Recenze Lenovo Yoga 730. Lenovo jóga 730 15iwl

Trvanlivost splňuje výkon kvůli produktivitě

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Performance-Wise, jóga 730 dodává podle očekávání od notebooků stejného kalibru. Naše testovací jednotka obsahuje 1.6GHz Intel Core i5-8250U procesor, 8 GB RAM a 256 GB SSD, což je určitě dost dobré pro normální úkoly produktivity. Je to schopné tyto úkoly zvládnout docela dobře.

Zde je způsob, jak Lenovo Yoga 730 hrála v naší sadě benchmarkových testů:

3dmark: Sky Diver: 4 276; Fire Strike: 1 044; Time Spy: 393 Cinebench CPU: 646 bodů; Grafika: 52 FP Geekbench: 3 619 (jednorázové); 13 736 (vícejádrový) PCMark 8 (domácí test): 3 365 bodů PCMark 8 Battery Life: 3 hodiny a 32 minut životnost baterie (Techradar Movie Test): 6 hodin a 29 minut

Notebook dokáže dokonce zvládnout některé hraní, pokud zůstanete dál od těch náročných na grafiku. Testování to s Hellblade: Senua’s Cathrifice, notebook trochu bojoval a nutil nás hrát na nízkém nastavení. Avšak testování s South Park: zlomený, ale celý, který není grafika těžký, notebook provedl bez závěsu.

recenze, lenovo, yoga, jóga

Podobně získáte značnou akci fanoušků, pokud tlačíte jeho procesor. Například i otevření několika záložek prohlížeče (mezi 15 a 20) současně při streamování videa spustí fanoušky uvnitř. Pokud však neděláte nějaké těžké úpravy videa a fotografií, bude notebook v pohodě.

Nedoporučujeme jógu 730, pokud vaše každodenní produktivita zahrnuje manipulaci s velkými mediálními soubory. Avšak pro zpracování textu, prohlížení webu, e.mailů a videokonferencí a dokonce i malé úrovně úpravy fotografií je to určitě dost dobré.

Životnost baterie

Podle literatury Lenovo má jóga 730 trvat až 11 hodin a 30 minut na poplatku. To rozhodně neplatí při spuštění grafickových aplikací. Například provozování našich strážců filmového testu Galaxy trvala baterie pouze asi 6 hodin a 30 minut. Zatímco výdrž baterie, která nesplňuje to, co říká na cínu, je součástí kurzu ,, ve srovnání s podobnými ultrabooky, výdrž baterie může být lepší.

Přesto, pokud to využíváte převážně pro produktivitu, měl by notebook vydržet, aby vám umožnil práci celodenní práce, plus film, a vy byste se museli nabíjet pouze na konci dne. Jako bonus má jóga 730 funkci rychlého nabíjení, která by vám měla poskytnout dvě hodiny za pouhých 15 minut.

Režim tabletu

Displej dotykové obrazovky jógy 730 je prvotřídní, s duálními závěsy vyrobenými z odolných věcí a rychlou dotykovou reakcí. Nemůžeme říci, že tabletový režim jógy 730 je perfektní: umístění tlačítka napájení na levé straně nahoře, i když je vhodné, když je v režimu notebooku, je obtížné, když jste v tabletovém režimu, protože je náchylný k náhodným lisům.

Kromě toho však orientace na tablet a dav-pleaser, zejména pro ty, kteří mají chuť na tablety Windows. Je to určitě užitečné pro sledování filmů na silnici, a pokud chcete jen zaškrtnout několik úkolů ze svého seznamu na cestách.

Cortana

Jóga 730, stejně jako všechna zařízení Windows 10, se může pochlubit také Cortanou, virtuálním asistentem Alexa pro zařízení Windows. Tato hlasově aktivovaná funkce si zaslouží krátkou zmínku, i když pouze kvůli skutečnosti, že vám pomůže s udržováním lepšího, méně přerušeného pracovního postupu.

Přestože jsme Cortanu netestovali dostatečně dlouho, abychom viděli, jak se to ve srovnání s Alexou, tato služba s námi získává za to, že je dostatečně citlivá na to, abychom slyšeli a prováděli žádosti přicházející z jiné místnosti.

Konečný verdikt

Lenovo jóga 730 není zdaleka dokonalá. S delší životností baterie, silnějšími reproduktory a dokonce i kamerou 1080p by jiní tak rychle kritizovali. Podle našeho skromného názoru si však myslíme, že je to docela solidní.

Za prvé, další ultrabooky s podobnými konfiguracemi přicházejí s vyšší cenovou značkou, zatímco levnější mají obecně horší specifikace a podřadnou kvalitu sestavení. Za druhé, omezení notebooku přichází s alternativními řešeními, konkrétně rychlou nabíječkou a lepší kvalitou zvuku prostřednictvím zvukového konektoru. Je pravda, že pokud jste filmař nebo fotograf, nebudete s tím příliš daleko. Tento notebook však k tomu není navržen.

To, pro co je navrženo, je nechat vás pohodlně zaškrtnout dlouhý seznam denních úkolů bez ohledu na to, kde jste, a umožnit vám přístup k občasné zábavě, ať už jde o jednodušší hru, show Netflix nebo hudbu. A proto Lenovo Yoga 730 rozhodně vykonává práci.

Recenze Lenovo Yoga 730

Jóga 730 je nový přírůstek do řady hybridních strojů společnosti Lenovo. Místo toho, aby byl menší, příležitostný stroj, je tato jóga 1500 liber navržena pro kreativní práci.

Tyto působivé cíle znamenají vyšší očekávání, pokud jde o sílu, kvalitu obrazovky a výdrž baterie. a také vidí toto 15.6in verze jógy v soutěži s stroji, jako je Dell XPS 15 2-in-1.

Lenovo Yoga 730. design a sestavení

Jóga 730 vypadá dobře, i když jeho profesionální design znamená, že exteriér není nijak zvlášť poutavý.

Tělo jógy 730 je vyrobeno z hliníku a je dokončeno v tmavém odstínu, který Lenovo nazývá Iron Grey. Na levé straně obrazovky je jemné logo Lenovo, štíhlé rámy kolem panelu a dva obyčejné závěsy.

Vypadá to, že to znamená podnikání a dobře se srovnává s Dellem. Je to utlumenější než stárnoucí povrch uhlíkových vláken XPS a webová kamera Lenovo je spíše nad obrazovkou než níže. Jóga vám proto umožní zpracovávat konferenční hovory, aniž byste lidem dali dobře nos.

Jóga váží 1.89KG, což je trochu lehčí než Dell. Jeho tělo o 17 mm je technicky o o jeden milimetry silnější než Dell, ale nikdo si nevšimne rozdílu. Důležité je, že kvalita sestavení jógy je stejně dobrá jako XPS 15 2-v-1: základní panel je robustní a obrazovka se cítí solidní, navzdory jeho štíhlým rozměrům. Při pohybu obrazovky jsou také silné 360 stupňové závěsy.

Nepřemýšlel bych dvakrát o tom, že jógu do tašky, a jsem si plně jistý, že přežije časté přepínače mezi pozicemi notebooku a tabletů.

Lenovo Yoga 730 (730-13IKB). recenzja, Krótka Mobzilla odc. 61

Jóga má dvě USB 3 v plné velikosti.0 zásuvek a port typu C Thunderbolt. Má také výstup HDMI v plné velikosti. Řekl bych, že na rovnováze jsou tyto porty o něco užitečnější než možnosti připojení společnosti Dell. XPS má páry USB 3.1 Porty typu C a Thunderbolt 3, ale žádné USB v plné velikosti bez adaptéru a bez HDMI.

Čtečka otisků prstů sedí pod klávesnicí na józe, stejně jako Dell, ale Lenovo nemá indikátor baterie jako XPS.

Lenovo Yoga 730. klávesnice a trackpad

Stroje Lenovo a Dell zaujmou podobný přístup k klávesnici; Nabízejí minimální cestování, aby každý systém zůstal co nejmenší.

Klíče jógy mají malé cestování. nepostřehnutelné z 0.7 mm používaných na magnetické klávesnici Dell. a akce psaní je lehká a mělká.

Keys tlačí dolů akcí, která je o něco měkčí a méně klinická než Snappy Action Dell. Díky tomu jsou tlačítka jógy tišší, ale také to znamená, že akkce psaní společnosti Dell jsou vlasy rychlejší.

Nedělejte chybu, klávesnice jógy je vynikající a umožní vám vznášet se kolem knoflíků, rychle a tiše vytvořit dokumenty. Pokud však dáváte přednost pevnějšímu pocitu nebo dobře definované „snap“, pak bude Dell vhodnější.

Klávesnice jógy 730 nemá číslopad, což je mírné podráždění na stroji určeném pro produktivitu. i když je jóga postavena pro kreativy. Jinde je rozložení v pořádku.

Trackpad je také slušný. Je to široké, hladké a citlivé a nevykazuje žádné známky tření. Tlačítka jsou trochu houbovitá, ale brzy si na ně zvyknete.

Lenovo Yoga 730. Kvalita obrazovky a zvuku

Zkontroloval jsem dražší ze dvou 15 Lenovo.6palcové modely. Dodává se s dotykovou obrazovkou 4 kB, která milostivě udržuje odrazy na minimu. Je to také IPS, který je dobře pro přesnost barev. Přestože Lenovo přináší slušnou kvalitu, nemůže odpovídat Dell.

Zatímco jeho úroveň jasu 300 nits je skvělá a dostatečně dobrá pro použití v kanceláři a venkovním použití, Dell spravoval 451 nits maximálního jasu. Lenovo spáruje svou pevnou úroveň jasu s rozumným černým bodem 0.26 nits a tyto údaje vytvářejí kontrastní poměr 1154: 1.

To je opět slušná postava-dostatečná pro prohlížení a pro fotografické práce citlivé na barvu. Společnost Dell však jde o lepší poměr kontrastu 1574: 1. Tato postava, kombinovaná s extra jasem, přináší větší úder a větší vibraci v celé řadě.

Je to podobný příběh, pokud jde o barvy. Teplota barev jógy 6632K je dobrá a o něco lepší než postava Dell, ale její průměrná delta e 3.01 je prostřední. Důležité je, že obrazovka jógy dokázala zvládnout pouze 84.1% barevného gamut SRGB, 61.5% Gamut Adobe RGB a 68% GAMUT DCI-P3-zatímco Dell přibil Gamut SRGB a manipuloval s 94.2% a 85.2% v dalších dvou testech.

Tyto dvě postavy jsou důležité, protože jsou zásadní pro umělce, filmaře a kreativy. přesně pro trh, na který Lenovo doufá, že se tento stroj zaměří.

Celkově je obrazovka jógy 730 slušná-určitě dost dobrá na méně náročné na fotografické práce a umělecké úkoly a pro procházení webových a manipulačních dokumentů. Pokud však potřebujete obrazovku pro přesnější a náročnější tvůrčí práci, Dell’s XPS 15 2-in-1 je lepší.

Jóga přichází s aktivním stylusem 4096 bodů, který funguje velmi dobře. Je to přesné a snadné použití, stejně jako jednotka společnosti Dell. Lenovo zahrnuje malý držák pro stylus, který není tak působivý. je to chabý kousek plastu, který zabírá port USB, pokud se rozhodnete jej použít.

Reproduktory zařízení jsou však vynikající. Jsou punčové a vyvážené, s dostatečnými basy a spoustou jasnosti v lehčích částech řady. Pro hudbu, když pracujete, nebo pro přehled o hodinách Netflix, budou snadno vykonávat práci.

Lenovo Yoga 730. výkon

Jóga je poháněna dvojicí zajímavých čipů, které zaujímají výrazně odlišný přístup k hardwaru Intel a AMD nalezený na jediném čipu uvnitř Dell.

Tento dražší model jógy 730 zahrnuje procesor Core i7. I7-8550U je jedním z nejnovějších mobilních čipů společnosti Intel a pochází z řady obnovovacích řad Kaby Lake. Tato nová sestava nezměnila architekturu, ale přidala další jádra a efektivnější zpracování energie.

I7-8550U v Lenovo má čtyři jádra s hyper-vládnutím, což prospívá multi-taskingu. Jsou taktovány na skromnou 1.8GHz, ale Intel’s Improved Turbo Boost Circuitry spustí čip na obrovský turbo vrchol 4GHz.

Procesor je spárován s 16 GB paměti DDR4, 512 GB Samsung PM981 SSD a grafický čip Nvidia Geforce GTX 1050. Bude mít sílu manipulovat s grafickými aplikacemi díky svým 640 procesorům proudu a 1354MHz hodin. Navíc má 4 GB paměti.

Lenovo také prodává jednu menší specifikaci 15.6in jóga 730. Model 1100 GBP si zachovává GTX 1050, ale poloviny přidělení paměti a úložiště. Rovněž klesne na procesor Core i5-8250U. Tento čip si zachovává čtyři jádra hyper-vládnutí, ale jeho 1.6GHz akcie a 3.4GHz turbo hodiny jsou nižší.

Musíte utratit trochu více peněz, abyste získali Dell XPS 15 2-in-1 s ekvivalentními specifikacemi. Model 1699 GBP má procesor Core i5 s grafikou Radeon RX Vega, zatímco verze 1849 GBP má čip Core i7, ale 1080p obrazovka. Pokud chcete panel Core i7 a 4K, nastaví vás zpět 2099 GBP.

Oba procesory v levnějších strojích Lenovo jsou nízkoenergetické díly s požadavkem na špičkový výkon pouhých 15 W. To je jedna z klíčových statistik, která zdůrazňuje rozdíl mezi jógou a Dellem. XP používaly procesor Core i7-8705G-který má vyšší rychlost zásoby 3.1 GHz, turbo tempo 4.1GHz a spotřebovává více energie při 65 W.

Tento čip také zahrnuje integrovanou grafiku AMD Radeon RX Vega M GL, která je navržena tak, aby převzala diskrétní čipy, jako je GTX 1050. Tato vestavěná část má 4 GB paměti.

Benchmarky dokazují, že jóga není nikdy daleko za Dell. Její jednorázové skóre Geekbench 4351 je kolem 400 bodů a jeho vícejádrové skóre 14439 je jen asi 1500 bodů za strojem společnosti Dell.

přístroj PC Mark 8 Geekbench 4 Jednojádrový Geekbench 4 Multi-Core CrystalshalDmark Read CrystalDiskmark Write 3Dmark Fire Strike
Lenovo Yoga 730 (15) 3309 4351 14439 3307 MB/Sec 1873MB/Sec 5156
Dell XPS 15 2-in-1 3404 4770 16055 2976.7 MB/s 520.2MB/s 6276
recenze, lenovo, yoga, jóga

V PCMark 8, notebook Lenovo skóroval 3309, méně než 100 bodů za Dell. Pomáhá také SSD. jeho skóre čtení a zápisu 3307 MB/s a 1873 MB/s je dostatečně rychlá, aby zajistila rychlost zavádění a načítání aplikací rychlé.

Jóga může být o něco pomalejší než Dell v aplikacích, ale stále má sílu a jádra zvládnout více úkolů a většinu pracovních nástrojů. Kdokoli, kdo koupí tento stroj pro kreativní účely, jistě nebude chtít pro další oomph.

GTX 1050 je rozumné grafické jádro, ale není tak rychlé jako integrovaný hardware Radeon v Dell. Ve 3dmark Fire Strike jóga skóroval 5156, ale Dell vrátil skóre 6276 ve stejném testu. Toto pomalejší tempo je patrné ve hrách.

Распаковка ноутбука Lenovo Yoga 730-15IKB / Unboxing Lenovo Yoga 730-15IKB

Podařilo se mi hrát Rise of the Tomb Raider ve vysokém nastavení a při 1080p s průměrem 33 snímků za seku. Pokud hrajete esports hry, budete v pořádku.

Jóga je také solidní tepelný umělec, bezpochyby kvůli skromným požadavkům na výkon CPU. Venku zůstala vždy v pohodě a navíc to bylo vždy mnohem tišší než hlučný Dell, a to i při náročných pracovních úkolech.

Životnost baterie

Jóga má baterii 51WH, která je menší než jednotka 75WH uvnitř Dell. 15W procesor Lenovo však vyžaduje mnohem méně elektřiny než čip 65 W uvnitř Dellu.

Není divu, že to má velký dopad na výdrž baterie. V testu syntetické baterie, který zahrnuje opakování pěti minut přehrávání videa a deset minut prohlížení webu s obrazovkou nastavenou na 150 nits, trvalo ohromujících 15 hodin. devět hodin více než Dell.

Pokud používáte Lenovo pro konvenční pracovní úkoly. prohlížení webu, kancelářské aplikace a kreslení a kreativní nástroje. pak snadno získáte denní použití z tohoto stroje. Po práci vám zbývá více šťávy, než nabízí také Dell.

Stisknutí komponent jógy však vidí rychleji odtok baterie. Spustil jsem stresový test CPU a procesor 15 W a baterie trval trochu více než dvě hodiny. Během herního testu 64W ​​GTX 1050 snížil výdrž baterie jógy na něco přes hodinu.

Proč koupit lenovo jógu 730?

Lenovo Yoga 730 je vynikající notebook, který zcela neodpovídá jeho hlavnímu soupeři. ale s významnými úsporami, které mají být provedeny, existuje solidní argument pro tento stroj.

Ergonomicky je to zvuk. Kvalita sestavení, závěs a rozměry jsou dostatečně dobré na to, aby podporovaly časté používání v terénu, a klávesnice a trackpad jsou skvělé. i když je první z nich trochu houba než Dell.

CPU s nízkým výkonem Intel a Nvidia GPU mají pro většinu pracovních úkolů dostatek chrochtání, i když jsou komponenty Dell o něco rychlejší. Obrazovka má kvalitu pro provedení kreativní práce. i když je Dell v tomto ohledu také o něco lepší.

Jóga 730 se zcela neshoduje s kvalitou Dell, ale přibližuje se toho, zatímco ušetří spoustu peněz. Pokud potřebujete hybridní stroj pro kreativní a produktivní úkoly-a Dell XPS 15 2-in-1 je mimo váš rozpočet-pak je Lenovo Yoga 730 vynikající alternativou.

Výrok

Lenovo Yoga 730 nabízí vynikající ergonomii, slušný design, pevný závěs a pohodlnou klávesnici, plus interní, která nabízejí sílu zvládnout většinu pracovních úkolů. Dell XPS 15 2-in-1 může mít rychlejší interní a lepší obrazovku, ale jóga 730 není nikdy pozadu-s bonusem, že je mnohem dostupnější.

Jak testujeme notebooky

Na rozdíl od jiných webů testujeme každý notebook, který jsme důkladně kontrolovali po delší dobu. Pro správné porovnání funkcí používáme průmyslové standardní testy. Vždy vám řekneme, co najdeme. Nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Lenovo jóga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „16 GB | 512 GB SSD | Win 10 Home | DE

Hinweis durch das rekonhurbishen Kann eine ipxx-zertifizierung nicht mehr garantiert werden und Zum besispiel wasserschäden sind von den garantiebedingungen ausgeschlossen.

Dein Neues zrekonstruoval Produkt

Rekonstruovaný Produktu Sind Nachhaltiger und bis zu 40 % günstiger gegenüber einem Neukauf. Hol Dir Jetzt Dein Neues Rekonstruovaný Produkt Mit Mintestens 12 Monaten Garantie und 30 Tage Rückgaberecht.

Unsere Top Produktte

Lenovo Thinkpad T460p | I5-6440HQ | 14 „

Häufig Gestellte Framen

Rekonstruovaný ist ein online-Marktplatz für erneuerte elektronik. Rekonstruovaná lenovo jóga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Sind Besser Als Gebraucht. Sie Funktionieren Wie Neu, Sind Aber Günstiger Wie Das Möglich ist? Experinten Unterziehen Die Produktte Einem Akribischen erneuerungsprozess. Sie sehen také aus und funtiorinieren wie neuugeräte.

Wieso Solltest du Lenovo Yoga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „AUF renovoval Kaufen?

Rekonstruovaná lenovo jóga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6″ funktionieren wie Neuware, kosten aber bis zu 40 % weniger und du sparst gegenüber Neugeräten CO₂ sowie Elektroschrott ein: Durch den Erneuerungsprozess wird der Produktlebenszyklus verlängert und es werden weniger Rohstoffe benötigt, da nur jene Teile ausgetauscht werden, die nicht mehr wie neu funktionieren. Du Schonst také zemřel umwelt, ohne auf Qualität Verzichten Zu Müssen. Überzeuge dich selbst und teste ab erhalt des Produkts 30 tage risikolos.

Warum Sind renovoval Lenovo Yoga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Takže Günstig?

Unsere Händler Kaufen Meist Exponate Oder Gebrauchte Handys und anere geräte von firden v Großen Mengen Zu Günstigen preisen. AUF BESTIMMTE Marken Spezialisiert, Können Unsere Zertifizierten Händler BZWW. Rekonstruovací zemřít. Das Ergebnis Sind Komplett Erneuerte Produktte, Die Gegenüber Neugeräten bis zu 40 % Günstiger Sind.

Byl Sagen Die Produktzustände genau aus?

Ehemals Gebrauchte Lenovo Yoga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Funktionieren Wie Neugeräte und Haben Somit Keine Einschrängungen. Der Optische Zustand der Geräte ist auswählbar. Welche Kategorien gibt es?

Exzellent (a-grading) die lenovo jóga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Haben Keine Beulen, Kratzer Oder Abnutzungen, Die Aus 30cm Entfernung Sichtbar Sind. Weder Am Gehäuse Noch Am Display. SEHR GUT (B-Grading) Die Lenovo Yoga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Können Minimale Beulen, Kratzer Oder Abnutzungen Haben, Die Aus 30 cm Entfernung Sichtbar Sein Könnenen. Displej AUF DEM/Screen Können Feinste Mikro-Kratzer Sein, Die Bei eingeschaltetem Display Aber Nicht Sichtbar Sind. GUT (C-Grading) Die Lenovo Yoga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Können Sichtbare Gebrauchspuren Wie Kratzer Und/Oder Dellen Auf Dem Gehäuse Haben. Displej AUF DEM/Screen Können Mikro-Kratzer Sein, Die Bei eingeschaltetem Display Aber Nicht Sichtbar Sind.

Wie funtioniert das 30 tage kostenlose testen?

Wenn du Nicht Zufrieden Mit Deiner Bestellung Bist, Kannst du Sie AB Erhalt Innerhalb von 30 Tagen Kostenlos Zurückkschicken. Hierfür setzt du Dich Direkt Mit Dem Händler über Dein Kundenkonto ve Verbindung und lässt Ihn Wissen, Dass du Dein Gerät Gerne Umtauschen Oder Zurücksenden Möchtest. Alternativ Kannst du Natürlich Unseren Rekonstruovaný kundenservice Kontaktieren. WIR HELFEN DIR GERNE WEITER UND KONTAKTIEREN DEN Händler Für Dich Dich. Vom Händler Bekommst du ein kostenfreies retourenlabel na e-mail oder im kundenkonto zugesendet.

Byla Sind Meine Garantiebedingungen?

AUF Alle renovoval Lenovo Yoga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Bieten Wir dir min. 12 Monate Garantie a. Diese Deckt Alle Technischen Defete AB, Die in Diesem Zeitraum entstehen und Nicht Durch Eigenverschulden Verursacht Werden.

Besispiele Hierfür Sind:. Das Gerät Lässt Sich Nicht Mehr Einschalten das Gerät Findet Kein Netz der Lautsprecher Funtioniert Nicht.

Auch der Akku ist von der Garantie Abgedeckt. Hierbei Wird Zwischen Verschleiß und Technischen Deften UntersChieden. Technische Defete Werden von der Garantie Abgedeckt und Zeichnen Sich Durch Unnormales Verhalten aus. Unnormales Verhalten Könnte Zum Beispiel Sein, Dass Sich Das Gerät Nur Noch Bis 40 % Aufladen Lässt.

Wie Kann Rekonstruoval zemřít kvalitní der lenovo jóga 730-15iwl | I7-8565U | 15.6 „Garantieren?

AUF Rekonstruoval dürfen Ausschließlich Professille und Zertifizierte Händler Ihre Elektronischen Produktte Anbieten. Das Stellen Wir Mit Laufenden Qualitätstests und einem ständigen Monitoring Sicher. Unsere händler befinden sich all innerhalb der eu. Dadurch Können Wir Schnelle Lieferzeiten und einen Optimalen Kontakt Gewährleisten.

Warum Pflanzt zrekonstruoval Einen Baum für Jeden Kauf?

Uns liegt die umwelt sehr Am Herzen. Deshalb haben wire uns Zum Ziel Gesetzt, der Wegwerfgesellschaft und dem elektroschrott die mign zu bieten. Das Schaffen Wir, Indem Wir Möglichst Vielen Menschen Die Möglichkeit Bieten, auf erneuerte Elektronik umzusteigen. Beim rekonstruovací fällt im Vergleich zu Neugeräten bis zu 70 % weniger co₂ an. Weiters Pflanzen Wir MIT Unserem Partner, Der Ngo Eden zalesňování, Für Jedes Verkaufte Produkt Einen Baum, um die auswirkungen auf die umwelt weter Zu reduzieren. Eden Pflanzt Diese Bäume in Den Verschiedensten Ländern, Zum Beispiel v Madagaskaru, Haiti, Nepal Oder Mosambik.

Wie Kann ich Auswählen, Wo Mein Baum gepflanzt Wird?

SOBALD du Dein Produkt bestellt Hast, Bekommst du von uns ein bestTigungsmail. Darin Kannst du Auch Entscheiden, Wo Dein Baum Gepflanzt Werden Soll: Haiti, Madagaskar, Nepál, Kenia, Indonesien Oder Mosambikkik. Klicke im pošta auf das gewünschte land und du wirst auf dientsprechende seite weitergeleitet. Dort Kannst du Deinen Namen Eintragen und Dein Persönliches Baumzertifikat Runterladennen. Unsere Langjährige Partner-Ngo eden lesní projekty Kümmert sich in Weiterer folge um die baumfflanzung.

Byl bedeutet der durchgestrichene preis bei diversen geräten?

Unsere stetTpreise beziehen sich auf den durchschnittlichen geräteneupreis aller auf dem online-preisvergleichsportal der preisvergleich internetové služby ag („geizhals“) gelisteten angebote, welcher einmal täglich um 04:15 uhr von worltent wird.

Vytvořte nabídku

Udělejte svou nejlepší nabídku vyniknout tím, že stanovíte cenu, která je pro vás a prodejce spravedlivá.

Pěšce 1 | Spokane | WA je komunita pěšáků a „Vytváření nabídky“ je běžnou praxí v obchodě a nyní prostřednictvím webu.

Měli byste udělat pouze to, co považujete za svou „nejlepší“ nabídku pro položku, protože každý prodejce, který obdrží více nabídek za položku, pravděpodobně přijme nejvyšší a nejlepší nabídku. Nabídka je dobrá po dobu 48 hodin. Pokud prodejce přijme vaši nabídku, seznam zůstává aktivní za běžnou cenu v obchodě.Pawn1.com a v pěšci, dokud si položku zakoupíte z vašeho účtu v obchodě.Pawn1.com a získejte potvrzení.

Je to opravdu zábava a jako skutečná jednání, která se každý den ve vašem místním pěšci probíhají.

Pošlete nabídku pouze tehdy, pokud to myslíte vážně. Toto je vazebná nabídka. Pokud je vaše nabídka přijata prodejcem, jste povinni zaplatit za tuto položku.

Pamatujte, že vaše nabídková cena nezahrnuje dopravu ani daň. Tato nabídka bude platná pouze po dobu 48 hodin.

Vaše přijatá nabídka vypršela gratulace! Vaše nabídka je nyní akceptována. přijata nabídka je dobrá na 24 hodin

Poslední vypršení

Notebook/netbook: Lenovo Model Yoga 730-15iwl, Windows 11 Home, 12 GB nebo více, Intel Core i7 8. gen, i7-8565U, 2.00. 2.49 GHz, 200 GB nebo více, dotyková obrazovka, notebook / notebook, jóga, 12 GB RAM / 256 GB SSD

Na prodej od

Pěšec 1 federální způsob

32811 Pacifik Hwy Sauburn WA 98003USA

Zásady návratu skladu

Položky jsou zaručeny, jak je popsáno, a mohou být vráceny 14 dní po obdržení položky, pokud není jinak označeno jako nevratné a nevratné.

Politika přepravy

Vaše položka bude odeslána do 1-5 pracovních dnů).

Po odeslání budou vaše položky doručeny do 1-10 pracovních dnů.

Pokračováním v používání našeho webu s námi souhlasíte s použitím cookies v souladu s naší politikou cookie.

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Přihlášením do souhlasíte s naší politikou souborů cookie.

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Přihlášením do souhlasíte s naší politikou souborů cookie.

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Pokračováním souhlasíte s naší politikou cookie.

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Pokračováním souhlasíte s naší politikou cookie.

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

recenze, lenovo, yoga, jóga

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Pokračováním souhlasíte s naší politikou cookie.

recenze, lenovo, yoga, jóga

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Pokračováním souhlasíte s naší politikou cookie.

Tento web vyžaduje, aby se soubory cookie webového prohlížeče zapnuly, aby bylo možné pokračovat. Povolte prosím cookies v nastavení webového prohlížeče.

Tento web vyžaduje přijímání souborů cookie, aby bylo možné pokračovat. Pokračováním souhlasíte s naší politikou cookie.

O

Pěšce 1 | Spokane | WA je domovem nejlepšího a hodnoty internetu, příležitost vyjednávat s obchodníky s „Make nabídkou“ a 100% záruku zpětného peněz na všechny položky s výjimkou „taks-is“. Pěšce 1 | Spokane | WA je jako EBAY a Amazon’s Good Marketplaces, ale naše položky pocházejí přímo od obchodníků s licencí z celého Spojených států. Každá položka byla předložena místním a národním donucovacím orgánům, takže si můžete zakoupit předměty eticky a bezpečně. Pěšce 1 | Spokane | Merchanti WA získají nejvyšší známky úspěchu doručení. Jsme hrdí na to pouze 1.75% dodávaných položek je někdy vráceno. Cítíte si jistotu, že váš nákup splní, a ve většině případů překročí vaše očekávání. Obchodníci jsou podporováni platformou Bravo Systems Platform, která umožňuje obchodům prodávat předměty s nejvyšší úrovní zákaznického servisu na mysli. Nejlepší cena, nejlepší doručení a nejlepší komunikace je srdcem Bravoovy platformy. Obchodníci vám mohou nabídnout 100% jejich inventáře v reálném čase 24/7. To znamená, že jejich jedinečné předměty jsou k dispozici za čtyřmi stěnami jejich obchodu. Pěšce 1 | Spokane | WA je opravdu jedinečným zážitkem z nakupování. Udělejte si čas a kopat hluboko do 1 000 kategorií a pokud dostanete šanci, dejte nám prosím vědět, jak můžeme zlepšit váš nákupní zážitek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS