Recenze Lenovo Ideapad 5 Pro (2022). Lenovo Ideapad 5 15

Recenze Lenovo Ideapad 5 Pro (2022)

Lenovo Ideapad 5 Pro je dobře vypadající, štíhlý a lehký všestranný s pevným každodenním výkonem a skvělou obrazovkou. Jinde má slušnou výdrž baterie a solidní připojení. Není to však nejrychlejší notebook v okolí, takže je snadné najít větší rychlost, aniž bys utrácel další peníze navíc.

Lenovo IdeaPad 5 Pro dokazuje, že notebooky her a zábavy nemusí být drahé. tato souprava stojí 1 149 v USA a 970 GBP ve Velké Británii s dostupnými levnějšími modely.

Získáte také slušné množství stroje za své peníze. Tato souprava se může pochlubit obrazovkou 16 palců s vysokým rozlišením, grafikou NVIDIA Geforce RTX a slušným procesorem AMD Ryzen.

Notebook Lenovo však není jediným dostupným zábavním strojem na trhu. Notebooky z Asus, MSI a Dell nabízejí srovnatelné specifikace za podobné ceny a dvě z nich zaujímají dlouhodobé pozice na našem nejlepším levném herním laptopu-takže Lenovo Ideapad má silnou konkurenci.

Sestavení designu

IdeaPad je navržen pro každodenní použití spolu s hrami, takže jeho estetika je omezenější než mnoho soupeřů. a pro mnoho kupujících je to dobrá věc. IdeaPad má elegantní exteriér Gunmetal s štíhlými rámečky a žádné LED diody RGB, takže se vejde do jakékoli situace.

Kvalita budování je trvale dobrá, což není vždy dané za tuto cenu. To je o to působivější, když vezmete v úvahu skromnou 1 Lenovo.Hmotnost 9 kg a štíhlé 18 mm tělo.

Na pravé straně najdete dva USB-C 3.2 Porty Gen 1 a čtečka karty SD a levá strana nasazuje spojení typu C s nabíjením a HDMI 1.Výstup 4B. K dispozici je také webová kamera 720p s Windows Hello pro přihlášení obličeje. Zevnitř je tu duální pásmo Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1, ale žádný gigabit ethernet.

To je dobrá konektivita, i když mějte na paměti, že Lenovo nemá podporu Thunderbolt a žádný čtenář otisků prstů.

Navzdory těmto opomenutím Lenovo Ideapad 5 Pro soutěží dobře proti svým soupeřům. Je to štíhlejší a robustnější než MSI GF63 a ten notebook nemá žádnou čtečku karet. ale má zapojený internet a novější HDMI, pokud jsou pro vás důležité.

Hraní Asus TUF Gaming A15 a Dell G5 15 jsou větší než Lenovo a oba mají zapojený internet. ale bývalý trpí průměrnou kvalitou budování a druhý má pomalejší porty USB.

Trackpad klávesnice

Klávesnice je spíše rozumná než velkolepá. Rozložení je dobré; Má číslo polštářky, oddělené knoflíky a velké klíče, které nahrazují nedostatek RGB LED.

Tlačítka mají přiměřenou rychlost, takže jsou v pořádku pro hraní a psaní, ale nemají svěží akci, kterou najdete na nejlepších herních notebookech. Pokud je to zajímavé, jsou soupravy ASUS a MSI lepší.

Trackpad se mezitím cítí dutý a mělký, takže to není uspokojivé, ale v pořádku pro každodenní základní použití, ale nic víc. A protože podložka sedí na levé straně Worstrestu, je příliš snadné spustit jeho povrch během hry. Myš USB bude pro hry mnohem lepší a pro efektivní práci.

Reproduktory obrazovky

Displej Lenovo je pohlctější než obrazovky soupeřů. a to nejen kvůli jeho velikosti 16 palců. Tento panel má poměr stran 16:10 pro extra výšku a jeho rozlišení 2560 x 1600 také předčí konkurenci.

Poměr kontrastu 1 293: 1 bije každého soupeře a poskytuje chillings of Punch a hloubku a delta displeje 1 displeje 1.49 a úroveň pokrytí SRGB 97.7% je podobně působivých. Znamenají to, že každá barva potřebná hrami bude vykreslena přesně, takže hry vypadají skvěle na IdeaPad.

Teplota barev 7165K je mírně chladná, což znamená, že displej chybí trochu živočich. A zatímco úroveň jasu 362 nits není dostatečně vysoká pro slušné venkovní použití, není to ani velký problém.

Obnovová frekvence 120 Hz není brilantní. Je to v pořádku pro hraní pro jednoho hráče, ale nižší než sazby soupeřů a ne dostatečně vysoko, aby uspokojily kohokoli, kdo má zájem o eSports.

Pokud se vás týká obnovení, pak je vaše nejlepší alternativa ASUS TUF Gaming A15. Jeho rozlišení 2560 x 1440 je okrajově nižší než postava Lenovo, ale má dobrou kvalitu a běží na 165 Hz.

Reproduktory zde podkopávají; Kombinují cínové špičkové zvuky s neohrabanou, přemoženou basy. Náhlavní souprava nebo externí reproduktory se doporučuje užívat si média a samozřejmě pro lepší herní zážitek.

Výkon specifikace

IdeaPad 5 Pro spáruje grafické jádro NVIDIA GeForce RTX 3050 s procesorem AMD Ryzen 7 5800H. GPU je skromný čip se 4 GB paměti, zatímco procesor je rozumnou octo-core součástí s 4.Nejvyšší rychlost 4GHz. Jinde je 16 GB duální kanálové paměti a rychlá 1TB SSD.

Tato specifikace středního rozsahu doručila výsledky middlelingu. Čip AMD dodal vícejádrový skóre Geekbench 7 149. To je snadno před I5-11400H uvnitř MSI GF63 a je dostatečná síla na řešení každodenního výpočetního řízení, spoustu záložek prohlížeče a kreativní práce s mainstreamem, jako je editace fotografií.

recenze, lenovo, ideapad, 2022

To je skvělé, ale více síly zpracování je snadné najít: TUF Gaming A15 zahrnuje novější Ryzen 7 6800H AMD a Dell je nyní k dispozici s tímto čipem AMD a intel 12. generace silikonu. Všechny jsou mnohem rychlejší a lepší pro kreativní pracovní zatížení.

Na tomto notebooku se můžete také setkat s některými herními problémy. Například v Cyberpunk 2077 dosáhl pouze právě přehrávatelného snímku 30 snímků za sekundu při 2 560 x 1 600, když jsem použil grafické nastavení hry s nízkým obsahem hry. Při nastavení 1080p a „střední“ hra zasáhla rozumné tempo 39 snímků za sekundu, ale ztratíte ostrost tím, že upustíte v rozlišení.

Naštěstí byla situace lepší v méně náročných titulech. Notebook zasáhl 36 snímků za sekundu v Ultra The Dawn Ultra Settings v nativním rozlišení a hrál Rainbow Six Siege Toma Clancyho za 93 snímků.

Je to smíšená taška, pokud jde o hraní her. Pokud chcete hrát mainstreamové tituly a hry Esports. a pokud jste rádi, že snížíte řešení a nastavení grafiky. budete v pořádku. Ale pokud byste chtěli notebook, který dokáže řešit horní tituly při 60 snímků za sekundu a bez kompromisu, budete se muset podívat jinde, jako na strojích Asus a Dell s jejich RTX 3060 GPUS.

Ideapad 5 Pro byl také trochu nekonzistentní v tepelných testech, i když je to docela tichý notebook. Bez ohledu na úkol, Ideapad byl tišší než většina herních notebooků a v mnoha situacích si to prostě nevšimnete.

Negativně však dobrá herní relace způsobuje, že kov nad klávesnicí neuvěřitelně horký a spodní strana není pozadu. To není obchodník, protože to je ten druh notebooku, který obvykle používáte u stolu, ale je to nešťastný vedlejší úsilí štíhlého designu.

Pokud existuje jedna oblast, kde Lenovo zapůsobí na výdrž baterie. Během pracovního testu to trvalo pět hodin a sedm minut a ve video testu trval déle než devět hodin. takže pokud používáte tento notebook pro každodenní pracovní úkoly, snadno uvidíte oběd. To je mnohem lepší výsledek než stroje MSI a Asus a na stejné úrovni.

IdeaPad zvládl pouze devadesát minut her, ale to není žádný překvapení a o nic horšího než žádný jiný zábavní notebook.

Dostupnost ceny

Lenovo IdeaPad 5 Pro (16ach6) stojí v USA 1 149, ale za tuto cenu získáte grafickou kartu RTX 3050 TI s okrajově lepším výkonem než RTX 3050. Model Spojeného království s RTX 3050 stojí 970 GBP a jeho cena klesne na 799 GBP, pokud jste rádi, že se vypořádáte s procesorem AMD Ryzen 5 5600H.

V USA je k dispozici od Amazonu a v některých konfiguracích od Microsoft a Newegg. Je také k dispozici ve Velké Británii od Amazonu a najdete ji také na Insight, Box, John Lewis a Currys.

recenze, lenovo, ideapad, 2022

Tato cena není vždy velká hodnota. MSI GF63 může mít slabý podvozek, procesor a displej, ale v USA stojí pouze 1 003 ve Velké Británii a 699 GBP ve Velké Británii. Upgradujte na RTX 3050 Ti a stále to stojí pouze 899 a 799 GBP.

Asus mezitím stojí 1 399 GBP v USA a 1 099 GBP ve Velké Británii a zahrnuje mnohem rychlejší GPU RTX 3060 GPU. A pokud jste spokojeni s RTX 3050 Ti, TUF Gaming A15 stojí pouze 1 079 nebo 849 GBP, takže můžete získat trochu navíc za Grunt za srovnatelnou cenu s Lenovo. i když v chunkier, Flimsier Design.

Dellův soupeř mezitím stojí 1 129 GBP za notebook s procesorem Ryzen 7 6800H a grafickým jádrem RTX 3060, takže je to významný upgrade výkonu pro relativně malý cenový skok-ačkoli Dell trpí robustním designem podvozku a vymývaným out Zobrazit. Americká cena 1 049 zůstává lákavá, i když tento model spáruje lepší GPU s procesorem Ryzen 7 5800H.

Podívejte se na náš graf nejlepších levných herních notebooků a podívejte se na všechny nejlepší možnosti.

Výrok

Je složité vybrat si nejlepší variantu hodnoty: zatímco někteří z Lenovoových soupeřů podávají rychlejší procesory a grafické jádro RTX 3060 za podobné ceny, jsou často těžší, silnější a slabší než The IdeaPad.

IdeaPad skutečně zaujme odlišný přístup tím, že doručí podvozek, který je štíhlejší, lehčí a zralejší než většina jeho současníků. Je to robustní, má slušnou konektivitu a jeho velký displej poskytuje vynikající kvalitu. Je také tichý a má slušnou výdrž baterie mimo hry.

Není to však všechny dobré zprávy. Procesor nabízí tempo střední třídy, ale nic víc a grafické jádro nemůže spustit špičkové hry v Top Settings. Klávesnice je měkká a reproduktory nejsou skvělé.

Nepište však Lenovo IdeaPad 5 Pro, ale dovednosti jen leží v různých oblastech než ostatní a dělají lepší volbu pro ty, kteří chtějí přenosnější zařízení, které je také pěkně vhodné pro práci, stejně jako hra.

Lenovo Ideapad 5 15

Důležité: komprometidos con las medidas de Seguridad del estado y pensando en tu bienestar, ponemos a tu distosición 7 tiendas paraspachar productros, en kategorioas seleccionads. La Entrega Será Progradada 24 Horas dealizada la compra.

Para Continuar por laskavost Selecciona la ubicación más cercana a tu domicilio:

Por laskavost Selecciona Una Opcion.

Este moment este este artículo se encuentra sin para la venti online. Déjanos tu correo y te avisaremos cuando esté disponible-

Este Articulo se encuentra agotado para la venti online. Sin Embargo Puedes Consultar el Stock en nuestras tiendsas físicas.

Důležité: Este producdo cuenta con varianty de color y/o diseño que será seleadado aleatoriamente en base a su disponibilidad.

Te Para Acceder A la promoción.

Ver productdo en vivo.- ¿Quieres Conocer Más Detalles De Este producdo? Solicita una deMostración en vivo con un konzultor experience.

Agrega Service y ahorra tiempo

La Fecha del Servicio Será Infordada via Correo Electronico Cuando la Alicilud de compra moře aprobada

Protégelo con extra garantia

Productdo No Disponible Para la Venta online. Sólové en tiencha.

Cambios y Devoluciones: Tienes Hasta 90 Días desde la recepción de tu producdo para realizar tus cambios y devoluciones.

recenze, lenovo, ideapad, 2022

Métodos de Entrega

Venta Telefónica (01) 619 1616

Venta Whatsapp987 958 155

Lo último que viste

Akcie Consultar

COULLURAL DESPACHO

Důležité: La Información ProperCionada es Referencial y puede variar al moment de la compra. Los costos varaan en función a la cantidad de productros seleccionados.

Retiro en Tienda

Důležité: Los Puntos de Recojo Disponibles Podrían Variar en función del número de unidades adquiridas.

Despacho Express

Důležité: La Información ProperCionada es Referencial y puede variar al moment de la compra. Los costos varaan en función a la cantidad de productros seleccionados.

  • Impuestos incluidos.
  • Žádné nátlak Cobros Extras.
  • CUENTA CON GARANTíA DE PROFEFFACCICON.
  • Devoluciones fáciles y rápidas.

Especial Navidad 2020 Árboles Navideños y Adornos Adornos de Navidad decoración Navideña Mesa Navideña tendencias de Navidad 2020 TV VIDEO Cómputo celulares videojeviegos audio Cámaras elektrodomSésicos de Cocina ElectrodomSésicos del hogar cocinas, cocinascampanas y Hornos religeración lavadoras y secadoras climatización cuidado osobní termíny y calentadores marcas destacadas muebles de dorlitorio muebles de oficina y escritorio muebles de salaz muefál muez y muez a cofous muefál muefál muefál muefál mUefál muefál muefál muefár muefál muefár muefál muez muefál muez muefás muez muez muez muez muez muez muez muez mue Ástico Muebles Auxiliares Muebles infantiles muebles de dormitorio camas colchones ropa de cama organizadores de zapato y ropa kolej infantil zvláštní Verano terazas parrillas piscinas camping mascotas juegos infer.cocina cocina cocina cocina the cocina the cocina the cocina the cocina the cocina the cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocina cocinadores de Ó Grifería Para Ducha Grifería Para lavatorios muebles para baño puertas y cabinas de ducha termas y cantadores lavatorios inodoros y Asientos duchas eréctricas tinas e hidromasajes art citículos de embalaje equiptos de deLimpieza Herramientas de limpieza insumos, dispensadores y recargas productros químicos y limpiadores organishadores de zapato y ropa ropa de cajAdoras dekoracing y accc accc accc accc acc accc acccparín y y acccparas y y colgantes y acccparas y. Esorios de viaje Cortinas y persianas decoración infantil útiles de escritorio y oficina organishadores de escritorio y oficina muebles de oficina y escritorio cómputo mochilas y matetas porcelanatos pisos cerámicos pisos laminados pisos vineklicos paredes mosaicos, mosaicos, mosaicos, mosaicos, mosaicos,pepelmas y listElos pegamentos y fraguas cortadoras y accesorios pintaras latex decoración de paredes escaleras herramientas para pintar esmaltes y solvents yaredas e.e.cesas elec.elecit eletric eletric elertric eletric eletric elercAs elercAs Sollar Herramientas de Mano Herramientas eréctricas Portátiles Herramientas eréctricas estacionariaits Maquinaria de construcción vestimenta de Seguridad průmyslová articulos de seguridad průmyslová agregados de konstrucción cementos sistema sádrowall herramientas de konstrucción ladrillos de arcilla y bloques madera sólida tablos tablos tableros tablos tablos tablos tablos tablos tablos tablos tablos tableros tablos tableros tableros tableros ICOS Maquinaria de Construcción FOCOS Iluminación Exteriér Iluminación Interiér Lámparas y Colgantes kabely y Alambres eréktricos přerušení y tomacorrientes seguridadTableros y llaves termomagnéticas tubos eréctricos linternas, pilas y baterías prodloužení transformadores y estabilizadores canalización puesta a tierra productros para fijación purtas yoursas y cheers calas el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el Ajería accesorios sanitarios y de gasfiteria bombas de Agua y Motobombas Filtros y Purificadores de agua tanques de agua y accesorios tubos y conexiones Selladores, cintas y pegamentos deco Jardíns herramientas para jardín maquinas para Jarderia riego theerra, fertilizans e incticidas bebé e incégour rohorí. Antil decoración infantil máquinas de ejercicio bicicletas movilidad Eréctrica Mundo Deportivo Accesorios y Baterías Para Auto Limpieza Para Auto Instrumentos Musicales

| Denial of responsibility | Contacts |RSS