Recenze Lenovo Yoga 720 (13 palců): Mainstream 2-in-1 stojí za převrácení pro. Lenovo jóga 720 13ikb

Recenze Lenovo Yoga 720 (13 palců): Mainstream 2-in-1 stojí za převrácení pro

Lenovo pokračuje v upřesnění svého ohybového kabrioletu pro každodenní použití tím, že nabízí více obrazovky a menší váhy za dobrou cenu.

Správce editor Josh Goldman je odborník na notebook a píše je a kontroluje je, protože vestavěná Wi-Fi byla volitelná funkce. Pokrývá také téměř cokoli spojeného s PC, včetně klávesnic, myší, doků USB-C a PC herní příslušenství. Kromě toho píše o kamerách, včetně akčních vaček a dronů. A zatímco on se nepovažuje za hráče, tráví je příliš mnoho času hraním na ně.

 • než dvě desetiletí zkušenosti s psaním o PC a příslušenstvích a 15 let psaní o kamerách všeho druhu.

Při pohledu na 13.3palcová lenovo jóga 720, nechápu, proč byste zvážili Apple MacBook Air. Myslím, že pokud jste uživatelem Mac a averzní k Windows, chápu to. Ale jinak všechno o józe 720 způsobuje, že vzduch vypadá zastaralý.

Lenovo Yoga 720 Full Review | Digit.in

Lenovo Yoga 720 (13 palců)

Dobrý

13.3palcová lenovo jóga 720 2-in-1 má robustní, ale štíhlý kovový podvozek, který váží 2.9 liber. Displej Full-HD podporuje aktivní vstup pera. Má pohodlnou, jasně podsvícenou klávesnici bez neobvykle malých klíčů a hladkého, citlivého okna Precision Touchpad. Jeden z jeho dvou portů USB typu-C podporuje Thunderbolt 3.

Špatný

Životnost baterie je dobrá, ale za podobně nakonfigurovanými ultraportovatelnými notebooky. Adaptéry USB typu-C jsou potřebné pro výstup Ethernet nebo HDMI a neexistuje žádný slot SD karty.

Sečteno a podtrženo

13.3palcová Lenovo Yoga 720 je štíhlá, lehká 2-v-1 s prémiovým vzhledem a pocitem, ale bez velké cenovky.

Vypadají a váží asi stejné: štíhlé a stříbro s hmotností kolem 3 liber (1.3 kg). Ale otevřete víko na 720 a jste přivítáni s dotykovou obrazovkou IPS se sklem na okraj a minimální rámeček. A protože je 2 v 1, tato obrazovka se otáčí kolem zadní části klávesnice a umožňuje ji použít jako tablet. Navíc je to s podporou pera, takže můžete také nakreslit a psát na obrazovku. Uvnitř získáte lepší specifikace než vstupní úroveň vzduchu a jóga začíná o více než 100 méně. A i když se o Apple nestaráte, jóga 720 je také dobrá vyjednávání proti své konkurenci oken 2 v 1, také.

Existuje však rozdíl mezi notebookem, který má dobrou hodnotu a je levný; jóga 720 je první. Počínaje kolem 800 (to začíná na 800 GBP ve Velké Británii a AU1 700 v Austrálii), základní konfigurace není daleko od toho, co byste dostali od ostatních výrobců PC prodávajících jóga podobné počítače. Existují však malé věci, jako je použití rychlého pevného stavu namísto pomalého pevného disku nebo podpory Thunderbolt 3, díky nimž je lepší řešení.

Klávesnice se nemusí cítit tak pevně jako jeden z profesionálních modelů společnosti ThinkPad, ale klíče mají stále velké množství cestování, aby bylo psaní pohodlné a jsou dobře rozloženy, jasně označené a jasně zazávějícími zapálenými. Lenovo také zvětšil klíč směny, než je jeho předchůdce, což vedlo k méně chybám při psaní (alespoň pro mě).

Lenovo použil Windows Precision Touchpad. Precision Pad znamená, že získáte plnou podporu multitouchu gesta pro gesta tří a čtyř prstů pro rychlé přepínání mezi aplikacemi, aktivaci Cortany (digitální asistent společnosti Microsoft) nebo skrytí všech otevřených oken.

Stejně jako mnoho Ultraportables není jóga 720 naložena přístavy. Pokud budete mít vestavěný Ethernet, čtečka karet SD a port HDMI pro vás, budete se muset podívat jinde. Místo toho dostanete jeden USB 3.0 Port (typ-A), dva USB 3.1 porty (typ-C) a konektor pro sluchátka/mikrofon. Jeden ze dvou portů typu C se používá pro nabíjení a podporuje Thunderbolt 3, takže u doku nebo adaptéry budete moci přidat video výstupy, ethernetový konektor a další.

Mainstream zevnitř

13.3palcová jóga 720 (je k dispozici také v 15.Velikost 6 palců) byla základní konfigurace s 2.5GHz Intel Core i5-7200U, 8 GB paměti, integrovaná grafika Intel HD 620 a 256 GB PCIe SSD pro skladování. Systém můžete získat s více paměti a úložištěm a pokud jste ochotni zaplatit nahoru 1 600, můžete jej získat s jádrem i7-7500u, 16 GB paměti, 1TB PCIe SSD a UHD-resoluční displej.

Základní konfigurace je dostatečná pro každodenní úkoly, i když v závislosti na tom, jak moc ji tlačíte, skončíte s nějakým hlukem fanoušků. Chcete poslouchat hudbu, zatímco odpovíte na nějaký e.mail a zveřejníte ? To vás bude zakrývat. Přehrávání nejnovějšího střelce první osoby na nastavení Ultra a úpravy videa s vysokým rozlišením není na kartách. To znamená, že jsem strávil nějaký čas čmáraním na obrazovce s stylusem bambusového inkoustu Wacom s malým rozpoznatelným zpožděním, takže pokud hledáte 2 v 1, který dokáže hladce zvládnout vstup pera, může to stačit pro vás jen dost.

Pokud jde o výdrž baterie, ve srovnání s podobně nakonfigurovanými systémy, které jsme testovali s naším testem odtoku baterie pro streamování videa. Běžel to po dobu 8 hodin a 46 minut, což rozhodně není špatné, ale při normálním použití se díváte na asi 6 až 7 hodin používání, než začnete dělat starosti s nalezením výstupu. Opět, všechny věci zvažovány, to není špatné, prostě není úžasné.

než véčka, ale ne více škeble

Celkově 13.3palcová Lenovo Yoga 720 má prémiový vzhled a pocit, ale bez velké cenovky a je to docela pěkný malý 2-in-1 pro studenty nebo domácí kancelář, kde se hodí přidaná flexibilita.

Multimediální multitasking test 3.0

Lenovo Ideapad Yoga 720 1394 LG GRAM (13-palcový, 2017) 570 ASUS Pro B9440U 485 Microsoft Surface Laptop 1114

Geekbench 3 (vícejádrový)

Lenovo Ideapad Yoga 720 6453 LG Gram (13-palcový, 2017) 6647 Asus Pro B9440U 7217 Microsoft Surface Laptop 7193

Streamování testu přehrávání videa pro přehrávání videa

Lenovo Ideapad Yoga 720 526 LG Gram (13-palcový, 2017) 690 ASUS Pro B9440U 497 Microsoft Surface Laptop 621

Konfigurace systému

Microsoft Windows 10 Home (64-bit); 2.5GHz Intel Core i5-7200U; 8 GB DDR4 SDRAM 2 133MHz; 128 MB specializovaná Intel HD Graphics 620; 256 GB SSDMicrosoft Windows 10 Home (64-bit); 2.5GHz Intel Core i5-7200U; 8 GB DDR4 SDRAM 2 133MHz; 128 MB specializovaná Intel HD Graphics 620; 256 GB SSDMicrosoft Windows 10 Pro (64bitový); 2.5GHz Intel Core i5-7200U; 8 GB DDR3 SDRAM 1 866 MHz; 128 MB specializovaná Intel HD Graphics 620; 512GB SSDMicrosoft Windows 10 Pro (64bitový) 2.5GHz Intel Core i5-7200U; 8GB DDR3 SDRAM 1866MHz; 128 MB specializovaná Intel HD Graphics 620; 256 GB SSD

Tento produkt byl hodnocen jako vynikající stav

Produkt je ve výborném stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro zařízení, které ukazují důkazy o předchozím použití, které může zahrnovat minimální oděr, světelné škrábance na externích a vnitřních površích, minimální opotřebení na dlaní, klávesnici a touchpad.

Lenovo Yoga 720-13IKB

81C3000YAU

Získejte věci na cestách s jógou 720 (13 „). Jen 2.9 liber (1.3 kg), stylově kompaktní jóga 720 se může pochlubit silnému zpracování, špičkovým portům a pohodlí a zabezpečení přihlášení otisku prstu. Budete si užívat ohromující vizuální a zvuk díky plnému HD displeji a prémiovým, vylepšeným reproduktorům. Ať už procházíte web, streamujete film nebo pracujete na svých vlastních výtvorech, máme vás zakryté.

Klíčové funkce

Obrázky jsou pouze pro informaci, nejsou ze skutečného produktu. Adaptér AC a napájecí kabel jsou zahrnuty pro všechny produkty.

Obnovit. Certified Renominghed Excellent Plus

Produkt je jako nový stav, tato klasifikace je vyhrazena pro zařízení, které ukazují důkazy o velmi lehkém předchozím použití, včetně bez škrábance, žádné škrábance na vnějších površích, žádné škrábance na obrazovce, bez opotřebení na klávesnici, Palm Rest nebo Touchpad

Obnovit. Certified Renomised vynikající

Produkt je ve výborném stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro D eviction, které ukazují důkazy o předchozím použití, které mohou zahrnovat minimální oděr, světelné škrábance na externích / vnitřních površích, minimální opotřebení na dlaní, klávesnici a touchpad.

Obnovit – Certified Renovovaně skvěle

Produkt je ve skvělém stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro D eviction, které ukazují důkazy o mírném použití, které by mohly zahrnovat otřesy, škrábance, malé promáčknutí na vnějších površích.

Obnovit. Certified Renominghed Good

Produkt je v dobrém stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro D evices, které budou vykazovat důkaz těžšího použití, které by mohly zahrnovat oděrování, těžší škrábance, promáčknutí a hranolky na vnějších površích, opotřebení, na palubním odpočinku, klávesnici a dotykovém obrazovce, obrazovku, obrazovka mohou mít drobné škrábance, bílé vady mohou být zřejmé na obrazovce, panty mohou mít malé trhliny.

Naše 3 typy záruky.

Renewd má 3 typy záruk se všemi produkty. Máme bezplatnou 90denní záruku, která přichází se všemi produkty zakoupenými od nás. 12měsíční záruka a 12 měsíců vyjádřit výměnu záruky. Záruka Renewd bude zrušena, pokud zákazník otevře stroj. Záruka nezahrnuje náhodné poškození, úniky kapaliny. Renewd musí být upozorněn do 24 hodin od dodání produktu, pokud má produkt poškození skleněné.

90denní záruka

Naše 90denní záruka přichází se všemi nákupy, kde opravujeme zařízení v období záruky. Renewd zaručuje tento zrekonstruovaný hardwarový produkt proti vadám materiálů a zpracování po dobu 90 dnů od data původního maloobchodního nákupu. Tato záruka je platná pouze v zemi, ve které je produkt zakoupen. Náhradní část má devadesát (90) denní záruka od data opravy. Když se vyměňuje produkt nebo část, jakákoli náhradní položka se stane vaším majetkem a nahrazená položka se stane majetkem obnovy. Když je vrácení peněz, váš produkt se stane majetkem obnovy nebo vám můžeme nabídnout úvěr na obnovení obchodu.

12měsíční záruka

12měsíční záruka Renewd je k dispozici za nákup za dodatečnou cenu. Renewd zaručuje tento zrekonstruovaný hardwarový produkt proti vadám materiálů a zpracování po dobu 12 měsíců od data původního nákupu maloobchodu. Tato záruka je platná pouze v zemi, ve které je produkt zakoupen. Pokud existuje vada a obnovuje je podle této záruky povinno obnovit, na její opci obnoví produkt bez poplatku pomocí nových nebo zrekonstruovaných náhradních dílů.Náhradní část má devadesát (90) denní záruka od data opravy. Když se vyměňuje produkt nebo část, jakákoli náhradní položka se stane vaším majetkem a nahrazená položka se stane majetkem obnovy. Když je vrácení peněz, váš produkt se stane majetkem obnovy nebo vám můžeme nabídnout úvěr na obnovení obchodu.

12 měsíců Expresní záruka

12měsíční záruka Renewd je k dispozici za nákup za dodatečnou cenu. Renewd zaručuje tento zrekonstruovaný hardwarový produkt proti vadám materiálů a zpracování po dobu 12 měsíců od data původního nákupu maloobchodu. Tato záruka je platná pouze v zemi, ve které je produkt zakoupen. Pokud existuje vada a obnovuje je podle této záruky povinno obnovit, na její opci obnoví produkt bez poplatku pomocí nových nebo zrekonstruovaných náhradních dílů. Edred produktu s produktem, který je zrekonstruovaný nebo který byl vyroben z nových nebo obsluhovatelných použitých dílů a je alespoň funkčně ekvivalentní původnímu produktu. Náhradní část má devadesát (90) denní záruka od data opravy. Když se vyměňuje produkt nebo část, jakákoli náhradní položka se stane vaším majetkem a nahrazená položka se stane majetkem obnovy. Když je vrácení peněz, váš produkt se stane majetkem obnovy nebo vám můžeme nabídnout úvěr na obnovení obchodu.

Získání záruční služby

Kontaktujte nás s původními údaji o nákupu prostřednictvím webu www.obnovit.com.AU před odesláním je vaší odpovědností ponechat samostatnou záložní kopii systémového softwaru, aplikačního softwaru a dat a deaktivovat všechna zabezpečovací hesla. Budete zodpovědní za opětovné nainstalování všech takových softwaru, dat a hesel. Obnova dat není zahrnuta do záruční služby a Renewd není odpovědný za data, která mohou být ztracena nebo poškozena během tranzitu nebo opravy.

Vyloučení a omezení

Software se nevztahuje na tuto omezenou záruku. Vezměte prosím na vědomí, že záruka se nevztahuje na přirozené zhoršení kapacity baterie. Renewd neodpovídá za poškození nebo ztrátu jakýchkoli programů, dat nebo jiných informací uložených v žádném médiu. Obnovení a opětovné nainstalování systému a aplikačního softwaru a uživatelských údajů se nevztahuje na tuto záruku Renewd Limited, tato záruka nevztahuje: a) na poškození způsobené náhodou, zneužití, zneužití, nesprávném použití b) na poškození způsobené službou ( včetně upgradů a expanzí), který provedl kdokoli, kdo není autorizovaným poskytovatelem služeb; (c) Pokud bylo odstraněno nebo znehodnoceno jakékoli sériové číslo.

Renewd konkrétně nepředstavuje, že bude schopen opravit jakýkoli produkt podle této záruky nebo provést výměnu produktu bez rizika nebo ztráty programů nebo dat.

Australské zákon o spotřebitele vaše práva

Australské spotřebitelské právo (ACL) chrání spotřebitele tím, že jim poskytuje určitá zaručená práva, když kupují zboží a služby. Například ACL vyžaduje, aby zboží muselo být bez vad a dělat to, co mají dělat. Služby musí být prováděny opatrně a dovedností. Tato práva, která ACL tvrdí, že se automaticky vztahuje, když je zboží nebo služby poskytováno spotřebiteli, se nazývají „záruky spotřebitelů“.Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva. Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje zásadní selhání. Záruky spotřebitelů nemají stanovenou časovou limit, ale obecně vydrží po dobu, která je rozumná očekávat dané faktory, včetně nákladů a kvality produktu nebo jakýchkoli provedených reprezentací.

Přepravní informace

Poskytujeme standardní a prémiové možnosti přepravy pro všechny naše objednávky v Austrálii. S výjimkou stolních počítačů/AIO. Plochová přeprava 49 Austrálie široká

Všechny naše položky jsou odeslány prostřednictvím CourierPlease a ExpressPost, které se snaží dodat v odhadovaných 5-10 pracovních dnech ode dne, kdy byla objednávka odeslána. Obvykle odesíláme položky do 3 pracovních dnů. To znamená, že to může trvat až 5 pracovních dnů, než se k vám objedná objednávka.

Pokud jste vybrali možnost přepravy Express. 9.99, vaše objednávka bude odeslána příští den a dorazí do 5-10 pracovních dnů. Není k dispozici pro stolní počítače/AIO

Pokud jste si vybrali možnost přepravy priority. 19.99, vaše objednávka bude odeslána příští den a dorazí do 1-3 pracovních dnů. Není k dispozici pro stolní počítače/AIO

Vezměte prosím na vědomí, že tyto možnosti přepravy jsou pouze pro Austrálii, Singapur a Nový Zéland mají různé možnosti.

Po odeslání vaší objednávky vám poskytujeme informace o sledování e.mailem. Počkejte prosím několik hodin od odeslání e.mailu pro informace o sledování, které je ověřeno kurýrní společností.

Pokud jste neobdrželi sledování pro vaši objednávku, kontaktujte nás.

Děláme také loď na Nový Zéland a Singapur

Se vrací

Všechny naše výrobky jsou pokryty 90denní zárukou obnovy jako standard. Pokud byste chtěli vrátit položku, která je stále v záruce, spojte se s námi, prosím. Mimo toto období nás prosím kontaktujte. A uvidíme, zda může podpora obnovy pomoci.

Jakýkoli software (pokud je to použitelný) doručený s renovovaným produktem je poskytnut „AS-IS“ Renewd nezaručuje nepřetržitý nebo bezchybný provoz jakéhokoli softwaru s produktem. Pokud máte při používání renovovaného produktu nějaké technické problémy související s softwarem, doporučujeme vám zkontrolovat webovou stránku výrobců produktů k provádění předběžných potíží s natáčením potíží. Problémy související s softwarem se nevztahují na 90denní záruka.

Všechny baterie jsou testovány během rekonstrukce, aby se zajistilo, že jsou v pracovním stavu. Maximální kapacita jakékoli baterie snižuje s používáním a v průběhu času. Ztráta kapacity baterie se liší v závislosti na konfiguraci a využití notebooku počítače. Model a funkce, typy spuštění aplikací a nastavení správy napájení ovlivňují výdrž baterie. Vezměte prosím na vědomí, že záruka se nevztahuje na přirozené zhoršení kapacity baterie.Všechny jednotky jsou odeslány přes Austrálii Post. Není k dispozici žádné vyzvednutí.

Lenovo Yoga 720-13IKB I5-7200U 8 GB 256GB SSD 13.3inch bez OS C Grade

Koupit nyní, zaplatit splátky bez úroků. Žádné skryté poplatky. Platí 18 podmínek.

Jednoduše přidejte do košíku a vyberte z níže při pokladně.

Poznámka: Níže uvedené jsou například pouze účely. Skutečné údaje o splácení se mohou lišit. Pouze vybrané nákupy.

  Xxx s Klarnou. Bez poplatku. Další informace.-

 • Plaťte ve čtyřech úrokových bezplatných splátkách XXX s Afterpay. Bez poplatku.
 • PayPal Credit Koupit nyní, zaplatit později k dispozici při vybraných nákupech.

Čas zbývá na odeslání ve stejný den

Nechte své IT díly doručit rychle a efektivně

Přeprava přes USA je zpracována společností UPS a citována při pokladně na základě hmotnosti pořadí a cíle.

Bezplatná americká pozemní doprava je k dispozici u všech objednávek nad 75.

Další služby jsou k dispozici, jak je uvedeno níže.

Cena služeb
Zdarma pozemní doprava na všechny online objednávky více než 75 VOLNÝ, UVOLNIT
UPS půda na online objednávkách do 75 let Citováno při pokladně
Standard UPS Citováno při pokladně
UPS třídenní výběr Citováno při pokladně
UPS Worldwide Saver Citováno při pokladně

Poznámka 4.30pm EST odříznuté pro volnou pozemní dopravu

Podmínky

Továrna uzavřená

Továrna uzavřená v maloobchodním balení původního výrobce. 3letá záruka TechBuyer

Nová otevřená krabice

Nový/as-nový produkt v otevřeném původním balení výrobce. 3letá záruka TechBuyer

Vynikající

Zrekonstruovaný produkt, který vypadá a funguje „tak dobře jako“ nový, bez originálního balení. Může být zabaleno do nové hnědé krabice. 3letá záruka TechBuyer

Některá čísla/ soupravy dílů mohou být sestavena pomocí komponent z různých různých zdrojů a mohou obsahovat alternativní/ náhradní komponenty.

Renovovanou/velmi dobré

Testováno a zrekonstruováno na standardy TechBuyer a provozuje „dobře jako nové“ s menšími estetickými značkami. 3letá záruka TechBuyer

Některá čísla/ soupravy dílů mohou být sestavena pomocí komponent z různých různých zdrojů a mohou obsahovat alternativní/ náhradní komponenty.

Notebooky mohly být znovu vinyly a/nebo byly nainstalovány novou klávesnici.

Dobrý

Zrekonstruovaný produkt, který funguje „stejně dobrý jako nový“, s estetickými značkami menší než 30 mm na délku. Notebooky mohly být znovu vinyly a/nebo byly nainstalovány novou klávesnici. Obrazovka může mít také minimální značky/škrábance, které nejsou viditelné, když je produkt zapnutý. 3letá záruka TechBuyer

Veletrh

Testovaný a renovovaný produkt, který funguje „dobrý jako nový“ s estetickými značkami menší než 50 mm na délku. 3letá záruka TechBuyer

Některá čísla/ soupravy dílů mohou být sestavena pomocí komponent z různých různých zdrojů a mohou obsahovat alternativní/ náhradní komponenty.

U notebooků mohou být viditelné další známky opotřebení na odpočinku, klávesnici a trackpadu. Produkt mohl být znovu vinyd a/nebo měl nainstalovanou novou klávesnici. Obrazovka může mít také minimální značky/škrábance, které nejsou viditelné, když je produkt zapnutý.

Lenovo YOGA 730 ultrabook // Recenze CZ [4K]

Mít dotaz o jakékoli z našich podmínek?

Náš prodejní tým s pěti hvězdičkami pomohl více než 10 000 zákazníkům najít perfektní řešení pro jejich podnikání.

Zavolejte nám na 1-856-673-0208 nebo nám napište e-mail na US-Sales@TechBuyer.com.

Lenovo Yoga 720 13

Lenovo Yoga 720-13IKB zanechala pozitivní dojem, i když nerozumíme plně zdůvodnění opomenutí čtečky SD-karty. Je to skoro jako by se Lenovo pokoušel napodobit minimalistický přístup Apple „Less Is “. Naše revizní jednotka nabídla solidní a stálý výkon a my jsme se nesetkali s žádnými vážnými problémy v době, kdy jsme používali notebook. Vstupní zařízení byla potěšením použít a všechny věci považované za cenu 850 pro moderní notebook jsou více než odůvodněné.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Solidní celkový výkon
 • Dobrá hodnota
 • Thunderbolt 3 Port
 • Pohodlné sestavení 2 v 1
 • Velmi rychlý SSD
 • Štíhlý a atraktivní
 • JBL Stereo reproduktory

Recenzentům se nelíbilo

 • Špatné rozložení klávesnice
 • Nízké množství RAM/Storage v zařízení na základní úrovni
 • Displej s pohledem
 • Žádná čtečka karet SD

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Dell XPS 13 2-in-1

Odborné recenze a hodnocení

Ano! Po letech rafinace jógy to tento napraví.I když jóga 910 je stále nejkrásnější jógou kolem, myslím, že jóga 720 je ta, kterou by si měl většina lidí skutečně koupit. Jistě, nedostanete stylový závěsný závěs nebo větší.

Lenovo Yoga 720 je fantastická hodnota, s kombinací zabijáku surové energie a dobré baterie.

Lenovo Yoga 720 je nejvíce zaokrouhleným tenkým a světle konvertibilním notebookem s dobrou směsí výkonu, mobility a hybridních (jógy) funkcí. Přejeme si, aby měl o něco lepší výběr portů.

CPU ULV představuje jedinou inovaci oproti dříve recenzovanému modelu sourozence. Přestože CPU může využít své turbo podporu pouze po velmi krátkou dobu, zdá se, že to nemá velký dopad na každodenní použitelnost.

13palcová verze Lenovo’s Yoga 720 2-in-1 kombinuje atraktivní design, pevnou výdrž baterie a pulzující.

V případě, že hledáte hybridní zařízení, jóga 720 dokonale zapadá do účtu. Cena za 1,10,175 R pro variantu i7 8 GB Slouží účelu duální funkce. Je tenký, elegantní a poskytuje uspokojivý výkon. Existují.

Lenovo Yoga 720 drží vlastní mezi Fierce Competition na trhu s konvertibilním notebookem ve střední úrovni, nabízí vynikající kvalitu sestavení a solidní směs funkcí a.

Lenovo Yoga 720 drží vlastní mezi Fierce Competition na trhu s konvertibilním notebookem ve střední úrovni, nabízí vynikající kvalitu sestavení a solidní směs funkcí a.

Výpočetní komparóz. 113Lenovo Yoga 720 Reviewby VIPUL VIJOCTOBER 3, 20170NOW ReadingLovo Yoga 720 ReviewBrowse Tato stránka SpecifikaceArticleratingComentsSPecificationsstatusLaunchAnufacturerLenovomodel / Variantyoga 720launch.

Jóga 720-13IKB se ukáže jako velmi dobrý hybridní notebook se systémem Windows 10 a ospravedlňuje jeho prémiovou cenu. Pokud si jej koupíte prostřednictvím oficiálního internetového obchodu společnosti Lenovo, můžete ušetřit RS. 10 000 z ceny nálepky. Sválené aktivní pero je také pěkné.

Téměř každý notebook, který jsme viděli v posledních měsících a letech, má nějaký pozoruhodný kompromis. Ale v Lenovo Yoga 720, v této konfiguraci přezkumu je těžké prosadit více než několik menších sténání v tomto vynikajícím notebooku. Pro téměř 1 000 GBP.

Lenovo Yoga 720 je stylový střední řada 2-v-1 s dobrým výběrem praktických funkcí, jako je čtečka otisků prstů, porty USB 3, které podporují Thunderbolt a dokonce i stylus. Pokud chcete přenositelnost tabletu a zpracovatelský výkon notebooku.

13.3palcová lenovo jóga 720 je štíhlá, lehká 2 v 1 s prémiovým vzhledem a pocitem, ale bez velké ceny.

13.3palcová lenovo jóga 720 je štíhlá, lehká 2 v 1 s prémiovým vzhledem a pocitem, ale bez velké ceny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS