Jedním z největších problémů s první tužkou Apple bylo, že bylo těžké držet krok, pokud jste vlastnili případ, který obsahoval pro úložiště. Apple tužka druhé generace obsahuje zvýšenou funkčnost, ale co je nejdůležitější, magneticky se připojuje k dlouhé straně iPad Mini pro skladování a pro usnadnění párování a dobíjení. Mít připevněnou tužku Apple na stranu iPad Mini znamená, že je vždy k dispozici, což výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že bude skutečně použita.

Na rozdíl od větších modelů iPadu není iPad Mini skvělý pro psaní s dlouhým formou, protože neexistuje žádná připevněná klávesnice první strany a virtuální klávesnice je příliš malá pro projekty s dlouhými formami. Ale opět to slouží ke zvýšení hodnoty tužky Apple, kterou lze použít pro textový vstup pomocí funkcí iPados, jako je Scribble.

Během posledního měsíce jsem zjistil, že používám Apple Pencil k psaní poznámek, anotaci video skriptů a vytváření scénářů pro nadcházející video nápady v aplikaci Notes App. Umělci si mohou obzvláště užívat přenosné digitální plátno pomocí populárních aplikací, jako je procreate, linea skica, afinitní designér a další.

Je pravda, že iPad Mini postrádá nemovitost na obrazovce pro někoho, kdo může chtít tablet primárně pro umění, ale jeho přenositelnost z něj činí skvělý společník pro umělce, kteří se často ocitnou inspirovaní, zatímco venku a asi.

Flexibilita USB-C

Jedním z největších nových přírůstků, který přišel do iPad Mini, je přijetí připojení USB-C. Nejen, že se USB-C používá pro nabíjení iPad Mini, ale také nabízí rychlejší USB 3.1 (Gen 1) 5Gbps připojení pro rychlé vykládání fotografií a videí. Není to tak schopné jako iPad Pro, který obsahuje rychlejší konektivitu Thunderbolt a pracuje s širším produktem, ale dokonce i prostý starý USB 3.1 Otevře litanii periferních možností při více použitelných rychlostech.

Jediným kabelem USB-C můžete snadno připojit externí jednotky, mikrofony, zvuková rozhraní a další. Mít tento druh flexibility přítomen v I/O odstraněním zátarasy pracovního postupu spojeného s iPady Sporting Apple pomalý a zastaralý konektor Lightning Connector. Zejména pro fotografy a videografy, kteří pravidelně vykládají fotografie a videa, je přítomnost všudypřítomného konektoru USB-C obrovský rozdíl v produktivitě.

IPADOS 15 by také neměl být v této oblasti přehlížen, protože má upgrade na rozhraní přenosu souborů, přičemž zbývající statistiky podobné vyhledávači jsou jasně inspirovány Mac. Lepší přehled o převodech souborů pro provádění je k nezaplacení při přenosu velkých souborů do az iPad Mini.

Kamera a video

12MP ƒ/1.8 fotoaparát na iPad Mini 6 představuje významné zlepšení oproti 8MP ƒ/2.4 kamera v iPad Mini 5. Fotoaparát má nejen 50% podporu v rozlišení, ale také shromažďuje více světla, což má za následek čistší fotografie a videa s menším hlukem. Malá velikost iPad Mini usnadňuje střílení než s většími iPady. Na svých iPadech pravidelně nefotím ani videa, ale v špetce, a co je důležitější, se správnými podmínkami osvětlení je to docela proveditelné.

Stejně jako jeho přímý předchůdce i iPad Mini 6 Liquid Fing Display maximalizuje při 500 nits jasu, což znamená, že nepodporuje přehrávání videa HDR video. Pro většinu lidí to nebude velký problém, ale pro mě, někdo ponořený do pracovních postupů HDR, je to jedna z prvních věcí, které jsem si všiml o displeji iPad Mini, a je to stále něco, co mi chybí po prodloužení.

Nedostatek schopnosti jasu také znamená, že videa HDR natočená na iPhone 13 nebo iPhone 12 nemohou přehrávat v plném jasu HDR při pohledu na iPad Mini 6. Opět to pravděpodobně není pro většinu lidí obrovský obchod, ale lidé, kteří se o takové věci starají, si to rychle všimnou.

iPad mini 2021 – k čemu ho využít? [4K]

Pokud jde o fotoaparát, jednou z nejpůsobivějších technologií je podpora středové fáze s fotoaparátem směřující přední. Centre Stage, která je speciálně navržena pro videohovory, jako je FaceTime a dokonce i aplikace třetích stran, jako je Zoom, automaticky posiluje fotoaparát, aby vás udržovala v souladu s rámcem. Když se pohybujete po snímku, kamera se pohybuje s vámi a jak se uvnitř rámu objeví více lidí.

Je zřejmé, že uvnitř iPad Mini není žádná pohyblivá kamera s variabilní ohniskovou vzdáleností, takže Apple způsobuje, že se efekt středového jeviště stane širší kamerou, chytrým softwarovým trikům a strojovým učením poháněným rychlejším nervovým motorem Bionic A15 Bionic. Začíná to novou ultra širokou 12MP kamerou s zorným polem 122 stupňů, ve srovnání s širokoúhlým 7MP kamerou nalezeným v předchozích iPad Mini modelech.

Díky obrovskému nárůstu zorného pole a větším rozlišením může středová fáze zachytit větší oblast scény a použít strojové učení k digitálně podolování kolem rámu bez drastické ztráty v rozlišení. I když jsem si byl jistý, že tato funkce bude trik, když jsem to poprvé vyzkoušel na iPad Pro, nakonec jsem to miloval. Propůjčuje to dynamický vzhled a pocit videohovory, díky nimž se cítí méně staticky a robotičtí, a obzvláště si toho vážím během renesance videohovoru, kterým svět nedávno prošel.

Všechno ostatní

V minulosti jsem obvykle zahájil své recenze iPadu tím, že jsem si vztekl o výkonu a mluvil o nejnovějším systému na čipu. Po použití iPadu Mini však déle než měsíc, specifikace mají tendenci brát zadní hořák a celková použitelnost přichází do popředí.

IPad Mini 6 je hlavním krokem vpřed ve výkonu oproti modelu 5. generace. A jak již bylo zmíněno, iPad Mini je opravdu o něco rychlejší než jeho větší bratři, iPad Air.

recenze, ipad, mini, prodlužované, použití-neexistuje

S mírně zvýšeným výkonem GPU A15 Bionic oproti A14 ve vzduchu iPad, většina her Apple Arcade běží skvěle, ale téměř nikdo by neměl kupovat iPad mini výhradně jako herní stroj. Vzhledem k tomu, že vstupní iPad mini s 64 GB nákladů na skladování stejně jako moderní vlajkové konzole, není to dobrý nákup. Pokud je však hraní hraní sekundárního použití, iPad Mini vytváří solidní přenosný herní stroj, zejména pro ty, kteří se přihlásí k odběru Apple Arcade.

Pro sledování videí a dokonce i úpravy videí prostřednictvím aplikací jako IMovie a LumaFusion, The iPad Mini 6, s jeho 8.3palcový displej, poskytuje lepší zážitek než například iPhone 13 Pro Max. Ale iPad Mini je k dispozici pouze v konfiguracích 64 GB nebo 256 GB, které se mohou rychle vyplnit při práci s videem s vysokou věrností Prores. Spojte to s maximálním jasem 500 nits a je jasné, že Apple si myslí, že se vážní editoři videa měli místo toho rozhodnout pro své prodloužené tablety.

Několik dalších věcí: Existují stereofonní reproduktory, které jsou k dispozici, když je zařízení orientováno do režimu krajiny. Reproduktory nejsou nikde poblíž úrovně iPad pro, ale jsou dost dobré pro takové zařízení pro pinty. Ztratíte však přístup k 3.5mm konektor pro sluchátka nalezený na předchozím iPadu mini. I když toto opomenutí nebude mít vliv na většinu uživatelů, pokud máte vyzkoušený pracovní postup, který závisí na konektoru pro sluchátka, je třeba vzít v úvahu před nákupem něco.

Možnost je také připojení 5G, i když jsem si koupil model Wi-Fi-pouze. Apple účtuje robustní 150 prémii za 5G schopnost, kterou jsem nemohl ospravedlnit na základě toho, jak jsem používal svůj iPad mini. S tím bylo řečeno, existuje určitý pocit svobody, který získáte z buněčného iPadu, nemluvě o rychlejším iPadu s podporou 5G buněk. Pokud plánujete používat své mini pravidelně při cestování, volba pro buněčný model dává perfektní smysl.

Závěr

IPad Mini 6 je hands-down nejlepší přenosný tablet na trhu dnes. Je to přenosné zařízení, které dokáže všechno dobře dělat dobře, ale nemusí to nutně úžasné v žádné oblasti. Například je to skvělé zařízení pro čtení kvůli své velké obrazovce a lehkým, vyváženým designem, ale trpí kvůli nedostatku propagace. A obrazovka je větší než iPad Mini 5, ale na věrnosti obrazovky, barvy nebo jas není žádný skok.

Je to také výkonné řešení pro mobilní video, ale postrádá vyšší úrovně úložiště, schopnější připojení Thunderbolt a přehrávání HDR.

Jedna věc, kterou jsem nezmínil, byla výdrž baterie, kterou Apple touts jako celodenní schopnost. Na konci hodiny nepoužívám svůj iPad Mini, ale jeden poplatek mi pravidelně trval několik dní intenzivního čtení a psaní poznámek. Byl jsem více než spokojený s výdrž baterie a myslím, že pokud jste rozumní ve svých očekáváních, budete také.

Jedna oblast, kde je iPad Mini zvláště vyniká, je ve své schopnosti tvorby poznámek, a to z velké části díky podpoře Apple tužky 2. generace, která magneticky připevňuje na stranu tabletu. Ale s tím řekl, že postrádá nemovitost na obrazovce, kterou by si někteří umělci a poznávatelé mohli přát.

Celkově vzato, iPad Mini je úžasné zařízení pro přenositelnost a je to opravdu jediná možnost pro ty, kteří hledají přenosný tablet s podporou softwaru pro špičkové třídy, který dokáže dělat téměř všechno, co jeho silnější bratři a bratranci mohou udělat. S touto přenositelností však přicházejí kompromisy v různých oblastech. Osobně řečeno, jsem více než ochoten žít s těmito kompromisy, protože není nic, co by se blížilo iPad Mini ve srovnatelném formovém faktoru.

Kvůli přenositelnosti iPad Mini jsem zjistil, že jsem byl ochotnější si to vzít s sebou při cestování, protože proč ne? Pokud se nepoužívá. Z důvodu jeho velikosti a rozložení hmotnosti to také mohu snadno vejít dovnitř nadměrného kabátu.

I když již vlastníte 5. generaci iPad Mini, myslím, že je to užitečná upgrade. Získáte mnohem rychlejší tablet, podporu pro mnohem lepší tužku, větší displej a 5G připojení jako možnost. Díky tomu je iPad Mini 6 docela dobrý upgrade o starších mini modelech.

IPAD MINI 6 [LONG-TERM REVIEW] | I WAS WRONG ABOUT THE IPAD MINI 6!

Jaké jsou vaše dlouhodobé myšlenky na iPad mini 6? Zvuk dolů dole v комментари и мнения.

Důvody, proč by měl být váš další iPad buněčný

Na trhu nového iPadu? Zde jsou všechny důvody, proč si myslíme, že buněčný iPad stojí za další výdaj.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Apple iPady v posledních několika letech skutečně vyrostly. Buněčný iPad vám umožní sloučit sílu notebooku s připojením chytrého telefonu a to vše přichází v super přenositelném balíčku.

Jsou to mnohem víc než jen stroje Netflix. Ale ať už používáte svůj iPad pro zábavu nebo produktivitu, výběr mobilního modelu vám umožní proměnit tablet na do-cokoli, cokoli kdekoli.

Je snadné uvíznout rozhodování mezi Wi-Fi a buněčným iPadem, takže zde jsou naše nejlepší šest důvodů, proč si myslíme, že váš další iPad by měl být buněčný.

Máte spoustu možností

Pokud jde o výběr buněčného iPadu, není dostatek možností. Každý model iPad má k dispozici buněčnou verzi. Ještě lepší je, že všechny nejnovější iPady Apple jsou povoleny 5G, což vám umožňuje přístup k plné rychlosti sítě 5G.

Ale mějte na paměti, že další schopnosti buněčných iPadů nejsou zdarma. Buněčné iPady stojí více. Pokud si vyberete mezi buněčným a Wi-Fi-jen iPad Air, budete muset pro mobilní model vydělat dalších 150.

Pokud vstoupíte do buněčného iPad Pro, je to dalších 200 na vrcholu základní ceny. Kromě toho musíte zaplatit za buněčnou smlouvu, abyste tuto funkci skutečně využili.

Ale buněčné iPady nemusí být drahé. Pokud máte rozpočet, starší buněčné iPady, jako je iPad Mini (5. generace), vás mohou dostat do sítě 4G za stejnou cenu jako nejnovější modely Wi-Fi-pouze.

Hotspot není vždy vaše nejlepší volba

Pokud Wi-Fi není k dispozici, můžete svůj iPhone vždy získat online připojením k hotspotu telefonu. Funkce hotspotu iPhone, aka Tethering, je, když pomocí mobilních dat telefonu připojíte jiné zařízení k internetu. To je skvělý způsob, jak dostat iPad online do špetce, ale není to vždy skvělé dlouhodobé řešení.

Zatímco většina dopravců nabízí neomezené datové plány pro telefony, pokud jde o tethering jiných zařízení, nejsou vždy tak velkorysí. Téměř žádní dopravci nenabízejí neomezená data hotspotu, aby lidem zabránila používat mobilní data svého telefonu jako své domácí připojení k internetu.

recenze, ipad, mini, prodlužované, použití-neexistuje

Mobilní hotspoty nejsou vždy vaše nejlepší volba, pokud jde o rychlosti dat. Ačkoli 5g na telefonech může být ohromně rychlý, pravděpodobně nebudete mít tu rychlost při tetheringu. Většina poskytovatelů buněčných poskytovatelů bude škrtit rychlost dat hotspotu. Ačkoli váš iPhone může mít perfektní signál 5G, váš hotspot může být zpomalen na 4G nebo dokonce 3G rychlosti.

Ale i když ne vždy získáte nejrychlejší rychlosti, pokud chcete spolehlivé spojení, můžete si vzít kdekoli, výběr buněčného iPadu znamená, že se nemusíte vůbec spoléhat na hotspoty.

Pouze buněčné iPady mají GPS

GPS je jednou z nejužitečnějších funkcí jakéhokoli inteligentního zařízení. Pryč jsou dny vytažení obřích papírových map a žádosti cizinců o pokyny.

Nevlastníte Tesla s obří infotainmentovou obrazovkou? Žádný problém, získejte pohon aut a dejte svůj iPad na palubní desku. iPad může být skvělým nástrojem pro vykreslování pokynů nebo plánování vaší další velké cesty, ale pouze buněčné iPady mají zabudované GPS.

Ve výrobním procesu společnosti Apple pro iPady jsou modul GPS a modul modul na stejném čipu. Pokud tedy nedostanete buněčný iPad, nepřijde také s GPS.

Pokud máte iPad pouze s Wi-Fi, můžete stále používat mapy Apple nebo Mapy Google, ale namísto GPS se budete muset spoléhat na umístění Wi-Fi místo GPS. I když to dokáže detekovat vaše obecné umístění, umístění Wi-Fi není zdaleka tak přesné jako GPS.

Buněčné iPady jsou skvělé pro práci

S rostoucím posunem na vzdálenou práci se setkání zasedací místnosti staly schůzky v obývacím pokoji a mnoho bývalých kancelářských pracovníků se stává digitálními nomády na plný úvazek. Výsledkem je, že vestavěné datové připojení na vašem iPadu může výrazně posílit váš kreativní pracovní postup.

IPAD mini

IPad Mini je nejmenší tabletové zařízení Apple a nejnovější model obsahuje tenký design, Bionický čip A15, port USB-C, podpora Apple Pencil 2 a další.

IPad Mini, oznámený v září 2021, je jedním z nejstarších iPadů v sestavě Apple a jde o přístup ke konci svého produktového cyklu. Zdá se, že Apple pravidelně aktualizuje iPad mini a mezi upgrady ponechává až dva a půl roku. Nový model se očekává začátkem roku 2024, takže zatímco tato verze je stará 18 měsíců, neočekáváme v blízké budoucnosti obnovení a je stále v pořádku koupit pro většinu lidí. To znamená, že ti, kteří dávají přednost nákupu novějších zařízení.

Zatímco iPad Mini je nejmenším iPadem Apple pro ty, kteří chtějí funkce, jako je design na celé obrazovce a USB-C v nejnovějším tvarovém faktoru, uživatelé, kteří hledají dostupnější možnost, by měli zvážit iPad deváté generace. Počínaje 329, iPad nabízí mnoho iPad Mini funkcí, jako je dotyková ID a středová fáze, ale za nižší cenu, která vyvažuje funkčnost a dostupnost.

Na druhé straně, pro iPad s větším displejem je iPad 10. generace 459 nebo 599 iPad Air. Air iPad má na zadní straně inteligentní konektor, který se připojí k pouzdrům na klávesnici a jeho větší, 10.Displej 9 palců je lepší pro úkoly produktivity a spotřebu médií.

recenze, ipad, mini, prodlužované, použití-neexistuje

Před nákupem se podívejte na naši průvodce iPad Deals, kde sledujeme aktuální nejlepší cenu na iPad Mini, iPad Air, iPad a iPad Pro.

Obsah

 • Zobrazit
 • Apple tužka
 • Bionický čip A15
 • Neurální motor
  • RAM
  • Úložný prostor
 • Zadní kamera
 • Kamera a středová scéna
 • Životnost baterie
 • Připojení
 • Bluetooth a Wi-Fi
 • Další funkce
 • Jak nakupovat
 • Průvodce kupujícím iPad
 • Co bude dál pro iPad Mini
 • IPad Mini časová osa
 • Apple představil iPad Mini šesté generace v září 2021, dva a půl roku po zavedení předchozího modelu páté generace. Představení úplného přepracování s větším displejem, bez tlačítka Domů, Bionického čipu A15 a port USB-C.

  IPad mini zrcadlí design iPadu vzduchu s designem na celé obrazovce, hranami na druhou a dotykovým ID otiskům prstu v horním tlačítku napájení. Hlavními rozdíly ze vzduchu iPad jsou nedostatek inteligentního konektoru na zadní straně a že tlačítka hlasitosti byla přemístěna na horní okraj zařízení. Ve srovnání s modelem předchozí generace postrádá nový iPad Mini tlačítko Home Id Home.

  IPad Mini má větší, 8.3palcový displej kapaliny s rozlišením 2 266 o 1 488. Displej se nadále vybavuje skutečným tónem a širokou barvou P3 a nabízí až 500 nits jasu.

  Je vybaven Bionickým čipem A15, což je čip, který Apple poprvé použil v sestavě iPhone 13, až o 80 procent lepší výkon než předchozí iPad Mini. Modely buněčného iPad Mini se nyní mohou poprvé připojit k 5G.

  Existuje vylepšená 12MP zadní zadní kamera s ƒ/1.8 Clona a kamera směřující přední část také získala hlavní upgrade s 12MP ultra široký fotoaparát, která obsahuje centrum pro videohovory.

  IPad Mini šesté generace podporuje Apple tužku druhé generace, která se magneticky připojuje ke straně tabletu pro skladování, párování a nabíjení. Má stejnou celodenní výdrž baterie jako ostatní iPady, trvající až asi 10 hodin.

  IPad Mini přichází ve třech nových barvách, včetně růžové, hvězdné a fialové, kromě Space Grey z předchozích let.

  IPad Mini je k dispozici nyní a začíná na 499 pro model 64 GB Wi-Fi-pouze, až na 649 pro model 256 GB. Buněčné modely jsou k dispozici pro 150 dalších za základní cenu každé konfigurace. Apple tužka druhé generace, která pracuje s iPad Mini, je k dispozici pro 129.

  POZNÁMKA: Viz chyba v tomto kole nebo chcete nabídnout zpětnou vazbu? Zašlete nám e.mail zde.

  Recenze

  Recenze iPadu Mini byly velmi pozitivní, chválily štíhlejší rámy, port USB-C, tlačítko dotykové ID, 12-megapixelovou zadní širokou kameru a kompatibilita Apple Pencil druhé generace druhé generace.

  I s jeho většími 8.3palcový displej, nový iPad Mini udržuje přenosné pohodlí, podle Engadgetova Valentina Palladino, i když psaní nebyl zvlášť pohodlným zážitkem. Šéfredaktor Macstories Federico Viticci uvedl, že iPad Mini dodává „Můj dlouhodobý sen o zařízení pro iPad pro/vzduch v malém formovém faktoru a poskytuje vysoce přenosný zážitek na rozdíl od všeho v sestavě Apple.“

  Wired’s Brenda Stolyar vyjádřil určité obavy ohledně výdrže baterie a uvedl, že iPad mini bojuje s velkým množstvím činnosti a dosahuje přibližně pět hodin, což je výrazně menší než inzerované 10 hodin.

  Více myšlenek na iPad Mini naleznete v naší recenzi zaokrouhlení nebo sbírku unboxingových videí.

  Design

  Se spuštěním iPad Mini šesté generace Apple design zcela přepracoval a nyní nejmenší tablet v sestavě iPadu připomíná drobnou verzi iPad Air. Předchozí verze iPad Mini měla silné rámečky a tlačítko dotykového ID, ale nový model odstraňuje ty, kteří jsou ve prospěch designu All-Display.

  IPad Mini 6 má 8.3palcový displej, který je větší než 7.9palcový iPad mini 5 díky redukci rámů kolem obrazovky. Neexistuje žádné tlačítko Domů, takže ID Touch bylo přesunuto na tlačítko napájení v horní části zařízení.

  Stejně jako iPad Air má iPad Mini 6 tělo s plochými zaoblenými hranami, které se obtěžují kolem displeje, přičemž design s plochou odpovídá iPad Pro a moderní iPhone iPhone. Všude kolem displeje iPad Mini je malý rámeček, ale je tenčí než předchozí design v horní a dolní části.

  IPad Mini měření v 7.69 palců (195.4 mm) dlouhé, 5.3 palce (134.8 mm) široký a 0.25 palců (6.3 mm) tlustý, takže je to asi stejná šířka a výška jako předchozí model, ale je to 0.2 mm silnější. Zatímco iPad Mini 5 měl konektor pro sluchátka, iPad Mini 6 ne.

  Pokud jde o váhu, iPad Mini je nejlehčí a nejmenší tablet Apple, vážící 293 gramů nebo 0.65 liber. Buněčné modely jsou kvůli dalšímu hardwaru jen o pár gramů těžší.

  Tlačítka hlasitosti byla přesunuta na horní část zařízení, což je první pro iPad. Tlačítka hlasitosti jsou nahoře, aby opustila prostor pro magnetický konektor po boku, který se používá k nabíjení Apple tužky druhé generace.

  Na horní a dolní části iPadu Mini jsou reproduktory, které poskytují stereofonní zvuk, když se iPad Mini používá v režimu krajiny, spolu s mikrofonem nahoře a buněčné modely mají na boku nano-Sim zásobník na boku. Na zadní straně je zadní kamera s jednou čočkou.

  IPad Mini 6 je dodáván ve vesmírné šedé, růžové, fialové a hvězdné světlo, barva, která je hybridem mezi stříbrným a zlatým.

  Dotkněte se tlačítko napájení ID

  Tlačítko napájení dotykového ID umístěného v horní části iPadu Mini funguje stejně jako tlačítko Home Id Home, které bylo k dispozici na iPad Mini 5, jednoduše vyžadovalo, abyste si na něj položili prst, abyste si zaregistrovali otisk prstu.

  Touch ID lze použít k odemknutí iPadu, přístupu k aplikacím, provést nákupy s Apple Pay a další. Touch ID na iPad Mini 6 pracuje jak v portrétu, tak v orientaci na krajinu.

  Držení na tlačítku napájení dotykového ID umožňuje mu zdvojnásobit jako tlačítko pro aktivaci Siri.

  USB-C

  Apple přidal port USB-C ve spodní části tabletu, aby nahradil port Lightning a přivedl iPad Mini v souladu s iPad Air a iPad Pro. S portem USB-C lze iPad Mini připojit k displeji 4K a 5K, kamerami a dalšími zařízeními USB-C. Port USB-C podporuje přenos dat 5Gbps a je schopen nabíjet iPhone nebo Apple Watch správným kabelem.

  Zobrazit

  IPad Mini 6 má 8.3palcový plně laminovaný displej s rozlišením 2266×1488 při 326 pixelech na palec. Stejně jako iPad Air podporuje iPad Mini 6 širokou barvu pro živé barvy, pravdivé, a přichází s opravdovou podporou tónu.

  Skutečný tón upravuje vyvážení bílé displeje tak, aby odpovídalo okolnímu osvětlení, aby se obrazovka usnadnila na očích. Pokud jste například v místnosti s více žlutým osvětlením, displej iPad Mini se zbarví v barvě, aby se zabránilo výraznému kontrastu mezi barvou iPadu a osvětlením v místnosti.

  K dispozici je také antireflexní povlak a iPad Mini 6 funkce 1.8 procent odrazivosti a jas 500 nits. Stejně jako všechny iPady má i oleofobní povlak odolný vůči otiskům prstů.

  Apple tužka

  IPad Mini 5 předchozí generace byl kompatibilní s Apple tužkou první generace, ale aktualizovaný iPad Mini 6 pracuje s Apple tužkou druhé generace, která je také kompatibilní se vzduchem iPad a iPad Pro a iPad Pro.

  Magnetický pás na boku iPad Mini 6 umožňuje Apple Pencil 2 připojit se k zařízení a nabíjet, zatímco je připojen.

  Bionický čip A15

  IPad Mini 6 je vybaven stejným šestijádrovým čipem A15, který je v modelech iPhone 13, ale je snížen na 2.9GHz ve srovnání s 3.Rychlosti 2 GHz dostupné v sestavě iPhone 13.

  Downlocked Chip znamená, že iPad Mini je asi o dva až osm procent pomalejší než iPhone 13, pokud jde o výkon CPU. Při testech Geekbench má iPad Mini 6 průměrné jednorázové a vícejádrové skóre 1 595 a 4 540, respektive. IPhone 13 vidí průměrné jednorázové a vícejádrové skóre 1 730 a 4 660, v tomto pořadí.

  Ačkoli čip není tak rychlý jako čip v iPhone 13, je mnohem silnější než čip v iPad Mini předchozí generace. IPad Mini 6 nabízí až 40 procent rychlejšího jednorázového výkonu a 70 procent rychlejšího vícejádrového výkonu než A12 v iPad Mini 5 předchozí generace.

  Existují dvě verze čipu A15, jedna se čtyřjádrovým GPU a druhou s 5jádrovým GPU. IPad Mini má 5jádrovou verzi, která je stejná rychlejší a výkonnější čip používaný v modelech iPhone 13 Pro. Ve srovnání s iPad Mini předchozí generace nabízí iPad Mini 6 80 procent rychlejší grafiky.

  Neurální motor

  16jádrový nervový motor v A15 je schopen provést až 15.8 bilionů operací za sekundu a funkce IT obsahuje funkce jako Cinematic Mode a Smart HDR 3 díky procesoru obrazového signálu.

  RAM

  Přepracovaný iPad Mini má 4 GB RAM, z 3 GB v modelu předchozí generace. To je stejné množství RAM, které je k dispozici ve vzduchu iPad.

  Úložný prostor

  Základní iPad Mini zahrnuje 64 GB úložiště a je k dispozici upgrade 256 GB. Neexistuje žádná verze 128 GB.

  Zadní kamera

  IPad Mini 6 obsahuje jeden ƒ/1.8 12-megapixel širokoúhlý fotoaparát směřující dozadu s digitálním přiblížení. Je to adekvátní kamera a stejná kamera, která je součástí iPad Air, ale není to tak pokročilé jako kamery používané v sestavě iPhone 13 nebo iPad Pro.

  Většina funkcí moderních fotoaparátů Apple je podporována, jako jsou panoramata, režim burst, inteligentní HDR 3, živé fotografie, autofokus se zaostřovacími pixely, široké zachycení barev, stabilizaci automatického obrazu a další.

  4K nahrávání videa je podporováno 24, 25, 30 nebo 60 snímků za sekundu, stejně jako Slo-Mo Video při 120 nebo 240 snímcích za sekundu. IPad Mini může také nahrávat v 1080p při 30 nebo 60 snímcích za sekundu a podporuje nepřetržité automatické zaostřování, stabilizace filmového videa a časosběrné video se stabilizací.

  Kamera a středová scéna

  K dispozici je také přední kamera FaceTime HD s ƒ/2.4 Clona a zorné pole 122 stupňů. Fotoaparát směřující přední část má stejné funkce jako zadní kamera, ale také podporuje centrální scénu, funkci FaceTime, kterou Apple poprvé představil s iPad Pro.

  Centre Stage je navržen tak, aby vás udržel v soustředění a dokonale orámován, když jste na videohovoru FaceTime. Kamera se širokým úhlem vpředu ukazuje více místnosti, ve které jste, zatímco A15 pracuje, aby vás udržoval vpředu a uprostřed, i když se pohybujete kolem.

  Pokud se na hovoru účastní více než jedna osoba, kamera se přiblíží, aby se pokusila o to, aby se všechny podařilo k dohledu a ujistili se, že jsou součástí konverzace. Ačkoli je navržen s ohledem na FaceTime, Center Stage také pracuje s dalšími aplikacemi pro video třetí strany, jako je Zoom.

  Životnost baterie

  IPad Mini 6 je vybaven 19.3-Watthodinová baterie, což je stejná baterie, která byla zahrnuta do iPad předchozí generace Mini.

  Podle Apple vydrží baterie až 10 hodin při surfování po webu na Wi-Fi nebo sledování videa, zatímco buněčné modely vydrží až devět hodin surfování po webu na buněčném spojení.

  Připojení

  IPad Mini šesté generace zahrnuje 5G čip, který mu umožňuje připojit se k 5G sítím, ale na rozdíl od modelů iPhone 5G pro Spojené státy nepodporuje nejrychlejší sítě MMWAVE 5G. Místo toho je omezena na pomalejší, ale rozšířenější sítě sub-6GHz.

  MMWAVE 5G sítě jsou nejrychlejšími 5G sítěmi, ale Mmwave je krátkodobá a může být zakryta budovami, stromy a dalšími překážkami, takže jeho použití je omezeno na hlavní města a městské oblasti spolu s místy, jako jsou koncerty, letiště a další místa kde se hodně lidí shromažďuje.

  Sub-6GHz 5G je mnohem dostupnější a dostupný v městských, příměstských a venkovských oblastech po celých Spojených státech a dalších zemích. Z velké části, když používáte síť 5G, budete používat sub-6GHz 5G a v tomto okamžiku nebude připojení MMWave chybět kvůli jeho omezené dostupnosti.

  Modely buněčného iPad Mini 6 jsou kompatibilní s následujícími pásy: N1, N2, N3, N5, N7, N8, N12, N20, N28, N29, N38, N38, N40, N41, N48, N66, N71, N77, N78, N79.

  K dispozici je také připojení LTE a iPad Mini je kompatibilní s pásy FDD-LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 66 a 71 spolu s pásy TD-LTE 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46 a 48.

  Ti s buněčným iPad Mini mohou používat schopnosti nano-SIM nebo ESIM.

  Bluetooth a Wi-Fi

  IPad Mini 6 podporuje 802.11AX Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0 Technologie.

  Další funkce

  IPad Mini je vybaven tříosým gyroskopem, akcelerometrem, barometrem a senzorem okolního světla.

  Jak nakupovat

  IPad Mini lze zakoupit z online obchodů s Apple Store a Apple. 64 GB iPad Mini je k dispozici pro 499, zatímco model 256 GB stojí 649.

  Wi-Fi a buněčný model s úložištěm 64 GB je cena za 649 a 256 GB Wi-Fi a Cellular je k dispozici pro 799.

  Od ledna 2020 Apple občas nabízí zlevněné modely iPad Mini 5 ze svého zrekonstruovaného obchodu. Dostupnost různých kapacit a barev se liší v závislosti na dostupných zásobách. Zrekonstruované modely iPad Mini 6 ještě nejsou k dispozici.

  Průvodce kupujícím iPad

  Pokud se snažíte zjistit, který iPad je pro vás nejlepší z aktuální sestavy tabletu Apple, nezapomeňte se podívat na naši průvodce kupujícím iPad, která prochází každou z dostupných možností a pomůže vám zjistit, který iPad splní vaše specifické potřeby.

  Co bude dál pro iPad Mini

  Nespolehlivá pověst od korejského úniku navrhla, že verze iPad Mini nové generace bude obsahovat technologii displeje propagace, což umožní maximální rychlost 120 Hz. Analytik displeje Ross Young věří, že Apple pracuje na iPad Mini 7, ale říká, že tablet je nepravděpodobné.

  Analytik Apple Ming-Chi Kuo věří, že Apple vydá aktualizovanou verzi iPad Mini na začátku roku 2024, bez plánuta iPad Mini aktualizace na 2023. Kuo říká, že nový procesor bude hlavním prodejním místem tabletu, bez očekávání žádných dalších významných změn designu.

  Rose Gold iPad Mini Wi-Fi Cellular

  Nový symbol 24K Gold IPad Mini Ultimate Stav, ideální pro firemní nadání. K dispozici v 24 kB se zlatem, růžovém zlatě nebo platině. Wi-Fi a buněčný jako standard. Doručení do 7 až 14 dnů. Již máte iPad mini? Přizpůsobte to hned

  IPad Rose Gold Mini 256GB buněčný a Wi-Fi

  Luxusní 24K Gold IPad Pro je přizpůsoben v pravém 24k zlatu našimi vlastními řemeslníky. Doručení 7 až 14 dní od objednávky.

  Co mám se svou objednávkou dostat?

  • Rose Gold iPad Mini | SIM zdarma
  • Zdarma celosvětové dodání přes DHL
  • Luxusní dárková krabička
  • Osvědčení o pravosti
  • K dispozici ke koupi s krypto nebo fiat
  • K dispozici také v růžovém zlatě nebo platině
  • Celoživotní záruka | Ochrana odolná proti poškrábání

  LUXURY LUXURY SAMSUNG COMPILIZACE

  Goldgenie byla první společností, která přizpůsobila řadu Apple iPad. Od té doby jsme pokračovali v inspiraci světa s naší luxusní škálou přizpůsobených zařízení smartphonů.

  Řada Goldgenie 24K Gold IPad také zahrnuje růžové zlato a platinu s volitelným laserovým gravírováním vašeho jména, loga nebo obrázku.

  Pro více informací prosím napište nám zde nebo volejte 0208 804 6200 International Dial 44 208 804 6200.

  IPad Rose Gold Mini 256GB buněčný a Wi-Fi

  Luxusní 24K Gold IPad Pro je přizpůsoben v pravém 24k zlatu našimi vlastními řemeslníky. Doručení 7 až 14 dní od objednávky.

  Co mám se svou objednávkou dostat?

  • Rose Gold iPad Mini | SIM zdarma
  • Zdarma celosvětové dodání přes DHL
  • Luxusní dárková krabička
  • Osvědčení o pravosti
  • K dispozici ke koupi s krypto nebo fiat
  • K dispozici také v růžovém zlatě nebo platině
  • Celoživotní záruka | Ochrana odolná proti poškrábání

  LUXURY LUXURY SAMSUNG COMPILIZACE

  Goldgenie byla první společností, která přizpůsobila řadu Apple iPad. Od té doby jsme pokračovali v inspiraci světa s naší luxusní škálou přizpůsobených zařízení smartphonů.

  Řada Goldgenie 24K Gold IPad také zahrnuje růžové zlato a platinu s volitelným laserovým gravírováním vašeho jména, loga nebo obrázku.

  Pro více informací prosím napište nám zde nebo volejte 0208 804 6200 International Dial 44 208 804 6200.

  Dodatečné informace

  24K zlato, růžové zlato, platina

  Kontaktní adresy

  Goldgeneweenta Business Centre1 Electric Avenueenfield, EN3 7XU

  Kontaktní čísla

  Londýnská centrála: 44 208 804 6200

  Dubajský maloobchod: 44 7753 420876

  • Nový zlatý iPhone 14
  • Zlaté růže
  • Zlatý iPhone 13
  • Mikrofony zlatého shure
  • Přenosný metallizátor
  • Gold Apple Watch 8
  • Apple Watch popruhy
  • Zlatý iPad
  • Zlato iMac
  • Samsung
  • Luxusní dárky

  Připojte se k zpravodaji

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nabídky a nejnovější produkty

  Číslo společnosti Goldgenie: 07453520 | © Copyright 2022 | Všechna práva vyhrazena | Londýn Dubaj

  Pro poskytnutí nejlepších zážitků používáme technologie, jako jsou soubory cookie. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovat data, jako je chování procházení nebo jedinečné ID na tomto webu. Souhlas nebo stažení souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité funkce a funkce.

  Technické úložiště nebo přístup je přísně nezbytné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby výslovně požadované předplatitelem nebo uživatelem, nebo pro jediný účel provádění přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.

  Technické úložiště nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nepožaduje předplatitel nebo uživatel.

  Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolné dodržování předpisů ze strany poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany, informace uložené nebo načteny pouze za tímto účelem nelze obvykle použít k identifikaci vás.

  K vytvoření uživatelských profilů k odesílání reklamy nebo ke sledování uživatele na webu nebo na několika webových stránkách je nutné technické úložiště nebo přístup pro podobné marketingové účely pro vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo ke sledování uživatele na webu nebo na několika webových stránkách.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS