Recenze lenovo jógy Smart Tab Review: Osobní zábavní zařízení All-in-One. Lenovo jóga inteligentní karta

Recenze lenovo jógy Smart Tab Review: Osobní zábavní zařízení All-in-One

Lenovo vytváří širokou škálu zařízení digitálních asistentů, z nichž některé používají Amazon Alexa a některé používají asistentka Google. Co je opravdu zajímavé, je to, že společnost investuje do inovativnějších formových faktorů než OEM první strany, jako jsou Amazon a Google.

Inteligentní karta jógy byla poprvé oznámena na IFA v loňském roce a je to jak inteligentní displej Google Assistant, tak i tablet Android. Tato dvojí funkce je to, co pro mě „je pro mě opravdu zajímavé, protože inteligentní displeje a tablety jsou věci, které často nepoužívám, ale ráda používám. Kombinace je do jednoho zařízení dává velký smysl.

Lenovo měl v loňském roce podobný produkt s názvem The Smart Tab P10, ačkoli ten, který používal Amazon Alexa (ne, nevím, proč si vybere, který asistent pro které zařízení a ne, Lenovo nenabízí stejné zařízení s možností u asistentů). To byl vlastně standardní tablet, který seděl v doku reproduktoru, aby se stal inteligentním displejem, zatímco to je všechno jedno zařízení.

Nakonec jsem zjistil, že karta Smart jógy je perfektním inteligentním displejem/tabletem, který si můžete udržet v mém obývacím pokoji.

brejle

procesor

GPU

RAM

Úložný prostor

Zobrazit

Připojení

Porty

Fotoaparát

Zvuk

Tlačítka I/O

baterie

Tělo

Barva

OS

Cena

Qualcomm Snapdragon 439, Octa-Core 2GHz ARM Cortex-A53
Adreno 505
4 GB LPDDR3
64 GB EMMC
10.1 „(256 mm) FHD (1920×1200), IPS displej, barevný gamut 70%, 320 nits TDDI technologie, kapacitní 10-bodový vícedotykový
802.11 A/B/G/N/AC, 1×1, duální pásmo (2.4GHz 5GHz), Bluetooth 4.2
Jeden USB typ-C 2.0, 3.5 mm (0.14inch) Combo Audio / Mikrofon, jeden slot pro kartu microSD (model Wi-Fi) nebo oddělený slot pro kartu Nano-SIM a kartu microSD (model LTE)
Přední kamera: 5.0-megapixel, pevný zaostření s širokým úhlem 86 stupňů Zadní kamera: 8.0-megapixel, automatické zaostření
2 x 2W JBL Paper membrány Hi-Fi reproduktory s dolby atomy 3 digitální mikrofony na dálku 3.5 mm (0.14inch) Combo Audio / Microphone Jack
Klíč napájení, klíč hlasitosti
7 000 mAh
9.53×6.54×0.22 „(242x166x5.5 mm), 1.26 liber (570 g)
Iron Grey
Android 9.0 koláče s okolním režimem
299.99

Návrh a zobrazení

Musím to říct, když jsem poprvé viděl toto zařízení minulý rok před IFA, byl jsem nezaujatý. Vypadá to trochu trapně a nevypadá to jako něco, co by bylo v čemkoli opravdu dobré. Ale po jeho použití jsem se úplně prodal.

Co je divné, že má opravdu silnou základnu a část této základny se skládá jako stojan. To dělá to jedinečné, že můžete tablet použít v různých formách faktorů na základě toho, jak složíte ten stojan. Ve skutečnosti to můžete dokonce zavěsit na zeď, pokud chcete, což je docela pěkné s integrací Google Photos Integration.

recenze, lenovo, jógy, smart

Opravdu jsem si myslel, že by bylo divné používat tablet s tak širokou základnou. Koneckonců, stejně jako kdokoli, kdo použil tablet, jsem na tento známý a plochý tvarový faktor, který byl používán na každém tabletu od té doby. Jak se ukázalo, tlustá základna je opravdu pohodlná držet tablet jednou rukou.

Ve skutečnosti se budu odkazovat na základnu jako na páteř, protože mi to připomíná Amazon’s Kindle Oasis, e-čtenáře, který miluji ze stejného stejného důvodu. A to je, jak chci použít tablet. Chci jej použít jako e-reader pro knihy, pro komiksy a jen pro všeobecnou spotřebu. Tento formový faktor pravděpodobně nedává smysl, když se na něj poprvé podíváte, ale absolutně to dělá, když jej používáte.

Pod malým stonkem vzadu, který je otevřen otevřeným tlačítkem, je také malá klapka, která vám umožní přidat microSD kartu. Zřejmě je zde také buněčný model, který by vám umožnil zahrnout kartu nano-sim, ale Lenovo mi to neposlal. Je to zajímavá možnost, protože se to nevypadá jako typ zařízení, které vy jste na cestá.

Obrazovka je docela standardní v 10.1 palce s rozlišením Full HD (1920×1200) a má docela standardní rámu. Řekl jsem to o tom, co jste očekávali od zařízení 299, dokončete práci s přesnými barvami a vysokým rozlišením, ale nechodí přes palubu s prvotřídními funkcemi, jako je OLED nebo 4k rozlišení.

Nedostatek OLED byla jedna věc, na kterou jsem si stěžoval na předchozích inteligentních displejích Lenovo, protože jste viděli jasný podsvícení, když ukázala pouze čas. Zdá se, že se to nehodí, když vypnete světla; místo toho jen vypne obrazovku, takže to není problém. Ve skutečnosti jsem narazil na některé problémy s režimem okolního režimu Google „s asistentem“, ale my se do toho dostaneme později.

Reproduktory jsou na obou stranách základny. Karta Smart jógy používá duální reproduktory JBL HIFI, které jsou optimalizovány společností Dolby Atmos, a můžete použít aplikaci Dolby Atmos k optimalizaci zvuku. Reproduktory jsou jasné, ale „nejsou dostatečně hlasité, aby houpaly dům. Řekl jsem, že jsou perfektní pro nějakou pěknou okolní hudbu.

Za nabíjení, tam je USB 2.0 Port typu-C na straně. Toto umístění ve skutečnosti ztěžuje zavěšení karty jógy na zdi, aniž by to bylo pokřivené, ale to je to, co to je. Na druhé straně, tam je 3.5mm zvukový konektor, tlačítko napájení a kolébka hlasitosti.

Google Assistant Ambient Display

Zatímco karta Smart jógy má mikrofony daleko, které vám umožní mluvit s asistentem Google, je zde také režim okolí, který zobrazí asistenta, zatímco vy „tablet nepoužíváte tablet. Kupodivu musíte přeskočit skrz nějaké obruče, abyste to zapnuli.

Musíte jít do nastavení. Google. Služby účtu. Hledat, asistent hlas. Asistent Google. Tableta. Okolní režim. Ano, musel jsem to vyhledat, abych napsal kroky pro tuto recenzi, protože to není jednoduchá věc.

Existuje také přepínač, který zobrazuje režim okolního režimu, když je otevřený stojan, a jeden jej použít jako displej s fotografií, když se nabíjí. Upřímně řečeno, celé toto nastavení je druh nepořádku a myslím si, že chyba „je Google“, ne Lenovo “s. Pro jednu věc, alba Google Photos začnou zobrazovat, zda se nabíjí nebo ne. Také někdy právě vyhráli „t.

Kromě toho podivně se chcete ujistit, že možnost spořiče obrazovky je vypnuto v nastavení. Z nějakého důvodu to bylo ve výchozím nastavení na zařízení, které mi Lenovo poslal, takže po chvíli by to jen přepnulo na tuto podivnou barevnou obrazovku.

Schopnost používat inteligentní displej jako fotorámeček je něco, co je Google jedinečně kvalifikovaná k nabídce, protože fotografie Google jsou prostě úžasné. Fotografie Google automaticky pořizují vaše obrázky a kategorizují je podle lidí, míst a věcí. Vyrábí také alba založená na událostech, takže když si vyberete, co chcete vidět na okolním displeji, je jednoduché vybrat alba nebo lidi, které chcete.

Celý aspekt asistenta Google je skvělý, protože to funguje po celou dobu s mikrofony na dálku. Můžete se zeptat počasí a místo toho, abyste si ho přečetli zpět, můžete skutečně vidět úplnou prognózu. Můžete také mít asistenta, který vás může vést recepty a podobně.

Okolní režim však potřebuje nějakou práci na straně softwaru věcí. Je to prostě nekonzistentní, kdy to funguje. S inteligentní kartou P10 bylo dost snadné jen vytáhnout tablet ze základny, použít jej a po dokončení jej vložit zpět. S inteligentní kartou jógy by se mělo vrátit k tomu, aby byl okolní displej, když jej zapojil a otevřel stojan, ale vždy to nedělá.

Další případy použití. jako hraní

Jak jsem již zmínil dříve, to, co opravdu chci, aby bylo dobré zařízení, je konzumace. Je to skvělé pro čtení nebo sledování filmů a podobně. Je to přímo ve vašem domě, když to potřebujete, takže si můžete snadno vyzvednout a začít jej používat pro to, co chcete dělat.

Také jsem na něm hrál několik her pomocí služby Project Xcloud pro streamování hry Microsoft. Skvělá věc na streamování her je, že „je to, kde jste kdekoli na jakémkoli zařízení“, tak proč ne tablet?

Fungovalo to skvěle, i když existovaly některé přirozené škytavky, které přicházejí se službou, která je v takovém náhledu. Jediné, co musíte udělat, je spárovat bezdrátový ovladač Xbox, spustit aplikaci pro streamování her Xbox a můžete začít hrát. Vzhledem k tomu, že tablet má vestavěný stojan, nemusíte se obávat nějakého vnějšího případu nebo se ho pokusit vyvážit proti něčemu.

Opravdu jsem chtěl vyvolat tu myšlenku streamování her, protože je to jen jedna další věc, kterou můžete udělat s jógovou inteligentní kartou. Pro tuto věc existuje opravdu několik případů použití.

Výkon

Karta Lenovo Yoga Smart používá čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 439 a RAM 4 GB. SOC má osm jádra Cortex-A53 a sedí na spodním konci střední úrovně. Že je součástí důvodu, že jsem přidal tuto sekci o streamování her. To není „to nejlepší umělec, a to není zamýšleno, ale s novými technologiemi, kde lze výpočet provádět v cloudu.

Otázka výkonu na tabletu vždy přichází na to, pro co jej chcete použít. Zmínil jsem se, že jsem chtěl použít takové zařízení pro spotřebu a je to skvělé. Opravdu potřebujete hodně zdrojů, abyste obrátili stránku knihy nebo streamovali film na Netflixu, a pro přístup k asistentovi Google potřebujete hodně zdrojů.

To, na co byste potřebovali více energie, je skutečná práce s produktivitou nebo kreativitou. To není to, pro co je toto zařízení. Pokud je to, co chcete, získejte povrchový profesionál, který má připojenou klávesnici a podporu pera.

Neudělal jsem žádné testování baterií, protože si nemyslím, že se to vztahuje na jógu inteligentní kartu. Má baterii 7 000 mAh, pokud ji potřebujete, ale tato věc bude po většinu času zapojena. To je celý nápad. Může sedět na svém stánku, když se nepoužívá, a pak ho můžete chytit, když to potřebujete.

Pro měřítka jsem použil Geekbench 4, Geekbench 5 a GFXBench. Geekbench 4 a Geekbench 5 jsou podobné testy, které kontrolují CPU, ale výsledky skóre jinak, takže stojí za to se podívat na starší Geekbench 4, pokud jej chcete porovnat se staršími zařízeními.

Nakonec GFXBench testuje GPU.

Závěr

Upřímně jsem neočekával, že se mi bude líbit inteligentní karta Lenovo Yoga. Jistě, věděl jsem, že to bude další inteligentní displej Google Assistant, a užívám si jich. Obzvláště se mi líbí asistentka inteligentních displejů pro integraci fotografií Google, protože slouží jako způsob, jak ukázat smysluplné fotografie, které mají tendenci být pohřbeny pod tisíci memů v našich kamerových rolích.

Ale je to také opravdu dobrý tablet. Páteř, jak to říkám, je pohodlné držet. Buďte překvapeni, jak dobrý e-čtenář je tato věc. Takže, nechte to takto: je to inteligentní displej, e-reader, obecný tablet, digitální obrázek, herní konzole a další, a stojí to 299.

Vzal bych jen dvě z těch výše uvedených kategorií, aby byla jóga inteligentní karta za cenu. Ale opravdu, je to „all-in-one osobní zábavní centrum. Jistě, není to příliš mocné, ale nahradí to ve správných oblastech.

Jen doufejte, že Google vypracuje část bugginess s režimem okolního. Kromě toho mohu snadno doporučit kartu Lenovo Yoga Smart. Pokud si to chcete zkontrolovat na Lenovo.com, najdete to zde.

Recenze lenovo jógy Smart Tab Review: Dobrý tablet s problémy Netflix

V mé recenzi lenovo jógy inteligentní karty se dozvíte, jak dobrý je tento tablet s asistentem Google opravdu. A ano, existují problémy s Netflixem.

Lenovo Yoga Smart Tab nabízí inovativní design, který takto nevidíme od jiných společností, s jeho integrovaným přilnavostí a stonkem. Zároveň má pěkný displej, dobré reproduktory a díky režimu Assienta Assistant Google jej můžete použít jako inteligentní displej. Je to perfektní tablet pro mnoho. Má však některé nevýhody. V této recenzi karty Lenovo Yoga Smart se dozvíte všechny důležité podrobnosti.

Kvalita sestavení designu

Nejprve pár slov o cenách. V Evropě stojí verze s 3 GB RAM a 32 GB úložiště 249 eur. Za 4 GB úložiště RAM a 64 GB musíte zaplatit 299 EUR. Právě teď to není k dispozici jinde, ale jakmile to bude, měl by být v amerických dolarech velmi podobný.

Největším vrcholem karty Lenovo Yoga Smart je jeho design. Je to 10palcový tablet, který má do těla zabudovaný kulatý přilnavost. S tímto můžete ji udržet pohodlně při surfování po webu nebo čtení knih na pohovce. Zabudování do přilnavosti je stonkem, s nímž můžete tablet umístit na stůl do několika úhlů. Můžete to dokonce pověsit někde ve vaší kuchyni nebo koupelně, protože stojan má díru přesně pro tento účel.

Lenovo v minulosti vydal několik tablet s tímto designem. Jeden běžel okna, druhý měl integrovaný projektor a některé byly velmi cenově dostupné. Design tedy není nový, ale nadále je inovativní a jeden z druhu.

I když se mi design líbí hodně, také to znamená, že není super tenký nebo lehký. Váží 580 g a je mezi 8.5 a 24 mm tlustý. v závislosti na tom, kde to měříte.

Kickstand a Grip jsou kovové, ale většina těla je vyrobena z plastu. Ano, to není ideální, ale myslím, že je v tomto cenovém rozpětí v pořádku. Nabije se pomocí portu USB C na pravé straně. Líbí se mi, že na levé straně dostaneme standardní konektor pro sluchátka, protože jsou stále méně běžné. To je místo, kde se také nachází tlačítko napájení a hlasitost.

Kartu microSD můžete vložit do slotu, který sedí pod stojan.

Reproduktory: Spousta basů

Karta Lenovo Yoga Smart má dva samostatné stereofonní reproduktory, které sedí na levé a pravé straně. Na rozdíl od některých jejích konkurentů jsou od sebe dost daleko, abyste mohli slyšet skutečné stereofonní oddělení.

Pro tablet jsou reproduktory poměrně velké. A kvalita zvuku je velmi dobrá. Obzvláště když je zapnuto Dolby Atmos, všiml jsem si překvapivě silné basy. S tímto aktivovaným zní to lépe než Apple iPad 7, což stojí o něco více.

Rozpoznání obličeje kamery

Jeho hlavní kamera na zadní straně nabízí rozlišení 8 megapixelů a videí a fotografií vypadají dobře. Samozřejmě není dokonalý, ale určitě dost dobrý. 5-megapixelová přední kamera mě trochu zklamala. Selfies jsou v pořádku, ale může nahrávat pouze 720p videa a Lenovo je tolik naostá, že už to nevypadá dobře.

Pomocí webové kamery můžete použít rozpoznávání obličeje k odemčení tabletu. To funguje dobře po většinu času, dokud je osvětlení dobré. Ne vždy, ale většinu času. Protože však neexistuje další senzor.

Zobrazit Netflix

Karta Lenovo Yoga Smart má 10.1 palcová obrazovka s poměrem stran 16:10. Má rozlišení plného HD s 1920 x 1200 pixelů a je to laminovaný displej IPS. Úhly pozorování jsou tedy široké a pod dotykovou obrazovkou není žádná vzduchová mezera. To je skvělé.

Myslím, že rozlišení plného HD je dostatečně vysoké na 10 palcích. Texty vypadají dostatečně ostře. A v tomto případě je také dobrá reprodukce kontrastu a barev. Jeho jas je v pořádku. Použil jsem to v místnosti, která je obklopena jasnými okny, a stále jsem všechno viděl dobře. Ale měli byste to vědět, jako je tomu u mnoha tablet, přeměňuje se na zrcadlo na přímém slunečním světle.

Celkově se mi displej líbí. S tím, co bylo řečeno, jsem si všiml jednoho problému s Netflixem. Na mé jednotce nemohu sledovat Netflix v HD. To by mohl být pro všechny.

Abychom sledovali Netflix s rozlišením HD nebo vyšší, musí být podporovány určité standardy DRM a poté tablet získá tzv. Širokoúrovou úroveň L1. Dobře, teď je to trochu komplikované. Karta Lenovo Yoga Smart má širokou úroveň L1. Ale s mojí jednotkou si Netflix myslí, že má úroveň L3. Takže nemohu sledovat filmy v HD.

Myslím, že tablet získal úroveň L1 Widevine s aktualizací. Netflix však kontroluje, že pouze jednou, když je aplikace spuštěna poprvé. Tento problém jsem měl několikrát s dalšími tabletami. Obvykle stačí znovu nainstalovat Netflix, aby to fungovalo. Ale v tomto případě je Netflix předem nasazen a Lenovo vám nedovolí odstranit ho. Není tedy možné ji odinstalovat a přeinstalovat. Kompletní tovární reset ani nepomohl. Netflix si stále myslí, že má úroveň L3.

No, to je docela bummer. Netflix běží samozřejmě, ale ne v HD. Dávejte pozor na комментари и мнения владелцев a podívejte se, co říkají ostatní. Možná to Lenovo napraví. nebo to již funguje s novými. Chvíli na to budu sledovat. Pokud máte tento tablet, napište nám do комментарии и мнения. Můžete sledovat Netflix v HD na vaší jógové inteligentní kartě?

Software Google Assistant

Lenovo inzeruje kartu Yoga Smart jako inteligentní tablet, takže chtějí konkurovat zařízením Google Home nebo Amazon Echo. Za tímto účelem je asistent Google předinstalován. Samozřejmě to funguje s každým tabletem, ale v tomto případě inzerují zejména režim okolí. Jakmile jej aktivujete, můžete tento tablet použít jako inteligentní displej.

Na přední straně hardwaru je asistent Google podporován třemi mikrofony, které mohou rozpoznat příkaz „OK Google“ z vzdálenosti po celém tabletu. To funguje dobře. Uznává můj hlas, i když stojím na druhém konci velké místnosti.

Pravděpodobně už jste obeznámeni s asistentem Google. Funguje to jako Amazon’s Alexa nebo Apple’s Siri. Pomocí hlasových příkazů můžete získat informace o počasí, slyšet, co je ve vašem kalendáři, nebo spustit časovač. Displej se používá k zobrazení dalších informací o tom, co hledáte. A je to ještě užitečnější, pokud používáte inteligentní domácí zařízení, která jsou kompatibilní s Google. Ačkoli ne.

Jakmile zapnete režim Assienta Assivent Google, displej je po celou dobu zapnut a na obrazovce můžete vidět nějaké informace. Opět je to užitečné pouze tehdy, pokud používáte služby z Google a/nebo používáte inteligentní domácí zařízení. V nastavení můžete nakonfigurovat režim okolí, který se má automaticky zapnout, když nabijete tablet. Nebo, když je v pohotovostním režimu. Ale pamatujte, že baterie bude, pokud to uděláte.

Android 9 Pie

Pojďme se dostat ke zbytku svého softwaru. Z krabice je spuštěna inteligentní karta Lenovo Yoga spuštěna. Nevím, jestli to někdy dostane aktualizaci na Android 10. V minulosti Lenovo někdy uvolnil aktualizace pro své tablety a někdy ne. Samsung obvykle zavádí dvě velké aktualizace pro většinu svých tabletů. Bohužel, s Lenovo, historie aktualizace není tak stabilní.

V minulosti se mi vždycky hodně líbilo, že Lenovo používal do značné míry Vanilla Android. To se však nyní mění. Na první pohled to stále vypadá jako normální koláč Android 9. Existují však některé další funkce a některé jsou naprosto zbytečné.

S tím většinou mám na mysli tzv. Lenovo zábavní centrum. Na domovské obrazovce je tlačítko, které je vždy viditelné a pokud jej přejedete doprava, dostanete se do zábavního centra Lenovo. Nejsem si jistý, proč je to tam, protože je to v podstatě jen YouTube s trochou jiného uživatelského rozhraní a můžete se přihlásit pomocí ID Lenovo. Nevím, proč je tam. Zdá se, že se jedná o úplnou ztrátu zdrojů.

Normální aplikace YouTube je samozřejmě předinstalována a funguje mnohem lépe.

Další novou funkcí je asistent displeje. K němu máte přístup přejetím zprava. S asistentem displeje můžete aktivovat filtr modrého světla, změnit režim barev, pořizovat snímky obrazovky a zaznamenat obrazovku. Můžete jej také použít k anotaci obrazovky nebo na ní nakreslení. Pro některé může být tato funkce užitečná.

Režim pro desktopový režim

Pro některé může být také užitečný režim produktivity. Lenovo v minulosti zahrnoval tenhle do několika tablet. Je to druh režimu stolního počítače, ale není to tak složité jako ty z Samsung nebo Huawei. Jakmile to zapnete, dostanete dole hlavní panel. Tato tři tlačítka Android se přemístí na levou stranu a na pravé straně můžete vidět ikony aktuálně otevřených aplikací. Ano, tento druh vypadá jako Windows nebo jiné operační systémy pro stolní počítače. Myslím, že režim produktivity může být užitečný, pokud jej používáte pomocí skutečné myši. Ale jinak pravděpodobně ne.

Lenovo také předinstaloval dětský režim. Protože nemám děti, je pro mě vždy těžké vyhodnotit, jak jsou užitečné. Ale zdá se, že je to v pořádku pro velmi malé děti. Jsem si jistý, že trochu starší děti budou v pořádku s normálním Androidem.

Hardwarový výkon

Podívejme se na interní hardware. Karta Lenovo Yoga Smart je dodávána s procesorem Octa-Core Qualcomm Snapdragon 439. Můžete si vybrat mezi 3 GB RAM a 32 GB úložiště nebo 4 GB RAM a 64 GB úložiště. LTE 4G je také možnost. Mám ten se 4 GB RAM a 64 GB úložiště. Z těch 64 GB, 10.Systém používá 77 GB.

Moje srovnání měřítka ukazuje, že zatímco výkon jógové inteligentní karty je v pořádku, rozhodně to není jeho nejsilnější funkce. V Antutu a Geekbench je rychlejší než jednoletá karta Lenovo P10. Zejména jeho grafický výkon je však mnohem slabší než levnější tab z Samsung Galaxy A 10.1 2019. Dostal bych ten, pokud hledáte cenově dostupný herní tablet.

Takže nemůžu doporučit inteligentní kartu jógy jako herní tablet. Hry jako PUBG Mobile Do Run, ale pouze s nejnižší grafikou. Jednoduché hry fungují skvěle, samozřejmě. A ty, které mají skvělý zvukový doprovod, s těmito reproduktory skvěle zní.

Na druhou stranu se mi líbí, že dostáváme 3 GB na 4 GB RAM. Z tohoto důvodu nejsou aplikace v pozadí tak rychle uzavřeny, jako je tomu u tabletů, které mají méně RAM. Také jsem si všiml, že výkon multitaskingu je docela dobrý. Můžete otevřít a používat dvě aplikace současně bez problémů.

Životnost baterie

V testu mého baterie získala inteligentní karta Lenovo Yoga inteligentní. Za tímto účelem vždy opakuji video HD při středním jasu.

Ve srovnání mého výdrže baterie můžete vidět, že 16 hodin je velmi dobrých. Zejména pro 10palcové zařízení tohoto cenového rozpětí. Pokud jde o to, Lenovoovy jógové tablety byly vždy vynikající.

Recenze lenovo jógy Smart Tab Review: Můj poslední verdikt

Pojďme se dostat na konec mé recenze své inteligentní karty Lenovo Yoga. Mohu tento tablet doporučit? To záleží na tom, co hledáte. Pokud hledáte hlavně herní tablet a dobrý poměr hodnoty a výkonu, není to pro vás tenhle. Je to na to příliš drahé.

Karta Smart jógy je velmi zajímavá, i když se vám líbí, pokud se vám líbí design s jeho integrovaným přilnavostí a stonkem. Z tohoto důvodu je to skvělý tablet, který se používá v obývacím pokoji nebo dokonce v kuchyni. Je to skvělé, pokud chcete používat asistenta Google nebo hledáte zábavní tablet. Za to si myslím, že je téměř perfektní díky dobrým reproduktorům a dlouhé výdrži baterie.

Při kontrole jsem s ním sledoval spoustu tun na YouTube a je to skvělé. Je to dobré pro Amazon Prime Video a Netflix. Ale opět nemůžete sledovat Netflix v HD právě teď.

Podívejme se na několik alternativ.

Levnější alternativa je Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019. Je to levnější a má lepší grafický výkon, takže je to lépe vhodné pro hráče. Samsung pravděpodobně také vysílá aktualizace. Displej je velmi podobný, ale Samsung má slabší reproduktory a kratší výdrž baterie.

Měli byste se také podívat na Apple iPad 7. I když je to o něco dražší, jeho výkon je mnohem lepší. Reproduktory nejsou tak silné, ale místo toho získáte vynikající multitasking s iPadosem. A nabízí mnohem větší výběr aplikací optimalizovaných tabletů. Pokud chcete, můžete jej také získat pomocí stylusu a klávesnice. S těmito příslušenstvími je však mnohem dražší.

Lenovo jóga inteligentní karta

Recenze lenovo jógy Smart Tab Review: The Lenovo Yoga Smart Tab nabízí fantastický design s integrovanou přilnavostí a stonkem. Má dobré reproduktory, solidní displej a velmi dlouhou životnost baterie. Režim asistentního okolního režimu Google může být pro některé také velmi užitečný. Bohužel, grafický výkon je v pořádku. A velkým zklamáním je, že nemůžete sledovat Netflix s rozlišením HD.

 • Vynikající design
 • Integrovaný stojan
 • Dlouhá životnost baterie
 • Dobré reproduktory
 • Google Assistent Ambient Mode
 • Pevný displej

Tento článek může obsahovat sponzorované odkazy. Mohli bychom získat malou provizi k vašemu nákupu bez příplatek.

Recenze Microsoft Surface Pro 7: Lepší než její konkurence

Apple iPad 7 Recenze: Jak dobré je 10.2-palcový tablet v roce 2020?

Tab 11 jógy Lenovo je solidní tableta pro Android pro rodiny

Tom’s Guide Verdict

Tab 11 jógy Lenovo je vynikající tableta zaměřená na zábavu pro rodiny. I když se to nebude chlubit nejpůsobivějšími specifikacemi, je to pevné zařízení všude kolem.

Klady

 • Vestavěný stojan je užitečný
 • Dostatečně přenosné pro snadné přenášení
 • Zábavní prostor Google je užitečný

Що е то УМНА ХАРТИЯ и има ли БЪДЕЩЕ?. Lenovo Smart Paper Review

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

OS: Android 11 CPU: MediaTek Helio G90T Storage: 128 GB Displej: 11-palcový (2000 x 1200) Multi-Touch LCD Screen zadní přední kamera: 8MP každé video: až 2k při až 60 FPS bezdrátová hodnota: Wi-Fi 5 802.11AC (2 x 2), Bluetooth 5.0, Wi-Fi Direct, A-GPS, Glonass Baterie: 7500 mAh MAH, 20W Rychlý nabíjení životnost baterie: 11 hodin 55 minut (testované) Velikost: 10.1 x 6.7 x 0.31-0.Hmotnost 33 palců: 1.Cena 44 liber: 251

Tab 11 (251, nebo méně s jedním z našich kódů lenovo kuponu) je malý a lehký tablet Android, který je skvělý pro rodiny, zejména pro rodiny s mladšími dětmi, je malý a lehký tablet pro Android skvělý a lehký Android. I když vás to nebude odfouknout působivými specifikace.

Pro tuto recenzi projdu klíčové funkce jógy 11-včetně jeho vestavěného stojanu a Google Entertainment Space Hub. Porovnám to také s jeho větším sourozencem, lenovo jógovou kartou 13 a uvidím, jak se hromadí. Celkově si myslím, že je to skvělý tablet pro starší děti a slušný pro lidi, kteří chtějí jen tablet sledovat obsah.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Cena a dostupnost

Tab 11 jógy Lenovo je v současné době cena za 251. Je vybaven procesorem MediaTek Helio G90T Octa-Core, 4 GB paměti, 128 GB úložiště a běží na Android 11. Kabel a nabíječka USB-C přichází s tabletem. Pro 292 si můžete koupit model, který je dodáván s lenovo. Precision Pen 2.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Návrh

Karta 11 má profil 10.1 x 6.7 x 0.31-0.33 palců a hmotnost 1.44 liber. Je to malé i lehké, což usnadňuje přenášení vašeho domova. Tablet funguje nejlépe, když se nachází na plochých površích, jako jsou stoly nebo kuchyňské pulty.

Horní polovinu tabletu zakrývá měkká bouřka šedá látka. Nejenže je látka měkká na dotek, ale je také odolná proti teplu a potu. Horní polovina a zbytek tabletu jsou zabaleny do robustního polykarbonátového rámu. Stylové logo jógy je vyleptáno na látku.

Nejvýraznějším rysem jógy 11 je jeho válcová baterie. Stejně jako u karty 13 jógy 13, vypouklá baterie vypadá divně, ale slouží jako vynikající držadlo. činí ji velmi praktickou. Jeho nízká hmotnost také usnadňuje pohodlí držení po dlouhou dobu. Stejně jako jeho 13palcový ekvivalent, i karta jógy 11 má vestavěný stojan používaný k podpoře břidlice. Kickstand také umožňuje zavěsit tablet ze zdi nebo kliky, který je elegantní.

Přestože je válcová baterie jedinečná a působí jako efektivní držadlo, neobvyklý design ztěžuje nalezení pouzdra na tablet shell. Lenovo prodává ochranný rukáv, i když nejmenší velikost je 14 palců. Rukáv, i když je oceněn, nebude moc na obranu proti náhodným kapkám. Vzhledem k tomu, jak je karta 11 jógy 11 postavena pro rodiny, může být ochranný případ nebezpečným návrhem.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Displej a zvuk

Karta jógy 11 má 11palcový vícedotykový displej s rozlišením 2K (2 000 x 1 200 pixelů), relativně vzácný poměr stran 15: 9 a obnovovací sazbu 60 Hz. Obrazovka je vhodná pro hraní her, sledování streamování obsahu a videí na YouTube. Jeho velké rámy mohou být pro některé vypnut, ale neobtěžovali mě. Obrazovka se cítí citlivá a přesná na dotek, i když jak již bylo zmíněno, tablet také podporuje volitelné pero Lenovo Precision Pen 2, pokud byste raději používali stylus.

Lenovo říká, že tablet může dosáhnout až 400 nits jasu. Naše vlastní testování však ukazuje průměrné obrazovky 368.3 NIT. což je rozhodně nižší než inzerované. Ve srovnání s Samsung Galaxy Tab S7 (499 nits) nebo iPad 2021 (473 nits), Karta 11 ponechává hodně, které je třeba v oddělení jasu požadovat.

Obrazovka dosáhne 103.9% barevného gamutu SRGB (100% je považováno za nejpřesnější, i když vyšší skóre často znamenají více zářivých barev), což je srovnatelné s iPad 2021 (105.3%) a Galaxy Tab S7 (111% v režimu přirozené barvy).

Displej je světlý a živý uvnitř, ale přichází a chybí venku, kde přímé sluneční světlo zakrývá vše, co je na obrazovce. Občerstvení 60 Hz funguje dostatečně dobře pro většinu obsahu. S tím řekl, že displej postrádá hladkou rychlost 120 Hz na vyšších tabletách, jako je Samsung Galaxy Tab S7 Plus nebo iPad Pro 2021.

Kvalita reproduktoru na kartě 11 je dobrá, i když ne tak působivá jako kvalita jógy 13. Zjistil jsem, že to zajímavé vzhledem k tomu, že obě tablety mají čtyři reproduktory JBL s Dolby Atmosem. Není to tak, že na kartě 11 chybí kvalita zvuku; Všechno od vzkvétajících výbuchů až po měkké šepoty prochází jasně. Ale celkový zvuk postrádá „oomph“ 13palcového sourozence tabletu. Kvalita zvuku se polopřípnutím větší karty jógy 13 ani neexistuje, což bylo zklamáním.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Porty

Karta jógy 11 má pouze jeden port USB-C na pravé straně. Zde také najdete slot pro kartu micro SD spočívající nad tlačítky hlasitosti a napájení.

Neexistuje žádný konektor pro sluchátka, stejně jako na větší kartě 13. To je zvláštní vzhledem k tomu, že na jinak neplodné levé straně tabletu je k dispozici dostatek prostoru, a to znamená, že pokud chcete poslouchat cokoli v soukromí, uvíznete pomocí Bluetooth sluchátka.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Výkon

Octa-Core Processor MediaTek Helio G90T a 4 GB RAM Power The Yoga Tab 11. Nebudete moci více úkolů, jak jen můžete, na silnější kartě jógy 13, ale pokud většinou jen sledujete videa nebo surfujete na webu, neměli byste trpět žádné významné kapky výkonu.

Geekbench 5

Řádek 0. Buňka 0Karta jógy 11Karta 13Galaxy Tab S7Galaxy Tab A7iPad (2021)
Řádek 0. Buňka 1
1633
3 128
3 074
1 405
3 387

Karta jógy 11 skóroval 1 633 na vícejádrovém testu Geekbench 5. To je daleko pod výsledky dražších tablet, jako je karta 13, Samsung Galaxy S7 nebo Apple Base iPad (2021). Je však o něco lepší než ohromující výkon levnějšího menšího tabletu Androidu, jako je Galaxy A7.

Porovnání výkonu karty 11 s jinými tabletami, které stojí dvakrát nebo více, není samozřejmě spravedlivé, vzhledem k tomu, že karta 11 jógy je prodávána jako 250 rodinná tableta. Ale ti, kteří si myslí, že tato břidlice je jen 11-palcová verze jógové karty 13, by měli vědět, že pod kapotou tohoto modelu je výrazně méně energie.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Software

Stock verze Android 11 je předinstalovaná na kartě jógy 11. Operační systém funguje dobře, ale zjistil jsem, že je to spíše nezanedbatelné a chybí v užitečných funkcích.

Jednou z funkcí, kterou oceňuji, je Google Entertainment Space, která debutovala v roce 2021 jako jednorázový obchod pro všechna vaše oblíbená média na tabletu Android. Je snadné najít (jen přejedete přímo z domovské obrazovky) a shromažďuje sortiment vašich nejpoužívanějších aplikací na jednom místě, včetně streamovacích služeb, filmů, podcastů, televizních pořadů, knih a dalších. I když určitě můžete své oblíbené aplikace umístit na domovskou stránku, mít většinu aplikací zaměřených na zábavu na jednom místě je vhodné.

Zábavní prostor Google je skvělý pro rodiny. Je založen na Google Kids Space, podobnou funkci pro tablety Android, které shromažďovaly aplikace, knihy a videa zaměřená na děti do jednoho snadno přístupného centra, takže není divu, že to dobře funguje na tabletu jako sdílený zábava zařízení pro rodiny.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Kamera

Karta jógy 11 má dvě 8MP kamery, jednu na přední straně a druhou na zadní straně. Fotoaparát směřující přední část je vhodná pro konferenční hovory za předpokladu, že máte osvětlení na půli cesty. Pokud jste tak nakloněni.

Fotoaparát namontovaný na zadní straně také funguje také dostatečně dobře, pokud si s ním chcete vyfotit, i když mi kamery směřující dozadu na tabletách nikdy daly příliš smysl, protože i nejmenší tableta je trapné fotografovat s. Ale hej, je to tam, pokud chcete pořídit fotografii nebo naskenovat dokument.

Chytrý asistent nebo tablet? Lenovo představilo Yoga Smart Tab

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Životnost baterie

Velká integrovaná baterie 7500 mAh je inzerována tak, aby vydržela po dobu 15 hodin. Náš test na baterii, který úkol břidlice s nekonečným surfováním na internetu přes Wi-Fi s displejem nastaveným na 150 nits jasu, odhalil, že tablet trvá 11 hodin 55 minut a 59 sekund. Moje vlastní praktické testování to potvrzuje. Apple iPad 2021 (12:59), Samsung Galaxy Tab A7 (13:13) a Galaxy Tab S7 (13:16) trvaly déle ve stejném testu baterie.

Naše testy také ukázaly, že poplatek trvá 15 minut na 16% a 30 minut na 30%. Tato poslední čísla jsou prakticky totožná s údaji o kartě Lenovo Yoga 13.

Ačkoli 12 hodin není tak dlouho jako 15, je to víc než dost, aby vás dostalo pár dní příležitostného použití. Použil jsem hlavně břidlici k sledování videí na YouTube nebo čtení digitálních komiksů, což není úplně zdanění, a trvalo to téměř čtyři dny, než jsem musel nabít tablet.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Verdikt

I když si myslím, že karta 13 je lepší tablet díky jeho větší obrazovce, delší výdrži baterie a lepšího výkonu, nemohu diskreditovat kartu jógy 11. Je to praktické zařízení, které adekvátně slouží své primární funkci, že je zabývající se břidlicí zaměřený na zábavu zaměřené na děti a více příležitostných uživatelů.

I když najdete levnější tablet s podobnými funkcemi, vestavěný stojan a válcová baterie tohoto stroje mu jistě dává jedinečný vzhled. Ale tento výrazný design také znemožňuje najít ochranný případ pro tablet. Pokud plánujete dát tuto břidlici svým dětem, hrajete s příslovečným ohněm. Kromě toho je karta 11 jógy dobrý tablet Android, který je vhodný pro domácí použití.

Karta lenovo jógy 11 recenze

Tab 11 jógy Lenovo není nejvýkonnějším tabletem na trhu nebo nejlevnější, ale s svrchovaně užitečným stonkem, silným multimediálním kotletím a velkou výdrží baterie to dělá více než dost, aby ospravedlnila svou cenu a získala určitou pozornost v proces.

V roce 2022 se tablety Android dělají něco jako comeback, po zhruba pěti letech stagnace se nějaká konkurence vrátila. Z Xiaomi do Samsungu, Nokia po Realme, se zdá, že každý výrobce se snaží budovat perfektní břidlici.

Lenovo je tiše udržoval přicházející a experimentoval více než většina ve snaze nejen najít nejlepší kombinaci specifikací, ale také případu stylu a použití.

Zadejte kartu jógy 11, která má design jako žádný jiný na trhu, s výjimkou jiných značkových tabletů „jógy“. Má vzadu bouli, na které se nachází reproduktory a baterii, spolu se silným stonkem, který lze otočit o 180 stupňů.

Jedná se o tablet, který se uvádí na trh jako vložit kdekoli, jako skutečný všestranný a stojí pouze 299 GBP/US319. Ale se silnou konkurencí v cenovém bodě ze všech rohů dělá jóga 11, aby získala doporučení? Přečtěte si naši úplnou recenzi a zjistěte to.

Sestavení designu

Lenovo již nějakou dobu staví tablety pod značkou „jógy“. To znamená, že vypadají trochu jako časopis, držený se stránkami složenými pod nimi.

Tento „záhyb“ je jedinou oblastí, kde je zařízení hloubě. Znamená to, že váha je převážně v ruce, když ji držíte v orientaci portrétu.

Samotný stojan je konstruován z hliníku a nabízí spoustu odporu na všech úrovních, což znamená, že je možné se přizpůsobit jakémukoli úhlu, který by se vám mohl líbit.

recenze, lenovo, jógy, smart

Obecně to znamená, že tablet bude pěkně zapadnout na klín, na stůl nebo opravdu kdekoli jinde, který je plochý a dostupný. Tam, kde to opravdu přichází na své vlastní, je to, když to může být zavěšeno, ať už ze zdi, zadní části židle nebo jinak. Bez ohledu na situaci, karta jógy 11 zůstává užitečnější než mnoho tabletů a to vše bez externí pomoci.

Zatímco formový faktor je definitivní vítězství, kvalita budování je bohužel o něco méně inspirativní. Obecně se zařízení cítí solidní, ale vyvíjející tlak na pouzdro způsobuje, že se cítí mírně zkreslený.

V kombinaci s tenkými rámečky a úhlovým designem to znamená, že karta 11 jógy se necítí nejlépe umístěná tak, aby vydržela obecné útoky života, a to opravdu byla moje zkušenost.

Po pádu z výšky pasu se s laskavým svolením nadměrného batole, bohužel požehnal síť trhlin na obrazovce. je to tablet, který bude potřebovat ochranný případ, pokud nebudete mít domácí gumu.

Při 655 g je tablet v ruce značný a nabízí jediný port USB-C pro zvuk, přenos dat a nabíjení. Ne 3.Je přítomen 5 mm jack, což je dohled nad zařízením, které je primárně zaměřeno na spotřebu a zábavu médií.

Reproduktory obrazovky

Jakýkoli tablet, bez ohledu na jeho formový faktor, je jen tak silný jako jeho obrazovka a je poněkud nešťastné, že příběh jógové karty 11 je jednou ze dvou polovin.

První, pozitivní, polovina se většinou týká řešení. Při rozlišení 2 kB se jedná o displej s ostrostí, což znamená, že obsah se zdá být ostrý a jasný bez ohledu na to, jak blízko se dostanete. I když je to určitě dobrá věc pro video, je to obzvláště dobré pro ty, kteří rádi čtou na svém tabletu, udržují vše dokonale čitelné.

Z barevného hlediska pokračují pozitivní dojmy. Jako displej LCD IPS může na kartě jógy 11 chybět pop některých soupeřů vybavených OLED, ale zjistili jsme, že je displej dobře naladěn. Blues nejsou příliš silné a není příliš teplé, jedná se o neutrální obrazovku, která je laskavá pro většinu odrůd obsahu.

Nyní pro druhou, méně pozitivní, polovinu, obnovovací frekvence a jas. Pokud jde o první, displej na kartě jógy 11 se osvěží při 60 Hz a obecně to není překážka. Když se konkurence začíná pohybovat na displeji s rychlejšími obnovovacími frekvencemi, nechává se tablet porovnat trochu zatuchlý a pomalu, i když je to vzácné za takové ceny pro tablety.

Jas je však významnějším problémem. Dosažení inzerovaného limitu 400 nits se ukázalo jako žádný problém, tato úroveň však nestačila, aby tablet udržoval použitelný na silném slunečním světle. Zatímco jen málokdo se ukázal jako schopný tohoto výkonu, problém na jógové kartě 11 je umocněn jeho relativně reflexním panelem, takže jeho užitečnost je v důsledku toho poněkud omezená.

Pokud jde o výkon zvuku, byl jsem příjemně překvapen. Může se pochlubit „quad reproduktory“, které jsou „naladěny JBL“, marketing určitě hovoří o velké hře, a to se většinou neposoudí obecně.

Zvuk na kartě jógy 11, který má dostatek svazku, je, že je to, i když nestačí, aby nahradil vyhrazený reproduktor Bluetooth, zvuk na kartě jógy 11. Basa je teplá a dobře zaoblená a je zde náznak stereofonního oddělení. Pro poslech většiny hudebních žánrů a určitě pro sledování filmů je to v důsledku toho solidní volba.

Výkon specifikace

Stalo se to něco klišé, ale tablety se obecně používají pro věci „tablet“. To znamená, že případy obecného použití pro formový faktor, a zejména u větších zařízení, se obecně točí kolem toho, že jsou v domácnosti a jeho okolí.

Jsou pro sledování televize, čtení, prohlížení webu a možná psaní dokumentu lichého slova, jsou v mnoha ohledech světští než jejich smartphone bratři.

Výrobci se proto zaměřují na jiné oblasti než čirý výkon, trend na plném displeji na jógové kartě 11. Spuštění osmijádra MediaTek Helio G90T spárovaného se 4 GB RAM má dostatek síly, aby se dostalo do většiny denních úkolů bez přílišného rozruchu.

Navigace přes rozhraní a přepínání mezi aplikacemi je většinou bezbolestná, i když posledně uvedený úkol dává tabletu pauzu. K dispozici je verze 8 GB RAM, která může tento problém pravděpodobně vyřešit.

Při benchmarkingu zařízení skórovalo podobně jako Snapdragon 845 Sporting Pocophone F1 v jednom a vícejádrovém výkonu, což znamená s relativní lehkostí.

Příběh se samozřejmě mění, pokud jde o hraní her. Stisknutím displeje pixelů a zároveň poskytnutí nejvyšší grafické věrnosti je pro tablet příliš mnoho, zejména na graficky intenzivních titulech. Pokud si obzvláště ceníte herního výkonu v tabletu, jsou k dispozici další silnější možnosti.

Na šťastnější poznámku je základní úroveň 128 GB úložného prostoru dostatek prostoru pro instalaci aplikací a stahování videa a schopnost rozšířit úložiště přes microSD je stále více vzácnější a přitom zůstává důsledně užitečná.

S ohledem na multimediální výkon jsme byli zvláště ohromeni reproduktory. Ačkoli nemohli vytvořit nic blízkého efektu prostorového zvuku, přesto byli plnohodnotný a mohli vydat dostatek hlasitosti, aby naplnili malou místnost, takže zážitek z sledování videa o něco trochu pohlcujícího.

Kamery

Neexistuje tablet v existenci uváděn na trh jako „první kamera“ a Tab 11 Pro není výjimkou z tohoto pravidla. Sportovní 8MP senzor na zadní straně s automatickým zaostřením a 8MP na přední straně bez, má holé minimum potřebné v roce 2022.

Předvídatelně, záběry z těchto dvou senzorů nejsou zvlášť dobré, ale pak jsou primárně, aby pořizovaly rychlé snímky dokumentů a umožňovaly videohovory. Pro tyto dva případy použití jsou zcela adekvátní.

Jak se dalo očekávat, dynamický rozsah, detaily a další nejsou jejich silné obleky, ale pro videohovory, zejména na kartě jógy 11, funguje dobře, pomáhá jeho jedinečným formovým faktorem.

Nabíjení životnosti baterie

Přestože by se likvidace jógy 11 mohla používat primárně doma, stále musí sportovat dlouhou životnost baterie, aby získaly doporučení.

V 7500 mAh není zahrnutá baterie největší na trhu, ale protože je spárována s obrazovkou 60 Hz a efektivním procesorem, které jsou tam, aby se dosáhlo přinejmenším průchodného, ​​a obecně se tomu tak ukázalo, že tomu tak bylo.

recenze, lenovo, jógy, smart

Používání tabletu zapnuté a vypínání k procházení webu, poslouchání hudby, sledování videa a dohnání e.mailů, které to v průměru trvalo asi tři dny, s přibližně dvě hodiny používání každý den.

Obvykle jsem viděl mezi šesti a osmi hodinami obrazovky včas, což je dost dobré pro tablet, pokud nezpochybňuji to nejlepší z nejlepších. V naší obvyklé práci PCMark 3.0 Test, karta 11 spravovala slušné 9 hodin a 17 minut.

Naštěstí se s rychlým nabíjením 20 W na palubě ukázalo jako vánek. Zjistil jsem, že za 30 minut mohla karta 11 jógy získat v průměru kolem 42% na starosti, což je více než dost, aby bylo užitečné ve srovnání se standardními možnostmi nabíjení 5 nebo 10 W.

Software

Od té doby, co Android pro tablety poprvé oficiálně spuštěn asi před deseti lety, pomalu, ale jistě rostl a vyzrál jako platforma. Z poněkud Jankyho původu se to jen zlepšilo, ale nešťastná pravda zůstává, že Android pro tablety nikdy nebyl na stejném standardu jako iPad Apple.

To jsem já neříkám, že je to nepoužitelné, protože tomu tak rozhodně není, znamená to, že v celém nedostatku soudržného myšlení a designu v celém. Kde aplikace na iPados bude častěji než ne správně škálovat, na Androidu je to pot-luck, zda to samé bude pravdivé.

Zatímco podobné apartmá Google fungují dobře, hry a další, které měly být použity v telefonu s orientací portrétu špatně fungují špatně.

Zjevně však dochází k nějakému budoucímu myšlení, ze strany Google i Lenovo. První z nich zahrnoval svůj „zábavní prostor“, který agreguje obsah z různých video aplikací stejným způsobem jako televizní aplikace pro iOS. Pokud jde o posledně jmenované, požehnal jógovou kartu 11 s jeho režimem „produktivity“.

To se rozběhne, když je připojena klávesnice Bluetooth nebo jiné takové příslušenství a změní doku na hlavní obrazovce, zejména umožňující používat tablet jako kvazi-práce-se všemi výše uvedenými námitkami kolem škálování v mysli.

Celkově je software na kartě jógy 11 přinejlepším snadno ignorovatelný a v nejhorším případě nepříjemnosti. Není to zdaleka breakera dohody, ale s podobnými iPad na základní úrovni za podobnou cenu, ti, kteří chtějí používat svůj tablet pro práci, mohou být nejlepší hledat jinde.

Android 12l. Nová verze operačního systému Google optimalizovaná pro větší obrazovky skládacích telefonů a tablet je na cestě, ale není jasné, zda ji získají karta 11 jógy. Nesadil bych na to moc peněz.

Dostupnost ceny

Tab 11 z jógy Lenovo je nyní k dispozici za 299 GBP.99 od Lenovo a velmi. Na Amazonu jsou v době psaní vyšší.

V USA začíná tablet na 319.99 a můžete si jej koupit od Lenovo i od maloobchodníků, jako je Newegg.

Za podobnou cenu nabízí Xiaomi Mi Pad 5 výkonnější procesor a více prémiové obrazovky, ale žádný podobný stojan. Samsung Galaxy Tab S6 Lite je opět k dispozici pro trochu více, s mírně silnějším procesorem.

Pokud Android není nutností, pak běžný Apple iPad 10.2 není mnohem více peněz a nabízí celkově vynikající zážitek.

Tablety na nižší zahrnují tablet Nokia T20, který je kolem dvou třetin ceny, s prémiovým designem, ale slabým procesorem. Pak je tu Galaxy Tab A8, která je velmi levná, ale má slabou obrazovku TFT.

Zobrazit více možností v našem nejlepším grafu tabletů a také konkrétní tabulku nejlepších tabletů Android.

Výrok

Tab 11 lenovo jógy je tablet, který sází na jednu funkci, inovativní stojan a z velké části je to sázka, která se vyplatí. Je to svrchovaně všestranné zařízení, které zapadá do téměř jakékoli situace nebo případu použití.

Že se může pochlubit dobře zaoblenou sadou specifikací za rozumnou cenu, je na dortu námrazy. Ale pro lepší kvalitu sestavení, o něco více prémiovější obrazovky nebo rychlejší procesor by to bylo okamžité doporučení, místo toho je to solidní volba pro většinu kupujících.

brejle

Lenovo Yoga Tab 11: Specifikace

 • Android 11
 • 11in 2K (2000 x 1200) LCD IPS, 400 nits
 • Procesor MediaTek Helio G90T
 • 4/8GB RAM
 • 128/256 GB Vnitřní úložiště
 • Slot karty microSD
 • Zadní kamera 8MP automatického zaostření
 • 8MP pevné zaostření selfie kamera
 • Duální pásmo Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC
 • Bluetooth 5.2
 • GPS: A-GPS, GLONASS, BDS, Galileo
 • NFC: Ne
 • 5G: Ne
 • Jack pro sluchátka: Ne
 • USB-C
 • 7500 mAh nevysvětlitelná baterie
 • 20 W nabíjení
 • 256 x 169 x 7.9 mm
 • 655G
| Denial of responsibility | Contacts |RSS